Największe ryzyko braku gotówki

Często ludzie piszą tutaj na temat dążenia do likwidacji gotówki i bardzo się z tego cieszę, bo niestety nie wszyscy poważnie do tego podchodzą, ludzie bagatelizują ten problem, a nawet nie wiedzą jak poważne konsekwencje to będzie miało, więc postaram się opisać to tak, żeby powaga sytuacji wryła się w umysły czytelników.

Otóż jak wiecie jeśli jesteście facetami to jesteście już od urodzenia skazani na bycie gównem, sponsorem w związkach, mięsem armatnim na wojnie, tragarzem w pociągach i na schodach bloków, kamienic. Ochroniarzem, który przyjmuje ciosy i kosy na ulicach. Świat ma was w dupie i jesteście tylko od tego, żeby kosztem zdrowia tyrać. Jeśli macie firmę i duży dochód to jak najwięcej waszych pieniędzy na trafić do państwa, do banków, do kobiet na zasiłki socjalne na bombelki. Jeśli na etacie to to samo. Macie tyrać, większość waszych dochodów ma trafić w te same miejsca, potem macie zdechnąć.

Jest jednak jeszcze furtka, która może wam osłodzić życie, a jest nią gotóweczka. Jeśli macie pokaźny zapas gotówki to możecie nie słuchać szefa, możecie pisać prawdę na internecie, nabijać się z absurdów lewackich, feministek, urlopów menstruacyjnych, socjali i wytykać uprzywilejowanie kobiet.

Teraz się skupcie, bo jest NAJWAŻNIEJSZA część chujni. Jeśli zlikwidują płatności gotówką, wprowadza cyfrowa walutę z terminem waznosci np. kobiety sobie otworzą jakiś temat w internecie i będą pisać, że dzisiejsi faceci to gówno, niemęscy, bez jaj, że facet poniżej 180 to gówno, że faceci powinni iść na przymusowa służbę (oczywiście księżniczki nie) i dalsze pojazdy obrażanie to NIC SIĘ NIE STANIE.

Natomiast jeśli wy zaczniecie nabijać się z księżniczek, feministek, pisać zwykłą prostą prawdę jak funkcjonuje świat, że kobiety nic nie wnoszą od siebie, że imigranci wylegują się na grillach i basenach na zasiłkach i są uprzywilejowanymi darmozjadami to WASZA WYPOWIEDŹ ZOSTANIE ZGŁOSZONA I WYZERUJĄ WAM WSZYSTKIE ŚRODKI DO ŻYCIA.

Na prawdę ja was bardzo proszę, nie bagatelizujcie tego, bo potem już nie będzie odwrotu. Zostanie wam tylko tyranie grzecznie pod batem na jakichś leniwych, roszczeniowych darmozjadów, na bękarty wytatuowanych konkubentów, na księżniczki, które mają wznowione, że wszystko im się należy.

Po przejściu tej granicy jesteśmy skonczeni.

7
5
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Największe ryzyko braku gotówki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mylisz się, spokojna twoja gojowska głowa. My, Elity mamy wyjebane na roszczeniowców względem mężczyzn. Nie w tym celu wprowadzamy CBDC, żeby od mężczyzn przelewać kobietom czy innym murzynom. My będziemy trzymać za pysk was wszystkich równo. Macie być słabi, zatomizowani, podzieleni. Dzięki CBDC nikt więcej już nie będzie w stanie zyskać kapitału, struktur czy innych sił, żeby nam zagrażać. Każdego będziemy mogli zglebować pod pozorem ochrony klimatu / zagrożenia terrorystycznego / pandemicznego. Nikt nie da rady nawet wykrzyczeć w necie, że mu coś nie pasuje, bo wyłączymy go pstryczkien jak Trumpa / Klaus Schwab

    0

    1
    Odpowiedz
    1. No niestety nie będą nas trzymać po równo za ryj, tylko mężczyzn bardziej, bo mężczyźni to większe zagrożenie. Kobiety potrafią być posłuszne głupiemu systemowi. Dlatego trzyma się facetów za ryj, kastrując ich poprzez odbieranie im sprawczości, tanie piwo, żeby podbić estrogeny, ciężki zapierdol, niedobór snu i dodawanie czegoś do wodociągów przez Klausa Schwaba.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Polać autorowi, nie jedną, nie dwie, a trzy kolejki szkockiej lub irlandzkiej whiskey!

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Niech kradnie krokodyle, bo nie stać go na whiskey – może co najwyżej zbierać syski.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Joe Poker – na taką stać każdego -_-

        0

        0
        Odpowiedz
  4. uuuu psestrasył się

    0

    0
    Odpowiedz

Jeszcze wrażenia Polaka z pobytu w Polsce

Przyjechałem na wakacje do Polski, miałem być około 4 tygodni, po 6 dniach jadę do siebie, wracam. Wracam, gdy tylko uda mi się jakimś cudem naładować mojego elektryka. Odstawiłem auto elektryczne, którego w Polsce nie idzie nigdzie naładować do pełna. Nigdzie, 10 stacji ładowania na krzyż! Już mnie nie bawi dawać kamerdynerom hotelowym po cichaczu po 20-30zł a nawet i 50 za możliwość pociągnięcia przedłużki z pokoju na … parking. Brak słów. Przesiadłem się na PKP chcąc coś zwiedzić no i zwiedziłem, chyba wszystkie bocznice tam gdzie pierdolino rodem z PRL stoi godzinami, gdy łapie te słynne opóźnienia.
Ten kraj to piekło jest. Naładuje mi się fura to gaz w podłogę, nigdy więcej urlopu w tym syfie.
A ceny w Polsce to rodem z psychiatryka już wyrwane.
Co do pociągów w Polsce, to wprost powiem, nic się nie zmieniło.
Ten sam poziom mułu co był lata temu.
Nic a nic, wszystko bez zmian. Jak się kiedyś jechało z trójmiasta do warszafki 3 godizny, tak się jedzie dzisiaj. Jak się skm-ką jechało z Chylonii do głównego Gdanska godiznkę, tak się jedzie dzisiaj.
Zero zmian, zero a od wejścia tego syfu do UE minie za chwilę 20 lat.

16
10
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Jeszcze wrażenia Polaka z pobytu w Polsce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Naładować mojego elektryka”
    To brzmi tak pedalsko, że nie odzywaj sie do mnie i nie patrz w moją strone bo mnie to odraża.

    A ja jestem zwykłym robakiem.

    I dalej jestem lepszy od ciebie bo nie musze ładować swojego elektryka.
    -Testo

    5

    1
    Odpowiedz
  3. Tymczasem spadaj do siebie na wioskę.

    3

    1
    Odpowiedz
  4. Nie mamy w Polsce ciapatactwa burd gangow gwalcicieli Moze troche biedniej ale za to bezpiecznie Ide gdzie chce I kiedy chce nie mam stracha ze dopadnie mnie ciapata horda ruchaczy Mamy plot pontoniarze nie przeleza do Polski U was wszystko ciapatagi rozpierdalaja A mordy maja dzikie a szukaja tylko kogo wyruchac na dworcu

    7

    0
    Odpowiedz
  5. Generalnie jest źle i gdyby w 2000-2023 rządził taki kozak przechuj jak Kazimierz Wielki to powiedzmy że przeciętniak wykręcałby coś w stylu 1800-2300€ zamiast 800-1100€ .

    Wiem że piszę ex cathedra , ale chuj z tym , dałoby się zrobić te 2000 €. To wcale nie jest żaden kosmos tylko zwykle zarobki – jeden dobry iphone za miesiąc jarzma , to chyba nie jest wygórowane żądanie dla takiego producenta – pracodawcy , no bo przecież taki pracownik spokojnie wyprodukuje kilka , jak nie kilkanaście-kilkadziesiat srajfonów w miesiącu??

    Natomiast należy zauważyć że na Słowacji czy Litwie jest to bardziej 500-800€ także są gorsi a startowali z tego samego postkomunistycznego dna. Są też lepsi , Czechy i chyba Estonia

    3

    0
    Odpowiedz

Wrażenia Polki, która przyjechała na wakacje odwiedzić Ojczyznę

Warszawa zachodnia do Szklarskiej Poręby, pociąg Orzeszkowa. Bardzo polecam +36C w środku, WC zamknięte, trasa niespełna 550km w 9 godzin z hakiem. Średnia pociągu 60 km/h. Komucha w polsce idzie pełną parą a Ci którzy wyłudzają na modernizację tej patologii od dawien dawna powinni siedzieć. Wtyczki do ładowania telefonów nieczynne, wifi jest ale bez internetu, brak miejsc do siedzenia, dużo osób całą drogę stało w pionie. Prawdziwy bangladesz, brakuje tylko ludzi na dachach i to byłoby to. Krótki urlop w Polsce potrafi zmęczyć jak safari po Afryce, serio. Mijam Zgorzelec, wsiadam z cywilizowane DBahn, w pociągu około 19C przy +33 na zewnątrz, od razu mogę smartfon podładować bo wszystkie wtyczki na miejscu i działają, od razu mogę siusiu zrobić bo Wc każde czyste i czynne, od razu mogę połączyć się ze światem bo internet choć do 5Mb/s ale działa no i odcinek 108km jadę w zaledwie 40 minut. Potem wsiadam w ICE, podobny komfort, pociąg rusza i po 2 godzinach i 20 minutach jestem na drugim końcu niemiec. Tak, tak, ICE spokojnie lata między 250 a 300 km/h, gołym okiem widać cywilizację i Europę a Polska, no cóż, dnem była, dnem jest i na dnie zawsze będzie.
I przestańcie w TV pietolić, że Polską ma nalot turystów. No ma, lecą z dalekiego wschodu z przesiadką w polszy, zobaczą ceny, zostawią ślad po szczękach w chodnikach i jadą dalej.
Małe piwko na monciaku w Sopocie 4 euro!
Zwykły obiad 2 daniowy dla 4 osób + 4 kawy + 4 ciastka = 370zł.
A zarobki w Polsce jakie zostawiłam za sobą 8 lat temu nadal te same. Wtedy płacono mi 24zł/h na stanowisku kucharza i dziś płącą tyle samo.
Sp…dolona komuna, kraj nieopłacalny pod jakimkolwiek względem, ani do urlopowania ani do życia.
Po prostu pato! A polskiego języka prawie już nie słychać. Wszędzie ukraina.
Myślę, że 10.000.000 ukraińców to spokojnie Polskę obsiadło.
Ceny jedzenia kosmos, ceny leków kosmos, ceny usług medycznych to już spoza kosmosu. Najdroższe państwo pod względem dochodów w całej Unii. Do tego największy syf.

16
9
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Wrażenia Polki, która przyjechała na wakacje odwiedzić Ojczyznę"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. U nas ciapaci nie gwalca w kazdym rogu Nie ma u nas gowien na srodku chodnika wysranych przez inzynierow Nie podoba sie Kraj ojczysty – wyjazd do ciapatowa Nie ma to jak ostry seks z arabusem noca w niemieckim parku

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Polacy to już i nawet do seksu się nie nadają

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Dzień dobry !
    Ma Pani rację . Ja przez ostatnie dni siedziałem na uczelni . Dopiero późnym wieczorem jeździłem do lasu i powiększałem moją dziurę . Obecnie ma 4 metry długości i 2 metry szerokości. Komary cięły niesamowicie , dlatego rozpaliłem wielkie ognisko. Ale fajnie było , czułem się jakbym znowu miał 10 lat i z kolegami w lesie przy ognisku szalał.
    Rozważam przeniesienie się do dziury na dłuższy okres. Ludzie mnie na uczelni męczą . Zakochałem się też chyba w doktorant Kasi . Cały czas mam ochotę na jej bułeczkę.
    Muszę to przemyśleć.
    Miłego dnia .
    Doktorant Sławek

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Co by nie mówić, piękna chujnia, bo prawdziwa 🙂

    0

    0
    Odpowiedz

Bociany na siłowni

Ja pierdolę, jak można być od pasa w górę jak Hulk, a nogi mieć jak zapałki? Przecież to idzie ze śmiechu jebnąć na podłogę, jak się takiego osiłka widzi. Nóg nie chcą trenować, bo w siadach wychodzi prawdziwa siła ćwiczącego. Co to za sztuka nadrzucać plecami i z brzucha ciężar na biceps i barki? Każdy głupi to potrafi.

15
5
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Bociany na siłowni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mnie bardziej rozpierdalają ci, co przyszli rzekomo trenować biceps a przy każdym powtórzeniu kiwają się jak pawian po trzech jabolach. Brzuch i plecy przetrenowane, a biceps jak był luźny tak został do końca treningu, haha.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Haha, skąd ja to znam. Jakbyś takiemu kazał zrobić biceps w izolacji, to miałby problem z hantlem 10 kg. Ale nie, trzeba przyszpanować przed Karyną, że się bierze hantle 30 kg i buja jak drzewo na wietrze.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Ze śmiechu jebnąłem dwa razy jak przyszły do nas na sekcję Tajskiego koksy z siłki, nóg też nie zaniedbywali, po prostu kłębki mięśni i po rozgrzewce 15/20 minutowej trener mówi „no to ubieramy sprzęt”, a chłop się już pakuje bo myślał, że to już był trening, a nie dopiero rozgrzewka. Coś za coś, albo jesteś zwinny jak Gepard albo zwracasz uwagę Julek na plaży miejskiej w Chełmży. Można też to pewnie jakoś połączyć, ale to pewnie z półtorej koła miesięcznie na odżywki i konsultacje 3 razy w tygodniu u Bogdana Exclusive From Germany To Poland. Na to może jedynie Mesio mógłby sobie pozwolić, ale on woli Martini Extra Dry i cygaro niż jakiś tam sport 😉

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Drap się w szatni po jajach i podawaj rękę oraz wycieraj gluty o gryfy sztang i hantli. Ja tak robię, i stać mnie na zastrzyk testosteronu i skrzynię basową do Opla Astry GT.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. No , nareszcie ktoś kto wie, jak należy robić masę . Pierwszy cykl masz u mnie za free ,każdy następny 200% normalnej ceny.
    Bogdan ” The Trener from Uganda „

    0

    0
    Odpowiedz

Mam 31 lat i żałuje że nie kupuję aktualnie tornistra, piórnika, zeszytów do szkoły

niesamowita atmosfera tych szkolnych zakupów była. Naiwnie wierzyłem, że zacznę ładnie prowadzić te nowe zeszyty, pilnie się uczyć dzięki tym wszystkim nowym przyborom szkolnym ale niestety rzeczywistość wszystko zweryfikowała inaczej.

26
4
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Mam 31 lat i żałuje że nie kupuję aktualnie tornistra, piórnika, zeszytów do szkoły"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gościu, ja 38 w przyszłym roku i będę zaczynał studia dzienne w Rzymie więc poczuję pewnie magię zakupów szkolnych, ale też raczej w okrojonej wersji bo zeszyt a4 w twardej oprawie do każdego przedmiotu i dwa wypasione długopisy. 31, w tym wieku to Ty możesz kurwa jeszcze baletnicą zostać albo maturę poprawić i robić medycynę w Hiszpanii więc nie płakusiaj i nie daj zajebać w sobie wewnętrznego bobaska ciekawego świata tylko rób co lubisz (i koniecznie ruchaj sąsiadki równolegle!).

    7

    0
    Odpowiedz
  3. O taaak. Ja też mimo wszystko za tym tęsknię. Te nowe zeszyty i piórniki zawsze na początku wyglądały tak ładnie, czysto, że aż chciało się uczyć, ale kończyło się jak zwykle xd Zawsze z mamą a później koleżankami chodziłysmy po sklepach wybierając najladniejsze okładki, tęsknię za tym zapachem świeżych stron w książkach i zeszytach

    5

    0
    Odpowiedz
  4. A ja komputera nie miałem dobrego i nie tęsknię za starymi-złymi czasami…
    Chociaż gdybym cofnął czas to bym więcej czasu spędzał z innymi (z dziewczynami np.), starał się mieć lepszą opinię i bym się lepiej uczył (choć przyznam, że ta wiedza nawet ze szkoły średniej to się na nic raczej nie przyda w dalszym życiu 🙂 A zawodowa – owszem. Ale cóż, taki wymóg jest i co poradzić. System. Jak na całym świecie).

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Przepraszam za dwuklik.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Ta , Lekcja 1 napisana pięknym pismem, druga już trochę gorszym, a potem już hooy…

    0

    0
    Odpowiedz

Aplikację taką chcę stworzyć

która by pokazywała na mapie Polski gdzie aktualnie w czasie rzeczywistym kierowcy użyli spryskiwaczy do szyb.

7
4
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Aplikację taką chcę stworzyć"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Musiałbyś najpierw zamontować bulbulator z odpowiednią przyczłapką.

    2

    1
    Odpowiedz
  3. Lepiej stwórz podgląd na świat, gdzie i kto kradnie krokodyle do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Świetny pomysł!

    0

    1
    Odpowiedz
  5. Bardziej by się przydała taka, ktora pokazuje kto w danym miejscu akurat puka. Wszystko po to żeby nikomu nie przeszkadzać w korzystaniu ze spokoju zewu natury

    0

    1
    Odpowiedz
  6. Stwórz lepiej taką aplikację, która by pokazywała na mapie Polski w czasie rzeczywistym gdzie przy drodze stoją cichodajki i ile aktualnie biorą za „spust w paszczu a ile za w cipu” oraz która aktualnie jest wolna i nie pracuje. Miłoby aby aplikacja dołączała zdjęcia owych cór Koryntu aby można było dokonać wyboru online w czasie rzeczywistym.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. I koniecznie by w apce była opcja zamówienia do szmatomatu.

      1

      1
      Odpowiedz
  7. Już są takie aplikacje i wiele innych, ale informacje, których dostarczają, nie są dla ciebie goju przewidziane. Wiemy, gdzie jesteście, co robicie, co myślicie, jakie macie powiązania i co się wam wydaje, że macie. W szczegółach i zagregowane do modeli socjotechnicznych. Dla ciebie goju są inne wielce ważne informacje – co lewy wpierdolił na śniadanie i gdzie srał, i czy gówniara z paletką odbiła piłkę. Na tym skup swoją energię / Klaus Schwab

    0

    3
    Odpowiedz
  8. A propos dziwek: gdziestoja.pl

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Ja chciałbym stworzyć aplikację, która eliminowałaby w trzy i pół sekundy po wykryciu jednego kurwobiedaka. Mam już nazwę pod jaką się ukaże na rynku z początkiem kwietnia, a brzmi ona:
    -„4200 netto rakieten eksplodijen”

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Dlaczego kurwa jeszcze nie śpisz i marnujesz energię elektryczną pisząc swój pojebany komentarz kurwobogaczu?

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Ten portal to jeden wielki psychiatryk

    1

    0
    Odpowiedz

Chujnia dla Bogatych i Biednych

Śmieje się z tych wszystkich mesiow, byczywasow i innych udających bogatych na chujni. Niektórzy może pamiętają, a jeśli nie, zawsze możesz poszukać w Google lub obejrzeć na YT (MK997 – Magazyn Kryminalny 997 z Fajbusiewiczem starsze odcinki) o grupie Mokotówskiej. Złapali takich bogatych „prezesikow” albo kogoś z rodziny lub krewnych i chcieli okupu w wysokości pół miliona lub więcej. Aby zwiększyć okup, dosłownie odcięli palce i wysłali je do rodzin, aby podwyższyc okup.
Także tutaj pseudo bogaci, miejcie się na baczności, bo nie wiecie kiedy coś takiego przytrafi się Wam lub komuś z Waszej rodziny. Ty będziesz mógł obronic, ale nie zapłacisz pół miliona czy miliona euro za żonę/córkę/syna? Wszystkim bedziesz placil za ochronę? Co więcej, nigdy nie możesz być pewien, że płacąc 500 000 euro za okup, zobaczysz swoich bliskich.

Przesłanie dla biednych? Nigdy nie chwal się tym, ile masz pieniędzy. Zawsze warto mieć przy sobie kilka złotych na wypadek, gdyby ktoś naskoczył na Ciebie na ulicy, zawsze lepiej dać, powiedzieć, że nie masz więcej i tyle. Inaczej może być CHUJNIA.

10
3
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Chujnia dla Bogatych i Biednych"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Za MK997 wieczny i dozywotni props. Stary dobry magazyn prowadzony przez fajbusa. I ten świetny, jak i niepowtarzalny juz klimat. Gdzie te czasy świata gdy wszystko było realizowane z głową i pomysłem. A dzis? Syf i jebana hujnia tfu.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Jakbyś zarabiał 30 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to tym byś był tym, który porywa dla okupu i obcina palce. A tak – skończ pierdolić, szykuj 500 zł okupu na rozpatrzenie CV i pędź złożyć to CV na taśmę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Ja, pokorny patałach skuwający płyty chodnikowe kilofem w pocie czoła za kromkę chleba i wodę przez 12 godzin kłaniam się Panu i władcy mojemu i oddaję mu cześć i pokorę albowiem wybawił mnie z niewoli i dniówka starcza mi na kanapkę z przeterminowaną mielonką i piwo Romper extreme.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Zaiste Pan twój jest zdumiony twoim wpisem, albowiem choć posiada on własną willę z krokodylami i złotym Bugatti Chiron w garażu, to się nie chwali tym na Instagramach i innych tego typu portalach w przeciwieństwie do większości choćby patałachów płci przeciwnej, które co rusz popierdalają na Majorce, w Hiszpanii czy innym wypizdowiu. P.S Pan twój jest nietykalny, gdyż willi jego strzeże Byczywąs z sokolim okiem i kocim słuchem oraz różańcowe krokodyle o sile szczęk ponad trzech ton, to też żaden patałach nie odważył się wkroczyć na teren Pana i władcy wszystkich patałachów – Mesia. P.S 500 w łapę, CV do teczki i zapraszam do harówy przy skuwaniu płyt chodnikowych kilofem przez 12 godzin o suchym chlebie i wodzie. Może dniówka starczy ci na zupkę Vifon i fioletowy denaturat.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Czy w umowie o pracę jest zagwarantowane zakwaterowanie oczywiście odpłatne w luksusowych, nieogrzewanych 40-sto osobowych barakach i 3-piętrowych pryczach bez sienników i kocy ale za to pełnych pluskiew, wszy i innego robactwa coby pracownikom nie pojebało się we łbach z nadmiaru szczęścia otrzymania pracy w tak szlachetnej instytucji jaką jest ŁWF?

      0

      0
      Odpowiedz

Dyskryminacja Polaków płacących gotówką

W sklepach Żabka Nano nic nie kupisz nie posiadając karty płatniczej, nawet nie wejdziesz do tego sklepu. Podobnie zaczyna się dziać w sklepach Carrefour-godzinę po otwarciu i godzinę przed zamknięciem sklepu działają TYLKO i WYŁĄCZNIE kasy bezobsługowe. Mając PRAWNY ŚRODEK PŁATNICZY jakim są banknoty i monety emitowane przez NBP nic nie możesz kupić bo akceptowana jest tylko płatność bezgotówkowa.
To nie tylko jest dyskryminacja chcących płacić gotówka ale jawne łamanie prawa w tym art. 227 Konstytucji RP.
Na każdym banknocie emitowanym przez NBP jest umieszczony napis „Banknoty emitowane przez NBP są prawnym środkiem płatniczym w Polsce”.
Okazuje się, że posiadając gotówkę, która jest legalna w Polsce nie możesz nic kupić a posiadając kartę możesz nabyć dobra.
Następnym krokiem będzie wydłużenie okresu czasu, w którym będzie można płacić tylko kartą z 2 godzin do 4 a następnie do 8 aż w końcu okaże się, że posiadając gotówkę nic nie kupisz bo nie masz karty.
Pierdolony Carrefour i jebana Żabka Nano za nic mają prawo w Polsce i ustalają sobie własne prawo do płatności za towary
tylko i wyłącznie kartą, smartfonem lub smartwatchem.
Obawiam się, że jest test do całkowitego wyeliminowania gotówki w Polsce a za przykładem tych jebanych sklepów pójdą inni, zmuszając ludzi do płatności bezgotówkowych.
To się w chuju nie mieści, żeby takie gówna jak jebany Carrefour i pierdolona Żabka Nano ustanawiały sobie swoje prawo w Polsce.
Na razie mam wybór i mogę olać te jebane sklepy ale w przyszłości mogę nie mieć wyboru i zostanę zmuszony do płatności bezgotówkowej.
Przez durnych chujów i kurwy Polaków i Polki płacących kartą i wspierających obrót bezgotówkowy będę musiał płacić kartą a gotówkę wsadzić sobie głęboko w dupę.
To jest zamach na prawa i wolności obywatelskie zmuszanie kogoś do określonego postępowania niezgodnego z Konstytucją RP.
Wszystkim debilom bez mózgu płacącym kartą,smartfonem, smartwatchem życzę chuja w dupie a także ataku hakerów żeby wyzerowali tym cymbałom konta w bankach tak aby zostali bez środków życia.
Pierdolcie się wszyscy wspierający obrót bezgotówkowy bo to wy swoim bezmyślnym postępowaniem doprowadzacie do takiej sytuacji i chuj wam w dupę!

24
2
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Dyskryminacja Polaków płacących gotówką"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Masz dużo racji. Nawet jeśli możesz płacić gotówką w kerfiucie, to dziwnym trafem kas bezgotówkowych jest więcej, a nawet jeśli tyle samo, to zwykłe częściej są zamykane. O Biedrze, w której są kasy samoobsługowe, bezgotówkowe, to już szkoda gadać. Dziwnym trafem coraz częściej bankomaty są zepsute albo pracują wolniej. Powoli, ale stopniowo te pierdolone kurwy realizują swój plan.

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Taka jest niestety agenda. Póki co bojkotujmy takie sklepy utrzymujmy gotówkę, bo to ostatnia ostoja wolności.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Goju, konstytucja i ta cała demokracja jest tylko fasadą, żebyś myślał, że masz na coś wpływ. Zadecydowaliśmy w Lożach, że będzie CBDC, social score i UBI, więc morda w kubeł i śpiesz się zmieniać nawyki na takie, które ci social score podniosą, a nie są to z pewnością takie wpisy / Klaus Schwab

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Pierdolę NWO i Klausa i nic nie będę zmieniał w swoich nawykach dla widzimisię i pojebanych idei chujów, którzy chcą zniewolić blisko 8 mld. ludzi poprzez realizację swoich chorych pomysłów.
      Chuj w dupę wszystkim przyczyniającym się w dążeniu do tego pojebanego z założenia celu.

      3

      0
      Odpowiedz
    2. Gdybyś klausie wyszedl z piwnicy to bys mial leb rozpierdolony chuju złamany łysy

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Ja mam czekać w kolejce aż ty sobie wygrzebiesz te grosiki z portfela, policzysz, pierdolniesz pani kasjerce na blat,ona to jeszcze raz przeliczy, potem odliczy resztę którą będziesz wsadzał se do portfela, potem wsadzisz portfel w ten swój śmierdzący plecak i dopiero potem zaczniesz pakować swoje zakupy. Czynność która może.trwac kilka sekund, trwa.minute.bo.masz.zryty łeb. Kilku takich kutasiarzy i zamiast zrobić szybkie zakupy w 3 minuty, zajmuje mi to 20 minut bo jakiś.kutasina jebany walczy z nowym porzadkiem swiata płacąc gotówką. Niech wam zrobią osobne kasy i stójcie sobie barany i pół dnia, liczcie te wasze zasrane monetki ale normalnym ludziom dajcie żyć normalnie. Ja portki upiore w pralce. Ty możesz sobie prac na tarce we Wiśle. Tylko nie mów.mi że twoja metoda jest właściwą.

    1

    5
    Odpowiedz
    1. Jesteś głupi i nie rozumiesz treści postu i dużo, dużo za głupi żeby zrozumieć jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą wyeliminowanie gotówki z rynku.
      Żyj sobie dalej w mydlanej bańce świata bezgotówkowego.

      5

      0
      Odpowiedz
    2. Przecież masz durniu od chuja kas bezgotówkowych, o czym była mowa. Autor pisze o tym, że są kasy, w których zapłacisz WYŁĄCZNIE kartą czy telefonem, a ludzie którzy chcą płacić gotówką nie mają takich kas dla siebie. To znaczy, że kas bezgotówkowych jest więcej, czyli możesz chuju w dupę jebany, zrobić swoje pierdolone zakupy stojąc w kolejce, w której klienci NIE MOGĄ płacić gotówką. Możesz więc zrobić te zakupy szybciej, chyba że takich jak ty znajdzie się więcej. To też będzie wina płacących gotówką, tłumoku? Mówiąc w skrócie klienci, którzy chcą płacić kartą czy telefonem mają kasy TYLKO dla siebie, a ci którzy chcą płacić gotówką nie mają „swoich” kas. Jeśli dalej nie rozumiesz na czym polega dyskryminacja, to jesteś kompletnym kretynem, który powinien mieszkać w oborze i jeść brukiew, choć i tam uchodziłbyś za ułoma. Ja pierdolę, co za debil.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. I to jest prawidłowa postawa. Dostajesz zielone kredyty na steka i nowe ubrania. Macie chwalić bezgotówkę – że taka szybka i bezpieczna. CBDC będzie jeszcze szybsze. Nadejdzie czas, że i na płacących zwykłą bezgotówką będziecie narzekać / Klaus Schwab.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Uniżenie proszę jeszcze Jaśnie Wielmożnego Pana Klausa Schwaba o mały zielony kredyt na bochenek chleba upieczony z mąki powstałej ze zmielonych świerszczy i innego robactwa aby nie zwiększać śladu węglowego.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Dostałeś goju tyle, na ile zasługiwałeś, na ile social score miałeś. Jeśli chcesz więcej, to pokaż, że jesteś compliant z naszymi społecznymi zasadami różnorodności. Okaż tolerancję dla czarnoskórej mniejszości homoseksualnej… Klaus Schwab

          0

          0
          Odpowiedz
  6. Brak gotówki to możliwość pełnej inwigilacji i blokady naszych środków,kiedy tylko bank lub rząd zechce,pod byle pretekstem. Niestety,wielu tego nie rozumie.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Spokojnie, spokojnie. Najpierw będą zachęty, będzie miło, szybko, bezpiecznie i „anonimowo”. Jak zostanie jeden bank i jeden legalny pieniądz CBDC, to dopiero zobaczycie. Będziecie z uśmiechem na ustach wypinać dupy po szpryce i chwalić Nową Zieloną Cyberkomunę, żeby nie stracić miesięcznego przydziału bułek ze świerszczy.

      3

      0
      Odpowiedz

Nie zesrajcie sie

Ale mi sie nie chce czytać tych waszych chujni tak jak wam moich.

Już po tytułach jestem w stanie wywnioskować, że przegrywacie w życiu, więc z tego powodu macie najebane w głowach.

Jakbyście chociaż troche wygrywali.
Nawet umyli zęby z rana.
To byście nie pierdolili o niewolnictwie.

Chujnia nie ma charakteru terapeutycznego, ludzie tutaj przychodzą wypłakać sie na tematy które sie powtarzają właśnie dlatego, że CODZIENNIE nie myjecie zębów.

Powinniście codziennie myć zęby i nie mieć tych niewolniczych problemów.

Ale ta najlepiej mieć dziurawe gacie i skarpety, nieumytą morde i zęby, zakola i polskie wykształcenie i pierdolić, że to wina twojej matki.

Ja wam dobrze radze kurwy posłuchajcie mnie i myjcie zęby. Co wy kurwa myślicie, że jak nie umyjecie zębów to jesteście lepsi od innych i odporni na propagande systemu? Że jesteście ekspertami od kontroli umysłu i niewolnictwa bo wy nie myjecie zębów i czujecie sie wolni?

Chuja. Dopiero będziecie wolni jak sobie kupicie majtki, skarpety, pasty do zębów, szczoteczke, płyn do jamy ustnej, srebro koloidalne, head & shoulders, mate do ćwiczeń i kamizelke z obciążeniem do robienia push-upów zjeby.

Weźcie zacznijcie jakoś wyglądać bo nie moge na was patrzeć, wyglądacie jak polacy. Macie to wziąć na poważnie, jak zamierzacie wyglądać jak gówno i mieć tak gówniane myśli, że pierwszy lepszy pies nosem wyczuje smród ulatniającej sie z mózgu sraki to macie mi sie kurwa nie pokazywać na oczy.

7
10
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Nie zesrajcie sie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dobrze że ty CODZIENNIE myjesz zęby, masz czystą jamę ustną i świeży oddech.
    Teraz zgodzę się żebyś mi obciągnął.

    5

    0
    Odpowiedz
  3. Hahahaha ty jebany patałachu czujesz się lepszy bardziej wolny i sprytniejszy bo myjesz zęby? Brakuje ci jeszcze old spice śmierdzieli do tej śmiesznej listy bogacza i odgoń już te psy wokół ciebie jak to na kiblu pisałeś bo nie będą wiedziały, która srake mają wąchać he he

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Dzień dobry !
    Dziękuję Ci za tą chujnię . Przypomniałem sobie , że od miesiąca nie myłem zębów. Dziękuję .
    Doktorant Sławek

    1

    0
    Odpowiedz
    1. W dziurze Sławek pasty nie miał więc na implant będzie zbierał. Do Wrocławia hulajnogą, tam uzbiera w klubach go go.

      3

      0
      Odpowiedz
  5. Brzmisz jak Testoviron z tym wyliczaniem przyborów łazienkowych

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Właśnie umyłam zęby kurwa A Ty się już nie wymądrzaj bo kurwa fajny nie jesteś

    0

    0
    Odpowiedz

Powinnismy oddac Polske pod rzad USA – moje marzenie

Moim marzeniem jest aby nasz kraj byl oddany pod zarzad U.S.A
Dlaczego? Poniewaz USA to najpotezniejszy kraj na swiecie, wszyscy wala w porty na mysl o tym, ze powiedza cos nietaktownego w obecnosci j.e ambasadora USA. Nie wspomne juz nawet o j.e (jego ekscelencji dla idiotow wyjasniam) Prezydencie U.S.A Joe Bidenowi, przed ktorym klekaja wszyscy i trzesa portkami, dzien przed wizyta i spotkaniem z Joe musza odwiedzic psychiatre i sa na silnych psychotropach, poniewaz na trzezwo nie sa w stanie zniesc presji wzroku szanownego Prezydenta USA.
Gdybysmy oddali sie pod zarzad USA stalibysmy sie najpowazniejszym i najpotezniejszym krajem w Europie. Nikt by nam nie podskoczyl.
Wszyscy automatycznie uzyskaliby wymarzone przez 99% polakow obywatelstwo amerykanskie (ten 1 % to stare komuchy z wypranymi mozgami).
Kazdy trzezwo myslacy wie, ze USA to przyszlosc tego swiata. Gdybym mogl, zaciagnalbym sie nawet do Sil Ladowych Wojsk USA i walczylbym po ich stronie, poniewaz walcza o dobra sprawe, o demokracje.
Pamietajcie, tylko najsilniejsza waluta na swiecie czyli USD zapewni Wam wjazd w dowolny kraj i rozdawanie kasy na lewo i prawo bez obaw. Gdybyscie zarabiali w USD tak jak ja, moglibyscie spac spokojnie.
A pomyslcie teraz o emeryturze z USA wyplacanej w dolarach!? Na sama mysl mi staje.
Ciag dalszy o ukochanym wymarzonym kraju USA nastapi. Awe.

55
7
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Powinnismy oddac Polske pod rzad USA – moje marzenie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gdybyś zarabiał kilka baniek miesięcznie i jeździł Bugatti Chiron z kuloodpornymi oponami tak, jak ja, patałachu to by szybko ci minęła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, trzy stówki w łapę i już dzisiaj możesz się stawić przed bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, w zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, czternastogodzinny dzień pracy za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i władcy waszego Mesia.

    0

    5
    Odpowiedz
  3. XDDD
    Większych bzdur w życiu nie czytałem. Ameryka była hegemonem na świecie przez ostatnie 80 lat, ale ten trend już się odwraca. Dzisiaj zdecydowanym faworytem na miejsce USA są Chiny, bo pomimo tego, że oficjalnie są państwem komunistycznym to przez ostatnie lata żyli jak państwo kapitalistyczne ciężko pracując i rozwijając swoje marki. Czasy USA już się kończą. Niektórzy wychowani w komunie i walący kapucyna do amerykańskiej flagi nie mogą się z tym pogodzić bo Ameryka to przecież był Święty Graal dla każdego uwiązanego w Polsce biedaka. USA się kończy, świat zmienia się na naszych oczach, a na te ich dolarki to ja sram. Wolę mieszkać w Polsce i mieć polski rząd, a tym którym śni się być pod butem obcego państwa polecam zmianę dilera.

    5

    6
    Odpowiedz
    1. Chiny mają potencjał , tyle że te dane które napływają z Chin to stek bzdur w stylu ZSRR z lat 70′ . Tam zasłaniają katastrofy dyktą na moście żeby ludzie nie widzieli i nie nagrywali, nowe budynki się walą bo hujowo zbudowane , rząd nagrywa kopaczy na sztucznych górkach że niby pomagają ratować przed powodzią. Ostatnio przestali podawać oficjalnych statystyk bezrobocia wśród młodych, a w 2017 zaczęli wypierdalać obcokrajowców z kraju tłumacząc to potem „nie każdy wytrzymie takiego tempa życia” gdzie tego tempa po prostu nie ma.

      Pooglądaj , zobacz na własne oczy. Tam jak zginie połowa populacji to wciąż zostaną setki milionów i taka logika panuje tam od zarania dziejów i obecny rząd nie wyłamał się z tej tradycji

      5

      0
      Odpowiedz
      1. Prawie po piąta osoba na świecie jest Chińczykiem.

        0

        4
        Odpowiedz
  4. Chyba jesteś ostro pojebany na łbie zobacz sobie narkotyk zombie apokalipsa w zakłamanej Ameryce

    2

    4
    Odpowiedz
  5. Jebnij się w łeb debilu najlepiej 10 kg młotem.
    W USA rządzi plemię (żmijowe), Żymianie/Eskimosi
    dla których bogiem jest złoty cielec, mamona, które to plemię nigdy nie zhańbiło się uczciwą pracą, żyjące z pracy innych, co zauważył Henry Ford.
    Cała góra w USA jest podporządkowana wysoko postawionym przedstawicielom owego plemienia i tak tańczy jak mu oni zagrają.
    Kumasz to oszołomie?

    2

    4
    Odpowiedz
    1. ja pierdole. Przestańcie być takimi pizdeczkami i non stop pisać żymianie, eskimosi, google i temu podobne pierdolety. Napiszcie po prostu, czarni, żydzi, chińczycy itd. bez jakiś dziwnej mowy z dupy. Co robicie w pory, że ktoś wam kulkę sprzeda jak napiszecie żyd czy co?

      2

      4
      Odpowiedz
      1. Wiesz kto jest antysemitą?
        Antysemitą nie jest ten, który nie lubi Żydów ale ten, którego nie lubią Żydzi.
        Chyba nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji odnośnie antysemityzmu.

        1

        3
        Odpowiedz
        1. Czyli według twojego rozumowania znakomita większość. Żydzi są nietolerancyjni, ale wymagają od innych tolerancji.

          Goj (z hebr. גוי goj = „naród”, l.mn גויים gojim) – określenie pojawiające się wielokrotnie w Torze, tłumaczone najczęściej jako „narody” czyli zwykle nie-Żydów, kogoś spoza narodu Izraela. Określenie to, w zależności od kontekstu, może mieć wydźwięk pejoratywny, wyrażający lekceważenie wobec innowierców lub innych narodów[1].

          Niektóre tłumaczenia Biblii pomijają słowo goj i zastępują je słowem „narody”, np. w Biblii Tysiąclecia (Księga Rodzaju 10:5 „Od nich pochodzą mieszkańcy wybrzeży i wysp, podzieleni według swych krajów i swego języka, według szczepów i według narodów”). W Torze słowo goj pojawia się 550 razy. W języku angielskim określenie goj używane bywa przez Żydów jako pogardliwe wobec innych od żydowskiej grup etnicznych, narodowościowych i religijnych[2][3]. Każdy goj ma prawo do konwersji na judaizm, niezależnie od pochodzenia i rasy; po niej przestaje być gojem i staje się pełnoprawnym Żydem.

          1

          2
          Odpowiedz
          1. Bzdury opowiadasz. Prawdziwy Żyd to taki, którego matka jest Żydówką.Nawet kiedy w przypadku kiedy ojciec jest Żydem a matka nie jest Żydówką to ich dziecko nie jest Żydem.
            Goj to określenie każdego człowieka, który nie jest Żydem czyli nie-Żyda.
            Poczytaj dokładnie Torę, tam jest wyjaśnione.
            Odnośnie tolerancji przez Żydów nie będę się wypowiadał albowiem takowa nie istnieje co również jest wyjaśnione w Torze.
            Szalom.

            2

            1
            Odpowiedz
          2. Sprostowanie.
            Nie chodzi o Torę a o Talmud-najświętszą księgę Żydów.

            0

            2
            Odpowiedz
      2. Dokładnie tak, banda wystraszonych pizd z czarną jak noc listopadowa mordą.

        0

        2
        Odpowiedz
  6. To już poniewczasie: Wrangler (czy tam Wagner) już nie żyje. Nie wiadomo dlaczego. To dobrze, czy źle?

    1

    3
    Odpowiedz
  7. Nie chce mi się czytać całego wpisu. Generalnie twoje marzenie jest spełnione – Polska jest pod zarządem USA. Jak myślisz, dlaczego Polska wchodzi w dupę Ukrom i oddaje in swoje zasoby?

    1

    4
    Odpowiedz
  8. Ameryka jest zakłamana jak mało kto Ameryka jest jak Rosja ale wykańcza ekonomicznie i robi z ludzi niewolników w białych rękawiczkach w przeciwienstwie do Rosji która zabija więc milcz psie z tymi wypocinami bezmózgu

    1

    5
    Odpowiedz
  9. W sumie, to dobry pomysł. I tak obowiązuje już zasada speak english or die

    1

    0
    Odpowiedz
  10. Pozdrawiam moich braci z USA, tam przyciągnął ich bez trudu zarabiany szmal, ziemia ojcow ma te boską moc, polityków czeka wstyd, strach i zgon.

    1

    0
    Odpowiedz