Już są potężniejsi

Moja chujnia to odpowiedź na wpis, że życie to jebane niewolnictwo. Zgadzam się z tym, też to zauważyłem, ale nie to jest najgorsze.

Najgorsze przy tym jest to, że nie masz równych szans. Jeszcze ok byłoby, gdybyś miał takie same szanse i startował z tego samego punktu. Wtedy mógłbyś mieć do siebie pretensje, że nie wykorzystałeś szansy, ale problem Ci, którzy Cię zniewalają są już są potężniejsi.

Ty się rodzisz, gówno możesz. Twoi rodzice mogą wszystko przez wiele lat.

Pierdolą couche, że można wszystko.

To niech te couche powiedzą jak taki Kowalski, który rodzi się np. na jakiejś wiosce zabitej dechami ma szansę wygrać z jakimś koncernem z USA z wielomiliardową, albo wielobilionową kapitalizacja, który ma już zbudowaną strukturę, rynki, monopole, polityków w garści, armię niewolników, sprzęty, samoloty itd.

I jak można w takiej sytuacji pierdolić, że możesz wszystko, skoro rodzisz się i już zastajesz taki układ, wszystko jest wysoko tysiące metrów nad Tobą, nawet nie zabetonowane, ale zabezpieczone grubymi warstwami tytanu. No jak?

9
6
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Już są potężniejsi"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chętnie odpowiem jak , choć wątpię aby odpowiedź Ci się spodobała.

    Wylewasz siódme poty , po robocie siadasz i się uczysz. W międzyczasie masz farta i poznajesz kilku odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie , najlepiej w podstawówce. I jak już masz farta + olbrzymie pokłady ambicji i determinacji to spisujesz święte przykazania swojemu potomstwu.

    Przy odrobinie szczęścia twój syn – albo i raczej syn+wnuk będzie podobnie ambitny i będzie miał podobnie dużo farta . W takim układzie może udać mu się stworzyć międzynarodowy koncern który być może da radę. Ewentualnie to ty możesz być tym synem bądź wnukiem , który ma na to szansę. Choć większość z takich po prostu buja się dobrymi wózkami i marnują czas na lalki

    2

    0
    Odpowiedz
  3. A kto Ci broni nauczyć się języka i wyjechać z tego kraju ? Znam z ludzi z wiosek na które nawet PKS nie dojezdzał, nauczyli się języka samozaparcie ogromne. Dzisiaj pracują za biurkiem w Niemczech , wiadomo zaczynali od robót fizycznych ale dzisiaj jeżdżą po świecie dobrze się mają. Jak się chce to można , wiadomo że nie od razu ale małymi krokami można coś mieć. Masa tutaj ludzi dla których PiS i PO jest przyczyną ich klęski a tak naprawdę żaden rząd nie ulatwi ci życia a tym bardziej go nie ustawi. Jak ktoś nigdzie nie był tylko w Polsce i nie ma punktu odniesienia to będzie pierdolił że jest skazany na porażkę a tak naprawdę jest leniem któremu najlepiej podać wszystko pod nos.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. To „wszystko” to mi się wydaje, że chodzi raczej o Twoje życie i umiejętności, a nie konkurowanie z 300 letnią firmą po ogólniaku w Chełmży + starymi pielęgniarką i murarzem. Możesz się nauczyć czegokolwiek zechcesz, mieszkać gdzie ci tylko przyjdzie do łba i spokojnie zarabiać tyle, żeby wszędzie zamieszkać.

    1

    0
    Odpowiedz

Biedaki okradają bogaczy!

Jestem bogaczem, zarabiam 40 000 zł miesięcznie. Wkurwia mnie to że biedaki mnie okradają. Jedyne co potrafią to brać socjal i mnie okradać. Za karę, że nie chcoało się zarobić więcej powinny być dla nich wyśsze podatki:
40 000 – powinno byc 0% podatku
20 000 – 39 999 – 3% podatku
10 000 – 19 999 – 28% podatku
5 000 – 9 999 – 75% podatku
2 000 – 4 999 – 89% podatku
1 – 1 999 – 95% podatku

Oczywiśvie zlikwidować pensje minimalną. 800+ podwyższyć do 1500+ i dać bogatym. Jebać biedaków!

14
11
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Biedaki okradają bogaczy!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ale żałosne posty…
    Ktoś tam kiedyś napisał, że 1 głos „biedaka” jest warty tyle co jeden głos jakiegoś profesorka czy doktorka.
    I bardzo dobrze, że tak jest, bo co takiemu np. chirurgowi zależy czy chleb będzie po 2 zł czy 10 zł?
    Jemu wszystko jedno, a dla takiego „biedaka” to ma już duże znaczenie.
    Na szczęście nas biednych jest więcej.
    Dlatego będę głosował na wiadomo jaką partię.
    Biednym trzeba pomagać.

    4

    4
    Odpowiedz
    1. Twoj stary jest zalosny ze cie zrobil patalachu. Przyprowadz sie lepiej do porzadku!

      3

      1
      Odpowiedz
  3. Ten pojeb, który od 3 miesięcy jebie po całości biedaków swoimi żałosnymi postami, to marny prowokator i masochista.
    Ten popierdoleniec lubi jak normalni ludzie, wkurwieni jego pojebanymi poglądami, wyzywają go od chujów i kurew, ponieważ ma wtedy satysfakcję. Ten totalny zjeb dostaje orgazmu tym silniejszego im bardziej jest jebany wyzwiskami.
    Jego miejsce jest w psychiatryku.
    Sluchaj no pojebańcu: 100 chujów ci w dupę, każdy następny większy od poprzedniego.
    Pierdol się zjebie!

    1

    4
    Odpowiedz
  4. TY w dupę jebany szczurze wypierdalaj z chujni popierdolony prowokatorze na Centralny polerować gały bezdomnym. Możesz mi possać za te 40 000 zł.

    2

    4
    Odpowiedz
  5. Nie jesteś Bogaczem, a człowiekiem zamożnym czyli dalej klasa średnia w mojej kurewsko tajnej, no może już teraz mniej tajnej, skali. Bogacze to według mnie ludzie robiący rocznie na czysto dużą bańkę, a to znaczy, że muszą robić miesięcznie netto minimum w okolicach 84 koła to da dużą bańkę rocznie.
    Życzę więc wyśszego poziomu wyników w Twoich siedmiu spółka z zoo.

    0

    4
    Odpowiedz

Życie to niewolnictwo

Całe życie jesteśmy zniewalani, kontrolowani. Najpierw przez rodziców, potem przez szefa, złodziejskie państwo, urzędników, toksycznych ludzi, żonę, polityków i księdza ochoczo pragnącego mówić innym ludziom jak mają żyć, choć jemu to mogę się co najwyżej zaśmiać w twarz i go opluć!. A co ja kurwa jestem murzyn żeby być niewolnikiem? Jedyne wyjście to spierdolić z tego chlewu zwanego tfu, p0lzgą. I trzymać się jak najdalej od ludzi, najgorszego gatunku na ziemi!

13
10
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Życie to niewolnictwo"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Panie, wszędzie to samo i tak jest. Ciesz się, że nie urodziłeś się w Chinach, gdzie żeby wejść do sklepu trzeba zeskanować swoją facjate lub w Korei Północnej (tego tłumaczyć chyba nie muszę) po prostu zajmij się sobą i nie myśl o tych chujniach, unikaj zaglądania na stronki polityczne czy Twittera, miej wyrąbane w ten cały syf to będzie lżej

    0

    0
    Odpowiedz

Reguly dla jebany biedakow oraz szanownych bogaczy

Nic mnie nie wkurwia tak jak te cholerne biedaki ktore glosami swoich brudnych rak wybrali pis do rzadu.
Te imbecyle pierdolone nie rozumieja, ze szkodza temu krajowi, poniewaz wiecej niz na tydzien naprzod nie potrafia myslec – maja zbyt male IQ (dlatego sa biedakami).
Podsumowujac tylko bogacze powinni miec prawo glosu.
Zreszta… nawet nie bogacze.
Dajmy na to zarabiasz powyzej 400 000 brutto rocznie? OK Twoj glos jest wazny.

Zarabiasz 399 999 i mniej brutto rocznie? Twoj glos sie nie liczy.

Zarabiasz 100 000 rocze? Sorry, jestes smieciem. Musisz placic za ochrone zdrowia gotowka, NFZ nie dla Ciebie zjebie.

Zarabiasz ponizej 100 000 rocznie, np. 65k?
Musisz placic za szkole swoich jebanych bachorow.

Teraz co do bogaczy lub osob ktore sa dobrze sytuowane (czyli 400k brutto rocznie).

Limit podatku wynosi 25% rocznie. Chocbys zarabial 100 miliardow nie zaplacisz wiecej niz 25% rocznie.

Dla biedakow proponuje skale podatkowa dwustopniowa. Ponizej 100k brutto rocznie 35% podatku.
Powyzej 100 000 zl brutto rocznie 67 % podatku od nadwyzki powyzej 100 000 brutto zl rocznie.

A co do sluzb.
Policja, wojsko? Zlikwidowac policje, zostawic tylko wojsko zawodowe.

Zarobki w wojsku
* szeregowy 18k miesiecznie
* podoficer 26k miesiecznie
* generalowie od 70 000 brutto miesiecznie.

A i powinnismy przejsc na walute USD (waluta swietego kraju czyli Stanow Zjednoczonych z Ameryki).

Ewentualnie EURO…

42
18
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Reguly dla jebany biedakow oraz szanownych bogaczy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wygląda jak troll, a jeżeli ktoś to napisał na serio to turbo odkleika xD

    1

    6
    Odpowiedz
  3. A żeby cię pogięło…

    1

    8
    Odpowiedz
  4. Zjebie. Chuja jesteś nie bogaty ty kurwa debilu jebany jak cię spotkam to ci wyjebce te bjedackie żółte zęby. Bogata to byłaby twoja mata gdyby zrobiła na tobie aborcje i nie musiała utrzymywać takiego skurvysyna jak ty ziejącego nienawiścią.
    Admin proszę usunąć tego chwasta i nie dodawać jego postów.
    To zwykły zjeb,
    Popierdoleniec,
    Frustrat z małym hujem który nigdy nie pukał i swoją skurwiałą energię wpierdala na sile tutaj.

    P.S. Do zjeba
    Zjebie jakbyś był bogaty to bys tu nie siedział. A tak to siedzisz bo masz bjedackie żółte zęby, jebie ci z ryja, i mieszkasz w zaszczanej norze ze starą która jak wychodzisz wychylić żubra na klatkę opierdala kutasy żebyście mieli na chleb !

    4

    7
    Odpowiedz
  5. Anonymousy cię namierzają chwaście. Niedługo upublicznią twój ryj i adres. Bój się szmato

    3

    7
    Odpowiedz
  6. I pewnie nawet tyle nie zarabiasz i jesteś tym jebanym biedakiem finansowo jak i umysłowo

    2

    7
    Odpowiedz
  7. Zamknij już mordę, niepiśmienna kurwo. Masz strasznie dużo „problemów”, więc mam dla ciebie radę. Idź popływać na dużej głębokości i zaśnij – wtedy wszystkie twoje „problemy” znikną. Tylko z dala od ratownika. On zarabia zbyt mało, żeby narażać życie dla takiego śmiecia, jak ty. Dotarło, kurwo jebana we wszystkie dziury?!

    1

    7
    Odpowiedz
  8. Co ty pierdolisz brudna skarpeto? Ameryka dla Ciebie jest wzorcem? Zakłamana Ameryka? Chyba o Ameryce wiesz z pornhaba i filmów z tv pisiorze idź się doucz

    3

    7
    Odpowiedz
  9. Wiesz co?
    Wsadź sobie własnego chuja w dupę i pierdol się bez ustanku 24 godz. na dobę.

    2

    7
    Odpowiedz
  10. Cóż za elokwentny, inteligentny i zapewne postępowy człowiek napisał tę chujnię. To slownictwo, ta głębia przemyśleń, no… po prostu szacuneczek. To jest oczywiście sarkazm dla tych co 'nie abla’…

    2

    6
    Odpowiedz
  11. Kurwa tępaku zapomniałeś o polskich znakach narodowych: ą, ę, ć itd. a chcesz pouczać innych analfabeto jebany?
    Pierdol się ze swoimi pojebanymi z chuja wytrzepanymi pomysłami.

    2

    7
    Odpowiedz
  12. Serio Ci się chciało pisać tak beznadziejną prowokację? Musisz poprawić kreatywność, bo tracisz tylko czas.

    2

    7
    Odpowiedz
  13. Nawet nie ma tu co komentować. Biednym człowiekim jesteś. Jedynie litość.

    2

    6
    Odpowiedz
  14. Trochę to pokręcone …

    Ja bym to widział tak , żeby zostawić tak jak jest z tymi sejmami senatami w kwestiach pozafinansowych , ale w kwestiach podatkowo-finansowo-budżetowych dać demokrację bezpośrednią przez neta, dajmy na to profil zaufany ze skarbówką.

    Płacisz milion plnów PITa to masz 1 głos, płacisz PITa 0.01 mln plnów to masz 0.01 głosa. Chcesz ustalać podatki i wydawać rządowy hajs to płać na budżet i te hujowe pińcetplusy coś ekstra. Naturalnie mogłoby to rodzić pewne patologie , ale myślę że po wykreowaniu kilku drobnych udoskonaleń system podatkowy stałby się tak 'naprawdę’ sprawiedliwy , czyli myślę że mocno wygolony względem tego co teraz

    1

    4
    Odpowiedz
  15. Jest aż 50 łapek pod tym postem , co jest jakieś ~20 powyżej maksimów. Dodatkowo , pod postem rozgorzała wielka gównoburza.

    Zestawiając jedno z drugim , wychodzi na to , że prawdopodobnie co najmniej jeden z zaangażowanych w gównoburzę loguje się na wszystkim co popadnie tudzież zmienia logi i daje łapki 😀

    1

    5
    Odpowiedz
  16. Co ty pierdolisz cymbale

    2

    6
    Odpowiedz

Pułapka bycia miłym (NIE DLA BYCIA MIŁYM)

Ktoś tu apelował srając się o bycie dla siebie milszym na chujni… Pewnie jakaś baba. Oznajmiam w byciu miłym można tak utknąć jak w bagnie i później nawet wyrażając jasno i klarownie swoje zdanie, które nikogo nie krzywdzi, ale nie jest po myśli ogólno ogłupionego sfeminizowanego społeczeństwa odbierane jest za bycie chamskim. Ja nie mówię chamstwa nie znoszę, ale chamstwa w czystej postaci a nie asertywności i posiadania charakteru. Platfusy umysłowe zrozumcie, że trzeba się szanować mówić wprost jak coś nie gra a nie nosić w sobie i w domu później przenosić gniew na bliskich kótasy owrzodzone… Żyjemy za kurtyną niewiedzy zgłębijcie temat a wyborcy Pisu niech nadal beda nieukami pozdro

12
5
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Pułapka bycia miłym (NIE DLA BYCIA MIŁYM)"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ameryki nie odkryłeś że w życiu trzeba być asertywnym i walczyć o swoje w słusznej sprawie. Jak ktoś tego nie wie to życzę powodzenia w byciu pizda w społeczeństwie.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Zgadza się. Brak komunikacji doprowadza często do katastrofy. Ludzie są głupi myślą, się że ktoś się czegos domyśli, a tak nie jest, bo ludzie to zaklamane, samolubne istoty.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Namawiasz do anarchii, do przewrócenia rzadu, do ogólnej katastrofy? Tak nam życzysz, i mamy cię za to głaskac? ….”srając się”piszesz, i mam się z tego cieszyć?

    0

    1
    Odpowiedz
  5. Uczony się wypowiedział, co „kutas” przez „ó” napisał, poezja!

    0

    0
    Odpowiedz

Gówniarz chciał wyjść z domu z motylkiem

Wychowuję sam nastoletniego syna, gdyż półtora roku temu rozstałem się z żoną (przyłapałem ją na zdradzie) i dziś po południu spotkała mnie niecodzienna sytuacja. Wiadomo, 15 lat to głupi wiek, próbuje się wielu rzeczy i nie ze wszystkim go upilnuję. Żeby nie było, nie jestem jakimś pato ojcem, który chleje i znęca się nad dzieckiem itp. Ale to co dzisiaj zastałem, to mnie zaskoczyło i straciłem lekko nad sobą kontrolę. Zauważyłem, że wychodził z pokoju i chował coś do tylnej kieszonki jeansów. Od razu kazałem mu pokazać, co to, a tam… rozkładany nożyk. Wiem, że zaczął ostatnio zadawać się z patologicznymi rówieśnikami i rówieśniczkami i zapewne chciałby kogoś młodszego zastraszyć tym nożykiem w celu zaszpanowania przed głupimi szczeniarami i pokazać, jaki to on jest twardziel. Gdy wziąłem ten nożyk z jego ręki, zjebałem go z góry na dół (opierdoliłem słownie, ale pas w ruch nie poszedł – chociaż przyznam, podkusiło mnie), odłączyłem mu kabel od komputera i wypierdoliłem głęboko na strych. Od jutra gnojek będzie mi pomagał w gospodarstwie i rąbał drzewo, bo ma ewidentnie nadmiar energii, nudzi mu się pod koniec wakacji i szuka pomysłów, jak tu zrobić wrażenie na równie durnej dziewczynie w jego wieku.

22
6
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Gówniarz chciał wyjść z domu z motylkiem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bardzo dobrze. Krótko trzeba z chłopaczyną, ale też nie za krótko

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Ty wykolejony chyba jesteś. To normalne zainteresowania w jego wieku. To nie jest 5 letnie dziecko żeby mu wszystko zabierać i wcale nie oznacza że będzie komus groził tym scyzorykiem. Ja w wieku 9 lat strzelałem już z wiatrówki tyle że z ojcem bo nie miałem tyle siły żeby przeładować.

    3

    4
    Odpowiedz
  4. Tak to jest, jak się smarkacz naogląda filmów Tarantino i próbuje zgrywać gangstera. Autorze chujni, współczuję ci trochę sytuacji. Owszem, my starzy też byliśmy kiedyś młodzi i robiło się durne popisy ale do chuja pana – nikt nie myślał o łażeniu z kosą w kieszeni.

    5

    0
    Odpowiedz
  5. Musisz go udupić do cna nie ma noszenia żadnych motylków i tym podobnych jeszcze Ukraińcom krzywde zrobi a nie oni jemu tak kurwa być nie może zgłaszam sprzeciw i dzwonie do pro kura tury he he

    0

    1
    Odpowiedz
  6. O i pochwalam ! W pizde i na gaz młodemu to się odechce mu glupot. Zmęczyć gnoja fizycznie, az pot krew i łzy będą leciały.

    5

    0
    Odpowiedz
  7. Było zawieźć pod Łódzki Wydział Fabryczny, gdzie w pocie czoła o kromce chleba z wodą napierdalałby w płyty chodnikowe kilofem u Pana i władcy wszystkich patałachów – Mesia pod dozorem Byczywąsa i krokodyli. Niejeden w try migi spokorniał.

    3

    1
    Odpowiedz
  8. Jak on śmiał chcieć chodzić z motylkiem po mieście do cna go pojebało zabierz mu go zanim skrzywdzi biednego ukrainca żeby ukrainiec dziabnoł jego w imię „równości” w państwie PolSkIm hehe.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Kurwa amć, ja rocznik 94 więc też pewnie mógłbym być Twoim synem jakbyś wpadł wtedy na kolonii z tą Aśką z czeciej ce, ale pamiętam, że każdy łeboń w wieku w wieku 8 – 14 lat z mojego otoczenia kupował scyzoryk na targowisku i służył on do wszystkich najważniejszych czynności dnia codziennego tj. krojenie na kawałki kradzionych jabłek i rabarbaru, zaostrzenie kawałka gałęzi i straszenia kolegów tą zaostrzoną gałęzią lub bezpośrednio scyzorykiem. Szkurwa niesamowite jak w takich niedługich odstępach czasowych zmienia się podejście do wielu spraw i moda na tym samym okupowanym obszarze.

    6

    0
    Odpowiedz

Schemat modlitw, który najczęściej występuje

1. Ktoś coś próbuje zrobić w życiu i zaczyna mieć kłopoty.
2. Ktoś zaczyna się modlić i błagać Boga o pomoc, bo wisi nad urwiskiem.
3. Bóg powoduje, że człowiek już praktycznie wyszedł z kłopotów, podaje rękę i człowiek wspina się na krawędź urwiska.
4. Człowiek zadowolony z ulgą oddycha i przekonany, że udało mu się wyjść z kłopotów dziękuje Bogu za pomoc.
5. Bóg sprawia, że urwisko się obrywa i człowiek leci w przepaść.

I dlatego wierzę w Boga, bo kiedyś byłem ateistą, dopóki nie zauważyłem, że ten schemat zawsze się sprawdza, a skoro zawsze to już nie może być przypadek. Spróbujcie sami. 😉

10
5
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Schemat modlitw, który najczęściej występuje"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bóg istnieje

    0

    0
    Odpowiedz
    1. To w takim razie jesteś wiedzący czy wierzący?

      0

      0
      Odpowiedz
  3. 6.Człowiek leci w przepaść a na dole ląduje na bujnej łące porośniętej krzewami łagodnie dotyka ziemi, wychodzi z tego cało.
    Bóg podał mu rękę po raz drugi.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Ja mam z modlitwami spokój. Za dzieciaka spędzałem wakacje na wsi. Nudziło mi się, więc w myślach odmawiałem modlitwy, żeby nabić sobie w ten sposób dobrych uczynków i bożej łaski. Myślę, że jak już człowiek z góry sobie nabije takiego kredytu i nie wykorzysta od razu, to rosną od tego odsetki tak jak w banku (jak w czasach zdrowej bankowości, a nie że kurwa ujemne oprocentowanie, jak obecnie). Ja przez lata nie korzystałem z tych kredytów i myślę, że mam już tyle skumulowanych odsetek, że mógłbym gwałcić, palić i mordować, a i tak bym poszedł do nieba w bożej łasce. Mógłbym samego Chrystusa i Maryję zajebać i obciągnąć Lucyferowi urwaną głową Chrystusa, a i tak by mnie przyjęli u bram życia wiecznego.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Nawet jakby Ci się tam w międzyczasie coś jednak zgwałcić przydarzyło to idziesz do spowiedzi i zaczynasz od nowa. Luuuzik 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Jak chcesz, żeby ta stara kurwa zdechła, to przed wschodem słońca powtarzaj „Manu Kalem, Manu Kalem…..” aż słońce sie pojawi. Wbijaj długie szpile w tą kukłe. Ó do Benamuki

    0

    0
    Odpowiedz

Reformulacje zapachów

Jak każdy facet, lubię dobrze i męsko pachnieć, to też co pewien czas zaopatruję swoją szafkę w kilka flakonów wód toaletowych/perfumowanych. I niestety to, co robią obecnie z 90 procentami zapachów woła o pomstę do nieba. Reformulacje i obcinanie parametrów jest na porządku dziennym. Przykład? Poczciwy Joop Homme (miałem dawniej flakon z 2013 roku i po zaaplikowaniu rano czułem go jeszcze o północy na nadgarstku). Obecnie? 7 godzin i ledwo co czuć. Tak samo z Mugler A*men. Miałem kiedyś batch z 2003 roku i na tamte czasy bił na łeb na szyję wszystkie prawie zapachy projekcją i trwałością. Gdy kupiłem na notino wersję Mugler A*men (wersja po reformulacji) to myślałem, że to jakaś kpina a nie zapach. Sorry kurwa, ale jak wydaję na zapach 300-400 złotych to oczekuję przynajmniej 8 godzinnej trwałości a nie spierdalania ze skóry po niecałych dwóch godzinach.

8
6
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Reformulacje zapachów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Oho, ty pewnie z takich, co wypierdala na siebie ćwierć flakonu na raz, nie wiedząc o tym, że używanie zapachu regularnie sprawia, że nos się przyzwyczaja i dlatego się go nie czuje. Tak samo gdy srasz na kiblu – przebywając w smrodzie gówna kilka minut twój węch się przyzwyczai i ty go nie czujesz. Osobnik wchodzący po tobie – owszem czuje.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Dokładnie. Taki jeden Marek, z którym pracuję, zawsze po wyjściu z kibla chwali się, że nawalił jak dzik, a nic nie czuć. A potem ja i wszyscy inni zaczynamy wizytę w najbardziej przyziemnym sanktuarium od użycia odświeżacza.

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Miałem w szkole średniej znajomego, który ubóstwiał zapach Joop! Homme i dawał na siebie nawet do 7 strzałów. Jak przechodził na korytarzu, to szło zemdleć.

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Podzielam chujnię, bo też to zauważam. Im nowszy wypust, tym gorsze parametry.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Nasza wina, że brudna dupa śmierdzi bardziej niż perfum? Umyj się kundlu to bród się odlepi i zapach dłużej będzie

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Tylko i wyłącznie Bułgarii kolego. Wszystko inne tak jak mówisz max pare godzin…

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Co to za pedalskie rozkminy tutaj.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Przepraszam kolego, mógłbyś pożyczyć trochę kremu do rąk? Wybiegłem szybko z domu po lanczu i zupełnie zapomniałem, żeby go schować do aktówki.

      1

      3
      Odpowiedz

Skąd na chujni tylu pisiorów?

Przegrywy głosujące na PiS. Z łaski swojej wypierdalajcie z tego zacnego portalu.

Dziwne, że ten PiS jest taki super i wspaniale rządzi, a wy tu dalej, już tyle lat spamujecie swoimi chujowymi wpisami jak to wam źle.

Nie dziwi mnie to jednak zupełnie, statystyki powyborcze zawsze pokazują, że na PiS głosują właśnie życiowe niedojdy (bezrobotni, debile co się dali złapać na dziecko, wieśniaki z głębokiej prowincji)

Bo wy przygłupy potraficie jedynie się żalić na anonimowym forum i wyciągać łapę po cudze pieniądze, a to dlatego właśnie, że jesteście nieudacznikami

Pozdrawiam was serdecznie, moi współrodacy

25
5
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Skąd na chujni tylu pisiorów?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jestem nieudacznikiem, bo miałem pecha, że źle się urodziłem.
    Spadaj !

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Źle to Cię stary zrobił. Niestety, ale zmarnował plemnika.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Coś z tymi wieśniakami z prowincji jest, bo oni zaciekle bronią PiSu wszystkie wiejskie festyny typu Zenek Sławomir święto papryki swięto gówna to z naszych podatków wóda się leje wieś tańczy w amoku i czeka na dopłaty „miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur, czapkę wicher niesie róg huko po lesie” został ci się je no sznur

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Dałeś się biedaku wpuścić w maliny podziału. Pamiętaj władza działa w oparciu o zasadę dziel i rządź, bo skłóconym pomiędzy sobą plebsem łatwiej sterować.

    3

    2
    Odpowiedz
  5. wyborcy Pisu się nie myją, chleją, oglądają pornule a w ndz wszyscy równo klęczą w kościele po komunie od księdza co go swędzi przędza he he 🙂 tylko koni tylko koni tylko koni tylko koni żal

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ale MY: Polska i Słowacja (PiS) stoimy sztywno jak Dwa Chuje! Naschledano!

      1

      0
      Odpowiedz
  6. Jest źle, bo daliśmy PiS’owi za mało władzy. Gdyby mieli więcej władzy, to Tusk nie byłby w stanie niweczyć ich działań dla poprawy życia ludzi.

    0

    1
    Odpowiedz
  7. jebać pisiorów

    1

    0
    Odpowiedz
    1. jebać antypisiorów

      0

      1
      Odpowiedz

te chuje biedaki

Jak mnie wkurwia te ciągle pierdolenie o inflacji o drogim chlebie. Albo te pierdolone stare putnie jak narzekają ze im za mało waloryzacji dali. Kurwy stare mało wam 13 i 14? A to co wypracowaliście przez całe życie gowno warte jest i jak w tej znanej piosence całe życie jebaliscie ale lepiej byłoby gdybyście już nic nie robili bo przy pracy skurwysyny kradliscie jeszcze a teraz emeryturki ciągniecie.
Teraz co do inflacji ja zarabiam 19 koła miesięcznie na czysto i serio jebią mnie takie szczegóły czy zapłacę 6 czy 60 zł za chleb. No kurwa ludzie nie szkoda wam czasu? Lepiej zajmijcie się tym że jesteśmy jebana montownia bo wam się kurwa matematyki nie chciało zjeby uczyć. To teraz musicie jebac za grosze dla pierdolonego szwaba.
Jebac starych pruli
Jebac biedaków
Jazda z kurwami.
Ps. Pierdolcie się wszyscy krytycy w komentarzach chuj wam w odbyt

15
10
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "te chuje biedaki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Te chuje bogacze, w mordę jebane kurwy dorobiły się na pracy biedaków, goniąc ich batem do roboty i płacąc tylko tyle żeby mieli siłę zapierdalać i pomnażać majątek jebanych bogaczy.
    Te kurwy bogacze są w większości tępymi fiutami, bezmózgowcami, które(te kurwy) dorobiły się na krzywdzie ludzkiej i swój majątek zawdzięczają ciężkiej pracy biedaków.
    Chuj w dupę wszystkim bogaczom z kawałkiem szkła żeby bardziej ich bolało!

    3

    6
    Odpowiedz
  3. Biedę reprezentujesz ty. Jest to jednak smutna bieda, bo dotyczy twojego stanu umysłowego i emocjonalnego i zapewne będzie wprost proporcjonalna do stanu konta. Nażresz się swoją kasą i zdechniesz przez nikogo niezauważony.

    2

    4
    Odpowiedz
  4. A mnie wkurwiają takie nieudaczniki, jak Ty. Nie zarabiasz nawet marnych 20 tysięcy, a mądrzysz się niczym milioner. Jebią cię szczegóły typu cena chleba. Ale pewnie srasz w gacie, czy będziesz płacił 7,5% podatku czy 75%. Ja mam to w dupie, bo dam komu trzeba łapówkę w wysokości Twoich rocznych zarobków i zapłacę 6%, a potem wejdę na chujnię i będę się śmiał z ciebie i podobnych tobie cymbałów. Za połowę tej kwoty załatwię natomiast emerytom z mojej rodziny 15 emeryturę, a jeśli będą grzeczni to nawet 16-tą. Nie omieszkam napisać o tym, żebyś kolejny raz nasrał tutaj i w swoje brudne gacie. Jeśli będzie mi się chciało, to naślę na Ciebie kontrolę z US, żeby przyszło dwóch największych głąbów i zadawali ci dziesięć razy te same pytanie dlaczego w fakturze cena wynosi 61,77 zł, a w księdze przychodów i rozchodów 61,78 zł.
    W wielkim skrócie: Zapewniam, że większość ludzi bardziej interesuje się ceną chleba, niż tym czy jutro przejedziesz swoim rzęchem 10 km czy też jakiś pijaczek rzuci w ciebie cegłą i rozpierdolisz się na najbliższym śmietniku.
    Wzajemnie, kurwo.

    2

    4
    Odpowiedz
  5. Niezbyt to to dyplomatyczne ani empatyczne ale rozumiem gościa . Osoba przed wiekiem emerytalnym w Polsce ma do wyboru albo spierdolkę na zachód albo jebanie za miskę ryżu i jest to wynik niesprawiedliwego , krzywdzącego systemu redystrybucji dóbr w gospodarce. W Szwajcarii jakoś potrafią zapłacić normalnie – i co – pewnie dlatego że kurwa ciastka i masło ze szwajcarii jest 10 razy lepsze niż te z Polski? Ostatnią rzeczą na której można się w Polsce dorobić to uczciwą pracą i jest to chore.

    Prawdą jest , że tam nie mieli wojny od miliona lat , więc warunki do kręcenia hajsu są dużo korzystniejsze , ale tłumaczy to tylko w ograniczonym stopniu tak wielką przepaść w zarobkach. To co zostaje to w większości sprawka pierdolonych układów , korupcji , lenistwa i alkoholizmu; czyli tego co stare pierdy lubią najbardziej.

    4

    0
    Odpowiedz
  6. Pierdolic biedaków
    Jebac was tu jebane nieudacznicy

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Sam się pierdol jebany, wyjebany w dupę jebańcu.

      0

      5
      Odpowiedz
  7. Tobie dwa chuje a w zęby albo i 3 jak wolisz

    2

    4
    Odpowiedz
  8. Stare pierdy lubią alko lać w gardło i oglądać pornule a później patrzeć się na mieście na młode sure i stawać w kolejce przy doopie żeby lekko niby przypadkiem musnąć śmierdzącym stulejowym brudnym choojem o nią a nóż się uda

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Lecz się kurwa bo masz coś z głową!

      0

      5
      Odpowiedz