Admin…

No serio!
Gdzie Ty zapierdalasz po tyle godzin?
Dsj na luz już!
Chujnia jak nie wiem co.
Nie wyrabiasz się z zatwierdzanie wpisów, chujnia niemiłosierna, człowiek zapomina o czym pisał.
Nie możesz przejść w stan bezrobocia jak 80% kraju?

Kiedy będzie ta nowa wersja portalu?
Dawaj chłopaku, jestem na mocy Tobie pomóc. To jest dwie godzinki roboty.
Zrób alias:
www.chujnia.pl/forum/
Wgraj tam paczkę PhpBB w najnowszej wersji. Stwórz szybko bazę SQL (po prostu po wgraniu rozpakowanej paczki z phpBb do folderu /forum/ na serwerze wejdź przez internet (przeglądarkę) pod adres www.chujnia.pl/forum/index.php i postępuj zgodnie z tym, co zobaczysz na ekranie. Config trwa max. 2min i nowe forum już jest. Potem, jeśli masz mało czasu, ja Ci pomogę, zrobisz mnie moderatorem globalnym na jedną nockę, zrobię kategorie, grafiki i inne… jeśli ci sie spodoba to odpalisz forum oficjalnie dając przekierowanie z głównej do forum i po robocie. Będziemy większy ruch, z czasem nabędziesz zaufanych pomocników, wtedy moderowanie stanie sie lekkie. Ustawi sie, ze pierwsze 100 tematów od każdego usera trafia do moderacji a powyzej 100 juz nie i będzie cacy.

W tej formie to co tu jest to trup jest.
Ludzi zniechęca to czekanie…

(Admin): Bardzo przepraszam ale to nie moja wina. Nie moglem sie zalogowac serwis padl – nie powiem ktorego providera….zjebali cos i chyba black friday mial za duzo ruchu.

2
3
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Admin…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Home PE EL albo SuperHost, na bank.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. 100 wpisow od jednego usera? Pojebalo?

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Od początku trzeba bydło przyzwyczajać, że tu spamu nie bedzie.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Tu jest tylko spam

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Ale kurwa za to jak uczciwie szczery!!!!

        0

        0
        Odpowiedz

Związek? Nie wiem co dalej robić…

Witam was drodzy chujanie. Chciałam przedstawić wam swoją chujnię w moim związku. Poznałam na wakacjach chłopaka na jednym z portali społecznościowch. Wszystko to co opisze działo się online. Jest on 3 lata młodszy ode mnie. Mieszka w innym kraju.Ja 31 on 28. Zaczęło się na luzie, na początku nawet niezbyt go chciałam ale z czasem przekonał mnie do siebie i pojawiło się uczucie. Mijały miesiące było mi naprawdę super, dawno nikt nie traktował mnie jak on, cudowne wiadomosci na dzień dobry i na dobranoc, częste telefony, videorozmowy, wszędzie wstawiał moje zdjęcia, opowiadał o mnie swoim znajomym. Nawet wysyłał kasę. Zaplanowalismy nawet spotkanie na styczeń zeby wkoncu sie zobaczyc i przenieść nasz związek na wyzszy poziom.Wiadomo zdarzały się małe nieporozumienia lub awanturki ale było to maksymalnie 4 razy.To chyba normalne gdy wkraczają uczucia a szczególnie, że przez interenet nie trudno o niedomówienia. Teraz do sedna. Od początku mowił mi on że przedemną miał 3 dziewczyny i ta trzecia złamała mu serce, wykorzystała go dla pieniędzy i zostawiła. Że cały czas wszczynała awantury, wiecznie miała jakiś problem. Byli razem 3 miesiące czyli krócej niż ze mną. Nawet seksu z nią nie miał bo przyjechała tylko na 3 dni i jakos tak wyszło. Dziękował mi, że jestem inna że przy mnie czuje się szczęśliwy i spokojny bo ja nie odpierdalam takich akcji. Pokazywal mi nawet screena gdzie ona do niego pisała o powrót a on jej nie odpisywał mimo ze nalegała kilka dni. I tak to lecialo, bylam bardzo z nim szczesliwa, czulam ze to ten, ze wkoncu czuje sie bezpiecznie bo on jest przystojny, wysoki, religijny, spokojny, nie pali nie pije,nie lata za babami, nie obserwuje polnagich modelek na insta itd. Dla mnie ideał.Az ostatnio mielismy małe spięcie a mianowicie on był chory i pisał mi że źle sie czuje a ja akurat miałam zly dzień gdzie miałam okres, spierdolił mi się wóz i musiałam z buta iść na zakupy i dzwigać je ciężkie do domu i to w deszcz. Gdy wrociłam i przeczytałam wiadomość od niego to impulsywnie odpisałam że czy wolałby teraz byc w mojej sytuacji i miec tak przejebane. Na co on obraził się i przestał się odzywać. Po dobrych 10 dniach napisał mi że bardzo przeprasza za wszytsko co złe jednak lepiej żebyśmy zostali przyjaciółmi bo on wciąż jest zraniony tym jak potraktowała go była i że moja ostatnia reakcja go dobiła. Zeby teraz zrobic krok do tyłu i się z tego wyleczyć i ja także bo niby wg niego też moje frustracje wynikają z tego jak mnie potraktował mój były. Że on nie wie juz co czuje i że nie chce mnie ranić swoim postepowaniem i żebym płaciła za jej błędy. Kurwa ścięlo mnie z nóg. Po kilku dniach odpisałam że chce porozmawiac poraz ostatni. Zadzwonił i rozmawialismy 2 godziny. Ja tłumaczyłam ze nie warto zyc przeszloscia i ze liczy sie tu i teraz oraz przyszłość. Mowilam ze gdy brakuje jednej cegiełki to nie rozwala się całej ściany tylko załatwia ta cegiełkę i buduje dalej. Skonczylo sie na tym ze powiedział że chce zaczać ze mna od początku w takim razie. Na drugi dzień wystalkowałam tą jego ex na facebooku. Brzydka jak noc, mogłaby mi buty czyścić. I z tego co on opowiadał to charakter też paskudny. Zabolało mnie to że ktoś taki jest odpowiedzialny za to że posypał mi się praktycznie związek w który się bardzo zaangażowałam i miałam wielkie nadzieje. Oliwy do ognia dolało to, że on powiedział że mnie to on traktował źle w porównaniu do niej, że ja jeszcze nawet nie wiem na co go stać w miłości. A ja byłam taka szczęśliwa, tak było mi z nim dobrze. Niby ostatecznie nie zerwalismy ale czuje się teraz jak gówno. Raz że musiałam przekonywać go do kontynuowania związku, dwa że jestem o wiele ładniejsza, trzy że traktowałam go dobrze, robiłam dla niego wyjątki takie jakich dla innych mężczyzn nie robiłam. Pewnie mnie i tak zjebiecie w komentarzach ale co mi tam…

7
10
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Związek? Nie wiem co dalej robić…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie angażuj się w związki na odległość.

    Zaufaj randomowi z neta

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Może najpierw to Ty się z nim spotkaj i pogadaj na żywo? Masz 31 lat, a podniecasz się jak mała dziewczynka, jak Ci ktoś ładnie pisze przez internet. Liczą się akcje i czyny, nie słowa. Na ten moment weź wibrator i wsadź sobie, tam gdzie lubisz, pobaw się chwilę, potem się umyj i podejmij jakąś decyzję, pewnie za niego, bo to też cipka zakładam. Spotkajcie się i pogadajcie, możecie też spróbować ostrego seksu, może będzie niczym spoiwo dla Waszego online związku.

    5

    0
    Odpowiedz
  4. Dziewczyno, jak facet pierdoli takie bzdety, że jest zraniony i nie wie czy jest gotowy na nowy związek i takie sraty pierdaty to ma cię już w dupie. Wiem, że to przykre ale tak jest. Ja jak chciałem być z jakąś laska to nic mi przeszkadzało. Nawet to, że mieszka 500 km ode mnie tylko kiedy mogłem to zapierdalałem bo chciałem. Odległość to żadna przeszkoda jest myślisz o kimś serio. Daj se spokój z tym frajerem. Jakiś pajac z Facebooka czy innego gówna jakich pełno wszędzie co nawija makaron na uszy a wy to łykacie jak pelikany bo ma tatuaż i brodę.

    4

    0
    Odpowiedz
  5. Kurwa ile ty masz lat 14? Czy 31
    Ja jebię…

    6

    0
    Odpowiedz
  6. Nie ma czegoś takiego jak związek na odległość. Oboje zakochaliscie się nie w sobie, ale w swoich własnych wyobrażeniach o drugiej osobie. To nie ma szans powodzenia na dłuższą metę ani z nim, ani z kimkolwiek innym. Znajdź chłopa do spotykania się na żywo, nawet jeśli poznacie się przez sieć, to nie trzymajcie tego w sieci zbyt długo. Inaczej całe życie będziesz nieszczęśliwa, a skończysz jako stara, samotna baba mieszkająca z kotami. Nie marnuj czasu, dziewczyno.

    10

    0
    Odpowiedz
  7. Droga dziewczyno 🙂 nie tego tu szukasz , ale współczuję Ci . Moja szczera rada , jako człowieka starszego od Ciebie i bardziej doświadczonego : DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ – bo będziesz płakać i wyć w poduszkę z rozpaczy już za chwilę . Po tym może potraktujesz mnie jak wroga – zapewniam Cię jednak, że tak nie jest . Rozpisałbym się bardziej , ale fatalnie się czuję , z powodów o których nie chce mówić . To moje rady – i tak je olejesz i cierpieć będziesz – no cóż dziewczyno nieznajoma , przykro mi , tak czasem bywa …
    Życzę Ci wszystkiego dobrego i ściskam serdecznie .
    Doktorant Sławek
    Ps. Cappuccino mi jakoś ostatnio nie smakuje i nawet paluszki słone .
    PS2 . W ostateczności możesz powiększać moją dziurę w lesie – jako remedium na Twój niewątpliwie ciężki przypadek.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Olej tego gościa. To była jakaś pojebana akcja i na jej podstawie widać, że koleś praktycznie wgl nie ma dystansu do siebie. Chociaż ciężko oceniać to tylko po jednej sytuacji, no ale jest to w końcu cały feedback od Ciebie.

    Skoro opisałaś mu swój chujowy dzień i zakończyłaś: „czy wolałby być teraz w twojej sytuacji i mieć tak przejebane”, a on przestał się odzywać na 10 dni to widać, że coś jest nie tak. Można by było w takim przypadku po prostu odpisać, że „nie”, ale dodać do tego, że mimo wszystko również ma się zły dzień i samemu ponarzekać. Bo jeśli obydwie osoby chcą narzekać naraz to osobiście nie widzę przeciwwskazań. Wystarczy jedynie zrozumienie dla drugiej osoby oraz trochę dystansu do własnych problemów. On zamiast tego, jeszcze miał pretensje do Ciebie, chociaż imo, jeśli rzetelnie przedstawiłaś swoją reakcje, to była ona legit i nie było powodu aby się obrażać.

    No i biorąc to wszystko pod uwagę, fakt, że później musiałaś się jeszcze tłumaczyć pokazuje jedynie, że nie do końca jesteście równi w tym związku. Zwłaszcza, że na koniec powiedział Ci jeszcze, że „nie wiesz na co go stać w miłości”. Czyli co, jak będziesz grzeczna to się dowiesz? xd Sorry, ale imho jest to po prostu (być może nawet nieświadoma) próba manipulacji.

    Ogólnie dystans do siebie jest bardzo ważny, ponieważ na podstawie własnych, przeszłych doświadczeń z ludźmi, którzy właśnie takiego dystansu nie mieli, mogę powiedzieć, że wgl nie warto rozpoczynać z takimi ludźmi jakiejkolwiek relacji.

    Podobnie zresztą jest z wzajemnym szacunkiem. A skoro taka pierdoła, jak opisałaś w chujni, jest w stanie rozwalić wam relacje po całości i to przy związku na odległość, to wyobraź sobie jak by to mogło wyglądać przy wspólnym życiu, które jest dużo trudniejsze. Btw, samotność jest super 🙂

    N

    2

    0
    Odpowiedz
  9. ach te problemy nastolatek

    6

    0
    Odpowiedz
    1. Ehe , nastolatka ma 31 lat, o ile czytałeś chujnię . To był sarkazm , po sposobie jej myślenia , wysnuć wniosek należy , że niedojrzałą jest .
      Tak to jest z tą dzisiejszą mlodzieżą

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Ma 28 lat i spotyka się z o 3 lata starszą. Jak dla mnie przy rówieśniczce już następuje galopujący spadek godności, a co dopiero ze starszą. Wysyła anonimowej suni z terenów okupowanych pieniądze i wiadomości na dzień dobry i na dobranoc. Wspomina ze łzami w oczach swój ostatni trzymiesięczny „związek”. Masz trzy możliwości:

    1. Gość jest pojebany więc go zostawiasz

    2. Gość jest niepoczytalny i sfrustrowany więc go zostawiasz

    3. Gość jest całkowitym desperatem więc go zostawiasz i wolnych chwilach (3 razy w tygodniu) dajesz mi.

    0

    0
    Odpowiedz
  11. Jeb to dziewczyno, co Ty robisz? Życia Ci za dużo? Nie marnuj czasu, jego wcale nie jest tak wiele. Przedwczoraj miałem 22, wczoraj 32 a dziś mam 49. Pierdolnie szybciej aniżeli myślisz dlatego jeb wirtualne związki na odległość, nikomu nigdy nic takiego nie wyszło.

    0

    0
    Odpowiedz
  12. Dobry !
    Dla swojego własnego dobra zapomnij o tym pedale i zacznij robić masę . Trener cipo da nawet darmowy testosteron przez miesiąc . Ale pamiętaj , pilnuj michy 5 tyś kcal musi iść dziennie . Zatem pozostaw swój numer telefonu , bo nie każdemu po-daje darmowy testosteron.
    Bogdan ” The Trener”

    0

    0
    Odpowiedz
  13. Boże dziewczyno związek w internecie i Ty się emocjonalnie wkrecilas? Dla mnie to jakiś chory żart

    1

    0
    Odpowiedz
  14. Polecam ci film „Do szaleństwa”. Ukazana tam JEST podobna sytuacja do twojej. Koniec jest…

    1

    0
    Odpowiedz
  15. No i co że ma 31?? Uczucia, emocje ma tak samo jak ta 15- latka. A może być dużo bardziej zagubiona niż ona. Kocha faceta i nie wie co robić. Nie będzie łatwo się odkochać.

    1

    0
    Odpowiedz

Rytuał srania

Jako że ostatnimi czasy pojawia się dość sporo wpisów nt. robienia kupy, puszczania bąków, srania, wykakalania się czy jak tam chcesz to nazywaj, to i ja postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami.
Mianowicie, ja nazywam to rytuałem srania.
Wiecie co nieraz robię? Robię sobie taki dzień, że wpierdalam różnego rodzaju rzeczy, np. Dziś wjechał macdonald 2 czizburgery, 1 red chikker. Teraz zjadłem kanapkę, zjadłem też szejka truskawkowego, wypiłem kawę z mlekiem w domu, zaraz będę jeść rosół.
Po takiej extremalnej dawce naraz wszystkiego, po takim miksiorze po prostu idę sobie do wc odpalam na 3 różnych wysokościach świece zapachowe, przygaszam światło, odpalam chujnie, lub inne treści i daje dupie ostro popalić!!! W tle czasem leci sobie spokojna chillowa muzyczka, ale jak czuję że nadchodzi moment eskalacji to nie ma zmiłuj, napierdalam tak, że inni domownicy, słyszę jak się śmieją albo obrzydzają xDD sprawia mi to ogromną satysfakcję. I nie, nie mam krępacji jak tu ostatnio kolega napisał że wstydzi się z kałacha(dupy) napierdalać w gościach.
To jest istny sajgon, potrafi mi to zająć godzinę, pierdy są głośne, donośne, a jak to w bloku, słychać wszystko i niesie się pieśń srania po rurociągu odpływowym niesamowicie. Najczęściej szczam dupą, po prostu armagedon w kiszkach tam się jeden wielki dzieje. 😀

15
5
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Rytuał srania"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. trzeba być za przeproszeniem popierdolonym by się wstydzić czegoś naturalnego tzn. puszczania gazów xD

    2

    1
    Odpowiedz
    1. On nie pisał o spontanicznym bąku w liwingrumie tylko o uroczystości, tak jakby mszy wypróżnieniowej, którą z tej okazji urządza. Ziaziu na bani jak nic…

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Ja mam przewlekłe wrzodziejące Zapalenie jelita grubego
    Nie chciałbyś tego mieć, ale rozumiem cie bo sam jak idę na sracz a chodzę 3 lub 4 x dziennie to wale jak z karabinu że potem musze przysznicem miskę sracza myć
    A najlepsze jest w publicznych kiblach ahahah

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Czy ojciec zagląda przez kratkę?

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Wujek tak, ojciec jest poszukiwany od dziewiętnastu tygodni.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Gratuluję, ale czy to jest zdrowe?

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Uważaj, śmieszku, to jest poważna i całkowicie darmowa rada: Z tego co orientuję się, w stand upie, w wydaniu większości przedstawicieli tego gatunku rozrywki, czyli Rutek, Lotek, Pacześ i 99% pozostałych bazuje na mocno zwulgaryzowanych obrazach czynności seksualnych i fizjologicznych. Twój wpis, nawet gdyby był autentyczny, nadaje się IDEALNIE na kolejny występ Paczesia czy Lotka. Po prostu sprzedaj im to, zanim ktoś im to podpowie i będą mieli za darmo. Oni na podstawie Twoich nudnych wymysłów zrobią show po 100 zł za bilet!

    0

    0
    Odpowiedz

Wypierdalać nędzarze …

Masa Polaczków do mnie pisze z prośbą o odroczone terminy płatności za towary, jakimi handluję!

WYPIERDALAĆ WARSZAWIACZKI CWANIACZKI! WON KUTASY NA ORBITĘ!

Zasada pierwsza i ostatatnia: najpierw hajs > potem towar.

Chuj mnie interesują wasze problemy, opłaty, zapłaty i inne gady. Chuj mnie to obchodzi! Hajsu nie macie znaczy to to samo co : WEYPIERDALAĆ!

Ja nie sponsor…
Ja nie bank…
Ja nie bocian z providentem na czele…
Ja nie matka Teresa!

Won huśtać się wuje w inne miejsce!

27
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Wypierdalać nędzarze …"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Błażej Prod-Stol Investments Sp. z o.o. – Najlepsza obsługa posprzedażowa w latach 2015 – 2022. Nigdzie nie zaopatrzysz się tak dobrze jak u nas, gwarantujemy na piśmie! Najwyższej jakości towar i kontakt do późnych godzin wieczornych.

    Won huśtać się wuje w inne miejsce!
    Ja nie sponsor… Ja nie bank…
    WEYPIERDALAĆ!
    WON KUTASY NA ORBITĘ!

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu, również w soboty.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Nie masz przypadkiem wrażenia, że ktoś kto pracuje w weekendy a w tygodniu po nocach to upadlak?
    Z takimi ludźmi na dłuższą metę się nie pracuje. A czemu? Bo, ktoś kto musi zapierdalać wraz ze wskazówka zegara to bidul i dusi grosz. Tacy ludzie towar swój to nawet ze śmietnika wyjmą aby zarobić. Ja pracuję 8-16 od 32 lat a w weekendy odpoczywam. Kolejka do firmy zawsze pełna a na raty to sobie w banku kup. Z ludźmi niemającymi interesów się nie robi oraz także tymi, którzy wymagają pomocy posprzedazowej. Oznacza to wtedy, że mamy doczynienia z debilem,który nie umie użyć czegoś w co włożył swoje pieniadze. Takich kontrahentów trzeba omijać. Mam otworzyć szkołę programowania sprzedając procesory Atmega? Dobre!

    0

    0
    Odpowiedz

Uwaga na nowy sposób sprzedaży wysyłkowej!

W niemczech i w Italii jest to już normą, czyli sprzedajmy przedmiot z opcją wysyłki, wysyłamy i … czekamy.
Zapłatę otrzymamy dopiero po trzech dniach od dostarczenia przedmiotu kupującemu. Od ponad roku rośnie liczba spraw sądowych, albowiem system ten to niezły przekręt. Żywią się na tym sami nieuczciwi bo… zawsze można powiedzieć, że zamiast iPhone’a dostaliśmy cegłę – wtedy sprzedający pieniążki ma wstrzymane do czasu… sprawy wyjaśnienia.
Do Polski system ten zawita niebawem… zatem uważajcie i żyjcie tylko i wyłącznie formą: najpierw hajs > potem towar. Nikt wam potem, dupska nie zerżnie.

12
2
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Uwaga na nowy sposób sprzedaży wysyłkowej!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jak ktoś się na to nabiera, to niech zdycha z głodu. Im mniej durniów, tym lepszy świat.

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Czy przypadkiem już od dawna olx i inne vintedy do sprzedaży zużytych podpasek (ale wypranych! / igła!) nie działają w taki sposób? Ktoś odbiera, pisze, że wszystko gra lub nie i dopiero dostaje wcześniej wysłany hajs, który był zatrzymany do czasu tej informacji na kambodżańskich cyberprzestrzennych serwerach?

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Za „pieniążki” należy się kop w ryj. Nic mnie tak nie wkurwia jak to dziecinne zdrobnienie. Pieniążki to mi babcia dawała na cukierki jak miałem 6 lat.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ale to są… pieniążki. Sprzęt w Polsce jest za… pieniążki no bo jak nazwać 4 rdzeniowy złom mający 16GB RAM?
      98% Polaków nie stać na komputer za pieniądze.

      0

      0
      Odpowiedz

Jakim prawem obce media aż tak ingerują w politykę?

Włączam TVN i nie ma dnia ani nocy, aby nie dyskutowali o polotyce w Polsce.
Jakim kurwa prawem te spekulacje, nagonki, dyskusje?
Przecież, telewizja powinna być od tego, aby przekazywać wydarzenia, prawda?
Przekazywać wydarzenia z dnia i z czasu przeszłego a nie spekulować i ustawiać czas przyszły!!

Ja nie dziwię się „drobiowemu” (Kaczyński) że chciał TVN z Polski odjebać!

Zauważcie, że te kurewskie media ciągle działają w trybie DOMNIEMANYM, czyli tworzą hity na nie realiźmie – na czymś – co nie wystąpiło jeszcze – na czymś, czego nie było …

Rozumiecie to?
To tak jak bym wałkował pół dnia z jakąś ekipą temat pieczenia chleba przez nastolatkę! Masa wtedy pytań się rodzi:

– a jeśli wyjdzie zakalec?
– zostaną zmarnowane środki finansowe
– zbędnie zapłacimy za czas pracy
– zbędnie zapłacimy za prąd
– ludzie wymrą z głodu, gdy chleb nie wyjdzie

MAM KURWA TEGO DOŚĆ!!!!

21
3
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Jakim prawem obce media aż tak ingerują w politykę?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Niemiaszkom dwa razy nie udało się podbić Europy zbrojnie to zmienili metody. Teraz robią ludziom wodę z mózgu żeby sami pozbyli się suwerenności swoich państw na rzecz unii europejskiej w której defacto rządzą Niemcy. Wynajdują różnych tusków będących na ich usługach i pompują wokół nich swoją propagandę niczym kiedyś Goebbels. Niestety ta metoda ma większe szanse powodzenia niż poprzednie.

    6

    0
    Odpowiedz
  3. Dokładnie. Gdy obecny rząd upadnie w ciągu kilku tygodni i PiS ogłosi stan wojenny pod sytuację z Rosją, i gdy za parę miesięcy wygra wybory, bo przy ryzyku wojny ludzie są zawsze osrani i głosują na starą partię, to mam nadzieje, że Obajtek wykupi wszystkie media, a te, których się nie uda wykupić, wypierdoli z kraju lub Ziobro je wsadzi do więzienia. Powstanie wtedy Jedna Jedyna Polska Stacja Medialna. Można ją będzie nazwać TVP Meta. Będzie jedna prawda, zero dezinformacji. Pełna współpraca społeczeństwa dla Polski.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Polacy nie zasługują na własny kraj, dlatego zdecydowali go sprzedać za paciorki. Mentalność chłopa bitego przez ekonoma jest w nas zbyt głęboko. Zagranica traktuje nas jak kolonię, którą de facto jesteśmy i teraz nawet już tego nie kryją. Mam nadzieję, że pomogłem.

    6

    1
    Odpowiedz
  5. Przykre jest że mimo wszystko i tak dla sporej części naszych nieszczęśliwych rodaków TVN to nadal tzw. wolne media.

    5

    0
    Odpowiedz
  6. Telewizja prywatna powinna być do tego czego tylko chce jej do kurwy nędzy właściciel lub udziałowcy jeśli mamy do czynienia z dużą spółką. Widzę, że z własnością prywatną u Ciebie tak jak u katolików z wolnym wyborem „zrobisz co tylko zechcesz i kiedy zechcesz, ale spróbuj nie zrobić tak jak ja bym chciał to się będziesz chuju smażył na golasa w głębokim tłuszczu przez wieki, a to wszystko ze względu, że Cię kocham!” –_–

    0

    0
    Odpowiedz
  7. A kto temu winny? Chuje tępe zwane dawniej Polakami. Zamiast korzystać z alternatyw to od pokoleń Niemcu kabze nabijają, jest inaczej? Mercedesiki, Audiczki, BMKi, Passaciki i miliony Skody, jakby kutwa Mazd, Hyunadi i innych nie było. Z drugiej mańki rzucili się jak szarańcza na tanie rączki do pracy ze wchodu, prawda? Wszystko wszystkim ale nie swoim. A jebał was kundel bury i nieważne czy po niemiecku czu po francusku. Swoich słowiańskich braci leją a amerykańskie dupy liżą, sprzedawczyki pierdolone. I dobrze że tych bezmózgich roboli w końcu ktoś rozpierdolił. Nie trzeba było Gebelsów, wystarczył Jaruś.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Masz kurwa dość? To kurwa, nie oglądaj!

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Ameryka to jak jehowcy, wyjmują jeden wyraz z czyjejś książki i przyklejają do niego swoje… książki.

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Niemcy to żmije. Mają kompleks wyższości. Trzeba ich się pozbyć.

    0

    0
    Odpowiedz

Posrańce na chujni

Chuj wam w dupę posrańce, którzy odpierdalają manianę na chujni o pierdzeniu, o za krótkim albo za długim, o posuwaniu w kakao, o połyku albo i nie itd.
Nie macie już o czym pisać pojeby?

18
4
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Posrańce na chujni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tylko posrane tematy na chujni czynią cuda. Musisz poznać smak prawdziwych problemów. Zasrać kible w całej Polsce – od morza do Tatr. Srać, ile wejdzie i podcierać szarym papierem. Srać zimnym końcem.

    6

    0
    Odpowiedz
  3. W czym problem? Ja czytam tylko o rzeczach, które mnie interesują, resztę odpuszczam. Chujnie dotyczące srania i pierdzenia są ciekawe, bo dotyczą każdego, a większość wstydzi się o nich normalnie rozmawiać.

    5

    0
    Odpowiedz
  4. Jest tu jeden taki zbok, co lubi niuchać pierdzące i pewnie lizać srające. To on sra tak ostro po tym portalu, a ja sam tylko o pierdzeniu namazałem bo to jest akurat spoko, zwłaszcza w nudnych autobusach jadąc do tyrki, wtedy inne każdego dnia reakcje i miny ludzi to jakby frajda w tej monotonii.

    2

    1
    Odpowiedz
  5. A huj ci w dupę!!!

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Byłem ostatnio w biurze podróży, jak mi powiedzieli ceny to okazało się że stać mnie jedynie na wycieczkę do kibla a jak zobaczyłem swoją wypłatę to się posrałem ze śmiechu.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. I wtedy rzekł Pan: Kto się kurwobiedakiem urodził to kanarkiem nie zdechnie. Lokalne wycieczki kupuj w takim razie, za kilka stówek można ugrać fajne wypady np. do Auschwitz, do uzdrowiska w Gołdapi w styczniu, Muzeum Ziemi Lubuskiej, objazdówkę po Rzeszowie w lutym. Tylko umysł nas ogranicza ;-))))))

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Może mam jeszcze jechać na przymusowe roboty do Czwartej Rzeszy Europejskiej.

        0

        0
        Odpowiedz
  7. Ja też jestem zniesmaczony tematem o pierdzeniu i sraniu .
    Natomiast o posuwaniu w kakao i ssaniu pały zawsze chętnie czytam w konfesjonale , jak jakaś pierdoła przychodzi i mi opowiadać smuty zaczyna . Jeszcze jak fajny, młody chłopak to chętnie słucham i mi kutanga powstaje .
    Ksiądz Proboszcz

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Chuj wam w dupę??
    W tym miejscu to tak jakbyś życzył dzieciom marcepanów…

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Przykro mi, ale ewidentnie nie mają o czym pisać. Widzisz, „chujnia” jest takim portalem, gdzie ma się coś dziać, dla beki czy nie. Idealnie byłoby zatrudnić kogoś, kto oddzielałby „wersety o pukaniu w kakao” od normalnych wpisów, ale to musi się opłacać, a adminowi się pewnie nie opłaca. Rockefeller też zrobił fortunę na śmieciach bo mu się opłacało, a w Polin, w XXI wieku dalej mamy totalny chaos ze śmieciami. Bo NIKOMU się to nie opłaca. Wystarczyłoby zwolnić z podatku firmy recyklingowe, jednocześnie stawiając im wymagania – wystarczyłoby odsiać skatologiczne i inne prymitywne wygłupy licealistów, jednocześnie wspierając rozwój wartościowej „chujnie”, ale cóż…..
    (Admin): Dokladnie tak bedzie w nowej wersji, prosze dac mi szanse 🙂

    0

    2
    Odpowiedz
    1. A spierdalaj Pan. Pewnie, lepiej czytać dziesiątą „poważną” chujnię o tym, że w Polsce jest chujowo na przemian z wpisami kurwobogacza i jakichś pojebów, którzy chcą się zemścić na lasce, bo ich olała. I polityka, oczywiście. To dopiero „wartościowe” wpisy, dzień w dzień o tym samym.
      Do Admina: To chujowo będzie.

      1

      0
      Odpowiedz

Wy wuje szydercze, czytajcie to!

Polaczki, umysły które każdą wiki dosłownie wessały, wszystko wiedzące, wszystko mające, wszędzie będące.
Czytajcie to, tumany i weźcie do serca:

1. Gdy ktoś nosi przy dupie iPhone z roku 2016 nie oznacza, że go nie stać na iPhone z roku 2023.

2. Gdy ktoś jeździ odrestaurowanym Mercedesem W124 z roku 1987 nie oznacza, że nie stać go na Mercedesa z roku 2023!

3. Gdy ktoś nie pokazuje Światu stanu swojego konta na Facebooku, nie oznacza, że konto ma puste.

4. Gdy ktoś się nie chwali wypasioną chałupą – nie oznacza, że jej nie ma.

5. Gdy ktoś nie wychwala się zdolnościami łóżkowymi swojej najukochańszej żonki – nie oznacza, że ktoś ten nie rucha bo żony nie ma.

6. Gdy ktoś nie zamieszcza na Facebooku fociek z Tunisów, Kanarów i innych kurortów nie oznacza, że ten ktoś Świata nie widział.

Pojebki polskie, wbijcie sobie w te zakute łby raz a konkretnie fakt, że jeśli ktoś faktycznie coś ma, może i coś znaczy … nigdy wam wujom o tym nie powie!
Najwięcej chwalą się tylko ci – któzy największy chuj mają!

Pojęli??
W pseudo starym BMW mojego brata (E39) siedzi kompletny napęd, zawieszenie, elektronika z elektryką + masa innych … wyjętych z BMW z rocznika 2021! Swap robiony był w roku 2022. Dlaczego tak?
Dlatego pajace, że ktoś się boi o życie i zdrowie osoby, która tym jeździ. Nikt w tej Europie zajebanej nie jest zainteresowany kradzieżą ponad 20 letniego szrota, prawda? Więc czyjaś żona albo córka spokojnie mogą sobie tym podjechać o północku pod jakiś markecino i zrobić zakupy, bez strachu o to że ktoś komuś łeb za nowe BMW rozpierdoli. Spokojnie można tym podjechać do lasu na grzybki, zostawić gdzieś pod lasem, nikt tego nie pierdolnie.
To samo wy wuje można zrobić ze starym iPhone, wyjebać za 80€ u sprawnego elektronika wnętrze jakiegoś grata i wkleić tam płytę z wyświetlaczem od znacznie czegoś nowszego, wtedy, tylko posiadacz telefonu wie – co w środku jest i nie ma w Europie choćby Araba, który chciałby w biały dzień komuś pierdolnąć iPhone’a 7.
To samo można zrobić z nowym MacBookiem Pro za 35000zł , wpakować bebechy do obudowy po Macbooku z 2012r. Wtedy, gdziekolwiek wyjmiemy sprzęt za taką kasę nikt nie będzie się ślinił – wy kutasy.

Trybicie czy jeszcze nie?
To samo dotyczy domów jednorodzinnych – z zewnątrz ruina a wewnątrz pałac.

I tak ma być!
Tak zachowują się ludzie, którzy faktycznie coś mają!

16
6
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Wy wuje szydercze, czytajcie to!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jebać ciebie i twoje chujowe BMW. Kolejny flet pierdzący po ulicach i wkurwiający ludzi.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Zrób se swapa łba z dupą będziesz mądrzejszy.

    5

    1
    Odpowiedz
  4. Wal się fagasie
    Jebac debili w bmw chuju

    3

    1
    Odpowiedz
  5. Dobrze wiedzieć. Rozumiem że ty tak masz. Złodzieje też to czytają hehe

    3

    1
    Odpowiedz
  6. „można zrobić ze starym iPhone, wyjebać za 80€ u sprawnego elektronika wnętrze jakiegoś grata i wkleić tam płytę z wyświetlaczem od znacznie czegoś nowszego”

    Pierdolisz waść jak spleśniały lamer. Wiem co mówię, jako podupadły finansowo inżynier elektronik jebiący seryjnie na taśmie takie zegarki z takim niebieskim podświetleniem takiego wyświetlacza temat znam od podszewki, a to jest elektronika właśnie.
    Jebnięty pajacu.

    5

    1
    Odpowiedz
  7. Pierdolisz jak potłuczony z tym BMW E39. Taki swap byłby bardzo trudny nie tylko technicznie, ale też pod względem legalności. I po chuj robić coś takiego? W czym jest kurwa lepszy nowy samochód od 20-letniego? I po chuj rozpierdalać stare BMW i za kupę kasy robić z niego takie gówno? Już lepiej je odrestaurować w oryginale. Jeśli brat odjebał rzeczywiście coś takiego, to go zamknij w psychiatryku zanim kogoś zadźga nożem albo coś innego odjebie groźnego.

    6

    1
    Odpowiedz
  8. Stać nas bidulu… stać… Pojął?
    Dla Was wszystko jest niemożliwe, dla małpek w zoo też. Dla Ciebie swap za 30-40-50 tysięcy euro to wyprawa na trzy życia do pracki zapierdalać od rańca do wieczorca a dla mnie kilka telefonów na porannym kiblu…

    0

    1
    Odpowiedz
  9. Ty elektronik inźynier, nie obrażaj ludzi czynu, wracaj cieciować na parking. Nie masz bladego pojęcia o elektronice i zasadach jej działania i jedyne zdolności manualne jakie możesz posiadać to otwieranie bramy elektrycznej na parkingu i włączanie czajnika. Płycie głównej iPhonea jest w chuj wszystko jedno, w jakiej obudowie będzie wklejona. To samo z zestawem taśm i z baterią a wyświetlacz można wkleić w ramkę byle czym, nie wymaga masy nieuku. Wtedy oscyloskop z pomiarem swr w celu doszlifowania anten mimo i wszystko hula jak w nowym a nawet lepiej, bo rzeźbić można profil anten pod pasma tylko w UE, wtedy można zdziałać antenę większą co przekłada się na lepszy sygnał. O czym ja tu tobie gadam, gdy jedyną antenę w życiu jaką stroiłeś to siatkówka w cieciowni.

    0

    1
    Odpowiedz
  10. Do stworzenia po taniości dobrego iphone wystarczy tylko ekrannod niego i płyta bezniclouda, resztę można bardzo łatwo dorobić łącznie z ogniwem od innego smartfonu. Robię tak od lat wielu kupując części na allegro. Ostatni mój twór do iphone 12 mini w obudowie po starym Huawei.

    0

    1
    Odpowiedz
  11. Płyta z se2020 pasuje pod lcd z se2016, trzeba tylko pomyśleć i pinologię zmienić a wiem bo taki swap używam. Pordy? pda. ru

    0

    0
    Odpowiedz
  12. Do starego 5 po wymianie taśmy baterii, włącznika i mikrofonów wchodzi płyta od Se i działa.

    0

    0
    Odpowiedz
  13. Fajansiarze kowale, ha. Ludzie w świecie swapy aut robią często lepiej, aniżeli te auta z taśmy schodziły ale wie o tym tylko ten, kto coś wie. W moim Mondeo Mk2 siedzi cały Amg c320. Koszt auta po dachowaniu 8000€ gdy roczny wtedy kosztował od 54000 w górę. Koszt swapa około 7000€. Koszt Mondeo Mk2? Nie róbmy jaj no i faktycznie, nikt nie chce tego ukraść, dziwie się tylko patrzą na spoilery dociskowe a one muszą być. Ostatnia zbadana prędkość na autostradzie to 292km/h. Dalej się już bałem bo czułem że się chyba unoszę już.

    0

    0
    Odpowiedz
  14. Podupadły finansowo inżynier elektronik buhahhshshshshshs.
    Gość od dziś mój idol 🙂

    Ty, inżynier, a nje dało się aby nie upaść kupić kts’a i zestawy do tworzenia pcb i robić na zamówienia zamienniki ecu jak ja robię?

    Ja mam zamówień od tuningowców i swapowców na pół roku do przodu…

    1

    0
    Odpowiedz

Internet/Zakupy/Radio I pożegnanie Testo

Pisze Testo. Nie mam co robić, skrystalizowałem rutyne i wszystko mi wychodzi. Więc jak nie mam sie za co zabrać wchodze na chujnie, wykop i jakieś fora. Byle co, żeby coś poczytać.

…I to dosłownie na kilka sekund. Odpycha mnie to. Wszyscy piszą jak jakieś boty o dupie marynie. O tym samym.

-Zgredzą i zrzędzą na rzeczy.
-Blackpill/Bluepill/Redpill
-Obsrane ideologie.
-Polityka/”Politycy”
-Wyzywanie ludzi, obrażanie kraju.

I wiele innych z dupy… Tematami tego nie można nazwać. Wszechobecną degeneracją z dupy wziętą bez namysłu tak.

Niedawno pewien chujanin zesrał sie na informacje pogodowe, że będzie padał śnieg i powiedział „Nie ma już ważniejszych tematów na świecie?”

Rozumiecie to? Ludzie oglądają te liche obrazy, słuchają płytkich informacji. Widzą – Nienawidzą.

Mają tak spierdolone układy przez to co oglądają w internecie, że nawet informacja pogodowa lub Alert RCB w skrzynce pocztowej wywołuje u nich złość i zgrzytanie zębami.
—–
A teraz troche o zakupach.
Wspominałem, że zamawiam Nokie. Gościu mi napisał, że „Z powodu błędu systemu” jest niedostępna.
Po czym napisał, że jednak jest…

Dał mi do zrozumienia jak bardzo mnie opierdala na kase na tym dropshippingu. Jak nie zarobi to jest błąd systemu… A jak znalazł jak to kupić żeby mi sprzedać drożej to „Jednak możemy zamówić ten telefon.”

Więc dostałem zwrot pieniędzy i nie wziąłem tej Nokii. Za to zamówiłem smartfona z laserem, od AGM. Ze stronki na której sprzedają to po taniości. Cena 3000 zeta a sprzedają za 1000, paczka z Singapuru.
…I chuj, po tygodniu spytałem o co chodzi, że dalej procesują płatność a oni, że nie ma tego telefonu w magazynie.

I teraz znowu musze czekać na zwrot… Wkurwiają mnie te zakupy.

Wszędzie w życiu opierdalają mnie z kasy jak chce coś kupić, począwszy od tego, że czipsy kosztują 10 zeta a smakują jak gówno po allegro gdzie sprzedają rzeczy których kurwa nie mają.

Dosyć już mam tego w chuj, chyba nie potrzebuje innego telefonu niż swój rozjebany ani żadnego laptopa ani nic. Internet to nudne gówno, ludzie tam są bezrozumni i bezcelowi. Zakupy też są bezcelowe, nawet w realu.

Po co sobie tym głowe zaprzątać. Nie potrzebuje żadnych rzeczy, najlepiej wrócić z roboty na chate i zamknąć oczy w cholere i tak jest przyjemnie – A nie sie gapić w niebieskie ekrany, oglądać liche obrazy.

Nawet muzyki nie moge posłuchać bo raz, że nie wiem jakiej – A dwa, że jak chce znaleźć jakiś kawałek to najpierw przepierdole sie na Youtube przez sterte popierdolonych miniaturek. Zaczynając od srajcraftów i krzywych ryji po wystawione dupska jak już wyszukam jakiś kawałek.

Internet jest totalnie wieśniacki, pora z tym skończyć. Chujnia nie daje już radości z pisania i czytania. Nie dlatego, że admin nie wrzuca moich wpisów o tym jak zjadam apap, tylko dlatego, że tu sie wylewa każdy ściek z mózgu.

Te wpisy są jak „Sam sie o to prosiłeś i teraz narzekasz a i tak cie gówno obchodzi problem który opisałeś po zamknięciu strony bo masz zjebany układ dopaminowy i nie wiesz co ze sobą zrobić.”

Teraz o radiu troche.

Niemiłosiernie wkurwia mnie radio na ogół. Muzyka zawsze leci ta sama. Człowiek chciałby posłuchać czegoś rozbudzającego kreatywność.

-Dlatego do telefonu AGM chciałem podłączyć wykoks antene żeby mieć dostęp do zajebistych radiów.. radii.

Słuchałbym radia i zajmował sie sobą, zawsze słyszałbym coś ciekawego na eleganckim urządzeniu. Uważam, że to wypełniłoby pustke egzystencjalną.

Z normalnym radiem nie wypełnie jej nawet w 1%. Ba, o wiele gorzej sie czuje jak odpale radio i już kurwa „ŁEE HOŁOWNIA ŁEE PIS ŁEE POLITYCY.” Przecież to jest odrażające. Jeszcze muzyka ta sama dzień w dzień kurwa ta sama normicka playlista. PRZECIEŻ TO JEST ODRAŻAJĄCE.

Mówie wam. Jak organizować sobie życie, jak układać sobie dzień – To tylko po swojemu, na własnych warunkach. Dzień ma dawać satysfakcje i być twój. Trzeba wybierać starannie to co wpływa do mózgu bo później zbiera sie syfu po maxie i zombiaki chodzą.

I trzeba sie dobrze wysypiać.

Na zakończenie – Dzięki każdemu kto czytał i dzięki za te kilka rozświetlistych wpisów które poprawiały w życiu nastrój i usprawniały mentalizm. Ale ja sie stąd usuwam bo z dnia na dzień czuje sie doroślejszy i zdrowszy psychicznie a jak bym miał tu znowu wejść i zobaczyć gównowpis o narzekaniu na Polske, co robiłem jak miałem 11 lat, to bym zapomniał siebie i jak wygląda moje życie. – A jest zajebiście. – Odnalazłem siebie w organizacji życia i musi być tip-top, polecam każdemu zadbać o siebie i odkrywać jakie ma sie zdolności, i przede wszystkim rozmawiać z ludźmi. Mówie poważnie, od kontaktu z ludźmi stałem sie neurotypowy, a przecież byłem przyjebany jak schizofrenik. Widocznie jeżeli sie nie bawiło z dziećmi w przedszkolu to nie wszystko stracone.

-Testo

PS: Nie brałem żadnych substancji psychoaktywnych ani nie pije. To pisałem ja w zgodzie z naturą. (Oprócz tragania broni, mam z nią na pieńku od czasu stosunku z dziwką dlatego jej nie wyjmuje. WHO mówi, że to nienaturalne nie tragać broni.)

Miłego dnia.

8
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Internet/Zakupy/Radio I pożegnanie Testo"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zostań programistą elektronikiem. Dobrze Ci to zrobi. Mi zrobiło.
    Mam swój system operacyjny na bazie Unixa, mam swoją przeglądarkę na bazie kodu mozilli, mam swoj soft w rootowanych huawei i samsung.
    Tetazy, robię swoje apki typu dialer, wiadomości i masę innych. Nauka javy oraz c a także asemblera plus arduino zajmie Tobie od 3 do 5 lat.
    Jakie jest potem życie mając dobraną pod siebie TV Sat, internet i resztę? Przekonaj się sam…
    Zacznij od 4programmers oraz Xda i wymień sprzęt, wyjeb Windows, zainteresuj się Archem, Debianem i Gentoo. Znajdź w tym cel. Ja znalazłem… Jest nim chujanie chujających bo… życie online wcale takie złe nie jest… tylko, trzeba nauczyć najpierw siebie a potem sprzęt… żyć w tym nowym świecie. Spróbuj, próbuj… albowiem ten Świat skończy się dopiero, gdy na zawsze zamkniesz oczy.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Dobry wpis, masz dużo racji. Wszystkiego dobrego!

    0

    0
    Odpowiedz

Aroganckie skurwysyny…

Mowa o polskich forumowiczach. Gdzie nie wejdziesz i zapodasz jakiś temat – od razu żal, że tam jesteś, że temat zapodaleś i że w ogóle pytasz. Co za kurwy dosłownie!
Chujom nie podoba się fakt, że komuś coś się nie podoba i chciałby to zmienić, dlatego pyta o możliwości zmian.
Wszystkie kurwa fora zdziczały, zero treści merytorycznej tylko wielki focho-żal, że ktoś o coś pyta bo… coś robi.

Pytam się kurwów na forach o inne możliwości dekompilacji plików APK spod Javy w celu przebrandowania tego pod Kotlina to mi skurwysyny jadą z pytaniami:
– a po chuj ci to
– a prawa autorskie naruszasz

Czy ja się kurwa pytam o kamienie i piasek w lesie?
Do chuja!!!!
Ogarnijcie wreszcie te spierdolone łby i zacznijcie odpowiadać na pytania trzymając się tematu zapodanego przez pytającego a nie wpierdalacie między dżemy i powidła kaszankę!
Co za kurwa naród!!!

Każdy temat w internecie zaczyna się od szydzenia, hejtu, jechania, jebania i nie wnosi nic a nic do tematu, o którym w danym temacie miałaby być mowa.

Wy durnie. Ogarnijcie łby i przestańcie pierdolić nie na temat. Jeśli, ktoś pisze że ma problem z API i nie wchodzi mu apka na Androida 6.0 to nie znaczy wy pojebcy, że kogoś nie stać na telefon z Androidem 13! Po chuj od razu milion wpisów z szydzeniem, że ktoś na złomie pracuje??

23
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Aroganckie skurwysyny…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie pytaj na polskich forach bo tam są chuja warci ludzie, niewiele lepiej niż na fejsbukowych grupkach. Stack/Reddit/GPT4/Zagraniczne fora. Sam pewnie zauważyłeś, że w tym czasie co dadzą ci ten gówniany odzew to mogliby ci z czymś dziesięć razy pomóc, a zamiast tego to wolą srać się o pierdoły marnując swój i twój czas. Ponad dekadę temu też popełniłem ten błąd i zapytałem o jakiś szajs dotyczący windowsa. To mnie te świnie jebane zaczęły dopytywać jaki mam system.

    -jaki system?
    -windows 7 sp1
    -ale jaka edycja
    -ultimate
    -czy system jest legalny?
    -tak
    -na pewno??
    -tak

    No i chuj wie czego oczekują ci debile, że zaprzeczę, a oni mi odpiszą pIrAtOm NjE pOmAgAmY i zostanę z nierozwiązanym problemem? I w ogóle na chuj jakieś piwniczane robaki znad wisły dają jebanie o to czy użytkownik końcowy ma licencje na pierdolonego windowsa, jeszcze niech gatesowi possą bile.

    To są obłąkani ludzie brachu, powinni się zgłosić po seks socjalny do urzędu gminy swojej wsi.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Ponad dekadę temu , to musiało zaboleć, że tak wspominasz .
      Natomiast ksiądz Proboszcz uzdrowi twoją niewątpliwie schorowaną duszę ,ale musisz zapytać / poprosić .
      Z Bogiem
      A tak w ogóle masz rację .

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Sam bym tego lepiej nie ujął…

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Jak ukarać szmatę która najpierw mnie zwodziła a potem olała? | Prywaciarzom brakuje rąk do pracy | 8,75 tony cementu na siłce dziś... | uzależnienie od komputerów | Wkurwia mnie mój chłopak, nie chce połykać. | Wkurwiają mnie taksiarze w warszafffce | Czemu nie zatrudniam Polaczków? | Ani w dudu, ani w pysio a nawet nie w chudą mysię... | Mięśnie i regeneracja a robole z budowy | Arabski gilojad pierdolony.. | Dlaczego Polacy się plują gdy im mówisz... | Dojeżdżam na studia podyplomowe Passatem B5 z 2004 roku. | Chujnia z tymi babami w Polsce... | Uwielbiam pierdzieć... | Dlaczego na każdym kroku sa mitomani?? | inPost - patlogy made in UE | Sranie, gdy są goście | Nieeuropejska chujnia czyli jak zawsze... Polska | Jazda na bolt/uber/freenow | Internet | Prawdziwy murzyn to czarny czy biały jest? | Anal już się zaczął czy jeszcze nie? | Pojeby jesteście | Wniosek o przekładkę Pasterki na Sylwestra! | Ktoś z Łodzi? | Za granicą wcale nie jest cacy! | Marzzipano Polak vs Marzzipano Włoch | Serio to dla nich jakaś konkurencja? | Śiewcy biedy - nie pracuje, mieszka u rodziców, nie ma studiów, ale za to ma wysokie mniemanie o sobie. Beta samce | Chujnia prawdziwa to emerytka od 70 roku życia... | Czekam na telefon z Urzędu Pracy jak na zbawienie | Chciałbym mieć dziewczynę ludzie! | A. B. W. też ludzie... | Dwa lata minęły od zgłoszenia... | Załamana 46 | Baśka z Holandii z tej strony... | Komunizm wygra | Co facet "Polak" może? | Po co mi kibel w domu? | Mokra się robię, gdy... | Pokoje masturbacyjne w przedszkolach | Oświadczam, że to koniec... | Przyjemne substancje już nigdy nie posmyrają mi mózgu. | Popierdolona Mozilla | KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ!!!!! | Mięśnie na pokaz? | Wydziarane pojebki... | Ceny mieszkań w Polsce | Prawdziwa Polska!