Pokoje masturbacyjne w przedszkolach

według Barbary Nowak w szwedzkich przedszkolach takie istnieją.

2
15
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Pokoje masturbacyjne w przedszkolach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pewnie kurwa, niech walą na widoku, pewnie kurwa…

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Nauczycielki muszę gdzieś stres rozładowywać, no co????

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Na szczęście, pani kurator Nowak wkrótce wyleci. Będzie się mogła wyżywać najwyżej w TV Trwam albo w Radiu Maryja. Będzie śmiesznie, ale już niegroźnie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. W przedszkolu dzieci uczą się teorii względności : Kiedy Jasiu mówi, że ma chuja w dupie, to nie to samo kiedy Piotruś ma w dupie chuja;

      0

      0
      Odpowiedz

Oświadczam, że to koniec…

Dzisiaj, zlikwidowałem w moim życiu wszystko co polskie – namacalne.
Poleciały w hasiok wszystkie konta internetowe a także wpisy na nich przeze mnie zamieszczane.
Pora zakończyć te nierówną walkę z istotami, charakteryzującymi się ilorazem inteligencji mniejszym, aniżeli IQ jakiegoś ślimaka. Oświadczam także, że złożyłem w kościółku przysięgę, iż do Polski z własnej, nieprzymuszonej woli już nigdy nie zawitam. Także dziś, połamałem dekoderek od NC+ i wypierdoliłem router z domu. Koniec! Właśnie przywracam do życia cztery stare Nokie, dostały dzisiaj nowe bateryjki, nie mają one choćby Gprs a z kart moich znikają właśnie ostatnie GB danych. Od jutra nastanie cisza offline, wracam do epoki kamienia łupanego, będę żył na zasadzie „chcesz mnie widzieć to mnie odwiedź”.
Dlaczego tak?
Bo, nie dość że internecik stał się ocenzurowany do granic rozpaczy to… pozostał w nim tylko kant i … w aż 99% przypadków bydło już nienaprawialne.
Nie będę swoim kosztem napędzał tego syfu, wszak ludzi normalnych w każdym internetowym miejscu zostało tyle, co nic.

Net jednak z pracy zawodowej mi nie zniknie, lecz ograniczam od jutra kontakt tylko i wyłącznie do celów czysto zawodowych, w godzinach fajrantu nawet nie pomyślę o tym, aby włączyć roboczy komputer. Finisz… cyrku zajebanego.
Pora wrócić do ludzi żywych i normalnych, pora zacząć odwiedzać teatry, kina, muzea a nawet puby, kluby i dyskoteki a Wy… internauci… jebcie się dalej … sami.

Pozdrawiam admina, życzę powodzenia w prowadzeniu strony, nie odpuszczaj, zrób wszystko jak Ci radziłem, kup sim hdzieś u Czechów, nie wymaga rejestracji, zamontuj nową stronę poza UE, loguj się anonimowo, zarządzaj i nie odpuszczaj. Może, dzięki temu wtedy reszta normalnych człeków nie straci nadziei… tak jak ja straciłem.

Polska, nie jest już do uratowania. Zdania nigdy nie zmienię. Przestałem wierzyć…

8
12
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Oświadczam, że to koniec…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. No i nara edgyboy

    0

    2
    Odpowiedz
  3. Goju, twoje nokie nie będą łapać już sygnału, bo nie są zgodne z 6G. Wrócisz na kolanach po najnowszego smartfona, którego zawsze będziesz miał naładowanego przy sobie wraz z zapasowym powerbankiem. Bo jak inaczej użyjesz jedynej legalnej waluty CBDC? Jak się wylegitymujesz przed wejściem do budynków? Jak okażesz swój social score? Jak będziesz dbał o social score, jeśli nie będziesz w stanie na bieżąco przyjmować rozkazów z aplikacji? Klaus Schwab.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. GSM 700, 850 i 900 MHz na mocy UE + USA zostało przdłużone do końca 2049 roku. Powód? Bieda w krajach III świata… a tam może działać tylko 2G. Stare telefony będą działać w 2G wszędzie a nowe tylko tam, gdzie nie wykryją innych sieci. Już od 2024 każdy nowy telefon opcję wyboru sieci ma mieć ukrytą. Telefony same będą decydować, z czym się łączyć a kolejność będzie taka : 6G, 5G, 4G, 2G. Sieci 3G mają zniknąć do końca 2025, w Italii prawie 3G już nie ma, wszędzie full zasięg w 4G.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Goju, dzisiaj przedłużyliśmy do 2049, a jutro skasujemy od 2024. Jeśli myślisz, że są jakieś wiążące nas umowy, to przypomnij sobie, gdy kupowałeś swojego ciężko zapracowanego dizelka myśląc, że będziesz sobie nim jeździł do końca jego technicznej przydatności. Klaus Schwab

      1

      0
      Odpowiedz
  5. O!! Kurrwa! Co TY pierrrdolisz??? Głupia MAŁPO!

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Klaus, mi firma leje ON więc mam wyjebane na tankowanie. Allegro leje mi 3 razybw tygodniu do pełna po sam kurek a prywatnie to elektryka od 2 lat mam. Byłbym debilem, gdyby było inaczej. Ja od 27lat panele na dachu mam, tu mnogo słońca. Od 2 lat za kompletne friko zapierdalam a że cwaniaczek-polaczek jestem to naruchałem od niemca 4 sztuki powypadkowców, dzięki czemu mam 5 kompletów baterii. Na jednej robię od 140 do 220km. Na dodatek tankowanie elektryków w Italii jest za friko, szukasz maszyny, stajeszni ładujesz, nic nie płacisz. Tu nie cyrk zwany Polską z pięcioma stacjami ładowania na krzyż. A ta cała fotowoltaika to tylko w Polsce taka tania buhahhahahhaha… Ja tu miesiąc w miesiąc do sieci odsprzedaje minimum 800kWh z paneli domowych.

    0

    0
    Odpowiedz

Przyjemne substancje już nigdy nie posmyrają mi mózgu.

Niestety, przyjemne substancje, neuroprzekaźniki z dzieciństwa i hormony już nigdy nie posmyrają mi mózgu. Nie poczuję już tych ciarek przy ognisku, ciekawości co jest za drzewem, zachwytu nowym sprzętem, konsolą rowerem, frajdy z wymknięcia się z kumplami z domu tylnymi drzwiami, żeby w nocy włóczyć się po mieście, radości z oglądanego filmu. Zachwytu z zachodu słońca nad wodą i zapachu świeżego powietrza. Ulubionym utworem, którego mogłem słuchać 1000 razy.

Mam 31 lat i w moim mózgu jest już tylko czarna otchłań. Jestem już martwy w środku. Lata stresu, tresury przez nauczycieli, wykładowców, potem w pracy, niedosypianie, złe przeżycia, obowiązki i zmęczenie, czy też wiek sprawiły, że już nie czuję żadnej przyjemności z niczego, żadnych ciarek i żadnego nawet śladu smyranka w głowie. Pewnie wszystkie neurony odpowiedzialne za emocje, ciekawość, radość, zachwyt nad czymś już umarły.

Jedyne co mam, a czego nie miałem wtedy to pieniądze, ale żadne pieniądze nie zrekompensują tych doznań.

Nie oszukujmy się. Prawdopodobnie do końca życia będę już tak żył, martwy w środku. Podtrzymuje mnie tylko nadzieja, że będą lepsze dni, że coś się odblokuje, że jak nie mogę być szczęśliwy to będę miał chociaż trochę spokoju i lepszą sytuację. Na tym jadę. Od punktu do punktu. Teraz następnym punktem są święta.

Pamiętam doznania w święta w dzieciństwie, ten klimat, Wigilia klasowa, potem 2 tygodnie wolnego, sylwester. Bulgotały endorfinki oj bulgotały.

Teraz organizm już ich nie wydziela, żadne sporty, diety, adaptogeny, suplementy i inne gówna już tego nie przywrócą. Jestem kolejnym pozbawionym znaczenia człowiekiem, który będzie mieć chujnię od 30 do 90 roku życia i potem do piachu.

18
3
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Przyjemne substancje już nigdy nie posmyrają mi mózgu."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Musisz zdublować dawkę, wtedy szczęście samo przyjdzie. A jeśli to nie pomoże, to ponownie zdubluj.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Killing me softly, killing me softly Beatka,
    Killing me softly, killing me softly Beatka,

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Nie pierdol synu marnotrawny.
    Ksiądz Proboszcz Bolesław jest w stanie dać ci doznania , o jakich ci się nie śniło . Poprzez umieszczenie swojej maczugi w twojej dziurce i pieszczotach prostaty.
    A może tak synu, idź do lekarza psychiatry ?

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Weź, powiedz autor co Ty chlejesz, daj namiary, odstawię dynks bo widzę, że Twoje lepiej jebie…

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Mam 36. 12 w toksycznum zwiazku. W rodzinnym domu przemoc do dzisiaj kuzynki utrzymują ze moj ojciec to dzieciolub. Korpo. Biznesy. Dewiacje. Na codzien depresja i adhedonia. A czasem to jest jebniecie. Po 20 latach potrafilem sie zakochać w piosenkarce z dzieciństwa i nie spac 2 doby. Albo zapierdalac po sklepach bo chce miec jebanego kwiatka a kiedys sie przejmowalem ze chlop i kwiatki to passe. I nakurwiam ziemiorki ktore go żrą i mam fun. Miej wyjebane. Ale tak naprawdę. Jak sobie pozwolisz to ci moze znowu mozg zaskoczyc niespodziewanie. Dla mnie to bylo odkrycie Ameryki jak po wielu latach nagle zaczalem pewne rzeczy czuc jak gowniarz. Nie popularna opinia ale odstawienie masturbacji na jakis czas pomaga na to.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Tak , ale niektórzy nie potrafią mieć wyjebane , z powodu tego jakimi są. Może powiedz jak to zrobić ?

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Du bist kranke! Rula

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Może to otrzeźwienie, dojrzałość, a może depresja… Trudno powiedzieć. Napewno w mózgu coś wygasło i pozostała taka nędza, nicość. Tak ma dużo ludzi, widzę i słyszę teraz każdy ma głównie problemy i jest ich coraz więcej. Może czymś też nas trują, żebyśmy stali się robotami bez chęci do życia i bez emocji. W każdym razie zmierza to wszystko w bardzo złym kierunku. Zła droga została obrana. Ludzie są wobec siebie bardzo wrodzy i fałszywi. Ciekawe jak to się skończy. Czy nas wytrują albo co i pomrzemy we śnie.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Nie stękaj tylko znajdź sobie hobby. Kup sobie gitarę i wzmacniacz, ale koniecznie lampowy i w momencie gdy usłyszysz te harmoniczne z lampy, na zawsze odmieni to twoje życie.

    0

    0
    Odpowiedz

Popierdolona Mozilla

a w szczególności Firefox.

Gdybym 20 lat temu powiedział, że przeglądarka internetowa w przyszłości … w celu obsłużenia jednej karty (w której otwarta jest lekka strona sklepu (dokładna waga 7.489MB)) będzie potrzebował około 800MB pamięci RAM to…
zamknęliby mnie na psychiatryku!

Otwieram Google – przeglądarka zjada 440MB!
Otwieram dodatkowo Mediamarkt – jest już zjedzone 1.2GB.
Otwieram w kolejnej zakładce raz jeszcze Mediamarkt – i już zjedzone 2GB.

Otworzylem zatem kart 10 i wpierdoliło 8GB RAM!

Chore to kurwa, chore…
Waga stron nie przekracza 100MB więc do obsługi 100MB które siedzą w pamięci Cache na dysku … bo tam kurwa siedzą… chujostwo zjada 8GB RAM!

Dzisiaj z moich dysków i komputerków wypierdala wszystko, co jest GPL i darmowe. Won ze ścierwem!

2
8
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Popierdolona Mozilla"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ilu dzbanów trzeba uświadamiać, że dobrze zarządzany RAM to taki w pełni wykorzystywany.

    4

    0
    Odpowiedz

KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ!!!!!

Czy to sie komuś podoba czy nie, KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ!!!! Świat po 2013 sie zaczął pierdolić, gówno mnie obchodzi wasze zdanie, pod każdym względem życia ŚWIAT SIE PIERDOLI!!!! Marzę żeby asteroida spadła i wszystko rozjebała do CNA JAK TE DINOZAURY co ponoć żyły.

A co sie psuje, to dobrze o tym wiecie co, tylko bezmózgi nie wiedzą o co chodzi, chciałem być jutuberek tiktokerem i to wszytstko powiedzieć, ale mogę dostać bana i usuną filmy i pozwy będą

3
7
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ!!!!!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wszystko jebło z chwilą wysłania pierwszego mms, serio. Było to w roku 2003. Wtedy, gdy ludzie zyskali możliwość podpierdalania siebie w formie audio i video mocno w trybie live wszystko się skończyło. Winne za rozjebane dzisiaj łby są telefony oraz potem internecik.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Dlaczego akurat 2013? Ja uważam, że punktem przełomowym był kryzys 2008, gdy się okazało, że USA przespały wzrost Chin, i że będzie wojna hegemoniczna oraz gdy ujawniła się prawdziwa moc wielkich korpo i banksterki. Opcjonalnie 2020, bo od tej pory postęp zamordyzmu zyskał prędkość nadświetlną. Opcjonalnie może być też 2003 i pierwszy mms, bo to faktycznie przełom między zdrową komunikacją tekstową, werbalną, internetem przykutym do ściany, a rozwojem totalnej inwigilacji.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Emo tomboy> Niebinarne alternatywki.

    0

    0
    Odpowiedz

Mięśnie na pokaz?

Chodzę od dłuższego czasu na siłkę i zauważyłem, że większość ma te mięśnie dosłownie na pokaz. Niby napompowani, bary szerokie, widoczny bic i tric, a jak się z takimi witasz, to mają uścisk jak panienka, dłonie jak deska, chudziutkie przedramiona itd. Niby po sylwetce spodziewałby się człowiek, że ktoś ma od chuja siły, a podejrzewam że ci wszyscy z kratami na brzuchu, wyrzeźbieni wysiedliby kondycyjnie po targaniu we dwóch lodówki schodami na kilka pięter wzwyż.

4
6
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Mięśnie na pokaz?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A po chuja męczyć się dziś na siłce jak nie na pokaz? Piramidy będziesz budował? Jak ktoś chce przyjemnego sportu dla zdrowia, to idzie na rower.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Czas na pierwszy cykl w twoim życiu .
    Bogdan, Trener

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Się nie ma w gaciach…
    Się nie ma we łbie…
    Się nie ma na koncie…
    to się ma na klacie :))))
    buhahahaaaaa…

    Wtedy, przy soku z ogórka tuż po siłce sobie opowiadają ile cisną! Normalny facet w tym samym czasie ojebałby kratę browca i ze dwie suki od tylca w… tylca, co nie???

    0

    0
    Odpowiedz
  5. To co mowisz to są banany, nic więcej, a samych dloni rozmiaru nie zwiększyć. Ale mogą przytyć ale palce dlonke dlugie sie nie zrobią. Źle i chujowo ćwiczą po prostu.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Typowa kulturustyka plazowa. Ludzie co sa naprawdę silni nienwygladaja czesto jak model a jak wozny z kotłowni

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Komu łatwiej zaruchać przeciętnej urody zakompleksioną, dobrze/skutecznie wymalowaną Julkę z okolic dowolnego miasta wojewódzkiego terenów okupowanych? Woźnemu z kotłowni czy Oskarkowi z crossfitu? Czym się łatwiej pochwalić: 40 metrowym „mieszkaniem” w stanie surowym na Białołęce czy nowym, na pięć lat lizingowanym bordowym koreańskim suv’em z gwarancją do 100 tys km? No właśnie ;—)

      Mieszkanie powyżej dałem w cudzysłów bo 40 metrów to ma kurwa dwustanowiskowy garaż po podłodze, a nie kurwa miejsce do życia dla pary z dwójką dzieci. Ale my się od wieków dajemy jebać, coś niesamowitego. Można się na to wkurwiać, ale doszedłem do wniosku, że nic z tego wkurwienia nie mam więc zacznę na tym korzystać –_–

      1

      0
      Odpowiedz

Wydziarane pojebki…

Szyje, ręce, nogi …
Wszystko!

Ostatnio nawet twarze, dłonie, palce…
Wydziarane pojebiki!

Kto Was weźnie umysłowo chore świry do żywota wiecznego w duecie, gdy ta moda się skończy a Wy nigdy tego gówna z siebie nie zmyjecie?

Moda, baaaaa…
Dobrze powiedziane!
Moda!!!
Nie, nie, to nie moda, to choroba psychiczna!

Ilość wydziaranych na polskich ulicach odzwierciedla ilość przygłupów w tym kraju, no bo kim trzeba być, aby paluchy i mordę sobie wydziarać?

A czy wiecie już, że ba zachodzie kilka lat temu stało się modne nie zatrudniać wydziarańców? Oficjalnie o powodach nie zatrudnienia każdy powie nic a nieoficjalna wersja to te wasze tatuażyki. Dlaczego tak? Dlatego, że aż w 95% przypadków po całości dziarają się ludzie umysłowo cofnięci w rozwoju, bardzo niestabilni emocjonalnie oraz tzw.życiowi przegrywusy. Takich, ulica zauważa dopiero, gdy są wydziarani na maksa. Nic innego społeczeństwu nie umieli dać… i tak zostało, dlatego dziś ich nadal chce… nikt!

36
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Wydziarane pojebki…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Masz rację, głupota. Nie żyjemy w Amazonii jako prymitywne plemię aby się dziarać. Chociaż pewnie poziom inteligencji większości polskiej społeczności jest nie wiele wyższy niż takich Amazońskich Indian. Tatuaże, skaryfikacje i inne takie gówno prowadzi tylko do problemów. Organizm całe życie aktywnie zwalcza tusz ponieważ to substancja obca w ciele, dziara zmusza układ odpornościowy do nieustannej walki. Można dostać zakażenia, złapać jakieś gówno, lub poważnie zachorować z powodu tuszu, który nie jest w żaden sposób weryfikowany. To, że ktoś komuś opchnął 50 litrów tuszu i powiedział, że jest zajebisty i czysty od toksyn nie oznacza, że tak jest, a certyfikaty jakości to można sobie u Ukraińca na bazarze kupić. Robicie sobie na ciele znak rozpoznawczy na całe życie. Coś się spierdoli w życiu, będziecie musieli się ukryć np. jako ważny świadek przed rozprawą albo prze jakimś psychopatą lub psychopatką to jesteście w dupie. Macie dziarę, której się zamaskować nie da. Pracy z klientem i na wysokich stanowiskach nie dostaniecie z tatuażami. No chyba, że da się je schować, ale ja np. nie widziałem jeszcze CEO dużej firmy z tatuażem na mordzie lub dłoniach. I tak by można wymieniać jeszcze długo.

    W dużym skrócie posiadanie tatuażu ma więcej wad niż zalet.

    8

    0
    Odpowiedz

Ceny mieszkań w Polsce

Dobra komedia przy porannej kawusi.
W cenie warszawskiego M2 w Europie spokojnie nabywa się jeden dom i zostanie jeszcze na dobre auto a w cenie pod warszawskiego domu w Europie spokojnie nabywa się dwa mieszkania, dom i dwa dobre samochody.
Potem trzeba to jeszcze utrzymać, więc w cenie warszawskiego M2 spokojnie utrzymuje się na zachodzie dom i dwa mieszkania.

Brawo Poleczko, brawo…
Życie na orbicie buhahhahah!
Szwajcaria przy Polsce to już tani Bangladesz!

8
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ceny mieszkań w Polsce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Na zachodzie w ogóle mieszkania rozdają za darmo! Szczególnie w Niemczech, gdzie ludzie biją się o wynajem fajnego mieszkania.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Dla wielu normalnych ludzi Niemcy nie są na zachodzie. Niemcy są na dnie a ktoś, kto chce tam cokolwiek wynajmować to przegrywus maksymalny. Niemcy, Francja, UK, Austria… To wszystko jest skończone od roku 2004 i to na amen. Tam jadą mieszkać tylko ci którzy nic nie znaczą, chuj mogą i chuj widzieli ale za to lubią w dupę (na każdym kroku za każdym rogiem). W cenie monachijskiego m4 ma się poza UE kilka domów.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ciekawa koncepcja milordzie i z punktu widzenia polskiego nacjonalisty słuszna. Zachód zdechnie bez wojen, z ludzkiej próżności, ale czemu się dziwić? Biały człowiek nie będzie dawał się upadlac korporacjom.

    0

    0
    Odpowiedz

Prawdziwa Polska!

www.opiniuj.pl

Doskonały obraz polskiej, zjebanej rzeczywistości. Tysiące wspaniałych komentarzy usług, które doskonale obrazują, jak głęboko na dnie jest ten kraj.

Mnie bawią opinie dot.usług sieci komórkowych, albowiem Polska to chyba jedyny kraj w UE, w którym GSM kręci takie wały. Czytam opinie o sieciach Play, Plus u Orange i z podziwu wyjść nie mogę.
Zaledwie kilka mega bitów w speedtestach w dużych miastach, ha,ha ha.
Nawet tego Rząd Polski zjebanej nie potrafił wyegzekwować od operatorów, którzy wiecznie tłumaczą swoje czyny mianem sieci przeciążonych.
Wy chuje… czemu zatem, w Italii w której jest już około 120 milionów ludzi… downloady w 4G mam non stop powyżej 100Mb/s a Wy tam w Polsce przedział od 1 do 20 ???

Zastanawia mnie też, dlaczego wszystki włoskie taryfy na kartę zawsze mają wliczone po 100,200,300 a nawet 500 minut miesięcznie do całej UE a w Polsce już nie. Aha, tam macie tańsze minutki na Ukrainę, zapomniałem.
Moja taryfa za 8 euro na miecha ma:
– 300min do UE
– 300min w UE do wszystkich w UE
-nolimit tel/sms w UE do wszystkich w Italii
– nolimit tel/sms w Italii do wszystkich w Italii
– 200GB w 4G/5G w Italii
– 13.7GB w UE

I to wszystko za około 41zł …
Gdy kupiłem kartę Plusa w Polsce a potem użyłem jej kilka razy w roamingu a na koniec dzwoniłem sobie do Polski z Włoch to już po 3 tygodniach dostałem sms z ostrzeżeniem, że wykorzystuję roaming w trybie nieuczciwego użytkowania i że od tej pory minuty nolimit do Polski nie będą obowiązywać. Zaczęło się naliczanie 0.29zł za minutę. Wy chuje spierdolone!
Tylko w te wakacje wydzwoniłem z terenu Polski około 14oo minut do Italii używając włoską kartę sim w roamingu. Nigdy mi minut nielimitowanych nikt nie wyłączył.

Jebać ten nadwiślański syf!
Epoka kredy pod każdym względem.

11
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Prawdziwa Polska!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Coś z tą ludnością Italii cie poniosło chyba

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Chciałbym. Włochów 75, reszta jakieś bydło. Liczba rośnie. Szacują że za 20 lat co trzeci na włoskich ulicach będzie przybyszem spoza UE. Jest wzrost narodzin o 750% lecz to liczba narodzin w rodzinach spoza UE.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Pretensje do Solorza proszzzz

    0

    0
    Odpowiedz

Armwrestling

Są tego fanatycy, ale uważam osobiście, że to najbardziej pojebana dyscyplina sportu. Bardzo łatwo o kontuzje, nierzadko zdarzają się złamania. Najgorsze jest to, że zawsze np. w barze gdy idę ze znajomymi, to zawsze po kilku głębszych jakiegoś rozpiera energia i chęć zabłyśnięcia przed wytapetowaną dziunią no i do mnie gadają: dawaj, co wymiękasz itp. Nie no kurwa sorry, ale ja po pierwsze kontroluję swoje zachowanie po wypiciu a po drugie nie mam zamiaru pokazywać co to nie ja i później leczyć ból barku.

5
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Armwrestling"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Popierdolony sport do granic możliwości. Wystarczy, że ktoś ma o połowę krótszą łapę od ciebie i już ma 80% przewagi.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Ziom, nadgarstki i mięsień ramienno-promieniowy trzeba ostro ćwiczyć. Chuj ci z wielkiego bica i trica, jak przedramię i nadgarstek jest jak z waty.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. A co złego jest w zmierzeniu się na rękę? Wstydem nie jest przegrać. Wstydem jest nie podjąć wyzwania. To dlatego mówi się o nas, polskich facetach że pizdy z nas…

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Zdupomówcy jebani! | Kaczyński dzkś w Sejmie poinformował o swoim odejściu. | Podali już podwyżki od nowego roku... | Do Polski wchodzi 6G. Nareszcie... | Wygrał w totka 1 mln.euro i jebnął na zawał | epety | Policzyłem trochę. | Ale się nazapierdalałem w tym tygodniu, wnioskuję o urlop. | O biedzie w Polsce powiadacie? | Pizza | Mąż Polak do żony Polki... | Prawie jak świnie... | Ludzi którzy myślą że bogatym ludzi coś z nieba spada | Likwidacja słowa "agrafka" | 04.01.2024 r. Łódź Scenografia Michał Wiśniewski | POLPSYCHOFILIA... | Aleksandra K. Wiśniewska | Okres półtrwania | Świat skurwysynów... | Edging | Disney+ robi z was idiotów | Ukryte hobby i zainteresowania | Zyciowe problemy | Wkurwia mnie ludzka niewola... | Kobiety w świecie sportów motorowych | Zmiennicy czyli dupcę po kimś... | Jestem tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Kondon" | Shit, mój nick którego używam w internecie pisząc na poważne tematy wyświetla się w Google | Stadionowe świnie | Jebany nikiel | Szukam telefonów dla pracowników i za chwilę wuj mnie yebnie! | My też dupcymy... | Całego kombiaka zapchali ... kawą! | Przestańcie wreszcie pierdolić na Afrykę rasistowskie ku...wy! | Ukraina katem niepodległości Polski | Pani psycholog idzie do Sądu... | Kto jest wrogiem Polski...? (bis) | Przeżywanie, że coś się stało. | Olaboga żona mnie już nie daje! | Życzliwie donoszę... | ochota na sex z siostra | art.Mowa nienawiści | Trzeci smutny epizod w życiu | Twój post trafił do moderatora i czeka na zatwierdzenie... | Co Polacy mają, mogą i muszą? | PedigreePal vs Turystyczna | Ćwoki komórkowe... | Sranie po KFC | Czystki P.I.S. tuż przed wyborami a potem co?