W Polsce każdy zapierdala a w Europie Afryka się opierdala. W końcu, kto jest kto?
Białe to czarne czy jednak czarne to białe?
Niger w Germanii za zamiatanie 9€ netto /h
Polak u siebie za to samo 18zł brutto /h
Które to czarne a które białe?
W Polsce każdy zapierdala a w Europie Afryka się opierdala. W końcu, kto jest kto?
Białe to czarne czy jednak czarne to białe?
Niger w Germanii za zamiatanie 9€ netto /h
Polak u siebie za to samo 18zł brutto /h
Które to czarne a które białe?
Mowa o promocjach świątecznych.
Osobiście sądzę, że w tym roku dzięki pisflacji na bank będzie już rżniątko nie tylko w dudu lecz na trzy baty.
Ps. Do admina: nie bądź taki jaki jesteś i nie filtruj mi moich wpisów bo się czuję jakbymbdo Polski wrócił. Jeśli źle coś piszę o tych nierozumnych żyjątkach to powiedz wprost abym stąd wypierdalał, wtedy wypierdolę i nastanie błoga cisza…
Tyle fajnych hiciorów miałem i wyciął go filtr antyprawdowy… EJJ, NOOO!
Ja lubię sobie tak prawdą w prawdzie powkurwiać te ciemne istoty, coś złego czynię?
Fajnie mi się czyta potem komentarze, lubię patrzeć jak jamochłony proste przeczytały i… nie zrozumiały. Jest inaczej?
Admin, nie żałuj ludziom rzeczywistości, oni myśleli że zagraniczniaki lody może będą im robić za rojebany cały kraj.
Zrobili ten skurwiały, wysyskowy burdel to niech teraz o nim czytają aż się posrają.
Ukrów pokochali a swoich z robót wyjebali – toż to kurwy dzikie – zatem, nie powinno być zdziwienia dziś, że… swój na swojego ma wyjebane.
Zatrudnię kucharzy zawodowych.
Minimum 10 lat doświadczenia w zawodzie.
Wymagane Technikum gastronomiczne.
Praca tylko dla osób z perfekcyjną znajomością języka polskiego.
Praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 22, co czwarta sobota wolna.
Stawka 22zł/h netto. Płaca miesięczna. Umowa zlecenie. Warszawa – Mokotów.
To ogłoszenie jakie dałem dla sprawdzenia sytuacji w Polsce. Przez weekend otrzymałem 146 ofert.
121 Polacy, reszta ukry i Białoruś.
Powiem wprost: wy jesteście pojebani na amen!
Najmniej za ile udało mi się znaleźć kucharzy w Italii w Modenie to… 27 euro /h na rączkę… wy tanie, polskie pokemony.
22zł to 4 euro z hakiem, czyli… 2kg dobrego ryżu!
A Polacy tyle płaca co w Modenie pojebie pierdolony? No to skończ śmieciu pierdolić, jak Ci się nie podoba to wypierdalaj do Modeny i szukaj roboli za 27 e/h.
Nawet 22zł to za dużo dla wielu skurwysynów leniwych, bo taki kelner w Modenie opierdoli nie dość że 3x więcej stolików to z grzeczności wygeneruje dodatkowe 3-4x wyższe obroty.
Także morda w kubeł.
Biedacy robacy to wiesz, to czas by być wężnym.
-Tak Tak
Plują się że ktoś bekę kręci z idiotow, którzy pracują za 2kg ryżu na godzine. Polska! Prawdziwa Polska. Pozdrawiam z Niemiec.
No my wolimy u Mesia w Łodzi pracować tam zawsze jest motywacja na zegarek z niebieskim podświetleniem więc chuj ci w dupę z kucharzeniem i to jeszcze w Warszawie która nie powinna istnieć z ludźmi którzy tam teraz żyją ;D
Panie posłanki…
Panowie posłowie…
Szanowna izbo…
Ojcze święty z Torunia…
Jarku…
W związku z pisoflacją wnoszę o przełożenie Sylwestra na… 24 grudnia w miejsce pasterki.
Wniosek swój motywuję tym, iż w tym roku jedyną imprezą na mieście na jaką będzie stać głupi naród … będzie tylko – bezpłatna pasterka.
Dziękuję za uwagę.
Siema, czy Łódź jest na tyle bezpieczna (ul. Zachodnia), aby taka kobieta jak ja się po niej poruszała z buta około północy ? Czy jest ryzyko, że mnie tam zadźgają? Już sama nie wiem co robić z tym koncertem Michała Wiśniewksiego… Ale tak wszystkiego mam się bać i przez to nie jechać na ten koncert?
Jakieś nieogarnięte te Polki…
Bierz przyklad z koleżanek europejek, choćby takich z Berlina.
W razie „w” nie umiesz się pochylić i wypiąć a potem odwrócić i klęknąć? Na koniec oddajesz portfel i idziesz dalej.
Skąd od razu takie czarne myśli… że ktoś cię zajebie.
Staw się pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, zapoznaj się z Mesiem i po wyjściu z klubu do domu będą cię odprowadzać krokodyle.
Zadźgać to nie zadźgają ale przelecieć to mogą, oczywiście bez Twojej zgody.
Nie korzystaj też z okazji podwózki i taxi chuj wie jakiej ( przewóz osób), tylko firmowej o ustalonej renomie.
Z Łodzi wszyscy spierdalają do Warszawy albo do Wrocławia.
„Poznań to dobry wybór, miliony Bydgoszczan nie mogą się mylić”
Ja z Łodzi… zszedłem dziś. Kolację mieliśmy na Adriatyku – aż pod Anconą. Bardzo polecam innym biznesmenom, bardzo relaksujące.
Odpowiedz ktoś czy mesio krokodyle trzyma w klatce
Byłem kiedyś w Łodzi i uważam „Łuć” za jedno z najbrzydszych miast.
Myślę żebyś wzięła ochroniarza np. Byczywąsa z ŁWF.
Czemu tyle dislajków za nic? Nienawidzicie mnie, bo spytałam? Czy za łódź?
Łódź brzydka?
Jedź na ślunsk, tam co druga wiocha wygląda jakby wojna skończyła się tydzień temu.
Broń Boże wierzyć Polakom piszącym zza granicy!
Nigdzie nie próbujcie stąd spierdalać!!!
Wy macie tu zostać i na mnie… zapierdalać!!!
Pojęli?
Nie róbcie jaj, ludźmi bądźcie, serc nie macie?
Nooooo dam już po 500 na Święta, będzie na piwko, jakieś dziunie, noooo dogadamy się, gdzie ja znajdę bardziej pierdolniętych do rabotania za 600€ na miecha?
Jak do jedzenia zostanie ci tylko tynk ze ścian to sam będziesz zapierdalał nie za 600 € a za 300 €.
W dodatku będziesz dawał dupy na Centralnym aby mieć na czynsz.
Ja zostaję. I tak nie mam oleju w głowie ani zdrowia, żeby więcej zarobić.
Na swieta musza byc piniondze.Swieta musza byc na bogato.Trzeba nakupic prezentow dla rodziny.Wigilia wypasiona.Robie zagramanica to musza pokazac zem swienta som na full.A po nowym roku tyrac i jeszcze raz tyrac.Grunt ze swieta bogate .Wstawic zdiecia na fb .A co niech wiedza zem majetny
W ubiegłym roku polszmat policzył, że klasyczniak polak wydał 1137zł na Swięta. Tak sobie myślę, gdy podzielę to na 4dni a potem na euro… że wychodzi mniej, aniżeli ja wydaję na zachodzie w czasie klasycznego dnia zwykłego. Brak słów a ludzie gadają że im dobrze, normalnie pojeby.
Numer najlepszy to taki, że ja w Mińsku knajpę od roku prowadzę i tutaj muszę dać kucharzom minimum równowartość 3000zł na rękę bo inaczej nikogo nie znajdę. Mój nowy kraj jest jednak od 10 do nawet 50 razy tańszy w utrzymaniu i życiu jak poerdolnieta Polska.
Trzeba doda ,że taki zapiedol za 600 e to Polandi czesto po znajomosci i za układy bo poważne piniądze som
Nawet gdybym nie musiał płacić czynszu lub spłacać kredytu, nie pracowałbym dla Janusza.
Jako emigrant nie polecam. Szczególnie jeśli nie macie języka czy zawodu, bo chuje waszego kalibru będą wami pomiatac.
Polak: migdały 32%, reszta chuj wie co…
Włoch: migdały 87%, reszta chuj wie co…
Polak w Lidlu: 9.99zł za 220g
Włoch w Coopie: 1,29€ za 280g
Święta idą, radujmy się, niebawem naród nareszcie zostanie zerżnięty, może po świętach będziecie bardziej spokojniejsi…
Wolę mieszkać w Polsce niż chuj go wie, gdzie jestem gościem Italiano i każdy Włoch będzie mnie ruchał na wszystkim, nie gorzej niż Polak w Polsce.
Włochy to jedno z państw które jeszcze dochodzi do siebie po koronawirusie także XD
A na chuj mi migdały?
A później wychodzi Włoch na tonącą w śmieciach ulicę i uśmiecha się do murzynów skaczących po jego samochodzie.
Człowieku, oczywiście że jest u nas zbyt drogo, ale jeśli już coś porównujesz, to rób to z sensem. Migdały uprawia się we Włoszech, a w Polsce nie, więc jakim cudem miałyby być u nas tańsze? Porównaj cenę kilograma owoców, które rosną w Polsce (np. jabłek czy śliwek), do ceny tak samo popularnych owoców we Włoszech. Wtedy będzie to miało jakikolwiek sens. W Gruzji kilogram zielonych, dużych winogron, kosztuje 2-3 zł. A w Polsce kilkanaście. Czy to znaczy, że Polska jest gorzej rozwinięta, niż Gruzja? Nie, u nich jest tego więcej.
Lidl:Niemcy
Coop:chuj wie co
A migdały nie sa czasem lokalne dla Włochów? No właśnie geniuszu biznesu.
Jeszcze nie widziałem murzyna skaczącego po włoskich samochodach, za to nagminnie widzę Ukraińców skaczących po polskich wozach. Dobrze, że konie na noc odpinacie bo inaczej byłoby koniobicie.
A co do śmieci w Italii, no cóż kochani, tu się żyje, tu się je, tu się produkuje, sprzedaje, stąd te śmieci a nie jaknw Polsce z całej rodziny po tygodniu siateczka opakowań po ryżu…
Nieprawdziwe info w zajebanej Polsce Wam podają! Od trzech lat cała Italia segreguje jak pierdolnieta. Wrzuce foto później, ziabczycie ile kibli musiałem kupic.
Pewnie ja mam takie „szczęście” z dość częstym natrafianiem na takie jednostki robiące duży sajgon z błahostki (i pewnie ja też poniekąd pisząc o tym), no ale nieważne – jazda z chujnią!
Pewnie część z chujan będzie wiedziała czym jest „rule 34” tudzież „zasada 34”. Dla tych co nie wiedzą – to w skrócie nieoficjalna zasada internetu, wedle której jeśli coś istnieje (gra, kreskówka, film czy cokolwiek innego), to będzie też istnieć związana z tym pornografia (rysunki, animacje itd). Ja tam osobiście nie interesuję się taką twórczością, ale jak ktoś lubi i nie krzywdzi tym nikogo, ani nie łamie prawa to nie osądzam za to.
Właśnie tego typu treści są w dużej mierze hejtowane przez kobiety (przynajmniej te, z którymi mam lub miałem kontakt) że to chore, pojebane, nienormalne itd. Aż mnie zastanawia jedno – czy serio takim kobietom konkurencję robią…erotyczne rysunki lub animacje z fikcyjnymi postaciami?
To chyba nie za dobrze o nich świadczy, bo ktokolwiek, kto ma więcej sobą do zaoferowania niż cielesność będzie miał wyjebane na to, że ktoś tam w zaciszu własnego pokoju kłębi starostę do tego typu treści (o ile nie są to treści łamiące prawo)
Bym pewnie nie pokusił się na pisanie tej chujni, gdyby nie pewien incydent. Miałem sytuację w tym roku na ostatnim semestrze studiów (inżynierskie na kierunku elektronika i telekomunikacja na UMG) gdzie jedna dziewczyna z innego kierunku wyzywała takiego dość cichego i spokojnego chłopaka z naszego roku od „zboczeńców”. Zastanawiałem się co on zawinił, może próbował zarywać, ale to źle robił. No to podbiłem do niego po zajęciach i się pytam o co poszło. No i się okazało, że został zwyzywany ponieważ na ekranie blokady miał jakiegoś furasa w stroju pokojówki i ona to zauważyła jak wyjął telefon. Nie było nagości na tym, ani nic nieprzyzwoitego – ot jakieś furry i tyle.
Sytuacja przykra i zabawna jednocześnie, bo taka spina o to, że ktoś ma taki i taki obrazek jako ekran blokady, albo po zajęciach zamyka się w swoim pokoju i wentyluje wora do tego.
Dosłownie robienie problemu z błahostki, którą wartościowa osoba zleje albo zapozna się z tym i wyrobi sobie swoją własną opinię.
I nie – kierowca autobusu ani żaden profesor nie wstał i nie zaczął klaskać, za to ja sobie piję dobre i tanie piwo, czyli kuflowe mocne.
Tu autor:
zapomniałem dodać, że z naprawdę wieloma kobietami miałem kontakt lub znajomość i dość duży odsetek miał problem do takich treści
Być może się zwyczajnie nie lubią. Inaczej miałaby to gdzieś.
„elektronika i telekomunikacja na UMG”
Uniwersytet Morski w Gdyni…nie słyszałem zbyt wiele dobrego o tej uczelni. I jak widać słusznie, nie tylko uczelnia jakaś nieteges, też studenci nieźle oderwani od bazy…
akurat potwierdzam
sam miałem niezbyt rewelacyjne wyniki maturalne (w tym podstawa z matmy 70% i nie podchodziłem do rozszerzonej) i mnie na inżynierskie z elektrotechniki przyjęli w 1 turze XD
chociaż tyle dobrego z UMG że to państwowa uczelnia i na stacjonarnych nie trzeba nic płacić
jeszcze żabka i biedronka są blisko to na przerwie można sobie skoczyć tam
Wielu durnym babom po prostu brakuje prawdziwych problemów w życiu, więc szukają sobie jakiś sensacji i innych rozrywek kosztem innych.
Chciała żeby ją ruchnął, a nie walił do obrazków.
Jak w tytule, od dłuższego czasu Polska pełna jest tzw. śiewców biedy. Są to beta samce jebane w dupẹ przez każdego, przy każdej okazji.
Prośba do Was, weźcie udział w badaniu i powiedźcie ilu takich znacie co:
– nie mają pracy
– nie mają domu (lub mieszka u rodziców w swoim starym pokoju)
– nie mają studiów
– mają wysokie mniemanie o sobie
– liczą że cud zmieni ich życie
– są leniwi
– są głupi
Ja znam takich co najmniej dwóch, obaj to zjebane beta samce, biedni, głupi jak but, mieszkają u rodziców mimo że stare chłopy, obaj mają naprawde wysokie zdanie o sobie i swoich możliwościach. Żaden z nich nie skala siẹ pracą bo ktoś za nich i na nich powinien robić.
Ofiary losu.
Co trzeba z nimi teraz zrobić? Jakie macie propozycje?
Wypẹdzić na ukraine?
Wiesz jak ma taki koleś pokój u rodziców to myślę, że wyrwie jeszcze lepsze urkainki niż ty polki 🙂
Taki śmieć w pokoju 40 letni to co najwyżej wyrwie chwasta pod śmierdzacym 100 letnim domkiem rodziców niż Ukrainkę.
zagonić do roboty – jak nie chcą to takie kary finansowe dawać, żeby zechcieli się ruszyć!
oczywiście nie że nagle będą dyrektorami wielkich korporacji, mowa tu o pracach typu pomoc na budowie, pracownik fabryki, sprzątanie ulic itp.
Powinien być przymus pracy dla ludzi zdolnych do pracy. Jeśli nie pracuje to powinien płacić podatek od lenistwa który byłby przekazywany prywatnym firmom.
Jak na moje oko tati-mami synków i córeczek w ciul i ciut ciut w Polonii kochanej. Tam każdy ma po 4 łapy do roboty ale lewe :)))
Nie beta samce tylko demo samce.
Najlepsze są keny bezrobotne w BMW za 250 tysioli co tatuś przed chwilą zawiechę zrobił, laczki wymienił a synek rżnie „maczo” pod Markami w Kurwi’awie co piąteczek i laczki topi w pół godziny kwitując: jestem gość.
Znaaam takiego, który sam o siebie mówi: ja jestem gość!!!! I też ma super auto może nie za 250, ale za 50 i autentycznie sam tak o sobie mówi haha pochodzi też ze wsi chyba coś w tym jest trafiłeś w punkt
Chuj ci w dupę ja nie chciałem sie urodzic więc obowiązkiem moich starych jest zapewnić mi byt
Zamknąć ci morde, ot co.
-Testo
Zutylizować
Nie, to są te alfy z internetu. W realu nieudacznicy, w sieci megaruchacze. Takie e-alfy albo alfy wirtualne.
Dać dupy do rżnircia a później zabrać niech zaznają to zaczną harować by jakas mokra się nimi zainteresowała
Za PRL prawie każdy z nich miałby robotę, nawet przy staniu w kolejkach. Mógłby sobie przy tym popierdzieć, a sprytniejszy nawet zwalić. A co teraz? Chuj mnie to obchodzi. Ja w 1989, byłem zbyt młody na głosowanie, więc to nie mój problem. Wybraliście „wolność i demokrację”, to teraz radźcie sobie z kimś, komu nie chce się wysłać CV w odpowiedzi na ofertę nr 3156, bo i tak gówno z tego będzie.
Typowe narzekanie kapitalisto-socjalisty, który cieszy się, że może założyć „własną firmę”, a potem się dziwi, że nikt nie chce pracować za grosze. I 500+ też weźmie, bo mu się należy. Ale kiedy trzeba podnieść pracownikowi pensję, to on już socjalistą nie jest!
Wysłać do lasu pod Wroclaw w celu wykonania pracy fizycznej, polegającej na powiększaniu a następnie pomniejszaniu wykopanej przeze mnie dziury.
Pozdrawiam
Wygonić do podstawówki takich jak Ty „śiewców”, aby nauczyli się ortografii, a później „na ukraine”, lepiej na Ukrainę.
Siewcy biedy to największe kurwy w Polsce, także zasługuja na to by ich wyjebać na ukraine żeby zapierdalali w okopach.
Po co komuś ktoś kto nie generuje przychodów, nie płaci podatków bo żyje z tego co mama/tata mu dadza, a sam ma 30-40-50 lat? Dlaczego ma taki ktoś mieszkać w Polsce?
Ma mieć wkład w gospodarkę, albo WYPIERDALAĆ zza granicę jebanych lenii.
Nie wpierdalać się.
To ,że nie maja studiów to plus bo one w Polin nic nie znacza ilu bezrobotnych magistrów czy nawet inżynierów , czytam doświadczenie inż budownictwa , sprzedawca na stacji benzynowej i taka praca czeka po politechnice na robaków w Polin
Ry zywrócił i zrobi wam zaraz nie zieloną a kolorowa wyspę
a Wy się spuszczacie na pracce, podatkach i masie innych. Na chuj zapierdalać gdy 90% facetów nie dotrwa do emeryturki?
Już dajmy sobie spokój z wiekiem 64, 67 czy nawet 69, znaczenia to kurwa nie ma, gdy obudzimy swój łab spacerkiem po pierwszym, lepszym cmentarzu.
Idźcie, zobaczcie, polaźcie sami z dwie godzinki i czytajcie z nagrobków daty urodzin i śmierci facetów!
Prawie 85% wyjebała z tego Świata przed ukonczeniem 70 roku życia.
Niezła emeryturka… po 40-50 latach zapierdalania!
I to jest prawdziwa chujnia. Brawo.
Trzeba tyrac zeby dom byl auto.Stara na wszystkie gowna kapuche Mialam.Brajana i Sandre trza na studia wyslac .To chlopina zapierdala az mu po chuju pot cieknie.Starej od dobrobytu w dupie sie przewraca to kombinuje gdzie by tu tyracza zdradzic z gachem na boku.Stary tyra a Stara zakasuje go rozwodem i podzialem majatku bo se przygarnela mlodego dupiarza do ruchania.To Stary po 40 latach tyrki padnie
Może dlatego że Polacy sa tak kurewsko leniwi że płace sa jakie sa?
Taki typ w Afryce zapierdala za 10zł jak ta lala, a Polakow nie chce się nawet za 40zł porzadnie pracować, bo woli pierdolić że jaka płaca taka praca.
Ja mówie jaka praca, taka płaca krzywe ryje!