Szukam telefonów dla pracowników i za chwilę wuj mnie yebnie!

Co za wredny trend!
Kiedyś było łatwiej!
Szedł człowiek do sklepu, rzucali na ladę dwie Nokie, trzy Ericssony, ze dwa Siemensy … i człowiek wiedział co brać.
A dzisiaj?
A dzisiaj wchodzisz do marketu a tam 10 różnych odmian Redmi 11, dziesięć różnych odmian Redmi 11, ze dwadzieścia Motoroli G, ze dwadzieścia hujoweji…
Ja pierdolę!
Zbaranieć idzie!

A najlepsze jest to, że dokopać się prawdziwej specyfikacji graniczy z cudem. Śmiechem na sali jest to, aby wiele serwisów podawało inne parametry tego samego telefonu a na stronach producenta było namazane tyle, ile przysłowiowy kot nasrał.

13
3
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Szukam telefonów dla pracowników i za chwilę wuj mnie yebnie!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gdybym ja miał na sprzedaż gówno (vide merda d’artista, dzieło niejakiego Piera Manzoni) to bym nie rozpisywał się o parametrach tylko sprzedawał jak najwięcej puszek tego specyfiku. Mam dwa koty, z pewnością któryś do puszki artystycznie by nasrał.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Dajcie spokój, prędzej kałacha kurwa kupisz jak telefon. Znalazłem coś poczciwego niby, cena 169 euro, więc nie jest jeszcze aż tak lipnie (mi potrzeba sztuk 14), dlatego jak na polaczynę przystało, liczę każdego centa. Wziął bym za 1euro ale wtedy co miesiąc trzeba napierdalać po 15 euro przez dwa lata i wychodzi znacznie drożej, jak gotówką. Na dodatek odpowiedzialność za karty sim, chuj wie, jakiego typu ludzie dzisiaj ściągają pornole, aż starch dać komuś sim. Znalazłem Motorolę G73 5G, nawet niby ok, 8GB RAM, wbudowane 256GB, ekran już 2K, mogła by być. No ale kurwa … nie ma ich w sklepach.
    Mityczne, pierdolone, nieistniejące promocje!
    No są wały jak chuj!
    Reklamują coś, co nie istnieje.
    Dopiero gdy dodasz do koszyka, przebajerujesz wszystkie strony chęcią zakupu, adresio i inne, na koniec powiadają: najbliższa możliwa wysyłka marzec 2024 (brak w magazynach). No kurwaaaaaa!!!!

    1

    0
    Odpowiedz
  4. specyfikacje looknij na gsmarena

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Się wie, do tego jeszcze mgsm.pl
    lecz te specyfikacje producenci zaczęli kiwać.
    Wlazłem dziś do sklepu i oczopląsu można dostać. Kilka odmian Redmi 11, kilka Redmi 12. Różnią się znacznie, jeden ma 4GB ram, drugi już 8 a cena ta sama, obłędu idzie dostać. Na razie szukam G73 albo G84 w dobre cenie. G84 była po 179euro ale zajebane święta za rogiem, teraz jest 249!!

    0

    0
    Odpowiedz

My też dupcymy…

Naliczyłem około 118 sklepików Żabka, które na odcinku lat dwóch ostatnich pootwierały się na Ukrainie.
I urwaaa ruskich kul się nie boją…
Ukraińce mi poddani powiadają, że jest tam jeszcze drożej aniżeli w polskich żabkach.
Można?
Pewnie że można podupcyć na dwa fronty.
Szacun Polaki!
To kiedy ruszamy z Allegro na Ukrainie?

1
9
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "My też dupcymy…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. No i co z tego? Wojna czy nie, ludzie chcą żyć normalnie. Takie to dziwne?

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Dojebać ceny w kraju objętym bidą i wojną to normalne?

    0

    0
    Odpowiedz

Całego kombiaka zapchali … kawą!

Serio! Właśnie wróciłem z zakupów, na parkingu pod marketem spotkałem Polaczków. Małżenstwo w wieku około 35-40 lat, auto na blachach WE czyli spitolona warszafffka. Kombiak zapchany kawą po sam sufit!
Patrzę w kosze, a oni dwa koszyki pełne kawy Lavazza. No nie wytrzymałem, podlazłem zapytać się – o co chodzi 🙂

Ponoć Lavazza za opakowanie 250g w Polsce to teraz przygoda na 18-20zł. Prawda to?
Nie kupuję kawy w Polsce, więc nie znam cen wszystkich a to że drożej o 100% to już dawno temu wiedziałem.

Ponoć, jeszcze tej kawy do Polski nie dowieźli a już wszystko przez Allegro sprzedali. W to akurat wierzę!

Zrobili promocję u nas, Lavazza dwupak 2 x250g za 3.99€ zatem warszawioki-wsioki śmigają od 2 dni od marketu do marketu i wykupują ile się da. Brawo oni!

Ciekawe, ile kosztuje 1 paczka na … Ukrainie. Ktoś wie?

5
3
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Całego kombiaka zapchali … kawą!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja przestałem w ogóle pić kawę bo mi ciśnienie podnosi.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Mi też podnosiło więc godzinę po kawie piję melisę. Trzy razy dziennie kawę i trzy razy dziennie po niej melisę.

      1

      1
      Odpowiedz
  3. Ja za to jak jebnięty po 4,5,6 dziennie i to jeszcze między nimi ze dwie w barze, często tzw. doppio, czyli podwójne. W domu to nasza Polska (tradycyjna, parzona). Nie ma to takiego kopa jak te barowe. Fakt, serce mi siada wieczorem, szczypie, kłuje ale nie potrafię odpuścić. Żonka mnie za to jebie ile wlezie, po prostu kocham kawę. Próbowałem przejść na bezkofeinową, lecz wtedy dynię mi rozsadza. Ja potrafię wstać o 1 czy 2 w nocy, pierdolnąć kawkę i iść dalej spać. Tak mam od 20-25lat.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Mój wujek też tak gadał do czasu gdy zmarł na drugi zawał w wieku 43 lat.

      0

      0
      Odpowiedz

Przestańcie wreszcie pierdolić na Afrykę rasistowskie ku…wy!

Mega chujnia w tym temacie! Do szkoły won nieuki niedojebane! Już!
Ogarnijcie geografię z historią do końca i wtedy wróćcie pierdolić farmazony.

Tymczasem przestańcie wrzucać do jednego wora przybyszów z bliskiego wschodu i mieszać ich z ludźmi z Afryki! To są kurwa dwie różne sobie stajnie! Jedni to zwierzątka a drudzy zwykli ludzie, tacy jak my!

Wstydźcie się wy kurwy pseudo kształcone wszystko mające! Wstydźcie się siebie! Macie hajs, pracę, domy, internet, technologię, ponoć też każdy z Was skończył minimum ze dwie, trzy szkoły. I na chuj Wam to było jamochłony proste, gdy po zakończeniu nauki niczego prostaki nie trybicie?

Ghana, Nigeria, Czad, Sudan… to nie jest kurwa to samo co Oman, Jemen albo Pakistan!

Dlaczego Wy ciągle mieszacie zwierzęta przybyłe do EU z okolic Iranu z ludźmi, którzy przybywają ze środka Afryki??

Toż to kurwa identycznie jak – nazywanie Poloneza Caro Atu Plus … Mercedesem klasy C z tego samego rocznika i wmawianie wszystkim wokół, że to to samo!

Gdy, Italię najechali ludzie z Afryki… nareszcie zacząłem mieć kolegów, normalnych kolegów. Ci ludzie pozbawieni są możliwości nauczenia się tego, co my Polaczki wyssaliśmy z mlekiem matki! Oni nie czają sprzedawczykowa i fałszywości.

Przestańcie wy rasistowskie nedojebki wrzucać Afrykańczyków do tego samego wora, w którym sami jesteście.

Ogarnijcie wreszcie puste łby i zechciejcie choćby zatrybić różnice między i choćby Pakistanem a Namibią!

11
6
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Przestańcie wreszcie pierdolić na Afrykę rasistowskie ku…wy!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To może kurwa jego w dupę zajebana mać, przyjadą tu legalnie, a nie że wpływają chuje do portu i „wpuśćcie nas”? Bo co? Bo chcą? A ja chcę, żeby polski był językiem obowiązującym na świecie, a polski złoty światową walutą. I co? I gówno? Siedzę na dupie i robię swoje, bo może nie wszystkim to kurwa pasuje, tak? Nie mam zresztą nic do porządnych Murzynów. Nie lubię tylko głupich czarnuchów.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. no, po prostu debil…

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Piszesz do ludzi, którzy w dupie byli i gówno widzieli ale mają się za ekspertów od wszystkiego bo coś widzieli „na własne oczy na youtube”.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Wiem, wiem, przykre to trochę. Fakt, EU zostało zalane przez zjeb ow genetycznych, lecz nie wszyscy koloru ciekniejszego są zjebani. Dzisiaj w barze, żona zasiadła przy stoliku przed barem a ja poszedłem po kawę (u nas dzisiaj było +17C w cieniu i około +23 w słońcu, więc taka wiosna), bary nadal ogróki mają otwarte. Nie mija 5 sekund i stolik obok trzej Pakistańce, od razu kurwy się zleciały. Wychodzę z kawusiami, patrzę w te zjebane mordy, odtuptali w kilka sekund kilka stolików dalej.
    Te kurwy boją się ludzi ze wschodu UE. Boją się Litwinów, Polaków, Ukraińców, Bułgarów i Węgrów a najbardziej Ruskich. Ja mam koszulkę z mordą Putina i napisem: PUTIN MY FATHER, RUSSIA MY MOTHER. Noszę całe lato, jeszcze zęby mam. Do tego duża, Ruska flaga na plecach. Słowianie to krótko jadą z tą dziczą.
    Wracając do tematu, do murzynów nie mam nic. Kilku ze mną pracuje. W dechę ludzie, serio Wam mówię.

    A koszulkę bardzo polecam. Jest zajebista na zatory marketowe, wszystko trzymie się mnie z daleka.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Panie, powiem tak: chuj tam z Murzynami, ale ten komentarz to mistrzostwo.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Zjeb totalny.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Idź w pizdu inie pierdol głupot. Widziałeś zdjęcia pontoniarzy? To są same młode byki, nie ma tam kobiet ani dzieci uciekających przed wojną.
    To jest INWAZJA Afrykanów na Europę, to nie jest żadna migracja, to jest podbój Europy przez czarnych na razie względnie pokojowy, ale jak będzie ich więcej, ściągną kobiety i rozmnożą się, to dla nas Europejczyków nie będzie miejsca na tym kontynencie.
    Już przywlekli ze sobą islam, ponieważ w centralnej Afryce dominuje ta wiara. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale większość z nich przypłynęła tu szukać lepszego życia. Problemem jest ich wykształcenie i chęć do pracy, ale nie posiadają żadnych umiejętności oprócz wyłudzania socjalu. To jest czarny potop zalewający Europę.
    Nie ma mowy o żadnym rasiźmie tylko o celowym działaniu wymieszania ras na starym kontynencie zapoczątkowanym przez jebaną Makrelę.
    Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat Europa będzie czarna wraz z czarną kulturą a dla nas „białasów” nie będzie tu miejsca.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Najlepszych kolegów znajdziesz wśród członków Boko Haram z północnej Nigerii, zwłaszcza jak jesteś chrześcijaninem, a jeśli nie jesteś to zmuszą cię do przejścia na islam albo upierdolą ci łeb maczetą przy samej dupie. Dziesiątki a może setki tysięcy Afrykanów przypłynęło do Europy bez żadnej kontroli i weryfikacji, nie wiadomo ilu z nich może należeć do tej organizacji siłowo wprowadzający szariat w Nigerii.
    Durniu poczytaj trochę o Boko Haram i ich „wyczynach” to zmięknie ci rura. To samo może nastąpić w przyszłości w Europie, jeśli więcej ich pojawi się w naszym rejonie.
    To nieokrzesana dzicz, opętana ideą wprowadzenia szariatu na całym świecie. Marzą ci się wybuchające bomby, palenie kościołów, gwałty na nieletnich i mordowanie chrześcijan? Chcesz być zmuszany do przyjęcia ich wiary, kultury i obyczajów np. obrzezanie małych dziewczynek?
    Pierdolnij się w ten pusty łeb kretynie.
    Jesteś debilem nie zdającym sobie sprawy z zagrożeń płynących na pontonach z Afryki.
    Pierdol się ze swoimi poglądami idioto.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Soros, ten stary chuj sieje zamęt w europie, a przede wszystkim w Polsce,a kto sieje zamęt zbiera burzę.

    0

    0
    Odpowiedz

Ukraina katem niepodległości Polski

Kolejny wykład prof. Wielomskiej o tym jak Niemcy wykorzystują Ukrainę przeciw Polsce i Rosji i poprzez swoją agenturę podsuwają polaczkom ideę resurekcji imperialnej, jagiellońskiej Polski od morza do morza (Ukropolin) i jednoczesne rozbudzają, sprzeczny z tą ideą, skrajny ukraiński szowinizm skierowany przeciw Polsce i Rosji. I o tym, że Ukraina w UE oznacza ostateczną zagładę suwerenności Polski.

Ukraina jest wykorzystywana jako pułapka na Polaków

Ukraina jest wykorzystywana jako pułapka na Polaków

2
11
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ukraina katem niepodległości Polski"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Szanowny członku organizacji Orgiu Iuris. Proszę mi tu przestać kolportować prokremlowską propagandę.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Ciekawe ile rubli płacą tym z ordo juris.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ruska onuca, widać po gębie nawet. Falangiści nie oglądać. Bóg, Honor, Ojczyzna.

    0

    0
    Odpowiedz

Pani psycholog idzie do Sądu…

Pewna młoda pani będąc w VII klasie szkoły podstawowej powiedziała na lekcji o wychowaniu w społeczeństwie, że lgbt to zaraza a pedalstwo to choroba psychiczna.
Pani, została oddelegowana na rozmowę z dyrektorkiem szkoły, rozmowę pt.”trzecia płeć też istnieje, należy szanować” a gdy nic z tego nie wypaliło skończyła u szkolnego psycholog. Tam też nic nie wypaliło, rodzice dostali wezwanie do szkoły.

No i zjawił się tatuś ów nieszczęsnej nastolatki. Odbył rozmowę z wychowawcą, dyrektorkiem i szkolną psycholog. Tej ostatniej nawrzucał z deka kulturalnie, że … jeśli ona wierzy w istnienie płci trzeciej oznacza to, że powinna wrócić na psychiatryk.

Teraz, psycholog straszy pozwem do Sądu. Treść pozwu:
„czuję się poszkodowana, zostałam obrażona”
Tekst obrażający: „Jeśli ktoś na stanowisku psychologa pokłada wiarę w istnienie płci trzeciej oraz nakazuje podopiecznym szanować tzw. „ono” oznacza to, że ktoś ten jest ostro jebnięty w głowę i powinien zrezygnować z pracy i zacząć się leczyć”.

Ciekawe, co na to Sąd…
A Wy?

Z pozdrowieniami dla pewnej, trójmiejskiej podstawówki.

15
3
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Pani psycholog idzie do Sądu…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kolejny cymbał, który w ciągu całego swojego ciemnego żywota nie zdążył się nauczyć, że zaimek „ów” odmienia się przez przypadki. Przez liczby i rodzaje zresztą też.
    Tępy kmiocie, piszemy „owej nieszczęsnej”, a nie „ów nieszczęsnej”.
    Grammarnazi

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Sram na polską gramatykę.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Trochę pofantazjowałeś, edukacją jeszcze rządzi PiS. W kuratoriach sami fanatycy, jak ta Barbara Nowak z Krakowa, więc sorry, ale nie wierzę, że taka sytuacja miała miejsce.

    0

    1
    Odpowiedz
  5. Kiedyś sprawdzę czy to prawda.
    Życzę wygranej sprawy dla tego gościa i mam nadzieję że pani psycholog będzie musiała za to zapłacić.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Bo chyba o to w tym chodzi, prawda?

      0

      0
      Odpowiedz

Kto jest wrogiem Polski…? (bis)

Wrogiem Polski jest Polska i tylko Polska. Popatrzcie, jak ślicznie się razem napierdalamy i zapierdalamy za i o byle co.

Nikt mocniej Polakowi nie wpierdoli jak… drugi Polak.

A reszta?
A reszta to tylko czysty biznes oparty przede wszystkim na chęci zysku i cwaniactwie, no bo, już tak jest, gdy dziwka wypina za darmo to jebią wszyscy!

Polska, moim zdaniem, a do zdania prawo mam na mocy art.54 konstytucji…
Polska to taka dama-kurwa, tyle że pojebana. Czemu pojebana?
Bo, daje wszystkim tylko nie swoim.
Miło jednak widzieć i wiedzieć, że to nie rasistka! Daje każdemu obcemu!

2
7
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Kto jest wrogiem Polski…? (bis)"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wystarczy, że p0litycy i biznes zrobi kampanię w necie i tv, a ludzie zmieniają zdanie jak chorągiewki.

    0

    0
    Odpowiedz

Przeżywanie, że coś się stało.

Nie potrafię w ogóle zachowywać się tak jak wszyscy inni dookoła. Ludzie mają pretensję, że bagatelizuję problemy, że się nie angażuję w pracy, nic się dla mnie nie liczy, nie latam i nie rwę włosów z głowy.

Całe życie pretensje innych, że się nie stresuję wystarczająco, nie przejmuję, gadanie, że nie przywiązuję wagi, że będą problemy i konsekwencje

Takie podejście wynika u mnie z tego, że po prostu wyobrażam sobie jak za kilkaset lat nikt nawet nie będzie pamiętał, że istnieję, że czegokolwiek nie dokonam to nie ma znaczenia i wszystko się zatrze, każdy będzie miał to w dupie, będzie grób na cmentarzu, na którym po jakimś czasie będą palić się znicze i leżeć kwiaty, a potem nic, potem przekopie to sprzęt ciężki i nawet ślad nie zostanie.

Nie traktuje nic poważnie, bo według mnie na prawdę nie ma znaczenia co się ze mną stanie, z moimi przedmiotami, ja jestem kompletnie bez znaczenia dla świata. Są tego plusy i minusy. Wszyscy są zabiegani, zestresowani, a ja jestem spokojny i powolny. Z większości rzeczy nie robię tragedii.

Gdybym rozwalił teraz swoje auto o drzewo to bym się nie przejął, tylko zaakceptował stratę, bo i tak to nie ma znaczenia. Gdybym stracił robotę tak samo. Gdyby coś mi nie wyszło też.

Tak samo nie jara mnie już to co mi wyszło. Co to ma za znaczenie. Np. to, że laska na ulicy do mnie zagada i spróbuje mnie poderwać, moi koledzy się z tego cieszą, a ja nigdy, bo za 20 lat i tak nikt nie uwierzy, że z takim ryjem i brzuchem, który będę miał ktoś kiedyś mógł się mną zainteresować. Tak jak każdy zawsze się jarał, że potrafię podnieść dużo na siłowni, ale co z tego będę miał za 10 lat? Co mi to da? Co z tego wyniknie?

Wszystko na tym świecie jest nietrwałe, kruche. Wystarczy miesiąc leżeć brzuchem do góry, a wszystkie efekty znikają. Można stracić nawet miliony na tysiąc sposobów. Dziś mogę być bogaczem, a za parę lat kolej życia może się potoczyć tak, że zostanę bezdomnym i nie przewidze tego. Nawet gdybym miał firmy i nieruchomości to może wybuchnąć wojna i mogą wszystko zbombardować, a ja chuja będę mógł zrobić.

Jesteśmy nikim i nic tak na prawdę od nas nie zależy, każdy próbuje wszystko kontrolować na siłę i wielu wydaje się, że mają wszystko w garści a w jeden dzień życie może ich uświadomić, że chuja tak na prawdę mogą, że są tacy malutcy i nad niczym nie są w stanie panować, jak liść na wietrze.

25
5
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Przeżywanie, że coś się stało."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja nie mam problemów z żoną i żonami. Każda, moja i wasze nogi rozkładają od razu.
    Nawet pomimo wieku (49) dupcy się wszystko, co na drzewo nie spierdala.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. No i słusznie, nie ma sensu się załamywać przez niepowodzenia i trudności. A poza tym, co się tak przejmujesz czy cię będą pamiętać. Ważne, abyś ty miał jakąś radochę i satysfakcję ze swojego życia.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. „Kiedyś się okaże że byliśmy tylko nędznym żartem w otchłani wrzechświata.”
    Wolfsheim

    2

    0
    Odpowiedz
    1. W otchłani, kurwa, czego?
      „Wszechświata”, a nie „wrzechświata”, nizino umysłowa.
      Grammarnazi

      1

      3
      Odpowiedz
  5. Trudno powiedzieć, czy czytasz dzieła stoików, czy je piszesz 🙂

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Dokładnie. Mam podobnie, z tym że przejmuje się jeszcze paroma sprawami nadmiernie ale całe życie walczyłem z tym żeby ,,przejmować się mniej,, na pewno to pomaga takie ważenie tego. Nie można się zamartwiać, przejmowanie się też brzmi źle. Bardziej chodzi tutaj o to by nauczyć się akceptować różne straty, przyjąć życie takie jakie jest, różne sytuacje w życiu są nieprzewidywalne i faktycznie huja pomaga zamartwianie się, a już tym bardziej zamartwianie się, czy jak napisałeś rwanie włosów o to że np. Straciłeś pracę, rozwaliłeś auto, i inne powierzchowne sprawy. Mam bardzo podobnie, na dużo rzeczy w życiu się odwrażliwiłem. I tak jak mówisz, ludzie nie rozumieją że ta kontrola którą próbują roztaczać nad wszystkim jest złudna, pozorna i iluzoryczna. I kurwa sam wiem po sobie że to właśnie ta iluzja kontroli powoduje 90% problemów, spiny różnego rodzaju, frustracje, jakieś problemy psychiczne.
    Ludzie po prostu nie rozumieją albo kurwa nie chcą żeby dotarło do ich małych zestresowanych móżdżków że przynajmniej połowę tego co ich tak zaprząta, zajmuje, i wypala stresowo można mieć w dupie i że można a wręcz trzeba nauczyć się tego i na to przyzwolić…

    3

    0
    Odpowiedz
  7. Też tego nie lubię. Matka była całe życie rozdygotanym nerwusem, mi też nieco się udzieliło. Tyle że ja próbuje walczyć z tym i pracuje nad tym całe życie żeby przejmować się jak najmniej. Huja to pomaga a wręcz są z tego same problemy

    3

    0
    Odpowiedz
  8. A najgorsze, że to wszystko i tak jest po nic. Robaki cie zeżrą i tyle. Im jesteś starszy tym boleśniej to widzisz.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Moje motto .Miej wyjebane a bedzie ci dane

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Otóż to tłuszczaku

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem chujowiczu, zbijmy piątkę i chodźmy na bro

    0

    0
    Odpowiedz

Olaboga żona mnie już nie daje!

Napisałem gdzieś komentarz na ten temat ale wyszło tego tyle, że zapodam posta.
Już od kilku moich kumpli w podobnym wieku (40lat) słyszę to samo. Tutaj też. Co jakiś czas przegrywy w internetach srają zgodnie i chórem: żony nie chcą dawać dupy. I każda historia jest kurwa taka sama: przed ślubem to dawała jak kotka a teraz ni chuja! Raz na miesiąc to góra! Albo i rzadziej. I pały też nie chce robić wredna! Muszę trzepać kapucyna! Skandal. I wtedy odzywają się takie same zjeby różnej maści ze swoimi gównoradami: idź na kurwy będzie taniej, znajdź se szparę na boku i ruchaj, dojeb jej pigułkę gwałtu i wydymaj, powiedz że znajdziesz inną itd itp pierdolenie ameb umysłowych trzepiących konia przy byle okazji. Ja na to wszystko sram i mam to w dupie jednocześnie.
Ale powiem wam palanty na czym ten świat polega. Znafcy kurwa kobiet z wiedzą zaczerpniętą z pornusów. Przede wszystkim odpowiedz sobie palancie tak szczerze co robisz ty a co robi ona? Po tym co widzę u znajomych to model jest taki: chłop pracuje i zarabia te parę groszy więcej więc po robocie wraca, żre i zajmuje się swoimi przyjemnościami. Czasem pobawi się z dzieciakami 10 minut, a później to se w dupie pogrzebie rozjebany na kanapie przed gównianym filmem w tv albo innym meczem, a to se gierkę włączy na plajstajszon za trzy koła i gra w słuchawkach, a to se coś przy furze pogrzebie bo lubi, trzy razy w tygodniu wypierdoli na pół dnia na siłkę popieprzyć głupoty z ziomkami jak stare baby na ławce przed blokiem. W weekend przyjdzie kolega z żoną i dziećmi i zrobicie se grilla z piwkiem. Fajnie jest. Ale to fajnie ma taką cenę że właśnie teraz frajerze zamiast wieczornego dymanka czeka cię bicie Niemca po kasku. Bo jak ty będziesz z koleżkami mordę zachlewał gównianym piwem i pieprzył głupoty o tym kto teraz gra w juventusie czy innym fiutusie i jak daleko skoczył małysz, to baby muszą nie dość, że kursować między kuchnią a stołem, bo ty akurat karkówkę z biedry wpierdalasz z musztardą i sam po nią dupy nie ruszysz, to jeszcze muszą ogarniać dzieciaki. A to znaczy że muszą pokroić im żarcie albo i nakarmić, w międzyczasie przynieść komuś talerz, dać dzieciom soku, a Martyna akurat chce kawę bo od rana głowa ją boli i twoje żarty żeby lepiej jebneła setę średnio ją bawią. Po żarciu, ze stołu trzeba zebrać, gary do zmywarki, dzieciom umyć mordki i rączki i zmienić koszulkę Olivierkowi bo zalał się kompocikiem. Jak dobrze pójdzie to baba złapie jakąś na wpół zimną kiełbasę żeby zeżreć dzisiaj cokolwiek bo od rana latała po sklepach za karkówką i kiełbasą na grila. No i w końcu towarzystwo już podpite (tzn. chłopy nawalone bo baby prowadzą auta żeby wrócić do domu więc cały dzień siedzą i na trzeźwo słuchają waszego pijackiego pierdolenia) zawija się do domu, baba sprząta stoły, myje dzieci i kładzie spać i sama pada na pysk po tym całym relaksie na powietrzu. I wtedy chłop zwala się niedomyty i ma ochotę bo jest sobota i się gramoli śmierdzący piwem tyskie. Czego się chuju spodziewasz? Że wskoczy ci na kutasa z uśmiechem na mordzie? I tak tydzień za tygodniem trzepiesz konia i narzekasz, a chujowy tak naprawdę jesteś ty. Powiem jak jest u mnie: pracujemy oboje, jedno dzieciaka zawozi drugie przywozi. Później godzinę albo półtorej dzieciak jest pod moją opieką a ona robi co chce. Czyta albo leży w wannie czy śpi i chuj wie co jeszcze. Później do pory kąpania jest zmiana. Weekendy zależą od pogody i od tego co muszę zrobić przy chałupie. Ale zawsze ona ma tą godzinę dla siebie albo dłużej. Mamy podział obowiązków. Moje, jej i wspólne. Jest to tak rozplanowane żeby jedno nie było ujebane na maksa a drugie leżało fają do góry. To działa. Dymam przynajmniej raz na dwa dni, a kiedy chcę to jeszcze mi ciągnie. A wy dalej kręćcie korby i narzekajcie jakie to baby są złe. Debile jebane.

18
8
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Olaboga żona mnie już nie daje!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Olaboga? co to znaczy?
    Nie miało być przypadkiem „o na Boga”?

    0

    0
    Odpowiedz
  3. 1. Najprawdopodobniej nie domywasz się, i ona ma już Ciebie dosyć
    2. Najprawdopodobniej zawsze jest nie doruchana, zostawiasz w połowie roboty i lulu…
    3. Najprawdopodobniej jedyne co w domu robisz to chcesz ruchać, pozmywaj i poodkurzaj od czasu do czasu też…
    4. Może gdy ruchasz to ruchasz tak, że nigdy się jeszcze nie zlała? (squirt)
    5. Być może, nigdy nie załatwiłeś jej choćby jęzorem „na kremowo” i ona po prostu nie ma za czym tęskinić?

    Moja kotka lat 46 jebie się jak nie wiem co! Celowo nie napisałem, że jebie się jak młoda niunia bo młode niunie nie umieją się jebać.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Haha no dobrze powiedziałeś. A co poradzisz na to że to mi się nie chce ruchać? Chłop ledwo po 30 tce żona ciut starsza, czasem zwalę sobie kuca i to wszystko, tylko że u mnie to jest kwestia raczej nadwagi, galancie ponad 100 ważę a nie jestem arnoldem, jakieś depresje, inne gowna

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Testosteron sobie zakup.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Radziłbym na początek przestać marszczyć freda i nie jeść byle gówna. I trochę ruchu.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Tak i nie. Na pewno część przypadków to takie jak opisujesz. Ale jest cała masa takich, co chłop ogarnia wszystko co powinien, ba kobieta czasem nawet nie pracuje zawodowo i co? A to, że ręka matką, żoną i kochanką, jak śpiewał klasyk! A kobicie mija dzień na nicnierobieniu, oglądaniu TV czy gapieniu się w telefon. Zmęczy się tym tak bardzo, że wieczorem zawsze głowa boli.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Kobieta caly dzien zlachana to sie jej nie chce po nocach smierdzacego serem kutasa macac.Faceci myjcie i perfumujcie swoja armate a nie wywalac kobiecie przed nos zaszczanego huja ktorego kisicie w smierdzacych gaciach tydzien nie zmienianych.To po huju larwy biegaja fuj

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Po pierwsze autor pewnie tylko udaje płeć męską, żeby wzmocnić przekaz.
    Po drugie opisany przypadek jest monstrualnym wyolbrzymieniem , a to popularna manipulacja stosowana właśnie przez płeć żeńską.
    Po trzecie opisany etat też jest pracą na rzecz domu , pomimo uwaga uwaga nawet tego, że jej nie widzą dzieci.
    Po czwarte , wielka mi rzecz pójść do sklepu po kiełbasę. Jak dobrze zaplanujesz to można pójść raz , a kupić na trzy razy.
    Po piątę podpiszę się pod tymi debilami jebanymi w omawianym skrajnym i niespotykanym przypadku , a przy okazji też autora, czy też raczej autorkę, wrzucę do tego wora wraz z nimi

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ja to napisałem i nie jestem babą. Chcesz mnie zmacać po worach żeby się upewnić?

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Prawda.chuj tyle w temacie

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Jako kobieta mogę tylko potwierdzić. Mąż mi bardzo pomaga i dupcy mnie we wszystkie otwory

    0

    0
    Odpowiedz

Życzliwie donoszę…

90% dzisiejszych kurew internetowych, gdy nie radzi sobie z niewygodnym dla siebie czyimś wpisem – od razu ładuje tekst tradycyjny, czyli:
– zajebią Ciebie
– już po Ciebie jadą
– zginiesz chuju
– ruski agencie już po Ciebie policja jedzie
– do zobaczenia w Sądzie
I tak dalej i dalej…

Wiecie, od kiedy to trwa?
Jak sięgam pamięcią zaczęło się na IRCu, nie wiem który rok, 1997? 1999?
Już wtedy, polaczki zaczęły te swoje pierdolenie.

Do czego biję?
Do tego, że tak ujadacie na te chujową komunę, na chujowy PRL a … dzisiaj, w pseudo demokracji robicie dokładnie to samo i tak samo, jak wasi poprzednicy czynili to kiedyś.

Uprzejmie donoszę obywatelu kapitanie, że u Kowalskiej trwała libacja a Kwiatkowska to nie wiem z czego żyje, kupowała w społem trzy kilo żywieckiej. Skąd ona na to ma gdy nie pracuje obywatelu kapitanie?

Jesteście, dokładnie tacy sami więc nie rozumiem, dlaczego jebiecie swoich fałszywe fiuty. Dziś razem kradniecie a jutro jeden drugiego podpierdala.
Taka jest prawda… sprzedawczyki zakichane.

Czemu te czyjeś własne zdanie aż tak Was boli, co?
Czemu nie potraficie w spokoju ducha trawić ludzkiej odmienności?
Bo, my Polacy jesteśmy największymi egoistami pod słońcem? Hm?

Ja się nie wtrącam ale i tak cię podpierdolę. To moje hobby… rzekł Polak do Polaka.

Przerobił ktoś z Was historię Europy od A do Z choćby raz?
Jeśli tak to ze zrozumieniem powyższego nie powinno być problemu. Zawsze sprzedawaliśmy się nawzajem. Od jezusikaChrystusika po króli i władców a potem aż do dziś. We krwi to mamy, co?

A wiecie czemu ruskich EU jebie?
Nie chcą aby do EU naszły wieści, że ludzkość jeszcze istnieje – tyle że gdy jest zarządzana przez 3000 posłów – debilnieje.

4
3
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Życzliwie donoszę…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Polacy to najgłupszy naród na świecie. Nie zmienisz tego. Ludzie odpowiedzialni za to mają machinę propagandową. Nie zmienisz tego, Wisły kijem nie zawrócisz. Nic nie poradzisz na to, że ponad połowa z nas nadaje się tylko na przerobienie na biomasę w Auschwitz. Pozdrawiam

    2

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: ochota na sex z siostra | art.Mowa nienawiści | Trzeci smutny epizod w życiu | Twój post trafił do moderatora i czeka na zatwierdzenie... | Co Polacy mają, mogą i muszą? | PedigreePal vs Turystyczna | Ćwoki komórkowe... | Sranie po KFC | Czystki P.I.S. tuż przed wyborami a potem co? | Wnioskuję za płatnym tlenem i podatkiem chodnikowym! | Inflacja + stopy% vs mr.cukierro | Jebać jehowych | ryzyko przy waleniu konia | Spirala Ulama | Adamowi Bondarowi przypadnie w udziale rola posprzątanie chlewu po Ziobrze | Czarni są mega ok! | Podziwiam Was politycy... | Motorowerki | Czy Polska to kraj wolny? | Moja babcia i ja przeszliśmy niedawno prawdopodobnie Covida | Zachodnia UE ma już problem z papierem. Teraz Wschód? | Wiele osób twierdzi że jestem nienormalny i niezrównoważony psychicznie | 3n+1 | Nerwica | Ciekawe, ile EB spamu jest dziennie na świecie... | To za ile lat koniec Świata i lecimy w kosmos? | Durni psiarze | Polska kpina handlowa | Telewizor chciałem kupić... | Czy to prawa, że zaliczyć staż można tylko dzięki dupie? | ALLEGRO Sp.z o.o. - FIRMA OSZUST | Pojebki z OLX | Upośledzeni pracodawcy | Dziekan skurwysyn | Nie będzie obniżki stóp procentowych?? | Hołownia to niezły Marszałek | Wkurwia mnie niedojebany Linuxik | AMERYKAŃSKA UNIA EUROPEJSKA | Chiński hasiok | Szkolnictwo pod Sąd! | Ale Wam wadzi naga prawda o kupie, w której żyjecie! | Brak siły funkcjonalnej u koksów | Nawet Stachowi się udało... | Plastik | Wy młodzi ... wkurwiacie mnie! | Kup2 kup3 kup5 i zapłać curfa za 10 | F kropka KAFETERIA kropka Pe El | Ukraińce to są debeściaki! | "Wypierdol mnie kochanie" - po polsku...