Staromodny

Jestem staromodny. Mam lekko ponad 20 lat na karku. Nie lubie nowych technologii tych wszystkich elektronicznych bajerów i dodatków. Moda mnie nie obchodzi ubieram się tak jak lubie. Nie obchodzi mnie także to, że ktoś może wyśmiać mój stary telefon. Telefon niestety mieć muszę ze względu na kontakty z pracy. Internet też niestety mieć muszę ze względu na pracę (wiadomości email i takie tam).Telewizora nie oglądam, auta nie mam i nawet nie chce mieć. Źle się czuje w tym całym technologicznym haosie. Jak jeżdże rowerem czasem do mojej babci to aż miło mi się robi czując klimat dawnych lat, tykający zegar, strzelające iskry w piecu i ten spokój. Nie wiem co mi jest ale chyba potrzebuje wakacji na bezludnej wyspie gdzie czas i ludzie tak nie gonią codziennie. Lubie stare piosenki lata 50-80 Nie nadaje się do tych czasów !!

152
84

Komentarze do "Staromodny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a ja nie lubię nowych technologii bo jestem idiotą 🙂 RAfał SUPER_OTAKU, mentalny japończyk

  0

  1
  Odpowiedz
 3. KURWA!!! normalnie jakbym słyszał siebie. mnie też nowe mody i trendy nie kręcą, mógłbym żyć wśród hunzów w karakorum. oni tam są odcięci od technologii i nowoczesności, żyją se spokojnie i 100 lat żyją średnio.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybyś mieszkał w japonii… to by tak kurwa nie było. //Rafał SUPER_OTAKU, mentalny japończyk i przyszły programista w scilabie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś mieszkał w Japonii to miałbyś telewizor. //Rafał SUPER_OTAKU, przyszły onanista ze stulejką.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. *chaosie

  Poza tym to lubie minimalizm i całkowicie sie z Tobą zgadzam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ponieważ ty żeś je hanys jebany, jo też żech jest ślonzok ale nimom tak najebane w deklu jak ty i wypranego mózgu jak ty. Jo jak żech sie dowiedzioł co to jest anime to odrazu żech przeszoł na strona eleganckich Japończyków i tak się stałem Mentalnym Japończykiem mimo że mam polsko-słowiańsko-śląskie korzenie to stałem się kimś lepszym. A to wszystko zasługa Anime i Japończyków, przez nich urosły mi ambicje i zamiast zostać stolarzem to żech poszoł za informatyka i żech skończył technikum ale jeszcze idę do policealnej na dwa lata znowu za infomatyka zamiast na jebane studia. Pozro. Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jaskiniowiec który jeździ rowerem i słucha piosenek? A gdzie twoja maczuga i kamienie?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Postępu nie zatrzymasz. Mój obecny telefon jest lepszy od pierwszego, a moja stara wsk w porównaniu z drugą współczesną Aprilią to gówno. Sam tv również rzadko oglądam, czasem mnie coś współczesnego wkurwi, czasem rozśmieszy, ale żyj swoim życiem, a i zasmakuj czasem coś nowego.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Musísz się przełamać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Uczymy się!CHAOS nie HAOS.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Powinnien zniszczyć cię w fabryce słynny Janusz Tyracz Tracz, który niszczy takie ścierwa jak Ty i każe im lutować układy scalone za pomocą pocierania dwóch patyków o siebie, zacofany jaskiniowcu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. UWAGA TU GOŚĆ OD LOSZKI. jest tragicznie. loszka mnie rzuciła i nie chce mi już obrabiać pały

  0

  0
  Odpowiedz
 14. tak trzymać!!
  Chociaż jedna zdrowa jednostka.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. To nowe to nas wcześniej,czy póżniej zabije.5 na 5.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nic z Toba nie jest źle. Ten cały burdel technologiczny który robi z ludzi niewolników to jedno wielkie gówno które robi z durnych ludzi tylko zombies. Tak trzymaj dalej i nie przejmuj się durnym „modnym” otoczeniem. 90% społeczenstwa to bezmózgowcy którzy ogladaja Tell-lie-vision i są łatwo programowani i ogłupywani reklamami i innymi durnowatymi gadżetami. Nie daj sie ogłupiać ja reszta stada debili bezmózgowców.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nie dość, że staromodny, to jeszcze nie umie się składnie wypowiedzieć i podstawowych zasad polskiej ortografii nie zna…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja też nic nie mam, ale jeszcze wam pokaże! Jestem mętalnym Japończykiem i,jak na rasowego Japończyka przystało, ucze się właśnie programować w php. Jak się nauczę programować w php to zostanę programistą i będę bogaty. Na razie ide się umyć bo się zesrałem z podniecenia. //Rafał SUPER OTAKU, przyszły onanista, ze stulejką.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. napisz do mnie, czuje moja druga połowka to pisze
  😀 to sie dogadamy!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Gdy stwierdzisz, że jesteś inny, gdy zatracisz siebie, gdy nie będziesz wiedzieć którędy dalej podążać, gdy poczujesz, że smierdzi ci z ust – wstąp na Kebap do Araba. / Gdzie Arabów sześć tam Kebap możesz zjeść. / Gdy Araba głowa boli to Kebapa pan przesoli. / Kebap uczy, Kebap bawi, Kebap przed zarazą cię nie zbawi. / Gdy zachorujesz na syfilisa uleczy cię Kebap z lisa.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 22. To o czym piszesz, specyficzna nostalgia za przeszłością, której się nie przeżyło, to typowy objaw nieprzystosowania do rzeczywistości w ogóle, a nie rzeczywistości obecnej. Gdybyś żył w XIX wieku, to prawdopodobnie byś mówił, że nie nadążasz, bo wszędzie telegrafy i lokomotywy i tęskniłbyś za średniowieczem. Skumaj facet, to nie czasy są chujowe, to coś w twojej głowie sprawia, że nie potrafisz zaakceptować teraźniejszości takiej jaka jest. Nie wiem czy to jakaś trauma z przeszłości, skłonność do alienacji czy potrzeba buntu, ale ewidentnie patrzysz przez niewłaściwe okulary. Jestem pewien, że w 2030 roku będziesz wspominał 2014 i dzisiejsze czasy wydadzą ci się błogie i spokojne w porównaniu do tego co będzie wtedy. Założę się też, że jak sobie przypomnisz rok 2000, to też stwierdzisz, że wtedy było zajebiście. Wiem co mówię, bo mam tak samo jak ty. //Roman, SUPER_BUKKAKU, przyszły doktorant, którego znudziła już walka z kebabami

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Tak trzymaj! Ale technologia i tak wymusi na Tobie jej używanie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 24. No to tak jak ja .Czym się.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. To raczej nie chujnia kolego:-) trzymaj tak dalej i nie daj sie zwariowac;-)

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Nie tylko Ty tak masz !

  0

  0
  Odpowiedz
 27. No to mamy tak samo… nie jesteś sam :).

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Nie jesteś staromodny. Jesteś po prostu wyjątkowy. W dzisiejszym, sztucznym świecie, na próżno szukać ludzi, którzy są pewnym indywiduum. Można by raczej rzec – nastała era klonów, które niczym zombie, na ślepo podążają utartą ścieżką za całą resztą. Ludzie stali się niewolnikami konsumpcjonizmu, marketingu wielkich korporacji, ale również, a może przede wszystkim, niewolnikami własnej próżności, snobizmu i samouwielbienia. Ty jesteś zupełnym zaprzeczeniem tego wszystkiego i powinieneś być z tego dumny. Wiem co czujesz, bo sam jestem trochę „stuknięty”. Lubię słuchać starych nagrań, napawać się urokiem przyrody, uwielbiam wycieczki rowerowe, klimat starych czasów np. kolej parową, lubuję ciszę i spokój. Co więcej, widzę, że ludzie absolutnie nie dostrzegają piękna w tym, w czym ja go dostrzegam. Często więc uciekam od codziennego zgiełku i tego całego miejskiego przepychu. Nie czuję się jednak z tym źle. Widzę, że ty też nie bardzo się tym przejmujesz, więc pozostań sobą i traktuj to jako atut swojej wyjątkowej osobowości. Pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Każdy ma swój gust jedni lubią stare rzeczy jedni nowe ja np wole nowe to nie znaczy ze komuś mam mówić patrz jaki zajebisty telefon i nie na się z czego śmiać ale sądząc po twoim wpisie to chyba jesteś nudny

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Stary! To znaczy młody! Masz wyluzowane i tak trzymaj! Nie lubisz technologii – to ją pierdol. Żyj po swojemu i mniej wszystko w dupie! Każdy kowalem swego losu!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Pomoc moze jedynie penetracja odbytu podluznym oblym przedmiotem lub penis meski. Dziekuje za uwage. 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Nie staromodny, tylko normalny.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. @22 Końcówka rozjebała mnie na atomy.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. @22 – dobra końcówka 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 35. miej wyjebane a będzie ci dane.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Masz swój styl, to się ceni, a przynajmniej ja szanuje takich ludzi (żeby było jasne: Za styl nie uważam emo, metali i innych brudasów tylko za ułomność na umyśle). Ja też lubie wracać do starych czasów chociaż np teraz pisze ze smartfona. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Ożeń się ze mną, chłopie! Mam identyczne podejście. Te wszystkie wynalazki, na chuj to komu? Bałagan z tego się robi nie do zniesienia. Już wszyscy wyglądają jak małe robociki od tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. 12 To zalej to pałe.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Moja loszka zarabia 17 tysi netto na starych technologiach. A wieczorem obrabiam jej za to jeje wielką prężną pałę

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Człowieku. Twój wpis ujął moje odczucia do dzisiejszego świata lepiej niż sam potrafiłbym to zrobić. Nie jestem jedynym, który wolałby nosić dzwony w latach 60 niż, żyć w obecnym gównie.

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Mam to samo…wasn’t born to follow

  0

  0
  Odpowiedz