Bo jak dobrze zarabiają, to chodzą tak najebani, że siły robić nie mają a jak zarabiają bardzo dobrze, to do roboty przychodzą ale tak naćpani, że też nic nie robią. A premii w Polsce to to nie ma, aby jedni i drudzy między ćpaniem a chlaniem nie byli na mocy odłożyć sobie na wyjazd z Polski.
Łódź
2023-11-24 22:57Powiedzcie czy dam radę przejsc na zachodniej z klubu Scenografia 850m do hotelu, czy gwałt i śmierć będzie?
Charakterro typowego Polaczyny
2023-11-24 22:57– daj
– pożycz
– postaw
– pomóż
a gdy już to zrobisz to…
spierdalaj.
Coś pominąłem?
Komentarze do "Charakterro typowego Polaczyny"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dać to można dupy, pożyczyć można szczęścia, postawić można kloca do kibla, a pomóc to można w większości przypadków wyłącznie samemu sobie – przynajmniej nie będzie się miało poczucia, że ktoś się nie odwdzięczy.
20 -
Odpowiedz
Tak pominąłeś a mianowicie WYPIERDALAJ STĄD.
10-
Odpowiedz
Racja.Mam uczulenie na slowo .Pomoz.Ja nikomu nie pomoge .Po prostu za wiele razy zostalalam wychujana przez potrzebujacych.Kurwa daj ,pozycz.Umilujesz sie nad szmata badz hujem.Podziekowanie-obrobienie dupy plus podsmiechujki.Nawet prezentow na swieta nie daje.Wole sobie cos kupic niz wywalac kase na jakiegos huja lub kurwe badz na cudze jebane bahory .Kurwa jebac pomaganie.Ludzie to niewdzieczne skurwysyny
10-
Odpowiedz
I już Cię kocham!
Moja krew!Pozdro z Modeny.
00
-
-
Gile na długopisach
2023-11-24 22:56Kumpel, który pracuje w biurze i ze względu na staż wychodzi ostatni lubi… naklejać gile na czubki długopisów.
Dnia następnego zawsze patrzy, jak szefostwo które nigdy nie ma na premie dla tych na najniższym szczeblu – delektuje się smakiem swojego pisaka.
A tak w ogóle, to skąd ten nawyk gryzienia długopisów? Robi to prawie każdy.
Admin…
2023-11-24 22:55No serio!
Gdzie Ty zapierdalasz po tyle godzin?
Dsj na luz już!
Chujnia jak nie wiem co.
Nie wyrabiasz się z zatwierdzanie wpisów, chujnia niemiłosierna, człowiek zapomina o czym pisał.
Nie możesz przejść w stan bezrobocia jak 80% kraju?
Kiedy będzie ta nowa wersja portalu?
Dawaj chłopaku, jestem na mocy Tobie pomóc. To jest dwie godzinki roboty.
Zrób alias:
www.chujnia.pl/forum/
Wgraj tam paczkę PhpBB w najnowszej wersji. Stwórz szybko bazę SQL (po prostu po wgraniu rozpakowanej paczki z phpBb do folderu /forum/ na serwerze wejdź przez internet (przeglądarkę) pod adres www.chujnia.pl/forum/index.php i postępuj zgodnie z tym, co zobaczysz na ekranie. Config trwa max. 2min i nowe forum już jest. Potem, jeśli masz mało czasu, ja Ci pomogę, zrobisz mnie moderatorem globalnym na jedną nockę, zrobię kategorie, grafiki i inne… jeśli ci sie spodoba to odpalisz forum oficjalnie dając przekierowanie z głównej do forum i po robocie. Będziemy większy ruch, z czasem nabędziesz zaufanych pomocników, wtedy moderowanie stanie sie lekkie. Ustawi sie, ze pierwsze 100 tematów od każdego usera trafia do moderacji a powyzej 100 juz nie i będzie cacy.
W tej formie to co tu jest to trup jest.
Ludzi zniechęca to czekanie…
(Admin): Bardzo przepraszam ale to nie moja wina. Nie moglem sie zalogowac serwis padl – nie powiem ktorego providera….zjebali cos i chyba black friday mial za duzo ruchu.
Związek? Nie wiem co dalej robić…
2023-11-23 19:59Witam was drodzy chujanie. Chciałam przedstawić wam swoją chujnię w moim związku. Poznałam na wakacjach chłopaka na jednym z portali społecznościowch. Wszystko to co opisze działo się online. Jest on 3 lata młodszy ode mnie. Mieszka w innym kraju.Ja 31 on 28. Zaczęło się na luzie, na początku nawet niezbyt go chciałam ale z czasem przekonał mnie do siebie i pojawiło się uczucie. Mijały miesiące było mi naprawdę super, dawno nikt nie traktował mnie jak on, cudowne wiadomosci na dzień dobry i na dobranoc, częste telefony, videorozmowy, wszędzie wstawiał moje zdjęcia, opowiadał o mnie swoim znajomym. Nawet wysyłał kasę. Zaplanowalismy nawet spotkanie na styczeń zeby wkoncu sie zobaczyc i przenieść nasz związek na wyzszy poziom.Wiadomo zdarzały się małe nieporozumienia lub awanturki ale było to maksymalnie 4 razy.To chyba normalne gdy wkraczają uczucia a szczególnie, że przez interenet nie trudno o niedomówienia. Teraz do sedna. Od początku mowił mi on że przedemną miał 3 dziewczyny i ta trzecia złamała mu serce, wykorzystała go dla pieniędzy i zostawiła. Że cały czas wszczynała awantury, wiecznie miała jakiś problem. Byli razem 3 miesiące czyli krócej niż ze mną. Nawet seksu z nią nie miał bo przyjechała tylko na 3 dni i jakos tak wyszło. Dziękował mi, że jestem inna że przy mnie czuje się szczęśliwy i spokojny bo ja nie odpierdalam takich akcji. Pokazywal mi nawet screena gdzie ona do niego pisała o powrót a on jej nie odpisywał mimo ze nalegała kilka dni. I tak to lecialo, bylam bardzo z nim szczesliwa, czulam ze to ten, ze wkoncu czuje sie bezpiecznie bo on jest przystojny, wysoki, religijny, spokojny, nie pali nie pije,nie lata za babami, nie obserwuje polnagich modelek na insta itd. Dla mnie ideał.Az ostatnio mielismy małe spięcie a mianowicie on był chory i pisał mi że źle sie czuje a ja akurat miałam zly dzień gdzie miałam okres, spierdolił mi się wóz i musiałam z buta iść na zakupy i dzwigać je ciężkie do domu i to w deszcz. Gdy wrociłam i przeczytałam wiadomość od niego to impulsywnie odpisałam że czy wolałby teraz byc w mojej sytuacji i miec tak przejebane. Na co on obraził się i przestał się odzywać. Po dobrych 10 dniach napisał mi że bardzo przeprasza za wszytsko co złe jednak lepiej żebyśmy zostali przyjaciółmi bo on wciąż jest zraniony tym jak potraktowała go była i że moja ostatnia reakcja go dobiła. Zeby teraz zrobic krok do tyłu i się z tego wyleczyć i ja także bo niby wg niego też moje frustracje wynikają z tego jak mnie potraktował mój były. Że on nie wie juz co czuje i że nie chce mnie ranić swoim postepowaniem i żebym płaciła za jej błędy. Kurwa ścięlo mnie z nóg. Po kilku dniach odpisałam że chce porozmawiac poraz ostatni. Zadzwonił i rozmawialismy 2 godziny. Ja tłumaczyłam ze nie warto zyc przeszloscia i ze liczy sie tu i teraz oraz przyszłość. Mowilam ze gdy brakuje jednej cegiełki to nie rozwala się całej ściany tylko załatwia ta cegiełkę i buduje dalej. Skonczylo sie na tym ze powiedział że chce zaczać ze mna od początku w takim razie. Na drugi dzień wystalkowałam tą jego ex na facebooku. Brzydka jak noc, mogłaby mi buty czyścić. I z tego co on opowiadał to charakter też paskudny. Zabolało mnie to że ktoś taki jest odpowiedzialny za to że posypał mi się praktycznie związek w który się bardzo zaangażowałam i miałam wielkie nadzieje. Oliwy do ognia dolało to, że on powiedział że mnie to on traktował źle w porównaniu do niej, że ja jeszcze nawet nie wiem na co go stać w miłości. A ja byłam taka szczęśliwa, tak było mi z nim dobrze. Niby ostatecznie nie zerwalismy ale czuje się teraz jak gówno. Raz że musiałam przekonywać go do kontynuowania związku, dwa że jestem o wiele ładniejsza, trzy że traktowałam go dobrze, robiłam dla niego wyjątki takie jakich dla innych mężczyzn nie robiłam. Pewnie mnie i tak zjebiecie w komentarzach ale co mi tam…
Komentarze do "Związek? Nie wiem co dalej robić…"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie angażuj się w związki na odległość.
Zaufaj randomowi z neta
40 -
Odpowiedz
Może najpierw to Ty się z nim spotkaj i pogadaj na żywo? Masz 31 lat, a podniecasz się jak mała dziewczynka, jak Ci ktoś ładnie pisze przez internet. Liczą się akcje i czyny, nie słowa. Na ten moment weź wibrator i wsadź sobie, tam gdzie lubisz, pobaw się chwilę, potem się umyj i podejmij jakąś decyzję, pewnie za niego, bo to też cipka zakładam. Spotkajcie się i pogadajcie, możecie też spróbować ostrego seksu, może będzie niczym spoiwo dla Waszego online związku.
50 -
Odpowiedz
Dziewczyno, jak facet pierdoli takie bzdety, że jest zraniony i nie wie czy jest gotowy na nowy związek i takie sraty pierdaty to ma cię już w dupie. Wiem, że to przykre ale tak jest. Ja jak chciałem być z jakąś laska to nic mi przeszkadzało. Nawet to, że mieszka 500 km ode mnie tylko kiedy mogłem to zapierdalałem bo chciałem. Odległość to żadna przeszkoda jest myślisz o kimś serio. Daj se spokój z tym frajerem. Jakiś pajac z Facebooka czy innego gówna jakich pełno wszędzie co nawija makaron na uszy a wy to łykacie jak pelikany bo ma tatuaż i brodę.
40 -
Odpowiedz
Kurwa ile ty masz lat 14? Czy 31
Ja jebię…60 -
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak związek na odległość. Oboje zakochaliscie się nie w sobie, ale w swoich własnych wyobrażeniach o drugiej osobie. To nie ma szans powodzenia na dłuższą metę ani z nim, ani z kimkolwiek innym. Znajdź chłopa do spotykania się na żywo, nawet jeśli poznacie się przez sieć, to nie trzymajcie tego w sieci zbyt długo. Inaczej całe życie będziesz nieszczęśliwa, a skończysz jako stara, samotna baba mieszkająca z kotami. Nie marnuj czasu, dziewczyno.
100 -
Odpowiedz
Droga dziewczyno 🙂 nie tego tu szukasz , ale współczuję Ci . Moja szczera rada , jako człowieka starszego od Ciebie i bardziej doświadczonego : DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ – bo będziesz płakać i wyć w poduszkę z rozpaczy już za chwilę . Po tym może potraktujesz mnie jak wroga – zapewniam Cię jednak, że tak nie jest . Rozpisałbym się bardziej , ale fatalnie się czuję , z powodów o których nie chce mówić . To moje rady – i tak je olejesz i cierpieć będziesz – no cóż dziewczyno nieznajoma , przykro mi , tak czasem bywa …
Życzę Ci wszystkiego dobrego i ściskam serdecznie .
Doktorant Sławek
Ps. Cappuccino mi jakoś ostatnio nie smakuje i nawet paluszki słone .
PS2 . W ostateczności możesz powiększać moją dziurę w lesie – jako remedium na Twój niewątpliwie ciężki przypadek.10 -
Odpowiedz
Olej tego gościa. To była jakaś pojebana akcja i na jej podstawie widać, że koleś praktycznie wgl nie ma dystansu do siebie. Chociaż ciężko oceniać to tylko po jednej sytuacji, no ale jest to w końcu cały feedback od Ciebie.
Skoro opisałaś mu swój chujowy dzień i zakończyłaś: „czy wolałby być teraz w twojej sytuacji i mieć tak przejebane”, a on przestał się odzywać na 10 dni to widać, że coś jest nie tak. Można by było w takim przypadku po prostu odpisać, że „nie”, ale dodać do tego, że mimo wszystko również ma się zły dzień i samemu ponarzekać. Bo jeśli obydwie osoby chcą narzekać naraz to osobiście nie widzę przeciwwskazań. Wystarczy jedynie zrozumienie dla drugiej osoby oraz trochę dystansu do własnych problemów. On zamiast tego, jeszcze miał pretensje do Ciebie, chociaż imo, jeśli rzetelnie przedstawiłaś swoją reakcje, to była ona legit i nie było powodu aby się obrażać.
No i biorąc to wszystko pod uwagę, fakt, że później musiałaś się jeszcze tłumaczyć pokazuje jedynie, że nie do końca jesteście równi w tym związku. Zwłaszcza, że na koniec powiedział Ci jeszcze, że „nie wiesz na co go stać w miłości”. Czyli co, jak będziesz grzeczna to się dowiesz? xd Sorry, ale imho jest to po prostu (być może nawet nieświadoma) próba manipulacji.
Ogólnie dystans do siebie jest bardzo ważny, ponieważ na podstawie własnych, przeszłych doświadczeń z ludźmi, którzy właśnie takiego dystansu nie mieli, mogę powiedzieć, że wgl nie warto rozpoczynać z takimi ludźmi jakiejkolwiek relacji.
Podobnie zresztą jest z wzajemnym szacunkiem. A skoro taka pierdoła, jak opisałaś w chujni, jest w stanie rozwalić wam relacje po całości i to przy związku na odległość, to wyobraź sobie jak by to mogło wyglądać przy wspólnym życiu, które jest dużo trudniejsze. Btw, samotność jest super 🙂
N
20 -
Odpowiedz
ach te problemy nastolatek
60-
Odpowiedz
Ehe , nastolatka ma 31 lat, o ile czytałeś chujnię . To był sarkazm , po sposobie jej myślenia , wysnuć wniosek należy , że niedojrzałą jest .
Tak to jest z tą dzisiejszą mlodzieżą00
-
-
Odpowiedz
Ma 28 lat i spotyka się z o 3 lata starszą. Jak dla mnie przy rówieśniczce już następuje galopujący spadek godności, a co dopiero ze starszą. Wysyła anonimowej suni z terenów okupowanych pieniądze i wiadomości na dzień dobry i na dobranoc. Wspomina ze łzami w oczach swój ostatni trzymiesięczny „związek”. Masz trzy możliwości:
1. Gość jest pojebany więc go zostawiasz
2. Gość jest niepoczytalny i sfrustrowany więc go zostawiasz
3. Gość jest całkowitym desperatem więc go zostawiasz i wolnych chwilach (3 razy w tygodniu) dajesz mi.
00 -
Odpowiedz
Jeb to dziewczyno, co Ty robisz? Życia Ci za dużo? Nie marnuj czasu, jego wcale nie jest tak wiele. Przedwczoraj miałem 22, wczoraj 32 a dziś mam 49. Pierdolnie szybciej aniżeli myślisz dlatego jeb wirtualne związki na odległość, nikomu nigdy nic takiego nie wyszło.
00 -
Odpowiedz
Dobry !
Dla swojego własnego dobra zapomnij o tym pedale i zacznij robić masę . Trener cipo da nawet darmowy testosteron przez miesiąc . Ale pamiętaj , pilnuj michy 5 tyś kcal musi iść dziennie . Zatem pozostaw swój numer telefonu , bo nie każdemu po-daje darmowy testosteron.
Bogdan ” The Trener”00 -
Odpowiedz
Boże dziewczyno związek w internecie i Ty się emocjonalnie wkrecilas? Dla mnie to jakiś chory żart
10 -
Odpowiedz
Polecam ci film „Do szaleństwa”. Ukazana tam JEST podobna sytuacja do twojej. Koniec jest…
10 -
Odpowiedz
No i co że ma 31?? Uczucia, emocje ma tak samo jak ta 15- latka. A może być dużo bardziej zagubiona niż ona. Kocha faceta i nie wie co robić. Nie będzie łatwo się odkochać.
10
Rytuał srania
2023-11-23 19:58Jako że ostatnimi czasy pojawia się dość sporo wpisów nt. robienia kupy, puszczania bąków, srania, wykakalania się czy jak tam chcesz to nazywaj, to i ja postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami.
Mianowicie, ja nazywam to rytuałem srania.
Wiecie co nieraz robię? Robię sobie taki dzień, że wpierdalam różnego rodzaju rzeczy, np. Dziś wjechał macdonald 2 czizburgery, 1 red chikker. Teraz zjadłem kanapkę, zjadłem też szejka truskawkowego, wypiłem kawę z mlekiem w domu, zaraz będę jeść rosół.
Po takiej extremalnej dawce naraz wszystkiego, po takim miksiorze po prostu idę sobie do wc odpalam na 3 różnych wysokościach świece zapachowe, przygaszam światło, odpalam chujnie, lub inne treści i daje dupie ostro popalić!!! W tle czasem leci sobie spokojna chillowa muzyczka, ale jak czuję że nadchodzi moment eskalacji to nie ma zmiłuj, napierdalam tak, że inni domownicy, słyszę jak się śmieją albo obrzydzają xDD sprawia mi to ogromną satysfakcję. I nie, nie mam krępacji jak tu ostatnio kolega napisał że wstydzi się z kałacha(dupy) napierdalać w gościach.
To jest istny sajgon, potrafi mi to zająć godzinę, pierdy są głośne, donośne, a jak to w bloku, słychać wszystko i niesie się pieśń srania po rurociągu odpływowym niesamowicie. Najczęściej szczam dupą, po prostu armagedon w kiszkach tam się jeden wielki dzieje. 😀
Komentarze do "Rytuał srania"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
trzeba być za przeproszeniem popierdolonym by się wstydzić czegoś naturalnego tzn. puszczania gazów xD
21-
Odpowiedz
On nie pisał o spontanicznym bąku w liwingrumie tylko o uroczystości, tak jakby mszy wypróżnieniowej, którą z tej okazji urządza. Ziaziu na bani jak nic…
00
-
-
Odpowiedz
Ja mam przewlekłe wrzodziejące Zapalenie jelita grubego
Nie chciałbyś tego mieć, ale rozumiem cie bo sam jak idę na sracz a chodzę 3 lub 4 x dziennie to wale jak z karabinu że potem musze przysznicem miskę sracza myć
A najlepsze jest w publicznych kiblach ahahah30 -
Odpowiedz
Czy ojciec zagląda przez kratkę?
10-
Odpowiedz
Wujek tak, ojciec jest poszukiwany od dziewiętnastu tygodni.
10
-
-
Odpowiedz
Gratuluję, ale czy to jest zdrowe?
00 -
Odpowiedz
Uważaj, śmieszku, to jest poważna i całkowicie darmowa rada: Z tego co orientuję się, w stand upie, w wydaniu większości przedstawicieli tego gatunku rozrywki, czyli Rutek, Lotek, Pacześ i 99% pozostałych bazuje na mocno zwulgaryzowanych obrazach czynności seksualnych i fizjologicznych. Twój wpis, nawet gdyby był autentyczny, nadaje się IDEALNIE na kolejny występ Paczesia czy Lotka. Po prostu sprzedaj im to, zanim ktoś im to podpowie i będą mieli za darmo. Oni na podstawie Twoich nudnych wymysłów zrobią show po 100 zł za bilet!
00
Wypierdalać nędzarze …
2023-11-23 19:58Masa Polaczków do mnie pisze z prośbą o odroczone terminy płatności za towary, jakimi handluję!
WYPIERDALAĆ WARSZAWIACZKI CWANIACZKI! WON KUTASY NA ORBITĘ!
Zasada pierwsza i ostatatnia: najpierw hajs > potem towar.
Chuj mnie interesują wasze problemy, opłaty, zapłaty i inne gady. Chuj mnie to obchodzi! Hajsu nie macie znaczy to to samo co : WEYPIERDALAĆ!
Ja nie sponsor…
Ja nie bank…
Ja nie bocian z providentem na czele…
Ja nie matka Teresa!
Won huśtać się wuje w inne miejsce!
Komentarze do "Wypierdalać nędzarze …"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Błażej Prod-Stol Investments Sp. z o.o. – Najlepsza obsługa posprzedażowa w latach 2015 – 2022. Nigdzie nie zaopatrzysz się tak dobrze jak u nas, gwarantujemy na piśmie! Najwyższej jakości towar i kontakt do późnych godzin wieczornych.
Won huśtać się wuje w inne miejsce!
Ja nie sponsor… Ja nie bank…
WEYPIERDALAĆ!
WON KUTASY NA ORBITĘ!Serdecznie zapraszamy do kontaktu, również w soboty.
00 -
Odpowiedz
Nie masz przypadkiem wrażenia, że ktoś kto pracuje w weekendy a w tygodniu po nocach to upadlak?
Z takimi ludźmi na dłuższą metę się nie pracuje. A czemu? Bo, ktoś kto musi zapierdalać wraz ze wskazówka zegara to bidul i dusi grosz. Tacy ludzie towar swój to nawet ze śmietnika wyjmą aby zarobić. Ja pracuję 8-16 od 32 lat a w weekendy odpoczywam. Kolejka do firmy zawsze pełna a na raty to sobie w banku kup. Z ludźmi niemającymi interesów się nie robi oraz także tymi, którzy wymagają pomocy posprzedazowej. Oznacza to wtedy, że mamy doczynienia z debilem,który nie umie użyć czegoś w co włożył swoje pieniadze. Takich kontrahentów trzeba omijać. Mam otworzyć szkołę programowania sprzedając procesory Atmega? Dobre!00
Uwaga na nowy sposób sprzedaży wysyłkowej!
2023-11-23 19:58W niemczech i w Italii jest to już normą, czyli sprzedajmy przedmiot z opcją wysyłki, wysyłamy i … czekamy.
Zapłatę otrzymamy dopiero po trzech dniach od dostarczenia przedmiotu kupującemu. Od ponad roku rośnie liczba spraw sądowych, albowiem system ten to niezły przekręt. Żywią się na tym sami nieuczciwi bo… zawsze można powiedzieć, że zamiast iPhone’a dostaliśmy cegłę – wtedy sprzedający pieniążki ma wstrzymane do czasu… sprawy wyjaśnienia.
Do Polski system ten zawita niebawem… zatem uważajcie i żyjcie tylko i wyłącznie formą: najpierw hajs > potem towar. Nikt wam potem, dupska nie zerżnie.
Komentarze do "Uwaga na nowy sposób sprzedaży wysyłkowej!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jak ktoś się na to nabiera, to niech zdycha z głodu. Im mniej durniów, tym lepszy świat.
01 -
Odpowiedz
Czy przypadkiem już od dawna olx i inne vintedy do sprzedaży zużytych podpasek (ale wypranych! / igła!) nie działają w taki sposób? Ktoś odbiera, pisze, że wszystko gra lub nie i dopiero dostaje wcześniej wysłany hajs, który był zatrzymany do czasu tej informacji na kambodżańskich cyberprzestrzennych serwerach?
00 -
Odpowiedz
siema
00 -
Odpowiedz
Za „pieniążki” należy się kop w ryj. Nic mnie tak nie wkurwia jak to dziecinne zdrobnienie. Pieniążki to mi babcia dawała na cukierki jak miałem 6 lat.
00-
Odpowiedz
Ale to są… pieniążki. Sprzęt w Polsce jest za… pieniążki no bo jak nazwać 4 rdzeniowy złom mający 16GB RAM?
98% Polaków nie stać na komputer za pieniądze.00
-
Jakim prawem obce media aż tak ingerują w politykę?
2023-11-23 19:58Włączam TVN i nie ma dnia ani nocy, aby nie dyskutowali o polotyce w Polsce.
Jakim kurwa prawem te spekulacje, nagonki, dyskusje?
Przecież, telewizja powinna być od tego, aby przekazywać wydarzenia, prawda?
Przekazywać wydarzenia z dnia i z czasu przeszłego a nie spekulować i ustawiać czas przyszły!!
Ja nie dziwię się „drobiowemu” (Kaczyński) że chciał TVN z Polski odjebać!
Zauważcie, że te kurewskie media ciągle działają w trybie DOMNIEMANYM, czyli tworzą hity na nie realiźmie – na czymś – co nie wystąpiło jeszcze – na czymś, czego nie było …
Rozumiecie to?
To tak jak bym wałkował pół dnia z jakąś ekipą temat pieczenia chleba przez nastolatkę! Masa wtedy pytań się rodzi:
– a jeśli wyjdzie zakalec?
– zostaną zmarnowane środki finansowe
– zbędnie zapłacimy za czas pracy
– zbędnie zapłacimy za prąd
– ludzie wymrą z głodu, gdy chleb nie wyjdzie
MAM KURWA TEGO DOŚĆ!!!!
Komentarze do "Jakim prawem obce media aż tak ingerują w politykę?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Niemiaszkom dwa razy nie udało się podbić Europy zbrojnie to zmienili metody. Teraz robią ludziom wodę z mózgu żeby sami pozbyli się suwerenności swoich państw na rzecz unii europejskiej w której defacto rządzą Niemcy. Wynajdują różnych tusków będących na ich usługach i pompują wokół nich swoją propagandę niczym kiedyś Goebbels. Niestety ta metoda ma większe szanse powodzenia niż poprzednie.
60 -
Odpowiedz
Dokładnie. Gdy obecny rząd upadnie w ciągu kilku tygodni i PiS ogłosi stan wojenny pod sytuację z Rosją, i gdy za parę miesięcy wygra wybory, bo przy ryzyku wojny ludzie są zawsze osrani i głosują na starą partię, to mam nadzieje, że Obajtek wykupi wszystkie media, a te, których się nie uda wykupić, wypierdoli z kraju lub Ziobro je wsadzi do więzienia. Powstanie wtedy Jedna Jedyna Polska Stacja Medialna. Można ją będzie nazwać TVP Meta. Będzie jedna prawda, zero dezinformacji. Pełna współpraca społeczeństwa dla Polski.
01 -
Odpowiedz
Polacy nie zasługują na własny kraj, dlatego zdecydowali go sprzedać za paciorki. Mentalność chłopa bitego przez ekonoma jest w nas zbyt głęboko. Zagranica traktuje nas jak kolonię, którą de facto jesteśmy i teraz nawet już tego nie kryją. Mam nadzieję, że pomogłem.
61 -
Odpowiedz
Przykre jest że mimo wszystko i tak dla sporej części naszych nieszczęśliwych rodaków TVN to nadal tzw. wolne media.
50 -
Odpowiedz
Telewizja prywatna powinna być do tego czego tylko chce jej do kurwy nędzy właściciel lub udziałowcy jeśli mamy do czynienia z dużą spółką. Widzę, że z własnością prywatną u Ciebie tak jak u katolików z wolnym wyborem „zrobisz co tylko zechcesz i kiedy zechcesz, ale spróbuj nie zrobić tak jak ja bym chciał to się będziesz chuju smażył na golasa w głębokim tłuszczu przez wieki, a to wszystko ze względu, że Cię kocham!” –_–
00 -
Odpowiedz
A kto temu winny? Chuje tępe zwane dawniej Polakami. Zamiast korzystać z alternatyw to od pokoleń Niemcu kabze nabijają, jest inaczej? Mercedesiki, Audiczki, BMKi, Passaciki i miliony Skody, jakby kutwa Mazd, Hyunadi i innych nie było. Z drugiej mańki rzucili się jak szarańcza na tanie rączki do pracy ze wchodu, prawda? Wszystko wszystkim ale nie swoim. A jebał was kundel bury i nieważne czy po niemiecku czu po francusku. Swoich słowiańskich braci leją a amerykańskie dupy liżą, sprzedawczyki pierdolone. I dobrze że tych bezmózgich roboli w końcu ktoś rozpierdolił. Nie trzeba było Gebelsów, wystarczył Jaruś.
00 -
Odpowiedz
Masz kurwa dość? To kurwa, nie oglądaj!
00 -
Odpowiedz
Ameryka to jak jehowcy, wyjmują jeden wyraz z czyjejś książki i przyklejają do niego swoje… książki.
00 -
Odpowiedz
Niemcy to żmije. Mają kompleks wyższości. Trzeba ich się pozbyć.
00

Mało zarabiają bo dają się dymać pracodawcom.
Na szczęście napływa fala nieokrzesanej dziczy z Afryki, która raz, dwa, trzy postawi pracodawców do pionu. Jak taki nachodźca, który gówno potrafi opierdoli i zapierdoli pracodawcę, wysyłając go na cmentarz to jebani pracodawcy będą błagać Polaków żeby chcieli u nich pracować.
Zapamiętajcie to, że dzicz z Afryki nie pierdoli się w tańcu i bardzo chętnie sięga po nóż albo maczetę jako argument w sporze np. o wysokość wypłaty.
I tak co miesiąc, prawda?
Rozmarzony kurwokretynie, wracaj do tyrki za trzy tysie na śmierdzącą rękę.
Pierdol się debilu i sam zapierdalaj za 3 tysie, bo ja nie muszę, ponieważ tacy kurwokretyni jak ty leszczu w dupę jebany, zapierdalają na mnie, a ja w tym czasie posuwam twoją żonę, dziewczynę sącząc zimne Martini. Właśnie wybranka twojego serca zaczyna ssać mi pałę.
Pasi ci śmieciu?
Takie są realia rynku pracy. Mogłoby być lepiej, ale wtedy bylibyśmy zbyt konkurencyjni dla zachodu, a to już niedobra tak.
Z jaką kosą?
z jaką maczetą?
W Polsce?
W Polsce zarobią na kosę lub maczetę?
Seriooooo?
Buhahaha!
Pozdro z Modeny.