Pożyczyłem taczkę

Ostatnio zauważyłem, że na mojej ulicy została otwarta hurtownia żwiru, wypożyczalnia taczek i przyczepek samochodowych. Kupiłem dom, robię remont generalny całości. Zaczynają mnie lubić sąsiedzi. Jeden przyszedł, żeby pożyczyć kilka taczek żwiru. Od razu pożyczył taczkę do żwiru. Wracam z pracy, a rodzinka przychodzi do mnie z prośbą żeby przetransportować im mebelki, bo mam 3 samochody i jeden duży z hakiem. Żona sąsiada mówi, że potrzebny im tylko samochód, bo przyczepkę już mają. A sąsiad do niej: ale ty głupia jesteś, przecież ta przyczepka to jest pożyczona (ode mnie).
Niedługo będą przychodzić po żarcie dla psa nieroby.

60
58

Komentarze do "Pożyczyłem taczkę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To po chuj im pożyczasz, skoro nie chcesz? Jak jesteś żyd to im po prostu powiedz, a nie z bólem dupy się uśmiechasz. Przynajmniej ujdziesz za odważnego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobry zwyczaj – nie pożyczaj. Ot co.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Daj palec…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. U nas zawrze żuli odwozimy na taczce do domu to taka ich prywatna taksówka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. niepotrzebnie byłeś taki przyjazny dla sąsiada, który przyszedł po żwir. Zobaczyli, że mają teraz z kogo doić. I póki się nie wyprowadzisz, albo nie powiesz im ostro żeby się odpierdolili, to tak będzie do samego końca, i to z coraz większym natężeniem. Trzym sie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie taczkę tylko toczke…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie będzie tak źle, trochę asertywności kolega wykaże i będzie dobrze… idę bo mnie sranie dusi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No mnie też sranie dusi jak to czytam 🙂 Też mi chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No z asertywnością nie jest lekko. Łatwo się mówi komentującym cwaniakom. Jednak konieczne musisz to zrobić. Sam widzisz, że oni się nie wstydzą pożyczać więc TY się nie wstydź odmówić.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie jestem cwaniakiem tylko naprawdę mnie sranie dusi. Dusiło..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Heh. Musisz odwrócić sytuację na swoją korzyść. Ja kiedyś pożyczyłem kumplowi na wakacje auto ze zjebaną uszczelką pod głowicą, a później zwaliłem, że to niby jego wina. No i przytuliło się 2 tysie na naprawę 🙂 . Już więcej nie pożyczał 🙂

  0

  0
  Odpowiedz