Jestem tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Kondon”

donosze na tirówki, sex shopy, agentury towarzyskie

5
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Jestem tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Kondon”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Debilu, przecież burdele i inne to nadal państwówka. Swoich jebiesz?
    Fakt, kruptonim kondon (kondom) wiele tłumaczy.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Nic nie tłumaczy. Mój pseudonim to skrót od KONfident DONosiciel.
      I co, łyso Ci teraz?

      1

      0
      Odpowiedz

Shit, mój nick którego używam w internecie pisząc na poważne tematy wyświetla się w Google

i pokazuje się przy forum o scacie i zdradza że pisałem na forum o jedzeniu kupy.

0
7
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Shit, mój nick którego używam w internecie pisząc na poważne tematy wyświetla się w Google"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Przywiązanie do nicka wskazuje na brak życia w realu. Rusz dupę i wyjdź do ludzi.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Spróbuj wbić w internet jeden z moich wielu nicków:
    – BruceWillissii
    – ArnoldoSchwarbezeger
    – ElvissiPresleyy
    – IssakcsNiutoon
    i wiele, podobnych…

    Google wujo zawsze błąd w pisowni poprawi … i wyświetli ludziom to, co ja chcę aby wyświetlił. I po problemie.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. oprócz powyższego: dzisiaj, to nowy sposób na zepsucie komuś dobrego imienia. Wyobraźmy sobie, że nick o nazwie mamusia1981gdansk loguje się w forach przedszkolnych i szkolnych, zajmuje się tematyką związaną tylko z wychowaniem dzieci.
    Jej mężunio już rozwodnik – chce jej dojebać – więc montuje identyczny nick we wszystkich możliwych (i zjebanych) forach a potem pisze z tych nicków, jak bardzo lubi w trzy dziury i to od murzynów. Następnie, anonimowo informuje psiapsiułki swojej ex.
    Trafiona – zatopiona.
    i to na amen.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Chyba, że kobieta ma normalne życie i jakieś fora latają jej koło dupy. Wtedy gówno jej zrobisz.

      2

      0
      Odpowiedz
  5. Tutaj to nikogo nie interesuje
    . Tutaj piszemy o ruchaniu siostry 😛

    3

    0
    Odpowiedz
  6. ha, dobre, fakt, zapomniało mi się.

    2

    0
    Odpowiedz

Stadionowe świnie

Czy nasza wielka i wszechmocna policja nie umie dac sobie rady z tym stadionowym scierwem? Jakim kurwa prawem kibolstwo to tak powszechne zjawisko w polsce skoro jest nielegalne? Wiecie dlaczego? Bo jakby kurwa pałą ZOMOwską dostali raz a porządnie po nerach to by sie takiemu śmieciowi odechciało cwaniakowania i noszenia tych szaliczków śmiesznych

Dlaczego kurwa my jako spoleczenstwo pozwalamy na niektore przestepstwa? Dlaczego morderstwo i pedofilia nie maja takiego przyzwolenia?

12
6
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Stadionowe świnie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. PiS posłużył się kibolami w walce z Tuskiem. Nie pamiętasz hasła: „Donald, matole, twój rząd obalą kibole”.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Jak jesteś wydyganiec to zamknij się w piwnicy i tam siedź a mecze ogladaj w telewizji.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. A kibol to kto? Moim zdaniem miano, którym określają kiboli powinni zmienić. Powinno być KIBLE a nie KIBOLE, albowiem dzisiejsze frajerki siusiumajtki obszczymurki na widok choćby jamnika leją ze strachu po gaciach. Taka jest prawda, piłują te ryje tylko na stadionach i kawałek obok i tylko w grupach po 50 sztuk pajaca.
    Niestety, nawet gdyby zebrało się takich i 100 pajaców to i tak siła z tego nędzna.
    Czemu?
    Bo te pajace umieją lać tylko rodowitych pajaców, np. Legia vs Arka. Wtedy wielkie ustawki, wielka napierdalanka, każdy z pyskiem jak nie wiem co!
    A gdy najechała ukra polszę to pajace mordy jak strusie pochowały pod grunt i nigdy stamtąd nie wydobyły. Byle sztuk 5 ukra na ulicy i KIBLE polskie ogonki podwijają!
    Ukry na starówce w Warszawie (głośno było) zayepppały takiego jednego KIBLA i to w prawie biały dzień w środku sklepu.

    Polska moc MORDY jest tylko w Internecie. Tylko tu nawet i opisywane KIBLE potrafią dreć te mordy a gdy przychodzi co do czego to sami wiecie jak jest.

    1

    0
    Odpowiedz

Jebany nikiel

Mam na ten pierwiastek uczulenie i nie mogę nosić biżuterii i jeść niektórych rzeczy. Z tym, że… no właśnie, nikiel jest w wielu produktach spożywczych i zegarkach. Kurwa mać, pamiętam jak kiedyś nosiłem srebrny zegarek na bransolecie. Skóra zeszła z nadgarstka i leczyłem to dobre pół roku, a swędziało jak skurwysyn.

6
3
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Jebany nikiel"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To niedobrze, bo nie możesz jeść niektórych rodzajów chleba razowego. Taki na przykład pumpernikiel zawiera nikiel, jak sama nazwa wskazuje.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Co tam nikiel w pumperniklu, jeśli może być tam chityna ze zmielonego robactwa a producent na 100% nie umieści tej informacji w składzie produktu na opakowaniu, bo nie sprzedałby tego pieczywa.
      Cieszcie się i wpierdalajcie żywność z robactwem nie mając pojęcia, że spożywacie zmielone karaluchy,a wszystko to dzięki dyrektywom pojebów z „ukochanej UE”, która narzuciła to odgórnie.

      3

      2
      Odpowiedz
      1. Ty za to spożywasz gówno w takich ilościach, że zatruwa ci mózg. Dowodem jest twój wpis.

        0

        3
        Odpowiedz
        1. Byłeś głupi, jesteś głupi i umrzesz głupi.
          Dowodem na to jest Twój komentarz.

          1

          0
          Odpowiedz
  3. Zapewniam że ani miligrama niklu nie zawiera taki zegarek z takim niebieskim podświetleniem takiego wyświetlacza. Mam tego trochę w magazynie wyrobów gotowych i mogę Ci opchnąć za jedyne trzy dyszki plus vat sztuka. Nie bądź chuj, kup od razu dwa, bo ja przymieram głodem jak na polskiego inżyniera przystało. Te zegarki to są w takiej limitowanej wersji dla takiego zasranego janusza biznesu z podlasia, któremu nie spodobał się taki kolor podświetlenia (albo taka cena, chuj go wie).

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Dobrze, że wciąż tu jesteś. Szkoda tylko, że nie ma i już chyba nie będzie komentarza o whiskey i krokodylach.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Ostatnio w modzie na chujni jest seks z siostrą . Zatem idź do siostry , wyciągnij pałę i trzep go zawzięcie .
    Jak nie masz siostry , to pozostają ci tylko fantazje o twojej byłej nauczycielce Basi .

    3

    0
    Odpowiedz
  5. Jesteś facetem i chcesz nosić biżuterię? No to w takim razie masz duzo.gorszy problem niż alergia na nikiel.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. To nie problem , tylko wyzwanie dla księdza Proboszcza Bolesława .

      1

      0
      Odpowiedz
  6. Powinieneś pracować na dziale niklowania i chromowania. Odporności byś złapał

    1

    0
    Odpowiedz

Szukam telefonów dla pracowników i za chwilę wuj mnie yebnie!

Co za wredny trend!
Kiedyś było łatwiej!
Szedł człowiek do sklepu, rzucali na ladę dwie Nokie, trzy Ericssony, ze dwa Siemensy … i człowiek wiedział co brać.
A dzisiaj?
A dzisiaj wchodzisz do marketu a tam 10 różnych odmian Redmi 11, dziesięć różnych odmian Redmi 11, ze dwadzieścia Motoroli G, ze dwadzieścia hujoweji…
Ja pierdolę!
Zbaranieć idzie!

A najlepsze jest to, że dokopać się prawdziwej specyfikacji graniczy z cudem. Śmiechem na sali jest to, aby wiele serwisów podawało inne parametry tego samego telefonu a na stronach producenta było namazane tyle, ile przysłowiowy kot nasrał.

13
3
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Szukam telefonów dla pracowników i za chwilę wuj mnie yebnie!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gdybym ja miał na sprzedaż gówno (vide merda d’artista, dzieło niejakiego Piera Manzoni) to bym nie rozpisywał się o parametrach tylko sprzedawał jak najwięcej puszek tego specyfiku. Mam dwa koty, z pewnością któryś do puszki artystycznie by nasrał.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Dajcie spokój, prędzej kałacha kurwa kupisz jak telefon. Znalazłem coś poczciwego niby, cena 169 euro, więc nie jest jeszcze aż tak lipnie (mi potrzeba sztuk 14), dlatego jak na polaczynę przystało, liczę każdego centa. Wziął bym za 1euro ale wtedy co miesiąc trzeba napierdalać po 15 euro przez dwa lata i wychodzi znacznie drożej, jak gotówką. Na dodatek odpowiedzialność za karty sim, chuj wie, jakiego typu ludzie dzisiaj ściągają pornole, aż starch dać komuś sim. Znalazłem Motorolę G73 5G, nawet niby ok, 8GB RAM, wbudowane 256GB, ekran już 2K, mogła by być. No ale kurwa … nie ma ich w sklepach.
    Mityczne, pierdolone, nieistniejące promocje!
    No są wały jak chuj!
    Reklamują coś, co nie istnieje.
    Dopiero gdy dodasz do koszyka, przebajerujesz wszystkie strony chęcią zakupu, adresio i inne, na koniec powiadają: najbliższa możliwa wysyłka marzec 2024 (brak w magazynach). No kurwaaaaaa!!!!

    1

    0
    Odpowiedz
  4. specyfikacje looknij na gsmarena

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Się wie, do tego jeszcze mgsm.pl
    lecz te specyfikacje producenci zaczęli kiwać.
    Wlazłem dziś do sklepu i oczopląsu można dostać. Kilka odmian Redmi 11, kilka Redmi 12. Różnią się znacznie, jeden ma 4GB ram, drugi już 8 a cena ta sama, obłędu idzie dostać. Na razie szukam G73 albo G84 w dobre cenie. G84 była po 179euro ale zajebane święta za rogiem, teraz jest 249!!

    0

    0
    Odpowiedz

My też dupcymy…

Naliczyłem około 118 sklepików Żabka, które na odcinku lat dwóch ostatnich pootwierały się na Ukrainie.
I urwaaa ruskich kul się nie boją…
Ukraińce mi poddani powiadają, że jest tam jeszcze drożej aniżeli w polskich żabkach.
Można?
Pewnie że można podupcyć na dwa fronty.
Szacun Polaki!
To kiedy ruszamy z Allegro na Ukrainie?

1
9
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "My też dupcymy…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. No i co z tego? Wojna czy nie, ludzie chcą żyć normalnie. Takie to dziwne?

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Dojebać ceny w kraju objętym bidą i wojną to normalne?

    0

    0
    Odpowiedz

Całego kombiaka zapchali … kawą!

Serio! Właśnie wróciłem z zakupów, na parkingu pod marketem spotkałem Polaczków. Małżenstwo w wieku około 35-40 lat, auto na blachach WE czyli spitolona warszafffka. Kombiak zapchany kawą po sam sufit!
Patrzę w kosze, a oni dwa koszyki pełne kawy Lavazza. No nie wytrzymałem, podlazłem zapytać się – o co chodzi 🙂

Ponoć Lavazza za opakowanie 250g w Polsce to teraz przygoda na 18-20zł. Prawda to?
Nie kupuję kawy w Polsce, więc nie znam cen wszystkich a to że drożej o 100% to już dawno temu wiedziałem.

Ponoć, jeszcze tej kawy do Polski nie dowieźli a już wszystko przez Allegro sprzedali. W to akurat wierzę!

Zrobili promocję u nas, Lavazza dwupak 2 x250g za 3.99€ zatem warszawioki-wsioki śmigają od 2 dni od marketu do marketu i wykupują ile się da. Brawo oni!

Ciekawe, ile kosztuje 1 paczka na … Ukrainie. Ktoś wie?

5
3
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Całego kombiaka zapchali … kawą!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja przestałem w ogóle pić kawę bo mi ciśnienie podnosi.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Mi też podnosiło więc godzinę po kawie piję melisę. Trzy razy dziennie kawę i trzy razy dziennie po niej melisę.

      1

      1
      Odpowiedz
  3. Ja za to jak jebnięty po 4,5,6 dziennie i to jeszcze między nimi ze dwie w barze, często tzw. doppio, czyli podwójne. W domu to nasza Polska (tradycyjna, parzona). Nie ma to takiego kopa jak te barowe. Fakt, serce mi siada wieczorem, szczypie, kłuje ale nie potrafię odpuścić. Żonka mnie za to jebie ile wlezie, po prostu kocham kawę. Próbowałem przejść na bezkofeinową, lecz wtedy dynię mi rozsadza. Ja potrafię wstać o 1 czy 2 w nocy, pierdolnąć kawkę i iść dalej spać. Tak mam od 20-25lat.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Mój wujek też tak gadał do czasu gdy zmarł na drugi zawał w wieku 43 lat.

      0

      0
      Odpowiedz

Przestańcie wreszcie pierdolić na Afrykę rasistowskie ku…wy!

Mega chujnia w tym temacie! Do szkoły won nieuki niedojebane! Już!
Ogarnijcie geografię z historią do końca i wtedy wróćcie pierdolić farmazony.

Tymczasem przestańcie wrzucać do jednego wora przybyszów z bliskiego wschodu i mieszać ich z ludźmi z Afryki! To są kurwa dwie różne sobie stajnie! Jedni to zwierzątka a drudzy zwykli ludzie, tacy jak my!

Wstydźcie się wy kurwy pseudo kształcone wszystko mające! Wstydźcie się siebie! Macie hajs, pracę, domy, internet, technologię, ponoć też każdy z Was skończył minimum ze dwie, trzy szkoły. I na chuj Wam to było jamochłony proste, gdy po zakończeniu nauki niczego prostaki nie trybicie?

Ghana, Nigeria, Czad, Sudan… to nie jest kurwa to samo co Oman, Jemen albo Pakistan!

Dlaczego Wy ciągle mieszacie zwierzęta przybyłe do EU z okolic Iranu z ludźmi, którzy przybywają ze środka Afryki??

Toż to kurwa identycznie jak – nazywanie Poloneza Caro Atu Plus … Mercedesem klasy C z tego samego rocznika i wmawianie wszystkim wokół, że to to samo!

Gdy, Italię najechali ludzie z Afryki… nareszcie zacząłem mieć kolegów, normalnych kolegów. Ci ludzie pozbawieni są możliwości nauczenia się tego, co my Polaczki wyssaliśmy z mlekiem matki! Oni nie czają sprzedawczykowa i fałszywości.

Przestańcie wy rasistowskie nedojebki wrzucać Afrykańczyków do tego samego wora, w którym sami jesteście.

Ogarnijcie wreszcie puste łby i zechciejcie choćby zatrybić różnice między i choćby Pakistanem a Namibią!

11
6
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Przestańcie wreszcie pierdolić na Afrykę rasistowskie ku…wy!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To może kurwa jego w dupę zajebana mać, przyjadą tu legalnie, a nie że wpływają chuje do portu i „wpuśćcie nas”? Bo co? Bo chcą? A ja chcę, żeby polski był językiem obowiązującym na świecie, a polski złoty światową walutą. I co? I gówno? Siedzę na dupie i robię swoje, bo może nie wszystkim to kurwa pasuje, tak? Nie mam zresztą nic do porządnych Murzynów. Nie lubię tylko głupich czarnuchów.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. no, po prostu debil…

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Piszesz do ludzi, którzy w dupie byli i gówno widzieli ale mają się za ekspertów od wszystkiego bo coś widzieli „na własne oczy na youtube”.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Wiem, wiem, przykre to trochę. Fakt, EU zostało zalane przez zjeb ow genetycznych, lecz nie wszyscy koloru ciekniejszego są zjebani. Dzisiaj w barze, żona zasiadła przy stoliku przed barem a ja poszedłem po kawę (u nas dzisiaj było +17C w cieniu i około +23 w słońcu, więc taka wiosna), bary nadal ogróki mają otwarte. Nie mija 5 sekund i stolik obok trzej Pakistańce, od razu kurwy się zleciały. Wychodzę z kawusiami, patrzę w te zjebane mordy, odtuptali w kilka sekund kilka stolików dalej.
    Te kurwy boją się ludzi ze wschodu UE. Boją się Litwinów, Polaków, Ukraińców, Bułgarów i Węgrów a najbardziej Ruskich. Ja mam koszulkę z mordą Putina i napisem: PUTIN MY FATHER, RUSSIA MY MOTHER. Noszę całe lato, jeszcze zęby mam. Do tego duża, Ruska flaga na plecach. Słowianie to krótko jadą z tą dziczą.
    Wracając do tematu, do murzynów nie mam nic. Kilku ze mną pracuje. W dechę ludzie, serio Wam mówię.

    A koszulkę bardzo polecam. Jest zajebista na zatory marketowe, wszystko trzymie się mnie z daleka.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Panie, powiem tak: chuj tam z Murzynami, ale ten komentarz to mistrzostwo.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Zjeb totalny.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Idź w pizdu inie pierdol głupot. Widziałeś zdjęcia pontoniarzy? To są same młode byki, nie ma tam kobiet ani dzieci uciekających przed wojną.
    To jest INWAZJA Afrykanów na Europę, to nie jest żadna migracja, to jest podbój Europy przez czarnych na razie względnie pokojowy, ale jak będzie ich więcej, ściągną kobiety i rozmnożą się, to dla nas Europejczyków nie będzie miejsca na tym kontynencie.
    Już przywlekli ze sobą islam, ponieważ w centralnej Afryce dominuje ta wiara. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale większość z nich przypłynęła tu szukać lepszego życia. Problemem jest ich wykształcenie i chęć do pracy, ale nie posiadają żadnych umiejętności oprócz wyłudzania socjalu. To jest czarny potop zalewający Europę.
    Nie ma mowy o żadnym rasiźmie tylko o celowym działaniu wymieszania ras na starym kontynencie zapoczątkowanym przez jebaną Makrelę.
    Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat Europa będzie czarna wraz z czarną kulturą a dla nas „białasów” nie będzie tu miejsca.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Najlepszych kolegów znajdziesz wśród członków Boko Haram z północnej Nigerii, zwłaszcza jak jesteś chrześcijaninem, a jeśli nie jesteś to zmuszą cię do przejścia na islam albo upierdolą ci łeb maczetą przy samej dupie. Dziesiątki a może setki tysięcy Afrykanów przypłynęło do Europy bez żadnej kontroli i weryfikacji, nie wiadomo ilu z nich może należeć do tej organizacji siłowo wprowadzający szariat w Nigerii.
    Durniu poczytaj trochę o Boko Haram i ich „wyczynach” to zmięknie ci rura. To samo może nastąpić w przyszłości w Europie, jeśli więcej ich pojawi się w naszym rejonie.
    To nieokrzesana dzicz, opętana ideą wprowadzenia szariatu na całym świecie. Marzą ci się wybuchające bomby, palenie kościołów, gwałty na nieletnich i mordowanie chrześcijan? Chcesz być zmuszany do przyjęcia ich wiary, kultury i obyczajów np. obrzezanie małych dziewczynek?
    Pierdolnij się w ten pusty łeb kretynie.
    Jesteś debilem nie zdającym sobie sprawy z zagrożeń płynących na pontonach z Afryki.
    Pierdol się ze swoimi poglądami idioto.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Soros, ten stary chuj sieje zamęt w europie, a przede wszystkim w Polsce,a kto sieje zamęt zbiera burzę.

    0

    0
    Odpowiedz

Ukraina katem niepodległości Polski

Kolejny wykład prof. Wielomskiej o tym jak Niemcy wykorzystują Ukrainę przeciw Polsce i Rosji i poprzez swoją agenturę podsuwają polaczkom ideę resurekcji imperialnej, jagiellońskiej Polski od morza do morza (Ukropolin) i jednoczesne rozbudzają, sprzeczny z tą ideą, skrajny ukraiński szowinizm skierowany przeciw Polsce i Rosji. I o tym, że Ukraina w UE oznacza ostateczną zagładę suwerenności Polski.

Ukraina jest wykorzystywana jako pułapka na Polaków

Ukraina jest wykorzystywana jako pułapka na Polaków

2
11
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ukraina katem niepodległości Polski"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Szanowny członku organizacji Orgiu Iuris. Proszę mi tu przestać kolportować prokremlowską propagandę.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Ciekawe ile rubli płacą tym z ordo juris.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ruska onuca, widać po gębie nawet. Falangiści nie oglądać. Bóg, Honor, Ojczyzna.

    0

    0
    Odpowiedz

Pani psycholog idzie do Sądu…

Pewna młoda pani będąc w VII klasie szkoły podstawowej powiedziała na lekcji o wychowaniu w społeczeństwie, że lgbt to zaraza a pedalstwo to choroba psychiczna.
Pani, została oddelegowana na rozmowę z dyrektorkiem szkoły, rozmowę pt.”trzecia płeć też istnieje, należy szanować” a gdy nic z tego nie wypaliło skończyła u szkolnego psycholog. Tam też nic nie wypaliło, rodzice dostali wezwanie do szkoły.

No i zjawił się tatuś ów nieszczęsnej nastolatki. Odbył rozmowę z wychowawcą, dyrektorkiem i szkolną psycholog. Tej ostatniej nawrzucał z deka kulturalnie, że … jeśli ona wierzy w istnienie płci trzeciej oznacza to, że powinna wrócić na psychiatryk.

Teraz, psycholog straszy pozwem do Sądu. Treść pozwu:
„czuję się poszkodowana, zostałam obrażona”
Tekst obrażający: „Jeśli ktoś na stanowisku psychologa pokłada wiarę w istnienie płci trzeciej oraz nakazuje podopiecznym szanować tzw. „ono” oznacza to, że ktoś ten jest ostro jebnięty w głowę i powinien zrezygnować z pracy i zacząć się leczyć”.

Ciekawe, co na to Sąd…
A Wy?

Z pozdrowieniami dla pewnej, trójmiejskiej podstawówki.

15
3
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Pani psycholog idzie do Sądu…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kolejny cymbał, który w ciągu całego swojego ciemnego żywota nie zdążył się nauczyć, że zaimek „ów” odmienia się przez przypadki. Przez liczby i rodzaje zresztą też.
    Tępy kmiocie, piszemy „owej nieszczęsnej”, a nie „ów nieszczęsnej”.
    Grammarnazi

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Sram na polską gramatykę.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Trochę pofantazjowałeś, edukacją jeszcze rządzi PiS. W kuratoriach sami fanatycy, jak ta Barbara Nowak z Krakowa, więc sorry, ale nie wierzę, że taka sytuacja miała miejsce.

    0

    1
    Odpowiedz
  5. Kiedyś sprawdzę czy to prawda.
    Życzę wygranej sprawy dla tego gościa i mam nadzieję że pani psycholog będzie musiała za to zapłacić.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Bo chyba o to w tym chodzi, prawda?

      0

      0
      Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Kto jest wrogiem Polski...? (bis) | Przeżywanie, że coś się stało. | Olaboga żona mnie już nie daje! | Życzliwie donoszę... | ochota na sex z siostra | art.Mowa nienawiści | Trzeci smutny epizod w życiu | Twój post trafił do moderatora i czeka na zatwierdzenie... | Co Polacy mają, mogą i muszą? | PedigreePal vs Turystyczna | Ćwoki komórkowe... | Sranie po KFC | Czystki P.I.S. tuż przed wyborami a potem co? | Wnioskuję za płatnym tlenem i podatkiem chodnikowym! | Inflacja + stopy% vs mr.cukierro | Jebać jehowych | ryzyko przy waleniu konia | Spirala Ulama | Adamowi Bondarowi przypadnie w udziale rola posprzątanie chlewu po Ziobrze | Czarni są mega ok! | Podziwiam Was politycy... | Motorowerki | Czy Polska to kraj wolny? | Moja babcia i ja przeszliśmy niedawno prawdopodobnie Covida | Zachodnia UE ma już problem z papierem. Teraz Wschód? | Wiele osób twierdzi że jestem nienormalny i niezrównoważony psychicznie | 3n+1 | Nerwica | Ciekawe, ile EB spamu jest dziennie na świecie... | To za ile lat koniec Świata i lecimy w kosmos? | Durni psiarze | Polska kpina handlowa | Telewizor chciałem kupić... | Czy to prawa, że zaliczyć staż można tylko dzięki dupie? | ALLEGRO Sp.z o.o. - FIRMA OSZUST | Pojebki z OLX | Upośledzeni pracodawcy | Dziekan skurwysyn | Nie będzie obniżki stóp procentowych?? | Hołownia to niezły Marszałek | Wkurwia mnie niedojebany Linuxik | AMERYKAŃSKA UNIA EUROPEJSKA | Chiński hasiok | Szkolnictwo pod Sąd! | Ale Wam wadzi naga prawda o kupie, w której żyjecie! | Brak siły funkcjonalnej u koksów | Nawet Stachowi się udało... | Plastik | Wy młodzi ... wkurwiacie mnie!