Przegrywy

Strasznie mnie wkurwia pewien typ nieudaczników. Każdy takich widział, każdy ma przynajmniej jednego takiego na swoim osiedlu. Mowa tutaj oczywiście o nikim innym jak o pierdolonych 30letnich oblegaczach sklepów monopolowych. Siedzi taka łajza jedna z drugą od godzin popołudniowych do póznego wieczoru i pije piwsko i setki. No kurwa mać, dwie lewe ręce, trzydziestka na karku, brak pracy i rodziny. Zostawiają syf, plują na trotuar, a jak sobie popiją więcej to wielcy bohaterzy. Chuj z takimi karaluchami, powinni przymusowo takich ‚wiecznych dwudziestolatków’ wywozić do kamieniołomu bo się ewidentnie leniom śmierdzącym nudzi.

90
21

Komentarze do "Przegrywy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się. Kiedyś zresztą gonili do roboty taki element, chyba że któryś miał wujka w partii. Jak nie, to zaraz mu zajęcie znaleźli. Ale teraz dzięki Bolkowi i innym jest wolność i demokracja i tak nie można, bo każdy z nich jest przecież wolnym człowiekiem. Szkoda tylko, że za pieniądze rodziny i przypadkowych przechodniów.

  9

  13
  Odpowiedz
  1. Kiedyś był przymus pracy, a tacy leserzy byli kierowani do najgorszej. Co do przegrywów. Prawdopodobnie są szczęśliwsi od ciebie. Być może niektórzy i ty ich utrzymujesz. Nie ma socjalu. Nie ma pijaczków. Słyszałem, że pijaki dostają jakąś specjalną kasę od państwa. Choroba alkoholowa. Koło się zamyka.

   6

   1
   Odpowiedz
 3. Dlaczego przegrywy? Może oni są szczęśliwi?

  30

  6
  Odpowiedz
  1. Oni, pewnie tak, ale niech swoje szczęście kontemplują w swoim domu.

   2

   5
   Odpowiedz
   1. A chuj Cię obchodzi gdzie kontemplują, mają takie samo prawo, jak Ty, by stać pod sklepem, czy gdziekolwiek indziej, zakompleksiony leszczu.

    6

    1
    Odpowiedz
 4. A chuj Ci do tego jak żyją? O boże ktoś nie żyje tak jak ja i jest zadowolony to przecież niemożliwe! !!!!111

  7

  4
  Odpowiedz
 5. Co Ty sie pultasz moze im dobrze. Siedzi sobie ma wszystko w nosie i sie nabija jak zapierdalasz podbic karte na zakladzie o 6 rano a on sobie smacznie spi jeszcze najebany. Pozdro ale nie z lawki pod sklepem.

  8

  3
  Odpowiedz
 6. A co was to obchodzi jak kto spędza wolny czas? Skoro nikogo nie krzywdzą..

  9

  1
  Odpowiedz
 7. hehe , chłopie złoty , kiedyś czytałem wywiad ze znanym aktorem , opisywał sytuacje jak jechał sobie autem na kolejny już w dniu spektakl w którym występował , po drodze zobaczył 2 meneli co doili sobie winko , pierwsze pomyślał sobie szkoda mi tych ludzi zero celów ambicji …. , po chwili myśli a co jak oni są bardziej szczęśliwi niż ja ?. Do czego zmierzam nie popieram menelstwa żeby nie było , ale tak sie zastanawiam czy Ci menele nie są mądrzejsi niż połowa społeczeństwa?. Kredyt , nowy samochód , wakacje najlepiej 3 razy w roku , strach przed zwolnieniem z pracy , nowe ciuchy , lansy balety i inne chuje muje to jest szczęście ? ten jebany bieg XXI w. trzeba pokazać sie sąsiadowi , babci cioci wujowi , jacy to wszyscy kurwa szczęśliwi jesteśmy czy naprawdę ? a menel pierdoli, żyje ? żyje , umrze? umrze a Ty? co nas różni, prawie nic.

  19

  2
  Odpowiedz
 8. Hehehehee. Jakiś śmieć polaczek na kredycie dożywotnim i chujową robotą za grosze znalazł sobie obiekt do odreagowania. Nie oceniaj innych pało. O take POlskie walczylim i takie mamy. Za „komuny” była praca i nie było tylu pijaków i żuli co teraz. Wolałbyś żeby tam siedział dresy co by ci wpierdol spuszczali za każdym razem mamejo?

  17

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba nie zrozumiałeś autora. A teraz wracaj pod monopolowy.

   1

   4
   Odpowiedz
 9. Oni mogą być szczęśliwszy od Ciebie. Nie każdy rodzi się niewolnikiem -robotnikiem.

  10

  0
  Odpowiedz
 10. Jak się nie dopierdalają i nie drą mordy, ani nie zaczepiają mi żony, to koło chuja mi to lata co robią.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. To jakaś plaga … te insekty pewnie w całym kraju oblegają monopole … gorsi niż wrzód na dupie

  0

  0
  Odpowiedz