Do napisania tego posta skłonił mnie komentarz kolesia pod wpisem o ryzyku walenia konia. Mnie też podnieca myśl o tym że miałbym uprawiać sex z siostrą.
Mamy 21 i 2o lat, ona od zawsze była pociągająca a ja ostatnimi czasy próbuje żyć w czystości xd i dlatego nie waliłem konia od tygodnia. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę że kiedy o niej myślę to staje mi kutas. Początkowo zabijałem to w sobie jako coś złego ale dłużej nie mogę.
Teraz specjalnie ostentacyjnie łażę ze stojąca pałą tak że widać przez spodnie, jak nie widzi to przyglądam się jej tyleczkowi, myślę i debatuje w głowie na temat rozmiaru jej biustu.
Czy myślicie ze powinienem jej powiedzieć o moich odczuciach? Albo pozwolić sprawom się toczyć własnym torem to znaczy np rano kiedy kutas mi stoi jak stalowy kij bejsbolowy nadziać się na nią przypadkiem zeby mnie zmacała i przekonała się co noszę w spodniach? Szczerze mówiąc myślałem na początek o tym żeby go wzięła chociaż w swoje dłonie, potem po namyśle chyba nic złego by się nie stało gdyby mi go po prostu zwaliła? myslalem zeby zdjac jej biustonosz i skończyć na cyckach.
Nie chciałbym się posuwac tak daleko aż żeby siostra wzięła mojego fiuta w usta, bo to by było chyba przekroczenie jakiejś granicy no nie wiem.
art.Mowa nienawiści
2023-11-17 15:59No to teraz Wam dupy pozamykają na amen…
Już nie będzie można napisać na legalu, jak mocno PIS jest zjebany i jak bardzo kochamy rezydentów zza wschodniej granicy.
Niewiarygodne, jakich czasów dożyłem.
Za co siedzisz ziomuś???
-za jebanie dziewczynek nieletnich wyhaczyłem 15-staka, a Ty?
Ja za jebanie PISu mam ćwiarę…
Komentarze do "art.Mowa nienawiści"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Za przychylną wypowiedź lub wpis o Rosji-dożywocie. To nazywa się „wolność słowa i poglądów”.
Za Stalina za podtarcie się gazetą ze zdjęciem Umiłowanego Przywódcy jechało się na Syberię na 10 lub więcej lat rąbać sosny przy -50 stopniach, jeżeli ktoś „życzliwy” doniósł.
Znana firma IBM opracowała urządzenie do odczytu myśli, więc nie myślcie nawet nieprzychylnie o kimś ważnym blisko źłoba.
Ministerstwo Miłości z „Roku 1984” Orwella.31 -
Odpowiedz
Mowa nienawiści nie dotyczy organizacji prawicowych i konserwatywnych. Te można jebać bez konsekwencji.
22-
Odpowiedz
Jebać należy tylko KO, PSL, Lewicę i ich wyborców 🙂
10
-
-
Odpowiedz
Zobaczysz do czego ten paragraf służy jak tusk ściągnie tu imigrantów z Afryki. Wtedy zobaczysz też jaka była wolność słowa za PiSu. Akurat na PiS każdy gada i nikt za to nie siedzi. Ale spróbuj na zachodzie powiedzieć coś na czarnych to pójdziesz siedzieć i jeszcze dzieci ci odbiorą bo masz na nie zły wpływ. Nie wiecie barany co zrobiliście.
81-
Odpowiedz
Powiedzieć coś na czarnego w USA nie można bo to objaw rasizmu, ale klęczeć kolanem na jego szyi uniemożliwiając oddychanie to już jest wporzo.
00-
Odpowiedz
Kurwa! Na całym świecie policjant, a zwłaszcza antyterrorysta, klęczy kolanem na szyi podejrzanego (nawet niewinnego). Tak ich szkolą. Wpada tłusty, łysawy major na salę i drze mordę: „Pamiętajcie gnojki, albo wy ich, albo oni was, kurwa!!!”
00-
Odpowiedz
Naoglądałeś się amerykańskich filmów i pewnie jakieś amerykańskie akcje z YouTube.
00
-
-
-
-
Odpowiedz
Gdy Tusk ściągnie imigrantów z Afryki nastaną inne, nowe, lepsze czasy. Już Wam pisałem kim są afrykanerzy w osobnym wątku. Ci ludzie są 100x lepsi od 98% Polaczków.
01
Trzeci smutny epizod w życiu
2023-11-17 15:59Kiedyś w 2009 roku miałem taką sytuację, że nie chodziłem do szkoły. Po prostu zaniedbałem obowiązek szkolny i siedziałem w domu. Potem w 2012 roku nie chodziłem na studia, bo nie zdałem matury i również siedziałem w domu przez 4 lata. Teraz po studiach powtarza się ta sytuacja i siedzę w domu bo nie mam pracy. Jestem okrągły rok zarejestrowany w PUP, nabyłem już pewnie status długotrwale bezrobotnego i oni mi nic jeszcze nie zaoferowali.
Komentarze do "Trzeci smutny epizod w życiu"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Żartujesz? PUP ma zaoferować pracę? Przecież idea PUP jest taka, że pracujące tam osoby mają pracę i nie są bezrobotne. Ewentualnie można zrobić jakiś nikomu niepotrzebny kurs obsługi komputera dla osób w wieku przedemerytalnym. Sporadycznie coś sensownego się trafi. Szukaj roboty na własną rękę, po ogłoszeniach i nie marudź. Zacznij od czegokolwiek, jeśli nie masz pomysłu.
00 -
Odpowiedz
Przecież w tym kraju brakuje rąk do pracy, więc importuje się siłę roboczą ze świata.
W czym problem?20 -
Odpowiedz
Z czego się utrzymujesz ? Jak siedzisz na garnuszku mamusi chłopie to słabo w chuj.
30-
Odpowiedz
Siedzę na garnuszku, a co mam robić innego?
00-
Odpowiedz
Idź do pracy, przecież być na utrzymaniu matki, będąc dorosłym chłopem to lipa w chuj. Chyba , że masz jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem, utrudniające wręcz uniemożliwiające pracę – to zwracam honor . Są tacy ludzie . Nie pracują z powodu choroby a prawa do renty nie nabyli.
00
-
-
-
Odpowiedz
Idź do psychologa. Masz jakiś problem. Ogarnij pierw głowę kolego a potem praca. Dobrze ci radzę… wiem co mówię
30-
Odpowiedz
Nie lubię do psychologa. Już byłem wiele razy. Chuja pomagają tylko kasę drą.
00
-
-
Odpowiedz
Ja pierdole je jestem kobietą pracowałam na studiach w przerwach po studiach kursy i praca i to nie za najniższą… A Ty rok bezrobotny we własnym kraju jesteś? Alkoholik chyba jakiś
11 -
Odpowiedz
I czym tu się kurwa chwalić? Bycie bezrobotnym nie polega na leżeniu na piździe i czekaniu na manne z nieba tylko na aktywnym szukaniu pracy do chuja pana!
10
Twój post trafił do moderatora i czeka na zatwierdzenie…
2023-11-17 15:58I to jest właśnie początek końca każdego portalu internetowego. Wydrukujemy, co nam pasuje i kiedy pasuje.
A potem wyją, że internet się skończył bo wszędzie pustki gdy każdy portal odpuszcza, musząc czekać nanswój wpis dobę czy dwie a potem jeszcze ze dwie na odpowiedź.
I to jest właśnie pojebowo maksymalne!
Chujnia to za delikatnie powiedziane…
(Admin): No nie wiem…gdybys wiedzial ile dostaje pogrozek, przezwisk, grozb, straszenia sadem i to ile osob chce mnie zajebac to wiesz mi az balbym sie wyjsc na ulice 🙂 To jest temat na osobna chujnie…wolnosc a anarachia. W nowej wersji mysle zeby oddac ten obowiazek autorom chujni 🙂 Tylko potem bedzie placz jak przy kasie samo-obslugi.
Komentarze do "Twój post trafił do moderatora i czeka na zatwierdzenie…"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Admin , dostajesz groźby i pogróżki i straszenia sądem ?
To chyba od deperatów , dlatego że nie przepuszczasz ich wpisów , co 😉
Dlaczego ciągle mnie ta strona informuje , że wysyłam momenty zbyt szybko ? Przecież to bezsensu jest. A często i tak , że jeden dzień nic nie napiszę , a tu info : Wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko. Zwolnij troszkę.
Da się coś z tym zrobić ?
(Admin): Chyba tak 🙂 Nie wiem czemu wyskakuja ci takie bledy…powiem tylko tyle poczekaj na nowa wersje.20-
Odpowiedz
Też tak mam. Pierwszy wpis i od razu, że „za szybko”.
00
-
-
Odpowiedz
Człowieku, tu zawsze tak było. Gdyby admin nie zatwierdzał, cały portal zasrany byłby spamem przez boty.
10 -
Odpowiedz
No dobra, dobra, zapomniło mi się, że sam pochodzę z tego pojebowa…
Zwracam honor adminowi.Ps. Publikuj te wpisy, groźby itp. Nie czaj sie! Zrób ku temu osobny dział DO ADMINA… i wrzucaj to wszystko tam. Pokaż ludziom prawdziwych polaczków!
(Admin): Lol rozwaze ten pomysl.
50 -
Odpowiedz
Adminie – to interesujące, co piszesz. Napisz coś więcej, przynajmniej ogólnie – od kogo te groźby i z jakich powodów? Są to jakieś próby cenzurowania treści? Żarty?
20-
Odpowiedz
Stawiam na cenzurę treści 😉
00
-
Co Polacy mają, mogą i muszą?
2023-11-17 15:57Polacy mogą chcieć.
-co Polacy mogą chcieć?
Polacy mogą chcieć musieć.
-co Polacy mogą chcieć miusieć?
Polacy muszą mieć!
Zatem, co Polacy mają gdy już muszą mieć?
Polacy:
– mają zapierdalać w pocie czoła
– mają być grzeczni
– mają za to ładnie na kolankach dziękować (majlepiej dogardłowo)
– a potem mają prosić o więcej
Komentarze do "Co Polacy mają, mogą i muszą?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
A pierdol się w gardło szwabski pojebie dzungarski zajebany w dupe hasioku pierdolony zajebany
10-
Odpowiedz
aż się oplułem XD
00
-
-
Odpowiedz
Ćwoku, ale o co Tobie chodzi, gdy ktoś prawdę w prawdzie pisze?
Przecież, dokładnie jest tak, jak napisałem!
Ci po stronie zachodniej od Odry w gradła dosłownie Was już walą…
a ci po stronie wschodniej od Buga … w pupy!
Mało tego, bo Wy krzyczycie obu parafiom: jeszcze, jeszcze, dziękujemy…
Jest kurwa inaczej?00
PedigreePal vs Turystyczna
2023-11-17 15:57Pedigree:
-wołowina 40%
-drób 48%
-wieprzowina 7%
-reszta 5% ??
Turystyczna:
-wołowina 0%
-drób 12%
-mięso wieprzowe 35%
– reszta 53% ??
Niewiarygodne, jakich czasów dożyłem.
Komentarze do "PedigreePal vs Turystyczna"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mój pies zajada Pedigree ze smakiem, ale jak do miski włożyłem mu Turystyczną to chodził i kombinował ale jej nie tknął.
Człowiek nie pies i wszystko zeżre.30 -
Odpowiedz
Właśnie urfaaa dlatego powstał ten wpis. Mój owczarek po wrzuceniu turystycznej do michy patrzy się na mnie jak na idiotę i za chuja tego nie rusza :))
20-
Odpowiedz
To fakt, psiaki nie są głupie. Ostatnio dałem mojej parówkę podczas kolacji , psica patrzyła na mnie jak na debila co najmniej jakbym jej gówno do miski włożył. Skończyło się fochem i panna gryzella tej nocy spała wielce urażona na podłodze.
20
-
Ćwoki komórkowe…
2023-11-17 15:57Promowanie a nawet i produkcja pod koniec 2023 roku smartfonów bez obecności obsługi sieci 5G to przechujowy wał. Nieźle, ćwoki wypuchają szmelc, który upada gdy tylko dostanie mega szybkiej sieci LTE. Kpina prawdziwa, aby gówno takie sprzedawać za 200,300 a nawet i 400 euro.
Tu u mnie w makaronii dosłownie wysyp gówna, sklepy zalane sraczką po same sufity ale widzę, że Polska wcale niegorsza.
Te wszystkie nówki blaszki Oppo, Realme i inne gady poskładane na starych płytach głównych z recyclingu i wyświetlaczach HDready… Świetny biznes!
Mam kolegę w fabryce telefonów. Wyjechał wiele, wiele lat temu do Chin. Inżynieruje jakiś dział projektowy w Huawei.
Wiecie jak wygląda dzisiejszy, nowy telefon?
Operatorzy zwaracają sprzęt wcześniej kupiony, którego nie są na mocy już sprzedać. W pierwszej kolejności taki złom już jest przebrandowany, np. z włoskiego TIM na nigeryjski ZFONE. Jeśli nie uda się tego sprzedać wraca do Huawei. Tam już czeka ekipa z nowym panelem na tył. Telefon leci na taśmę, zmienia się układ efi, zmienia się ram a reszta zostaje. Taki Huawei dostaje nową nazwę, czasami więcej pamięci ROM, nowy soft i ponownie ląduje we włoskim TIM. I tak bez końca. Wtedy, nie jest to już Huawei X6S tylko X7B, oczywiście nie kosztuje już 199 euro tylko 399 bo to model z tego roku.
Dlaczego Huawei definitywnie zablokował odblokowywanie bootLoadera? Ino tylko po to, aby spece od Cyanogenmoda albo Aokp nie pokazali światu, że w przypadku wielu modeli mamy doczynienia z tym samym telefonem.
Komentarze do "Ćwoki komórkowe…"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Telefon z obsługą sieci 5G bardzo pozytywnie wpływa na mózg zwłaszcza jeśli wcześniej przyjąłeś mRNA. Nie ma to jak 3,6 GHz albo 26 GHz super grzałka mikrofalowa przy uchu.
00-
Odpowiedz
„Lepi grzałko mykrofalowa przy uchu niż baba, która nam się przestała podobać dwajścia lat tymu hyj!” – Sąsiod z Wąbrzeźna
10
-
Sranie po KFC
2023-11-17 15:56Siema.
Ale mnie dupa szczypie o huj!
Kurwa co oni tam dają do tych kurczaków kurwa jego mać! Sram oporowo jestem niczym człowiek czeko tubka. Balasy tylko robią plum plum cała muszla koncertowa zajebana syfem. Aż kurwa sam się śmieje jak to pisze bo z dupy idzie istny kałasznikow. Serie małych pierdów przerywane od czasu do czasu zdrowym pierdolnięciem z działa. Jeszcze się na dodatek tak zjebałem że panuje istna komora gazowa. Gas chamber, aż mi kurwa słabo …
Komentarze do "Sranie po KFC"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dobrze ci tak, baranie. Chciało się wpierdalać po taniości, to teraz cierp.
10 -
Odpowiedz
Sraj w publicznym kiblu i po problemie. Nie ty będziesz to później czyścił. Najlepiej w KFC – niech biorą odpowiedzialność za żarcie, które robią. A jeśli lubisz podmywać się po sraniu, to znajdź kibel z zewnętrznym zbiornikiem do spuszczania wody, zdejmij pokrywę i myj tam dupę ręką.
40-
Odpowiedz
Sraj wokół kibla – niech sprzątaczki jebią i czyszczą, włóż w gówno zapałki i podpal. I nie zapominaj o kradnięciu krokodyli. Ja tak robię, i stać mnie na odświeżacz powietrza i szary papier.
10
-
-
Odpowiedz
Siemka tu autor wpisu.
Ale napierdalam dalej jak z pepeszy
(PPSz – karabin)
Obawiam się że będą obfite wylewki z kloaki dziś w nocy20 -
Odpowiedz
Autor wpisu cd..
Ale napierdalam butle już nie wytrzymuje. Żona się wkurwiła wygoniła mnie do przedsionka. Ajj
Idę Zara do samochodu, jak się tam spierdole to aż usnę ale nikt mnie kurwa nie wygoni!!!20 -
Odpowiedz
Autor CD..
Siedzę na kiblu znowu.. ja pierdole czy ten dzień się skończy? Już nie kloaka piecze już może starczy tego srania? Żona się wkurwia bo znowu napierdoliłem butli w pokoju hahaha20 -
Odpowiedz
Autor wpisu cd znowu…
Ja jebie już jestem na tronie 6 raz w ciągu kilku godz. Dupa piecze niemiłosiernie, z chęcią wrzuciłbym live na instagram ale nie mam. Kurrwa to jest niesamowite. Kiedy to się skończy?
Bąki jebią niczym siarka na Wezuwiuszu20
Czystki P.I.S. tuż przed wyborami a potem co?
2023-11-17 15:56Jak ślicznie P.I.S. usuwa w kąt wszystkich dotychczasowych katów. Zbychu Ziobro, Morawiecki i masa innych.
Mamy nawet lekką komedię z aktorem na czele w postaci marszałka.
Przywódca drobiowy kaczy to pewnie tuż przed wyborami prezydenckimi weźmie urlop.
Coś jakoś dziwnie wcześnie zaczęli ustawiać ten teatrzyk…
ustawiać tylko po to, aby po wyborach wszystko wróciło na miejsce…
no bo chyba nie myślicie, że demolki Polski koniec?
Wnioskuję za płatnym tlenem i podatkiem chodnikowym!
2023-11-17 15:56Panie posłanki …
Panowie posłowie …
Szanowna izbo…
Wnioskuję za zryczałtowaną opłatą za tlen wdychany oraz za podatek chodnikowy dla ruchu pieszego.
Polacy są już na to gotowi a tylko to w Polsce nadal pozostaje bezpłatne.
W kraju paranormalnym z paranoidalnym Rządem pomysł ten wydaje się być trafem w przysłowiową dychę.
Do dzieła…
Komentarze do "Wnioskuję za płatnym tlenem i podatkiem chodnikowym!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Plus podatek od wydychanego CO2.
01 -
Odpowiedz
Goju, a niby dlaczego to miałaby być zryczałtowana opłata? To będzie opłata za ilość zużycia i obowiązkowy zdalnie sterowany zaworek w tchawicy. Jeśli braknie Ci social score i twoje CBDC stracą siłę nabywczą, to wiesz, co się stanie… Przy pełnej aprobacie społecznej… Klaus Schwab.
11 -
Odpowiedz
Das ist gut.
00

Zrób jej dzieciaka
Nie lepiej z matką zboku?
Co tu się dzieje na chujni?
Jakieś wynaturzenia. Kiedyś nie bylo na chujni takich zboczonych postów.
E tam pierdolisz…
Ja bym zmolestował siorke cioteczną, to jest dopiero dupeczka mmm też 20 z groszami mi ale lodzika mogłaby opierdolić nie powiem 😛
A potem przeleć psycholu jeszcze mamę i babcię. Ciotki jakieś masz? A kuzynki? Też je przeleć.
A kury macie? Kaczki?
Psa? Kota?
Je też przeleć a tak w ogóle nie szczyp się i poobciągaj sąsiadom.
Przyjedź do Italii, np.do Rzymu. Po godz.22 wypnij dupę gdzieś na Tiburtinie, Tunisy i inne araby zrobią Ci taki odwiert, że o siostrze którą powinieneś chronić zapomnisz na zawsze. Kurczaki z biedronki też jebiesz? A kotki? Pieski?
Patrzcie na ilość lajków na plus i nie dziwcie się więcej, że Pis chce zajebać polski internet.
Słyszałem kiedyś jak pewna panna opowiadała, że kumpel przez przypadek wślizgnął się jej w cipkę, gdy oglądali razem TV. Możesz przyjąć analogiczną taktykę.
Lepiej zacznij z powrotem walić konia.
jesteś chory, idź się lecz pojebie
Muszę się czymś podzielić. Ostatnio byłem mega podniecony i wzorem najlepszych filmików zacząłem pseudodildo bawić się swoją dziurką.
Byłem nabity od 2 dni, pieprzyłem swoją dziurkę, siedząc na boku wypięty ze złożonymi nogami i patrząc w lustro. Widziałem jak z każdym posunięciem dildos wychodzi coraz bardziej brązowy, po paru minutach nie wytrzymałem i puściłem co było w środku. Pomiędzy seriami dalej waliłem w odbyt.
To było tak wystrzałowe że musiałem chwilę odsapnąć patrząc na to co wyszło. Później usiadłem na swojej kupie, najpierw tylkiem, czułem jak wszystko rozsmarowuje się po pośladkach i odbycie a później jajami i pałą.
Na koniec klecząc tak umazany wziąłem w rękę kawałek kupy i zacząłem smarować calego kutasa waląc do wytrysku na kupę leżącą na podłodze.
Idź się gościu leczyć.
Dawaj! Ja ci kibicuję
Niech zrobi ci kolbe i nam opowiesz
Boze, czy tam inny Zeusie, widzisz i nie grzmisz….
Hahaha, dobre. Ale jak masz zamiar przekonać ją do tego , żeby wzięła twojego kutasa w swoje dłonie ? Jak już myślisz o spuście na jej cycki, to spokojnie daj jej go do ust i w nich dojdź , żeby połknęła . Ogólnie to ja ci powiem tak : nie ma myślozbrodni, jeśli to tylko fantazje w twojej głowie to jest ok.
Siostra też chętna ? Bo jak tak to korzystaj , wyruchaj ją na wszystkie sposoby .
Albo daj jakieś namiary na siostrę . To ja ci ja wyrucham .
Pozdrawiam
Ppo pierwsze, jestes jebniety, a po drugie. Siostra musi wyrazić zgodę, zrobisz gwałt czy zmusisz to masz przejebane i tyle. Sie dogadaj. A jak jestes trol to spierdalaj i wez sie za robotę zjebie
Siostrę to masz chronić właśnie przed zboczeńcami i świrami, a nie ją molestować kolego.
To siostra jest chetna na takie zabawy? Widziała cię ze stojącym fiutem przez spodnie… I co, nie uciekła?
Za dużo pornoli się naoglądałeś. W dzieciństwie jak oglądałem pokemony to chciałem być trenerem pokemon.
Wyrucham twoja siostrę razem z tobą . Pisz komentarz to się zgadamy .