Chuj nie adwokat

Dzisiaj odwiedziłem adwokata w sprawie o zniesławienie i ten zamiast zapytać się o okoliczności sprawy powiedział tylko po zapoznaniu się z aktem oskarżenia że sprawa jest ciężka, sądu poboczne wątki nie interesują, liczą się tylko moje znieważające wpisy w internecie. To ma być adwokat? Proszę o opinie czy to normalne zachowanie?

7
5
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Chuj nie adwokat"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tak. Normalne, już Ci pisałem a znam bardzo dobrze obecne na rynku kodeksy, wszystkie! Znam też ludzi, wszak już stary jestem. Ugoda i przyjęcie batów to jedyna opcja. Nie walcz o uniewinnienie, walcz o wysokość zadośćuczynienia które ów pacjent chce z Ciebie wyjąć. Prokuratorów olewaj, zrobią wszystko aby ujebać, dojebać i zajebać. Szanse masz dopiero w Sądzie a tam wbrew pozorom liczą się łzy. Wtedy odwołanie od decyzji do skutku i już dziś zacznij zbierać dowody, na to żeś biedny, dobrze Tobie radzę. Będą jebać paragrafami, niczym innym … o tym też wspominałem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Przestań pierdolić. W postępowaniu o zniesławienie nie ma prokuratorów, więc bardzo dobrze możesz znać syfa na swojej dupie, a nie kodeksy.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Zrozum chłopaku. Bierz wagę na klatę i walcz o wiarygodność. Jeśli najpierw będziesz gdyzł się o niewinność a winny wedle dowodów jesteś… stracisz wiarygodność walcząc o niższą karę. Jedyne co możesz dobrego dla siebie zrobić to przyspieszyć cały ten proceder. Zaoszczędzisz na adwokatach i sprawach, za które zapłacisz Ty jeśli nie udowodnisz biedy. Każde posiedzenie Sądu to minimum 1000-1500zł plus reszta krwiopijców. Z zasądzonych 30000zł zrobią się po chwili koszta sądowe, powiedzmy 4-7 tysiaków, potem koszta komornicze, do tego odsetki. Znam osobiście takich, którzy mieli do odjebania 15000 a po 2 latach już 46000. Wtedy komorniki wpoerdolą Ci nawet paznokcie u stóp i to na amen. Ten syf z tego żyje. Żyje z odwołań, posiedzeń, zastępstw sądowych i wielu, wielu innych. Gdy poczują że posiadasz many-many a wierz mi na słowo honoru że Twoją historię już nają/mają to będą ssać aż pusty zostaniesz + trochę dłużej, bo Ci od więziennictwa też będą chcieli na Tobie przytulić. Pamiętaj też, nie jeb nikogo w Sądzie a poza nim nie daj się nagrać na ukryte video, tak aby nie wyszły z tego jeszcze groźby karalne bo…. wtedy już po Tobie. Walcz o to, aby kara była tylko finansowa, nawet jakieś prace publiczne itp. Nie daj sobie wjebać samoukarania w postaci zawiasików, w tedy będzie już z górki odwiesić to Tobie z byle powodu. Znikoma szkodliwość społeczna, Sąd może odstąpić od wymierzenia kary w szczególnych przypadkach. Kup kuśfa na allegro kc, kpc oraz kk i kpk a także kkw. Poczytaj z miesiąc, pomyśl nad tym co tam jest namazane – rozjebiesz wtedy każdego taniego adwokacinę. Tego nie jest dużo, tylko 4000 stron z których 85% Tobie teraz lotto a tyle wystarczy, aby trochę się zabawić.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Tak, Ty tak dobrze znasz te kodeksy, że popierdoliło ci się cywilne z karnym. Jaki koszt posiedzeń? Jakie pozbawienie wolności? Jakie więziennictwo? Nie masz pojęcia, jakie kary wymierza się za zniesławienie. Na chuj radzisz Autorowi kupno kpc i kc, skoro on wyraźnie napisał, że dotyczy go postępowanie karne? Co ty pierdolisz, pajacu?

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Zmień adwokata. Gdzie go szkalowaleś ? Podeślesz link do komentarzy jakie zamieściłeś pod jego adresem ( zakładam że nie ) . Co konkretnie pisałeś i ile było tych komentarzy ? To ważne .
    Masz dowody że zniszczył ci coś w domu ? Fotografie , zeznania świadków ?
    Trochę mi się ta twoja sprawa nie klei.
    Prywatny akt oskarżenia powiadasz … Z jakiego art jesteś oskarżony konkretnie ?
    Nie pękają chłopie , sąd mu nie zasądzi 30 tysi.

    3

    0
    Odpowiedz
  5. Ale kaskę już pewnie przytulił. Może wyczuł, że nie stać Cię na długą zabawę przed sądem i kolejne dopłaty, więc chce szybko zakończyć temat, nie zużywając swojego czasu.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Może gościu świeżutko po kursie w Cosinusie to się musi na kimś poduczyć, a Ty byś od razu chciał, żeby był biegły, a zajęcia z przedmiotów ogólnych mieli podobno z grupą studiującą „masaż kulką”. Dej se na szczymanie proszem ja ciebiem.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. To poczkaj jak zobaczysz sędziego. Jeśli nie miałeś jeszcze do czynienia z polskim wymiarem niesprawiedliwości, to teraz będziesz miał tę przyjemność zobaczyć w jakim stanie jest polskie państwo.

    3

    0
    Odpowiedz
  8. Jeśli on się radzi na chujni co ma robić… oznacza to, że nawet sądowa sprzątaczka mu najebie.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Dzwoń do Kononowicza, on prowadzi kancelarię po kursie prawniczym.

    1

    0
    Odpowiedz

Od czego zależny jest dobrobyt w Polsce?

Sam sobie odpowiem: od kwoty, jaką Kowalski przeznaczył na kablówkę!
U wielu liczą się też cale, na jakich ogląda Kowalski kablówkę!

Czy ów kwota ma małe, średnie albo wielkie znaczenie?
Ma prze prze mega przeogromne, wszak od ilości stacji zależne jest IQ Kowalskiego, im więcej stacji płatnych… tym mniejszy poerdolnik we łbie.

Tak, tak, to prawdziwa prawda w prawdzie, bo gdy Kowalski choćby na chwilę zatrzyma się na jakimś Animal Planet zamiast TVP INFO… wtedy… jego żywot wygląda całkiem, całkiem inaczej. Małpki, krokodylki czy tam jakieś dziki nie jebią się tak… jak człowiek jebie człowieka…

9
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Od czego zależny jest dobrobyt w Polsce?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Owa kwota, a nie ów kwota.
    Tępe ciule niereformowalne, kiedy w końcu się nauczycie, że zaimek „ów” odmienia się?
    Grammarnazi

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Kowalski ma małpki bez kablówki.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. „Owa kwota”, nieuku, nie „ów kwota”. To się odmienia. Jedni durnie podpatrują innych durniów w internecie i potem plaga analfabetyzmu rozlewa się po całym kraju. Do książek! Chujnia to jest serwis inteligencki. Nie wolno tu robić takich błędów.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Otusz to do kórfy nendzy!
      Uczta siem i zapjerdalajta do ksionżek.
      Nje rubta błenduf.
      To je hóinia a nje óniwersytet.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Jebcie się! Co pięć minut słucham w PR jak wchodzi ktoś do „studia”, nawija ze „studia” albo prowadzi pogawędkę w „studiu”. Dobrze, że to nie jakaś psycholożka… urwa mać, byłaby siara.

    0

    0
    Odpowiedz

Różnica między P.I.S. a P.O. ??

Istnieje, istnieje lecz jest tylko jedna!
Już tłumaczę, zatem za czasów P.O. było:

– ja kradnę
– ty kradniesz
– oni kradną
– my kradniemy
– wy kradniecie
– oooo! siedzi (w mamrze) nikt!

Wersja P.I.S. jest mocno wyszczuplona, znaczy się uczciwa:

– oni kradną
– my… siedzimy.

I to „wsio” chyba … co?
🙂

5
6
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Różnica między P.I.S. a P.O. ??"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Powtarzam: teatr dla gojów.

    0

    2
    Odpowiedz

Przegraliśmy…

Od wieków przez wieki rządzący uszlachetniali poddanym żywot. Króle, władcy, potem prezydenci a w ich imieniu prawo, sądy… milicje, policje…
mówiły człowiekowi jak ma myśleć, co robić, kim być. Chuj z tym jednak bo chciałem pochylić się na chwilę nad prawem do własnego zdania i swoich czynów, a w szczególności do swoich wyborów.

Kiedyś, gdy źle wybrałem było wpierdol od ormo albo zomo…
Potem, gdy znowu źle wybrałem to mi nowa policja dojebała albo jakaś skarbóweczka. Potem, nastał Zbychu Ziobro, wędzi gość każdego który na PIS coś złego spod gruntu wykopie.

Wszystko powyższe zrozumiałe, prawda?
To dobrze, no teraz pogadamy o tym, czego nie jestem na mocy zrozumieć, mianowicie:

„dlaczego dzisiaj nie jebie mnie ani Sąd ani Prokurator ani Policja z Milicją ani nawet szef w robocie” – dlaczego dziś mnie jebie bliźni mój – często taki sam jak ja – sąsiad, kumpel, znaojomy… a nawet kuzyn…
hm???

Przegraliśmy – prawda?
Dzisiaj rządzący nie muszą nikogo jebać!
Ludzie jebią się … sami!

16
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Przegraliśmy…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kup sobie nokie pacanie, nikt cie nie jebie.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. No tak…. przegralismy, kurwa, to miasto Chujnia za Dnieprem, Chujehnia
    Ruki Wier

    0

    0
    Odpowiedz

Wy nie zdychajcie tylko się chajtajcie…

Patrzę, patrzę i teraz kurwa znowu po kieszeni. Muszę dzwonić po sztaplarkę. Szczena siadła mi w podłogę od patrzenia i wyjąć nie mogę a ceny takie, że nie wiem czy sztaplarka coś zdziała…

Mowa o usługach kościelno / cmentarnych.
Wy się chajtajcie a nie zdychajcie, tanie jest, mówię Wam.
Jeśli ten chory nurt nie zawróci… taniej niebawem będzie kupić M1 w mieście aniżeli kwaterę na cmentarzu 🙂

Kutwwwa, kto by pomyślał, że kiedyś zdechnąć będzie drożej jak … żyć… wpistuuuu.

Nagrobki w cenie dobrych fur…
Ja pierdolę! Kamień z cementem przytarty polerką droższy od dobrego auta a cena wjazdówki autem na cmentarze w celu remontu lub dowozu materiałów prawie w cenie całodniówki w Energylandii.
Ja piertykam, sam nie wierzę, za przyzwolenie do napierdalanka małżeńskiego w kościółkach jest teraz nawet 3000 talarów polskich…

Mam pytanie: czemu jak dotąd przy konfesjonałach nie ma maszynki typu „wrzuć monetę” ?
Hm?

7
3
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Wy nie zdychajcie tylko się chajtajcie…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Japierdole to na serio jest kamień z cementem przytarty polerką? Dobrze, że nie umarłem bo bym takie gówno jebane miał nad grobem i jeszcze by rodzina zbankrutowała.

    -Testo

    0

    0
    Odpowiedz

Wypnę i dam też w gardło! Opłata to tylko 1000+

Mowa oczywiście o Polakach rodakach.
Najpierw za 500+ kaczynsky miał co mentalnie podupcyć, teraz za 1000+ będzie już dupcył pewnie i tych na cmentarzach, chuj wie bo kto to wie?

A ja sobie tutaj sprecyzuję teraz… prawdziwą wartość 1000+. Mogę?

1000+ to:
– aż 17 puszek mleka Bebilon2
lub
– aż 6 wagonów fajek
lub
– aż 9 opakowań pampersów sztuk90
lub
– pół dobrej opony średniej klasy do mojego VW
– lub 10 gumowych etui do iPhone15 w sklepie Appla

3.5 dni!!!
Serio 3 i pół.
Tyle potrzebuje dzieciak w Italii aby zarobić polskie 1000+ zbierając cutrusy w sezonie a pół Polski wypina się za to cały miesiąc buhahahhaaaa!

Kocham minę kaczynskegooo, gdy patrzy w amerykanske kamery na terenie ex Polonii i dumnie powiada:
„Daliśmy Polakom to, co im się należy”.
Rozumiecie moje kochane jamochłoniki??
Wam się należy to … … co wyliczyłem wyżej! Pół opony buhahahaha…

Idę się wzruszyć albo… pośmiać choć, nie! Stop! Wzruszę się jedynie bo pół opony to pół opony a nie … zero!

Tak psioczycie na PO a za ich czasów to można było sobie legalnie zajebać 4 kółka od razu z felgami…

5
10
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Wypnę i dam też w gardło! Opłata to tylko 1000+"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. 8 k za 4 opony średniej klasy do Samochodu Ludowego.
    Leonardo zejdź na ziemię.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Ameryki jak Kolumb nie odkryłeś niestety. Wiadomo, że bieda u nas , a te nasze wynagrodzenia ( nawet jak masz te 7 k na łapę ) , są chuja warte.
    Bo ceny masz jak w Niemczech – Trener tydzień temu był , więc wie .
    Ponadto trener ma tam rodzinę , która mieszka od 20 lat . W ich zarobkach w porównaniu do naszych jest dysproporcja ogromna.
    Metanabol zażywamy raz na dobę .
    Bogdan , Trener

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Zesrałeś się kolego. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nikt nie neguje istnienia samochodów mogących rozwinąć prędkość powyżej 250kmh. Neguje twierdzenie, że po Niemczech da się podróżować ze ŚREDNIĄ prędkością większą niż 250kmh, no chyba, że chodzi ci o krótką przejażdżkę, nocą, gdzieś pomiędzy dwoma zjazdami w okolicach Siengen a Stuttgartem. To, że kupiłeś sobie jabola czy stare Audi nie daje ci prawa do obrażania Polaków, dziadu kalwaryjski.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Za takie z atestem na prędkości ponad tradycyjne czyli przedział 260-280km to u niemca trzeba dać te 200 ojro a za lacze do porschaka 911gt a kumpel ma w Hamburgu to 350 euro sztuka minimum. Wtedy atest jest do 305km/h . Te do szybszych 911 kosztują nawet i 700 euro sztuka ale o czym tu gadać gdy połowy tu piszących nie stać na 4 nówki do cinquecento i to od Dębicy. Kupują po carrefourach nalewki po 89 sztuka :)))

    0

    1
    Odpowiedz

Ucywilzujcie się wreszcie ….

Internet 5G działający w prędkością 1Gb/s – tylko w kosmosie!

Internet Lte działający non stop pow. 200Mb/s – kosmos!

Samochody hulające po autobahnach z prędkościami 250-300km/h – kosmos….

Ludzie zarabiający po 8-12 tysięcy euro miesięcznie – kosmici…

Ludzie pracujący za granicą i spłacający dom w 8-10 lat a nie 108-110 – nadkosmici…

Ludzie, mający rodziny, dzieci, żomny, dom i prackę po 8h dziennie = nowy cykle poczytaj mi mamo….

Wymieniać dalej?

Powyższe to awersja do odwiecznie upadającego narodu Polskiego! Kurwa! Kiedy Wy wreszcie się z europatyzujecie? Kiedy wreszcie staniecie się ludźmi godnymi żywota, który prowadzicie?
Jak długo jeszcze Polacy będą cieszyć się z każdej kupy w cenie złota wytykając paluchami wszystko to, czego sami nigdy nie doświadczyli?
Jak długo każdy prawdziwy wpis dot. poziomu życia oraz poziomu uzyskiwanych możliwości będziecie traktować za mity rodem z kosmosu?

To, że Polska to kraj z epoki brązu oplątany technologią z czasów kamienia łupanego nie znaczy, że cały Świat taki jest!

Przestańcie się ośmieszać ludzie, gdy ktoś Wam nasmaruje, że sobie pośmigał autostradą z prędkością 250km/h bo robicie z siebie głąbów zbrojonych betonowanych.
Wstydźcie się ludzie!

32 rdzeniowe procesory w koputerach zaopatrzomnych w 128256GB RAM Wy pajace … istnieją od minimum kilku lat!
Moja to wina, że do Bangladeszu nad Wisłę to jeszcze nie dotarło??
Poczekajcie lat 100… wtedy dotrze!

Przestańcie już kurwa bidulić na prawo i lewo…. weźcie się w garść, wyjebcie z tego cyrku gdzieś, gdzie będzie Was stać na to, o czym pół świata mówi i drugie pół dysponuje. Wtedy przestaniecie śmiać się z tego, w czego istnienie dzisiaj nie wierzycie.

Wkurwiacie mnie …. śmieciarze!
Obrażajcie się ile chcecie! Taka jest niestety prawda, bo …. gołym okiem widać, że gówno takie jak Audi A8 z roku 2005 z dojebanym motorkiem V8 w Polsce to nadal nówka blaszka!

Kurwa!
Skończcie już upadać! W Europie żyjecie!

Pyta mnie polaczek na forum „jakiego Macbooka dziś polecisz do obróbki Video”. Wrzuciłem średnią klasę w odpowiedzi – klasę zaopatrzoną w zaledwie 64GB RAM – klasę za 33000zł a on mi pierdoli że ja kosmita, jemu 16GB wystarczy bo wszyscy inni tyle mają i jest gut i właśnie ja, tylko ja – jestem pierdolnięty bo mam 256GB w stacjonarce, no kurwaaaaaa!!

Jedno ujęcie ostatnio miałem w HDR 4K zrobione na weselu! Ujęcie 47 minut. Waga nagrania 30.55GB!
Jak to połączyć w kupę mając tych nagrań kilka i zrobić to w czasie krótszym aniżeli kurwa tydzień???? No jak? Na dyskach SSD z 16GB RAM???

Ludzie do kury nędzy! Jest końcówka roku 2023 a nie 2003 oraz wschodnia Unia Europejska a nie środkowa Afryka!
Kurwa! Ogarnijcie się!

Komputerki, które proponujecie innym ludziom do zawodowej pracy, konfiguracje które polecacie …. zawodowcy w Świecie wyjebali do śmietników 10 lat temu!

10
11
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ucywilzujcie się wreszcie …."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. zgadzam sie ze wszystkim, ale wystepujace na tym portalu (w wiekszosci) biedaki nie zrozumieja

    3

    5
    Odpowiedz
  3. Co tak śmierdzi …?

    Chyba się zesrałeś ….?

    6

    3
    Odpowiedz
  4. Zapach niestety nie przenosi się cyfrowo. Na bank wali u Ciebie.

    3

    2
    Odpowiedz

Mateusz Kubuś Morawiecki jest THE BEST!

Szacun Mateo. Prawdziwy Szacun. Nie będę dochodził, jak do tego doszedłeś. Jebać to, jebać …
Ważne, że Alfa i Omega z Ciebie. Ważne, że nikt Cię nie ojebie w każdej grze. Szacun a szacun, bo 101% studentów nie byłaby na nocy dokonać w czasie dwóch żyć tego, czego Ty dokonałeś w zaledwie kilka lat. Matttiii?? Ale Ty z Ziemi jesteś, prawda? Człek a nie jakiś android spoza naszej galaktyki?
Tak się tylko zapytałem…

wu wu wu kropka wiki kropka PE EL

W 1987 Matti kończy LO.
W 1992 Matti kończy pierwsze studia.
Następnie Matti kształci się na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University i w 1995 uzyskuje dyplom Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W tym samym roku kończy studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu. Studiuje także na Uniwersytecie w Bazylei oraz w Kellogg School of Management przy Northwestern University.

Studiując, Matti dodatkowo pracuje!
Serio!
Spółka Cigito w 1991 roku…
W 1991 był także współzałożycielem, menedżerem i redaktorem pisma „Dwa Dni” a w latach 1992–1995 pracował także jako menedżer odpowiedzialny za marketing i finanse w przedsiębiorstwach konsultingowych i wydawniczych. W 1995 odbył staż w Niemieckim Banku Federalnym robiąc przy okazji wszystkie, wspomniane wyżej kierunki studiów.

Kiedyś, towar i inne zioła musiały mieć zakurwistą moc…

10
3

Operatorzy GSM w Polsce to chujnia wielka.

Mam dwa służbowe chujoweje. Nareszcie też trafiłem na portal, w którym można to nazwać po imieniu. Prawdziwe chujofony dosłownie a raczej, firma chujofoniczna.

Mowa o Huawei P smart+2019.
Mają ekrany 2K, po 3GB RAM, LTE cat.19, no, dopierdala to jeszcze dość dobrze.
W czym problem?
W tym, że bank mój uznał, że android 9 oraz 10 są za stare i nie wydał na nie apki.

Szukałem softu…
Pierwszy fon pochodzi z Polski. Kupiony w Orange. Ma Androida 9.1 z Emui10 oraz ostatnią aktualizację zabezpieczeń z … maja 2020. Tak, tak kurwa mać. Jeszcze gwarancja nie minęła a chujofon przestał dostawać update.
Drugi kupiony za granicą w tym samym czasie. Oba są identyczne.
Ten drugi kupiony w Vodafone zaktualizował się do Androida 10 z Emui12. Zabezpieczenia ostatnie z marca 2022.
Ten drugi pierdzi już, nowszej apki z banku ma niego nie będzie, bank krzyczy ZMIEŃ FONA. Ten pierwszy natomiast nawet apki w GooglePlay nie widzi, wszak ona na nowszy OS.
Pisałem do Huawei i jak kamieniem w studnię bez dna. Napisałem zatem do serwisów autoryzowanych w Polsce. Cisza! Ponowiłem maile do serwisów we Włoszech. Odpowiedział mi jeden. Powiedzieli, że wydawaniem update zarząca operator od którego pochodzi telefon. Nasmarowałem więc do Vodafone, TIM i Windtre oraz do OrangePL, PLAY i Plus. Z Polski zero odpowiedzi na kilkanaście zapytań a tutaj tylko TIM odpisał. Co odpisał? Odpisał, że mój model w sieci TIM dostałby Anroida 12 z Emui13 z poprawkami z września 2023 i że faktycznie, mam prosić operatora, u którego kupiłem telefon. Poprosiłem Orange już 11 razy, odpowiedzi zero, wszystkie reklamacje zostały oznaczone jako ZAŁATWIONE.
Play zrobił to samo a Plus napisał, że ostatni soft jaki Huawei wydał to Android 9.1. Krótko mówiąc Plus kazał mi się jebać…

Czyli co?
Dobry, sprawny telefonik w kosz, prawda?
To samo miałem z iPhone SE2016. Porównajcie sobie listę telefonów obsługujących VoLTE oraz VoWIFI w Plusie i Orange z listą choćby z włoskiego WINDTRE, masakra prawdziwa. iPhone we włoskich sieciach zapierdala jak dziki, non stop około 90-100Mb/s internet ma, działa VoLTE i wszystkie oparte na tym funkcje, bez problemu zaktualizował się do iOS 15.9.7, wszystko kurwa dzisła ale nie w Polsce.
Najlepszy numer jest taki, że gdy jestem w Polsce i mam zamontowaną kartę SIM sieci TIM i jestem w roamingu np.w Plusie to VoLTE w 4G działa a gdy wrzucę do telefonu kartę Plusa to już nie działa.

A jebał te Polskę pies…

4
6
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Operatorzy GSM w Polsce to chujnia wielka."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Naprawdę chce ci się marnować czas na pisanie o tym jak działa ci internet w telefonie? Nas to gówno obchodzi, a ciebie też nie powinno obchodzić wiele więcej. Myślałeś już o nieubłaganie nadchodzącej śmierci?

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Kurwa za komuny to był jeden telefon stacjonarny w całej gminie u sołtysa. Ciesz się z tego co masz, bo to co opisujesz to problem zbuntowanej 13-latki leszczu.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Chcieliśta kurwa płatności mobilne i wirtualne banki to kurwa mata, o co Wam kurwa chodzi. Najpierw się wjebał w to bez pamięci a teraz pretensja do chujwi kogo. O to właśnie chodzi, żebyś zmieniał fona co kwartał i codziennie go aktualizował. To jak uzależnienie, więcej, szybciej, lepiej, na wczoraj.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. To jest miękka sprawa, ale dobrze, że się goju przyzwyczajasz. Teraz wam każemy tylko zmieniać auta na elektryki, piece na pompy ciepła i parę innych drobiazgów. Za kilka lat, gdy będzie hulać CBDC, będziesz musiał zmienić na swój koszt wszystkie sprzętu domowe. Okaże się, że twoja lodówka nie spełnia norm zużycia energii (i przy okazji nie ma kamerki i podłączenia do sieci), a twój telefon nie obsługuje konta CBDC (i przy okazji nie na opcji zablokowania trybu samolotowego). Klaus Schwab.

    0

    0
    Odpowiedz

Rozgrywka Globalna: Czy Konflikt między BRICS a SWIFT Może Zapoczątkować Nową Erę Wojen Walutowych?

W obliczu rosnących napięć geopolitycznych, świat stoi przed potencjalnym konfliktem nie tylko militarnym, ale i walutowym. Centralnym punktem tego konfliktu mogą być relacje pomiędzy blokiem krajów BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, Południowa Afryka) a systemem SWIFT, który stanowi kręgosłup globalnych transakcji finansowych.

System SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) od dziesięcioleci jest fundamentem międzynarodowych transakcji bankowych. Jednakże, krytyka ze strony krajów BRICS narasta wobec jego dominacji i percepcji jako narzędzia politycznego Zachodu. W odpowiedzi, kraje BRICS rozważają rozwój alternatywnego systemu rozliczeniowego, co może wywołać istotne zmiany w globalnym systemie finansowym.

Konflikt może wpłynąć na pozycję dolara amerykańskiego jako dominującej waluty rezerwowej, otwierając drogę dla walut BRICS.

Eskalacja napięć może doprowadzić do bezpośredniego konfliktu finansowego, w którym obie strony będą próbowały nałożyć sankcje i ograniczenia na siebie nawzajem, prowadząc do znaczących zakłóceń w globalnym handlu i finansach.

Zwiększy się rywalizacja polityczna i napięcia między blokami, mogące wpływać na decyzje dotyczące polityki zagranicznej i sojuszy.

Podsumowując, nasuwa się perspektywa trzeciej wojny światowej, a po niej możliwość powstania jednego globalnego rządu oraz wprowadzenia jednolitej cyfrowej waluty, dla kumatych: NWO.

Z pewnością będzie się działo. Oj, będzie.

13
0
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Rozgrywka Globalna: Czy Konflikt między BRICS a SWIFT Może Zapoczątkować Nową Erę Wojen Walutowych?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wymyśliłem fajny żart, ale nie mam gdzie go opublikować.
    Spróbuję tutaj.
    Jakiś gość rozmawia z przypadkowym przechodniem.
    Rozmawiają na temat bezpieczeństwa w internecie.
    W pewnym momencie mówi do niego:
    – Skoro nie masz nic do ukrycia to podaj dane karty bankowej.
    Na co przechodzeń odpowiada:
    – Nie podam, bo mnie wystarczy BLIK, przelew elektroniczny, ewentualnie tradycyjny.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. BRICS nie ma racji bytu, państwa oddalone od siebie ze sprzecznymi interesami i zazwyczaj zamordystycznymi rządami na ich czele. Strach ma wielkie oczy, tak jak każdy się bał nowoczesnej i zdyscyplinowanej armii nowej Rosji, dopóki nie wplątała się w wojnę pozycyjną z rekordowymi stratami od drugiej wojny światowej. Przypominam, że przed Pearl Harbor USA też uznawano za państwo idące ku dołu, ludzie nie mieli pracy, państwo po wielkim krachu jeszcze nie podniesione, i ma mniej lotniskowców od Japonii. No i co? Wystarczył bodziec w postaci wojny, kapitalizm zrobił swoje i wolne umysły ludzi Zachodu jednak jak zwykle wygrały z reżimami stając się supermocarstwem.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Trochę zmian w zabetonowanym systemie finansowym napewno przydałyby się.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. PIS obiecał wyjebaç gotówkę z obiegu i zostawić tylko karty, więc zmainy nadchodzą, spokojnie…
    W Italii już hajs w kosmos wyjebali … Życie miłe jak dymanko, kwotą powyżej 1000 euro gotówką za nic już nie zapłacisz i szykują się aby do 2026 zmniejszyć limit do 500 a w roku 2030 do zera. Będziemy płacić towarami, masło za chleb jak… tysiąc lat temu. To wszystko oczywiście w ramach nieustannej walki z piractwem handlowym.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Niech to gówno się szybko przewali.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: O co w tym wszystkim chodzi? Wytłumaczcie mi bo nic nie rozumiem | Masz jakis problem? | Balcerowicz vol 2 | walenie konia jest kluczowe | Nie mogę zapanować nad bałaganem w moim domu | Chujowa ta Europa w Polsce... | Aż miło patrzeć jak upada internecik.... | jebać portale randkowe | Światło na Dylemat Ludzkiej Natury i Wpływu Otoczenia | Czy mogą być trzy żarty? | Prawda o wyborach i demokracji | Niewygodne opinie do usług i produktów się... ? | Jebane nagłówki o zimie | Niedługo czeka mnie sprawa w sądzie | BOG HONOR OJCZYZNA | Swieto Niepodleglosci | Przegryw | Sebastian-człowiek katastrofa | Zazdrość | Agresywne dziewczyny | Jebane przedramiona i nadgarstki | Historia sprzed 4 ~5 lat | Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wprowadzić ponownie! | Pseudodziennikarze TVP zamiast uciekać z tonącego okrętu wybrali kolportaż pisowskiej propagandy do końca | Tu Testo jestem najlepszy | Kto jest wrogiem Polski | Bycie jedynakiem | Doznania | Jak poznac potencjalnego zdrajce? | Stosunek z shemalem | Egzystencjonaly kierat | Napisz prawdę o Polaczku to cię na komisariat wywiezie... | (Admin): Podziekowania dla uzytkownikow | Czy kierowcy autobusów międzynarodowych jeżdżą w pampersach? | Wszystko wszystkim kradną, wszędzie się włamują... | Tu Testo miesiąc mnie nie było. Chcesz to czytaj, nie to spierdalaj. | Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday | Rozliczenie PiSowców powinno mieć miejsce | Infantylni Komentatorzy Bierzących Wydarzeń | Tłuścioch Plus | Sebcel kołcz biznesmen ekspert | Grzegorz Borys etc. | Barany udostępniające wszystko w sieci | Grdyka (jabłko adama) jest obrzydliwa | Burdel po sąsiedzku | Rejestracja na chujni (new features) | moja walka z fiutem i onanizmem. | Jak wkurwić leminga... | Krzyzowki - 3/28