Admin, błagam, bez cenzurki proszę. Wypuść na Świat śliczny mój twór proszę. Może uda mi się zagotować wyznawców PO 🙂
KOCHAM P.I.S.!
Kibicuję downowi Andrzejowi i jego drużynie, w szczególności kaczemu i Zbychowi, co bezprawie w Polsce prawem rozpowszechnia.
Jest ganz gut a nawet molto bene!
Andrzej, tak trzymaj, nie puszczaj!
Pierwsza od dawien dawna ekipa rządzicieli w Polsce, której udało się wszystkim dojebać ile się da z sukcesem uśmiechu u wszystkich. Tego jeszcze nie było, dlatego kocham P.I.S. Uwielbiam czytać internetowe wpisy upadlaków, znaczy się Polaków. Kocham te bezmyślną komedię, kocham!
95% Polaków po prawie 9 latach rządów P.I.S. mówi, że jest im dobrze.
Kurwa!
Inteligencja z przedziału od ślimaków do żab! No takie ceny, tak musi być, inflacja i kurwaten Putin! Tak, Putin wszystkiemu winny.
Wszyscy winni tylko my niewinni, hahah!
Siedzą głąby przed telewizorkami, ładują w te puste łby każdą bajkę, rozpowszechniają, cieszą się, wegetują a zachód boki zrywa.
Niezły oddział psychiatryczny, niezły!
Popierdolonia a nie polonia….
Dlaczego Polak mając możliwość 100km tuż na zachó za Odrą zarabiać 1800-2200 euro to siedzi po wschodniej stronie za 500 euro?
Dlaczego Polak mogąc kupić samochód na zachodzie za 800-1200 euro kupuje go w Polsce za 14-16 tys.zł?
Dlaczego Polacy mając tyle naściganego złomu zza granicy nie potrafią tego złomu zatankować, wyjechać na autostrady i w czasie 1 doby zrobić zakupy spożywczo/chemiczne w krajach ościennych za grosze tylko… biegają do lokalnych markecików i za wszystko płacą razy pięć?
Dlaczego Polacy kupują elektronikę wysyłkowo w polskich marketach a nie w marketach za granicą? Bo, ten sam laptop za 1200 euro jest lepszy od tego za 600?
Dlaczego, nasze rodzime głąby mając kurewsko tanie pociągi nie potrafią wsadzić w nie dupy i przejechać z Polski do Włoch za jedyne 130 euro aby w sezonie zbierać owoce za 9 euro/h tylko zapierdalają zbierać pod warszawkę polskie jabłka za 2.20 euro /h?
Bo Polacy kochają swojego rezydenta amerykańsko-ukraińskiego znaczy się Andrzeja i bardzo wierzą w to, że w Polsce jest super?
A może, Polak to faktycznie debil?
To nie stwierdzenie, to pytanie jakby co!
Więc bez urazy (obrazy)!
Co jest grane w tym narodzie, że Andrzejowi i ekipie udało się to tak ślicznie wytresować?
Bezmózgi na serio nie umieją włączyć Firefoxa z wtyczką TWP do tłumaczenia stron i nie widzą, jakie są różnice w wegetacji w różnych krajach UE?
Na serio????
W Polsce wszystko już przeszło! Przyszła chyba pora na III wojnę światową hahaha, bo z tego co widzę… nasze włądze jebiąc ruskich posikałby się ze szczęścia, gdyby do jebania przyłączyła się cała UE.
Prywatyzacje przedsiębiorstw…
Prywatyzacje spółdzielni mieszkaniowych…
Likwidacja prosperujących firm…
Likwidacja produkcji krajowej…
Skoki…
Ambergold…
Plajty deweloperków tuż po zebraniu hajsu za mieszkania…
Afery korupcyjne…
Afery mieszkaniowe…
Zajebanie Leppera…
Wydyndanie Blidy na tamten świat…
Wy-aptekowanie miast…
Zalkoholizowanie miast…
Wyjebanie hajsu z ZUS w kosmos…
Ujebanie NFZ…
Pisać dalej?
I to ruski Putin jest zły, cioooo?
A rodakom polakom dalej wesoło!
Andrzej! Dawaj! Dawaj dalej, III kadencja, teraz Ziobro na Prezydenta 🙂
Pierwszy raz od wielu, wielu lat dzięki P.I.S. mam aż kilkanaście odmian HBO COMEDY w telewizorowni i to za kompletne FREE! Dzięki Andrzej! Której stacji bym nie włączył skręcam kichy ze śmiechu!
A Putina kocham za to, że razem z Baćką leją na to co „DOBRE BO POLSKIE…”.
Już 85% produktów z Polski nie nadaje się do użytku bądź zjedzenia.
Radujmy się zatem dalej…
Polaki – rodaki kochane, nie odpuszczajcie i Wy! Lubię patrzeć po internetach jak kwiczycie, skomlecie, wyjecie ale ciągle z uśmiechem na mordach! Szacun – serio – szacun!
Wczoraj robiłem podliczenie roku. Wyszło mi po roku, żę gdybym chciał na to wszystko w tym samym zawodzie w Polsce pracować – musiałbym przeznaczyć na to 11 lat. Tak, tak. Rok pracy za granicą = 11 lat w Polsce. W Polsce spłacasz dom w kredcie lat 25-30, na zachodzie 5-8.
W Polsce spłacasz Passata na raty w 60-70 miesięcy, na zachodzie w rok.
W polsce pracujesz na dobrą emeryturę 2.5 życia, na zachodzie 40 lat. W Polsce zjadasz sarninę, dziczyznę i węgorze na święta B.Narodzenia a na zachodzie święta masz raz w tygodniu.
Granice otwarte od 2004 roku a Ci siedzą i mordkami cieszą z byle kupy przytarganej z zachodu.
Palenta laptopów HP (105 szytuk, roczniki 2016-2018) kupiona w hurcie z firmy za średią 55euro/sztuka sprzedała mi się w Polsce właśnie ze średnią 1187zł/sztuka (co do centa po odliczeniu akcyzy, recyclingu, vat, podatków, transportu, napraw, kosztów sprzedaży). Prawdziwy kraj śmieciarzy!
Andrzej, jedziesz dalej!
Admin. Jedna prośba. Jak już robisz tę nową wersję, to niech ona ma jedno: niech będzie jak najprostsza w obsłudze – przejrzysta, żeby się nie trzeba było przez pierdyliard funkcji i wodotrysków przedzierać. FUNKCJONALNOŚĆ. 😉
„Jedynie co mnie martwi to…ze trzeba bedzie to juz jakos finansowac…albo reklamy albo patronite.”
Z reklamą da się żyć. 😉
PS. Ciekawe, co na temat finansowania mają do powiedzenia te leszcze, które się niedawno tak rzucały w chujni o „ad blokach”… 🙂 Zaraz im rura zmięknie.
Chujnia jest dobra taka jaka jest ja bym nic nie zmieniała a i te debilne filmiki dodawane do wpisów usuńcie i te odpowiedzi admina w chujniach
Od odpowiedzi Admina to się odchlap. Kontakt z Adminem portalu to dobra rzecz. Tego dawniej brakowało.
A poza tym: milcz, żywy inwentarzu. 😛
Nie podlizuj się Mesia :D
Potrzebujesz finansować portal? Wrzucaj tu dalej reklamy tych gadżetów do walenia gruchy. Widzisz jaka publiczność jest na chujni. Jeszcze może dopierdol jakiś baner w stylu – jak zarabiać 1000 zł dziennie bez wychodzenia z domu. Jeszcze jakieś maści na porost włosów i tabletki na powiększenie pały i na stawanie pały. I perfum z feromonami, po których każda panna rozłoży nogi. No i sprzedaż gier komputerowych – jakieś piłkarzyki, wyścigi. BTW nie wiem na czym się ogląda te mecze piłkarzyki – lewandowski i inne chujstwa. Na jakiejś kablówce – to też możesz sprzedawać. Sprzedawaj tu też jakieś kursy pt. jak zaruchać. To wszystko powyższe to może być jakaś lipa. Każdy się będzie wstydził składać reklamacji i weźmie na klatę.
To wszystko niepotrzebne. Wystarczy powrót komentarzy o piciu whiskey, kradnięciu krokodyli i graniu konsolką.
(Admin): Ze tez ci sie to jeszcze nie znudzilo 🙂 Pozdrawiam stalego bywalca.
Dobrze jest jak jest na chuj zmieniać. Nawpierdalasz reklam i wtedy dopiero będzie chujnia. I po chuja to rejestrowanie się? Głupota jebana i tyle. Jak widzę okienko login hasło to z miejsca zawsze wypierdalam.