Sranie psami po trawie

Chciałbym poruszyć pewną wkurwiającą mnie kwestię. Otóż w naszej przepięknej mieścinie, Bydgoszczy, mamy takie miejsce posiadające dużo zieleni. Wiele trawników, po których nikt nie chodzi ze względu na obecność chodników, piękna dorodna trawa czekająca na to by zmienić jej zieleń w kalisty brąz. I ową wkurwiającą do bólu kwestią jest to, że stare mohery, młode pipska, waleni hipsterzy, dzieci i ogólnie wszystkie pokurwy muszą swoje mobilne faktorie gówna ,,pies” oprowadzać akurat po jednym prostokącie otoczonym siatką i z postawionymi dwoma metalowymi prostokątami imitującymi bramy. Te atrybuty prostokąta mogą wskazywać, a wręcz oznaczają, to że ów obszar przeznaczony jest do grania w piłkę nożną. To dla czego do cholery te wszystkie pojebusy i mendy społeczne muszą srać tymi psami akurat na tym obszarze gdzie jest duże ryzyko wyrąbania sie na ryja. No rozumiem jakby to była jedyna trawa w okolicy (chociaż to w dalszym ciągu było by kretyńskie) ale to boisko to jakaś jedna, nie wiem, setna tego obszaru, ale nie! Te gnoje muszą srać akurat tam bo tamta trawa jest magiczna i tam sie najlepiej sra. Albo to trolle.

73
73

Komentarze do "Sranie psami po trawie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój pies przeważnie sra na trawę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wypij sobie ziółka na uspokojenie, bo byle gówno cię irytuje 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rob im fotki i zanos strazy miejskiej, im zwieksza sie wplywy z mandatow, moze i tobie cos „odpala” a trawnik bedzie czysty .

  0

  0
  Odpowiedz
 5. W ogóle powinno się te gówna sprzątać -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co ty stary pierdolisz? A gdzie mają jeżdzić? Do Myślęcinka taki kawał?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jest jeden pozytyw tej chujni.. żuk Bogusław cieszy się z byle gówna 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bardzo dobrze pisze autor 3 postu, rób fotki np: z komórki jako dowód i wysyłaj straży miejskiej, nawet nie musisz się do nich udawać, wysyłaj im na stronę w necie. Oni bardzo chętnie i szybko się tym zajmą. Dlaczego? Już wiesz. A tobie nawet podziękują za wkład dobro miejskie, a może będzie nawet jakaś nagroda. A tak, to wiesz najlepiej na policję, oni uwielbiają mandaty, reakcja gwarantowana.

  0

  0
  Odpowiedz