Marnowanie zasobów Świata!
Produkcja bubli!
Ja pierdolę!!
Na chuj komu tablet za 200-300 czy 400 euro który nie ma kontaktu ze światem?
Po chuj komu tablet bez obecności 4G i 5G w środku?
Kurwa!
Metale ziem rzadkich
2023-11-27 16:25przyznam że nie rozumiem tego określenia. To raczej metale (tytan, lit, złoto) powinny być rzadkie a ziemia może być urodzajna. To powinno brzmieć w odwrotnym szyku – Ziemia metali rzadkich.
Krzysiek, prawiczek, 31 lat
Komentarze do "Metale ziem rzadkich"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Też nigdy tego nie rozumiałem, a już zbliżam się do setki…
00 -
Odpowiedz
Nie pierdol. Powinny być rzadkie (rzadko występujące) metale w ziemi. Metale ziem rzadkich to musiał jakiś pierdolony intelektualista wymyślić, żeby się dowartościować.
00 -
Odpowiedz
Bo tak przetłumaczono angielskie „rare earth metals”. Co można zrozumieć na kilka sposobów, np. bliższy twojemu „rzadkie metale ziemi”.
00
Internet to dzisiaj śmietnik
2023-11-27 16:24Czy tylko ja wkurwiam się niemal codziennie, próbując wyszukać cokolwiek sensownego w internecie? Jeszcze 15 lat temu Google było wyszukiwarką, a nie płatną usługą reklamową, Wikipedia służyła za źródło (czasami niepewnej) wiedzy, a nie poprawnej politycznie propagandy, a kilkuminutowa sonata Chopina na YT nie była w połowie przerywana głośniejszą o 30 decybeli reklamą środków na wzdęcia/sraczkę/nietrzymanie moczu/problemy z erekcją (niepotrzebne skreślić).
Chcecie kupić np. zasilacz do laptopa? Powodzenia w przebijaniu się przez pierdyliony „ofert sponsorowanych”, które w ogóle nie odpowiadają parametrami technicznymi temu, czego szukamy. Chcecie sprawdzić czym dojedziecie z Pierdziszewa do Koziej Wólki? Kiedyś w wyszukiwarce znajdowały się busy co godzinę, dzisiaj nadal jeżdżą, ale na tej samej stronie zupełnie pusto (zapewne brak ofert sponsorowanych). Szukacie rzetelnych testów jakiegoś monitora na YT? Znajdziecie tylko gówniane filmiki rozwrzeszczanych klakierów, którzy na jego widok podostawali orgazmu.
Jednak najbardziej żal mi forów internetowych. Kiedyś przesiadywało tam mnóstwo ludzi, gotowych pomóc w każdej sytuacji. Np. jak 10-12 lat temu napisałem na forum gry, że podczas bitwy na mapie XYZ wywala mnie do pulpitu, to w ciągu 2 dni ktoś potrafił znaleźć rozwiązanie. Ludzie potrafili sklecić z sensem kilkanaście zdań, niektórzy za darmo poświęcali wolny czas, żeby pomóc innym. Dzisiaj niby jest pierdylion platform, Discordów, FB itd., ale spróbujcie zadać tam jakieś sensowne pytanie. W najlepszym wypadku dostaniecie zdawkowe 2-zdaniowe odpowiedzi, z których nic nie wynika. Próbując drążyć temat, zaczną się śmieszki, spam, a w końcu seria bluzgów. Czasami czuję jakbym znajdował się w jakimś gigantycznym zoo, pomiędzy klatkami goryli i orangutanów.
Nie wspomnę już nawet o ogólnopolskich portalach, gdzie dawniej ktoś przynajmniej próbował zachować obiektywny przekaz, teraz leje się tam żenująca propaganda, pisana kompletnie niegramatycznie, której na dodatek już prawie nigdzie nie można już komentować. Zdjęcia zgliszczy czy trumien sprzed 10 lat ilustrujących „bieżące” wydarzenia to już norma. Dalej ściana newsów o tym, jak politycy, miliarderzy i inni wielcy tego świata chcą jeszcze bardziej nas inwigilować i utrudnić nam życie, oczywiście „dla naszego dobra”. A uzupełniają to śmieciowe clickbaitowe nagłówki kretyńskich artykułów o tym, że „Robert Lewandowski osłupiał” i „potworne wieści na temat Igi Świątek”. Człowiek chce tylko jak dawniej w 5 minut sprawdzić „co się dzieje na świecie”, a po 15 minutach kończy skrajnie zażenowany, sfrustrowany i roztrzęsiony.
Gdy jakieś 10 lat temu praktycznie przestałem oglądać telewizję (nie licząc sportu i kilku kanałów filmowych), to nie przypuszczałem, że w tak krótkim czasie internet stanie się jeszcze gorszym szambem. Co gorsza, nie widzę już teraz szans by dokądś uciec. Cały świat pędzi w kompletnie posranym kierunku, a młodsi ode mnie zdają się tym nie tyle nie przejmować, co… zachwycać.
Komentarze do "Internet to dzisiaj śmietnik"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Oj chłopie, pięknie to jest napisane, 100% racji. Brak tu tylko o pierdolonych okienkach na każdej stronie. Wchodzisz gdzie kolwiek, zaczynasz np. czytać i jeb kurwa !!! ,, szanujemy twoją prywatność”- tak kurwy szmaty jebane, szanujecie, wpierdalając sie wszędzie gdzie to możliwe. Tęsknie za czasami kiedy miałem 14 lat, było to w roku 2009. Korzystanie z internetu było wtedy frajdą i odbywało się bez wywoływania co chwilę ataku hiper kurwicy. Mam nieodparte wrażenie że po roku 2010(początek raka telewizji-paradokumenty) wszystko zaczeło się degradować, upośledzać i zjebywać. Najbardziej mnie wkurwia, że ludzie biorą to wszystko za normalne zmiany dziejowe.
70 -
Odpowiedz
No syf, syf, dlatego chuje mobilne dziś robią za 30 euro no limity w 4 i 5G a dziesięć lat temu jebali po 5 euro za każdy 1GB.
00-
Odpowiedz
Bo tak!
00
-
-
Odpowiedz
Wyspecjalizowane fora ciągle są, ale niektóre żądają opłaty za rejestrację. I dobrze, za wiedzę trzeba płacić. Za darmo masz gówno oklejone reklamami, jak widzisz.
11 -
Odpowiedz
Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcami. Szukanie czegokolwiek konkretnego w sieci to dziś gehenna, wszędzie sponsoringi, reklamy, przekierowania i chujwicojeszcze. Czołowe portale w tym khaju pierdolą takie głupoty, że proszę siadać, do tego błędy stylistyczne są nagminne. A oglądając kolejne okienko z akceptacją tych piehdolonych ciasteczek, mam ochotę jebnąć sprzętem w ścianę. Pal sześć, pij zero siedem.
10 -
Odpowiedz
Frajdę to miałem między 2001 a 2003, p2p żyło wtedy pełnią życia…
20 -
Odpowiedz
Na chuj się to wszystko nadaje. Filmy dostępne kiedyś bez pardonu teraz nagle chuj bombki strzelił. Prawa autorskie, się kurwa obudzili. Mówię o filmach sprzed ponad dekady, dawno zerżniętych w tv, a teraz nichuja nie obejrzysz. Daje się złapać dziś, mija tydzień, czy cóś, film usunięty, ze względu na prawa autorskie. KURWA JEBANA MAĆ!
40 -
Odpowiedz
„ reklamą środków na wzdęcia/sraczkę/nietrzymanie moczu/problemy z erekcją ”. Czego poszukujesz w necie przyjacielu, że takie reklamy Ci się wyświetlają? Może to jest Twoim powodem Twojej frustracji, którą projektujesz na wymyślonego wroga?
02 -
Odpowiedz
Trzeba wiedzieć jak szukać. Np Jada Stevens wyszuka informacje o aktorce, ale już jej imię + anal fantasy znajdzie najzgrabniejszą aktorkę ever i jej film.
00 -
Odpowiedz
Nie otworzycie za granicą połowy polskich serwisów. Np. VOD TVP płacze, że audycja że względu na prawa autorskie nie jest dostępna w moim kraju. Pojebowo i tyle…
00 -
Odpowiedz
Za friko już nic nie ma. Siedzisz 8 lat w podstawówce, 5 lat w technikum a potem 5 latek na studiach plus roczek na stażu. Oddasz nabytą wiedzę za free?
Pewnie że nie. A dlaczego? A dlatego, że przez ostatnie choćby 2 dekady Polaczek Polaczkowi za wszystko dziękował obrobieniem dupy a potem kopem w dupę. No i dlatego dzisiaj każdy, kto o coś prosi dostaje kopa ale w ryj. Dopiero za jakiś czas kapniecie się, ile była warta ta… często niby bezinteresowna i bezpłatna pomoc.00-
Odpowiedz
„Polaczek Polaczkowi” … no to jest wstęp do szerszego i zarazem zasadniczego tematu:
Dlaczego największym wrogiem Polaka jest zawsze inny Polak? Jeżeli ktokolwiek potrafi zmierzyć z takim tematem np. pisząc pracę naukową – będzie godny tytułu profesorskiego.
Ja sam mógłbym napisać na ten temat całą ryzę papieru do drukarki, ale rzecz w tym aby przeanalizować zjawisko, zrozumieć, a nie wylewać z siebie frustrację. Według mnie ani Polacy nie są narodem, ani Polska państwem – to takie zlepki praktycznie obcych sobie ludzi oraz regionów powierzchownie połączonych językiem, jakimiś podstawowymi obyczajami tj. Boże Narodzenie. Dawno temu kiedy dominowała szlachta i możnowładztwo, a na Zachodzie doszło do odkryć geograficznych pojawiła się pierwsza szansa na zmianę – system feudalny zaczął ewoluować ale tylko tam szedł w kierunku rozwoju. I wydarzył się dualizm gospodarczy zwany dualizmem na Łabie. Polska szlachta koniunkturalnie zablokowała zmiany, bo były jej nie na rękę. Kilkaset lat później znowu Konstytucja 3 Maja przyszła zbyt późno i tylko przyspieszyła upadek państwa zanim w ogóle mógł powstać naród – znowu przy pomocy tutejszych szlachetnie urodzonych. Potem Wielka Wojna 1914-18 gdy powstały okoliczności sprzyjające odbudowie państwa i masa nowych problemów, zapóźnień jakie usiłowano nadrabiać w ekspresowym tempie, a potem II wś. następująca po niej druga okupacja sowiecka na 45 lat. I paradoksalnie to ona jest czasem stanowiącym punkt odniesienia dla współczesnych Polaków: jaka taka stabilizacja, pozorne wyrównanie różnic społecznych etc. Polacy mający jakąkolwiek świadomość historyczną, przywiązanie do tradycji to niewielka mniejszość, pozostali żyją w miksie sprzecznych tradycji (wystarczy pogadać o Stanie Wojennym i od razu widać jak wiele nadal wierzy w „mniejsze zło” nie rozumiejąc że doszło do sowieckiej interwencji rękoma polskojęzycznych Sowietów). Polacy nie mają żadnego spoiwa jako naród, a celebrowanie świąt i tradycji z II Rzeczpospolitej to puste rytuały – sierp i młot zastąpił krzyż i orzeł w koronie, ale w warstwie faktów było miękkie przejście nomenklatury PRL do nowej rzeczywistości, gdzie ukształtowali oni kolejne pokolenia w swojej fałszywej narracji o „bezkrwawej rewolucji” 1989 roku. Nie ma bardziej męczącego kraju niż Polska, a Polaków o ile tylko to możliwe omija się z daleka, bo tylko złego się po nich można spodziewać. To jedna wielka iluzja gdzie normalność istnieje jedynie jako swoiście pojmowana. Dodatkowo zmiany kulturowe w świecie potęgują zamieszanie w Polsce: na piasku nic się nie zbuduje, a wiatry przemian obracają w niwecz to co ktoś próbował stworzyć. Jedynie wrogowie ze wschodu i zachodu obawiają się Polaków, bo pamiętają te nieliczne momenty historii kiedy mieli oni swoje chwilę wielkości uniemożliwiając Moskwicinom czy Germanom ich imperialne plany. Imperialiści wschodni i zachodni są jednak cierpliwi, bezczelni, cwani i nadal ryją pod nami oczywiście głównie rękoma polactwa i UE przepoczwarzonej w nowe wcielenie ZSRR – złudzenie jedności i równości dla ciemnego ludu i narzędzie urzeczywistnienia resentymentów imperialnych niemiecko-francuskich z życzliwym wsparciem ruskich jeśli trzeba.00
-
1TB RAM i 128 RDZENIE – ale to zapierdala!
2023-11-27 16:24Maszynę kumpel kupił do drukarni. Ale to kurwa ma kopa! Platforma wieloprocesorowa, na pokładzie 4 procki i każdy po 32 rdzenie. Całość z czterema grafikami w CrossFire, każda grafa po … uwaga! 64GB RAM! Ja pierdolę!
A na fakturce drugie „o kurwaa!!!”
Cena brutto 19879 euro!
PCIE 4.0 NVME jako … cache!
Szmata Windows11 wstaje na tym w 2 sekundy! Serio!!! 2 sekundy od zakonczenia POST TEST w UEFI!
Wrzuciliśmy 187 fotek do renderingu na BillBoardy! Maszyna zrobiła to w 2 minuty 28 sekund. Dla przykladu mój i7 12 generachi w domu z 64GB RAM i nVidią wspartą 8GB robił to w … około 55 minut.
Zasilacz w tej maszynie jest fascynujący!
6 sztuk BeQueit coś tam a każdy po 850W! Ja pierdulu!
4 filmy i każdy w okolicach 50minut kręcone w H265 4K zostały połączone w Adobe Premiere i skonwertowane do Full HD w czasie – UWAGA! – 1 minuty 19 sekund.
Jednak technologia istnieje, szkoda tylko że kosztuje tyle, co średniej klasy nowe auto.
Komentarze do "1TB RAM i 128 RDZENIE – ale to zapierdala!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Czym się podniecasz debilu? Jakimś gównem za 20000€? Ostatni superkomp z listy top500 wciąga ten złom nosem bez piardnięcia. Te gówno za 20k€ ciągnie 5kW z sieci energetycznej i zdziwisz się jak przyjdzie rachunek z elektrowni.
10 -
Odpowiedz
Zamiast wykupić wszystkie do końca tygodnia po cichaczu i śmiać się do 2030 wszystkim polaczkom robaczkom w ryja robiąc w jeden dzień tyle ile robaczki robiliby przez tydzień w jedenastu to ten pieje z zachwytu i zdradza sekrety biznesowe na najbardziej wpływowym portalu gospodarczym w Europie Środkowo-Wschodniej. Ja nie wie, ja ta nie wie….
10 -
Odpowiedz
Kolego nvme jako cache? Czyżeście się z kurwami na łby pozamienialo? Cache się robi w RAM a nie na uber wolnym nvme (w porównaniu do RAM).
19k Euro to tyle co 1 grafa do AI, także dupy z amd nie urwie bo to jak piszesz do AE a nie do konkretnej pracy.
00 -
Odpowiedz
Chuja!
Piszesz jakbyś się zesrał seria skrótowych bobkow i się tym zajebiście podniecał.
A ja mam C64. I ma magnetofon i dżojstik.
I wszystko na nim hula aż miło.10 -
Odpowiedz
Pytanie, jak film? Bo jak anal fantasy to można zrozumieć.
00
Gość się załamał a ja prawie lałem się ze śmiechu…
2023-11-27 16:23Pojechałem kupić telefonino.
Ble,Ble,ble…
Ble,ble…
Ble…
(powyższe dlatego, że nie mam czasu na wstęp)
Gość otwiera:
Pudełko nr.1 – telefon się nie włącza
Pudełko nr.2 – telefon się nie włącza
Pudełko nr.3 – telefon się włączył ale tylko pół ekranu wyświetlał
Pudełko nr.4 – telefon ok ale ekran zbity 🙂
Patrzy się na mnie i pewnie w myślach pyta: otwieramy piąte?
Otwieramy!
Otworzył pudelko, kabel jest, ładowarka jest, papiery są, kartoniki też a telefon gdzie???
Ludzie!
Myślałe że ze śmiechu się zleję!
Gość zamarł bo… sam zrywał plombę z pudełka! Rozłożył łapy … i mówi:
„Wiesz Pan co? Tam dalej jest punkt TIM, tam też mają telefony, być może będą mieli coś sprawnego i … „wafankulooooo” – przede wszystkim będą mieli”
Ubaw po pachy!
PS. Sprawa dotyczy Huawei
Komentarze do "Gość się załamał a ja prawie lałem się ze śmiechu…"
I to jest prawdziwa mega chujnia! Serio!
2023-11-27 16:23Jebło mi drukarkę z ranca!
Pilnie, na już, potrzebowałem wydrukować jedno, duże foto. Dosłownie jedno!
Lecę zatem od punktu do punktu typu ksero, ni chuja, nie drukują bo zła pogoda, kogoś brzuch boli itp. itd.
Wkurwiłem się, mówię sobie sam do siebie, za chwilę chuj mnie jebnie!
No dobra! Stanąłem pod Mediaworld, lecę na market, oglądam, przeglądam i szukam najtanszej kurwy, która ma w zestawie tusze.
Patrzę, no jest. Do dobre, 59.90 euro będzie za jedną fotę!
Kupiłem, jadę na chatę, podłączam…
no właśnie – podłączam!
Nie kurwa, nie podłączam!
Na pudełku pisze, że suka ma WIFI a kabla w środku NIET!
Dobra, kombinuję i wyszło na to (wyczytałem w necie) że ta kurwa nie połączy się przez WIFI jeśli najpierw nie skonfiguruję jej przez kabel!
No …. myślałem że pierdolnę tym o ścianę!
HP KURWAAA!
Chińczyk obok, załadowałem kundlowi kagańca i zapierdalamy z buciora. Kupiłem kabel. Aż całe 5 euro!
Wracam, podłączam kurwę, konfiguruję, niby działa! Wreszcie suka coś wydrukowała!
Jadę dalej, wrzucam fotę w dużym DPI, mega zajebista, chodzi o to że za chwilę pogrzeb a ja chcę gościa fotkę w ramce postawić na trumnie, albowiem trumna będzie zamknięta. Ludzie będą łazić, nie chciałem się najeść wstydu niskim DPI więc walę FULL WYPAS!
Gdyby nie ten pogrzeb — pierwsza poszłaby do grobu drukarka.
Czemu?
Ta kurwa fotę z deka mniejszą aniżeli A4 drukowała 19 minut!!
W końcu wydrukowała!
Trochę mi za dużą, postanowiłem zmniejszyć troszeczkę i wydrukować raz jeszcze.
I tu kurwa zonk!
Drukarka dostała kopa! Serio! Wyjebałem w to kopa aż miło się rozsypała w mak!
Czemu?
Bo, kurwa, tusz kolor po jednej fotce skończył się!
Dostałem komunikat: pozostało 8% koloru, wymien pojemnik.
Bardzo polecam HP 2722e!
Ale oni wały kręcą niech ich chujnia jebnie!
Pozdro z Modeny.
Nigdy się nie dołożyłem na mieszkanie. I bardzo dobrze.
2023-11-27 16:22Po pierwsze, na kogo jest przepisane? Bo na pewno nie na mnie.
A w przyszłości różnie może być, bo może np. rodzeństwo sobie w nim zamieszkać, a ja będę musiał wypierdalać – i wtedy będę miał mniej na kawalerkę na jakimś zadupiu gdy się będę teraz dokładał.
Poza tym rodzice sobie już chyba w swoim życiu kupili co chcieli (np. lodówkę, pralkę, telewizor), stać by ich było nawet na smartfona raz na kilka lat (bo używać przez 10 lat telefonu bez dotykowego ekranu, z niepełną klawiaturą, bez trackpada/trackballa to już chyba wyższy poziom upośledzenia), a ja jestem jeszcze młody, to dzięki temu mam na jakieś drobiazgi.
Jeden wyjątek by był że bym się dokładał: jakbym był jedynakiem 🙂
Komentarze do "Nigdy się nie dołożyłem na mieszkanie. I bardzo dobrze."
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ja nigdy nie uprawiałem seksu, nie całowałem się, nie trzymałem dziewczyny za rękę ani nawet nie przebywałem w pobliżu żadnej dziewczyny sam na sam.
Krzysiek, prawiczek, 31 lat
01-
Odpowiedz
Tu autor wpisu na chujni.
A mnie chuj nie staje tak zajebiście jak w wieku około 20 – 20kilku lat (przez co zachowywałem się trochę jak pizda, ale mniejsza o to), że byle bodziec i już mi stał na baczność, a jestem taki bliżej trzydziestki.
Ostatnio się wkurwiłem to sobie odpaliłem pornosa (solo, więc bez udziału innych osób, pewnie też jakieś obrazeczki) i mi mało co drygnął do tego.
Może jakbym się przerzucił na coś drastyczniejszego to wtedy by było inaczej, ale nie chcę sobie psuć psychiki.
I co Ty na taki problem?00
-
-
Odpowiedz
Zapomniałem dodać do tego tematu:
Jeden wszystko dostaje, drugi nic.
I co z tego dokładania się do mieszkania?
Chyba nie muszę odpowiadać.
Sobie frajera chyba jakiegoś szukają tacy rodzice i tyle.
Jeśli długi to wiadomo – dokładałbym się.00
Komornik przez zbieżność nazwisk chciał sprzedać działkę należącą do mojego wujka
2023-11-27 16:21Autentyczna sytuacja sprzed niedalekiego okresu czasu. Za długi kogoś z drugiego końca Polski chciał zlicytować członka mojej rodziny. Oczywiście żadnego przepraszam, żadnego pocałuj mnie dupę. Poszła skarga na komornika do sądu w którym pracuje, bo jest to komornik sądowy. Takich mamy urzędników w Polsce a raczej ich parodię.
Ziobro potrafi tylko wypuszczać neonazistów z więzień a w przedmiotowej sprawie nie kiwnął palcem.
Krzysiek, prawiczek, 31 lat
Komentarze do "Komornik przez zbieżność nazwisk chciał sprzedać działkę należącą do mojego wujka"
Stało się
2023-11-27 16:21Stało się. Polska utraciła resztki suwerenności. Teraz jebana unia będzie decydowała o wszystkim a polskie prawo można powiesić na kołku, ponieważ nie ma znaczenia wobec nadrzędnego prawa unijnego.
Od dziś musimy szczać i srać według dyrektywy unijnej.
Od jutra musimy oddychać według dyrektywy unijnej.
Od pojutrza musimy żyć tyle czasu ile stanowi dyrektywa unijna.
Ale za to możeta jeździć po unii bez paszportu i zdechnąć w dowolnym państwie unijnym, ponieważ na razie nie ma dyrektywy unijnej nakazującej umieranie w kraju ojczystym.
Chcieliśta być w unii to mata.
Komentarze do "Stało się"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie podobają mi się autorytarne reżimy w postaci Kaczyńskiego lub Orbana. W UE nikt nie zakazuje aborcji, nie ingeruje w cudze sumienia, nie karczuje lasów, nie zatruwa rzek, nie obstaje przy węglu i smogu, nie transferuje milionów do kleru, nie upartyjnia telewizji i instytucji publicznych. Jeśli rząd PiS nie potrafi obyć się bez autorytarnych zapędów to niech ta suwerenność przepadnie, bo więcej szkody niż pożytku z niej jest.
27-
Odpowiedz
„ W UE nikt…”. Potrafię wymienić przynajmniej 1 kraj UE, w którym takie rzeczy się dzieją – Polska. Więc nie pierdol jak jest zajebiście w unii.
20-
Odpowiedz
Polska to jakieś rubieże i zaścianek cywilizacyjny UE. Formalnie niby we Wspólnocie ale w rosyjskich standardach po pachy.
33-
Odpowiedz
No właśnie – taka ta UE jest, takie spierdolone kraje ma w składzie. Czekam aż wchłonie Ukrainę, to będą dopiero jajca. UE dzisiaj to spierdolony komuszy twór, kolejny Związek Radziecki. Nie ma
co się zwodzić tymi „wolnościami”, że pan panu może chuja do dupy włożyć. To jest mydlenie oczu, odwracanie uwagi od takich rzeczy jak Agenda 2030, fit for 55, rozwój cenzury internetu, podnoszenie podatków. Młodzież jeszcze nie zaznała kryzysów i myśli, że to tak bezboleśnie przejdzie. Wprowadzą czyste elektryczne samochodziki i pompy
ciepła, i będzie git.30
-
-
-
-
Odpowiedz
Chuja!
Ale o chuj chodzi? Co się zjebało w tej UESRR? Bo nie oglądam tv. A z Internetu to tylko chujnia.pl jako pierwsze i jedyne źródło informacji. Pozdro dla Admina! Jesteś wielki człowieku!10 -
Odpowiedz
Polska to dno i kpina na maksa.
Syf, drożyzna i ludki zjeby.
Nie oszukujcie się…
Ktoś, kto mieszka na legalu na papierach na zachodzie choćby lat 15 nigdy do patologii nie wróci bo po chuj? Zapierdalać na chatkę za worek ryżu lat 40 aby nabyć ją za paletę złota tuż przed głodową emeryturką wiecznie w kolejce na badania w NFZ a po otrzymaniu emerytki będąc prawie 70 latkiem zdechnąć rok czy dwa później?
Jebać ten chory kraj…12 -
Odpowiedz
Rosyjskie standardy??????
No debil!!!
Rosyjskie?
Serio?
Gdyby były rosyjskie Polska byłaby Szwajcarią.
Szto eta Bangladesz 2!!!Pozdro z Modeny.
10 -
Odpowiedz
Po ilości plusów widać jakie zjeby tu przesiadują. Tak wam kurwa źle? Bo komuny nie pamiętacie i tamtej wersji Ruskiego Miru. Lepiej niż teraz Polakom nigdy nie było, ale co gówniarze mogą wiedzieć, skoro nic innego nie znają.
10-
Odpowiedz
Nic za komuchy nie udało się zajebać? Serio? No cóż, pusty łeb i puste jaja = pusta lodówka.
00
-
-
Odpowiedz
W Polsce króluje bezprawie, prawa tutaj dawno nie ma.
00
Matura i system szkolnictwa w Polsce
2023-11-27 16:20Ja pierdole co za spierdolina wymyśliła tą osraną mature? Chujnia taka, że idzie się zesrać, a i tak większość absolwentów nie ma za chuja pojęcia jak ogarnąć się życiowo. Jak można w ogóle „język polski” traktować jako test wiedzy historyczno-literackiej? Co ja kurwa jestem pierdolonym kulturoznawcą i historykiem, że mam wiedzieć, o której porze ta spierdolona antygona się zesrała? Kurwa ich mać, a jeszcze matematyka? Żeby to jeszcze było cokolwiek co mi się faktycznie przyda… jedyne co mi się przyda to chyba ta zajebana kartka papieru żeby się zapierdolić. Pierdolona chujnia kurwa. Każdy co roku doświadcza tego gówna i niektórzy narzekają, a się znajdą tacy, co będą się ze mną kłócić, że są tacy co chcą iść na studia. No i chuj? To zamiast matury wprowadźmy egzaminy wstępne na studia i tyle w temacie kurwa. To wszystko jest takie spierdolone…
Komentarze do "Matura i system szkolnictwa w Polsce"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Matura jest to nikomu do niczego nie potrzebny egzamin, traci się czas na naukę do niej, nigdy więcej w życiu się ta wiedza nie przyda. Matura jest tylko do zbijania kokosów przez szarą strefę korepetycji.
Krzysiek, prawiczek, 31 lat
31-
Odpowiedz
Kokaina, podrabiany bymber, trefna wódka, handel dziećmi, korepetycje z matmy…. nima zmiłuj, nima zmiłuj…
Jeszcze długo nie zaruchasz 😉
02
-
-
Odpowiedz
Po prostu kiedyś nikogo nie dziwiło, że prymitywy twojego pokroju nie mają matury. Ani nie była im do niczego potrzebna, ani nie byliby w stanie jej zdać. Teraz traktuje się mature jak coś obowiązkowego. To bzdura. Prymitywy twojego pokroju nie muszą, a nawet nie powinny mieć matury. Przecież i tak nie są w stanie zrobić niczego, do czego nie dało by się przeszkolić małpy.
50 -
Odpowiedz
No ale przecież nie musisz przychodzić na egzaminy maturalne, a zamiast tego w tym samym czasie możesz jebać herę z podobnymi ziomeczkami za dworcem w Rybniku lub przyjść i se wyjść po piętnastu minutach i wszystko będzie grało. To jest tylko minimum wiedzy ogólnej, żeby sprawdzić czy się nadajesz na studia jakbyś chciał kiedyś na nie skoczyć.
Masz jednak rację z językiem polskim, tutaj zrobiłbym jakiś prosty egzamin, żeby sprawdzić czy umiesz się porozumiewać z innym członkiem i nie popełniasz zbyt dużo rażących błędów, a na jego miejsca dałbym maturę z historii. Tak, żeby młody podmiot opuszczał mury szkoły z solidną podstawą z matematyki, historii i języka angielskiego, a najlepiej jeszcze jakiegoś jednego obcego do wyboru, a cała reszta dla chętnych w zależności gdzie chcą studiować i jaką dziedzinę. Skończę Kuflowe z puszki, wyprasuję koszulę i staruję jutro po śniadaniu na ministra edukacji i tak zrobię jak napisałem wcześni. Hej! ;;))
10 -
Odpowiedz
Matma, fiza, gera i chemia plus angol i jakiś jeszcze jeden obcy. Resztę bym wyjebał bo nigdy nic z tego szkolnego gówna mi się nie przydało. Mnie w technikum elektronicznym ubijali takim samym ścierwem jak Was. Zamiast uczyć ludzi programowania w asm., c , c#, java ,cpp przez 5 lat TE to wbijali gówno, które zapomniałem już kilka lat po ukończeniu szkoły. Tak, tak, też jestem za tym że szkoły ogłupiają i niszczą dobrych techników. Dużo ludzi nie kończy szkół przez zjebane przedmioty, które ich nie interesują. Ja z polaka i historii i reszty łacinopodobnych zawsze miałem prawie gola a z matmy, fizy, chemii… zawsze piątale a matura z polaka to obłęd. Gdybym nie wylizał nauczycielce sąsiadce to bym nie zdał :))))
Pozdro z Modeny.
31 -
Odpowiedz
A daj pan kurwa żyć! Edukacja dziś to żart. Dajmy na to kursy zawodowe – jako amator jestem w stanie zaliczyć egzamin na technika informatyka i mechanika, a czy tak naprawdę ma wiedzę z tych dziedzin? Kurwa, no nie! Liczy się wyzysk młodych przez korporacje. W warsztatach praktykanci zapierdalają na ilość, nie jakość,wymieniaja części, a nie naprawiają zużyte. Ale jak się taki chujek chwali, że on jest mechanikiem. Jest kurwa produktem kapitalizmu. A egzamin na informatyka? Egzamin wygląda tak że trzeba napisać stronę jak z lat 90, wysłać formularz i wyświetlić rezultat. Chuj kogo obchodzi co się dzieje z danymi wysłanymi w formularzu, albo jak ta strona będzie wyglądać na telefonie. No i później masz polskie systemy informatyczne z zespołem aspergera. Nie bać takie standardy.
10

Po co komu tablet z jakimś chujowym 4G czy 5G który w tym kraju nie wykorzysta możliwości tego systemu. Poczytaj opinie użytkowników sieci 4G i 5G na opiniuj.pl. Sieć komórkowa w Polsce leży i kwiczy, a barany najarane na szybki net i ogłupione przez sprzedawców płacą hajs za to czego nie będą mieli. Ponadto zaraz okaże się, że przyszłością jest 6G, ale na chuj komu 6G kiedy kilka lat później wejdzie 7G itd. Pogoń za szybkością jest bez końca.
A ja mam zwykły klasyczny guzikowy myphone z kilkoma funkcjami smartfona, w tym 3G, a rucham.
Mógłbyś przyjacielu coś o tym ruchaniu napisać? Czy moglibyśmy razem – ramię w ramię, pałka w pałkę? Tomek T.
Tomek możemy każdą ruchać, ocierając się naszymi pałami w ich wnętrzach wilgotnych.
Andrzej W.
Ja nie wiem…
Chuja!
A na chuj komuś tablet z 4/5G?
A na chuj komuś tablet?
Zbędna fanaberia i chuj!
Nie kupuj. Musisz?
Pierwsze primo: ja mam wyjebane na Polskę i GPRS w Polsce. Ja wiem jak to tam działa, LTE i 5G w Polsce to kpina.
Drugie primo: większy ekran znaczy wygodniej. Laptop za duży a smartfon za mały.
Zgadza się. Oto przed nami paradoks technologii głoszący że im jest lepsza, tym mniej wartościowych treści dostarcza. Najlepsze, najbardziej wartościowe treści już powstały. Teraz pozostały odgrzewane kotlety albo VR i odtwarzanie klasyki