Jebane przedramiona i nadgarstki

Wyglądam z tym komicznie, bo o ile plecy, bary, łapy i klata nie są tragiczne i trochę się rozbudowałem, tak przedramiona i nadgarstki jak były chude tak zostały. Napierdalam te zwijania nadgarstków z dosyć ciężkimi hantlami a i tak chuja to daje (jedynie się bardziej wyżyłowały, bo odstawiłem śmieciowe jedzenie i spadł tłuszcz).

0
10
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Jebane przedramiona i nadgarstki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Geny. Nic z tym nie zrobisz.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Idź na pomocnika murarza, a nie na hostessę i wpierdalaj a lot of food. Już chyba kiedyś tutaj napisał sam Bogdan albo jeden z jego podopiecznych, treściwy i jedyny plan na sukces w Twoim przypadku. „Chcesz wyglądać jak zwierzę to jedz jak zwierzę”.

    Bogdan, popraw mnie i opierdol jeśli będzie trzeba jeśli źle zacytowałem.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. A myślisz , że Trener pamięta wszystkie swoje porady ? Trener się dzisiaj wkurwił , bo się z rana wybierał na zakupy , a zapomniał że dzisiaj swięto … Niedobrze , bo Trener 7 tys kcal aktualnie pochłania . Trener natomiast obali zaraz pewien mit , dotyczący metanabolu .
      Ty autor , ty „natural” jesteś ?
      Bogdan

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Krzywa sztanga, nachwytem i jedziesz… zwijania nadgarstków kurwa…

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Ja niestety jestem ektomorfikiem i wyglądam przez to jak ciota – wkurwia mnie to. Pozdrawiam, 25 latek.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Wykorzystaj to w jakimś innym niszowym sporcie, a nie w podnoszeniu 300 kilogramów w martwym ciągu kilka razy, a jak trzeba się trzy razy podnieść bez obciążenia na drążku lub podrapać po plecach to się wtedy okazuje kto jest niepełnosprawny.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Tak zrobię, pozdro.

        1

        0
        Odpowiedz
  6. Złap lewą dłonią prawe przedramię i poćwicz sobie te nawijanie, zobacz jakie mięśnie pracują a następnie(nadal trzymając za przedramię) zaciskaj i rozluźniaj prawą pięść. Powtórz ćwiczenia ale bez trzymania, jedynie tylko obserwując jak pracuje prawa ręka od nadgarstka do łokcia. Teraz już wiesz dlaczego zwijanie nie daje oczekiwanych efektów. Poćwicz sobie wiszenie na ręczniku, ściskanie ręcznika złożonego na dwa, wiszenie na grubych ręcznikach, itd. itd. Większe efekty osiągniesz trenując mocny chwyt niż tylko machając ciężarkiem w te i z powrotem.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Tak jak pisze komentarz wyżej – odpuść sobie zwijanie nadgarstków z hantlami. Tylko chwilowa pompa jest, a efektów ni chuja. Wiosłowania dużymi ciężarami, martwy ciąg lub trenowanie tzw. pinch grip (chwytanie np dwóch talerzy po 15-20 kg i trzymanie palcami ile dasz radę). Plus jeśli masz oczywiście możliwość to chwyć się roboty jakiejś (rąbanie drzewa, łopata i piach itp). Przedramiona mimo iż są oporne na rozwój to mają ten plus, że wśród wszystkich mięśni zaraz po łydkach najszybciej się regenerują.

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Jak komenarz wyzej praca fizyczna , sztanga nachwytem , biceps z chantlami z rotacja przedramienia , podciaganie na drążku ,ale na siłowni cwicz przedramiona nie wiecej niż 2 x tydzień bo one pracuja naokrągło przy róznych czynnosciach i nie bedziesz sie regenerował

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Przedramiona i łydki najszybciej sie kształtują bo najwięcej ich używamy zdaje mi się. Tylko trzeba połazić troche po mieście i popracować łapami a nie pić sojową latte.

      Chyba…

      0

      0
      Odpowiedz
      1. To źle ci się wydaje . Trener chciał pomóc , ale że autor się nie odzywa , to Trener ma to gdzieś .
        Bogdan
        Ps. Możesz powiększyć masę przedramion i łydek , nawet łażąc po 10 km dziennie , ale tu trzeba farmakologii

        0

        0
        Odpowiedz
  9. Dodam od siebie że na pewno pomoze ostre walenie konia 4 razy dziennie.
    Ja tak robię i w nadgarstku mam chyba z 25cm obwodu
    Także do roboty

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Ale walisz na przemian ,raz prawą a raz lewą ?
      Tak pytam.
      Ksiądz Proboszcz Bolesław

      2

      0
      Odpowiedz
  10. Wytatuuj sobie oczy jak ten Popek czy tam inny Cichopek. Wtedy pomimo chudych rączek będziesz wyglądał groźnie.

    0

    0
    Odpowiedz

Historia sprzed 4 ~5 lat

Na serio byłem mocno zakochany w tej babie. Przecież narysowałem jej portret.
Dałem jej go, żeby nie było. Na A3,]dojebany, rysowany na 3 ołówki.
A ta w nagrodę się ode mnie odcięła.
Chciałem zagadać w środku wakacji, to reakcja jakbym chciał cukru od starej sąsiadki w środku nocy.
Wrzesień. Kurwa jebany wrzesień.
Wróciłem z Amsterdamu i nie mogłem znieść że ona nadal się nie odzywa i odzywać nie chce. Nie rozumiałem czemu się odcięła po takim gescie skoro sama do mnie podbijała. Cała noc przegadaliśmy przed rzeką…
Że też zachciało mi się palić. Kurwa przeklinam ten dzień. Zapaliłem z gościem którego ledwo znałem. Typ już wcześniej był jakiś dziwny. Jeździliśmy na desce przed wakacjami z dwa razy może.
Ten kurwa wrześniowy dzień wtedy…
To ja nalegałem czy on coś ma i poszliśmy do niego wieczorem po desce. Spaliłem się tym co mi dał. Pizda najgorsza w życiu. Mocno za mocna. Typo widząc to latał jakby wygrał w totka. Po jakimś czasie zaczął się kurwa przebierać, aż w końcu stał w samych gaciach przed lustrem. „ok gościu ja chce iść do domu”, „mmm ckckck beze mnie nigdzie nie pójdziesz”. Obniżony głos, światło tylko z lampki, spokój i to że mówiąc to stał w obcisłych gaciach przed lustrem spowodowało… Atak paniki. Na jakimś lewym ziele. Idk.
Odjebalo mi.
Spierdoliłem stamtąd i jakimś cudem udało mi się wrócić na chatę. Na szczęście nie mieszkałem aż tak daleko, ale to jest traumatyczne wydarzenie. Czyta się to może zabawnie, ale za chuja takie nie było. Przez 4 lata jak próbowałem o tym opowiadać to miałem drgawki.
W domu nie mogłem wytrzeźwieć. Pół nocy łaziłem i chlalem wodę z kranu. Nigdy zioło mnie tak nie udupilo, a jeszcze 3 tygodnie wcześniej mieszkałem w centrum Amsterdamu paląc tamtejsze z kumplami z roboty.
Napisałem do typa że chyba chciał mi coś zrobić. Nie napisze co.
Typ to wysłał jednemu znajomemu, którego znałem ja i ta laska.
Rano napisała mi coś na odpierdol i mnie zablokowała.
Przez całe wakacje gniłem mając nadzieję że się zobaczymy że to odkręcę, że może coś źle powiedziałem, że coś innego, że czemu dając jej coś takiego i mówiąc że do niej czuje…
A tu takie gówno ma za mną łazić po mieście i po znajomych, plus laska na której mi zależało blokuje mnie w chuj.
Przez rok spróbowałem i tak to naprawiać. Przepraszać. Wysłałem jej 3 listy. Za 4 po roku, po prostu jej napisałem że jej nienawidzę, że mija mnie i udaje że nie zna, że jest w chuj chamska i że żałuję że się przed nią otworzyłem.
Poszła na psy zgłosić stalking i tłumaczyłem się że codziennie za nią chodzę, codziennie wypisuje wiadomości, że jestem tam gdzie ona, że przeprowadziłem się tam gdzie ona.
Wszystko łatwo udowodniłem że nie. Bagieta to przy mnie podarł i wyjebal. Laska nie poniosła żadnych konsekwencji.
Wkurwiłem się po tym. Chciałem sprawiedliwości. Spapralem to bardziej bo źle to zrobiłem. Opowiedziałem o tym adminowi grupki uczelnianej, a ten okazał się jebana ciota i białym rycerzem. Przez kolejne kilka miesięcy usuwał mnie z innych miejsc w necie, a nawet z pracy. Zaczęliśmy (prawdopodobnie) w tym samym momencie w jednym korpo. On jest znana osobą i ma tam wtyki, a ja popracowałem miesiąc. Przypadek w chuj.
Krótko przed covidem widziałem ja w bibliotece. Pamiętam kurwa jak wchodziłem po tych jebany h schodach w kształcie spirali i jak już byłem na górze to zetknelismy się wzrokiem. Co kurwa miałem zrobić? Poszedłem dalej mijając to gówno.
Usłyszałem tylko „hah”
W sumie to gadałem z nią pare miesięcy po tamtym czasie, bo jej biały rycerz przegiął palę. W dwugodzinnej rozmowie, zarzucaniu mnie wymyślonymi dowodami, na to że tłumaczyłem się z listów i że wysyłałem je bo tęskniłem usłyszałem „tęsknota powinna być traktowana wrogością”.
I tyle. Nic po tym od tamtego czasu.
Nic nigdy jej nie było za to, a ja mam na koncie próbę wylogowania po tamtym dniu. Nienawidzę tych osób w to zamieszanych, a jej życzę bólu.

2
10
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Historia sprzed 4 ~5 lat"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Frajerstwo powinno być traktowane wrogością.
    Jesteś ciotą, zachowujesz się jak ciota dlatego ten koleś wyczul to i chciał cie wyruchac w dupala. Proste.

    7

    3
    Odpowiedz
    1. Grubo. Jak można aż tak emanować pedalstwem żeby przyciągać w taki sposób pedalskie klimaty? Grubo w chuj.

      1

      4
      Odpowiedz
  3. Idź do dobrego terapeuty, trafianie na takie osoby często bierze się ze złych przeżyć w dzieciństwie.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. To chyba też pisałeś zjarany

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Może sam zgłoś nękanie czy zniesławienie skoro obrabia ci dupę wszędzie. Najlepiej skonsultuj to z prawnikiem. Przypierdoli jej pismo i się obsra gwarantuję.

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Od autora: nie, nie emanuje pedalstwem. Mam 1,85cm wzrostu, raczej jestem postawny (chociaż szczupły) i mam zdecydowanie męski głos. Nie ma ani kurwa jednej cechy, czy w ruchach, czy w zainteresowaniach któa by sugerowała że lubie sie przytulać z kolegami – ale i tak nie był to pierwszy raz jak usłyszałem od jakieś typa coś dziwnego i dwuznacznego. Doszukuje sie tego dosłownie w moim ryju. Dosłownie. Nie jestem jakiś kurwa piękny, a mimo to zdarzały sie jakieś kurwa dziwaczne teksty w moją stronę.
    Tak czy inaczej – wszyscy ci ludzie to nieudacznicy.
    Typ który chciał sobie coś sprawdzić, dodając mi coś do zielska, jest dużo niższy ode mnie.
    Biały rycerzyk który deptał mi po ogonie, wywalał mnie z grup na fb, a nawet z pracy i szerzył gówno – jest w ogóle 1,5m w kapeluszu. Minąłem go z 3 razy na ulicy od tamtego czasu. Dosłownie spierdalał na drugi chodnik, bo się mnie bał.
    Bohaterka tej opowieści miała w tamten czas dupę taką, jak 3 moje. Właśnie parodia tej sytuacji polega na tym, że ta laska była w kurwe zakompleksiona, a ja nawet nie umiem wyjaśnić dlaczego mnie aż tak pozamiatało do tej baby. „push pull”, to że byłęm kompletnie samotny, nawet bez znajomych, a rodzice to beton, i wtedy już 4 rok mieszkałem sam i nie miałem do kogo sie odezwać.
    Wkurwia mnie niemoc. Nie mogę tak po prostu podejść i im wpierdolić z osobna. Nie mam właściwie żadnego pola do działania oprócz „zapomnij”.
    Jedyne co bardzo chciałbym zrobić to opisać tą historię w detalach. Dosłownie nie ma tygodnia żebym o tym nie myślał i jest to uciążliwe do tego stopnia, że nie idzie mi praca, zajebałem studia, i zajebałem własne projekty czy artystyczne czy inżynieryjne. Nie umiem czerpać skupienia z niczego, bo ta historia i to że nie zareagowałęm na te wydarzenia nijak, a ludzie którzy se pokorzystali i dosłownie się nade mną znęcali – uszło im to na sucho.
    Nie chce po tym wszystkim, tak po prostu nic z tym nie zrobić. Jak ktoś ci sie wpierdoli na chate i wydyma ci żone to jedyna myśl jaką będziesz miał to „idź do dobrego terapeuty” serio? Nie jestem kobietą. Samo biadolenie o problemie nic mi nie daje. Ja chce rozwiązań.
    Boję się że jak opublikuje tą historyjkę gdzieś na fb, to ci ludzie będą się mścić, lub co gorsza, nikt tego nie zrozumie i na własne życzenie zniszcze sobie reputację. Chcę żeby ludzie dowiedzieli się że to oni, ale nie chcę jakieś kalekiej plotki że „tak na prawde” to jestem pedałem.
    Przez ten czas jak do niej pisałem listy, czy próbowałem rozmów z ludźmi w to zamieszanymi – wołałem do ich sumienia. Mieli to w chuju / mieli beke / krzywili sie. No i kłamali. Kryli to co mogli.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. skoro on taki niski a ty niby taki wysoki, to wydaje mi sie, ze chcial sprawdzic dlugosc twojego fiuta, czy twoj fiut nadaza za wzrostem, po prostu chcial skosztowac bo w twoim pysku ujrzal mozliwosc zaciumkania fiuta od cioty
      proste jak budowa cepa

      2

      0
      Odpowiedz
    2. Jesteś uczuciowy . Miałeś pecha .
      Zakochałeś się w niej . W zasadzie to nie wiesz jakie tamten typ miał intencje . Może jest jebniętym pedałem i gwałcicielem . Psychopatą .
      Na przyszłość : nie szukaj zrozumienia u innych. Nie zakochuj się bez wzajemności . Nie łudź się .
      Wpierniczaj słone paluszki i popijaj Cappuccino. Jak ci już całkiem życie zbrzydnie, to wykop sobie w lesie jakąś dziurę.
      Żyj w harmonii z naturą . Polub sam siebie. Popijaj też Kubusia a w zimę gorący rosołek .
      Doktorant Sławek

      2

      1
      Odpowiedz
  7. Se czy sobie!?pozdrawiam serdecznie miłego PS. Gal anonim cześć

    0

    1
    Odpowiedz
  8. Bardzo ciekawy dramat . Na gorszych pisali scenariusze do produkcji masowej.

    Co do rozwiązania problemu , musisz poznać samego siebie i kontrolować emocje. Uważaj komu lub czemu ofiarowujesz serce. Kurwa bądź psia skóra to kiepski kandydat do obdarowania i Twoja historia , Twoja udręka jest tego dobitnym dowodem. Wiem, że poznawanie samego siebie może być dość trudne , niewielu tak naprawdę zna samych siebie na wylot. Natomiast jest to rozwiązanie w którym mógłby pomóc Ci terapeuta , jakiś dobry i które to przyniosłoby jakąś ulgę i na powrót pozwoliłoby cieszyć się życiem. Zmiana środowiska , lokalizacji również w tej sytuacji to właściwie chyba konieczność. Będziesz widywał te krzywe ryje to pomagać nie będzie.

    Bywaj zdrowy

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Dziękuję Ci za ten komentarz. Dziękuję za przeczytanie i zrozumenie.

      0

      0
      Odpowiedz

Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wprowadzić ponownie!

reaktywujemy PRL, ZSRR KPZR I PZPR. Tak proszę państwa.

5
9
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wprowadzić ponownie!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bydło w Tworkach znów się dorwało do internetu…

    0

    2
    Odpowiedz
  3. Byłbym wniebowzięty, serio.
    Za czasów PRL ludzkość jeszcze istniała.
    Tak, tak, wiem, za chwilę miano komucha tu zarobię, lecz mam to w d…
    Dlaczego?
    Bo wtedy, oprócz ZOMO/ORMO i innych „bezpiecznych” kapeli istniał jeszcze szacunek bliźniego swego do … swego, że tak to sobie ujmę. Szczeniaki lat 20 kilka traktowane były jak ludzie dorośli, mówiono wtedy – obywatelu, obywatelko, panie, proszę pani i tak dalej. A dlaczego? Bo, wtedy młodzi ludzie byli tego warci. A dziś? A dziś jedna duża klatka rodem lgbt tuż po przefiltrowaniu przez psychiatryk, klatka wypchana przegrywusami, singlami i rozwodnikami. Jednak, prezydent Chin miał rację mówiąc, że demokracja to przegrana, to nie wypał.

    7

    2
    Odpowiedz
    1. To wszystko było, tylko poukrywane. Bo władze nie chciały aby naród wiedział, jaki naprawdę jest. Była cenzura, więc nikt o tym nie pisał ani nie mówi, a jeśli spróbował, dostawał pałą. Takie polukrowane nibypaństwo. Niby, bo przez 45 lat pod ruskim butem, nie byliśmy wtedy niezależni.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Najbliżej reaktywacji PRL to był akurat PiS. Tak proszę państwa. Ale dzieciaki o tym nie wiedzą bo komuny nie pamiętają i nic o niej nie wiedzą.

    0

    2
    Odpowiedz
  5. Wiem, że pydalstwo było lecz się kryło lecz – mogłoby tak być do dziś. U ruskich to soę strzela do bydła i nikt w tym złego nic nie widzi, a moim dzieciom w unijnych szkołach wciskają bajki pt. „ono” też istnieje, „ono” trzeba szanować bo „ono” to też żyjątko ale trochę inne, inne nie znaczy „nienormalne”. Dobrze, że mam 5 dych na karku, jeszcze ze 20 i do piachu. Współczuję dzisiejszym młodym obywatelom! Nie mają ani jednego punktu odniesienia, nie mogą zatem porównywać, nie mogę też teśknić, tęsknić tak ja ja tęsknię. Z racji wieku pamiętam jedynie końcówkę PRLu ale i tak tęsknię. Do ladu, składu, ciszy, spokoju, kultury… Pies jebał puste sklepy, kto kombinować umiał lodówkę zawsze pełną miał. Cenzura, cenzura, jaka cenzura? Wtedy były trzy gazety na krzyż i jedna stacja telewizyjna. Gdzie tu cenzura, gdy połowa ludzi telewizora nie miała bo po co?
    Cenzura w społeczeństwie nie istniała, każdy wiedział wszystko tylko nikt głośno o tym nie mówił.
    Powiem Wam, dlaczego dużo ludzi nie nawidzi ustroju komunistycznego, a więc, dużo ludzi to fałszywe frajery i tyle. Im wygodniej w zakłamaniu żyć, im wygodniej żony lać, im wygodniej kraść, kombinować, leżeć odłogiem z dupskiem i pasać się na czyjejś krzywdzie a za komuchy wpierdol było na dołku, gdy jakiś nawiedzony skatował mamusię albo żonusię. Opierdolił sąsiadowi garaż to fioletowy w szpitalu kwartał biwakował. Źle było???
    Rączka za rączkę, oko za oko, ząb za ząb a dzisiaj wali tylko jedna strona.
    Dostajesz wpierdol, niewinny jesteś, skarżysz pacjenta i sprawę przegrywasz.

    U nas w Polsce telewizja zakłamała cały PRL. Wszystkie filmy z lat choćby 60,70,80 to jedna, wielka, zmyślona komedia. Może, z 10% prawdy w nich, nawet tych kręconych po 1991 roku. I to nie była cenzura, takie „widzi mi się” graczy, co umieli przedstawić naród swój tylko w formie prostych, nieuczonych, przepitych …. głąbów.
    Science Fiction 100%

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Przede wszystkim nie było takiego gigantycznego rozwarstwienia społecznego i dochodowego. Jak ktos miał głowę na karku konczył medycynę albo politechnikę. Jednak ci mniej zdolni nie byli pozostawieni na pastwę losu. Wystarczyło, że chcieli pracować, a bez problemu znaleźli robotę i nie musieli nadskakiwać kapitaliście. Teraz, w tym pierzonym systemie, liczą sie tylko cwaniactwo, spryt i przebiegłość. Chwała bogatym i ogarniętym życiowo, a reszta na przemiał. Neolibki z burżujskiej koalicji już o to zadbają.

    1

    0
    Odpowiedz

Pseudodziennikarze TVP zamiast uciekać z tonącego okrętu wybrali kolportaż pisowskiej propagandy do końca

Dzisiaj znowu uraczyli telewidzów tematem Rolniczej 12 i biadoleniem że nowy rząd nie będzie realizował postulatów lobby hodowlanego, które krzywdzi zwierzęta i przyczynia się do katastrofy klimatycznej. W materiale wykorzystali wstawki z filmem z Loui de Funesem w roli głównej, próbowali ośmieszyć i opluć bardzo perspektywiczną branżę mięsa in vitro. W kolejnym materiale wybrzmiały jakieś egzaltowane „głosy poparcia” emerytów dla TVP. Był też jeden wyreżyserowany występ baby. TVP jest taką szczujnią, że wymiana dziennikarzy i kierownictwa tu nie pomoże. Potrzebny jest konkretny rebranding bo TVP już zawsze będzie kojarzyć się z mrocznymi czasami PiS. Publiczny nadawca jest potrzebny a skoro mamy nowy standard telewizji to może nową nazwą będzie Polska Telewizja Naziemna – PTN?

4
9
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Pseudodziennikarze TVP zamiast uciekać z tonącego okrętu wybrali kolportaż pisowskiej propagandy do końca"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bo oni nie mają gdzie uciekać, tylko do propagandowych gówien podobnych do tvp. A chcąc się tam załapać muszą dalej iść „po linii partii”.

    0

    1
    Odpowiedz
  3. A tak pieknie mowia ze Polska bogata,potezna.Nie jezdzic szkopa obrabiac,ponizac sie u niemca.Polska to kraina mlekiem i miodem plynaca.Tusk to antychryst,szatan,ucielesnienie zla.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Niczego nie wybrali. Telewizja od dawien, dawna to zwykła komercja. Twór powstały tylko po to, aby rzeźbić hajs z reklam a samo TVP poszło nurtem, w którym mają największe branie. To po prostu zwykły biznes i w przypadku TVP doskonale przemyślany wszak P.I.S. to okręt prosperujący a nie tonący. Nowe PESELki ściągnięte z Ukrainy wytłumaczą Ci to dokładnie podczas kolejnych wyborów prezydenckich, które oczywiście uczciwie relacjonować będzie tylko TVP.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Dokładnie niezależne dziennikarstwo w tym kraju to fikcja literacka ,a tuba propagandowa pod nazwa tvp bedzie służyć kolejnym swoim panom za miejsce przy korycie, tacy to teraz ,,dzienikarze”

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Moja znajoma pracuje dla pedałenu. Wiele razy mówiłs, że gdyby nie pensyjka (14000 netto) już dawno poszłaby w pistuuu. Sam wiesz jak jest, dom, rodzina, raty, kredyty, życie a ludzie i tak łykają wszystko. Niestety, cenzurka idzie pełną parą. Zdaniem znajomej aż 85% rewelacji wykopywanych przez uczciwych dziennikarzy kończy w hasioku dyrekcji stacji. Od prawie 2 lat nie wyszło nic, co choćby trochę chwaliło tych, z którymi walczy USA.

      Twittery, Googla, ITI, Youtube i masa innych to nowe atomówki. Cyfrowa i bardzo skuteczna broń masowego rażenia i jeszcze bierze się za to abonament, ha.
      Oprócz tego sprzedaje sprzęt rtv, nadajniki, bierze za koncesje…
      NadSuperBiznes a głupi i tak kupi …

      0

      0
      Odpowiedz

Tu Testo jestem najlepszy

Rozwiazalem test online dla debili wyszlo mi, ze mam 144iq chyba ich pojebalo przeciez ja jestem jebanym gebilem igiotą gez mózbu.

Moja czaszka odbiera i przetwarza dźwięki z otoczenia poprzez zrozumienie dlatego chcą mnie faszerować lekami przeciwdrgawkowymi które zmniejszają ciśnienie krwi do poziomu niekrzepnięcia, co przypadkiem działają na zaburzenie słuchu nazywane „Głosami.”

Żydzi niszczą jonosfere pod moim domem. Jak komuś o tym powiem to umieszczą mnie w psychiatryku.

4
7
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Tu Testo jestem najlepszy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ty naprawdę musisz być pierdolnięty. Spierdalaj

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Łapkę w górę ci dałem . Pierdolisz bez sensu , życie masz tylko jedno – wyciągnij z niego ile się da .
    Co ci te głosy przeszkadzają – pytanie retoryczne . Tramadol i sterydy. No chyba że mieszkasz z mamą i jesteś ubezwłasnowolniony, to nieciekawie .

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Testo czy nie za wcześnie ciebie wypuścili ostatnim razem? Co bierzesz oprócz sproszkowanego Apapu?

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Tu moderator chujni – jeszcze jeden twój wpis na chujni i poczujesz gumowanie na komisariacie w połączeniu z lodowatym prysznicem. P.S kradnij krokodyle i lej na podłogę w kiblu.

    (Admin): Prosze przestac sie podszywac pod moderatora chujni 🙂 Czy szukasz roboty?

    0

    0
    Odpowiedz

Kto jest wrogiem Polski

Dla opętanych chorą nienawiścią do Rosji oraz misją wyzwlania narodów od tyranii wschodu i złudzeniem przyjaznej Polsce Ukrainy i życzliwych Niemiec polecam wykład pani Magdaleny Ziętek-Wielomskiej, który rozjaśni im w głowach kto jest rzeczywistym wrogiem Polski i Polaków.
A agent niemiecki Mesio niech lepiej nie słucha, bo dostanie jeszcze marszenia moszny i wibracji gula.

3
11
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Kto jest wrogiem Polski"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jebcie żydostwo ciepłym prądem na komisariacie to czyńcie na moją pamiątke idźcie i głoście to innym narodom taka jest wola mego.

    -Testo

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Spierdalaj z tym gównem. Te pajace prowadzące ten kanał, razem ze swoją „fundacją” i gazetką onucami, capią na odległość.

    Ta baba i jej chłop to są „eksperci” porównywani z braunem z konfy, michalkiewiczem do rydzyka i tym podobnymi błaznami (którzy zresztą występują w ich „mediach”), tylko nawet jeszcze głupsi. I już na pierwszy rzut oka ewidentnie sterowani z kremla. Od lat gloryfikatorzy Pinocheta (zamiast słuchać tego pierdolenia z tego filmiku, poczytajcie sobie o tym jak rządziły junty w Chile i w Argentynie, to się wam odechce…), Franco i jebanego putina (Co za zaskoczenie, że jeden z największych zbrodniarzy współczesnych czasów jest według nich wzorem, prawda? Poza nimi, jedyne takie laurki to fiutinowi wystawiają jeszcze tylko w kacapskiej gadzinowej tv, w której puszczają takie ścierwa jak sołowjow). Zwolennicy wprowadzenia tego samego rodzaju dyktatury w Polsce, co właśnie w Chile, Hiszpanii, a przede wszystkim w kacapowie, przeciwnicy (!) elementarnych praw człowieka, do tego uważający absolutną nieomylność kościoła. (!) Czyli w praktyce chcą, byśmy mieli rządzoną przez kacapów z moskwy kościelną dyktaturę ze świętą inkwizycją, ogarniacie ludzie? Przy tym cyrki, jakie ktokolwiek kiedykolwiek w tym kraju wyprawiał, bledną. To są pokraki podobne do olszańskiego/jabłonowskiego, który tak bardzo dupę kacapom liże, że m.in. publicznie twierdził w rozmowie z, obecnym nadal, kacapskim ambasadorem w Polsce, że – czytajcie teraz uważnie – bardzo dobrze się stało, że kacapy wymordowały grubo ponad 20 tysięcy naszych oficerów w Katyniu i podobnych miejscach.

    Pierwszy z brzegu szur ma więcej rozumu niż oni, co tym bardziej wskazuje na sterowaną z moskwy tzw. agenturę wpływu albo w najlepszym wypadku na oszołomów-pożytecznych idiotów. Trzymajcie się od tego z dala i nie słuchajcie tego gówna a jeśli przypadkiem wysłuchaliście, to nie „kupujcie” tych bredni.
    ________
    A tobie, Admin, chyba odpierdoliło… Któryś raz z rzędu taki bardzo wysoce szkodliwy dla naszego kraju syf przepuszczasz. Myśl do, kurwy nędzy, myśl, i zanim coś takiego umieścisz, to się najpierw zorientuj czy to nie jakieś gówno takie jak to. Wywal te kacapskie ścierwojady i nie grzesz tak więcej.

    (Admin): Doprawdy? A kto, według Ciebie, decyduje, czy coś jest szkodliwym syfem, czy nie? Jest tutaj wolność wypowiedzi. Przeczytaj ze zrozumieniem lub bez, wnioski wyciągnij sam i wybierz swój obraz rzeczywistości, ale pod żadnym pozorem nie próbuj mówić innym, jak mają myśleć i żyć swoim życiem. I nie obrażaj. Uważasz, że masz rację? Użyj merytorycznych argumentów, aby przekonać o tym innych a nie faszystowskich uwag. Amen.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. „Admin): Doprawdy? A kto, według Ciebie, decyduje, czy coś jest szkodliwym syfem, czy nie?”

      Decyduje (a przynajmniej powinna) tzw. szkodliwość społeczna treści. Pojąłeś, czy jednak za trudne?

      No bo powiedz… Czy gdyby ktoś chciał tu umieścić np. tekst nawołujący do akcji mordowania dzieci w szkołach od przyszłego tygodnia (albo dowolnej innej daty), to też byś go umieścił, powołując się na „wolność słowa”?

      Wolność słowa ma swoje granice (i zawsze tak było, nawet w najbardziej demokratycznych krajach). I zanim się ktoś zabierze za prowadzenie jakichkolwiek mediów (od dużych mediów typu największe stacje TV aż po małe strony internetowe, takie jak choćby ta), to powinien być na tyle kumaty, by zdawać sobie sprawę z tego oraz z konsekwencji przepuszczania do publikacji rozmaitych wypocin jakichś oszołomów, a już zwłaszcza takich (i być może nawet robiących to na zlecenie), którzy otwartym tekstem wychwalają największych zbrodniarzy w dziejach świata i głoszą pełne kłamstw tezy wprost z propagandy najbardziej wrogiego (i otwarcie dziś już wrogiego) nam państwa w całej jego historii.

      To co? Dalej nie ogarniasz, że czym innym jest chujnia z jakimiś poglądami wpisującymi się w ramy dyskusji światopoglądowej czy politycznej, albo choćby dowolny wpis dla „beki”, a czym innym coś takiego, co umieściłeś, a co jest ewidentną V kolumną? Przepuszczając takie teksty, stajesz się jednym z tych, którzy je uwiarygodniają. To ma potem swoje konsekwencje w postaci tego, że przez to ludzie mają prane mózgi np. kacapską propagandą dokładnie w taki sposób, jak komuna od 1917 roku prała kacapom łby aż ich przerobiła na współczesne tzw. „orki”. I tym się Polska i polskie społeczeństwo stanie, jeśli takie gówna, jak ta chujnia powyżej będą znajdowały miejsce w dowolnych mediach je powielających lub publikujących. Teraz połącz, kurwa mać, kropki i pomyśl jak na tym wszyscy wyjdziemy…

      Ogarnąłeś? /Mesio

      PS. Znajdź sobie w internecie nagranie z wystąpienie faceta nazwiskiem Jurij Bezmienow (Yuri Bezmenov) zatytułowane „Jak zniszczyć państwo (znane też pod tytułem „Jak napaść na państwo”) i oglądaj do skutku, aż załapiesz w czym rzecz i z czym masz w tym wypadku (tej umieszczonej powyżej chujni) do czynienia. I po prostu sprawdzaj kim są ludzie którzy na takich filmikach się produkują. To jest dwie minuty roboty, a wystarcza w zupełności, by im się powielanie tych gówien i szukanie „wyznawców”, którzy nam wszystkim mogą wyjść bokiem, nie powiodło.

      3

      2
      Odpowiedz
      1. (Admin): Znowu, co ma piernik do wiatraka? Nikt tutaj nie nawołuje do popełnienia przestępstwa, więc przestań pleść głupoty. Tak samo, jakby ktoś napisał wpis o tym, jak mu smutno i źle, i myśli nad popełnieniem samobójstwa – a inni w komentarzach by mu jeszcze kibicowali – tu skłaniałbym się ku cenzurze takich komentarzy. Jednakże jedyną osobą i bucem, który obraża tutaj innych, w tym admina strony (niezbyt mądre), jesteś TY. Gdybym miał kogoś wywalić, to wywaliłbym Ciebie pierwszego. Nie wiem, jakim prawem roszczysz sobie wyższość moralną, aby decydować, co jest propagandą, a co nie. Każdy ma inny punkt widzenia, i na tym właśnie polega szacunek do wolności wyrażania opinii przez drugiego człowieka – czegoś, do czego widać jeszcze nie dorosłeś.

        Jeśli zobaczysz ten wywiad na YouTube – ma on naprawdę sporo pozytywnych komentarzy. Wygląda na to, że wiele osób jest bardzo wdzięczna za treści przekazywane. Dlaczego mamy tym osobom dokuczać?

        „Szkodliwość społeczna treści”, „mowa nienawiści” – serio? Okay boomer.

        4

        2
        Odpowiedz
        1. (Admin): Znowu, co ma piernik do wiatraka? Nikt tutaj nie nawołuje do popełnienia przestępstwa, więc przestań pleść głupoty

          Kurwa… Albo nie rozumiesz, albo rżniesz w tym momencie głupa, bo sam masz za zadanie takie treści szerzyć (widziałem taką strategię w wielu miejscach w internecie, np. na Youtube są czasem kanały, które umieszczają np. stare popularne polskie filmy, by bazując na tym sentymencie polskiej widowni zdobyć oglądalność dla kanału, a potem między to wrzucają kacapską propagandę, licząc na to, ze zwiększona przez filmy oglądalność, zwiększy ilość tych, którzy dadzą się tą propagandą umieszczoną tuż obok takiego filmu karmić). Tertium non datur.

          Szkodliwy content nie musi bezpośrednio nawoływać do przestępstw by być równie szkodliwym. On właśnie – przynajmniej z początku – ma sprawiać wrażenie bycia kompletnie nieszkodliwym, ba nawet ma sprawiać wrażenie bycia przejętym dobrem społeczeństwa/narodu/kraju. Ale ta treść (a po niej kolejne, które dodatkowo znajdują coraz większą oglądalność przez to, że jakiś ciul „reklamuje” je po internecie) stopniowo robi odbiorcy (na mniej lub bardziej masową skalę) wodę z mózgu. I na tym polega szkodliwość tzw. agentury wpływu i wrogiej propagandy (poczytaj o tym jakąś dobrą książkę, to być może pojmiesz, jakiego durna z siebie zrobiłeś, i robisz, bagatelizując to). Oni nie muszą bezpośrednio kazać ci zajebać kogoś pod szkołą, oni ci przerobią sposób myślenia na np. kacapski, a potem ty sam już będziesz przytakiwał każdemu gównu, jakie kacapska propaganda wymyśli, wyłaził na protesty przeciwko temu, co dla kacapskiej polityki, mającej na celu ponowny podbój m.in. Polski, jest niekorzystne (np. przeciwko obecnej pomocy Ukrainie), a koniec końców w wyborach głosował na kacapskich agentów, jakich kandydaturę ci do głosowania ta propaganda i wyprany mózg podsuną, a nawet brał udział w zamieszkach takich, jakie mogłeś widzieć np. w USA, gdy Trump przegrał wybory i tego rodzaju podjudzone latami sączoną przez kacapów propagandą bydło z wypranymi mózgami zrobiło „szturm na Kapitol”. Ogarniasz wreszcie konsekwencje?

          „Jednakże jedyną osobą i bucem, który obraża tutaj innych, w tym admina strony (niezbyt mądre), jesteś TY.”

          Nie jest obrazą nazywanie rzeczy po imieniu. I to sobie też zapamiętaj. A ja nie bluznąłem bez powodu pod ich adresem i wystarczająco dobrze, już w pierwszym tu komentarzu, uargumentowałem na konkretach, czemu to robię (wróć do niego i literuj do skutku to, co napisałem o ich postępowaniu, poglądach, i o tym skąd są przynajmniej inspirowane jeśli nie wprost agentom kacapskiego wywiadu zlecone). I głęboko w dupie mam, że raczyłeś się przez to obrazić. Zasłużyłeś – oberwałeś.

          I mało tego. Lubię ten portal od lat. Ale jeśli będziesz takie gówna (celowo lub bezmyślnie, w tej chwili przy twoim uporze w „niewidzeniu” problemu pomimo tego, że możliwie w najprostszy sposób został ci wyjaśniony) umieszczał, ja zrobię wszystko, by utrudnić jego istnienie. Od zgłaszania go Google, po sygnały dla ABW. Pojąłeś?

          „Nie wiem, jakim prawem roszczysz sobie wyższość moralną, aby decydować, co jest propagandą, a co nie.”

          To bardzo proste… (i nie pisze się: „roszczysz”, a „rościsz” :P) Umiem czytać (i słuchać też) ze zrozumieniem. A poza tym z racji, powiedzmy, prywatnych zainteresowań, znam się trochę na temacie, o którym teraz mowa.

          „Każdy ma inny punkt widzenia, i na tym właśnie polega szacunek do wolności wyrażania opinii przez drugiego człowieka – czegoś, do czego widać jeszcze nie dorosłeś.”

          Tylko że to nie jest punkt widzenia ani opinia. To wprost przekazywana wroga nam propaganda, pochodząca z najgorszego syfu, jakim jest kacapstwo. Przekazywana albo przez tzw. pożytecznych idiotów albo przez kacapską agenturę.

          Gdyby do tego rodzaju rzeczy podchodzono jak do „opinii”, to po np. Europie i Stanach nadal hulałyby portale i ogólnie mówiąc media takie jak np. „sputnik”. A co zrobiono w momencie agresji kacapstwa przeciwko Ukrainie i całemu Zachodowi (w tym nam)? W pizdu to zamknięto na terenie Zachodu. I co mi powiesz? Że u nas (w tym szeroko rozumianym Zachodzie) wolności słowa nie ma? A skoro jest to jak myślisz, dlaczego to zamknięto? Co? Dla przysłowiowych „jaj”? No z głupim przez ścianę się macałeś, że dalej nie pojmujesz, jakie to zagrożenie?

          Powtórzę jeszcze raz: WOLNOŚĆ SŁOWA MA SWOJE GRANICE. I to dość wyraźnie wyznaczone.

          I dodam jeszcze jedno: jeżeli jesteś aż takim durniem (a na razie takiego tutaj strugasz, sądząc po tym, że nie łapiesz tego, co się do ciebie mówi, bo dawno powinieneś załapać, ba…, na dobrą sprawę sam to powinieneś wiedzieć i bez tłumaczenia ci tego), że tego nie rozumiesz, NIE POWINIENEŚ NIGDY brać się za prowadzenie choćby najmniejszej strony internetowej, która umożliwia publikację treści pochodzących „z zewnątrz” (to znaczy nie od ciebie/nie od redakcji strony). Dla dobra wszystkich (w tym i ciebie samego). Ja wiem, że dziś każdy półgłówek może sobie założyć stronę internetową czy kanał na YT (i to jest, paradoksalnie, zaleta jak i wada demokracji i „wolnego internetu”). Ale do tego, by z tych mediów był jakikolwiek pożytek, a nie szkody, potrzeba odpowiedzialnych i mających coś sensownego (wiedzę i umiejętność praktycznego jej zastosowania) w głowie, ludzi je prowadzących, a nie idiotów, którzy nie rozumieją tego, co w nich pozwalają umieszczać. Inaczej skończy się to kiedyś tak, że przez takich jak ty kacapstwo zrobi nam kolejną „normalizację”. Taką jak w Buczy, Irpieniu, Katyniu itd. I kto wie? Może nawet będziesz bezpośrednią ofiarą tego…
          Pojąłeś?

          „Jeśli zobaczysz ten wywiad na YouTube – ma on naprawdę sporo pozytywnych komentarzy. ”

          Wiesz co? Ty naprawdę jesteś głupi (przy czym zakładam tak tylko dlatego, że mimo wszystko jeszcze nie podejrzewam cię o współpracę z inspirowaną z kacapowa agenturą)…

          Kurwa…, chłopie… W dobie, od przynajmniej kilkunastu lat znanych, fabryk trolli (i to przede wszystkim zakładanych i sponsorowanych przez kacapskie służby) mających za zadanie właśnie taką manipulację (ponoć nawet w ten sposób Trump wybory w USA wygrał) stosować, żeby się przypadkowemu odbiorcy treści wydawało, że publikowany materiał jest tak dobry i chwalony, ty mi to przedstawiasz jako argument w przypadku gówna ewidentnie zleconego z moskwy (przypomnę, że autorami są publiczni piewcy kacapskich zbrodniarzy aż po obecnego rządzącego tam fiutina; w dodatku zbrodniarzy, którzy mówią wprost o podboju i zniszczeniu państwa polskiego oraz wymordowaniu jego znacznej części społeczeństwa na skalę znaną z II wojny światowej w ich oraz szwabskim wykonaniu pod adresem np. naszej inteligencji, przez co z tych strat nie pozbieraliśmy się do dziś)??? I nie widzisz własnego debilizmu? To jesteś nawet głupszy niż myślałem i nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

          A poza tym, do tych farm trolli dodaj sobie rosnące grono tych, którym ta propaganda kacapska już wyprała mózgi. I co? Dalej nie ogarniasz, jaki będzie długofalowy skutek tego, że pomagasz im w dalszej promocji tego propagandowego syfu wycelowanego na naszą szkodę, jeśli przez takie strony jak twoja oni będą jeszcze bardziej zwiększać ilość wyznawców?

          „Dlaczego mamy tym osobom dokuczać?”

          Nie „dokuczać”. Należy ich tępić jak pluskwy wszystkimi możliwymi środkami i to najlepiej od razu w zarodku.

          A czemu tak? Bo formalnie jesteśmy jeszcze w stanie pokoju i nie można zgodnie z prawem do nich strzelać prosto w łby za zdradę i jako do wrogów (wrogów nawet gorszych niż kacap w okopie, bo daleko bardziej skutecznych).

          „Szkodliwość społeczna treści”, „mowa nienawiści” – serio? Okay boomer.”

          Nie, kurwa…, nie „serio”, „na niby”, gówniarzu…

          To, że, szczylu, jakichś rzeczy nie pojmujesz, nie oznacza, że masz rację, tylko oznacza tyle, że nie pojmujesz. Dlatego mówię, że jak tego nie rozumiesz, NIE POWINIENEŚ NIGDY brać się za prowadzenie choćby najmniejszej strony internetowej, która umożliwia publikację treści pochodzących „z zewnątrz” (to znaczy nie od ciebie/nie od redakcji strony). Dla dobra wszystkich (w tym i ciebie samego).
          Po prostu. Najpierw się wyedukuj porządnie. I dopiero gdy to zrobisz i pojmiesz to, jak tu bredzisz, to się zabieraj za prowadzenie jakichkolwiek portali internetowych.

          Pamiętasz „Psy” Pasikowskiego? „Jak dorośniesz, to zrozumiesz, że polityka to nie jest Dziennik Telewizyjny”. I dlatego agentura wpływu jest tak istotna dla przeciwnika i dlatego też należy ją bezwzględnie tępić, a nie jej jeszcze pomagać pod pretekstem źle rozumianego przez takich jak ty pojęcia „wolność słowa”.

          3

          1
          Odpowiedz
          1. Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i zaangażowaniem w naszą społeczność. Rozumiem, że ten temat wywołuje silne emocje i cenię sobie Twoją gotowość do wyrażania swoich opinii. Chcę jednak przypomnieć, że nasza strona jest miejscem otwartym na różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się utrzymać konstruktywną i szanującą się atmosferę dyskusji.

            Zauważyłem, że Twoje ostatnie komentarze wyrażają intensywne uczucia i mogą wskazywać na duży osobisty stres lub inne trudności. To naturalne, że czasami wszyscy przeżywamy trudne chwile, które mogą wpływać na nasze myśli i zachowania. W takich momentach ważne jest, aby mieć odpowiednie wsparcie.

            Jeśli czujesz się przytłoczony, zaniepokojony lub przeżywasz inne trudności emocjonalne, rozważ skonsultowanie się z profesjonalnym doradcą lub psychiatrą. Profesjonalna pomoc może zaoferować nowe perspektywy, wsparcie i narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami. Pamiętaj, że dbanie o zdrowie psychiczne jest równie ważne, jak dbanie o zdrowie fizyczne.

            W międzyczasie, zachęcam do dalszej rozmowy, ale proszę, abyśmy wszyscy dążyli do utrzymania szacunku i otwartości na różne punkty widzenia. Nasza społeczność jest miejscem, gdzie różnorodność myśli jest ceniona, ale musi towarzyszyć jej wzajemny szacunek i zrozumienie.

            2

            0
            Odpowiedz
          2. Aż dostałes krwawej biegunki ćwoku i wydalasz coraz to dłuższe, głupsze i walące gnojem tasiemce. Ktoś ci pewnie usmażył mózg poddając terapii MK Ultra i zrobił z ciebie wściekłego zombie. A szpiclowanie i donoszenie pewnie wyssałeś z mlekiem swojej matki kurwy.

            0

            2
            Odpowiedz
          3. Z tym ABW ty tak serio ? Ja pierdolę …

            0

            0
            Odpowiedz
    2. O! jaki piękny wkurw banderowca i szczekanie z pianą na pysku. Gnida z bezradności dostaje już furii i na oślep rzuca gnojem w Niewiadomskich i Olszańskiego, no i kurwa jeszcze wrzeszczy na Admina. Za samego Olszańskiego dostałbyś szpica w rów i chark w ryj.
      Posłuchajcie ziomy jak Olszański opowiada o Katyniu na YT:
      KATYŃ – Wojciech Olszański

      https://youtu.be/6jsG890Zsgc?si=t3PMlqnsl9K1omF0

      2

      2
      Odpowiedz
      1. „KATYŃ – Wojciech Olszański”

        Buhahahah… Takie pierdolenie możesz, kacapku, „kamratom” opowiadać.

        A fakty o olszańskim w kwestii Katynia są następujące. olszański spotkał się z kacapskim ambasadorem andriejewem na jednej z imprez organizowanych przez ambasadę. I na nagraniu z ich rozmowy padają takie teksty olszańskiego: „Doceniam to, co zrobił sierow”… [rola] sierowa [jest] nie do przecenienia”. ( https://www.facebook.com/rodacyikamraci/posts/pfbid0Qno5Hvarm4n4oEAsHDbUH2HPNUwAEQesvkNdCCPNG4NrAHeF4VZygUJtPZf7n6Kml )

        A kim był sierow? „Zbrodniarz stalinowski. Ponosi współodpowiedzialność za mord polskich oficerów w Katyniu i figuruje w tzw. „Rejestrach akt śledczych mordu katyńskiego” (w zbiorach Prokuratury Generalnej RP) jako jedna z „osób zatrudnionych w aparacie NKWD w latach II wojny i mających związek ze sprawą wymordowania polskich oficerów jeńców w 1940 roku”. Osobiście kierował pacyfikacją powstania węgierskiego jesienią 1956 roku.” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Iwan_Sierow).

        Takich ma idoli olszański. I mało tego. W tej samej rozmowie z kacapskim ambasadorem olszański twierdzi, że wychował się na treściach propagowanych przez bolesława piaseckiego (poczytajcie sobie o nim), i że ten piasecki nauczał, że: „U nas nie wystarczy, jak w PZPR, kochać związek radziecki. U nas trzeba go kochać naprawdę.”. Takich ma idoli/patronów/wzorce też ma olszański…

        No to czym to gówno jest? Pytanie chyba retoryczne…

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Doucz się niepolska szmato, co dobrego zrobił Sierow dla Polaków:
          Za co Wojciech Olszański jest wdzięczny generałowi Sierowowi
          https://youtu.be/dozl7dM47Hs

          0

          1
          Odpowiedz
    3. Czubku jebany. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Jedni przeklinają Cara a drudzy go kochają a Tobie chuj do tego.
      Chciałbyś żeby wszyscy myśleli tak jak ty i mieli takie poglądy jak ty? Chcesz narzucić swój sposób myślenia chujanom?
      Wypierdalaj jebany trollu.
      Admin ma rację bo jest wolność wypowiedzi na chujni a jak ci nie pasuje to nie wchodź na ten portal.

      3

      1
      Odpowiedz
  4. Największym wrogiem Polski są internetowe trole szczujące na Unię Europejską, USA i tropiący urojone spiski. Wbijcie sobie do głów, że Polska albo będzie z Europą, albo pod ruskim butem. I cała wschodnia Europa też. Kto tego nie rozumie, ten ruski agent, świadomy lub nie.

    6

    5
    Odpowiedz
    1. „Wbijcie sobie do głów, że Polska albo będzie z Europą, albo pod ruskim butem. ”

      To jest całkowita prawda.

      4

      2
      Odpowiedz
    2. Wiesz o tym, że jesteś chory psychicznie z nienawiści do ludzi, którzy wyznają inne poglądy niż ty?
      Marzy ci się dyktatura, żeby wszyscy myśleli jednakowo tak jak ty?
      Chciałbyś żeby wszyscy przyklaskiwali UE, USA i NATO?
      Może niektórzy nie chcą przyklaskiwać, jak im się narzuca oficjalną narrację?
      Chujnia to chyba jest ostatnie miejsce, gdzie każdy może wyrazić swoje poglądy i ma do tego prawo.
      Wypierdalaj do swoich i nie wyzywaj nieznanych ci osób od ruskich agentów.

      3

      2
      Odpowiedz
  5. Znów moje wierne , młode i ładne parafianki, uklękną przede mną podczas niedzielnej mszy , gdy podaje im do ust opłatek , czuję jak nad nimi dominuję . Po mszy jednak , muszę spuścić z krzyża w samotności … Chyba że ministrant Sebastian akurat będzie .
    Ksiądz Proboszcz Bolesław

    2

    2
    Odpowiedz
  6. Całkiem fajna strona jaką była chujnia, zamienia się w stronę pelną nienawiści. Jakby kurwa w realnym życiu, człowiek nie miał własnych problemów . I zamiast się tu odstresować , to się zaczyna wkurwiać dodatkowo.

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
    A: walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
    B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
    C: kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
    Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Przecież to powinno wiedzieć każde dziecko. Każdy, absolutnie każdy inny kraj jest wrogiem Polski.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Twierdzenie, że każdy inny kraj jest wrogiem Polski, jest nie tylko skrajne, ale i nieprawdziwe. Współczesne relacje międzynarodowe opierają się na współpracy i dialogu, a nie na wrogości. Każde dziecko powinno uczyć się portal internetowy tolerancji i zrozumienia wobec innych narodów.

    0

    0
    Odpowiedz

Bycie jedynakiem

Moja chujnia polega na tym, że zaczyna do mnie docierać jak chujowe jest bycie jedynakiem i brak rodzeństwa. Wiadomo, że w dzieciństwie się z tego cieszysz, bo wszystko jest dla Ciebie. Problem w tym, że na dłuższą metę to ryje łeb, bo obcy ludzie zawsze mają cię gdzieś, na znajomych, czy nawet przyjaciołach też wydaje się, że można polegać, ale jak przychodzi co do czego to często okazuje się, że nie. Ja np. nie wiem czy mógłbym polegać na swoich, nie wyrokuje i nie oskarżam, bo tego nie sprawdziłem, ale znam naturę ludzi i wiem, że gdyby przyszło co do czego to mógłbym się równie dobrze pozytywnie zaskoczyć jak i sromotnie przejechać.

Problem polega na tym, że dociera do mnie w jakiej dupie jestem, bo moi rodzice zaczęli się starzeć i mieć problemy ze zdrowiem. Funkcjonują sami i myślę, że jeszcze długo tak będzie, ale w razie czego to ja wiem, że nie będę potrafił ich olać i zostawić chorych, nie jestem takim typem człowieka i jestem pewien, że jeśli zachorują na jakieś ciężkie choroby, np. neurodegeneracyjne, czy upośledzające funkcjonowanie to będę w czarnej dupie. Nie mam nikogo kto mógłby mnie w tym wesprzeć.

Kiedyś jak u nas jedna osoba w rodzinie zachorowała na coś takiego to zajmowaliśmy się nią na zmianę, a i tak było ciężko, potwornie ciężko. Jakbym musiał coś takiego robić sam to byłbym kompletnie w 4 literach, a zapewne mnie to czeka. Jakieś ośrodki czy wynajęcie osoby do tego to pewnie kosztowałoby mnie więcej niż moja pensja. Gdybym miał rodzeństwo to nie oznacza wcale, że by się nie wypięli, bo znam takie sytuacje, ale też nie jest powiedziane, że nie pomogliby, bo u nas w rodzinie zawsze wszyscy stawali na wysokości zadania, gdy ktoś z najstarszych był chory.

Poza tym jest też wiele innych rzeczy. Jak jest dobra relacja z rodzeństwem to z czasem może stać się przyjacielem. Taką więź trudno stworzyć. Mam dwóch dobrych kumpli, których mega szanuje i nie mam im kompletnie nic do zarzucenia, zawsze byli w porządku, ale nie można nawet oczekiwać od kogoś z kim nie łączą Cię więzy rodzinne takich przysług jak od braci, sióstr i rodziny, bo to nie wypada.

14
3
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Bycie jedynakiem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kolego, nie znam nikogo kto dobrze żyje w dorosłym życiu ze swoim rodzeństwem. Łącznie ze mną.

    2

    2
    Odpowiedz
  3. Polecam sprawdzenie kolegów możesz sprawdzić i okaże się że chuja są warci ale przynajmniej będziesz pewny bo tak masz złudzenia

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Ja mam przyrodniego brata i jeżeli umrę bezpotomnie to dostanie w swoje łapska cały mój majątek przekazywany w mojej rodzinie z dziada pradziada. Masakra.

    Krzysiek, prawiczek, 31 lat

    0

    1
    Odpowiedz
  5. Cały mająteczek leci do ciebie jedynku. Ciesz się, bo wiesz rodzeństwo niby się wspiera, ale jak przyjdzie do podziału majątku, to zawsze relacje zniszczy i to trwałe. Każdy kijek ma dwa końce.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Mój ma jeden…

      1

      0
      Odpowiedz
  6. Znam tylko bardzo nieliczne przypadki, w których w dorosłym życiu rodzeństwo dogaduje się zajebiście (a te nieliczne i tak mogą przecież być pozorowane). Mówię o prawdziwie fajnych relacjach, a nie odwiedzinach „na odpierdol” 2-3 razy w roku na święta „bo rodzina” to coś tam trzeba (chuja tam trzeba!). Szanse na najlepsze relacje masz z ludźmi, których w pełni sam sobie dobierzesz, a nie rodziną czy znajomymi, których bez wyboru dostałeś od losu (podwórko, szkoła, studia, praca). To mi się w dorosłości podoba najbardziej, że od tej pory uczysz się tylko tego co chcesz, a nie to co każą, mieszkasz tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie stary nie zdążył wyciągnąć Euzebiusza i otaczających cię ludzi możesz sobie dobrać kurwa nawet co do wzrostu i rysów twarzy. Dorosłość jest przecudowna (przy założeniu, że nie zaliczasz się do kurwobiedactwa i nie schodzisz poniżej dyszki netto) —_—

    0

    1
    Odpowiedz
  7. Niewiem co masz na myśli mówiąc dobre relacje. Czy to że całujemy się po dupach i słodko pierdzimy od świtu do nocy, nawet jak jest bardzo źle, czy spowiadaniu się w jakiej pozycji wczoraj ruchalisamy i z kim, czy na kupowaniu sobie drogich rzeczy, czy wreszcie na lojalności, zaufaniu, bezpieczeństwie.
    „Dobre relacje” to pojęcie względne.

    0

    0
    Odpowiedz

Doznania

Ten wpis piszę zainspirowany trochę wpisem „egzystencjalny kierat”, bo mocno się z nim utożsamiam i moja chujnia polega na tym, że nie czuję już żadnych pozytywnych doznań i emocji, albo są ledwie odczuwalne. Zwykła anhedonia i nie ma się czym podniecać, w tych czasach pospolita przypadłość, ale jest pewne bardzo ważne ale.

Żeby chociaż była w tym jakaś sprawiedliwość, i gdybym nie odczuwał też tych negatywnych doznań to jeszcze byłaby jakaś rekompensata, bo będąc takim psychopatą mógłbym odnieść chociaż sukces materialny, powierzchowny. Problem w tym, że te negatywne emocje jak strach, niepokój, stres, wstyd to odczuwam w pełnej krasie i kurewsko silnie jak chuj. Nie ma żadnej redukcji w ich nasileniu. Ten projekt, którym jest świat to serio projektował jakiś totalny sadysta i pojeb.

To życie jest jakieś chujowe. Dlaczego nie może być na odwrót? Dlaczego na negatywne emocje ciało zawsze znajdzie energię i zasoby? Natomiast nie wdając się w szczegóły było w moim życiu wiele porażek i kompromitacji, ale było też wiele sukcesów, które wielu z was by ucieszyło, a ja mam to w dupie, nie daje mi to żadnej radości, żadnej satysfakcji.

4
1
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Doznania"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Witam w klubie

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Bo człowieczy los to nędza, ból i łzy.

    0

    0
    Odpowiedz

Jak poznac potencjalnego zdrajce?

Zdrajca nie lubi rozmawiac na tematy polityczne(ale nie tylko). Najlepiej unikac tematu, i nie ma znaczenia z ktorej parti.

Zdrajca gra na ,, 2 baty”. Jak wygrywa Pis to mowi ze jest za Pis, a jak wygrywa PO to ze jest za PO.

Dlatego o polityce i religii sie nie rozmawia przy stole bo by sie okazalo kto jaki jest.

Brawa dla tych co nie wstydza sie swyvh wartosci i mowia kogo popieraja.

7
4
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Jak poznac potencjalnego zdrajce?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ufff… Na szczęście popieram Tuska, zawsze popierałem i nie wstydzę się swych wartości. Nie jestem zdrajcą.

    1

    2
    Odpowiedz
  3. Ssij siermiężnie pieniężnie kutassa

    0

    0
    Odpowiedz

Stosunek z shemalem

No więc uprawialem milość z kolumbijką płci shemale kilka tygodni temu.
Hmm, oczekiwałem ciekawych egzotycznych doznań, i odskoczni od zwykłej kanonady analnej kaszalota z badoo, ale no nie było to jednak to co oczekiwałem.
Było fajnie, ale w sumie to tak zwyczajnie.

Co w takim razie ma człowieka uradować, jeżeli nawet tak egzotyczna przygoda zdaje się miernym i obojętnym doświadczeniem? Czy na tym etapie beznadziei da się jeszcze uratować swój rozum?

Pozdrawiam, i podaję rękę w geście szacunku.

2
5
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Stosunek z shemalem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Polecam bardziej pójść w tematy zoo. Jest tam wiele do odkrywania. Temat dla prawdziwie wyrafinowanych koneserów.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Zgadzam się z przedpiścią – zoo to są wyższe doznania. Wkładanie w otwory o różnych finezyjnych kształtach i rozmiarach, często niebezpieczne, nie ma porównania do hetero, czy nawet LGBT. My patrzymy z wyższością na homo sapiens seksualnych. To jest jak jedzenie kawioru z luksusowym szampanem względem żarcia suchej buły z wodą. Wejdź w zoo, a zdziwisz się, jakie tam nawiążesz kontakty z ludźmi ze świata elit, których nigdy byś nie nawiązał w zwykłym klubie dla swingersów. Zoo to ludzie prawdziwie przebudzeni, wolni od uprzedzeń, z otwartymi umysłami i sercami.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Nie ma takiej płci shemale. Dymałeś się z facetem.

    4

    0
    Odpowiedz
  5. I jak się ssało? 😛

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Przecież jesteśmy ssakami 😉
      Bogdan , Trener

      3

      1
      Odpowiedz
  6. Sam jesteś szimejl

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Czyli jesteś pedałem.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. W tej wierze pragnę żyć jak i umierać

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Mnie podnieca Strongcockxx. Jego pała jest magiczna.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Egzystencjonaly kierat | Napisz prawdę o Polaczku to cię na komisariat wywiezie... | (Admin): Podziekowania dla uzytkownikow | Czy kierowcy autobusów międzynarodowych jeżdżą w pampersach? | Wszystko wszystkim kradną, wszędzie się włamują... | Tu Testo miesiąc mnie nie było. Chcesz to czytaj, nie to spierdalaj. | Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday | Rozliczenie PiSowców powinno mieć miejsce | Infantylni Komentatorzy Bierzących Wydarzeń | Tłuścioch Plus | Sebcel kołcz biznesmen ekspert | Grzegorz Borys etc. | Barany udostępniające wszystko w sieci | Grdyka (jabłko adama) jest obrzydliwa | Burdel po sąsiedzku | Rejestracja na chujni (new features) | moja walka z fiutem i onanizmem. | Jak wkurwić leminga... | Krzyzowki - 3/28 | Parlament | DO ADMINA | Kocham P.I.S.! (i Putina też!) | Brush Roller na NESa | ateizm | Zagadka | Zarobki IT | A może by tak... przejść na islam? | Współczesny świat | Google opinie nie są zweryfikowane | Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami - część druga | Hip thrust | Cholerna moderacja rutrackera | Pale Blue Dot | POLAKI ODSZKODOWAŃ OD NIEMCA CHCĄ... | Jak zagadać do dziewczyny na studiach podyplomowych | Izrael/Palestyna | Pyrrusowa chujnia | Niech żyje PIS ! | Psi zasrany obowiązek | Wspieranie Palestyny/Hamasu | Kalistenika | „Jaka To Melodia” bez Pana Roberta Janowskiego | Polska jako jedna wielka wieś? | Für Deutschland... | Trauma, jak trauma? | Dzień zmarłych | Wysokie oceny gównianych usług | Bałaganiarze na siłowni | Odtwarzacz MP3