Nowobogackie kurwy, jebana hołota, których dziadkowie albo rodzice sprzedali hektary ziemi otrzymane w 1945 w wyniku tzw.reformy rolnej i sprowadzili się do dużych miast, kupując mieszkania, ale mentalność pozostała ta sama i słoma z butów od Armaniego wyłazi.
Te kurwy jebane wyżej srają jak dupę mają, wywyższają się ponad innych kreując się na inteligentnych, wykształconych mieszczan ale cham pozostanie chamem bo ma to w naturze.
Nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi ale jeśli kurwa sprowadzili się do dużych miast to niech dostosują się do poziomu tubylców czyli mieszczan.
Na chujni wyróżnia się jeden tłuk pierdolony, który od miesięcy przypierdala się do biedaków, systematycznie jebiąc ich, mieszając z błotemi i wyzywając od ostatnich.
Pierdolony jebaniec, jak ta nowobogacka kurwa nie przepuści żadnej okazji, żeby przysrać biedakom, chociaż ci nie wyrządzili mu żadnej krzywdy.
Ciągle ma pretensje do biedaków, że ciągną ten kraj na dno, że są nieukami, nieudacznikami i leniami.
Pierdol się jebany chamie i wypierdalaj tam skąd przylazłeś, na wiochę pouczać takich samych kołków jak ty.
Jebany śmieciu twoje miejsce jest pod GS-em gdzie tacy sami jak ty przepierdalają swoje życie chlając alpagi, harnasie albo inne gówno w ten sposób spędzając czas.
Miasto jest dla ludzi inteligentnych, kulturalnych a nie takich prymitywów jak ty.
Wypierdalaj na wiochę.
Nienawidzę wesel, a muszę iść buuu! :(
2023-08-28 14:41Nienawidzę wesel, a mam wesele tak bliskiej rodziny, że muszę iść. Płakać mi się chce ze złości na samą myśl 🙁 W dodatku mój facet ma to gdzieś i odmówił pójścia na to wesele ze mną, jestem taaaaka ściekła!!!!
Wesela to takie marnotrastwo czasu, siedzieć tam cały dzień i całą noc Bożeeeeeeeeeee!
Ze wszystkich wesel się wykręciłam, na to naprawdę muszę iść buuuu.
Też tak macie??
Komentarze do "Nienawidzę wesel, a muszę iść buuu! :("
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mam tak samo w chuj. Wiem co czujesz. To nic innego jak jebana szopka. Gdyby mi coś odjebało i planowałbym ślub to wolałbym zrobić po prostu grilla dla 20stu osób i tyle.
10 -
Odpowiedz
Ja mam łatwiej, bo jestem facetem, który wyjątkowo lubi potrawy z roślin strączkowych. Na jednym z wesel zjadłem zbyt dużo fasolki i grochu, a potem dałem czadu. Od tamtej pory nikt mnie nie zaprasza na wesela i pierdzę w innych miejscach.
10 -
Odpowiedz
Mogę z tobą iść ale musisz potem loda zrobić.
50 -
Odpowiedz
Jeśli takie coś potrafi Cię rozwścieczyć do takiego stopnia , że piszesz o tym chujnię to wolę nie wiedzieć jak bardzo łapie Cię okres czy inne , prawdziwe już , chujstwo i co się tam 2tedy dzieje.
To chyba tak zaczynają te nieogolone zachlane mordy 40+ w barach . Wybacz jeśli się mylę , a jak nie to się ogarnij i nie chodzi mi tu o chodzenie na wesela tylko o panowanie nad emocjami10 -
Odpowiedz
Twój facet odmówił, bo ma jaja. Ty jesteś pizdą, bo „musisz” iść. W słowniku ludzi wolnych nie ma słowa „muszę”, jest co najwyżej słowo „powinienem” a u niektórych zjebów słowo „wypada”.
Ktoś kto nie ceni swojej wolności jest dla mnie odpadem, więc uprzejmie spierdalaj.42-
Odpowiedz
Problem w tym, że ty sam jesteś tylko zjebanym ludzkim odpadem, co obraża ludzi na anonimowym forum, a więc i do tego tchórzem. Podsumowując twoja opinia nie ma żadnego znaczenia.
21
-
-
Odpowiedz
nie chcesz to nie idz, ale masz kurwa problem
10 -
Odpowiedz
rozumiem cie, tez nie lubie tego cyrku, nikt tego nie lubi, tylko młodzi… nie wiem czy mlodzi nie widza ze nikt nie ma nigdy ochoty brac udzialu w tej ich pierdolonej szopcce
20 -
Odpowiedz
Nic nie musisz ani nie powinnaś. Znam przypadki, w których to panna młoda dwa dni przed weselem odmawiała przyjścia, a co dopiero jakiś tam kurwa gość z dalekiej rodziny jak rodzeństwo czy inny zboczony wujek. Ja osobiście uwielbiam napierdalać do czwartej rano na parkiecie, pić wódę, śpiewać i opierdalać cztery ciepłe dania w ciągu jednej nocy z dostawą pod sam nosek, a za nimi czteropiętrowy talerz pełny serniczków/pierniczków/wafelków/torcików, a obok butla wina zaraz za wódeczką ehhhhhh potrafisz pobudzić wyobraźnię. Wyślij Twoje zdjęcie, podaj termin, usobowtoruję się na Ciebie, założę perukę i odjebię taką manianę, że już nigdy nie będą chcieli robić żadnej imprezy bez Twojej obecności. Ehhh smaka zrobiła takiego, że już teraz nucę pod nosem „a teraz idziemy na jednego” i obtańcowuję wszystkie ciotki… =_=
30 -
Odpowiedz
Zawsze możesz powiedzieć, że masz obfity okres i leje ci się jak z Niagary i możesz przyjść.
10-
Odpowiedz
„Fajnie byłoby to zobaczyć podczas uroczystości” – zboczony wujek z dalszej rodziny.
10
-
-
Odpowiedz
Moja rada: rozchoruj się
10
Jebać system rezerw cząstkowych
2023-08-28 14:40Żyję w chujowej rzeczywistości gdzie zarabia się albo grosze albo miliardy i jest tak głównie dlatego, bo ludzie to ignoranci.
Mało kto rozumie system monetarny . Ford czy Rockefeller skomentował to „że gdyby ludzie go zrozumieli to jutro byłaby rewolucja” .
NBP, tak jak zresztą każdy bank centralny może drukować no – limit waluty bez pokrycia . Ten limit to tylko i wyłącznie ilość dóbr które wytwarza gospodarka całego kraju. Jak przesadzą to dochodzi do hiperinflacji ale zanim ona następuje to jest IMF .
Ba! Nawet zwykły bank komercyjny może drukować no limit , tylko że jak przegną pałę to mają siatkę bezpieczeństwa ze strony UFG albo NBP. Cały ten pierdolony system wysysa kasę każdemu bez wyjątku po powiedzmy że 1-2% miesięcznie, co jest kwotą naprawdę monstrualną. I jeszcze pierdolą głupoty o spierdolonym celu inflacyjnym 2% , ostatnio mowią o 3% jak mnie to wkurwia!!!
Ktoś może spytać- skoro tak kradną , to gdzie to jest ? Otóż mówię gdzie to jest , większość w pierdolonych obligacjach . Hujki lewarują parę milionów , tak że robią z nich miliardy i wpierdalają w obligacje . Dzięki temu jest to lokata nie 5-7% jak dla plebsu tylko 500-700% . To tak naprawdę wyciąganie hajsu z powietrza i martwienie się żeby nikt o tym w gazetach nie napisał – choć do pierdla się nie pójdzie. Przy okazji rząd się cieszy, że ma nadmiar kasy. Tylko szaraki tracą , ale im chuj w dupsko.
Tylko standard złota 1:1. Jebać system rezerw cząstkowych!
Komentarze do "Jebać system rezerw cząstkowych"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Już niedługo goju nie będzie systemu rezerwy cząstkowej, spokojna twoja głowa. Będzie jeden światowy bank i jeden światowy pieniądz – CBDC, o którym trudno powiedzieć, że miałby opierać się na jakichkolwiek rezerwach. Co utyrasz – to zatonie w systemie i my tym będziemy rozporządzać. A dostaniesz tyle, ile uznamy za stosowne i na co uznamy za stosowne w zależności od naszych kryteriów, twojego posłuszeństwa i wydolności systemu. Będziemy poprzez kontrolę pieniądza kształtować całość gospodarki i życia społecznego. Raz na zawsze zabetonujemy kasty społeczne. Wam może nawet zostawimy demokrację – będzie pełnić taką rolę, jak w pandemii. Odnośnie złota – mam dla ciebie dobrą wiadomość. O ile kryptowaluty zostaną wyzerowane i zdelegalizowane, to złoto będziesz mógł nabyć legalnie – i zrobić sobie z niego na przykład ciężarek do trzymania drzwi albo przycisk do papieru. To ciężki i ładny metal, świetnie się nada. Nadejdzie taka chwila, kiedy wszystkie banki jednocześnie wysrają na rynek całe rezerwy złota i ostatecznie obrzydzą je gojom, zniszczą je. W dobie cyfrowej nie ma już miejsca na złoto. Klaus Schwab
10-
Odpowiedz
Dzięki Klaus za odpowiedź.
Myślę że ze złotem nie wygrasz. Na szczepionki ludzi nabrałeś, zobaczyłeś że 10-20% ludzi się buntuje a potrzebujesz to zredukować do 1% więc jeszcze Ci daleko. Wysraj to złoto , to banki się skończą, waluty też. Ze złotem jeszcze nikt nigdy nie wygrał ani Rzym , ani Hitler ani Bitcoin.Fajnie że uświadamiasz ludzi że Klaus to totalitarny śmieć , potrzeba takich więcej
20-
Odpowiedz
Ha! Podoba mi się! Klaus totalitarny śmieć!
00
-
-
Sebcel
2023-08-27 21:40No witam witam jak najbardziej. Kojarzycie zapewne rożnej maści patostrimy rafatusy i inne patusy, czy Norbiego od oczykobry czy tam pistona chłopa z Mazur xDD
No ale wejdźcie sobie na wykop i postać sebcel. No to jest kurwa prawdziwa abstrakcja i czapki z głów. W skrócie o to za typ. Otóż chłop wkręcił się w jakiegoś gówno piramidki finansowe typu mlm, najebani mu do głowy bzdur i uwierzył że będzie bogaty od tak. xD naobrażał w huj ludzi, w tym koksa sterydziarza (polecam filmik na YouTube; kiecol jedzie do radomia wyjaśnić hejtera ) tam jest wypisz wymaluj co ten geniusz odpierdala w sieci xDDD serio. Beka nad bekami w sieci. Odkrycie 10 lecia.
Wyzywał własną rodzine że są niedojebani bo pracują na etacie, kiedy ten geniusz i kołcz biznesu ma skończoną zawodówkę ale w necie napisał że jest coachem, ekspertem z zakresu relacji damsko męskich, psychologii, biznesu, finansów. Taka natalia janoszek ale odklejony 1000x niż ona.
Polecam. Chłopak potrafi poprawić humor i zapewnić rozrywkę na wiele tygodni 🙂
Komentarze do "Sebcel"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
O czym ty, człowieku, pierdolisz? Dobrze jest mieć 39 lat i mie wiedzieć, co w tym waszym świecie się odpierdala.
100-
Odpowiedz
Niedobrze. Wiadomix, kurwami i gównem głowy zawracać sobie nie należy/nie warto, ale ogólny zarys wydarzeń i trendów lokalnie i makro trzeba sprawdzać jeśli chcesz być prawdziwym wojownikiem.
11
-
-
Odpowiedz
Naprawdę mam szukać rozrywki na portalu dla inceli, koniobijów i innych piwniczaków?
60 -
Odpowiedz
Jakie podejście do życia takie zainteresowania , kogo to obchodzi ? Jakiś kurwa no name z wykopu. Nic nie znaczy tak samo jak jego wypociny.
90 -
Odpowiedz
No rzeczywiście wszedłem i niezła beczka jest haha dzięki za stronkę xD co za pojeb
21 -
Odpowiedz
Nie chcę nawet słyszeć o wykopie bo zrobił się z tego toksyczny incelski ściek gdzie ludzie podbijają swoje marne ego najeżdżając na innych i plując na siebie nawzajem. Kiedyś jeszcze dało się tam coś ciekawego znaleźć czy się pośmiać, ale teraz jest to dno i pięć metrów mułu
00 -
Odpowiedz
Kurwa nie szkoda Ci czasu na takie pierdolenie?
Chuj to kogoś kto ma mózg obchodzi.10 -
Odpowiedz
Skoro bawi cię taka rozrywka to sam jesteś niedojebem.
20 -
Odpowiedz
O, i to jest prawidłowa postawa goju. Tym się powinieneś interesować. Sprawdź jeszcze co lewy jadł na śniadanie i gdzie srał. Klaus Schwab
10 -
Odpowiedz
Pisze się „ot tak” zamiast „od tak” i wypierdala się z takimi wpisami.
Grammarnazi00 -
Odpowiedz
Mamy to w dupie .
Trener Bogdan i jego pies.10 -
Odpowiedz
No dokładnie sebcela kojarzę ahhahha to jest konkretny popierdoleniec wejdźcie sami zobaczycie haha
11 -
Odpowiedz
Sebcel aka spermcel. A dlaczego? Już tłumacze!
Sebcel młody dynamiczny jeleń który zawierzył swojemu mentorowi Jackowi wiśniewskiemu od stawania fai. Sebcel mu płaci ciężkie hajsiwa za jego gówno rady. A sebcela raz nie byo stać na te huja nikomu nie potrzebne gowna, to mu normalnie laske zrobił w żułtym lamborgini hurakanewo a Jacek w trakcie jak się schlapał to przypierdolil prawie w drzewo.
Sebcel mówił ze mentor ma taka słoną sperme jak skurwysyn bo tamten bogol pojadł krewetek tygrysich. No i kurwa sebcel ma teras włosy take mientkie pienkne30 -
Odpowiedz
Sebcel bawił się w słoneczko podobno. On taki niby znawca od relacji damsko męskich a się okazało że krypto cweluch nieziemski z niego. Grał w słoneczko on miał zawiązane oczy i klęczał, weszło 6 typa z niemytymi hujami od miesiąca no i sebuś łykał po same bile najadł się śmietany, 6 kiełbas ojebanych on morda uhahana każdy wyszedł zadowolony
31
Rozwiązanie problemów
2023-08-27 21:39Myślę, że rozwiązaniem i panaceum na wszystkie problemy Polski będzie niezwłoczne przesłanie na Ukrainę kolejnych 100 mld z naszych kieszeni.
Każdy kto się nie zgadza to ruski szpieg, agent Kremla i onuca!
Komentarze do "Rozwiązanie problemów"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Obarczanie winą rządu i NBP za wysokie ceny w Polsce jest narracją prokremlowską.
01-
Odpowiedz
Kto sprawuje rządy w Polsce?
Kto zarządza NBP i decyduje o wysokości stóp procentowych?
Czy jest to Władimir Władimirowicz P. ?00-
Odpowiedz
Przecież ja napisałem co te zdradzieckie kurwy reklamują na oddziałach okręgowych NBP w miastach wojewódzkich to myślałem, ześta widzieli i załapiecie aronię, a nie podejrzenia pisania „na serio”.
00
-
-
Szymon Płaczek
2023-08-27 16:53Gdzieś spotkałem się z taka teorią, że jednym z problemów inteligentnych ludzi jest to, że nie są w stanie sobie wyobrazić i rzeczywiście uwierzyć, że ktoś może mieć tak głupi tok myślenia jak statystyczny człowiek. Upraszczając to do inteligentnych jednostek do końca życia nie może dotrzeć, że można być aż tak głupim. Nie wierzą w to czasem aż do śmierci.
Otóż problem jest taki, że można.
Ja też miałem kiedyś z tym problem, zanim nie uświadomiłem sobie, że około 2-3 miliony populacji według sondaży popiera kolesia, który poryczał się przed kamerą, żeby zyskać większą popularność.
Tak, dobrze zatrzymajcie się nad tym i pomyślcie. Tak, ta głupotą jest tak potężna, że wśród tego motłochu są nie dziesiątki, nie setki tysięcy, a nawet miliony osób. Dorosłych ludzi z prawem wyborczym, do decydowania o sobie, czasem prowadzenia samochodu, kupienia zapałek w sklepie i życiu na codzien wśród was, które popierają typa, który PORYCZAŁ SIĘ PRZED KAMERĄ DLA FEJMU!
Gdyby społeczeństwo nie było głupie to tacy ludzie powinni być zamknięci w izolatce, za ścianami z tytanu i kilkoma pancernymi drzwiami, bo ten poziom głupoty jest niebezpieczny.
Już zilituję się nad wyborcami lewicy i popisu, bo to jest poziom głupoty wprawdzie gargantuiczny, ale nie ma nawet podejścia do tych, którzy głosują na płaczka. To jest poziom głupoty, który wykracza poza wszelkie pojęcie poza wszelkie zrozumienie.
Komentarze do "Szymon Płaczek"
Dwa nagie mlecze
2023-08-27 16:52Wielki mistrz, Ulrich von Jungingen wzywa twój majestat panie na bitwę śmiertelną i ofiaruje wam te dwa nagie mlecze.
Komentarze do "Dwa nagie mlecze"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Biore
10 -
Odpowiedz
Latawce, dmuchawce, wiatr. Daleko z betonu świat…
00 -
Odpowiedz
Kuźw przeczytałem „mleczne”, dokładniej „dwie nagie mleczne” a potem no to już wiecie… samo poszło i teraz gacie do prania.
10 -
Odpowiedz
Dwa nagie huje
10 -
Odpowiedz
Haha ale ich nabrałeś. Ty myślałeś o dwóch kutasach , a że wstydzisz się że jesteś pedałem , to napisałeś ” poetycko ” , dwa nagie miecze.
Bogdan , Trener . Maks, pies Bogdana00
Chujnia szefa budowy
2023-08-27 16:5290 procent z mojej brygady nadaje się do wypierdolenia z roboty na zbity pysk. Co chwilę albo któryś papieroska pali albo do toi toia zapierdala pod pozorem srania (tak naprawdę to rzadko kiedy kto tam sra, siedzi 10 lub więcej minut pod pozorem załatwienia się a w rzeczywistości wymiguje się od roboty). Nie jestem jakimś chujem, który każe zapierdalać w pocie czoła za trzech, każdy jest tylko człowiekiem ale do cholery… Terminy gonią i jakieś tempo jednak trzeba mieć, bo później dostaję opierdol od inwestora. Jedynym plusem jest to, że póki co (o dziwo) nie przychodzą najebani.
Komentarze do "Chujnia szefa budowy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ze mną nie miałbyś takich problemow. Nie piję, nie palę, nie ćpię, boję się podskoczyć wyżej postawionym od siebie, nie potrafię wyegzekwować praw pracowniczych,jestem grzeczny i układny, publicznie nie okazuję negatywnych emocji(dzięki czemu dostałem nadciśnienia). Niestety, mam dwie lewe ręce, brakuje mi wyobraźni przestrzennej, a zdolności manualne są poniżej przeciętnej. Ale zawsze mogę nosić cegły, tachać pustaki albo mieszać zaprawę. Tego nie spieprzę.
41-
Odpowiedz
Mam to samo. Myślisz, że mamy szansę u niego?
Szefie, ile płacisz?41-
Odpowiedz
W szeroko pojętej branży budowlanej na terenach okupowanych spotkałem się tylko z dwoma rodzajami współpracy:
1. umowa dżentelmeńska („będzie dobrze”)
2. najniższa krajowa na papierze, a reszta pod stołemPrzechodzeń. Z wykształcenia budowlaniec, 3 mikrofiremki budowlane w rodzinie i kilkanaście samozatrudnionych ziomeczków od wykończeń wnętrz, hydraulików i dekarzy.
00
-
-
-
Odpowiedz
Jaka płaca taka praca.
53 -
Odpowiedz
No to nie licz że długo nie najebani będą przychodzić należy im się porządne najebanie się w miejscu pracy pracy w myśl zasady miejsce pracy towim drugim domem
31 -
Odpowiedz
O kurwa hahah. Na budowie jest aż taka orka czy trzeba tak bardzo nie lubić swojej roboty, żeby udawać w ukrycia, że się sra? Kurwa kosmos, dobrze, że chociaż solidną kasę dostają chłopaki za taki zapierdol. Chyba, że nie? =_=
21 -
Odpowiedz
To trzeba zmniejszyć ilość sraczy na budowie. Nie będą gdzie mieli robić dupogodzin.
11 -
Odpowiedz
Kult zapierdolu powoli mija koleżko. Jak firma szanuje ludzi to ludzie szanują pracę a ty jesteś zwykłą kurwą z murzyńskiej firmy.
72-
Odpowiedz
Tu autor chujni – czy ty przeczytałeś mój wpis ze zrozumieniem? Przecież pisałem, że nie każę zapierdalać za trzech ale w gruncie rzeczy chodziło mi o to, że ponad 70% u mnie robotników to osoby 20-35 lat czyli w miarę młode osoby z obrazą majestatu, bo jak to, że trzeba mieć wykon.
11
-
-
Odpowiedz
Tak właśnie wygląda zatrudnianie różnorakiego kurwobiedactwa za cztery tysie na rękę. Jednak gdybyś dał im podwyżkę do upragnionego sześć tysi na rękę, po krótkim czasie sytuacja powtórzyłaby się. Banalna sprawa – apetyt rośnie w miarę jedzenia. Szczególnie tym kurwobiedackim cwaniakom, którym wydaje się, że też mogą być szefem budowy, że też mogą być prezesem firmy. Takie mrzonki snuje w swoich spleśniałych mózgach ta ciemnogrodzka tępota regularnie wpierdalająca paprykarza popijanego ciepłym romperkiem. Gówno widzieli, bo w dupie byli, ale zawsze najmądrzejsi. Kurwobiedacki ciemnogród należy trzymać mocno za mordę i równo opierdalać, nawet bez powodu. W przeciwnym wypadku wejdą Ci na łeb. Jak już ich równo opierdolisz, będą Ci wdzięczni, bo tak są chujowo skonstruowani że bez ostrego opierdolu żyć nie potrafią. Tępe chuje.
53 -
Odpowiedz
Wypierdol ich raz, dwa, trzy i zatrudnij „inżynierów” tych z pontonów.
Najdalej po tygodniu będziesz błagał tych co wypierdoliłeś żeby wrócili.
Kurwa dlaczego WSZYSCY pracodawcy nie potrafią zrozumieć, że jedyną motywacją pracownika do pracy jest pieniądz, godny pieniądz a nie jakieś ochłapy pozwalające przeżyć od pierwszego do pierwszego.
Chuj mnie obchodzą koszty pracy, ZUS-y, energii, paliwa, materiałów itd.
Kopię dół łopatą i mam mieć za to zapłacone, godnie zapłacone.10 -
Odpowiedz
Podziękujmy wynalazcom za to , że potrzeba 0.1% chłopów na budowach względem średniowiecza .
A potem chuja w dupsko bankierom za zagarnięcie tego dobrobytu .
Nie na tych chłopaków się wkurwiaj tylko na banki i rezerwy cząstkowe co zabierają ci 90% owoców twojej pracy00-
Odpowiedz
„Kto na bankowość grymasi tego wnet Klasu Schwab kutasi”, Beatka (potwierdzam)
00
-
To lewica zniszczy kobiety
2023-08-27 11:14Pod jedną z chujni wywiązała się dyskusja, że to prawica niszczy kobiety, uzależniając je od patriarchalnych świń.
Otóż nie. To lewica niszczy kobiety i prowadzi je na zatracenie. Problem w tym, że z pozoru jest przyjazna kobietom, bo krótkoterminowo jest dla nich korzystna i żeruje na tym, że kobiety nie myślą długoterminowo.
Otóż kobiety w systemie, gdzie rządziła patriarchalna świnia miały przywileje. Ustępowanie miejsca, utrzymywanie przez męża, całowanie w rękę, zarabianie na nią i na rodzinę, puszczanie w drzwiach, noszenie bagaży, bronienie kobiety, gdy bandyci wyłonią się zza rogu, gloryfikowanie i stawianie na piedestał. Gdy były zachowane konserwatywne wartości rodzinne.
Lewica daje wam przywileje na chwilę, krótkoterminowo i teraz jest wam bardzo dobrze, bo zazębia się wam stare dżentelmeńskie traktowanie i bialorycerstwo z waszym nowoczesnym życiem i super traktowaniem, socjalami, 800 plusami. Wiem dobrze sprytne bestie, że urlopów menstruacyjnych też byście chciały, zasiłków za oddychanie, dofinansowania do podpasek, bo ciężko pracować i podnosić dupy się nie chce.
Problem w tym, że długoterminowo popłyniecie na tym, gdy faceci powiedzą dość, bo nie będzie im się chciało już na to robić, skoro nie mają żadnych przywilejów wiążących się z bycia mężczyzną.
Na razie facet jeszcze bierze w robocie te kilkadziesiąt kilo, którego kobieta żądająca parytetów nie uniosła, albo bierze się za sprawy, z którymi nie daje rady.
Problem dla was pojawi się, gdy facetom się już kompletnie odechce, po prostu przyjdzie punkt, że będą mieli dość i będą mieli was gdzieś.
Facet zmieni rezydencje podatkową, albo pójdzie do pracy na czarno żeby nie płacić zasiłków i system się wykrzaczy, zacznie ignorować wasze wdzięki i przejdzie obojętnie na ulicy, w pociągu, samolocie nie załaduje bagażu, gdy będą was gwałcić w ciemnej uliczce to nie będzie się narażał i przejdzie obojętnie (a są sytuacje, że facet się jeszcze potrafi narazić, blisko mojej miejscowości facet kiedyś trafił do szpitala, żeby obronić nieznajomą dziewczynę przed gwałtem, ale się udało). Nie będzie puszczania w drzwiach, słuchania waszych lamentów, brania spraw we własne ręce, bo skoro chcecie mieć prawa jak mężczyźni to same sobie zmieniajcie koło na autostradzie, albo naprawiajcie sprzęt w domu. Nie będzie stawiania, podwózek, utrzymywania waszych dzieci z innymi typami. Będzie unikanie was i uciekanie do swojego świata, które już się zaczęło.
Jesteście pewne, że tego chcecie? Jesteście? No to głosujcie sobie na lewicę, która do tego doprowadzi. Faceci zaczną was całkowicie unikać i olewać, a jak przyjdzie poważny problem to zostaniecie same i was pogrąży.
W pracy też na dłuższą metę zapomnijcie o swoich parytetach i zarobkach, bo jak facetom przestanie się chcieć wyrabiać normy za siebie i za was to poleci wam po wynagrodzeniach, oj poleci, a jak będziecie zarządzać firmami to będzie tak źle wszystko działać, że firma się zawinie, bo kobiety się do tego nie nadają. Takie są fakty.
Komentarze do "To lewica zniszczy kobiety"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nic się nie martw. Niedługo zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą chronieni przez CBDC, social score i UBI. Jeśli którykolwiek goj fiknie do innego, niezależnie od płci, rasy, preferencji seksualnych, czy innych, to zostaną mu zablokowane środki i będzie zdychał z głodu. Będziecie popierać ten system. Przeczytaj poradniki kodeksu traktowania gojów, to znajdziesz tam jasne artykuły, że żaden goj nie może sądzić ani podnieść ręki na innego goja. Ma być porządek. Klaus Schwab
21-
Odpowiedz
Gówno wam z tego wyjdzie. Zniewolicie tylko tępaków i chuj z nimi, bo jesteście siebie warci. Świadomi ludzie pójdą swoją drogą i stworzą lepszy świat.
Szaman Dżoł.40-
Odpowiedz
Oczywiście, jest opcja własnej drogi. Jak wyjebiesz smartfona do kosza i odetniesz się od systemu monetarnego, to nawet w naszym świecie znajdziesz miejsce, gdzie zbudujesz sobie szałas z gałęzi, nazbierasz jabłek, opierdolisz zdechłego szczura i zrobisz buty z kory. Jeśli odpowiada ci takie życie… Będziesz w tym dość osamotniony, bo jednak większość w zamian za odrobinę posłuszeństwa wybierze izolowanie takich jak ty i darmowe lokum. Ciasne i nie własne, ale 18 stopni, ciepła pasza ze świerszczy, możliwość czasem skorzystania z lekarza to jednak luksus względem życia, które wybierzesz. Zastanów się dobrze, bo od tej drogi nie ma odwrotu. Dla kogo ten wysiłek? Porzucą cię bliscy. Ludzie pójdą własną drogą? Dobre sobie. Ludzie wystawią dupy do zaszprycowania i zaczipowania nawet żeby nie stracić wakacji w Turcji. A co dopiero takie poświęcenia. Klaus Schwab
20 -
Odpowiedz
No no, pójdą zapłacić telefonem za piwo, a później zegarkiem na poczcie przy wysyłaniu czynnego żalu za nieopłacenie belki w terminie.
„Strach w domu, strach w biurze, spierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdalajcie tchórze”
00
-
-
-
Odpowiedz
Długa chujnia ale się mylisz . Faceci nie oleją kobiet i ich nie zostawią. Z tego prostego powodu , że im się ruchać chce . Więc bedą je przepuszczać w drzwiach i wymieniać koło, byle tylko podupczyć .
42 -
Odpowiedz
tak szczerze to patrząc na to, jaka degradacja kobiet następuje (zarówno w wyglądzie i często widać jakieś utyte świnki z make-up’em chyba z materiałów budowlanych bo taniej, jak i w zachowaniu takich księżniczek) to się serio zastanawiam czy nie związać się z jakimś femboyem
w sumie są oni dość uroczy, a wspólnie oglądać film z takim będąc w siebie wtulonym to będzie odlotTo ciężkie czasy dla białych, heteroseksualnych mężczyzn…
90-
Odpowiedz
To uczucie, kiedy inni mężczyźni są lepsi w byciu kobietami niż same kobiety
serio – to, że inni faceci w damskich ciuszkach stanowią dla kobiet realną konkurencję chyba niezbyt dobrze świadczy o kobietach…60-
Odpowiedz
Jak wiadomo nie od dziś – jedynie mężczyzna zrozumie innego mężczyznę
W tych czasach biseksualizm, homoseksualizm i aseksualizm to błogosławieństwo, heteroseksualizm zaś to przekleństwo
Oby kiedyś kobiety wybudziły się z tego haju obłudy i kłamstw lewicy…20
-
-
-
Odpowiedz
Jeśli ja mam utrzymywać te samice moimi podatkami to powinienem mieć PRZYNAJMNIEJ w jednym miesiącu 5 kuponów na darmowe ruchando albo darmowe obciągando
70-
Odpowiedz
Czyli definicja posiadania żony.
10
-
-
Odpowiedz
Seksmisja…czy to nie było zaplanowane?
30 -
Odpowiedz
Jestem kobietą i tak jak nie lubię srania tutaj na nas non stop tak z tym wpisem się trochę zgodzę. Jednak powiedzenie, że femizm kończy się kiedy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro jest bardzo prawdziwe. Kobieta jednak potrzebuje do niektórych rzeczy faceta i na odwrót, trzeba się nawzajem wspierać i szanować. Wkurwia mnie już to, kiedy wmawia się, że kobiety mogą po prostu wszystko a nawet być lepsze od facetów i nie mają żadnych ograniczeń. Niektóre feminazistki mają tak sprane mózgi, że uważają nawet, że facet nie jest w ogóle do NICZEGO potrzebny xD tak, tylko kto by wtedy stawiał budynki, kanalizacje, wylewał asfalt w pocie czoła przy 35 stopniach upału? No napewno nie jakaś rozwydrzona baba z przerośniętym ego. Takie tępe jak noga stołowa feministki nie miały by na czym szanownej dupy posadzić, bo zapewne ławkę montował jakiś mężczyzna. Chujnia i śrut
80 -
Odpowiedz
Ten proces już się dzieje . 20 lat temu to było nie do pomyślenia, a teraz człowiek idzie ulicą i widać plagę singli.
W wielkiej mierze wynika to z roszczeniowości dzisiejszych kobiet. Nie jest to oczywiście jedyne wytłumaczenie które wyczerpuje temat i mnie wyczerpać się go również nie uda , ale spróbuję.Kłopotem jest tez to , że typiara jakąkolwiek akcją w internecie zostaje zasypana propozycjami . To miesza jej w głowie niepotrzebnie. Myśli sobie ze jest nie wiadomo kim , a prawda jest taka że tylko weszła na autostradę stulejarstwa jak każda inna przed i za nią.
Kłopotem jest też to , że kobiety są bardziej emocjonalnie dojrzałe pomimo niedorozwoju intelektualnego . W nauce nie nazywa się to niedorozwojem , tylko mniejszym iq albo i w ogole sie to pomija, ale wg dzisijeszej nauki homoseksualizm to neutralna sprawa, także wniosek z tego taki. W związku tym dochodzi do patologi w stylu typiary grającej na uczuciach, na przekór logice , czy alimentom płaconym za cudze dzieci.
W psychice też antykoncepcja robi jej rozpierdol , a intelekt nie reaguje . To nienaturalne że typiara włożyła już dziesiątki knag i dalej nie jest w ciąży, to jest Armageddon dla jej psychiki. Ciężko tu powiedzieć czy jej tożsamość w podświadomości identyfikuje się jako „kurwa i szmata” czy „niepłodna i bezwartosciowa” albo I może jedno i drugie , tak czy owak nic dobrego.
Problem jest też prawny . Za przemoc fizyczną kara się normalnie i dobrze , ale jak kobieta użyje swojej broni – szantażu manipulacji kłamstw plotkarstwa , to nic złego??
Z wyrazami współczucia dla tych normalnych jednorogów w stylu naszych babć , które brały max 3-5 knag i im wystarczało , a każda z nich jeśli nawet sama nie była dziwicą do ślubu, to przynajmniej miała choć jedną taką koleżankę. Teraz już tego nie ma, teraz same księżniczki.
60 -
Odpowiedz
z kolei dzisiejsi faceci to jakieś totalne pizdy, które nie umieją nawet podbić do kobiet. jestem kobietą, i widzę to, widzę jak faceci się mnie boją, uciekają mimo iż nic złego nie robię, ba, nawet ich zapraszam i wysyłam subtelne gesty, że chciałabym, aby był silnym samcem alfa który by wziął co jego i zaruchał… żenada
10
Wkurwia mnie to w tym mieście
2023-08-27 11:13Wkurwia mnie Gdańsk. Wkurwia mnie w tym mieście konkretnie to że wszystkie kluby są na starówce gdzie można 10 razy stracić życie. To niebezpieczne miejsce bo blisko są takie rejony jak lakowa, Olszynka, przeróbka, a tam pelno się kręci patoli też ze wschodu ostatnio. Wszystkie imprezy na tej starówce masakra jakby nie mogli np. Na niedzwiedniku albo morenie zrobić wielkiej integracji studenckiej.
Komentarze do "Wkurwia mnie to w tym mieście"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Żyjesz w najpiękniejszym, najciekawiej położonym i posiadającym najlepsze powietrze z największych miast w Polsce. Nie przysłaniają Ci te cechy możliwości otrzymania kosy pod żebra?
10-
Odpowiedz
Powietrze to tam nie wszędzie takie czyste bo np. na Kowalach od lat wali jakimś gównem.
20-
Odpowiedz
Bo tam non stop ten sam pows robi pod siebie. Zmieńcie psa.
10 -
Odpowiedz
Wiadomo, że gdzie gównem zawsze przyciśnie, nawet w liguryjskiej Savonie mają pewnie jakiś „pachnący kącik”, ale chodziło mi o to, że wszystkie największe miasta w Polsce mają chujowe powietrze, a Trójmiasto ma najmniej chujowe z nich wszystkich 😉
00
-
-
-
Odpowiedz
Jak cię wkurwia Gdańsk, to się przeprowadź do Krakowa. Albo zamień się ze mną na mieszkania. Z przyjemnością osram Kraków i zamieszkam w Gdańsku. Od lat jeżdżę na wakacje na Wyspę Sobieszewską. Najpiękniejsze miejsce na planecie. Czekam aż PiS zrujnuje gospodarkę i będzie można tanio tam kupić działkę. Nie zapomnij do Krakowa wziąć sobie auta elektrycznego i pompy ciepła, bo inaczej zdechniesz od C40 Cities.
00-
Odpowiedz
Masz rację, tam jest prawdziwy raj, jak wszędzie są sinice to tam często właśnie nie występowały. Mogłeś się więc oddać błogiemu odpoczynkowi, spoglądając na lazurową, ciepłą i czystą wodę, a nad głową ani jednej chmurki i osiemnaście na plusie w styczniu. Ehhh potrafisz poruszyć wyobraźnię. Sąsiednie Stogi też są wspaniałe, zwłaszcza będące tam osiedle. Jeszcze nigdy nie widziałem tak pięknie zaprojektowanych bloków mieszkalnych i pięknych muralów. Szeroka plaża i w promieniu 5 kilometrów przyroda nietknięta przez człowieka, a krajobraz dopełnia dziewiczy terminal przeładunkowy. Dojazd tramwajem pod samą plażę to też poezja, można zasnąć bo tak gładko i cichutko jedzie, a nawet płynie. Potem na sam koniec dnia, późnym wieczorem spacerek do Nowego Portu by bezpiecznie i pysznie zjeść kolację w jednej z taki licznych tam restauracji. Poezja!
30
-
-
Odpowiedz
Głupiś kurwa. Idź na Polanki, tam będziesz bezpieczny bo pewna osoba jest pilnowana 24 godz. na dobę.
01 -
Odpowiedz
Bo Gdańsk to miasto przeklęte. Wszystkie złe wydarzenia dla Polski miały początek w tym mieście. Wrzesień ’39, Grudzień ’70, Sierpień ’80. Ostanio zajebali tam prezydenta miasta. I nic w tym dziwnego bo to miasto meneli potomków ludności napływowej głównie 7ydów i i banderowsko-liteweskiej hołoty ze wschodu udających Polaków w 1945. Ci menele od lat rządzą Polską (Polin).
20-
Odpowiedz
Gdańsk podoba mi się najbardziej obok Warszawy ze wszystkich miast w Polsce, ale przyznam, że nigdzie nie widziałem tylu bezdomnych i meneli co tam. Myślałem, że w Katowicach jest rekord, ale jednak Gdańsk pobił Kato w liczbie wspomnianych.
10
-
-
Odpowiedz
Ale w telewizji mówią, że Polska to bezpieczny kraj.
10-
Odpowiedz
Mówią też, że wzrasta zamożność Polaków i żyje się im coraz lepiej. Przed 2004 rokiem, przed wejściem do Unii mówili też, że w ciągu 20 lat dogonimy Zachód pod względem zarobków.
Tylko kurwa nic nie mówili, że dogonimy a nawet przegonimy Zachód pod względem cen i kosztów życia.10 -
Odpowiedz
Kaliber 44 – Litery
Od jutra wszyscy zamiast głowy z jajem popierdalają
10
-
-
Odpowiedz
Gdańsk niedługo zaleje woda z podnoszącego się poziomu mórz i oceanów. Chyba że goje zakasacie rękawy i zadłużycie się w naszych bankach na elektryczne samochody, fotowoltaikę, pompy ciepła, docieplenia budynków. Będziecie wpierdalać świerszcze, jeździć na rowerach, wybijecie swoje potomstwo i przyjmiecie szprycę. Wtedy będzie OK. Klaus Schwab
00-
Odpowiedz
Klausie a kto będzie na Ciebie i podobnym Tobie zapierdalał jeśli wybijecie ludzkość ?
Przecież Wy jako naród wybrany nie jesteście stworzeni do pracy. Wszyscy mają zapierdalać tylko nie Wy, ponieważ Wy jako nadludzie nie będziecie poniżać się pracą. Od wieków żyjecie z pracy innych, lichwy i oszustwa.
P.S. Ktoś się wreszcie wkurwi, namierzy Ciebie Klausie i porządnie Ci wpierdoli, żeby wybić Ci ze łba Twoje pojebane pomysły.00
-

Czy teksty Trenera Bogdana, Mesia, klausa szwaba (hhhhrrrrrr haaatfffffuuuuu) albo Grammarnazi też bierzesz tak na poważnie?
Nie chodzi o to czy ktoś bierze te teksty na poważnie ale o celowe wkurwianie forumowiczów przez tego pojeba. Robi to z czystej złośliwości aby wkurwić biedaków doskonale zdając sobie sprawę ze swojego postępowania. Na chujni nie ma jakiejś widocznej cenzury i każdy może pisać to co uważa za stosowne, ale są pewne granice i moim zdaniem wkurwiające teksty tego pojeba, który od miesięcy wyżywa się na niewinnych ludziach powinny być zablokowane przez moderatora.
pierdolenie biedaka
a co zazdroscisz smieciu?
Zazdroszczę i naucz się pisać poprawnie po polsku, używając polskich znaków narodowych ą, ę, ć itd. śmieciu.
Blablabla
jebanie smiecia biedaka
Spierdalaj skoro nie rozumiesz treści postu śmieciu.
Nie rozumiesz naszej perspektywy. Jesteśmy na tyle wysoko w hierarchii potrzeb Maslowa, dysponujemy czasem, podróżujemy – mamy więc szeroką perspektywę oraz wrażliwość na całą planetę, a nie tylko na gatunek ludzki. Co może wiedzieć o świecie i wyższych sprawach koleżka, który od rana do nocy zapierdala w fabryce pod Łodzią. Nawet przez te brudne okna niczego nie dojrzy. Przyznaj z ręką na sercu, czy masz środku poznawcze, żeby ustalić, czy twoje życie na tej planecie ma sens, czy tylko zżerasz nieodnawialne zasoby? Kto jak nie my podejmie trudne decyzje, pokieruje trochę waszym życiem, zmotywuje i nada sens?
Jestem pasożytem i zżeram nieodnawialne zasoby, żyjąc także twoim kosztem i pierdolę to co napiszesz.
Nie będziesz kurwa decydował czy moje życie ma sens i mam środki poznawcze.
Spierdalaj pókim dobry!
Patrzcie go, chłopek spod kamienia będzie mowić komuś że ma z miasta na wieś się wyprowadzić
Urodziłem się i całe życie mieszkam w Warszawie kmiotku z Koziej Wólki i nie życzę sobie żeby hołota z zabitej dechami wiochy wprowadzała tu wiejskie, chamskie obyczaje i obniżała w ten sposób atrakcyjność stolicy Polski na tle innych stolic europejskich, tak jak ten tłuk, który przypierdala się i gnoi ludzi tylko dlatego, że są biedni.
Jak mu nie pasuje to niech spierdala na wiochę albo dostosuje się poziomem intelektualnym do mieszkańców Warszawy.
Dotarło do ciebie kmiotku?
Popieram Wiem doskonale co Masz na mysli Wiejskie koltuny co chca byc bardziej warszawscy od rodowitych warszawiakow Przyjedzie locha ze wsi albo miasta powiatowego i ma sie za prawdziwa warszawianke Tynk z rossmana ciuch chinski z galerii itp i ………..sloma z butow metrami sie ciagnie bo koltunstwo blacharstwo nie chce wyjsc Zadaj pytanie z literatury – plastik odpadnie bo u siebie na wsi zamiast sie uczyc rozowe tipsy pilowala
W ciagu kilku minut po opublikowaniu tego postu pojawiło się ponad 30 dislike’ów co jest niemożliwością aby w tak krótkim czasie to nastąpiło. To jawne lecenie w chuja, nie mające pokrycia w rzeczywistości i wprowadzające w błąd chujowiczów czyli uczestników tego portalu.
Co na to moderator?
(Admin): Cholera no nie wiem co o tym myslec. Teoretycznie jest to mozliwe ale rzeczywiscie wyglada to na jakas anomalie. Moze wpis tak mocno zabolal? Znaczy uderz w stol a nozyce sie odezwa?
Nie zesraj się. Mamy imprezę w loży, luźna zabawa, to pojawiły się dyslajki. To że ty nie widzisz wpisu, nie oznacza, że gdzieś się już nie pojawił. Ze względów bezpieczeństwa My mamy taki internet, gdzie generalnie pojawia się więcej i wszystko wcześniej, żeby ewentualnie usunąć lub zmodyfikować treści zanim ukażą się oczom goja.
Mhm, luźna zabawa czyli wsadzanie vegetables w luźne zwieracze. Popierdolone pedały jesteście, ot co.
Pierdol się dyslajku bo nawet nie potrafisz skopiować poprawnie słowa dislike tumanie jebany.
Pan twój Mesio nie gardzi biednymi patałachami, albowiem wielu z nich wybawił z niewoli poprzez przydzielenie do skuwania płyt chodnikowych kilofem przez 12 godzin o suchym chlebie z wodą pod dozorem krokodyli i Byczywąsa. Są Panu i władcy wszystkich patałachów wdzięczni, całują po nogach na kolanach i jako dniówkę dostają butelkę Amareny i dwie bułki z paprykarzem, a po 10 latach zapierdolu stać ich na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach, zdartym gumolitem i Bmw E36 stan igła klima do nabicia.
Najwredniejsze z wrednych sa nowobogackie lub udajace bogate kurwy to grupa okreslana mianem Madki – niedoszla arystokracja z glebokiej prowincji Z madek prostactwo wyjdzie no moze w 5 ym pokoleniu Skromna taktowna kobieta jest million razy inteligientniejsza od nowobogackiej pustej skurwialej plastikowej madki co stary zapierdala zagranica kapuche na konto sle a pusta pizda tylko wydaje na plastik solare gadzety I obsmiewa biedniejsze kolezanki ktore traktuje jak sluzace I garkotluki
Tępa krowo.
Piszemy piątym albo 5-ym, a nie 5 ym.
Piszemy inteligentna, a nie inteligientna.
Na końcu zdania stawiamy kropkę.
Grammarnazi
Nie podniecaj sie jak dewota na widok mlodego wikarego bo Ci jeszcze pikawa pierdolnie
Madka-pierdolona, niedoszła arystokratka, która złapała niekumatego frajera na ciążę a następnie wysłała go do roboty do Niemiec albo innej Anglii, żeby zapierdalał ciężko i przysyłał do niej kasę, byle dużo, a ona w tym czasie będzie leżała i pachniała, oraz przepierdalała to co on zarobił i zabawiała się skacząc z kutangi na kutangę raz białą, raz podwędzaną a innym razem na czarną żeby urozmaicić sobie wesołe i lajcikowe życie.
Jak zatrybi to z płaczem zadzwoni do frajera-wracaj kochanie bo jest mi źle, po czym wyposzczonemu da dupy, żeby ukryc fakt, że skakała po różnego koloru knagach i wpadła. Tylko ciekawe jak wytłumaczy frajerowi kiedy z jej cipy wyskoczy mały podwędzony Arab albo co gorsza brązowa czekoladka ni to biała ni to czarna tyllko taka mieszana.
Przecież ta kurwa jest nikim! Z checia skurwysynu spotkałbym cię w ciemnej alejce
Tak chujowych obyczajów i spierdolenia jak w mieście, to ja nigdy nie widziałem. Od ludzi ze wsi, to się odpierdolcie, bo mogliby Was wielu rzeczy nauczyć w tym kultury i porządku. Jebani palacze, melomani i inne „tempe chuje” bez pomyślunku i ogłady. Tak źle mi było w mieście, dzięki bogu spierdalam znów na swoją wieś. Jebani pożal się boże biznesmeni z kredytami. W większości z Was takie mieszczuchy jak z koziej pizdy wór na mąkę. 3/10 to normalni ludzie.