„Samotne” matki

Pewnie tym, co teraz napiszę narażę się sporej części społeczeństwa ale trudno. Wkurwiają mnie niby-samotne matki, które wykorzystują „swoje” prawa do np. przedszkola dla dziecka praktycznie bez kolejki. A w rzeczywistości w domciu czeka dobrze zarabiający partner. Rodzinka jest w komplecie, cóż, że bez „papierka”. Denerwuje mnie to, że rodziny żyjące w tzw. konkubinacie domagają się praw takich, jakie mają małżeństwa zalegalizowane np. prawo do dziedziczenia po zmarłym partnerze itp. A jak przychodzi co do czego to „przecież ja jestem samotną matką, przysługuje mi prawo do miejsca dla dziecka w przedszkolu”. A pierdol się ty i twoje prawo! Albo wóz albo przewóz! Ja wiem, że każdy kombinuje jak może ale po prostu mnie to wkurwia na maksa!

25
44

Komentarze do "„Samotne” matki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A mnie wkurwiają lewi renciści, bezrefleksyjne i tępe podejście do życia, stres, głód, słaba jakość sałatek w hipermarketach i kolor różowy

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie wkurwiają media, polityka w polsce, tępota ludzi, którzy tych polityków w ogóle słuchają, chamstwo jadąc samochodem, chamstwo na poczcie, w banku, na uczelni i głupota ludzi, którzy, tak jak wyżej kolega napisał są bezrefleksyjni. Po chuj żyć, jeżeli po każdym dniu np kładąc się już spać nie pomyślisz sobie co było w danym dniu dobre, co było złe i przede wszystkim co Ty zrobiłeś dobrze a co źle i co możesz zrobić lepiej??

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dzięki za komentarze. Muszę tylko dodać, że ja każdego wieczoru myślę nad tym, co zrobiłam w ciągu danego dnia. I – do chuja – nie wszystko robię dobrze, i wiem o tym. I wiem, że inni ludzie też mogą robić coś nie tak. I dopóki to ja na tym tracę to mogę się z tym pogodzić. Ale jeśli w grę wchodzi dobro moich dzieci – to kurwa nie odpuszczę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie wkurwia wszystko, co koledzy i koleżanki napisali powyżej, z czego „samotne” matki wkurwiają mnie ostro.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zgadzam się. moim zdaniem powinni to jakos sprawdzać a nie, qrva ktos potrzebuje żeby dziecko poszło do przedszkola to nie ma, bo przecież przysługuje najpierw samotnym matkom! No ludzie, jaki ten krat jest PO-JE-BA-NY!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zgadzam się-sam konkubinat popieram.Ale dokładnie jak mówisz-coś za coś.

  0

  0
  Odpowiedz