„Spokojnie”

Jak mnie to wkurwia jak ktoś mi pieprzy „spokojnie”. Gadam coś, obojętnie czego sie to tyczy, obojętnie jaki temat, to każdy mi mówi „spokojnie”… Nawet sie nie drę ani nie podnoszę głosu, tylko troche wyraźniej chce coś powiedzieć czy wytłumaczyć, nawet sie nie jąkam to każdy mi mówi „spokojnie nie denerwuj sie”, słuchaj tępa pało, jestem spokojny, chyba że mam pokazać jak wyglądam na niespokojnego? Jeśli dla was to jest „denerwowanie sie” to moje zachowanie.. To gdybym pokazał prawdziwe „ja” to pewnie byście sie kurwy posrali 11kg w majtach i pentagon od razu wzywali!?

49
64

Komentarze do "„Spokojnie”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mnie też to wkurwia. Ilekroć próbuję komuś przedstawić spokojnie swoje stanowisko w danej sprawie to od razu słyszę…spokooojnie, dlaczego się sadzisz, nie krzycz! Nie wiem dlaczego ludzie mylą wyrażenie własnego zdania z krzykiem.

  6

  2
  Odpowiedz
 3. Mądrze prawisz robotniku. Nie lubisz spokoju, jesteś narwany, a to jest pożądana cecha u robola. Trzy stówy do łapy i pędź złożyć CV do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Stawiam zieloną kropkę przy twoim nazwisku. Mam nadzieję, że robota pali się w twoich rękach jak słowa w głowie. Bo jeśli nie, to dopadnie cię nahajka Byczywąsa, a wtedy to ty będziesz mieć 11 kg w majtach, a potem noga – dupa – brama./Mesio
  P.S. Panu waszemu zimno się przykrzy, dlatego planuje inspekcję w naszej Filii Gabońskiej. Wniosek o delegację leży już na biurku u Byczywąsa.

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Prawdziwy mesio nie napisałby, że robotnik _mądrze_ prawi. Najwyżej _dobrze_ prawi.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Ok, szef twój i władca Pan Byczywąs wyraża warunkowo zgodę na krótkie wakacje w Gabońskim żeńskim mamrze. Warunkowo jednakowoż znaczy tyle co szykuj się pan, panie Meś na wizytę z wymytą dupą i tubką wazeliny. Najpierw praca, potem przyjemność niestety, takie są koleje losu, patałachu. Dobrze, że znasz swoje miejsce w szeregu. No, ale my tu gadu gadu a czas leci. Gotuj się Mesiu na ostrą analną penetrację. W łaskawości swojej szef twój pozwoli ci zostać w skarpetach.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Mnie tak średnio to denerwuje. Zależy w jakiej sytuacji ktoś do mnie mówi „spokojnie”. Ale dam plusa.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Spokojniej proszę.

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Ja tam Misiu Pysiu, nie potrzebuję, żebyś mi pokazywał swoje prawdziwe „ja”, ale jeśli Ty zwracasz się z czymś do mnie i coś tam mi opowiadasz czy tłumaczysz to się ogarnij. Niepotrzebne mi Twoje emocje, szczególnie jeśli sprawa mnie nie dotyczy.

  2

  3
  Odpowiedz
 7. Po Twoim krótkim wpisie widać, że jesteś mentalny czereśniak. Zdążyłem już sobie wyobrazić Twoją aparycję. Bez komentarza.

  8

  2
  Odpowiedz
 8. Spokojnie psycholu.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Drogi Chujowiczu! Zmień podświetlenie w zegarku albo na wszelki wypadek wypierdziel cały zegarek. Nie od dziś wiadomo że taki niebieski kolor pobudza, a ciebie to już szczególnie. Za jedyne trzydzieści cebulionów plus vat mogę opchnąć ci egzemplarz z edycji limitowanej, z brązowym podświetleniem, czyli jakby malowanym brązową kredką. Będzie do ciebie pasować.

  3

  1
  Odpowiedz
 10. spokojnie, nie denerwuj się

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Rzeczywiście, spokój aż bije od Ciebie.

  6

  0
  Odpowiedz
 12. Mnie tez . 100% rozumiem i lacze sie w chuju . Mnie to tak wkurwia jak ci taki pacan wciska , a jak jego by twoj przypadek jebnol to by bylo 911 . Chuj im w dupe . Czarny . Trzym sie . Chlusni im hierbate z rumianku . Ja ide odjebac blanta & drinka -pozdro T2

  0

  1
  Odpowiedz
 13. zamknij morde zjebie, zwal se konia

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Autorze.

  A żebyś wiedział jaki ja jestem wkurwiony gdy idę na zakupy do Biedronki w Wyszogrodzie a ona nieczynna lub zatłoczenie w pizdu. Ten Wyszogród z wkurwienia bym obrócił w postnuklearną pustynię w minutę. Ale dam ci plusa.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Też tak mam. Ludzie to w większości przewrażliwione pizdy co na wszystko reagują jak na zagrożenie. Chujnia.

  1

  4
  Odpowiedz
 16. Wypierdalaj avresywny prostaku.

  4

  1
  Odpowiedz
 17. spoookojnie xD

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Kto plusuje to gówno?! Tyle dobrych chujni nie przechodzi ,bo widocznie ten niegdyś wspaniały portal jest okupowany przez niedorozwiniętych, nie panujących nad sobą gimbusów pokroju autora tych wypocin. I to dopiero Chujnia&Śrut.

  8

  2
  Odpowiedz
 19. Tylko spokojnie! Spokojnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Spokojnie, nie złość się

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Rozumiem doskonale. Mam tak samo. Nieważne co mówię to zaraz ktoś pyta „dlaczego jesteś zdenerwowany?”. Eh…

  0

  1
  Odpowiedz
 22. … a mnie właśnie tacy jak ty wkurwiaja …

  6

  1
  Odpowiedz
 23. Ty no ale spokojnie . Wyluzuj.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Autorze spokojnie, nie ma co się denerwować.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Spokojnie, nie nerwuj sie

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Spokojnie, nie denerwuj się 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Tez tego nie lubię.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Spokojnie , nie nerwowo. Sprzedam silniczek krokowy do poloneza z 82 r. stan prawie nowy

  2

  0
  Odpowiedz
 29. Tylko spokój może cię uratować.

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Ah wy to macie problemy,zazdroszczę. Ja w tym momencie głowie się czy wypić sobie do snu Screaming Eagle czy Cheval Blanc. To są poważne problemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Dokładnie tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Spokojnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV na taśmę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Jeśli dostaniesz tę tyrę, to u nas nie usłyszysz nigdy słowa „spokojnie”. U nas trzeba ostro jebać, ze zdublowaną energią i z mordą przy ziemi. U nas usłyszysz – „szybciej patałachu!” i poszujesz smagnicie po plecach albo pęto między udami.

  6

  0
  Odpowiedz
 34. Spokojnie, nie wkurwiaj się 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 35. spoookoojnie

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Spokojnie jak na wojnie.

  0

  0
  Odpowiedz