Sprawa Kamilka

Wiem że może nie to forum ale na pewno większość z was o tym słyszała co się stało w oststnim czasie. Chciałem tylko napisać że jestem za przywróceniem kary smierci dla takich odpadów genetycznych jak ten cały ojczym oierdolony, lub stworzyć więzienie wysokie na 10 metrów bez dachu, bez ogrzewania z minimalnymi racjami żywnościowymi i bez żadnej pomocy państwa, jedyne koszty to osoby do pilnowania/monitoringu. Mamy XXI wiek a tu się odpierdala taka patologia w dodatku to nie jedyna taka sytuacja, takich jest rok w rok w Polsce kilkanaście/kilkadziesiąt tylko ta się przebiła do mainstreamu. Koncaac to najprawdopodobniej ta sytuacja nie wiele zmieni i nadal podobnych sytuacji będzie przybywać. Chyba tylko jakąś apokalipsa lub wybuch wulkanu jest w stanie zaprowadzić ład w tym zniszczonym społeczeństwie.

18
7

Komentarze do "Sprawa Kamilka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taki śmieć dostaje osobną celę i codziennie ciepłe żarcie za koszt ludzi codziennie zapierdalających fizycznie, a cywilizowany człowiek w obronie własnej dźgnie patusa nożem i dostaje piętnastaka albo ćwiartkę. I szukaj tu sprawiedliwości.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Zgadzam się, jebać PiS.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Kurwa, w Polsce w samoobronie dźgniesz kogoś nożem w udo i dostajesz wyrok plus zawiasy i jeszcze płacisz szmaciarzowi odszkodowanie, a taki chory zjeb co znęcał się nad dzieckiem dostaje osobną celę, żarcie i opiekę. Szkoda słów nawet.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Kiedy wreszcie wy, Rosjanie wkroczycie do Polski i zalozycie „Ruski MIr”??? Ja pierdole, mam ochota na lepsza zmiane. Towariszcze, nie tylko za to was kochamy.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Kurwa tez sie nad tym zastanaswiam

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Zatrudnić pierdolonych nierobów w ŁWF za ogryzek kromki starego chleba dziennie.
  Rozum szybko wróci.
  A jak nie – bo też tak przecież aż za często bywa – to… nie wiem.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Pan twój osobiście wręczyłby im kilof, żeby skuwali stary asfalt. Tyle, że za czyn, który zrobili – skuwanie od 6 rano do północy o kromce suchego chleba z wodą. I to wszystko pod nadzorem krokodyli.

   3

   0
   Odpowiedz
 5. Żadna apokalipsa nic nie zmieni w naturze człowieka. To mówisz patałachu, że cię krzywda na świecie boli ? To rozpaczaj za tysiącami dzieci ginących każdego dnia na tym świecie. Co do kary śmierci – Pan twój języka pisanego nie będzie strzępił . Ale ma dla ciebie zadanie : więcej telewizji i idiotycznych, nikomu nie potrzebnych informacji.
  Jakżeś taki wrażliwiec to wstąp do jakiegoś klasztoru albo zostań świadkiem Jehowy . / Mesio Ps. Peesa nie będzie .

  4

  1
  Odpowiedz
 6. W więzieniu i bez racji żywnościowych to sie te kurwy zwyrolskie pozagryzają same

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Czasem wystarczy nie być obojętnym na krzywde innych. Pozdrawiam.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Większym problemem jest ze nikt tego nie widzi. Polacy tylko – moja chata z kraja- wiesniackie pochodzenie wiec takie rzeczy się dzieją

  2

  0
  Odpowiedz