powrót do szkoły

Wkurwia mnie fakt, że niedługo zaczyna się szkoła i moje życie znowu będzie nudne i monotonne, a to wszystko będzie się zaczynać od wąchania czyiś pierdów lub niemytego ciała w autobusie w drodze na zajęcia
Pół dnia zajebane na wysłuchiwaniu w większości nieprzydatnych w życiu gówien oraz tych przygłupów z mojej klasy i ich historyjek ile kto się nachlał w wakacje, jak posunął przypadkowo napotkaną dziewczynę, gdzie się wysrał po grubej imprezie oraz z kim zapalił „zielone”.
Jeszcze ta ciężka rozkmina co miał na myśli jakiś średniowieczny śmieć ludzki pisząc swój wiersz, MOŻE NIC NIE MIAŁ NA MYŚLI DO CHUJA WACŁAWA – może był naćpany jak diabli, a my musimy każdy jego przecinek analizować przez godzinę i jeszcze doszukiwać się odniesień do religii, innych dzieł lub alegorii postaci historycznych…
Kurwa, nawet gdyby autor napisał że dał sąsiadowi w mordę, ukradł mu sakiewkę z pieniędzmi i napluł do piwa, to i tak jakiś samozwańczy „specjalista” od kluczy stwierdzi, iż autor w tym wierszu miłuje boga i ojczyznę.

I siedzisz w tej zgrzybiałej i poobijanej ławce ozdobionej „graffiti” z długopisu i obliczasz ilu watową żarówkę powinien mieć szewc w swojej lampce albo wypełniasz krzyżówki genetyczne żeby sprawdzić jaka jest szansa, że muszki owocówki będą miały dany kolor oczu.

I oczywiście creme de la creme czyli prace domowe, bo 8-9 godzin dziennie w szkole to za mało, więc trzeba robić, bo nieprzygotowań można mieć w semestrze jedno, max 2.
Nazajutrz padnięty trzeba znów iść do tego więzienia intelektualnego, a padnięty bo człowiek siedzi do późna nad tymi lekcjami i dopiero w nocy może w spokoju nabić kolejny level w LoLu, postrzelać troszkę w CS’ie albo w Fortnite i na moment zapomnieć o tym gównie.

Chujnia, śrut, kibel, grzyb i śmietnik!

19
6
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "powrót do szkoły"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dalej uczą tego gówna co autor miał na myśli ? Jprdl od tylu lat nic się nie zmienia. Skończ szkole i wyjedź z tego pojebanego kraju.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Nawet gorzej bo cofneli reforme platformy i teraz w matfizie sie uczysz chemii i wosu

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Ze wszystkim się zgodzę, ale poza tym ostatnim.
    Gdybyś wiedział jak wielka jest to strata czasu granie w te gry które wymieniłeś to byś więcej czasu spędzał z innymi, starał się mieć lepszą ocenę (także w oczach innych) i częściej byś zaglądał do książek będąc bardziej ciekawym świata, ale… jak jesteś uzależniony to Twój mózg pewnie inaczej funkcjonuje 😉

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Weź już nie bredź smutów gościu, cały dzień książki i zeszyty i ma sobie nie pograć na koniec dnia na kompie bo to strata czasu? A co nią w tym całym szkolnym syfie niby nie jest. Po chuj żyć takim życiem gdzie jest ciągle praca, co masz z tego? I na chuj ma się przejmować ocenami i tym co ktoś myśli, przecież nie wsadzi tych opinii do gara, nikt za niego życia nie przeżyje.

      Żyje się dla własnych doznań, for fun a nie dla zadowolenia jakiejś nieżyciowej nauczycielskiej pizdy bredzącej o ocenach i podstawie programowej czy grubasów walących konia do wykresów w excelu.
      Chuj im wszystkim na czoło.
      Elo

      3

      0
      Odpowiedz
      1. Co do „oceny” to mnie chodziło o opinię, samoocenę… Zabrakło mi słów. Ale ok 😉

        0

        0
        Odpowiedz
  4. Poczekaj az pojdziesz do roboty, bedziesz zarabial, ale z wyplaty bedziesz musial wypierdalac na rachunki i utrzymanie sie, albo dawac swojej matce iles złotych za to ze mieszkasz u nich. Zarobisz 3400 netto, a zostanie ci 300zeta kieszonkowego, także szkola to jeszcze jest gówno w porownaniu do dalszego jebanego życia.

    7

    0
    Odpowiedz
  5. Jak Ci nie pasuje to do Łodzi do Mesia z CV w zębach zapierdalaj w trymigi

    3

    0
    Odpowiedz
  6. Zaczniesz napierdalać w płyty chodnikowe kilofem u Mesia przez 12 godzin o suchym chlebie, to zdasz sobie sprawę, że pierdzenie w stołek w sali szkolnej było lepsze.

    6

    1
    Odpowiedz
    1. Potwierdzam. 33 lata na karku i bardzo chętnie bym se wrócił do gimbazy i techbazy na 7 lat

      0

      1
      Odpowiedz
  7. Po kiego chuja chodzisz do szkoły? Nie lepiej wyspać się do 10 i pograć w CS? Co najwyżej jak już dorośniesz to zamiast być prezesem firmy będziesz targał worki z cementem na budowie wedle przysłowia „Nie chciało się nosić teczki trzeba nosić dziś woreczki”.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. To, że ktoś będzie miał wyższe wykształcenie niekoniecznie świadczy o tym, że będzie mu lżej w życiu. Znam wielu po magistrach co jebią na taśmie w sklepie i takich, co po zawodówce mają wypasione mieszkanie, pracują w rodzinnych firmach i biorą w leasing fury, o których się niektórym nie śniło.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. To powiedzenie nie dotyczy formalnego wykształcenia, a ogólnie chęć do zapierdalania swoim podobno mózgiem.

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Dlatego jesteś padnięty bo po tym całym całodziennym gównie zamiast wyjść na spacerek jeszcze przed samiutkim snem napierdalasz w LoLa, wpierdalasz podrobione Lejsy z Biedry i bez mycia zębów kładziesz się w kimę myśląc jednocześnie o samych chujowych rzeczach. Nawet jakbym Ci dał kluczyki do Bugatti Chiron to nie masz prawa po tak spędzonym dniu czuć dobrze i mieć dobry humor.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Będziesz starszy – będziesz wspominał z rozrzewnieniem.

    3

    0
    Odpowiedz
  10. Haha, padnięty po 8 godzinach siedzenia w ławce na dupie. Ciekawe co zaczniesz gadać jak zaczniesz napierdalać w płyty chodnikowe kilofem przez 12 godzin u Mesia pod dozorem Byczywąsa i krokodyli. P.S dniówka starczy ci na zupkę Vifon i bułkę z paprykarzem. Wtedy zatęsknisz za szkołą, patałachu.

    6

    1
    Odpowiedz
    1. Przecież 8 godzin w szkole nawet podstawowej to dwa razy większy wysiłek intelektualny niż przeciętny wakat w pierwszym lepszym urzędzie/państwówce więc weź mu nie dogryzaj bo sam se taki po ogólniaku złapie to będzie wspominał ile się musiał w szkole ujebać, a teraz już o 13:30 się zaczyna pakować do domu i planować podróż po kawę dla siebie i takiej Jolki z administracji. Jak się nie chciało nosić teczki to się często ma w państwówce trzy razy lepiej niż w korpo za ten sam pieniądz jak inne cipeczki -_-

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Po co chłopu tłumaczysz, pewnie nadal nie zauważył powiązania między opierdalaniem się w szkole a obecnym brakiem perspektyw na lepsze życie.

        0

        0
        Odpowiedz
  11. Mnie najbardziej w szkole wkurwiała totalna nieopłacalność tego wszystkiego. Ogromne nakłady czasu, skupienia i stresu na w większości zbędne rzeczy, no ale co się dziwić jak twój czas był traktowany jako darmowy środek służący do osiągania celów jakiś leśnych dziadków z MNiSW. Masa języka rolskiego, który i tak większość matfizu miała głęboko w dupie i traktowała to jako zło konieczne by iść na wymarzone studia. Do tego drugi język obcy, który każdy realizował po najniższej linii oporu, biorąc poziom początkujący zamiast zaawansowanego, de facto powtarzając to co robili w gimnazjum, byle nie zaprzątać sobie za bardzo głowy tym gównem. Też język angielski, gdzie rozumienie ze słuchu i mówienie było traktowane po macoszemu, kompletnie na odpierdol, odtwarzajac jakieś pojedyńcze nagrania, których i tak nikt nie rozumiał, bo wszystko rezonowało. Poza tym wstawanie na 6 by wyrobić sie na autobus o 6:50 i wracanie do domu po 17, a potem oczywiście prace domowe, jakby siedzenie na dupie 8-15 ze względnym skupieniem to było mało. Jak sobie o tym przypominam, to nie mam pojęcia jakim cudem nie ochujałem. A jak ludzie jeszcze chodzili do jakichś chujowych techników, żeby dostać potem papier, który każdy szanujący się pracodawca ma głęboko w dupie, to tych już kompletnie nie rozumiem.

    Ogolnie młody to jest tak jak mówisz, szkoła to jebana dzicz, a nauczyciele to śmiecie i kurwy. Ucz się angielskiego na własną rękę i matmy, punkty za matmę są naliczane na w zasadzie każdy niechujowy kierunek studiów, nawet na prawo.

    Nie przejmuj się tym za bardzo, sraj na oceny i ciągnij to byle zdać, potem nie spierdol matur i będzie z górki.
    Jedyne co ze szkoły można wyciągnąć to jakaś fajna laska, bo jak pójdziesz na studia czy tam do pracy to o znalezienie fajnej laski będzie ci ciężej.

    A i sraj na tych zawistnych nieudaczników co ci będą pierdolić, że gówniarz jesteś i że ucz się, albo że szkoła to najlepszy okres życia, i że praca zawodowa to będzie dopiero piekło, bo to gówno prawda. Pokończyli pewnie zawodówki, pracują za jakieś chujowe 5k do ręki i myślą, że mają coś ciekawego do powiedzenia.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. 100 procent racji, przedmioty na minimum, a na maks tylko te, które pozwolą rozjebać maturkę na wymarzone studia chociaż oprócz tego angola i majcy polecałbym również przycisnąć historię to też jest kurewsko praktyczny przedmiot. Jak popatrzę po dalszych znajomych to często wielu z nich te pięć do ręki to by chciało mieć… 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  12. Faktycznie, profesja nauczyciela to ciężki kawałek chleba,ale piszesz, że analizujesz teksty literackie i obliczasz moc układu, a jak moc, to i pewnie impedancję zespoloną oraz kąt przesunięcia fazowego prądu względem napięcia w układzie RLC. No, niezły rozrzut-polonistyka i fizyka, prawdziwy człowiek renesansu. I jeszcze łacina nie jest ci obca, co prawda ta zwulgaryzowana, ale zawsze. Masz za dobre wykształcenie, żeby marnować się w szkole towarzysza Czarnka.

    0

    0
    Odpowiedz

Jestem zjebany

Bardzo niewiele mi potrzeba do tego, żeby poczuć do kogoś coś więcej niż sympatię. Ostatnie parę lat byłem w związku, więc nie rozglądałem się za innymi kobietami i miałem spokój. Teraz jednak, wystarczy, że kobieta jest miła, fajnie się nam rozmawia to od razu czuję motyle w brzuchu jakbym miał 17 lat. A kobiety są dla mnie miłe głównie wtedy, kiedy im płacę 🙂 Chodzi o normalne usługi typu dentysta, fryzjer, jakieś korepetycje, sprawy biznesowe itp, czyli wtedy jak mają w tym interes. Ostatnio rozmawiam z powodów biznesowych z pewną dziewczyną przez kamerkę i rozmawia nam się świetnie na każdy nawet luźny temat. Dawno nie czułem czegoś takiego. Ale widzę te manipulacje, kręcenie włosami, uśmiechy, słyszę ton jej głosu. Jakby nie to że ona chce mi coś sprzedać i zwykle wysyła mi suche, pozbawione emocji wiadomości myślałbym że coś w tym może być. Wiem o tym, że nie ma to żadnego sensu, problem tkwi gdzieś w podświadomości. I teraz zamiast się chillować to ja myślę o jakiejś kobiecie, która chce tylko moich pieniędzy – nie żeby to był zarzut, taką ma pracę. Przejebane.

12
7
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Jestem zjebany"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bo jesteś koleś samotnikiem i brak ci uczuć i miłości. Zwróć się do doktoranta Sławka w tej sprawie,a może coś wymyśli a nawet podejmie się rozprawy doktorskiej z twojego przypadku.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Zwal sobie konia chłopie, to ci przejdzie. Te motylki które odczuwasz to mimowolna chęć i nadzieja że uda ci się zamoczyć.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Czekałam na taki koment!!!

      0

      1
      Odpowiedz
  4. Bo jesteś typowym spermiarzem. Dobrze, że zauważyłeś ten fakt, więc pracuj dalej na sobą i unikaj babskich manipulacji.

    6

    0
    Odpowiedz
  5. Dobrej jakości kurwa dwa razy w tygodniu w całości rozwiąże Twój problem.

    Money Coach From Sunny Libiąż But Soon From Kłajpeda

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Dzień dobry Trenerze !
      Ja znam jedną , dobrej jakości , jak to Pan raczył napisać ” kurwę ” . Na dodatek dziewicę analną .
      Z dziury w lesie , pisał –
      Doktorant Sławek

      2

      0
      Odpowiedz
  6. Totalna sperma ta chujnia jak dla mnie

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Dobrej jakości kurwa kosztuje x8 w miesiącu z twoich obliczeń to myślę że tego spermiarza autora wysrywu na to nie stać

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Niekoniecznie, znam 18 latków w 39 letnich ciałach mieszkających u taty na piętrze z czterema średnimi krajowymi. Znam też niziutkiego (167 cm) i grubego multimilionera z brzydką żoną i bezpłodnością. Kolega jeżdżący na wózkach widłowych z 4200 netto (czyli według niektórych skal kurwobiedak), a jest dużo bardziej zadowolony z życia niż wspomniany multimilioner. Dobrze jest mieć hajs, najlepiej tyle, żebyś go kurwa już nie miał gdzie chować, ale samym hajsem nie sprawimy, że będzie szczęście 🙂

      Dziwny długi wywód, a chciałem tylko odpowiedzieć, że ziomuś wcale nie musi nie mieć hajsu na kurwy 2 razy w tygodniu hahhahah 😉

      2

      0
      Odpowiedz
  8. Zrozum biedaku pustaku żebraku z komentarza o multimilionerze że ten spermiarz autor wysrywa tej kurwy jak widać potrzebuje ale go nie stać i nigdy go stać nie będzie

    1

    0
    Odpowiedz

AIRSHOW RADOM 2023

No kurwa co się odjebało to muszę to powiedzieć.
Otóż impreza okrzyczana że och ach kurwa!!!
I teraz tak.
Dojazd autobusem, zero kurwa klimy, ścisk jak skurwysyn, dziecko zemdlało.
To raz.
Dwa. Zaraz jak tylko wszedłem chciało się pić jak skurwysyn, wpuszczali tylko z małą buteleczką wody, większe kazali wypierdolić. Czekałem ponad 2h w kolejce żeby kupić wodę, w trakcie kolejek była awantura bo kurwa ludzie wykupowali całe zgrzewki oczywiscie zaraz zero na stanie, kłóciliśmy się z tymi hujami żołnierzami, zero organizacji, dwóch gości się pobiło xD jeszcze chwila i wszyscy napierdalali by się o wodę. Takiego bydła dawno nie widziałem. Ludzi rozumiem sam czekałem wkurwiony doszedłem do swojej kolei i zero wody nie wytrzymałem i wyszedłem z tego gówna. Najgorsze airshow od lat!
Zero organizacji!
Skurwysyny dogadały się kramarze z wodą z tymi hujami z wojska!
Nic tylko kasy najebać!
Huj wam w ryj!
Obyście piach wpierdalali jak będziecie spragnieni. Wróciłem na pieszo do domu. Pierdole takie pokazy.
Pewnie niebawem posypią się opinie.
Nie pozdrawiam

20
2
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "AIRSHOW RADOM 2023"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wystarczyło napisać samo „Radom”, a całą resztę tekstu, a nawet jeszcze więcej dopisalibyśmy sobie sami.
    Kujawski Ekonom z ziem Kaszebskich

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Tylko chwaście jebany. Tutaj 90% ludzi było przyjezdnych xD a zachowywali się jak jebane p0lackie bydło

      2

      4
      Odpowiedz
  3. Huj piszemy przez „CH”.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Chuj piszemy zaczynając słowo od dużego C na początku zdania i małego c w środku zdania.
      Przykład „Chuj Ci w dupę” lub „Ten chuj wsadził mnie na minę”.
      Wyjątkowo aby podkreślić emocje piszemy „CHUJ”.
      Przykład „To pierdolony CHUJ wydymał mnie na kasę”.
      Chuje analfabeci piszą huj, hui a nawet hój.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. O, i to jest wzór goja. Właśnie takimi sprawami powinien żyć goj. Nie myślcie, że wszyscy się w ten sposób wkupicie w łaski, ale ty otrzymujesz za swoją postawę zielone punkty na steka i nowe ubranie / Klaus Schwab

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Kolejny amator imprez w polsce organizowanych przez polakow? Lec se gdzies za granice, raz ze lepiej, dwa ze taniej. Serio mordo, pierdol ten syf dla emeroli i dzieciorobow po zawodowkach.

    3

    0
    Odpowiedz
  6. Ile zapłaciłeś za bilet wstępu żeby tak się wkurwić?

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Myślę, że za darmo to naprawdę dobra cena.
      Piotr Cebula-Kowalski

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Dziecko zemdlało w autobusie? Ojoj straszne rzeczy. Trzeba było kurwa przyjechać swoim samochodem z klimatyzacją albo w ogóle nie jechać skoro taki upał. Ale wieśniak z Radomia pędzi tam, bo inaczej to się zesra jak kilka samolotów na niebie nie zobaczy xD

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Jakim samochodem kurwa? Tylko kurwobiedaki takie jak ty jeżdżą samochodem. Na lotnisko leci się helikopterem.

      0

      0
      Odpowiedz
  8. A był tak chociaż klimat jak z Top Gun? Wiesz, ta solówka gitarowa Steve Stevensa, dzwony w tle, ślady samolotu na niebie, Tom Cruise w pilotce i aviatorach pokazujący że jest w pytę kciukiem? Po to się żyje!

    0

    0
    Odpowiedz

Potężna madka

Ja pierdole, mam dziś niezbyt dobry dzień w pracy to się wypisze bo od tego jest chujnia w końcu. Dorabiam sobie w lodziarni i akurat dziś musiała przyjść ona. Potężna madka, sztuczne neonowe paznokcie, sztuczne rzęsy jak wachlarze włosy wypalone od czarnej farby, solara, klapki z puszkiem, domyślacie się o jaki typ chodzi. Przyszła z synem na oko 7 lat (współczuję mu tak wogole bo widać, że dzieciak normalny). Ani dzieńdobry ani pocałuj w dupę, tylko dawaj mnie lody ty śmieciu. „Dwa lody takie i takie” powiedziała. Zawsze muszę dopytać się o ile porcji w danym lodzie chodzi, bo każda kolejna kosztuje inaczej. Ona wielce oburzona popatrzyła się jakbym była niepełnosprawna umysłowo i rzuca podniesionym głosem „dwa lody! Jednen taki a na drugim dwa smaki” pytam się czy te dwa smaki mają być jako dwie porcje czy jedna na pół, bo niektórzy ludzie tak biorą. Oczywiście też przewracanie oczami i pożeranie wzrokiem bo jak śmiałam wielką księżniczkę osiedlową zapytać. Po spojrzeniu śmierci dorzucilam, że muszę się o takie rzeczy dopytywać bo każda porcja inaczej kosztuje, ale ciśnienie mi ostro skoczyło. Podaje sumę, madka rzuca 200zl. Co prawda miałam jak wydać, ale ledwo co. Spytałam czy ma drobniej lub kartę to wkurwiona powiedziała, że nie ma i z satysfakcją patrzyła jak daje jej swoje wszystkie drobniejsze pieniądze. Oczywiście o takich słowach jak dziękuję można było sobie pomarzyć, księżna się nie będzie upokarzać.
Niech ktoś mi powie, że po wyglądzie nie da się ocenić od razu osoby, w większości przypadków niestety da się. Podejrzewam, że ów madka udaje na fejsbuczku jakie to jej życie jest świetne, wstawia głębokie cytaty typu „Upadlas? Popraw koronę i zapierdalaj dalej” a tak naprawdę jest chodzącym toksikiem z którym ledwo idzie wytrzymać xD już ochłonęłam trochę, idę do żabki rozmienić te dwie stówy, bo nie mam drobnych. Chujnia i śrut

25
3
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Potężna madka"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Acodinem bylo posypać te lody madce ;))

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Syndrom EBB (Ewidentny Brak Bolca)

    3

    0
    Odpowiedz
    1. z równoległym syndromem AP (Aggressive Pussy)

      3

      0
      Odpowiedz
  4. Wyjebane na takich upośledzonych ludzi miej. Udaje księżniczke a słoma się za nią sypie.

    3

    0
    Odpowiedz
  5. Ciekawe czy zna ojca tego 7 latka. Wiem, że raczej to nie jest Twoja lodziarnia tylko sobie tam dorabiasz więc wychylać się zbytnio nie możesz, a liczy się tylko maksymalizacja zysku więc klient „NaśPan” nawet jakby sikał na ladę i głośno nucił Fly me to the moon Sinatry, pomimo tego strumienia i tak próbujemy finalizować transakcję. Ja jednak kilka lat temu przyjąłem zasadę, że ludzi traktuję jakbym był lustrem. Traktuję tak jak się dany podmiot podobno z mózgiem zachowuje, a nie kim jest, bez względu na powiązania rodzinne, stanowisko czy hierarchię w danej okolicy. Litość mam tylko dla dzieci i ludzi starych bo jedni są jeszcze plasteliną, a drugim w większości pojebało już zmysły. Powiem Wam, że tej strategii do końca mych dni już nie zmienię i zachęcam do osobistego przetestowania szanownych Chujawian najlepiej od dzisiaj 😉

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Tu autorka. Mało brakowało żebym jej nie odpyskowala, bo to, że jestem sprzedawca nie znaczy, że można mnie traktować jak śmiecia. Może to głupio zabrzmi, ale jeszcze idzie zrozumieć jak wywyższa się ktoś wysoko postawiony (oczywiście tego też nie toleruje), ale nie jakaś plastikowa księżniczka madka z osiedla, której życiowym wyczynem było splodzenie bombelka xd ale tak, pracuje dla kogoś i nie chce się narażać , tym bardziej, że lubię swoją szefową, która chce ze mną przedłużyć współpracę a wiadomo, że ego takich księżniczek jest kruche i zaraz napiszą na Google w opiniach, że chujowa obsługa i że powinno się mnie zwolnić. Więc czasem trzeba niestety zacisnąć zęby i jakoś ochłonąć.

      5

      0
      Odpowiedz
      1. Dobry Wieczór Pani !
        Zapewne mnie Pani nie zna . Mam na imię Sławek i robię doktorat . Mam wygodne lokum – dziurę 2 metry szeroką i 4 metry długą w lesie, pod Wrocławiem.
        Po tym wpisie i wstawianiu „xd” , mój analityczny umysł wywnioskował , że jest Pani jeszcze młodą osobą.
        Zatem chciałem polecić siebie , jako towarzystwo dla Pani. Będę Panią wspierał w tych trudnych chwilach marnej ziemskiej egzystencji , grał na gitarze i mówił jaką jest Pani wspaniała i wartościowa .
        Zna się Pani na robieniu lodów. Myślę , że będzie z nas dobrana para . Oczyma wyobraźni już widzę , jak pomyślała Pani sobie : pewnie jakiś zbok bo pisze o robieniu lodów. Nie proszę Pani , ja tak nie myśle , ja lubię lody.
        Namiarów nie zostawiam , gdyż wybitny umysł , zarządzający tą stroną, tego nie przepuści.
        Z wyrazami szacunku, ściskam i robię ” tuli tuli ” .
        Doktorant Sławek

        4

        1
        Odpowiedz
        1. Ciekawe doktorancie Sławku czy pisał byś takie same urocze słówka jakbyś dowiedział się, że mam 27 lat xD według was jestem już za stara więc proszę mi tu nie słodzić

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Dzień Dobry
            Oczywiście, że bym pisał , ja mam więcej niż 27 lat.
            Doktorant Sławek

            0

            0
            Odpowiedz
          2. 27 to właśnie ostatni dzwonek na najlepszy materiał z rynku matrymonialnego jakim niewątpliwie jest Pan Sławek, nie dość, że doktorant to jeszcze z własną dziurą 2×4 (ciągle poszerzaną!!!) i znaną na pamięć słynną trasą hulajnogową „Dziura-Wrocław”.

            Nieoficjalny adwokat Sławka, wielbiciel bieli.

            2

            0
            Odpowiedz
  6. Ja takie ksiezne osiedlowe spotykalam na place zabaw Tips tapeta okularki ciuch z allegro Wielka Dama Palac to blok ksiaze to seba z budowy Lady taka wypachniona wylaszczona mierzy wzrokiem kobry czy Ktos Bron boze nie zblizy sie do bombelka i the wredne uwagi pogardliwym wywyzszajacym sie tonem typu Pani mu nie pozwala dotykac moich zabawek Pani go weznie Jakby inne dziecko bylo smieciem Tak sie tego typu opisane przez pania karyny zachowuja wszedzie Aroganckie beszczelne chamskie wsiokowe lampucery Olewac je

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Saluto analfabeto!
      Bezczelne, a nie beszczelne.
      Na końcu zdania stawiamy kropkę.
      Naucz się pisać po polsku, łajzo.
      Grammarnazi

      0

      3
      Odpowiedz
  7. No i przegrałaś konfrontacje, takie rzeczy się załatwia na żywo a nie na chujni.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Nie przegrała, przejeżdżałem akurat autobusem bardzo blisko i słyszałem tylko coś takiego „khrrrrrrrrrrrrrrrr-atfłu” i jakby wielki gil spadł do porcji lodów, taki subtelny dźwięk.

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Było się uczyć, to byś ty srała na innych, a nie oni na ciebie.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Tylko ja lubię pracować w kawiarniach, lodziarniach itp, lubię obsługiwać ludzi. Może to brzmi mało ambitnie, bo tutaj to każdy musi być programista 15k czy dyrektorem bo inaczej jest jebanym biedakiem, ale mi taka praca daje satysfakcje. Zaczynałam pracować jako grafik komputerowy to rzygałam tym ile muszę siedzieć przy kompie. Wolę być baristką i zamiast siedzieć godzinami przed ekranem wole pracować fizycznie a grafik zawsze może dorobić w wolnej chwili trochę na boku. Ale tutaj większość nie rozumie, że ludzie są różni i czasem życiowy scenariusz może się zmienić.

      2

      0
      Odpowiedz
    2. aaaa to po to warto się wiele nauczyć haha

      1

      0
      Odpowiedz
  9. Pierdol tą kurwe bez szkoły autorko, nie pierwszy i nie ostatni raz, pomyśl sobie o wypłacie co sobie kupisz fajnego. Chyba jestes bardzo młoda jeszcze

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Bugatti Chiron to sobie raczej nie kupi z dorywczej pracy w lodziarni, ale frito-kebaba to sam bym z chęcią opierdolił z łagodnym sosem 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Hejt na mlode matki nie bierze sie z niczego Opisana sytuacja jest klasycznym przykladem szpanu pogardy pozerstawa kierowanym przez madki w strone innych ludzi Ludzie maja dosc prymitywnych karyn w swoim otoczeniu Kazdy z nas spotkal sie z takim prostackim lachonem Jedyna rada Olewamy!!!! Nic nie da wdawanie sie z takim rossmanowym tynkowanym aroganckim pustakiem Szkoda zdrowia

    1

    0
    Odpowiedz

Zbliża się koniec sezonu letniego

To nie wkurw, ale wręcz bardziej dla mnie pocieszenie, niemniej jednak chcę to z siebie wyrzucić – nareszcie sezon letni już się powoli kończy. Mieszkam w małej miejscowości i po sezonie jest tutaj, to co lubię – szum morza, garstka ludzi, cisza i spokój. Mam po dziurki w nosie i dupie darcie ryja najebanych ukrów i Polaków i dudnienia jebanej dyskoteki znajdującej się zaledwie 200 metrów ode mnie. Niebawem zrobi się też chłodniej, skończy się parówa i pot ściekający po dupie przy +30 stopniach, nie będzie jebanych komarów, os i szerszeni.

18
4
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Zbliża się koniec sezonu letniego"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Z czego tu się kurwa cieszyć? Że od połowy września do końca maja w przyszłym roku będzie trzeba wydawać kasę na ogrzewanie?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Od połowy września do połowy maja. Ja pierdolę, tu jest 8 miesięcy zimy! ;(((

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Ja również lubię początki jesieni. Robi się chłodniej (chociaż teraz i tak są upały), ciszej i spokojniej. Zwłaszcza lubiłam to jak mieszkałam jeszcze w rodzinnym małym, ale latem imprezowym mieście. Pod koniec też miało się już dość zapijaczonych wrzasków I koncertów co kilka dni obok domu. Cisza, chłodek i spokój to wybawienie

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Nawet mieszkając 500 metrów od morza można wymyślić sobie powody do wkurwienia. Tak jest niestety zbudowany człowiek, ale bez tego nie ma szans na rozwój więc jest to raczej budowa słuszna.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Pociesze Cię że jeszcze rok i wakacje znów będą wakacje na pewno mam rację wa ka cię będą znów albo jak kto woli ka ni ku łyyy!!!

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Gdzie ty kurwa w te lato widziałeś upały? Dni z temperaturą powyżej 30 stopni można policzyć na palcach dwóch rąk, tak to było 21 stopni plus wiatr, co równało się temperaturze odczuwalnej max 15-16 stopni plus do tego wiatr z deszczem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. W dupie. W dupie są są największe upały około +37 stopni. Kurwa od 13 sierpnia temperatury kręcą się wokół +30 stopni, pierdolą o tym w TV i radio o fali afrykańskich upałów w Polsce a ty odpierdalasz jakieś herezje o jakiś +21 stopni. Może na Kasprowym Wierchu albo Śnieżce jest +21 ale nie w centralnej Polsce.
      Polecam serwis weatheronline.com bo tam znajdziesz szczegółowe informacje o pogodzie w Polsce i na świecie.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Mieszkam blisko morza, więc u mnie rzadko były latem takie upały ale nie twierdzę, że nie masz racji.

        0

        0
        Odpowiedz

Nie narzekajcie na kobiety

Bo problem jest w polkach a nie kobietach jako takich. Żyjemy w matriarchalnym społeczeństwie, gdzie dziewczynki traktowane są jak księżniczki. Potem taka osoba dorasta, staje się kobietą i ma się za jakieś nie wiadomo co. Nie ważne, że wychowywała się w domu, gdzie tona gnoju leżała na podwórku, księżniczka i chuj. Dodajcie do tego dostęp do portali społecznościowych, gdzie ma dostęp do darmowych kolorowych kutasów 10/10 i lewactwo, które ma na celu zniszczenie kobiet i robi im pranie mózgu już od wielu lat.
Jeśli możecie, znacie język angielski, zrezygnujcie z polek. Kobieta z dowolnego innego kraju będzie lepsza, może poza UK i USA. Dowolna inna, Hinduska, Turczynka, Greczynka, Włoszka, Meksykanka będzie o wiele lepszym wyborem. I nie chodzi tu wcale o jakieś wyrywanie, randki itp. tylko o taką zwyczajną znajomość. Poznajcie jedną i zrozumiecie o co chodzi.

17
9
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Nie narzekajcie na kobiety"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Swiete slowa puste napompowane blachy sieja spustoszenie Najgorsze sa karyny ci w domu przez drag na dworzu sraly Stary non stop najebany matka po kutasach skakala Dziewucha sie z gnoju wyrwie dorwie chlopa z kasa to odpierdala kurwie na calago Modny ciuch wary kutasiary i wali pustak 1000 samojebek dziennie na wszystkich mozliwych pustako- portalach Najgorsza szpaniara ci z zasyfialej smierdzacej nory wylyzie

    4

    0
    Odpowiedz
  3. „lewactwo, które ma na celu zniszczenie kobiet i robi im pranie mózgu już od wielu lat” tu akurat mnie wkurwiłeś, jedyne co chce zniszczyć kobiety i odebrać im wszelkie prawa to prawica, która najchętniej zrobiłaby z nich niewolnice mężczyzn

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Osoba, która nie traci czasu na politykę i nie musi pracować bo mąż zarabia wystarczająco dużo jest niewolnikiem? Kurwa mać, fajnie byłoby trafić do takiej niewoli ;-)))

      2

      0
      Odpowiedz
      1. w momencie jak zarabiający na nią mąż zacznie uważać że skoro on ją utrzymuje to ona jest jego własnością i musi mu być totalnie posłuszna, to tak, jest to niewola. a pisowscy mężczyźni z reguły tacy są

        1

        1
        Odpowiedz
        1. No tak, dlatego lepsi są muzułmanie. Oni tylko czasem wyleją kwas żrący na twarz nieposłusznej żony.

          1

          0
          Odpowiedz
        2. To już musi być coś nie tak pod kopułką u takiego dżentelmena. Jeśli dziewczyna zajmuje się domostwem i dodaje mu siły do długodystansowego zapierdolingu zamiast przeznaczać całą swoją energię dla jakiegoś obcego menago w korporejszyn to się taką dziewczynę obsypuje złotem i następuje wspaniała współpraca, a nie żadna kurwa własność. Jeśli rzeczywiści pisowcy mieliby oprócz zapędów komunistycznych takie podejście do kobiet to ja tych skurwysynów nienawidzę w takim razie jeszcze bardziej. Ścięcia w miejscach publicznych, jedyne co kojarzy mi się z umiarkowanymi komunistami…

          0

          0
          Odpowiedz
  4. Nie ma cycuszków = słabsza ocenka.
    Gili-gili, gili-gili.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Angielski, Francuski i Hiszpański. Wszystkie równiutko na B2.
    Mówisz Pan, że mam spory wybór? 😉
    Problem jednak bo nauczyłem się angola i hiszpana ze względu na liczbę posługujących się nimi ludzi oraz francuza bo jest najpiękniejszy, ale Azjatki mi się podobają najbardziej. Angol sam wystarczy do polowanka na Azjatki czy wartałoby też Mandaryński przycisnąć?

    4

    1
    Odpowiedz
  6. Bo Azjatki są małe i drobne i łatwo je brać w każdej pozycji. O to chodzi panowie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Znasz się Pan na rzeczy widzę to bardzo proszę o wskazówki to powyższego posta. Sam angielski wystarczy jakbym chciał zacząć grasować w: Tajlandia, Filipiny, Kambodża, Chiny?
      Proszę o odpowiedź, swędzi mnie, a początek listopada już jestem na miejscu 😉

      2

      0
      Odpowiedz
  7. Azjatkom śmierdzi z pizzy rybą i takie gdzieś tłuste skórę mają od omega3

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Chiny odradzam, nie zadbane laski śmierdzące. O radę
    na pytaj, tylko sam poćwicz człowieku.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Misiu, ale ja na drugiej/trzeciej randce już miętoszę w większości to co chcę więc o tego typu rady nie proszę tylko o język obcy do ugrywania sobie cipeczek na danym obszarze, na którym jeszcze nigdy nie byłem. Rozumiem, że miętosiłeś przynajmniej dziesięć Chinek czy spotkałeś kiedyś dwie w metrze i zapachniało od nich potem?

      0

      0
      Odpowiedz

WHO znów odpierdala

Czytałem przed chwilą nagłówek o nowych subwariantach COVID – Eris i Pirola. Kurwa znów nawymyślali objawów, które występują przy każdym przeziębieniu czy grypie. Wszystko po to, żeby znów szczepić społeczeństwo i chipować. Wszystko kurwa zaczną sprowadzać do koronawirusa – masz suchy kaszel i gorączkę – to covid, masz srakę i rzygasz – to covid, pierdolnął cię samochód i pojechałeś to szpitala? Podpisz, że masz Covid.

11
7
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "WHO znów odpierdala"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Oho, następny antycovidowiec. Inaczej zaczniesz szczekać, jak ci ktoś z rodziny pójdzie pod respirator.

    1

    4
    Odpowiedz
    1. Pod pizdę debilu jebany. Kolejny baran co uwierzył w ten syf. Lepiej gdyby Ciebie tak podłączyli i wcisnęli Ci Zyklon -B

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Ciesz się goju, że WHO się z czegokolwiek tłumaczy. To objaw resztek wolności, która ci została. Za kilka lat, gdy wprowadzimy CBDC, social score i UBI, sprawy będą wyglądać inaczej. Z konta zniknie ci sowita kwota za szczepionkę i obsługę pandemii przez Big Pharmę. A na smartfona przyjdzie ci wezwanie do wystawienia dupy do kłucia pod rygorem obniżenia social score. Klaus Schwab

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Znam takiego jednego Piotrka co śmiał się najgłośniej ludzi, którzy się szczepili i wierzyli w korona grypę, a jak mu szef powiedział, że nie wejdzie do roboty na wózku widłowym w holenderskim magazynie to półtora dnia po tej informacji poszedł się szczepić. Osoba, która może się postawić w takiej sytuacji to przedsiębiorca-ziemianin mający dostęp do wody na własnej działce i mający zapasy amciu z własnych upraw na dwa lata do przody. Na 11 miast, w których mieszkałem poznałem więc tylko jedną osobę, która mogłaby się im postawić… =_=

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Dobrze prawisz. Opór nie ma sensu. Dla najbardziej przykładnych i posłusznych będą dodatkowe benefity. A opornych złamie odcięcie kredytu na suche bułki i odejście bliskich. Nie zapominajcie, że utrzymywanie kontaktów z wyrzutkami o niskim social score obniża utrzymującemu scoring. Klaus Schwab

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Dobrze o tym wiem Panie Klausie. Dlatego codziennie przewodzi mi przysłowie „Jeśli nie umiesz walczyć z systemem to się do niego przyłącz”.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. I to jest przykładna postawa goja. Dostajesz zielone kredyty na prawdziwego steka. i nowe ubranie. A buntownicy niech wpierdalają suche bułki ze świerszcza. Klaus Schwab.

          0

          0
          Odpowiedz
  5. Ja już się nie mogę doczekać chipowania zacofanych, zabobonnych tłuków. Że też ludzie są wciąż tacy ciemni.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Sam się zachipuj, lachociągu zajebany. Tfu!

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Twoje pierdolnięte rozumowanie:
    jak masz srakę to masz srakę,
    jak masz grypę to masz grypę,
    jak przejechał cię samochód to przejechał cię samochód, jak masz covid to NIE masz covid.

    I kto tu jest pojebany? No ewidentnie ty.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Słusznie prawisz. Macie hejtować wszystkich przeciwników głównego nurtu. Ale w atakach fizycznych ma być umiar. Żaden goj nie ma prawa sądzić ani stosować większej przemocy fizycznej wobec innego goja. Klaus Schwab

      0

      0
      Odpowiedz

Latofobia

Witajcie, wnerwia mnie latofobia – czyli niechęć do lata, nawet tu na Chujnia.pl są latofobiczne wpisy.
Lato jest najfajniejszą porą roku a zima najgorszą – pamiętajcie. I niech pada więcej deszczu. Pozdrawiam.

5
8
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Latofobia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ogolnie lubie lato jest fajne tylko nienawidze sukienek spodnic sandalow szortow Po wzgledem ubioru zdecydowanie wole chlodne pory roku Zakladam spodnie plaszcz wszystko czarne i ide Latem ciezko dobrac garderobe w szarych I czarnych barwach Nie lubie ubierac sie jak papuga

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Mając na sobie brązową, granatową lub bordową sukienkę i parę pończoch zamiast rajstop nie musisz wyglądać jak choinka.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Lato jest taką fajną porą roku, że w 2003 roku z powodu upałów zmarło ponad 63 000 osób tylko w samej Europie w tym kilka tysięcy we Francji, przeważnie osób starszych, chorych ale nie tylko.
    W ciągu jednego upalnego lata kilkadziesiąt tysięcy osób pożegnało się z życiem.
    Statystyki wyraźnie świadczą o tym, że z powodu ekstremalnie wysokich temperatur zmarło kilka razy więcej osób niż z powodu siarczystych mrozów.
    Rzecz dotyczy Europy.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Tu Autor chujni: Ale ja jestem za latem bez upałów, z temperaturą pomiędzy 22-28 Celsjusza.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Ok. Takie temperatury mogą być ale +30, +35 i więcej to przegięcie, zwłaszcza jeśli utrzymują się dłużej. Europejczycy z natury rzeczy nie są przystosowani do ekstremalnych, afrykańskich upałów. Świadczą o tym różnice anatomiczne mieszkańców Europy i Afryki np. szerokie nozdrza aby poprawić wymianę gazową w płucach a także schłodzić krew.
        Zresztą oni sami mają już dość narastających upałów, brak deszczu i wsiadają na pontony aby uciec przed żarem lejącym się z nieba.

        0

        0
        Odpowiedz

Gapienie się

Wkurwiają mnie ludzie, którzy siedząc w parku na ławce, w restauracji czy w autobusie się na mnie gapią jak sroka w kość. I się człowiek zastanawia, czy jest ujebany na gębie czy ma śmieszną fryzurę itp. Nosz kurwa, rozumiem, że każdy ma oczy – spojrzeć na kogoś to okej ale kurwa gapić się przez kilka minut cały czas to jest wkurwiające.

15
4
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Gapienie się"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Albo jesteś bardzo przystojny patałachu, albo wyjątkowo urodziwy , albo wyglądasz jak jakiś celebryta , albo masz urojenia . Tak czy siak 500 w łapę , dupa w pociąg , CV w zęby i jutro punkt 7:00 rano stawiasz się pod bramą ŁWF./ Mesio
    PS. No i po co się wkurwiasz jak inne patałachy się na ciebie patrzą ? Pokaż im taki ryjek , jakbyś ciocię całował , jak się bedą patrzeć .

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ja, pokorny patałach z ŁWF obiecuję w poniedziałek dokończyć skuwanie płyt chodnikowych kilofem przez 12 godzin. Może Pan mój da mi dniówkę, która starczy mi na kanapkę z paprykarzem i szklankę wiśniowej Amareny.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. I bardzo dobrze patałachu. W nagrodę za swój zapał do skuwania płyt chodnikowych tępym kilofem , otrzymasz butelkę słynnej nalewki wiśniowej , robionej przez Byczywąsa na środkach do dezynfekcji ( które zalegają w naszym magazynie kurwa , dlatego Jego Ekscelencja robi na tym nalewkę , bo co , Pan twój ma to wylać do Wisły , czy jaki chuj ). A pierdolnięcie po tej nalewce jest solidne , sam się patałachu przekonasz , oprócz typowego upojenia , jest coś w rodzaju haju jak po dragach. /Mesio PS. Jutro zaczynasz skuwać płyty punkt 12:00 i Pan twój ma nadzieję , że będzie w chuj upał.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Nieważne czy upał czy deszcz czy śnieg, Pan mój łaski pełny wybawił mnie z niewoli i harówa sprawia, że czuję, iż żyję.

          1

          0
          Odpowiedz
  3. A bardzo ładna jesteś czy bardzo brzydka? Tu jest sedno. Jeśli chłopaki się gapia, to może im się podobasz i myślą w jakiej pozycji by cię brali, a jak baby to z zawiści zabijają cię wzrokiem. No chyba, że wyglądasz jak dziwoląg.

    4

    1
    Odpowiedz
  4. Gapienie się na kogoś to jak dla mnie czyste skurwysyństwo i rozbój w biały dzień na zachodzie tego nie ma polska to dzicz ogółem pod tym względem

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Tu kobieta. Na mnie też się faceci gapią. Bo jestem ładna, zgrabna, subtelna i nam typowo słowiańską urodę. Gapienie się może i irytuje, ale w istocie to duży komplement pani autorko!

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Samce cię tarmoszą we wszelkich pozycjach w wyobraźni, taka musisz być seXy. Ciesz się kobieto, a nie marudź!

    2

    0
    Odpowiedz

„Faceci są beznadziejni”

Najbardziej rozpierdala mnie jak słyszę od lasek, które zostały wyruchane w sensie dosłownym i przenośnym przez jakiegoś typa i zostały z problemami to z ich ust pada stwierdzenie, że faceci są beznadziejni.

Ostatnio tak powiedziała moja znajoma,narzekając, że związała się z nieodpowiedzialnym typem, który zostawił ją z dzieckiem, bo faceci są beznadziejni.

To wygooglowałem sobie tego faceta i co? Oczywiście 190, mięśnie, tatuaże i ryj jakby każdemu chciał przyjebać.

No i dlatego pamiętajcie. Kobieta mówiąc „faceci są beznadziejni” to narzeka, bo wybrała sobie jednego z top 10 procent nabuzowanych testosteronem bad boyów, kryminalistów, lekkoduchów i rozprawia tylko w kontekście takich, bo te 90 procent porządnych facetów to dla niej odpady społeczne, które nie są warte nawet by na nich napluć, ale „nie ma porządnych facetów”.

16
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "„Faceci są beznadziejni”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wy za to lecicie na egoistyczne materialistki byleby miały ładną dupę i cycki a później narzekacie, że wszystkie kobiety są takie same xD medal ma zawsze dwie strony

    3

    4
    Odpowiedz
    1. Oj tak, ma dwie strony. Dobrze jak jest fajna i z przodu i z tyłu.
      Paweł, wzrokowiec 😉

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Łobuz kocha najbardziej.

    1

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Największe ryzyko braku gotówki | Jeszcze wrażenia Polaka z pobytu w Polsce | Wrażenia Polki, która przyjechała na wakacje odwiedzić Ojczyznę | Bociany na siłowni | Mam 31 lat i żałuje że nie kupuję aktualnie tornistra, piórnika, zeszytów do szkoły | Aplikację taką chcę stworzyć | Chujnia dla Bogatych i Biednych | Dyskryminacja Polaków płacących gotówką | Nie zesrajcie sie | Powinnismy oddac Polske pod rzad USA - moje marzenie | Już są potężniejsi | Biedaki okradają bogaczy! | Życie to niewolnictwo | Reguly dla jebany biedakow oraz szanownych bogaczy | Pułapka bycia miłym (NIE DLA BYCIA MIŁYM) | Gówniarz chciał wyjść z domu z motylkiem | Schemat modlitw, który najczęściej występuje | Reformulacje zapachów | Skąd na chujni tylu pisiorów? | te chuje biedaki | Rozsadza ich | Piekło kobiet | Ludzie są tacy naiwni | Nie chcę już dłużej pracować na wyborców PiS | Moja gówniana bff🙄 | Popierdoleńcy na ścigaczach | biedaki mnie wkurwiaja | Polacy nie mają klasy! | Pozorny wybór | Przysługa za pieniądze. | Wszyscy jesteśmy w porządku | Poprawność polityczna wszędzie | Wredne stare baby | Szympiansiarnia | Jestem pizdą | Hatred 2015 Ending | Trzecia kadencja | Żenujące relacje z babcią i chrzestnym | Nie wierzcie w to że Wasi rodzice żyli w trudnych czasach | Logika aktorów w amerykańskich filmach | gardzę pierdolonymi robolami | Fiut to zjebany organ | Alerty RCB | Damski przegryw | Starcy znów nas pogrążą | Jedna z różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami | Rodzinka | Kolejny polski kurwiszon stracił życie | Zaczepiacze