RMF FM

Chujnia ta dotyczy pewnie nie jednego chujowicza urodzonego w latach 80-tych i nie tylko. Kto jeszcze pamięta stary dobry RmF Fm. Stację kontrowersyjną, stację która nadawała fakty 15 min przed pełną godziną, stację z Inwazją Mocy, JW23, Technikum Mechanizacji Muzyki i Hop Bęc. To jest przykład jak można zdziadować porządną rozgłośnię. Dzisiaj słuchałem całe popołudnie i niestety nie wytrzymałem i musiałem wyłączyć. W kółko wielka kumulacja, reklamy i te same „przeboje” od 4-5 lat. Oj pamiętam czasy gdy w tej stacji można było usłyszeć takie perełki jak Rammstein, AC/DC, Republika, czy Paktofonika, Prodigy, 666. Teraz to by było niemożliwe. Można by tak wspominać i wymieniać wiele rzeczy. Tak jak i ja pewnie wielu z Was mam ogromny sentyment do tego radia. Wychowałem się na nim a teraz nie ma jak go posłuchać. Chujnia Ehh 🙁

46
58

Komentarze do "RMF FM"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. teraz już tylko dla nas eremefefemklasik

  0

  0
  Odpowiedz
 3. O ja pindolę, ale sentymentalnie rozbiło się na chujni. Kurna, jeszcze dzień, korowód biczowników batorgi smagać będzie z tęsknoty za minionymi latami. Kryzys wieku średniego się zbliża wielkimi krokami drodzy panowie, a wtedy wielu odbija palma. Kuku na muniu i szał pał. Przykładowo, mój sąsiad uśmiercił swoją żonę. Nieboszczka ledwo w grobie ostygła a tu balangi, imprezki, golasy do białego rana biegają po ogrodzie. Normalnie życie pełną gębą, jakiego nigdy jeszcze nie wiódł. I po cholerę tu dołować się chujnią przeszłości?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Od zawsze polskojęzyczna, antypolska stacja, wpisująca się w prąd ogłupiania i wynarodowiania społeczeństwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. kurde myślałam już że tylko ja pamiętam stare dobre czasy radia RMF FM. JW23 było super. A teraz szmira za szmirą w tym radiu. Niestety to nie jedyny przypadek zeszmacenia się mediów… Polsat, TVN, także 1TVP i 2TVP…. wszystko robione pod „zachodnie” wzory. W Polsce telewizja dąży do takiego gówna jakie jest pokazywane np w USA. Boże uchowaj. Wyjebałam telewizor z chaty, radia RMF FM nigdy nie słucham bo jak słyszę 15 razy na dzień „dobryj dien dobryj dien…” to mi się coś niedobrego w głowie dzieje. AMEN

  0

  0
  Odpowiedz
 6. RMF od zawsze było radiem dla Polski „B”.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dlatego śrut polecam antyradio jedyna normalna jeszcze stacja z normalnymi inteligentnymi ludźmi

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Najgorsza jest właśnie ta pierdolona (musiałem to napisać)kumulacja, matko jak oni bezwstydnie naciągają ludzi na to oszustwo, a najgorsze jest to kuszenie przez 50% czasu antenowego. W dupie mam takie radio. Jedynie w niedzielę odpuszczają.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co prawda, to prawda, ale szkoda czasu i słów na komerchę i chłam. Wg niektórych analityków, na całym świecie będzie utrzymywał się trend – większość mediów coraz durniejsza oraz niewielka grupa dla myślących.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To był czas

  0

  0
  Odpowiedz
 11. to samo dotyczy VH1 dawniej leciała tam klimatyczna muza z lat 80-tych, pewnie zmienił się dyrektor..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. RMF to najgorsze radio. Chujnia jak 150!!! Pięknie ująłeś sedno sprawy. Ze swej strony polecam Trójkę. Tam można usłyszeć wszystko. Od Chopina do Vadera.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. mam jeszcze na kasecie nagrane przynajmniej jedno technikum mechanizacji muzyki 😀

  tak poza tym to RMF to zawsze była komercha nie do zniesienia

  0

  0
  Odpowiedz
 14. RMF FM razem z tą jej wielką kumulacją to takie oszustwo szyte grubymi nićmi że szok. Niestety w Polsce jest zbyt duża ilość tumanów których mamią wielkimi pieniędzmi i dzień w dzień przez kurwa juz prawie 4 lata wysyłają sms-y dlatego to trwa dalej. To co ostatnio zrobili to jest majsterszczyk najwyższej klasy. Mamią kwotą np 300’000zł a i tak tego nikt nie wygrywa przez 5…6 tyg. a frajer musi zadowolić się kwotą 3000zł lub 30000zł , aby na następny dzień znowu tłoczyli do tych głupich łepetyn że znowu jest 300’000zł do wygrania i tak w koło Macieju. A jak zachwalają , jak namawiają no ja pierdole sam mało kilka razy nie wysłałem, ale ciekawe czemu nie podadzą informacji ilu matołów bierze udział w grze. Otóż nie podadzą tego bo część z tych frajerów załamała by się i już przestała wysyłać. pierwsze 10 lat działalności RMF-u to były złote lata tej rozgłośni, aż łezka się ciśnie.

  0

  0
  Odpowiedz