Przetłuszczający się łeb

Jestem facetem i wkurwia mnie to, że szybko przetłuszcza mi się łeb i włosy.Wystarczy półtora dnia i mam cały łeb w łoju i swędzi mnie tak, że idzie ochujeć. Kuźwa, w czasach dzieciństwa można było myć łeb raz na tydzień, a i tak nie śmierdział, ani włosy nie były tłuste. I jeszcze do tego ten jebany łupież. A idź pan w chuj i w pizdu.

4
5

Komentarze do "Przetłuszczający się łeb"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli Twojemu dziecku brakuje 15 minut w ciągu dnia, żeby umyć dokładnie głowę codziennie to wiedz, że coś się dzieje.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja się myję raz na miesiąc i nie narzekam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Na pewno nie przetrzymuj tłustych włosów – to nic nie daje, a zaległa warstwa łoju na skórze głowy może przyczynić się nawet do powstania drożdżaków. Na co dzień myj delikatnym szamponem (najlepiej bambino), a raz w tygodniu mocniejszym z SLS. Jednym przetłuszcza się głowa bardziej, drugim mniej. I tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zmień szampon na DX2

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Myj jeszcze częściej i jeszcze agresywniejszym szamponem, to będziesz za chwilę musiał myć łeb 2 razy dziennie, tłuku zajebany.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Kurwa, ja jestem też facetem, mam włosy krótkie i umycie ich oraz wysuszenie to nie więcej jak 5 minut, więc skończ kurwa narzekać. I nie wierz w żadne mity o przetrzymywaniu włosów, że niby będą się potem mniej przetłuszczać. Pierdolenie. Dupę też co drugi dzień myjesz? Bo nie srałeś i jest czysta? Z resztą nie chodzi tylko o łój na głowie – wystarczy, że minie cię w mieście stary rupieć kopcący na czarno lub niebiesko i zapach osiądzie na włosach lub skórze głowy. Ty nie będziesz tego czuć. Osoby mijające cię lub stojące nad twoim łbem np. w autobusie będą.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Przy zakończeniu płukania, gdy będziesz czuł, że są już śliskie i nie ma na nich szamponu, przez kilkanaście sekund płucz chłodną wodą. Domyka to gruczoły łojowe i powinieneś mieć świeże włosy przynajmniej o jeden dzień dłużej.

  0

  0
  Odpowiedz