Właśnie skończył na ścianie, tam gdzie jego miejsce. Wracam do iPhone.
Android to już nie system, to jakaś kpino komercha. Telefony z Androidem są dosłownie niedojebane. Spamogówno istne. Tysiąc razy można klikać uśpijnlub wyłącz te spierdoliną apkę a i tak po kilku restartach chujostwo ponownie w tle się włączy. I jebie te baterię, i żre ten ram, i zamula neta w tle…
Kurwa, co za świr to wymyślił.
Milion razy możesz zaznaczać: „nie łącz kurwo apki z netem” a i tak wpizdu się łączy. Android ma dosłownie wyjebane na ustawienia użytkownika.
Nigdy więcej takich kurew, nawet gdyby iPhone’y były po 20.000zł, nigdy!!
Nic mi tak życia każdego dnia nie rujnowało jak te chujofony z systemikiem od Googla.
Jak z Wami gadać, gdy Wy czytać nie umiecie?
2023-11-14 15:55Słów mi brakuje, tempe jamochłony. Nic dziwnego, że w tym kraju mentalny burdel, gdy każdy rozumuje ten sam tekst pisany inaczej.
Szkolnictwo w Polsce upadło…
Wy na serio czytać nie umiecie.
Dla Was znaczki typu: , . ! ? ” …
to jakaś niezrozumiała nowość!
Nawet między ?! a ?!!! nie ma różnicy!
Tego jeszcze brakowało, aby Polak Polaka nie trybił…
Komentarze do "Jak z Wami gadać, gdy Wy czytać nie umiecie?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tępe, a nie tempe, ciemny sraluchu.
Grammarnazi10 -
Odpowiedz
Pizdochłonie zawrzyj ryj!
10 -
Odpowiedz
Celówkanto była.
Jednak czytać umiecie, zatem jeszcze rozumować się nauczcie. Polecam choćby podstawówkę w całości ukończyć. Wy, na serio nie trybicie, tego o czym ludzie tu piszą.
Małpka w zoo to by się zawstydziła, gdyby nie umiała odróżnić miąszu banana od skórki banana a u Was każdy inny tekst to jeden i ten sam chuj . I Wam nigdy nie głupio.00
Co tu taka cisza, takie pustki?
2023-11-14 02:19Znowu wszyscy poszli zapierdalać po 18h na dobę na mini ratki, wodę, gazio, prądzio i czynszyki??
Ale chujnia…
Komentarze do "Co tu taka cisza, takie pustki?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie wiem kim jest gaz, prądzio, woda, ratka i czynsik i praca po 18h na dobe bo zarabiam 7 kafli za 12h godzin pracy, z tą różnicą, że mi to zostaje bo nie spierdoliłem sobie życia bo nie jestem jebanym debilem żeby zlać sie do cipy albo iść na jakieś studia, czy w ogóle ukończyć coś więcej niż szkoła podstawowa.
Dobrze, że tu cicho, prolo-goje dodający te gówno rozpisy o polityce, alercie rcb, pogodzie, wyborach i kurwa nie powiem jeszcze czym bo RZYGNE. kurwa zrzygałem sie na myśl o tych wpisach… Ja jebe.
Pokazali goje swoją inteligencje to teraz na czynsik walic kilofem 18h.
Pamietaj, ja zarabiam 7k za 12h roboty i mam czas, energie, chec, jestem najedzony, wysypiam sie, jestem w perfekcyjnej kondycji fizycznej i psychicznej – Bo nie zlałem sie do cipy.
05-
Odpowiedz
Aż Ci kurwa zazdroszcze, ja pierdole co za wysryw.
10
-
-
Odpowiedz
Zapierdalać za michę ryżu jak to powiedziała pewna znana osoba.
01 -
Odpowiedz
Zaiste Pan twój Mesio ci powiada – jest cisza, bo wszystkie patałachy śpią styrane po skuwaniu asfaltu kilofem przez 12 godzin. P.S 500 do łapy, CV do teczki i staw się pod bramę ŁWF. Może po dniu podbijania karty przy głównym zbiorniku będziesz miał na chleb z mielonką i piwo Romper extreme.
11-
Odpowiedz
Dzieciaku, nie podszywaj się pod Mesia i wypierdalaj do lekcji.
40
-
-
Odpowiedz
Wszyscy poszli , ale napierdalać masę na sterydach. Potem bedą płakać , jak gość co tu opisał jak mu sterydy zniszczyły życie .
Trener potwierdza AAS ( lub SAA ) są szkodliwe , ale jeszcze bardziej ,gdy są głupio stosowane , po konsultacji z kolegami z siłowni . Na dokładkę , jeden delikwent z drugim , jak już odżałuje raz na dwa lata 100 złotych na podstawowe badania krwi , to wszystko. A gdzie echo serca i USG wątroby ?
Trener czasem czyta fora Kfd czy Sfd i ręce mu się załamują , bo takie głupki to powinny mieć zakaz kupowania białka w proszku.
Bogdan Trener30 -
Odpowiedz
7k za 12h na dobę? Wooow!
O jakiej walucie kolega wyżej pisze, można wiedzieć? 🙂
Za 7kzł musieć rano wstać tyrkać 12h to ja bym budzika nawet nie nastawiał. Przy 7k€ z żalem ale podniósłbym już dupę ale nie na 12h, o kutwa nie.Ja zawsze byłem zdania, że najlepiej to się robi ale tylko dla siebie u siebie, dlatego od lat ponad 20 napierdalam tylko zlecone mi fuchy, ni chuja aby tyrkać u frajerów, którzy moimi rączkami na bazie mojej wiedzy będą się pasać na mym garbie.
Wiecie od czego w latch 90 zaczynałem? Od chleba. Piekłem na nocce w domu chlebki a rano dopierdalałem fiaciorem 126p ale zanim go nabyłem kilka kursów na ryneczek robiłem… taksówką kombi. Tak, tak, babka moja ledwie już żyła, starzy w piachu, koniec 18 lat i pierwszy regon. Ludzie na budowach bez umów o pracę mieli wtedy dniówki około 450tysioli, czyli na nowe 45zł. Gdy dostawiłem cztery kuchenki w kuchni a potem 7 lub 8 w pokoju nastała era małej piekarni. Z dziewczyną zapierdalaliśmy tak orzez 2,5 roku. Ukończyliśmy policealki, nabyliśmy chałupę, dobrą furę (w124) i daliśmy nogę do Italii 4 lata przed wejściem wariatkowa (Polski) do UE. W moich czasach 85% ludzi mie miało umów o pracę i zapoerdalało za dwie michy ryżu, takie to czasy były. Pamiętam pensyjkę kuzyna w 1999 roku w stoczni w Gdańsku, monter kadłubowy 770zł. Gdy przyjechałem do Włoch pierwszą moją pensyjką w tym samym roku było 470.000liraków, czyli jakieś 45euro czyli około 170zł wtedy i to netto. Człowiek w szoku był bo to była… dniówka.
Do dziś tak jest. W Milano na budowach to za szuflę płacą 18 do łapy, montery różne z 28 nie schodzą. Gdzie w Polsce zarobisz netto 280 euro dziennie na budowie, gdzie? Oglądałem ostatnio Olx to szczena siada. W Polsce szuka się zapierdalaczy na serio za eorek mąki i dwa ryżu. Kolego Ty tam wyżej, te 7000zł na zachodzie jak masz fachbw łapie to… tygodniówka jest za pracę po 8h na dobę ale ze siestą wewnątrz. 4h pracy rano, siesta 3h, po niej 4h pracy. Soboty w 90% wszędzie wolne.Wiem, że dużo ludzi mi nie wierzy ale akurat wyjebane mam. Im mniej bydła z Polski tu najedzie tym dla mnie lepiej. Pijaki, złodzieje, brudasy i nieroby. Do tego jeszcze cwaniaczki. Ja odwykłem od tego, nie umiałbym ponowie się zaklimatyzować w Polsce. Dla mnie to dzikie safari tam jest. Oprócz tego to te ceny jebane. Za chwilę taniej będzie z Elon Muskiem na wycieczki w kosmos latać aniżeli polszę zwiedzać.
W te wakacje byłem z rodziną, taniej opierdolisz dwie lub trzy duże pizze tu u mnie jak w Sopocie 4 chamburgery. Teraz w Polsce za 200zł to chuj z biedronki wytargasz w wózku a tutaj za 50 euro spokojnie jedna dupa tydzień na dość poczciwych obiadkach pociągnie. Najmocniej boli mnie jednak, że Polacy dają siè tak jebać. Tu u mnie chyba za sprzątanie najmniej się płaci, umowne 8euro/h ale znaleźć frajera który pójdzie sprzątać za te stawkę graniczy z cudem. Minimo dycha na łapkę na pipidówach i 12,13 w miastach a w Polsce na olx kucharzy w Warszawie szukają za 25zł/h netto buhahahahaa!10
Kocham Was Polacy!
2023-11-14 02:1927 sztuk Amiga 1200…
19 Commodore 64…
22 Amiga 600…
15 Atari Xe65
2 Atari Stfm1040
1 Atari St520
18 CB radio President Lincoln
11 CB radio Alan 87
4 CB radio President Jackson
4 amplitunery Grundig R45
27 sztuk Nokia 631o
19 sztuk Nokia 3310
29 sztuk Ericsson T28
21 sztuk Ericsson T39
42 sztuki Siemens SL45
To moje łupy z tego półrocza. Wykopki z tredelmarktów, flohmarktów, ogłoszeń, garaży a nawet ze śmietników. Koszt całkowity 2753,42 euro. To zakup, naprawy, koszt ogłoszeń do sprzedaży, transport i masa innych.
41974,39zł to kwota sprzedaży brutto.
Teraz jeszcze minus vat i robimy imprezę.
Dzięki kochani. Przed świętami będą jeszcze dwie palety super biznesowych Hp Elitebook z serii G4 i G5. Właśnie negocjuję cenę.
Nie martwcie się, obiecuję że będzie Was stać.
Komentarze do "Kocham Was Polacy!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Opłacało sie zawsze kupować ulepy taniej stać sklepem z najdroższymi ulepami w Metinie całe życie.
-Testo00-
Odpowiedz
Jedna z najgorszych rodzajów gier…
00
-
-
Odpowiedz
Sinclair ZX81 rok produkcji 1981, procesor Zilog Z80A, 4 MHz, RAM 1 kB, grafika 32 X 32 znaki, wyjście wideo na TV, oprogramowanie język Basic.
Sprawny, używany.
Sprzedam dla muzeum komputerów cena 2499 €.
Ten Twój sprzęt to nówki sztuki w porównaniu do ZX81.00 -
Odpowiedz
Czyli że co? Po odliczeniu kosztów i VAT zarobiłeś ok. 20 tys. zł za pół roku zapierdalania? Czyli 3,5 tys. niepewnego dochodu miesięcznie? Szału nie ma.
10-
Odpowiedz
On woli to jak wcześniejszą pracę : pilnowanie kibla i pobieranie opłaty za dworcowy kibel ( w zakresie obowiązków było też mycie ) .
10 -
Odpowiedz
Z dodatkowej pracy na 1/4 etatu po godzinach. Główny dochód pochodzi ze zbierania puszek i okazyjnego pole dance dla emerytek z Jugoslavii. Pozdrawiam!
00
-
-
Odpowiedz
Szto eta hobbystyczne zajęcie, fanty się zbiera i gdy się jedzie do polszy to się wiezie… a gdy się wraca też się wiezie, tym razem 92 wyświetlacze i ok.130 baterii do super hiper iPhone’ów
bo to akurat tutaj drogoooo…10
Od dziś białe jest czarne!
2023-11-14 02:18Sami zobaczcie:
https://cudzoziemiec.eu
Polecam dział nieruchomości.
Taniej coś wynająć to jest ale już tylko na stacji orbitalnej albo … na Startrec’u jak kto woli a cały Startrec pewnie można byłoby kupić o połowę taniej jak … M4 na stolicznej Pradze.
I jak tu kurwa te Polskę na poważnie brać?
Jak?
Pewnie tylko po skrzynce… choćby Smirnova…
A tak na marginesie, warto się przekoloryzować będzie a potem postarać o jakieś obywatelstwo gdzieś w Kongo a następnie wrócić do Polszy. Nie trzeba będzie wypinać pupy byle komu za byle co jak dotychczas, wszak po ofercie serwisu… widać gołym okiem, że … obcokrajowcy za michę ryżu zapierdalać nie muszą.
Pamiętajcie białasy! Od tej pory białe jest czarne a czarne… białe. Pojęli? 🙂
Szwajcaria przy Polsce to już tani Bangladesz…
2023-11-14 02:181kg MK caffe w bidrze za 60 talarów…
3.85kg proszku do prania w Lidlu za 56.99
Lavazza D’Oro 1kg za … 89 talarów polskich. Ceny z teraz. Marcepany Edel 250g po 18zł, masakra a słoik nutelli za prawie 3 dychy.
P.I.S. ogłosił nabór miliarderów do Polski a ja nic nie wiem?
Jeszcze z rok takich cen i Polaki zaczną zjadać Ukraińców :)))
11kg proszku Dalli oraz 10kg WeiserReiser nabyłem wczoraj odpowiednio za 6.99 i 5.49euro a Lavazzę ziarnistą za 8.99euro w promo. Szok normalnie. Jeszcze rok rządów Andrzeja i myślę… że z Ukraińcami w formie obiadów wcale przesada nie będzie.
Amen…
Komentarze do "Szwajcaria przy Polsce to już tani Bangladesz…"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Normalka w Cebulandii. Macie zapierdalać za miskę ryżu, a niebawem za pół miski i to co drugi dzień.
Luksusów wam się zachciało:ciepłej wody w kranie(kto to powiedział?), pracy do 67roku życia i mieszkania w wynajętej za 1500 cebulionów norze 10 m2.
Do roboty taka wasza mać bo po 15 października nastają nowe porządki.00 -
Odpowiedz
Druga Japonia, Zielona Irlandia, kraina mlekiem i miodem płynąca czyli Polin.
20 -
Odpowiedz
Pierdolisz. Nie wiem gdzie kupujesz ale u mnie takich cen nie ma.
00
uzależnienie od sterydów
2023-11-14 02:17Całe życie byłem dość wysokim ale i mega grubym pizdeuszem co odbiło się piętnem na psychice.
Od 2 technikum poznałem Adriana i sprzedał mi pierwsza dawkę sterydów, miałem chyba najlepszy miesiąc a potem rok w życiu. Z ciula przychlasta który przy 195cm wzrostu i wagi 160kg zszedłem na 140kg wagi w pół roku zeby po około roku mieć 130kg.
Od tego momentu moja waga zaczęła tylko rosnąć, Zaczęły mi wychodzić krosty które krwawiły nawet na kutasie ale to nie było ważne.
Sterydy dawały mi kopa pewności siebie.
Potem pojawiły się dziewczyny, ruchałem na potęgę ale dość szybko objawiła się impotecja wtórna więc odstawiłem lasie. Zacząłem trenować jeszcze więcej, mój ryj poorany krostami zaczął się zrastać bo chodziłem do lekarza, wszędzie Zaczęły wychodzić żyły jak u jakiegoś troglodyty.
Obecnie mój ryj po tylu latach solarium żeby zakryć krosty wygląda jak ryj 50 latka, fiut mi od 10 lat nie staje, masa mięśniową się znacznie zmniejszyła ale Sterydy wciąż muszę brać i to w dużych dawkach łącznie z lekami osłonowymi na wątrobę nerki itd. Wszystko to kosztuje w chuj kasy w zasadzie pracuje tylko na to bo przerwałem szkole wtedy myślałem że będę mister Universe a teraz zarabiam grosze, zdrowie zmarnowałem.
A i do tego jestem psychicznie uzależniony, przestaję brać Sterydy i za chwilę stany depresyjne.
Hujnia i śrut
Komentarze do "uzależnienie od sterydów"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ciul przychlast – dobre 🙂
13 -
Odpowiedz
Cipka jesteś i tyle, ja cie pokonam.
-Testo05 -
Odpowiedz
Zaprawdę powiadam ci: oto jest mądrość.
40 -
Odpowiedz
Musisz zdublować dawkę, wtedy korzyści przekroczą efekty uboczne i będzie git. Testuj 2-3 miesiące. Jeśli jednak się nie polepszy, to jeszcze raz zdubluj. Wtedy nie ma bata. Lek musi działać.
20 -
Odpowiedz
Testo wypierdalaj stąd, bo jak Cię w realu dorwę to cię skrzywdzę jak ja ciebie nie lubię kurde tu!!!!!! Wrrrrr
10
PolskaKpinaPrzewozowa czyli w skrócie PKP
2023-11-14 02:16Mój zad miał przyjemność przewieźć się a raz to ze stoliczki nad morze a potem w góry. Było to w te wakacje, aby za raz nie było, że w czasach PRLu…
Nie wiem co napisać. Dupy fajne, mowa o milusińskich pracowniczkach kawiarenki zwanej warsem. Ceny, niestety kosmos ale chuj z tym, nie o tym będzie mowa.
A o czym?
A o pendolino, za które zapłacono a nie ma.
3h z hakiem ze stoliczki wyszło nad morze i dwa razy tyle i pół z nad morza w góry.
Ubaw po pachy!
Niemiecki ICE zrobiłby to w godzinkę, czyli trasa nad morze i w 2.5 godzinki w drugą mańkę w góry. Francuski DGV to samo, gdyby rozpędził się w Madrycie (przykładowo) to zatrzymałby się w Warszawie szybciej, aniżeli ciuchcia z PKP wypuszczona z Krakowa choćby do Poznania. ICE miejscami jaki i DVG gonją lekko ponad 500km/h a normą na prostych jest 220-320km/h.
W Czechach natomiast kilka razy cyferblat pokazał 180. W Austrii norma 160-180 ale w górach zwalnia do 120.
A Polska?
90?
Komentarze do "PolskaKpinaPrzewozowa czyli w skrócie PKP"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie pierdol głupot. TGV jeździ max 320 km/h w ruchu pasażerskim a te 500 km/h to wyssałeś z palca. Owszem eksperymentalny, specjalnie przystosowany TGV pobił rekord świata i pojechał 574 km/h ale to był jednorazowy przejazd.
Japoński pociąg na poduszce magnetycznej osiągnął nawet 602 km/h.
Wystarczy wziąć rozkład jazdy DBahn żeby stwierdzić, że ICE czasy przejazdu nie są takie rewelacyjne.
Faktem jest, że Pizdolino w Polsce jedzie 200 km/h ale na niewielkim odcinku trasy a na większości ok.160 km/h czyli tyle ile zwykła lokomotywa z Pafawagu EP 09 ciągnąca tradycyjne wagony.
Wszystko to można znaleźć w necie.20 -
Odpowiedz
Tiaaaaa….
00
Ukrainiec przyjaciel Polaka
2023-11-13 17:44Przyjaciel Polaka dopóki:
– wynajmuje od Polaka stancję za 3400 netto
– pracuje u Polaka na pensyjce bangladeskiej…
– kupuje od Polaka zmotoryzowany złom w sztuce 1 w cenie sztuk 10
– pracuje w trybie maszyny produkcyjnej 12/6/360.
– nie chce premii
– nie chce dni wolnych
– nie chce jeść, spać, pić
– załatwia tanią gorzałę i fajuny z Ukrainy
– podpierdala Polaków
– załatwia nowych chętnych do pracki
– mówi, że w UE to bajka jest…
Coś pominąłem?
Komentarze do "Ukrainiec przyjaciel Polaka"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Bardzo wygodnie spłycasz temat. Nie mam nic przeciwko NORMALNYM Ukraińcom, należy im się podobna zapłata za uczciwą pracę, jak Polakom. Podobna, to znaczy, że jako nowi pracownicy zaczynają z tego poziomu, co Polacy albo niższego. Dlaczego? Bo każdy normalny kraj, w pierwszej kolejności dba o swój naród. Jeśli myślisz, że Anglicy czy Niemcy pozwalają Polakom, na więcej, niż swoim, to się kurwa grubo mylisz. Jeśli Polacy chcą postępować w ten sam sposób, to jest to normalne. To po pierwsze. Po drugie nie zauważyłem, żeby większość Polaków dopierdalała się do normalnie zachowujących się Ukraińców. Wkurwia ich raczej roszczeniowa, rozwrzeszczana i zapijaczona hołota, która chce tu zrobić drugą Ukrainę. I na to nie ma zgody. Tak jak na to, żeby pobłażać pijakom, chamom, głupim tępym babolom i ich niewychowanym bachorom zza wschodniej granicy. Mamy wystarczająco dużo swojego „elementu”, o którym mowa powyżej. Po trzecie, nie będziesz wybierał mi ani komukolwiek przyjaciół. Jeśli ktoś nie zachowuje się wobec mnie chujowo, to mam dokładnie taki sam obowiązek: nie zachowywać się wobec niego chujowo. A wszystko inne zależy ode mnie. Mogę mu pomóc albo porozmawiać z nim, ale NIE muszę tylko dlatego, że jest Ukraińcem. I to dotyczy każdej innej narodowości. A jeśli mnie wkurwia, to mogę odpowiadać tym samym i też mam w dupie jego narodowość. To jest oczywiste, do kurwy jebanej nędzy.
60 -
Odpowiedz
Rozum cię pominął
11 -
Odpowiedz
Pominąłeś kobiety – przyjaciółki.
30 -
Odpowiedz
Dokładnie. Ten skurwiały naród jest po to, by nam służyć.
70 -
Odpowiedz
Brunetki ukraińskie są cacy. Pupcą się bardzo szlachetnie. Bardzo fajne dupunie, mają w sobie jeszcze duszę i uczucia.
Te polskie błaźnice materialistyczne wydziaraneni wyprane z uczuć o kurzym móżdżku nawet do pięt ukrainkom nie dorastają a Rosjaneczki to już .. w ogóle bajka jest.00-
Odpowiedz
Haha kurwa, roznoszą żółtaczkę typu C wzorowo i są jeszcze bardziej fałszywe niż polki. Trzy pokolenia temu banderowcy smażyli Polaków na kuchenkach węglowych, a ty mi piszesz ze to są nasi przyjaciele? Nie trać czujności bo ci łeb przetrącą.
10
-
III wojna Św. made in EU
2023-11-13 17:44Stać! Czarny stój!
Tu generał IV rzeszy, stój bo strzelam.
Pułkowniku, proszę rozpocząć strzelaninę!
Tak jest generale!
Dryyyynnnn….
Mówi Major, słucham?
Majorze – rozpocząć szturm!
Tak jest pułkowniku!
Dryyynnnn….
Wy, tam na dole… Rozpocząć szturm!
Rozkaz majorze!
Dryyynnnnn…
Major rozkazał strzelać! Sierżańcie, ognia!!
Tak jest obywatelu kapitanie!
Dryyynnnn…
Wy tam plutonowy, ładujesz i jedziesz!
Rozkaz!
Dryyyynnnn….
Ty tam najniżej! Ładuj i wal w czarnucha!
Eeee….
Co eeeee??? Ładuj i wal!
Nie da rady!
Jak to nie da rady?
Ładuj i wal kurwa!
Nie da rady!
Czemu nie da rady?
Booo…
Bo…
Bo czarny zajebał pół kompanii, armatę i kałacha!
Dobry, szybki kurwa!
Nooo!
A czemu Ty przeżyłeś?
Booo… On dobrze płaci a nie umie strzelać!
Powyższe w formie awersji w przypadku wybuchu III wojny. 50% żołnierzyków ochotniczej piechoty polskiej bez gorzały z miejsca nie ruszy, od razu spierdolą na dezerkę, 5% popełni samobója a 45% wyprzeda swoich biało-czerwonych tak jak wyprzedała żółto-niebieskim, stając się przyjacielem wroga.

Ograniczenia i minimalizm w iOS mnie odrzuca (odrzucają? Kurde, ta polszczyzna…),
więc u mnie Android rulez, hehe.
Dałem kciuk w dół mimo tego że mam iphona . Może zrozumiesz dlaczego .
Przyczyna leży w tym, że iOS wyręcza użytkownika w myśleniu a Android czyli tak na prawdę Linux, wymaga inteligencji. Stąd twoje frustracje.
Pewnie cena oraz to, że to raczej nie sprzęt dla dzieciaczków do gierek. Właśnie ten minimalizm jest w cenie, wszak zawodowo to używając nic nie wkurwia i nie wykańcza nerwowo. Właśnie bawię się starym se z roku 2016, postanowiłem wygrzebać ze staroci i sprawdzić, czy to jeszcze do czegoś się nadaje. No i co? VoLTE działa, VoWIFI też, system właśnie zaktualizował się do 15.9, speedtest pokazuje około 105Mb/s. No czego chcieć wiecej? Małe, lekkie, filmy kurwa 4k kręci, wszystkie apki działają… Mam też 15 256GB, niczego sobie. Mówcie co chcecie, na zjebanym flagowcu Szajsunga poerdolonego z 12GB Ram, 5G, pseudo 8 rdzeniami wiesza się kurwa każda konkretna apka. Jebnąłem chujem o ścianę, bo po odpaleniu apki na iPhone nic się nie dzieje złego. Stoję jak debil pierdolnięty między klientami, próbuję odpalić pierdolone GooglePay aby ludzio zapłacić, każdy kto z iPhone w łapie stał kasę dostał a pierdolone Androidy fochy łapią, apka wisi, proszę czekać, jeb, czarny ekran i chuj po zawodach. 40minut ujadania się z chujostwem wystarczyło, aby tym jebnąć o ścianę. Jestem w trasie, jadę, powiadomienia włączone, rankiem wsio cacy było, ludzie zaczynają wydzwaniać czemu się nie odzywam. Odblokowuję ekran, zaglądam kolejno na Whatsappa i inne messengery a tam kurwa nagle hurt z pół dniówki jeb … wszystkie wiadomości od wszczystkuch jedna po drugiej a przecież wiem, że mam dodane messengery do wyjątków, nie są usypiane, działają w tle. Raz jest cacy a za chwilę chujnia.
Wyjebałem to i koniec, tak samo jak wyjebałem niegdyś lapki z Windowsem. Od kiedy na Macbooku siedzę i to bardzo stare mam, jeden 2013 a drugi 2017 i wsio kurwa działa, nie było nigdy przygody aby coś się zjebało. Koniec z innymi fonami, koniec. Gównofony pierdolone. 12GB RAM i 5Gbe tym szajsie to odpowiednik applowskiego 3GB RAM i LTE. Sprawdzałem kiedyś SE na eifi w domu w logach. Tam, jak zaznaczę aby jebana apka nie łączyła się z netem to za chuja się z nim nie łączu, do upadłego będzie pierdolić że jest offline i w logach 0kB wychodzi a w Androidzie? A w Androidzie apka ma zakaz na neta ale kurwa aktualne reklamy w środku wyświetla a transfer w tle leci. Jebał to pies, dziś zrozumiałem czemu za nowego iPhone trzeba sypnąć nawet i 1800 euro.
Chciałbym mieć w życiu takie problemy
A ja pierdole szajsfony choćby rozdawali za darmo. I chuj.
Jakby był z OLED’em to ja bym wziął, hehe.
Niechętnie, ale jednak.
Ponad 3 tysiaki za iPhone’a z OLED…
Takie coś tylko u Apple’a 😉
Żona rozmawia z mężem:
– Kiedyś dzieci to na dwór wychodziły, grały w piłkę, a teraz aby siedzą przy komputerach.
Na co mąż odpowiada:
– No widzisz. Z jednej strony masz rację, a z drugiej miłością nie da się wszystkiego załatwić.
Ja np. w pełni szczęśliwy i doceniony poczułem się dopiero wtedy gdy wreszcie nadający się do użytku komputer dostałem, a więc w wieku 16 lat.
I ja się nie uczyłem bo dobrego komputera nie miałem.
Komputer był dla mnie najważniejszy i srałem szczerze na swoich znajomych i na moją własną opinię.
I na naukę też, na chuj mi przydatną.
Używałem tego co miałem mimo, że nie podobał mi się ten sprzęt z różnych względów.
Podczas kiedy moi koledzy grali sobie w zasadzie to co chcieli ja czekałem aż mi się strona internetowa załaduje.
I jedynym moim marzeniem było mieć komputer zdatny do bezproblemowej obsługi wielu kart w przeglądarce.
A te post millenialse jedne z lat dwutysięcznych i wyższych mają komputery, pewnie nawet własnego ubioru się nie wstydzą, a mimo to się nie uczą.
To co mogę o nich powiedzieć?
No, debile i tyle.
Autorze, nie powinieneś mieć żadnego telefonu.
Różnica pomiędzy Androidem i Iphone jest taka, że pierwszy cię o wszystkim informuje, a drugi robi co chce ale o tym nie wiesz.
I gówno prawda, że nie w Androidzie nie da się powywączać. Da się, ale trzeba umieć. Nie da się w Iphone bo nawet nie wiesz co jest powłączane.
Więcej cyfryzacji w życiu, więcej uzależnienia od cyfrowego gówna, a jak zabraknie prądu to nic nie kupicie, nigdzie nie traficie bo GPS nie działa a nawet nie sprawdzicie, która jest godzina bo ekran ciemny.
Urosło pokolenie cyfrowych debili, które nawet nie potrafi posługiwac się analogowym zegarkiem (takim ze wskazówkami dla niekumatych), bo przecież wystarczy spojrzeć na ekran, pod warunkiem, że działa.