Tęsknicie?

Cześć, tu Testo. Ale mam dobry dzień dzisiaj.

Tęsknicie za mną? Czytam sobie wasze wpisy. Bardzo lubie kurwobogacza, jestem 100%-o pewien, że tyle zarabia z prostego powodu.
Bo to jest możliwe i łatwe. Więc czemu rypiecie za 3.5k?
Ja to akurat obecnie musze bo gromadze kapitał bo jestem młody ale wy? Mieć 35 lat i nic w życiu nie osiągnąć?

O, a Pani od obciągania fiutów też jest super. Powodzenia w biznesie, inni mogą tylko brać z Pani przykład, pozdrawiam serdecznie!

No i siema admin, dobrze dziś wyglądasz! Już nie moge sie doczekać nowej strony chujni za rok.

O, i pozdrawiam moją fanke ✌️👅 lelele, może wyjdziemy na jakąś kawe niedługo, a potem do Ciebie na chate? Oboje na tym skorzystamy…chyba, że jest mama w domu?

To troje!

6
8
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Tęsknicie?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
    1. Admin to zjeb że wrzuca takie gówna na główną

      1

      0
      Odpowiedz
  2. Testo to może być jakiś pokręcony eksperyment admina , np. pt ” żeby nie było za dobrze” albo „ciekawe jaki będzie feedback jak stworzę najbardziej denerwującego typa” . W gothicu też była postać „wrzód” , może tym się inspirował
    Tak czy owak , beka

    (Admin): Tak…a chujnia to górnicza dolina. Czy mesio jest Gomezem?

    2

    0
    Odpowiedz
    1. A pies Ci mordę lizał!

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Sam jesteś eksperyment
      -Testo

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Kurwa, człowieku, nie zadawaj tępocie intelektualnej takich skomplikowanych pytań. „Czemu rypiecie za 3.5k” – durne kurwobiedactwo tego nie wie i nigdy wiedzieć nie będzie, zgodnie z regułą „biednyś boś głupi, głupiś boś biedny”. Tej reguły ciemnogrodzkie matoły również nie pojmują. Ich odpowiedzią jest raczej tekst w stylu „no bo tak i już” którego wybełkotaniu towarzyszy durnowate rozdziawienie parchatej, niemytej gęby.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Odezwał się „inteligent” z kółkiem w nosie, który wczoraj zlazł z drzewa i stanął na dwóch nogach w pozycji wyprostowanej tzw. homo erectus, któremu do homo sapiens jeszcze dużo brakuje.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Testo miałeś wycofać się z chujni na zawsze i zlikwidować u siebie internet, tak pisałeś 2 tygodnie temu.
    Wróciłeś na portal. Ok. Skoro już jesteś na chujni to napisz szczerze co myślisz o tym kurwobogaczu, który non-stop jebie biedaków zarzucając im wszystko co najgorsze, mieszając ich z błotemi i wyzywając od najgorszych.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Antysyn też pisał że zniknie z chujni, potem wrócił. Gramarnazi podobnie, a ty debilu biedacki wierzysz w to wszystko jak dziecko. Jebnij się w łeb, może zmądrzejesz. Potem wypad na nockę tyrać za cztery tysie. Nadęty bucu.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Jeb się czubku i wypierdalaj biegiem do psychiatry żeby zamknął cię dożywotnio w domu bez klamek tam gdzie twoje miejsce zjebie.

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Też bardzo lubię kurwobogacza . Robił solidną masę pod moim czujnym okiem.
    Bogdan ” The Trener „

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Nie ma opierdalania sie
    -Testo

    0

    0
    Odpowiedz

myślę non stop o cyckach

Nie mogę przestać myśleć o cyckach.
Ciągle biję konia oglądając porno z cyckami. Cycate modelki potrafią mi nieźle zakręcić w głowie. Mam dziewczynę niestety bardzo małe ma cycki i muszę się wspomagać internetem
W zasadzie wolę cycki modelek z onlyfans czy spankbang
Dziewczyna może być głupia jak but ale jeśli ma dobry cyc, solidne d lub e albo dd to od razu ma u mnie duży plus. Twarz ma też drugoplanowe znaczenie.
Nie trawie natomiast grubych krow które tylko udaja ze maja duże cycki. Najlepsze są dziewczyny normalnej budowy ale z dużymi cycochami

15
2
Pokaż komentarze (32)

Komentarze do "myślę non stop o cyckach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja też. Cycki górą!

    10

    0
    Odpowiedz
  3. Super, tak trzymać!
    -Testo

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Może mieć przepiękną figurę, wielkie cycki, piękny tyłeczek, twarde wymodelowane uda, niesamowicie symetryczne kształty, ale jak ma brzydką buzię to wszystko co wymieniłem znika u mnie w pół sekundy. Jednak gdy ma przeciętne wszystkie wymienione przeze mnie dobra, a śliczną buźkę to przymykam oko na poprzednie. Drobna budowa, piękna buzia i brak chęci konkurowania z chłopakiem, a zwykłe kobiece cechy to jest u mnie praktycznie gwarant regularnej, solidnej minety.

    7

    3
    Odpowiedz
  5. Kurwobiedactwo 100%. Bo nieważne jakie dziewczyna ma cycki o ile nie jest kurwobiedakiem. Może być płaska jak naleśnik byleby nie jebała po nockach za trzy i pół tysia. Bo jeśli ma jędrne sterczące C z różowymi sutkami to nawet jej wiecznie mokra wygolona pisia nie zatrze złego wrażenia wynikającego z chujowego stanu posiadania i kurwobiedackich zarobków.

    1

    7
    Odpowiedz
  6. Bo z Ciebie nadal jest stulejka większość facetów preferuje zgrabne tyłki cycki majtają się w prawdziwym seksie i rozjeżdżają na boki to co widzisz to silikony spermiarzu a dziewczynę zostaw bo szkoda jej dla ciebie

    4

    7
    Odpowiedz
    1. Tak trzeba żyć. To normalne.

      1

      4
      Odpowiedz
    2. Powyższy tekst napisała oberstuleja. No i się dziadu nie dowartościowałeś kosztem cycomana.

      3

      0
      Odpowiedz
  7. Grubych krów też nie trawię, ale zgrabne panienki z małymi cycusiami jak najbardziej. Wypożycz mi tę swoją panienkę, to odzyskasz ją rozpromienioną, we wspaniałym nastroju. Będzie ci obiadki gotować i się uśmiechać. Stoi umowa?

    4

    4
    Odpowiedz
    1. Ty nie umiesz ruchać

      2

      1
      Odpowiedz
  8. Czwartek , 31 sierpnia , 00:45
    Niestety ,przez intensywne opady deszczu, moja dziura została zalana i nie pomogła tratwa z liściastych gałęzi , którym nakrywam swoją kwaterę . Udało mi się pożyczyć – w przenośni – z wydziału fizyki nagrzewnicę gazową o mocy 30 Kw. Rano przywiozła mi ją doktorant Kasia ,razem z butlą 11 kg. Umieściłem w dziurze , odpaliłem , przykryłem tratwą , ale nie całkiem , żeby wilgoć mogła odparować . Butla po 4 godzinach się skończyła. W tym czasie smakowałem pyszną bułeczkę doktorant Kasi. Okazało się jednak , że jedna butla nic nie dała i Kasia cztery razy cisnęła na Wrocław, wymieniać butlę. W końcu około 22 powiedziała, że mnie pierdoli, bo mi się do końca wszystko pojebało. Butla właśnie się kończy , a ja stoję nad moją dziurą, palę fajkę i czuję się jakbym był Indiana Jonsem.
    Od 20 minut mam nieodparte wrażenie, że ktoś lub coś mnie obserwuje . A może to nie jest wrażenie ? Może ruscy już namierzyli moją kryjówkę ??? W każdym razie mam że sobą siekierkę , będę się bronił do ostatniej kropli krwi. A tymczasem posiedzę jeszcze z pół godziny z siekierką i poobserwuję krzaki. Potem cisnę na Wrocław.
    Martwię się tym co powiedziała doktorant Kasia , bo ja chyba ją kocham i jej duże piersi .
    Z poważaniem , dobranoc
    Doktorant Sławek

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Sławku, zajebałeś z wydziału nagrzewnicę gazową? Pomyśl o habilitacji w innym mieście wojewódzkim, a najlepiej za granicą. Uniwersytet Tirański (Albania) może być po takiej akcji dobrym wyborem.

      2

      1
      Odpowiedz
    2. Doktorant, ja bym na Twoim miejscu wykorzystał tratwę do wypłynięcia na szersze wody zamiast przykrywać nią dziurę. Weź ze sobą Kasię, płyńcie do tej Albanii. Nie zapomnijcie zabrać prowiantu, mogą być bułeczki.

      0

      1
      Odpowiedz
    3. Doktorancie Sławku.
      Jak smakowała Ci bułeczka doktorant Kasi i dlaczego pani doktorant powiedziała, że Cię pierdoli, ponieważ to że Ci się wszystko do końca pojebało nie jest powodem do opuszczenia Twojej szacownej dziury?
      Czyżby nazbyt łakomie rzuciłeś się na bułeczkę doktorant Kasi?
      Ruskie obserwują Twoją dziurę z satelity i swoją siekierką niewiele możesz zrobić.
      Postaraj się o lepsze zamaskowanie dziury i wykop długi tunel aby doktorant Kasia mogła niepostrzeżenie odwiedzić Cię w Twoim apartamencie.

      0

      1
      Odpowiedz
  9. Głupia jak chuj ta Twoja chujnia, ale… Sam muszę się przyznać, że kebab w cienkim cieście po nocach mi się śni…

    1

    3
    Odpowiedz
  10. Sex jest dla zwyrodnialców. Normalni ludzie tego nie robią.

    1

    4
    Odpowiedz
    1. Właściwie jakbym miał na niego podobnie nikłe szanse to też bym sobie coś w takim stylu wymyślił i codziennie wmawiał. Tak byłoby mi dużo łatwiej, a nawet mógłbym dopisać tam jakąś filozofię. Jesteś więc mądrym człowiekiem 😉

      1

      0
      Odpowiedz
  11. A w okularach lubisz? Cycki mam bardzo ładne… Nie duże niemałe.

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Biorę w ciemno.

      5

      0
      Odpowiedz
    2. Ale to musisz pokazać… wrzuc najlepiej na pokacycki taka stronka

      5

      0
      Odpowiedz
      1. Już dawno tam wrzuciłam… numer 11317 to moje śliczności.

        0

        4
        Odpowiedz
        1. Takich grubych krów właśnie nie trawie
          Wypierdalaj

          5

          0
          Odpowiedz
  12. Zawsze wiedziałam, że facet to niebezpieczna istota. I to prawda, na moje cycki też się panowie patrzą, znaczy są ładne. Dobrze że jeszcze mnie za nie nie łapią. Choć czasem mam wrażenie, że do tego dojdzie.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. Kiedyś ktoś cię złapie za cycka, a to chyba zdrowa kolej rzeczy…

      4

      0
      Odpowiedz
      1. Zdrowa? Po miłej kolacji i spacerku w centrum miasta czy na dworcu znienacka?

        1

        1
        Odpowiedz
  13. Podobaja ci sie balony z wielkimi ciemnymi sutami Fuj

    0

    5
    Odpowiedz
    1. Mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, a nie fuj.

      1

      0
      Odpowiedz
  14. No… Dobry cyc nie jest zły, można go pomiętosić, można obwiązać nim manele jak idziesz z babką na dłuższą wyprawę. Można sobie go podłożyć pod głowę zamiast poduszki, jak nocujesz w górach, albo podetrzeć dupę, jak zabraknie papieru. Z pośladkami tego nie zrobisz.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Poduszka w górach? A to dobre koleś!

      2

      0
      Odpowiedz
  15. Jedz na hiszpana ty usiądź na krześle ona niech bierze między duże cyce a pozniej finito na sutki z rozmazaniem wszystkiego na nich plus lodzik

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Lepiej jest „na Korridę”. Kładziesz się na plecach, ona siada u góry, nadziewa się i mówi, że ma Adidasa.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Jakiego adidasa to jest na jeźdźca przecież

        1

        0
        Odpowiedz
  16. Jestem rosjanem i chciałem se sam zrobić jaja jak cycki. Wziołem pompkę od roweru, iglę do pompowania piłki koszykowki. Igla łatwo weszła w worek mosznowy. No i zaczełem pompować. Nawet nie było kropli krwi. Pompuje, pompuje: jaja się robiły coraz większe! Ale śmieszne..; Jeszcze bardziej, a tu powietrze zaczeło przechodzić do chuja! Dalej, dalej: chuj urosnął jak kaszanka! Ale jaja nabrzmiały do rozmiarów piłki do grania w kosza. Jejku! co ja teraz z tym zrobię? Pierdole! Idę do szatni damskiej. W drzwiach stała woźna: a ty gdzie tu z tym chujem? Ja z piłka do grania; dziewczyny pękały ze śmiechu i mnie kopały w jaja jak w pilke.
    Chujosz

    0

    0
    Odpowiedz

Pantoflarze niszczący ZUS i resztę polski

Wkurwiają mnie pantoflarscy impotenci broniący idei niższego wieku emerytalnego dla kobiet. Jest to o tyle głupie, że o wiele więcej kobiet niż mężczyzn dożywa wieku emerytalnego i średnio pobierają świadczenie przez 22 lata, gdzie mężczyźni pobierają je przez 9 lat, przez co zobowiązania zusu to przede wszystkim stare baby.
Te jebane przygłupy przyklepują i zachwalają takie warunki, po czym marudzą, że zus to złodzieje, że nie opłaca się im tych składek opłacać i że najlepiej pracować za minimalną i resztę dostawać pod stołem.
Największy problem jednak nie polega na tym, że jakiś robol na własne życzenie będzie miał wypłatę o parę stów mniejszą, bo ich i tak by nie było na nic stać poza pasztetową i kuflowym mocnym w PET. Prawdziwym problemem jest to, że młodzi programiści zatrudnieni na b2b z roku na rok muszą płacić coraz większe składki na ZUS, co przy racie 3k za mieszkanie kupione w kredycie 2% powoduje, że tracą blisko 1/3 wypłaty i mogą sobie rzadzej zmieniać iPhony. Stąd mój apel do tych kundli, aby nie płaszczyli się tak z tym wiekiem emerytalnym przed swoimi spasionymi żonami z nadzieją, że im się oddadzą cieleśnie, a zamiast tego poszli na jakieś roksy. W Warszawie można sobie ulżyć już za jakieś 400zł.
Pozdrawiam Ernest

20
0
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Pantoflarze niszczący ZUS i resztę polski"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Powyższą treść można opisać dużo krócej:
    „Od roboty to jest baba i traktor”

    Z poważaniem, Zygmunt Antydzidzia-Nunczako

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Tak? Powiedz to swojej matce, jak Cię pierdolnie torebką za gadanie bzdur, to numer buta pokażesz. A ciekawe, co powiesz jak w końcu zrobisz sobie tę wymarzoną operację zmiany plci…

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Powiedziałem i stwierdziła, że wobec tych faktów zrównanie wieku emerytalnego jest słuszne. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że niemal cała cywilizowana europa ma ten wiek zrównany dla obu płci stwierdziła, że Polska powinna iść w podobnym kierunku, zamiast naśladować jakieś onucowe zadupia jak rosja albo białoruś.

      Nie wiem, u nas po prostu się dyskutuje, podważa różne rzeczy, tak się dochodzi do wniosków, że trzeba coś zmienić i idzie się naprzód. Jeśli stara ustawia cię okładaniem torebką pod siebie, to może powinna cię jeszcze mocniej nią okładać, żeby ci zęby wyleciały abyś wyglądał jak stuprocentowy parias niepotrafiący zadbać o swój interes, inaczej ktoś może się pomylić i wziąć Cię za wartościowego człowieka.

      Pozdrawiam, Ernest.
      Wysłano z mojego iPhone 13 Pro Max 512GB

      2

      1
      Odpowiedz
  4. Nie do końca masz rację, ponieważ dawnymi czasy mężczyzna, ojciec pracując utrzymywał całą nierzadko liczną rodzinę, żonę z gromadką dzieci.
    Nie przelewało im się, ale jedna pracująca osoba była w stanie utrzymać całą rodzinę a żona zajmowała się prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci.
    W okresie międzywojennym zawód tramwajarza, pracownika kolei czy elektrowni cieszył się poważaniem i był stosunkowo dobrze płatny.
    Nawet za komuny jedna pracująca osoba była w stanie utrzymać rodzinę, skromnie bo skromnie ale żyło im się w miarę przyzwoicie.
    Obecnie aby utrzymać rodzinę pracować muszą 2 osoby nierzadko na kilka etatów po 12 godzin dziennie aby jako tako związać koniec końcem.
    Odbywa się to kosztem dzieci i całej rodziny.
    Mowa jest o przeciętnej polskiej rodzinie a nie rodzinie pasożytów np. polityków pierdzących w stołki i biorących za to niebotyczne wynagrodzenie.
    W sytuacji, gdzie liczy się każda złotówka, zatrudnienie za minimalną krajową, płacenie pod stołem i odprowadzanie jak najmniejszych składek na ZUS ma rację bytu.
    Tym bardziej, że statystycznie rzecz biorąc mało kto dożyje spokojnej starości i wpłacone składki zwrócą mu się w formie emerytury.
    Odnośnie kredytu wziętego na mieszkanie jest to jakieś nieporozumienie, albowiem żaden, powtarzam żaden bank w Polsce nie udziela kredytów natomiast wszystkie zajmują się lichwą.
    Proszę porównać oprocentowanie kredytów w Polsce i chociażby w Wielkiej Brytanii, jest to przepaść.
    Branie kredytu na mieszkanie w Polsce równa się dobrowolnemu zakładaniu pętli na szyję i stawaniu na rozchwianym stołku co udowodniła aż nadto sytuacja frankowiczów wydymanych przez banki.
    Odnośnie iPhone jest skrajną głupotą wymieniać smartfona co roku na nowszy model, po to tylko żeby zaimponować innym.
    Ponadto firma Apple rozdmuchała potężną kampanię reklamową, w której udowadnia, że iPhone jest najlepszym smartfonem na świecie i jednocześnie jednym z najdroższych.
    Szkoda tylko, że nie przyznała się do tego, że sztucznie podwyższa energochłonność smartfonów aby w szybkim czasie wymienić je na nowsze modele z racji kosztownej i nieopłacalnej wymiany zintegrowanej z telefonem baterii.
    Była to głośna afera ze smartfonami Apple.
    Takie to moje drobne przemyślenia odnośnie sytuacji Polaków w tym kraju.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Z większością się zgodzę, co do iPhone nie. Zwykle mój telefon po 3 latach użytkowania przechodzi na córkę, czyli kolejne kilka lat, a po niej dobija go bratanica, co daje ok. 8 lat życia (praktycznie wszystko na jednej baterii). To jak na urządzenie produkowane w czasach kiedy projektuje się starzenie niezły wynik.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Masz dużo szczęścia, że Twój iPhone działa do 8 lat na jednej baterii.
        Moja bratanica zakochana w nadgryzionym jabłuszku ma już trzeciego iPhona a dwa pozostałe leżą w szufladzie, ponieważ wymiana baterii w serwisie Apple to kosmos jeśli chodzi o cenę tej usługi. Można wymienić baterię w nieautoryzowanym serwisie na jakąś podróbę za niższą cenę ale jest to obarczone ryzykiem.
        Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że nie wypuszcza smartfona z ręki i bardzo intensywnie go używa, je z nim posiłki, śpi a nawet chodzi do toalety, nie rozstaje się z nim nawet na sekundę.
        Praktycznie codziennie go ładuje.
        To choroba, uzależnienie od smartfona i internetu, co gorsza praktycznie nieuleczalna.
        Życzę jak najdłuższego i bezawaryjnego używania iPhone na jednej baterii.

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Roksa to też chujnia. Większość cór Koryntu to ściema na wieku, wadze, usługach i fotach. Trzeba być czujnym wspierając się portalami, które zawierają recenzje z wizyt u takich dziewoj. Faktycznie można trafić fajną i niekoniecznie w kwocie 400 pln, ale do długa i wyboista droga częstych wizyt na sapera. Czasem takich, że wraca się z urwanymi członkami…

      1

      0
      Odpowiedz

Zajebista chujnia.pl

Zajebista jest ta chujnia.pl. Czytając niektóre posty i komentarze, można poszczać się ze śmiechu.
Dobrze że poczucie humoru nie opuszcza narodu polskiego, bo stanowi pewną odskocznię od trudów dnia codziennego.
Większość uczestników tego portalu lekko podchodzi do napisanych tu komentarzy, ale część z nich traktuje ten portal jako miejsce, gdzie można bezkarnie jak im się wydaje obrażać innych np. taki jeden nawiedzony od kurwobiedaków, który wszędzie wpierdala swoje komentarze o pracy za trzy i pół tysia systematycznie jebiąc biedaków.
Olać go bo ma nierówno pod sufitem i czerpie satysfakcję z poniżania innych forumowiczów.

(Admin): Bardzo dziękuję za miłe słowa powyżej. Naprawdę bardzo się cieszę, że portal wciąż działa i że znajdujecie w nim chwile wytchnienia. Pozdrawiam serdecznie.

14
2
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Zajebista chujnia.pl"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pan twój Mesio jest dumny, że lubisz ową stronę albowiem ja – Pan i władca wszystkich patałachów zaiste udzielam zawsze dobrych rad, wybawiam samców i samice z niewoli, tym razem padło na ciebie i wnet ci powiadam: Pięć stów w łapę, CV w zęby, bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 staw się pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Szybkie oprowadzenie po zakładzie, a następnie jego ekscelencja Byczywąs rzuci cię na głęboką wodę i będziesz pod dozorem krokodyli skuwał stare płyty chodnikowe kilofem przez 12 godzin o suchym chlebie i wodzie. Wielu patałachów u mnie tak robi i dniówka starcza im na zupkę Vifon, bułkę z paprykarzem i 0.7 wiśniowej Amareny, a po kilkudziesięciu latach harówy zaoszczędzili na pokój w powojennej kamienicy z grzybem na ścianach, zdartym gumolitem, telewizorem Rubin oraz lodówką pełną mielonki.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Mistrz hahahaha Mesio zawsze spoko

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Admin? Nagle odnalazłeś prawy Alt czy tam inną metodę pisania poprawnie po polsku czyli z diakrytycznymi? Dopiero teraz, naprawdę?

    (Admin): Jesteś bardzo spostrzegawczy i chyba złośliwy. Tak, to naprawdę problem, aby zmienić na polskie znaki, ale cóż, kultura wymaga, żeby na własnym portalu pisać poprawnie po polsku – bo w przeciwnym razie pod osłoną nocy niczym Batman dopadnie mnie Gramarnazi.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. On sam jebie za 3500 – 4200 netto to niech sobie chociaż tutaj ulży i zwyzywa kogo tylko zechce, to lepiej niż miałby kogoś zgwałcić lub zabić. Potraktujmy go tak jak Admin traktuje Pana Testo, jakby psychiatra przeprowadzał intymne rozmowy, nawet podpuszczał, żeby wygadał się jak najwięcej to zadziała jak terapia specjalisty wymierzona w całkowitego popierdoleńca. Spróbujmy chociaż 😉

    2

    0
    Odpowiedz

Klaun śmieć

„Nie bedziesz mial nic, a bedziesz szczęśliwy „, sam samo to hasło powinien śmieć byl linczowany i zajebany publicznie przez Lud, wiecie ktora to kurwa? Wiecie co z nim zrobic nie? Wiecie co z nim zrobić. Kursywa kurwa, klaun śmieć pizda, ryj wyschnięty jak zombiak

8
8
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Klaun śmieć"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Goju, niczego nie zrobicie. Właśnie dlatego mogliśmy się ujawnić, bo uznaliśmy, że jesteście tak zdegenerowani, omamieni konsumpcjonizmem i wykastrowani, że nie jesteście w stanie na jakikolwiek opór i poświęcenia. Moglibyście sprawdzić, gdzie mieszkam, na jakim uniwersytecie wykładam. I nic. Żaden z 8 miliardów depopulantów ręki nie podniesie? Ile u was, w dzielnej Polsce poszło koktaili mołotowa podczas covidu? Klaus Schwab

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Brawo Klaus.
      Pająk, kiedy łapie muchę w sieć, wysysa najsmakowitszą treść a zasraną szabaturę zostawia do wyschnięcia. Kurwobiedackiej natury nie oszukasz.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Kim dozng un cie rozpierdoli, a jak nie to Yakuza cie dojebie szmato razem ze mną

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Dałbym dużo za 15 minut w jednej celi z tym cwelem

    2

    0
    Odpowiedz
    1. 15-minutowe to będziesz mieć miasta. Poczytaj sobie o tym.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Wyklęty powstań, ludu ziemi!
    Powstańcie, których dręczy głód!
    Myśl nowa blaski promiennymi
    Dziś wiedzie nas na bój, na trud.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. To jest wzorowa postawa goja. Dostajesz zielone kredyty na steka i nowe ubranie. Pooglądaj sobie przy obiadku, co je i gdzie sra lewy. Klaus Schwab

      0

      0
      Odpowiedz
  5. PS Jest tez grzegorz klaun, slugus jezuitow, fakszywy katol i pseudo foliarz, zapiekly fanatyk…

    i Ogolnie cala ta partia ktora zwodzi zdesperowanych naiwnych ale szczerych ludzi zwac sie powinna :

    konfederacja ( albo raczej konfidencja ) korony polin ( wlasnie tak ) : niech to da do myslenia !

    Pozdr dla kumatych !

    Poza tym olewam ogolnie njusy , nie wiem co sie dzieje , nie jestem na biezaco bo ponad pol roku nie ogladam nie slucham nie czytam wiadomosci, unikam czasem tylko naglowek zobacze ale nie wchodze w to ,
    nie jaram sie tym, nie daje temu swojej energii.

    0

    0
    Odpowiedz

Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?

W małej chińskiej wiosce mieszkał starszy mężczyzna. Całym jego dobytkiem był kawałek pola oraz koń, z pomocą którego uprawiał rolę. Koń był dla wieśniaka niezwykle wartościowy, ponieważ dzięki niemu mógł zapewnić byt sobie oraz swojemu synowi. Pewnego dnia koń zniknął. Sąsiedzi współczuli wieśniakowi takiego nieszczęścia. Mężczyzna nie zamartwiał się jednak stratą konia, lecz ze spokojem pytał: „Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”

Tydzień później zwierzę niespodziewanie powróciło do właściciela, przyprowadzając ze sobą stado innych koni. Tym razem sąsiedzi nie mogli uwierzyć w to, jakie szczęście spotkało starego wieśniaka – w całej wiosce nikt nie miał tylu koni! Gratulowali mu z całego serca. Mężczyzna podziękował im za miłe słowa, po czym zapytał: „Skąd wasza pewność, że to, co się wydarzyło, jest szczęściem?” Sąsiedzi dziwili się tym słowom i uznali starca za niewdzięcznika. Pewnego razu syn wieśniaka postanowił okiełznać jednego z nowych koni. Niestety, jego próba nie powiodła się, ponieważ spadł z grzbietu zwierzęcia i złamał nogę. Sąsiedzi ponownie składali mężczyźnie wyrazy współczucia w obliczu takiego nieszczęścia, jednak wieśniak pytał tylko: „Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.

Dni mijały, a kraj pogrążył się w wojnie. Do chińskiej wioski wkroczyli żołnierze, werbując do wojska młodzieńców zdolnych walczyć. Ku rozpaczy wielu rodzin, zabrali wszystkich młodych mężczyzn, z wyjątkiem jednego – syna wieśniaka, który leżał w łóżku ze złamaną nogą. Po jakimś czasie okazało się, że żaden z młodzieńców zaciągniętych do walk nie przeżył. Rodziny pogrążyły się w żałobie, jednak wieśniak pozostał niewzruszony, pytając tylko:

„Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.

12
2
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zaprawdę powiadam ci, że umysł tego mędrca spoczywał w absolucie

    3

    1
    Odpowiedz
  3. Jest taki film Kieślowskiego pt. „Przypadek”, gra w nim Linda. Chuj z tym, że to tzw. zaangażowany film, sam tytuł mówi dużo. Kurwobiedaki za trzy tysie zapewne nie kojarzą nazwiska Kieślowski, bo ich interesuje tylko co zeżarł lewy i gdzie srał. Jebać tępych, leniwych nieuków. Nieprzypadkowo są kim są i nadal będą biedackimi najemnikami jebiącymi po nockach.

    3

    1
    Odpowiedz
  4. Naoczny świadek tej historii to oszust bo nie powiedział całej prawdy. Opowieść pełna niedomówień. Jakby naprawdę przyszło wojsko to może i nie zabrali by mu syna, ale zawinęli by mu wszystkie konie, wyżarli żarcie z piwnicy i wyruchali żonę (jego zresztą też). Zapewne zdechł na kiłę i tyle z tego jego stoicyzmu. Zasraniec jeden i niemota.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Wszystko zależy od punktu odniesienia. Plus dla autora za ciekawą chujnie.

    0

    0
    Odpowiedz

Opowiadanie o kurwobogaczu

Opowiadanie.
Zaprosiłem tego kurwobogacza, który tak jebie kurwobiedaków na chujni, żeby zobaczył na jakim poziomie, żyje się za 3,5 tysia miesięcznie i chuj go strzelił, bo nigdy w swoim zasranym życiu nie widział takiego bogactwa.
Ale nie to jest najważniejsze. Otóż mam 7-letniego psa rasy owczarek kaukaski, który wzrostem w kłębie dorównuje cielakowi i racji wielkości natura wyposażyła go w odpowiednich, niemałych wymiarów knagę.
Ten pojeb dorwał się do mojego Azora i zaczął mu obciągać.
Azor wybałuszył ślepia bo nigdy w swoim życiu, żaden pojeb mu nie obciągał. Byłem w szoku bo nie miałem pojęcia, że ten kurwobogacz w dodatku jest zoofilem.
Chciałem odciągnąć tego pojeba od Azora ale ten wyszczerzył na mnie kły i nie pozwolił abym przerwał tę radosną zabawę, tak mu się spodobało obciąganko.
Kiedy skończył Azor aż wył z podniecenia.
Zapłaciłem temu kurwobogaczowi te 3,5 tysia o których non-stop pierdoli na chujni i wyjebałem go na kopach z chałupy, bo na drugi raz nie pozwolę aby jakiś jebany kurwobogacz molestował mojego Azora.
Wypierdalaj jebany zboku, zoofilu, pseudo kurwobogaczu z mojego i Azora życia.
Koniec.

5
49
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Opowiadanie o kurwobogaczu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. slabe biedaku jebany

    5

    0
    Odpowiedz
  3. to nie byl azor tylko twoj stary i to nie byl bogacz tylko sam mu obciagales zjebie

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Ale przyglup…

    3

    0
    Odpowiedz
  5. tak tak a potem posrales sie w majtki i stara sie okrzyczala huju wstawaj do gimnazjum bo zaspisz zjebie

    4

    0
    Odpowiedz
  6. biedackie wysrywy umyslowo chorego ciula

    3

    0
    Odpowiedz
  7. Jeszcze musisz troszkę potrenować, żeby stać się trollem z prawdziwego zdarzenia, to co teraz napisałeś to jakieś kurwobiedackie gówno. Jesteś tylko miernym spamopisem i dlatego dostałeś tyle thumbs-down, więc spierdalaj na nocną zmianę (za trzy i pół tysia ofc) żeby zarobić na internet, paprykarza i durne gierki. Trollowanie możesz trenować tutaj na chujni, będzie naprawdę zacna beka.

    4

    0
    Odpowiedz
  8. Uwielbiam ta stronę, znam ją od 2011 roku, kirwa japierdole mam nadzieje ze nigdy sie ona nie zmieni ani ludzie, kocham was chujanie za wasze wpisy! Japierdole XDDDD

    7

    0
    Odpowiedz
  9. JEBTA SIĘ wszyscy razem i każdy z osobna, pierdoleni kurwobogacze,możecie mi obciągnąć i wylizać jajca.
    Azor

    0

    1
    Odpowiedz
  10. Słabo wyszkoliłeś psa. Mój olewa takich ludzi, jak ten śmieć. W zależności od swojego nastroju, dosłownie lub w przenośni.

    0

    1
    Odpowiedz
  11. Abstra huj ąc od treści … chyba się wyjaśniło który to napierdala te dislike’i

    0

    3
    Odpowiedz

Jedno danie na obiad – zupa?!

Ja jebie, coraz częściej gdy wracam z roboty (pracuję jako monter mebli, to też dźwigania jest co nie miara i nie jest to lekka harówa) i jak każdemu chłopu, chce mi się po takiej robocie żreć. Wchodzę do kuchni, a tu jedno danie – zupa. Nosz kurwa mać, jak chłop 190cm wzrostu i ponad 100 kg wagi ma się kurwa najeść miską zupy? To jest pierdolony płyn. Jakbym chciał się napić, to sobie Rompera kupię. Drogie kobity, jak chłop wraca z roboty fizycznej, to oczekuje porządnego żarcia typu ziemniaki plus dwa kotlety schabowe a nie jakąś śmieszną porcję zupy, którą naje się ewentualnie dziecko z podstawówki.

17
3
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Jedno danie na obiad – zupa?!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. No to powiedz to zonie….

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Boi się odezwać pewnie. Chłop 190cm / 100kg

      3

      0
      Odpowiedz
  3. Tylko pierdolnięte komentarze na chujni czynią cuda. Musisz poznać smak trolli internetowych. Spamować całą chujnię – od początku do końca. Spamować, ile wlezie i pisać pierdoły o Lodolandii, laniu gumą na milicji, Łódzkim Wydziale Fabrycznym, kradnięciu krokodyli i o gramatyce. Spamować zimnym końcem

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Sam se gotuj łapy ci do dupy przyrosły?

    1

    0
    Odpowiedz
  5. A Gustlik z 4 pancernych się najadał ale miał samo gęste.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. No, no… to dopiero początek. Dostaniesz dwa kotlety, ale z soczewicy i polane sosem beszamelowym, a po wszystkim wypijesz jeszcze sojową latte i zagryziesz to wegańskim waflem ryżowym. Wszystko w imię nowego, lepszego świata.

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Widzę, że komunikacja u was nie działa skoro wolisz pisać na Chujni, a nie z babą pogadać.

    3

    0
    Odpowiedz
  8. Jakby ci kilkudniowy głód zajrzał do dupy to byś żarł aż by ci się uszy trzęsły
    Zawsze po tym możesz na kebaba iść, ale nie – trzeba płakać o to…

    3

    0
    Odpowiedz
  9. Gdybyś jako dniówkę za skucie płyt chodnikowych kilofem dostał od Mesia zupkę Vifon i kromkę suchego chleba tak, jak ja, patałachu to byś szybko nabrał pokory i cieszył się z drobnostek.

    2

    0
    Odpowiedz
  10. Ja w ogóle nie przepadam za zupami, chyba że to zupa cebulowa, barszcz czerwony lub zupa pomidorowa.

    0

    1
    Odpowiedz

ODKLEJEŃCY na chujni

Coraz więcej odklejeńców pojawia się na chujni.
Nastąpił jakiś trend, że im bardziej jest pojebany taki odklejeniec tym więcej ma do napisania.
Daleko nie trzeba szukać: ten pojeb od kurwobiedaków albo ta od ssania fiutów.
Ten portal schodzi na psy.

12
5
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "ODKLEJEŃCY na chujni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tylko pierdolnięte komentarze na chujni czynią cuda. Musisz poznać smak trolli internetowych. Spamować całą chujnię – od początku do końca. Spamować, ile wlezie i pisać pierdoły o Lodolandii, laniu gumą na milicji, Łódzkim Wydziale Fabrycznym, kradnięciu krokodyli i o gramatyce. Spamować zimnym końcem

    3

    3
    Odpowiedz
  3. Załóż własny portal, tam będziesz mógł szeryfować. Założę się, że po trzech miesiącach będziesz miał zero nowych wpisów. Zresztą do takiego przedsięwzięcia potrzebowałbyś nieco środków, a przecież takiej kurwobiedackiej cioty na to nie stać.

    Rzecz równie ważna a może i ważniejsza: nastąpił trend, że coraz więcej drętwych pojebów z kijem w dupie odpowiada na wpisy i komentarze trollom i innym żartownisiom. Nie muszę dodawać, że chodzi o spasłych kurwobiedackich drętwych pojebów jebiących za trzy i pół tysia żywiących się paprykarzem.

    6

    2
    Odpowiedz
    1. Czy ty zarozumiały, nadęty fiutku musisz wszędzie wpierdalać się ze swoimi pojebanymi tekstami?
      Tatuś nie nauczył ciebie cioto w mordę i dupę jebana na dwa baty, że nie należy wpierdalać się między wódkę a zakąskę?
      Zrozum pojebie ruchany w dupę przez stado ogierów z wyprężonymi chujami, że pracuję kiedy chcę i ile chcę za 100 tysi. a za te twoje zasrane 3,5 tysia to pozwolę ci obciągnąć mojemu psu o ile umyjesz zęby.
      W y p i e r d a l a j zjebie!

      1

      3
      Odpowiedz
  4. Przez wszystkie lata nie bylo takiego wysypu prostactwa buractwa Pustaki i sebiksy nie mialy prawa glosu Teraz te wszystkie fb instance tiki toki sa zalewane przez wszelkiej masci prymityw dno spoleczne Tak to jest jak sie daje holocie wypowiadac w tych wszystkich spolecznosciowkach Najwieksze glupki malowane blachy Maja najwiecej do gadania w tych calych ryjbukach To sie szambo rozlewa jak inwazja szaranczy Prostacy i blachy panuja gnoj rozlewaja Bydlo ma moc!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3

    3
    Odpowiedz
    1. Umyj se klawiaturę albo kup nową bo ci się od spermy klei. Wykrzyknik się zacina, kropka nie działa. Pierdolony niechluj z ciebie.

      4

      0
      Odpowiedz

dorobiam się na ssaniu fiutów

W zeszłym miesiącu zarobiłam 17 tysięcy, głównie za obrabianie tzw. loda różnym kolesiom.
Nie czuje się z tym źle psychicznie bo w końcu mam swoje pieniądze. Mam za to ogromne obrzydzenie do tych niemyjacych się prykow. Jak można iść do dziewczyny ze śmierdzącym nieumytym fiatem? I ja mam to ssać potem.
Druga kwestia chyba wszyscy którzy u mnie byli to żonaci brzuchaci faceci którzy swojego penisa nie widzieli od lat. Biedne ich żony.

10
7
Pokaż komentarze (29)

Komentarze do "dorobiam się na ssaniu fiutów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To obleśne…

    3

    5
    Odpowiedz
  3. No i dobrze, przynajmniej masz hajs, gdybym ja sie urodzil jako kobieta to bym sie kurwił za hajs na boku, nawet gdybym miał prace. Faceci maja gorzej, kobiety mają lepiej, bo one zawsze zarobią chociażby na dziwkowaniu.

    6

    3
    Odpowiedz
    1. Zawsze możesz dawać dupy gejom zjebie

      8

      3
      Odpowiedz
      1. A później nieustannie srać pod siebie jak twarde kutasy rozjebią zawory w dupie to znaczy zwieracze. Miła perspektywa.

        9

        2
        Odpowiedz
    2. Co z tego jak nie mają do siebie szacunku?

      2

      3
      Odpowiedz
  4. Przynajmniej możesz spróbować serka spod napleta i to za darmo a nawet będziesz miała za to zapłacone.
    To ściema z tym ssaniem bo każdy normalny facet idąc na kurwy myje fiuta, żeby nie najeść się wstydu, a ponadto żadna szanująca się kurwa nie chciała by ssać brudnego penisa.

    9

    7
    Odpowiedz
    1. „Szanująca się kurwa” to powiedzenie roku zasługujące na Nobla.

      10

      2
      Odpowiedz
  5. To się nazywa prostytucja.

    2

    4
    Odpowiedz
  6. Biedny to jest Twój ojciec. Boże, daj mi syna.

    2

    4
    Odpowiedz
    1. Ojciec jak ojciec ale matka, że urodziła maleńką kurewkę, która z czasem przekształciła się w zaawansowane kurwiszcze.
      Pewnie rodząc nie zdawała sobie sprawy, że wydaje na świat specjalistkę od robienia na drucie czy wielu drutach.

      5

      3
      Odpowiedz
  7. Zamknij oczy i sśij i na zdrowie stymuluj delikatnie jaja szybciej dojdzie ja się zastanawiam czy koledze nie obciągnąć ale to już nie za hajs a dla przyjemności

    6

    2
    Odpowiedz
  8. „Żadna praca nie hańbi, oprócz pracy społecznej” – Taki Jeden

    2

    4
    Odpowiedz
    1. Zwłaszcza ciągnięcie druta (drutów).

      4

      2
      Odpowiedz
  9. Ssanie fiutów i publiczne chwalenie się tym na chujni to powód do dumy.
    Twój mąż albo chłopak to czytał?
    Może córcia albo synek czytali?

    7

    3
    Odpowiedz
    1. Chłopak mnie wygonił do roboty to niech chuj teraz ponosi tego konsekwencje.

      4

      1
      Odpowiedz
      1. Wydaje mnie się, że konsekwencje ponosisz ty, ssąc jak piszesz brudne fiuty.
        Jeszcze jedno pytanie: czy twój chłopak daje ci possać swojego ogóra, wiedząc że wcześniej ssałaś inne brudne ogóry?

        3

        2
        Odpowiedz
        1. Daje, ale przynajmniej dobrze go myje, a ślina jest bakteriobójcza to nie ma wspomnień po poprzednikach.

          2

          0
          Odpowiedz
  10. Piękny bait a ludzie tu łykają jak pelikany xd

    6

    2
    Odpowiedz
    1. To nie ludzie, to tępe kurwobiedaki.

      5

      -1
      Odpowiedz
  11. Ile masz lat że masz takie obroty?

    1

    4
    Odpowiedz
    1. 18 a druty obciągam od 17, zaczęłam jeszcze w żłobku.
      Kurwa co za kretyńskie pytanie.
      Jakie to ma znaczenie?

      6

      0
      Odpowiedz
      1. Z reguły młodsze mają więcej klientów

        1

        2
        Odpowiedz
        1. Ze względu na całkowicie inną mentalność niż kurwy starszego pokolenia czy po prostu młodość pozwala brać dziennie dwa razy więcej klientów niż starsze kurtyzany?

          0

          0
          Odpowiedz
  12. To ściema. Żadna szmata nie powie, że jest szmatą, a każdy facet lubi obciąganie i wkładanie.

    4

    2
    Odpowiedz
    1. Zauważyłem to podczas kilkudziesięciu randek na przełomie kilku ostatnich lat. Nazwałbym to konfliktem interesów tzn. Ona chce jak najdłużej sprawić wrażenie, że „nie jest taka”, a on chce jak najszybciej włożyć tam swoją kutangę.

      2

      1
      Odpowiedz
  13. A kitniak wylizesz?

    1

    4
    Odpowiedz
  14. I tak kurwa nic i nikt nie przebije tej radomskiej kurwy sebcela!
    On swojemu mentorowi opjerdalał warszawiakowi słoikowi jebanemu.
    Dlatego teras włosy ma takie mientkie pienkne bo na spermie układane.
    Pozdrawia fan sebcela i kiecola z wykop.pl

    1

    3
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Polska to wieśniactwo | Ciekawe co za gówno nam wstrzyknęli | Zużyty kondom | Coś na wesolo, ale czy na pewno...? | Krzysztof skiba i jego dupa | nie wstydzę się być bogaczem | Pornografia to syf | biedackie mendy mnie irytuja | Skandal na warszawskich Bulearach Wiślanych | Szef z huśtawkami nastroju | Nowobogackie kurwy | Nienawidzę wesel, a muszę iść buuu! :( | Jebać system rezerw cząstkowych | Sebcel | Rozwiązanie problemów | Szymon Płaczek | Dwa nagie mlecze | Chujnia szefa budowy | To lewica zniszczy kobiety | Wkurwia mnie to w tym mieście | powrót do szkoły | Jestem zjebany | AIRSHOW RADOM 2023 | Potężna madka | Zbliża się koniec sezonu letniego | Nie narzekajcie na kobiety | WHO znów odpierdala | Latofobia | Gapienie się | "Faceci są beznadziejni" | Największe ryzyko braku gotówki | Jeszcze wrażenia Polaka z pobytu w Polsce | Wrażenia Polki, która przyjechała na wakacje odwiedzić Ojczyznę | Bociany na siłowni | Mam 31 lat i żałuje że nie kupuję aktualnie tornistra, piórnika, zeszytów do szkoły | Aplikację taką chcę stworzyć | Chujnia dla Bogatych i Biednych | Dyskryminacja Polaków płacących gotówką | Nie zesrajcie sie | Powinnismy oddac Polske pod rzad USA - moje marzenie | Już są potężniejsi | Biedaki okradają bogaczy! | Życie to niewolnictwo | Reguly dla jebany biedakow oraz szanownych bogaczy | Pułapka bycia miłym (NIE DLA BYCIA MIŁYM) | Gówniarz chciał wyjść z domu z motylkiem | Schemat modlitw, który najczęściej występuje | Reformulacje zapachów | Skąd na chujni tylu pisiorów?