Scrum master

Ciągle tylko pierdoli o tych akszynpojntach. Nie da się tego wytrzymać. Poskarżysz się na coś, a ten już – czy możemy coś z tym zrobić, czy moglibyśmy podjąć jakąś akcję. Ciekawe jakiego akszynpojnta zaproponuje jak mu powiem, że mnie wkurwia.

20
7

Komentarze do "Scrum master"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Transparencja, adaptacja, masturbacja…”

  6

  0
  Odpowiedz
 3. Zgodnego z jego modus operandi.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. ja jestem cum master i ciągle pierdole o waleniu konia także wal konia wal kolego walenie to przecież nic złego

  7

  0
  Odpowiedz
  1. To nie tylko nic złego, to coś pięknego.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. W ogóle co to kurwa za jakieś nowochujstwo z tym scrumem, zjeby z korpo kupiły taki styl projektów, bo ładnie się nazywa Agile – Scrum – Sprint, pewnie walą pod to konia ostro.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Agile jest najlepsze podejście do developerki w normalnych firmach softowych. Bez tego chuja byś miał, a nie neta. Ale skąd taki tępy ścierwojad który na miesięczną pensje programisty zapierdala z 10 miesięcy, może o tym wiedzieć

   1

   6
   Odpowiedz
   1. Jak PHB chuja wie to sie uczy na pamiec paru bazlordow i tym bez przerwy napierdala. Do tego kaze sie nazywac ewangelista. Im mniej wie tym wiecej gada. Normalnych ludzi to wkurwia wiec sie ociec nie pluj tylko koduj dalej.

    3

    0
    Odpowiedz
 7. Tzn słownictwo branżowe „projektowe” ci nie pasuje? Z choinki się urwałeś? To mu powiedz w sumie po to jest scrum master żeby usuwać takie napięcia.

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Człowieku, o czym ty pierdolisz?

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Ciekawe z tym scrumem. Koleś usuwujący napięcia. Jak bym pracował w kropogównie to byn poszedł i powiedział, że mam napięcie i codziennie poproszę o jakąś fajną dziwke żeby opierdoliła gałe pod biurkiem. No i co, ma być, bo inaczej będzie napięcie i huj bombki strzelił projekt.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Jak powiedział święty Łukasz ręką chuja nie oszukasz. No ale walenie gruchy wzmacnia paluchy.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Jebani sekciarze ci SCRUMiarze. Moja firma tez kurwa zaczyna pierdolić o didżital transformejszon i adżajle.
  Ci ludzie zachowują się wypisz wymaluj jak sekta

  5

  0
  Odpowiedz