Mam wszystko i co dalej?

Na serio myślcie, że bogaci są szczęśliwi?
Jeśli tak, macie rację ale jest jedno ale.
Jesteśmy bardziej znudzeni, aniżeli rasa biedna. Ja z nudy kasę rozdaje, serio. Pierwsze 100 baniek to… było ciężko zarobić, zeszło 20lat ale… kolejne pakiety robiły się już same.

Jebałem każdą…
Jadłem wszystko…
Nie byłem tylko na ISS…
Widziałem wszystko…
Mam wszystko…
Mam też super żonę, super dzieci…
i zajebisty brak pomysłów na dalsze życie.
Mam 52 lata…

I właśnie dzięki nudzie trafiłem wnto miejsce. Czytam, czytam… i mocno Wam zazdroszczę, zazdroszczę niewiedzy wszak bladego pojęcia nie macie, jak cudowne jest życie bez nadmiaru kasy…
Cudowne i bezpieczne, wychodzić sobie na spacery o północy po mieście bez gwardii opancerzonych i uzbrojonych ochroniarzy pochowanych za każdym rogiem…

Każdego dnia setki cwaniaczków poluje na takich jak ja…
Ferrari czy prywatne place na lotniskach w ruchu bezpaszportowym z zaparkowanym własnościowym samolocikiem… nie dadzą tyle radości i szczęścia co… dzisiejszy poranek. Moja mała córusia odjebała mi śniadanie : suchy chleb polany herbatą i posypany cukrem. Ojebałem ze smakiem, serio wam mówię, bo… królikami, zającami, dzikami, sarnami i podobnymi to ja już sram.
Dwa dni temu wyjebałem ochronie, spierdoliłem w miasto. Za gotówkę wynająłem szrota z wypożyczalni i hulałem po mieście jak wolny, młody Bóg. Czułem się, jak niegdyś w jakiejś nastce,…,…

12
7
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Mam wszystko i co dalej?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pierdolnij się w swój pusty łeb bajkopisarzu

    3

    3
    Odpowiedz
  3. „Byłem w Ryjo byłem w Bajo miałem bilet na Hawajo
    Byłem na wsi byłem w mieście byłem nawet w Budapeszcie
    Wszystko chuj o ja wam mówię wszystko chuj”

    Chcesz Pan powiedzieć, że powyższe jest na faktach? 😉

    6

    1
    Odpowiedz
  4. Skoro ci się tak nudzi to daj mi 100 baniek abym mógł się nudzić tak samo jak ty.

    A tak na serio, to bogaci pitolą, że nie mają co z forsą robić, a jest przecież tyle projektów, badań naukowych i innych rzeczy którym brakuje funduszy i jakoś nie widać by je fundowali. I nie chodzi mi tutaj o jakieś studnie w Afryce tylko technologie, które przydały by się całemu światu. Jakoś nie widzę aby Bezos pompował forsę w rozwój protez bądź nanobotów na ten przykład.

    6

    3
    Odpowiedz
  5. Patryk obudź się! Kochanek żony nasrał Ci na ryj jak ją ruchał.

    3

    2
    Odpowiedz
  6. Bądź jak Pablo Escobar. Sprowadź do Polski dzikie zwierzęta i utwórz zoo. Jeśli nie zależy Ci na kolejnej kasie, to ustal ceny biletów na takim poziomie, żeby tylko zwróciły się koszty utrzymania. Co jakiś czas dla rozrywki wypuść tygrysa albo innego nosorożca w miasto albo kilka egzemplarzy, patrz jak ludzie uciekają w popłochu do samochodów, tramwajów i tojtojów, nagrywaj z tego filmy i przesyłaj je ludziom z rządu i wszystkim przywódcom partii politycznych (ku przestrodze).
    Wspieraj odnowę populacji Żółwia Błotnego (niektórzy piszą „rzułf”).
    Zbuduj prywatne baseny, czynne całodobowo, ceny też możesz ustalić „po kosztach”
    Jest kurwa tyle pomysłów. Spałem tylko cztery godziny, a piszę to, bo siedzę długo na kiblu i nie chcę zasnąć, bo powinienem zrobić jeszcze dwa zrzuty.
    Jaki z tego wniosek? Nawet niewyspany, srający człowiek, wymyśli coś sensownego. A ile mógłby wymyślić człowiek wypoczęty i umyty. Chyba więcej, prawda?
    Więc nie pierdol tu, że nie masz co zrobić z kasą, do kurwy jebanej nędzy! Zrozumiano?!

    3

    0
    Odpowiedz
  7. Bogaci drogi kolego, nie są od utrzymywania złodziei. Od tych milionów płaci się podatki i tyle misiu musi wystarczyć.
    Od każdego miliona minimum 200.000. To mało na NFZ, protezy i inne?

    Powiadasz też, studnie a Afryce? Może też szkoły? Szkoda, że nie wiesz, jakie miliony dostają od Świata różne kraje a studni i szkół jak nie było tak nadal nie ma. Szkoda, że nie masz bladego pojęcia o światowych układzikach.
    Sponsorowanie projektów?
    Ale komu?
    Komuś, kto wziął się za produkcję urządzeń elektronicznych bez znajomości elektroniki i programowania? 🙂
    99% światowych projektów żebrzących o dofinansowania znika z rynku tuż po wyludzeniu dofinansowania…

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Weź się nie ośmieszaj. Powszechnie wiadome jest, że bogaci podatków nie płacą są sknerami i wiecznie im mało. Oni już wiedzą jakie robić fikołki żeby rzucić jakieś ochłapy zamiast należnego się podatku. Raje podatkowe, armia prawników i księgowych, przepisywanie majątków na słupy, transferowanie pieniędzy na filię w bantustanie i inne takie machloje byle nie zapłacić 20% tylko 2%. Więc spierdalaj na drzewo z takimi mądrościami. Gdyby bogacze płacili tyle i mają płacić wszystkim by się żyło lepiej, ale kurwa nie bo nie dość, że to przestępcy to jeszcze święte krowy nie do ruszenia.

      2

      0
      Odpowiedz
  8. Człowiek jest z natury bardzo głupi. Nawet jak nie ma problemów, to je sobie wymyśla. Chociaż to pewnie klamliwe gadanie, bo tak naprawdę zawsze czegoś brak.

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Jak to jebałes każdą i masz żonę?! Wstydź się!

    3

    0
    Odpowiedz
  10. Nie masz doktoratu, masy ani kradzionego krokodyla.

    5

    1
    Odpowiedz
  11. Szczescie to stan wewnetrzny nie zalezy od posiadanych dóbr ,mi brakuje na podstawowe rzeczy także jakies pieniadze sa potrzebne ,ale człowiek żeby życ nie potrzebuje milionów
    Nie masz co z kasa robic dawaj na domy dziecka , szpitale , jezeli wierzysz w Boga to napewno bedzie ci to policzone na plus

    2

    0
    Odpowiedz
  12. Spełnisz moje największe marzenie? Kawalerka w Siemianowicach Śląskich na Nowym Świecie do własnej adaptacji (czyt. do generalnego remontu) auuuuuu

    1

    1
    Odpowiedz
  13. Przed żoną się jebało, przed.
    Ja wiem, wiem, kolejność ta wam na zawsze pozostanie obca, nieznajoma dziwna a może i nawet chora…

    Wracając do tematu…
    Właśnie czekam na makowca z Polski. Taka zachcianka. Przyleci za 2 godzinki. Koszt 5kg z mojej ukochanej cukierni w Krakowie… 19232,67zł … a najsłodsze jest to, że wy nigdy nie uwierzycie w to, że to prawda jest. I tak ma być.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. To wyślij mi sto koła cebulionów. Dla ciebie to nic takiego a dla mnie to hajs który mógłby odmienić całe moje życie

      1

      0
      Odpowiedz
  14. Rozdaję kasę, rozdaję ale tylko tym, których sam uznam za niewinnie bezradnych. 50000 euro podarowałem dziewczynie, której w Tunezji wydłubali oko, wybili żeby i obcięli palce, tylko za to że nie chciała być maszynką do produkcji bękartów z byle kim już na terenie UE. Unia załatwiła jej protezę, lewą tożsamość, mieszka ona w Bolonii, albowiem tam kupiłem jej małe M. Ma męża, męża z obciętymi nogami. Za co obcięli? Nie chciał latać po Paryżu z kumplami na gwałty hurtowe. On też ma nową tożsamość. Kupiłem jemu nowego kompa w sklepie, i9, 64GBRam itp. Został programistą zdalnym i tworzy grafikę dla stacji TV.
    Za kwartał będą mieli dzidziusia…

    Jeśli Twoja historia będzie podobna kupię Tobie M2 w Warszawie, umebluję a pod blokiem postawię nowego Punto.

    A teraz wybacz, niedziela. Dziś odwiedzam dzieciaki porzucone porzucone w hospicjum.

    2

    0
    Odpowiedz
  15. Taa… Milioner z chujni się znalazł.

    0

    1
    Odpowiedz

Pośmiejemy się?

Szli chodnikiem sobie…
Niedzielny poranek roku 1997
Najpierw 21 latka z córką za rączkę…
za nimi jej ojciec z jej męża matką…
a za nimi jego ojciec z jej matką trzymając za rączkę ich drugą córkę…

a on, właśnie odszedł od kiosku bo… kupował fajki, odwrócił się i zobaczył.

Widział to.
Widział bo patrzył.
Do dziś widzi.

Widzi, jak na chodnik wjeżdża rozpędzona taksówka prowadzona przez pijanego taksiarza.

Już wyszedł. Dawno temu wyszedł. Dostał 18 lat, wyszedł za dobre sprawowanie po 12.
Wrócił.

Wrócił do społeczeństwa.
Tamci jednak nigdy już nie wrócą.
Wszyscy z tego chodnika nie wrócą…
choć, trochę kłamię bo przychodzą każdego dnia…

Czytając chujnię wam współczuję waszych problemów, gdy sracie i musicie pochwalić się swoim problemem całemu światu.
Pochwaliłem się zatem i ja swoim…

Wiecie czemu żyję?
Bo, wtedy przy kiosku była jeszcze trzecia córcia…
Na jej szczęście, widziała ale nie rozumiała…
a potem zapomniała…

Nadchodzi jednak dzień, ona nic nie wie, dzień prawdy. Jest już dorosła…
Zbieram się już dwa lata…
i zebrać nie mogę…

Kiedyś, jednak będę musiał jej powiedzieć, o mamie, siostrach… dziadkach…

Nie pytajcie, czemu nie powiedziałem, ukryłem, przełamałem. Wiem, że gdyby znała prawdę wcześniej… zaręczyła by mnie pytaniami, nie dał bym wtedy rady a ona i tak była za młoda, aby to pojąć…

Ku pamięci :
Izabelli…
Majki i Darii…
Tadeusza i Krystyny oraz Olka i Edyty.
Niech im ziemia miękka będzie.

A teraz możecie iść pierdzieć, srać lub trzepać się a potem opowiadajcie… o swoich bardzo poważnych problemach.

Wiecie co jest jedynym, pierwszym i ostatnim problemem w życiu każdego człowieka??

Życie!!

21
2
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Pośmiejemy się?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. współczuję bardzo

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Wszyscy cierpimy jednakowo 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  4. MÓWI PRAWDĘ, LECZ NIE ZGODZĘ SIĘ ZE WSXYSTKIE PIERDOLILES BO TO NIEREALNE, NAWET NIE WIESZ ZE NIE WSZYSTKIE ZA KASĘ DADZĄ POZDRAWIAM SNIKERSY BYŁY PRZETERMINOWANE HA HA HA

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Ja, nigdy nie zapłaciłem… ani jednej.
    Oddał bym wtedy honor i godność.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Szczęściarze, bo dla nich trud skończony. To nam powinno się wpółczuć że ciągle musimy tu żyć, na tym gównianym padole, bez szans na jakąkolwiek pozytywną odmianę, uwięzieni w tej ochydnej skorupie zwanej ciałem, która trzyma się żywota jak żyd grosika.

    0

    0
    Odpowiedz

Ale Was cieszy czyjeś nieszczęście wy kurwy

Wy kurwy dzikie!
Gdy komuś dobrze… to go jebiecie.
Gdy komuś źle… to się cieszycie (ale też go jebiecie)…

Czy, jesteście świadomi tego, że bardziej bezdusznych i nierozumnych istot w UE oprócz was degeneratów umysłowych nie ma?

Dlatego, musicie się pedalić lub lesbiczyć bo nikt inny jak taki sam pojeb was nie weźmie.

Nowa rasa, rasa samotna.
Ha ha

16
7
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ale Was cieszy czyjeś nieszczęście wy kurwy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś kurwą, to widać,
    jesteś kurwą, to słychać,
    jesteś kurwą, to widać, słychać i czuć.

    Z wyrazami szacunku, Zygmunt Antydzidzia-Nunczako

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Jeb się debilu.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Boli prawda, co?

    2

    0
    Odpowiedz

Pozytywne zmiany na rynku pracy!

Rok temu ciężko było uzyskać nawet 50 chętnych na miejsce (dodam że płacimy o wiele więcej niż średnia dla zawodu w danym miejscu).

Obecnie dostajemy po 200-250 aplikacji na 1 miejsce mimo że obniżyliśmy pensję do średniej w danym miejscu.

Widzę że zmiany na rynku pracy są pozytywne i czas wracać do dziękowania PRACODAWCY za to że macie pracę.

Nie podoba się? Sprowadzę sobie kogoś z Bangladeszu do zapierdalania za 5zł, bo i tak w większość to praca jak dla małpy, a wy i tak nawet tego nie potraficie wykonać poprawnie.

Dam im Wasze śmieszne kwadratowe w kolorach czerwieni, brązów czy innych bieda-kolorów dla plebsu.

Dość Waszego głupkowatego pierdolenia że jaka płaca taka praca. Jaka praca taka płaca skurwysyny!

5
11
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Pozytywne zmiany na rynku pracy!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Już się spuściłeś, czy będziesz srać dalej, jak skończysz to podetrzyj ryj i spuść się razem z tym gównem które piszesz. Nie chcesz nie płać, nie płacz i nie sraj się że za dużo. Pozdrowienia dla pierdolenia od biedactwa.

    2

    3
    Odpowiedz
    1. Boli kakao? Ojej, ale biedna dzidzia malutka co z płaczem nie może wytrzymać że na twoje miejsce jest 100 innych z czego 20 lachonów laske by mi zrobiło gdyby mogło za prace.

      Tak to jest jak się nie chce uczyć.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Chyba na miejsce twojej roboty mam sto innych, których nikt nie chce. Uczyć się nie ma po co, żeby być specjalistą za najniższą krajową. Niedługo do zamiatania ulic magistrów będziecie chcieli. Mnie nic nie boli. To ty się napaliłeś jak pies do kulawej suki że masz w końcu branie. Dzwonią do ciebie jak ostatniego na liście jako zło konieczne, miesiąc posiedzą znajdą lepszą prace i nara frajerze.

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Dosłownie w całej Polsce nie ma nawet tylu ofert pracy jaką wypełniamy. Także frajerze to powodzenia z tych 100 innych miejsc pracy. Choćbyś siẹ starał to i tak logiki u Ciebie za grosz.

          Mamy 100 chẹtnych na 1 stanowisko, ty mały ptasi móżdżku masz 40 ofert pracy na które też bẹdzie 100 innych chẹtnych w różnych miastach.

          Widzisz ? 100 na pozycje to lepiej niż bycie jednym z 4,000 aplikujących.

          Puk puk, jest ktoś tam w tym małym móżdżku? Pytam siẹ pukając Ci w ten malutki baniak.

          1

          0
          Odpowiedz
          1. Dobry pracownik zawsze znajdzie pracę bo go chcą, nie zawsze on chce byle jaką pracę.

            0

            0
            Odpowiedz
  3. Moja krew ziom. Plusik z Modeny poleciał. Trzymaj fason – dobra robota.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Jak cię spotkam to rozjebie ci ryj

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Mmm chcieć to sobie możesz, wątpie mało fitukowy pochlaście że nawet miałbyś odwage do mnie powedzieć „Przepraszam proszẹ Pana, ale czy mogẹ prosić o możliwość przejścia koło Pana?”

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Powiedz mi to kurwo twarzą w twarz rozjebalbym cię śmieciu internetowy trolu zajebany

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Powiedz gdzie i kiedy pizdo. Nakurwiam sporo ton żelaza co drugi dzień i chętni Ci pokaże leniuszku czym jest Lech i Jarek w wadze cieżkiej.

      1

      1
      Odpowiedz
  6. Taka praca jaka płaca skurwysynu.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Skurwysyn to Ci rżnie córkẹ w samo południe byś miał na paczkę fajek.

      2

      0
      Odpowiedz
  7. Praca na etacie to choroba umysłowa

    1

    1
    Odpowiedz
  8. Taa, ty akurat kogoś zatrudniasz. O pracy słyszałeś od mamy ale jeszcze nie miałeś okazji spróbować.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Oho, mamy kogoś z małym móżdżkiem który na bal u prezydenta przyszedł z gównem swojej starej zapakowanym w reklamówkẹ z biedry na prezent, ubrany w garnitur w którym pochowali dziadka bo nie stać Ciebie na innym, w klapkach. Bez skarpet ale całe stopy w gównie i goście to czują.

      Na dzień dobry rzuciłeś:
      – „Heja biedaki obsrane, mocie jakiejsik kiełbosy do zagryzy pod metanol który w biedrze zajebałem”

      Tak właśnie się nam przedstawiłeś ofermo jebana w dupẹ przez bezdomnych za metanol.

      1

      0
      Odpowiedz

Nieźle cwaniaki opierdalają sklepy. Polska to Polska.

Kupuje taki chuj laptopa wysyłkowo, odbiera, podmienia markowy RAM ns najtańszy szit, podmienia markowy dysk MLC na najtańszy szit QLC, podmienia oryginalną baterię na chiński zamiennik, podmienia super jakości matrycę IPS LCD LED na gówno z chin, wstawia lewy klucz Windows ws w UEFI, aktywuje witaminą lewiznę, podmienia dobrą kartę WiFi z ac/ax na jakieś tanie gówno i… odsyła to pierdolniętego w czerep media coś tam.
Tamci sprawdzają, jest 500Giga dysk jest 16 ramu, Windows się zgadza, bateria pokazuje 100 % zatem kaskę trzeba oddać.

Bajer czasy dla przekrętów…
Szkoda że jakiegoś Audi nie można wysyłkowo kupić na tych samych warunkach…

3
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Nieźle cwaniaki opierdalają sklepy. Polska to Polska."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Na kolana z czcią i pokorą, patałachu albowiem Pan twój Mesio okazał łaskę, wybawił cię z niewoli i zaprawdę ci powiada – Pięć stów do łapy, CV do teczki i jutro rano biegiem pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Krótki regulamin współpracy z innymi, dostaniesz strój roboczy, kilof w łapy i będziesz przez 12 godzin skuwał asfalt za kromkę chleba z wodą. Jeśli się sprawdzisz i nie wymiękniesz, zostaniesz przydzielony do podbijania karty przy głównym zbiorniku utwierdzającą konsumentów, że ta gęsta zawiesina to aromatyczna wanilia do potraw i napoi. Ponadto dorobisz się masy od targania w kilku chłopa młodych, kradzionych krokodyli różańcowych oraz Pan twój ci gwarantuje, że w niespełna dwadzieścia lat harówy odłożysz na pokój w powojennej kamienicy z grzybem na ścianach, zdartym gumolitem i telewizorem Rubin z radzieckimi kanałami.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Wysiliłbyś się chociaż i pisał te wypociny, a nie Ctrl+V. Ale i tak mnie rozbawiłeś.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Przecież można zamówić Ałdi z dostawą pod dom. Sam widzisz, jest jeszcze masę miejsca na rynku dla nowych podmiotów. Powodzenia!

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Już zesrałeś się? Na każdej albo prawie każdej części jest serial number i nawet nie trzeba rozkręcać laptopa, żeby to sprawdzić.
    Nie pierdol głupot i nie wstawiaj kitu.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Taaaaa….
    Bo laik w sklepie sprawdza serial numer kazdego podzespołu przy przyjmowaniu sprzętu, aha, już, na miejscu. Zwróciłem do xkomu osobiście kilka laptopow, zawsze sprawdzali tylko specyfikacje w biosie i nic więcej lamusy.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Są numery seryjne, oprócz tego plomby i niewidzialne gołym okiem znaczniki. Więc smoluchy nic nie zrobią.

    0

    0
    Odpowiedz

Google, Ty fałszywa kurwo…

Twoja opinia dotycząca aplikacji zamieszczonej w google play została globalnie ukryta albowiem jest zbyt uczciwa i wyłania na światło dzienne wszystkie przekręty, jakie deweloper w aplikację wcisnął. Chuj nas interesuje fakt, że jesteś koderem seniorem, chuj nas interesuje co, jak i kogo aplikacja szpieguje a także to, że anonimowy deweloper smaruje aplikacje w jakiejś Kenii i nie przestrzega praw choćby w UE.
Nie przepraszamy za ten chujnię, gdybyśmy czynili uczciwe ruchy musielibyśmy skasować niemalże 90% aplikacji z naszego sklepu. W skrócie rzecz ujmując ciesz się tępy chuju z tego, że aplikacja której obrabiasz dupsko jest za darmo. Jeśli Ci się to nie podoba wypierdol Androida w kosz i spierdalaj bawić się na iPhone.

Z poważaniem ekipa Google Play

0
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Google, Ty fałszywa kurwo…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tu google – kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. I nie zapomnij chlać whiskey litrami.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. I wice wersja

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Gdybyś choć raz nalał sobie Whiskey nie napisał byś tego. A teraz won nazad moczyć mordę w bazarkowej Baltice.

    2

    0
    Odpowiedz

Czemu Polacy tak mało zarabiają? To proste!

Bo jak dobrze zarabiają, to chodzą tak najebani, że siły robić nie mają a jak zarabiają bardzo dobrze, to do roboty przychodzą ale tak naćpani, że też nic nie robią. A premii w Polsce to to nie ma, aby jedni i drudzy między ćpaniem a chlaniem nie byli na mocy odłożyć sobie na wyjazd z Polski.

7
4
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Czemu Polacy tak mało zarabiają? To proste!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mało zarabiają bo dają się dymać pracodawcom.
    Na szczęście napływa fala nieokrzesanej dziczy z Afryki, która raz, dwa, trzy postawi pracodawców do pionu. Jak taki nachodźca, który gówno potrafi opierdoli i zapierdoli pracodawcę, wysyłając go na cmentarz to jebani pracodawcy będą błagać Polaków żeby chcieli u nich pracować.
    Zapamiętajcie to, że dzicz z Afryki nie pierdoli się w tańcu i bardzo chętnie sięga po nóż albo maczetę jako argument w sporze np. o wysokość wypłaty.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. I tak co miesiąc, prawda?
      Rozmarzony kurwokretynie, wracaj do tyrki za trzy tysie na śmierdzącą rękę.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Pierdol się debilu i sam zapierdalaj za 3 tysie, bo ja nie muszę, ponieważ tacy kurwokretyni jak ty leszczu w dupę jebany, zapierdalają na mnie, a ja w tym czasie posuwam twoją żonę, dziewczynę sącząc zimne Martini. Właśnie wybranka twojego serca zaczyna ssać mi pałę.
        Pasi ci śmieciu?

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Takie są realia rynku pracy. Mogłoby być lepiej, ale wtedy bylibyśmy zbyt konkurencyjni dla zachodu, a to już niedobra tak.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Z jaką kosą?
    z jaką maczetą?
    W Polsce?
    W Polsce zarobią na kosę lub maczetę?
    Seriooooo?
    Buhahaha!

    Pozdro z Modeny.

    0

    0
    Odpowiedz

Łódź

Powiedzcie czy dam radę przejsc na zachodniej z klubu Scenografia 850m do hotelu, czy gwałt i śmierć będzie?

1
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Łódź"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Co ty z tą Łodzią? Nie ma innych miast gdzie odbywają się koncerty?

    0

    0
    Odpowiedz

Charakterro typowego Polaczyny

– daj
– pożycz
– postaw
– pomóż

a gdy już to zrobisz to…
spierdalaj.

Coś pominąłem?

20
0
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Charakterro typowego Polaczyny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dać to można dupy, pożyczyć można szczęścia, postawić można kloca do kibla, a pomóc to można w większości przypadków wyłącznie samemu sobie – przynajmniej nie będzie się miało poczucia, że ktoś się nie odwdzięczy.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Tak pominąłeś a mianowicie WYPIERDALAJ STĄD.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Racja.Mam uczulenie na slowo .Pomoz.Ja nikomu nie pomoge .Po prostu za wiele razy zostalalam wychujana przez potrzebujacych.Kurwa daj ,pozycz.Umilujesz sie nad szmata badz hujem.Podziekowanie-obrobienie dupy plus podsmiechujki.Nawet prezentow na swieta nie daje.Wole sobie cos kupic niz wywalac kase na jakiegos huja lub kurwe badz na cudze jebane bahory .Kurwa jebac pomaganie.Ludzie to niewdzieczne skurwysyny

      1

      0
      Odpowiedz
      1. I już Cię kocham!
        Moja krew!

        Pozdro z Modeny.

        0

        0
        Odpowiedz

Gile na długopisach

Kumpel, który pracuje w biurze i ze względu na staż wychodzi ostatni lubi… naklejać gile na czubki długopisów.
Dnia następnego zawsze patrzy, jak szefostwo które nigdy nie ma na premie dla tych na najniższym szczeblu – delektuje się smakiem swojego pisaka.

A tak w ogóle, to skąd ten nawyk gryzienia długopisów? Robi to prawie każdy.

4
1
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Gile na długopisach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Powiedz mu, żeby się jeszcze witał po drapaniu się w jaja i nie zapomniał ukraść krokodyla.

    2

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Admin... | Związek? Nie wiem co dalej robić... | Rytuał srania | Wypierdalać nędzarze ... | Uwaga na nowy sposób sprzedaży wysyłkowej! | Jakim prawem obce media aż tak ingerują w politykę? | Posrańce na chujni | Wy wuje szydercze, czytajcie to! | Internet/Zakupy/Radio I pożegnanie Testo | Aroganckie skurwysyny... | Jak ukarać szmatę która najpierw mnie zwodziła a potem olała? | Prywaciarzom brakuje rąk do pracy | 8,75 tony cementu na siłce dziś... | uzależnienie od komputerów | Wkurwia mnie mój chłopak, nie chce połykać. | Wkurwiają mnie taksiarze w warszafffce | Czemu nie zatrudniam Polaczków? | Ani w dudu, ani w pysio a nawet nie w chudą mysię... | Mięśnie i regeneracja a robole z budowy | Arabski gilojad pierdolony.. | Dlaczego Polacy się plują gdy im mówisz... | Dojeżdżam na studia podyplomowe Passatem B5 z 2004 roku. | Chujnia z tymi babami w Polsce... | Uwielbiam pierdzieć... | Dlaczego na każdym kroku sa mitomani?? | inPost - patlogy made in UE | Sranie, gdy są goście | Nieeuropejska chujnia czyli jak zawsze... Polska | Jazda na bolt/uber/freenow | Internet | Prawdziwy murzyn to czarny czy biały jest? | Anal już się zaczął czy jeszcze nie? | Pojeby jesteście | Wniosek o przekładkę Pasterki na Sylwestra! | Ktoś z Łodzi? | Za granicą wcale nie jest cacy! | Marzzipano Polak vs Marzzipano Włoch | Serio to dla nich jakaś konkurencja? | Śiewcy biedy - nie pracuje, mieszka u rodziców, nie ma studiów, ale za to ma wysokie mniemanie o sobie. Beta samce | Chujnia prawdziwa to emerytka od 70 roku życia... | Czekam na telefon z Urzędu Pracy jak na zbawienie | Chciałbym mieć dziewczynę ludzie! | A. B. W. też ludzie... | Dwa lata minęły od zgłoszenia... | Załamana 46 | Baśka z Holandii z tej strony... | Komunizm wygra | Co facet "Polak" może? | Po co mi kibel w domu?