Prawda o wyborach i demokracji

Prawda jest taka, że powyżej 80 procent ciemnego, głupiego motłochu i bezmyślnej tłuszczy głosuje tylko i wyłącznie na podstawie emocji wzbudzanych przez media głównego nurtu, media społecznościowe i propagandy różnych ugrupowań, a jedyne czym się kierują to powtarzane w kółko frazesy i wzbudzona, podjudzona nienawiść do jakiegoś ugrupowaniania. Faktów, statystyk i danych w ogóle to społeczeństwo nie czyta i mają to kompletnie w dupie.

Przykładem takiej sytuacji jest to jak głupi, poszczuty motłoch wyszedł w milionach na ulice z powodu aborcji, bo wyciągnięto tragedię jednej osoby, wmówiono mu uproszczoną i przeinaczoną wersję wydarzeń i ukierunkowani nienawiść na konkretne osoby. Każda strona robi to samo. Gdybyś zapytał o szczegóły to ponad 90 procent osób, które ryczały na tych protestach nie wiedziałoby co się dokładnie stało i dlaczego właściwie wyszli? Gadałem kiedyś o tym z tępymi laskami i po minucie się zorientowałem, że właściwie to one nie wiedzą co się stało, ale ten podły, zły PiS sprawia, że się gotują z wściekłości, ten karakan to już w ogóle.

Żeby była jasność ja też nienawidze PiSu, ale z powodów, które potrafię uzasadnić, opartych na danych matematycznych, a nie na podstawie: „bo mały, przepełniony nienawiścią, sfrustrowany karakan”.

Właśnie o to chodzi. O szczucie, o pierwotne instynkty, żerowaniu przez psychopatów na głupim motłochu, potem motłoch podejmuje decyzje na podstawie emocji.

Grzeje się w kółko te same tematy, te same frazesy, powtarza się ludziom, że jest tak źle, że jest już taka degeneracja, podłość, zło, a człowiek słucha i w sercu wzbiera jad, nienawiść i o to chodzi. Wytresować układ limbiczny posłusznego bydła, żeby kogoś nienawidzil, właściwie nie wiedząc dlaczego. Zawsze jest pierdolenie o religii w szkołach, gejach, aborcji, miłości, obchodach smoleńska, otwartości, tolerancji i moje ulubione sformulowanie „żeby każdy mógł kochać kogo chce”. Buahaha, nawet nie macie pojęcia ile razy od tępych lasek, głosujących na lewicę to słyszałem.

To jest najważniejsze. Wskaźników koniunktury, rozwoju, sytuacji międzynarodowej, podatków które zostały, mają zostać wprowadzone, obniżone, konkurencji gospodarczej, stosunków, sojuszy, budżetu, wydatków, inflacji, kursu waluty, siły nabywczej wynagrodzeń, działań międzynarodowych koncernów, inwestycji, bezpieczeństwa narodowego, poziomu życia normalnych rodzin w Polsce, których nie interesują te bzdury, tylko chcą pracować, realizować jakieś swoje plany, wypracowywać przyszłość, rozwijać się w swoim tempie i wypracowywać majątek to nie. To w dupie to mamy.

Najważniejsza jest piana z ryja, nienawiść do kogoś wzmocniona tym, że jest za niski, za wysoki, ma zarost, nie ma, ubrany fajnie, ubrany do dupy. Frazesy, hasła bez pokrycia, gwiazdki, tęcza, kolory, miłość, co jest zacofane, a co nowoczesne i postępowe (ale to tak ogólne sformułowanie, bo nie będziemy się przecież zagłębiać, czy eurokolchozowe ekofaszystowskie programy będą motorem naszego postępu i jak właściwie to ma wyglądać za 20 lat, frazesy są ważne, a kogo obchodzi, że koszt tego to 2500 miliardów, to drugorzędna kwestia, miłość do planety, wschód słońca i wzruszająca muzyka i ręce radośnie wyrzucone do góry w spotach to zrekompensuje) . To jest najważniejsze.

20
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Prawda o wyborach i demokracji"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pij siku maciory – będziesz miał wyjebane na wybory.

    1

    4
    Odpowiedz
  3. Zostaw debilątka w spokoju świętym ziemskim, zostaw. Te same jamochłony mnie utrzymują, gdy laptopy ode mnie kupują. Ma być ładny, ma się świecić, ma być kompletny. Ma też być nVIDIA na pokładzie oraz 16GB RAM z wujkiem Intel-i7 na pokładzie. Chuj, nieważne że to DDR3 oraz wujo z 3 generacji, nieważne!!! Cena ma być taka, aby pacjent nie wyszedł na bidula, ma być wspomniany benech na wypasie i nic urwa więcej – oprócz tego że ma się świecić i wyglądać.

    Teraz wiesz, czemu w tym kraju tyłu rozwodników?? Nikt w serce i rozum nie zagląda. Baaaaa! W gacie też już nie!

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Dlatego optujemy za redukcją populacji. Wyobraź sobie, jak piękny będzie świat, gdy z 8 miliardów zostawimy najlepsze 8 milionów, a resztę przerobimy na kiełbasę dla tych 8 milionów. Usuniemy ten cały syf, który robiło to 8 miliardów. Te pozostałe 8 milionów stłoczymy w mieście wielkości Warszawy, gdzie będą w stanie dla nas jeszcze robić coś pożytecznego. Pozostała część planety będzie dla przyrody i nielicznych elit. Planeta zacznie wreszcie oddychać i odradzać się. Klaus Schwab

    1

    1
    Odpowiedz

Niewygodne opinie do usług i produktów się… ?

… się … usunie!
Po co komu czytać nagą prawdę o jakimś bublu, prawda?
Podziwiam samozaparcie choćby marketów z elektroniką, allegro, facebooka a nawet GooglePlay.

Twoja opinia jest niezgodna z naszymi zasadami (okłamywania ludzi) i nie może zostać opublikowana w tej (uczciwej postaci) albowiem nie została zaakceptowana przez naszych ekspertów (opłacanych skurwielców). Opinia została ukryta (wyjebana w kosmos) dzięki czemu nadal jesteśmy serwisem stawiającym na wysoką jakość (wciskanego kitu mitu).

Demokracjo kochana, niech Cię wreszcze choćby Putin jebnie.

16
3
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Niewygodne opinie do usług i produktów się… ?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Reklamacja nie zostanie uwzględniona z powodu nieodpowiedniego używania produktu –_–

    3

    0
    Odpowiedz

Jebane nagłówki o zimie

Atak zimy, 30 cm śniegu, w górach duży mróz itp. Kurwa wasza mać, nie ma większych problemów na świecie? Bzdurne artykuły o pogodzie zaśmiecające internet, które i tak są chuja warte, bo pogoda zmienia się praktycznie co godzinę i nie przewidzi się jej. Swoją drogą temperatury w okolicach zera lub poniżej w połowie listopada to nic nadzwyczajnego, a wręcz norma.

8
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Jebane nagłówki o zimie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. to celowe zastraszanie ludzi , jak były zimy po – 3o c za komuny to nikt sobie dupy nie zawracał

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Jak przestaną straszyć śniegiem w zimie i słońcem w lecie, to goje przestaną się bać zmian klimatu i trudniej będzie narzucić zielony komunizm. Mogłyby się goje zacząć buntować. Natomiast gdy goje się należycie boją, to same wchodzą do klatek.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Czekam na alerty RCB. Jutro przymrozki, zagrożenie życia. Jeśli możesz, to zostań w domu. Słuchaj poleceń służb.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Trochę Wam utwa zazdroszczę. U mnie dzisiaj było +18 a jutro ma być +19 a w środę jadę tam, gdzie ma być +24 (Catania, IT). Tutaj jeszcze sezon na cytrusy nie wystartował. Brakuje mi zim, chyba do Ruskich się wyniosę.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Dzis widziałem artykuł, polskie miasto zasypane, zaspy powyżej kolan. Okazało sìę oczywiście że chodzi o Z-ne, śnieg padał w nocy, w południe nie było po nim śladu. Ale pierwszy atak zimy w naszym kraju mamy już za sobą. Tak pisze WP.

    1

    0
    Odpowiedz

Niedługo czeka mnie sprawa w sądzie

Szkalowałem od 2019 roku faceta-pseudofachowca w Internecie i on wniósł prywatny akt oskarżenia. Zasłużenie go szkalowałem bo dokonał zniszczeń w moim dfomu. Nie mogę się paru rzeczy też doszukać po jego wizycie. Jaką taktykę obrony mi radzicie aby obrać w sądzie? Aby to umorzyli. Spełnianie żadnych jego roszczeń nie wchodzi a żąda 30 tysiaków odszkodowania (sic!), przeprosin i usunięcia komentarzy.

6
2
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Niedługo czeka mnie sprawa w sądzie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jebać cwela, ja bym nawet na rozprawę nie przyszedł

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Stawiennictwo obowiązkowe

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Zapierdol go

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Efekt finalny zależny od form szkalowania. Zbychu żebro uszykował na to masę paragrafów, na szczęście połowę z nich można bardzo łatwo ujebać drugą połową, trzeba tylko wiedzieć co z czym i gdzie użyć. Próżno gdybać zatem w temacie – co masz teraz robić.
    Całość powiązana jest z wieloma, wieloma podpunktami, takimi jak np. :
    – czy Twoja działalność na jego szkodę spowodowała uszczerbki na jego zdrowiu
    – czy poniósł z tytułu Twojej działalności szkody fizyczne, materialne a także mentalne
    – czy, zaginione fanty tuż po jego wizycie od razu zgłosiłeś?
    – czy, możesz udowodnić (nagrania video) jak fanty zniknęły?
    – ile osób z jego otoczenia (rodzina, znajomi, sąsiedzi, współpracownicy, inni) dopatrzyło szykalowania i w nie uwierzyło?

    Sąd będzie brał pod uwagę przede wszystkim wpisy bezpośrednie i pośrednie. Chodzi tu o …. może na przykładzie wytłuamczę:
    a) jesteś frajerem, okradłeś mnie
    b) ludzie, słuchajcie, tamten XXYYZZ to frajer, złodziej, kradnie, okrada ludzi…

    To są całkiem dwie inne bajki, efekty działań tych bajek są różne i różnie trzeba się teraz bronić. Niestety, bez głębszej analizy treści jakie gość przedstawił w Sądzie nie ma szans nic sensownego doradzić.

    Twoje możliwości na te chwilę to:
    a) przyjąć ugodę, postulować o zmniejszenie rządanego zadośćuczynienia, niestety, będzie to forma przyznania się do winy. Takie coś robi się, gdy nie ma szans na obronę.
    Dlaczego? Zło, które on wyrządził Tobie może być znacznie mniejsze w skutkach fizycznych i prawnych aniżeli zło, które wyrządziłeś jemu Ty!
    Zasada w „prawie” od zawsze była tylko jedna: rzucaj tylko tymi cegłami, które przyleciały i w tych, od których przyleciały. Wtedy, jest szansa na większe pole do popisu na drodze obrony. Dlaczego tak? Bo w naszym kochanym kraju zwanym Polską od prawie zawsze winny staje się ten niewinny!

    Napisz kilkanaście przykładów w komentarzu – przykładów opisujących ów szkalowanie. Wtedy, będzie można coś więcej powiedzieć.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ale żeś mu doradził , nie wiedząc nic o sprawie. Gratuluję.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Na początku (tzn. w 2019 r) starałem się pisać merytoryczne komentarze, ale później przyszła pandemia, lockdown i jakoś tak puściły mi wszelkie hamulce. Zacząłem go obrażać bezpośrednio i mieszać ostro z błotem. Tak więc są zamieszczone pod jego adresem obydwa typy komentarzy. Przez 3,5 roku gość z tym nic nie robił, tłumaczy się że w ogóle nie wiedział o istnieniu tych komentarzy a dowiedział się od niedoszłego klienta, który pod ich wpływem rzekomo miał się rozmyślić i zrezygnować z robót o wartości 30 000 zł. Gość się nie czuje chyba zbyt pewnie. Przylazł z adwokatem na rozprawę pojednawczą i on za niego gadał.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Hoho, Januszek biznesu się rozsierdził. Autorze, nie musi być źle! Po pierwsze przygotuj niezbędne dowody. Dobrze by było, gdybyś miał zdjęcia, na których widać efekty jego „pracy” i paragony potwierdzające, że przez jego fuszerkę musiałeś coś robić jeszcze raz. Powiedz na rozprawie, że masz te rzeczy. Złóż też wniosek o przesłuchanie kogokolwiek, kto widział fuszerkę odjebaną przez Janusza. Im więcej takich osób, tym lepiej dla Ciebie (oczywiście powinni to być pewni ludzie). Najlepiej złóż jedno pismo, w którym wznosisz o dopuszczenie wszystkich dowodów, o których mowa powyżej, w tym o przesłuchanie świadków. Załącz jak najwięcej dowodów, jeśli jesteś oskarżony masz prawo do obrony i nie musisz mówić prawdy. Ryzykujesz tylko skazaniem, czyli tym samym, jakbyś nie zrobił niczego. Pamiętaj też, że nie jesteś prawnikiem więc nie musisz się znać na tym, co się przyda, a co nie. Tym zajmie się sąd. Generalnie w wydziałach karnych sądów, sędziowie nie lubią takich spraw i starają się je umarzać. Im więcej dowodów na Twoją korzyść, tym więcej wątpliwości, a tym samym szans na umorzenie lub uniewinnienie. Masz też prawo zadawania pytań, więc jeśli stawi się ten gość, przez którą Janusz stracił fuchę, to magluj go. Spytaj czy na pewno przez Ciebie zrezygnował z usług, może widział też opinie na innej stronie. Jeśli nie będzie pewien, to punkt dla Ciebie. Złóż wniosek o to, żeby załączyć wyciąg z historii przeglądania stron. Ile razy był na stronie i czy dużo czasu tam spędzał. Poszukaj informacji o Januszu na innych stronach, jeśli inni go też obsmarowali, to kolejny punkt dla Ciebie. Sędzia może Cię spytać, czy chcesz mediacji. To już zależy od Ciebie, nie wiedząc jakie masz dowody, nie mogę dobrze doradzić.
    Janusz raczej nie jest zbyt mocny. Prawdopodobnie złożył ten akt oskarżenia, bo doradził mu to mecenas, który chce wykorzystać jelenia. Mógłby Cię pozwać cywilnie, ale w karnym jest taniej i szybciej (nie szybko, tylko szybciej!).
    Bądź aktywny, składaj wnioski, nawet luźno związane z przedmiotem sprawy. Pamiętaj, że sąd ma określony czas na załatwienie sprawy, żeby nie było przedawnienia.
    Jak już pisałem, sędziowie karni nie lubią takich spraw, najchętniej w ogóle by się nimi nie zajmowali, niestety muszą. Ale skazywanie nie jest im na rękę, bo to skutkowałoby kolejnym pierdoleniem się z januszerią. Dlatego jeśli będziesz aktywny, nie będą się śpieszyć z wydaniem wyroku.
    W sądzie bądź uprzejmy, nie przerywaj sędziemu, ale też bądź pewny siebie i nie przepraszaj, że żyjesz. Tego, żebyś nie pisał już słowa na temat Janusza w necie, nie muszę chyba dodawać.
    Walcz o swoje. Mam nadzieję, że wygrasz, do kurwy jebanej nędzy!

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Dzięki. Zamierzam właśnie grać na przeciąganie tej sprawy w nieskończoność, powoływanie świadków, mam dowody fotograficzne. Sędzią wyznaczonym do rozpatrzenia tej sprawy jest prezes sądu rejonowego. Mam swojego adwokata, na jutro jestem z nim umówiony, zobaczymy jaką on linię obrony zaproponuje.

      1

      0
      Odpowiedz
  6. Głąby pospolite, ta sprawa w 85% przypadków jest przez Janusza wygrana. Dlaczego? Dlatego, że prawo w kilku książkach opisuje, co autor powinien zrobić gdy był niezadowolony z usług Janusza. Nigdzie nie jest w tych książkach namazane o tym, że w przypadku niezadowolenia z usługi w podmiot jakiś można bezkarnie rzucać mięchem. Prawda? Prawo doskonale oposuje ścieżkę postępowania a nasze głąby pospolite zwane potocznie prokuratorami w ocenie sytuacji posłużą się najpierw dowodami ze śledztwa, potem waszą wspólną paplaniną (skarżyciel+skarżony), następnie poposiłkują zdaniem biegłych i innych gadów, np.rzeczoznawców a na koniec znajdą w w/w knigach paragrafy, które doskonale doświetlą im dalszą trasę w tej sprawie.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Taaa… wyegzekwujesz od Janusza profesjonalne wykonanie albo zwrot pieniędzy… Jak nas nawet umowa żadna nie łączyła ani nawet faktur nie wydawał. Słyszałem o skurwielach co grożą pozwami za wystawienie oceny 3 gwiazdkowej w 5 gwiazdkowej skali więc na to trzeba patrzeć przez palce.

      0

      0
      Odpowiedz

BOG HONOR OJCZYZNA

Wielki dzień dla każdego Polaka i wielka smuta w centrolewiźnie którzy próbują sprzedać Polskę za czapkę śliwek.

6
8
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "BOG HONOR OJCZYZNA"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Francuska armatka wodna z lemieszem do likwidowania barykad ulicznych” – pierwsze co mi przyszło do głowy po zobaczeniu video…

    1

    2
    Odpowiedz
  3. A po powrocie do domku biali (z przećpania lub przepracowania) i czerwoni (z przepicia lub ze wstydu) wrócą do codziennych zajęć, czyli do obrabiania sobie dup, do podkładania świń w życiu codziennym, do napierdalania żon i dzieci, do opierdalania pracodawców zawsze, wszędzie i ze wszystkiego, do sprzedawczykowania wszystkich i wszystkiego. Uśmiechną się przy tym jak jakiś głąbek do sera żółtego wszak moralność, rodzinność, godność, honor, zasady, sumienie, serce i rozum u fałszywców … którzy zdanie mają tylko czyjeś … to jak Wasza duża, złota, piękna jesień emerytalna w NFZ, czyli nigdy nie było, nie ma i nie będzie … no chyba że w blokach reklamowych w telewizorowni. Krótko mówiąc, ci którzy tam poszli na bank nie wiedzieli po co tam poszli…

    1

    3
    Odpowiedz
  4. Co to kurwa ma być? To jest kurwa marsz niepodległości gdzie demolujemy swój własny kraj? Brakuje nam ZOMO oj brakuje… dostal by jeden pałą tak że by mu skóra pękła to reszta maryjnych ciot by uciekała

    0

    0
    Odpowiedz

Swieto Niepodleglosci

My, Polacy, świętujemy naszą niepodległość jako triumf ducha nad przeciwnościami, jako zwycięstwo wytrwałości nad represją. Jesteśmy narodem, który przez pokolenia tęsknił za wolnością, niesiony nadzieją, że choćby najciemniejsza noc ustąpi miejsca świtaniu. 11 listopada przypomina nam o chwili, gdy po 123 latach niewoli, nasze marzenia o suwerenności stały się rzeczywistością.

Ale czy na pewno jesteśmy suwerenem we własnym kraju?

3
4
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Swieto Niepodleglosci"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie jesteśmy suwerenem. Nie chce mi się już o tym rozpisywać, to rzeczywiście był przygnębiający dzień.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. No nie jesteśmy. Należymy do Niemiec, które założyły UE właśnie po to, by bez jednego strzału odwrócić wynik II WŚ

    5

    1
    Odpowiedz
  4. Polacy walczą o wolność, a jak ją wywalczą, to nie potrafią wymyślić co z tym ciężarem wolności zrobić i znów się pchają w niewolę, by potem od nowa walczyć o wolność. Bardzo mnie to smuci. Jesteśmy takim głupim narodem. W dodatku wszyscy wokół to wiedzą i korzystają ile się da.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Wolni Polacy buhahahhaaaaa!
    Wolni! No fakt! Prawie wszyscy bez pracy i po rozwodach… zatem i wolni.
    Wolna Polska…
    Ciągle zastanawiam się nad tym, co oznacza ta wolna. W końcu chyba wymyśliłem ale o tym w osobnym wątku… Znajdziecie…

    0

    0
    Odpowiedz

Przegryw

Jestem 23 letnim prawiczkiem. Mam fobię społeczną i chyba depresję. Boję się nawet pójść do fryzjera. Jestem po zawodówce bo się wstydziłem iść do technikum czy liceum, tam pełno Oskarków i Julek. Nigdy nie ruchałem. Ba, nie trzymałem nawet za rękę. Nawet w rozmowie z najbliższą rodziną czasem się stresuję, jąkam i się momentalnie czerwienię i patrzą jak na zjeba. Jestem ciekaw ile jeszcze pociągnę, ale sznur jest przyszykowany w razie czego. Musiałoby się wydarzyć coś na miarę cudu abym dotrwał do 30tki.

11
2
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Przegryw"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. W Europie i Stanach jesteś spalony. Idź do roboty, odkładaj z 10 tysięcy i kup sobie bilet do Tajlandii, Indonezji albo Wietnamu. Tam bez problemu zaruchasz, albo chociaż potrzymasz za rękę, a może nawet i żonę znajdziesz. Więc głowa do góry. Wyjedź z kraju, to się poczujesz bardziej anonimowy i odważny. Powodzenia.

    8

    1
    Odpowiedz
  3. Jak wyżej. Pierdol to

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Zawodówka dziś w cenie. Wszyscy pchali się na pierdolone studia i nie ma dziś komu dobrze naprawić auta, położyć płytek, zrobić kanalizacji, czy pospawać stelaża. Dziwię się, że wciąż ktoś sra na zawodówkę.

    9

    0
    Odpowiedz
  5. Ja też nie ruchałem a mam 31lat.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Po 1 : brak inicjacji seksualnej w wieku 23 lat to nie powód do wstydu ;
    Po 2 : Masz nerwicę , stany lękowe , popracuj nad tym , da radę .
    Po 3 : ten sznur to sobie zostaw do bondage , jak już poznasz fajną dziewczynę.
    Po 4 : jak jesteś aż tak nieśmiały , to zbawieniem, mimo wszystko mogą być dla ciebie portale randkowe .
    Po 5 : zauważyłem , że moich szczerych porad i tak nikt nie słucha , więc piszę tu z nudów .

    6

    0
    Odpowiedz
    1. Ludzie nie chcą porad, tylko poklepywania po plecach za to, co sami wymyślili. Ale nie zniechęcaj się. Mądrze piszesz, może trafi się jakiś wyjątkowy egzemplarz, który nie chce poklepywania po plecach i to on skorzysta.

      2

      0
      Odpowiedz
  7. A czy jesteś przystojny? Bo jak tak, to powinieneś kogoś znaleźć, a może i zaruchać się uda. Tylko idź na psychoterapie behawioralną. Może doda ci sił do życia. Jak jesteś brzydal, no to słabo.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Wyjść kurwa z domu i przestać się jąkać. Kurwa to tylko gadanie z ludzmi. Wystarczy zagadywać nawet do przechodniów by się tego nauczyc. Co zrobią? Zabiją cię? Nie nic sie nie stanie jak bedzieszdo kogoś gadał. Idź do lekarza bo jak nie przestaniesz tak funkcjonować do 30 to się serio wyhustasz

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Niewiarygodne, co brak wojska w krótkim czasie z chłopców zrobił.
    Nie chcąc jednak zbędnie i bezcelowo jebać Ciebie po grzbiecie, zaporoponuję zapis na jakieś techniki walki. Zapisz się na jakiś kurs boksu, karate czy czegoś w ten deseń. To odmieni Tobie życie, serio mówię. 100 razy ktoś Tobie przyjebie ale… jak się postarasz to i Ty komuś przytrąbisz. I w ten sposób nabierzesz odwagi do życia.
    W wojsku, w latach jeszcze 90 po capstrzyku pojechaliby z Tobą falowo. Ze dwie noce na ślimaku, ze dwie na miotle, potem w usłudze starczości ze trzy noce a na koniec już na lajcie z weekendzik w małpim gaju. Całość oczywiście z pełnym uziemnieniem każdej nocy. No i wtedy, przyłaziła do woja pipa a wychodził samiec.
    Kurwa, co za debil wycofał obowiązkową służbę wojskową to ja nie wiem!

    Aha, sprawa ruchania. Ty serio nie masz 100zł raz na miecha wyjebać na jakiś burdelik ??
    No ni erób kurwa jaj!
    Chłopie, łap pierwsze 500-1000zł z wypłaty i zapierdalaj do burdla jakiego.
    Kurwa, chłopie, towaru po uszy, jakie chcesz. Mówisz „c o chcesz” i one jebią bez „pierdolenia” 🙂
    a za łapkę potrzymać w dzisiejszych czasach to możeeeeeesz jakąś staruszkę w domu starców. Wyjdzie taniej, kup ciastka!

    5

    0
    Odpowiedz
  10. Jak ma wyjść i się nagle przestać jąkać? Ogłupialeś? Do logopedy musi się udać. To nie mija ot tak. Ty się nie jąkasz więc problemu nie pojmiesz umysłem. A wśród ludzi tylko mu się nasila.

    0

    0
    Odpowiedz
  11. Polecam więcej walic konia

    3

    0
    Odpowiedz

Sebastian-człowiek katastrofa

Elo
Cytując oryginał:
#sebcel To już dziś! To jest ten wielki dzień, zapowiadany od tygodni i miesięcy. Dziesiątki godzin przygotowań (głównie na relacjach na instagramie), tysiące nieprzeczytanych książek, setki nieprzebiegniętych kilometrów…

MARATON W ATENACH
Dziś jest ten dzień w którym Sebastian P. nie przebiegnie 42 kilometrów w Grecji.

Nie pokona swoich ograniczeń. Nie spełni życiowego marzenia. Nie pójdzie sladami Jacka W.

Sebastian P.
CZŁOWIEK BEZ ZĘBA.
CZŁOWIEK BEZ WARTOŚCI.

Cóż…
Seba rżnął specjaliste, szukał łosi większych od siebie (niestety nie ma już takich xD)
Miał przebiec maraton 42 km w Atenach, miał napisać wielki bestseller księga związków na świecie, miał mieć firmę, być przedsiembiorcom, jeździć po świecie, gardzić biedą i etatem (sam zapierdalał na magazynie w NL) xDD
Dużo było tego „miał” … ale Sebastian nie jest kotem
Jest tylko mitomanem i zjebem.
Seba ogarnij się, internet cię zjadł, przeżuł, i wysrał….
Miałeś swoje 5 minut.
Zejdź ze sceny bo to jest już żałosne

PS.
Weź się za uczciwą robotę bo z tego kołczowania to jak widzisz huj wyszło, z gówno filmików na yt też, ludzie dobrze ci życzyli ale ty obrażałeś i uważałeś się za kogoś lepszego.
Rzeczywistość pokazała inaczej

5
4
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Sebastian-człowiek katastrofa"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Musisz mieć ciekawe życie skoro interesujesz się takimi osobami 🙂

    2

    0
    Odpowiedz

Zazdrość

Siema sprawa jest, nie potrafię ogarnąć swojego samopoczucia bo jest uzależnione od zachowania drugiej osoby. Dosłownie potrafię zjebać sobie humor przez najmniejszą głupotę którą zrobi druga osoba, czy to kwestia zazdrości, czy po prostu jakiegoś niewłaściwego w mojej głowie zachowania. Szczerze nawet nie chciałbym żeby mnie to bolało i nie chciałbym mieć problemu o najmniejsze rzeczy, ale bania mi się sama nakręca. Wie ktoś jak sobie z tym radzić?

2
3
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Zazdrość"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zostań pustelnikiem w jakimś zajebistym, przez większość roku ciepłym miejscu. Masz wyjebane w ludzi bo pojawiają się rzadko, uprawiasz sobie zdrowe jedzonko, masz 8-9 ciepłych miesięcy w roku, a to wszystko będzie kosztować jedną czwartą ceny kawalerki w Krakowie. Szkoda czasu i życia na naprawianie, spierdalaj więc w krzaki w ciepłe miejsce.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Co to, to to nie. Nunu. Jeśli myślisz, że spierdolisz gdzieś przed rozliczeniem twojej emisji CO2, to się grubo mylisz. Chyba, że do miasta na Marsie, zapowiadanego przez Muska. Tam spędzisz sobie życie w zajebistej kapsule 9 m2, która sama ci będzie dawkować tlen zależnie od twoich zasług. Klaus Schwab.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Klaus, wiem o tym. Jednak będąc pustelnikiem, mając do wyżywienia tylko siebie, wiodąc spokojne życie i nie mając siedemdziesięciu okazji dziennie, żeby się komuś przypodobać to o limit CO2 się martwię najmniej, nie ma chuja, żebym przy takim stylu życia go przekroczył. Będę więc żył poza systemem, jednocześnie stosując się do niego. Można mnie więc będzie nazwać „pustelnikiem po chuju”, ale przecież autor pisał, że chodzi tylko o zazdrość i kizi-mizi w brzusiu zależne od osób trzecich. Uszanuj więc wolę wierzących o wielki! i podaruj im drobinę punktów społecznych aby raz na czterdzieści tygodni stekiem raczyć się mogli, tak mi dopomóż Schwab.

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Jesteś pipeuszem, podlizującym się ładnej suce, dla której jesteś tylko podnóżkiem i pudelkiem na smyczy i obiektem beki dla jej znajomych. Wychowała cię samotna matka nienawidząca facetów i z zrobiła z ciebie rasowego kukolda nie radzącego sobie z emocjami, a propaganda ekopedałów i feministek wmówiła ci, że jesteś tylko żywym workiem z gównem. Posłuchaj tego typa:
    KUKOLD NIEBINARNY [Szarpanki z życiem – reupload]
    https://youtu.be/nhQCCSm-SwE

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Radzę ci więcej bić konia to może nie będziesz takim przychlastem
    Z kobietami trzeba krótko.
    Jak w rozmowie z nimi ciągle myślisz kutasem to więcej bij konia, będą one ci bardziej obojetne

    4

    0
    Odpowiedz
  5. Idź na terapię. Takie zrycia trudno samemu opanować. Nie widzisz wszystkiego.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. To dlatego że nie robisz masy i nie bijesz sterydów .
    Bogdan, fachowy trener

    0

    0
    Odpowiedz

Agresywne dziewczyny

Jako facet powiem to otwarcie. Dla mnie i podejrzewam dla większości innych facetów najgorsze jest to kiedy dziewczyna jest agresywna, głośna i chamska. Jako facet całe życie mający duże powodzenie u kobiet to pomijając wygląd w charakterze w pierwszej kolejności zwracałem uwagę na to czy dziewczyna jest spokojna, miła i pokorna w stosunku do mnie. Taką znalazłem dziewczynę i od 8 lat jesteśmy razem.

Myślę, że większość normalnych facetów jak ja będzie uciekać od kobiet agresywnych, głośnych, pijanych, wybuchających wściekłością i stosujących przemoc fizyczną i psychiczną. Nie raz otrzymywałem zaczepki od takich dziewczyn, które miały na celu tylko zwrócenie na siebie uwagi. Od nachalnych lasek uciekałem zawsze na drugi koniec ulicy. Od głośnych, rubasznych, mających skłonności do jakichkolwiek form przemocy fizycznej, psychicznej, shamingu, wyśmiewania itd.

Wydaje mi się, że niektóre dziewczyny myślą, że tak zwracają na siebie uwagę i dostają dodatnie punkty. Chyba tylko od desperatów. Do mojego kumpla startowała raz w pracy taka laska, która wypinała przed nim tyłek i robiła wszystko, żeby ją zauważył, ale była borderką i psycholką, która ciągle strzelała fochy, obrażała się i wybuchała. Rezultat był tylko taki, że on stwierdził, że ją skreśla, bo nie chce za parę lat być w związku z toksycznym babsztylem, który mu zatruje życie i dostanie niebieską kartę.

Normalnym facetom nie podobają się kobiety pewne siebie w takim znaczeniu, że są wyzywające, głośne, sarkastyczne, wybuchowe. Normalni faceci chcą spokojnych kobiet, bo w razie odpałów w przyszłości jak będzie sprawiać problemy to będzie mieć przejebane, a facet ma dość na głowie i chce mieć spokój.

Takie są fakty. Faceci normalni i męscy, a nie zniewieściałe pizdy, które piją sojowe latte nie chcą żadnych feministek, żadnych pewnych siebie karierowiczek i kierowniczej z korpo, które mobbingują cały team. Żadnych dominujących kobiet.

Dominujących kobiet chcą tylko męskie odpady, którymi te kobiety i tak się brzydzą, wyhodowani na jakiejś ciężkiej pornografii. Facet normalny chce kobiety, z którą będzie żyć w zgodzie, która nie będzie mieć jakichś odpałów, wahań nastrojów co chwilę, gadać mu, że „prawdziwy facet powinien coś tam”. Mam w dupie, że wyjdę na patriarchalną świnię, ale normalnemu facetowi podoba się kobieta, która posprząta, ugotuje, zrobi coś w domu i nie będzie pierdolić, że jest patriarchat, nie będzie chodzić do klubów, upijać się i ryczeć na ulicach, chodzić na jakieś czarne protesty.

Kobieta może to zaakceptować, albo obrazić się na cały świat. Wybór ma tylko taki, albo będzie miła, ugodowa, kobieca i podporządkowana, a wtedy znajdzie faceta z krwi i kości, albo będzie feministką i wyzwoloną kobietą wtedy zostanie albo workiem na spermę, albo samotna matką, a jedyny facet, na którego będzie mogła liczyć to kompletnie nieatrakcyjna pizda i niemęska, pozbawiona jaj oferma, która będzie z nią chodzić na te feministyczne protesty, żeby zamoczyć raz na miesiąc.

Po prostu. Zdrowy, normalny facet brzydzi się agresywnymi, dominującymi kobietami i tyle.

32
6
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Agresywne dziewczyny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dzięki za wpis.
    Jako facet znający swoją wartość, mający (chyba na szczęście) nieszczęśliwą miłość za sobą będę wiedział jakiej kobiety szukać; jaką, że tak powiem, wynagrodzić.
    Nie żadne tam feministki, karierowiczki i tak dalej.
    Cytuję: „spokojna, miła i pokorna w stosunku do mnie”.
    Jeszcze raz dzięki;)
    PS. A to, że jestem sam jakoś mi nie przeszkadza.

    2

    1
    Odpowiedz
  3. Zgoda i to jaka! Po prostu dziewczyna takim zachowaniem przypomina chłopaka, a wtedy wiotczeje mi z automatu, zero pociągu seksualnego do „agresywnej” dziewczyny i traktuję taki podmiot z macicą jak wiatr. Od starego dostałem taką buźkę, a ciałko i charakter wyćwiczyłem sobie w taki sposób, że poszukiwania dziewczyny to według mnie kilka/kilkanaście godzin. Możemy się tutaj zgadzać ze sobą i lizać po jajkach jednak istnieje pewien problem, jest taki kurwa wysyp desperatów, kukoldów i pizd bez żadnych zasad, że zrobią dosłownie wszystko byleby tylko złapać za cycka więc taka olana dziewczyna nie musi w sobie nic zmieniać bo za chwilę znajdzie się piętnastu, którzy to zaakceptują i jeszcze przeproszą, że nie zaakceptowali tego jeszcze szybciej. Szkoda kurwa słów. Tanie loty, znajomość języków obcych i 3/4 usług, które można wykonywać zdalnie sprawiają jednak bracie, że nie mamy się czego obawiać, a po prostu szukać żyźniejszej ziemi ;—)

    3

    2
    Odpowiedz
  4. Co ty kurwa pierdolisz. A ty kim niby jesteś? Bo brzmi to jak wyrzyg niemęskiej pizdy właśnie

    1

    8
    Odpowiedz
  5. Kukoldzie, koń zwalony?

    1

    1
    Odpowiedz
  6. Zapomniałeś dodać, że coraz więcej tzw wyzwolonych, niezależnych kobiet wybiera na swoją 2 połowę inną kobietę, a nie faceta. Takie są fakty. A co do głośnych, wulgarnych, chamskich lasek to się zgadzam, są tragiczne, tylko jakimś cudem zawsze zajęte. Jak to świadczy o facetach?

    2

    0
    Odpowiedz
    1. to niech beda lesbijkami wymra bezpotomnie i natura sama wyeliminuje je z obiegu to ,że faceci nie chca sie z takimi wiazac to normalne one nie nadaja sie na matkę , żonę

      1

      0
      Odpowiedz
  7. Straszenie kobiety w XXI wieku tym, że „jak nie będzie grzeczna, to nie znajdzie sobie faceta” jest cholernie zabawne. Obawiam się, panowie, że przestaliście być interesującą zdobyczą i zostaje wam wasze własne towarzystwo.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. No i wicewersa

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Racja. A my kobiety chcemy facetów męskich którzy będą robić to, co prawdziwa głowa rodziny, lider związku będzie robił: UTRZYMYWAŁ nas i nasze potomstwo. My mamy tylko ładnie wyglądać, być miłe, posprzątac, ugotować.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Jebane przedramiona i nadgarstki | Historia sprzed 4 ~5 lat | Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wprowadzić ponownie! | Pseudodziennikarze TVP zamiast uciekać z tonącego okrętu wybrali kolportaż pisowskiej propagandy do końca | Tu Testo jestem najlepszy | Kto jest wrogiem Polski | Bycie jedynakiem | Doznania | Jak poznac potencjalnego zdrajce? | Stosunek z shemalem | Egzystencjonaly kierat | Napisz prawdę o Polaczku to cię na komisariat wywiezie... | (Admin): Podziekowania dla uzytkownikow | Czy kierowcy autobusów międzynarodowych jeżdżą w pampersach? | Wszystko wszystkim kradną, wszędzie się włamują... | Tu Testo miesiąc mnie nie było. Chcesz to czytaj, nie to spierdalaj. | Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday | Rozliczenie PiSowców powinno mieć miejsce | Infantylni Komentatorzy Bierzących Wydarzeń | Tłuścioch Plus | Sebcel kołcz biznesmen ekspert | Grzegorz Borys etc. | Barany udostępniające wszystko w sieci | Grdyka (jabłko adama) jest obrzydliwa | Burdel po sąsiedzku | Rejestracja na chujni (new features) | moja walka z fiutem i onanizmem. | Jak wkurwić leminga... | Krzyzowki - 3/28 | Parlament | DO ADMINA | Kocham P.I.S.! (i Putina też!) | Brush Roller na NESa | ateizm | Zagadka | Zarobki IT | A może by tak... przejść na islam? | Współczesny świat | Google opinie nie są zweryfikowane | Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami - część druga | Hip thrust | Cholerna moderacja rutrackera | Pale Blue Dot | POLAKI ODSZKODOWAŃ OD NIEMCA CHCĄ... | Jak zagadać do dziewczyny na studiach podyplomowych | Izrael/Palestyna | Pyrrusowa chujnia | Niech żyje PIS ! | Psi zasrany obowiązek