Kochana chujnia.pl

Ten portal jest super, ponieważ stanowi swojego rodzaju wentyl, zawór bezpieczeństwa, który pozwala na odreagowanie stresujących sytuacji i zapomnienie chociaż na chwilę o trudach życia w Polsce.
Każdy może wypowiedzieć się, co go boli i co go wkurwia.
Nie ma widocznej cenzury i chujowicze czy też chujanie mogą wylać swoje żale, dzieląc się z innymi i wyrzucając z siebie złość i spuszczając nadmiar stresu co jest bardzo pożądane dla kondycji zdrowia psychicznego.
Można też pośmiać się z niektórych postów i komentarzy.
Oby ten portal istniał zawsze i pozwalał na niecenzurowane wpisy chujan, którzy mogą tu znależć także pewną formę rozrywki poprzez czytanie śmiesznych tekstów.
Pozdrowienia dla admina i wszystkich chujan.
Wszystkiego dobrego.

(Admin): Bardzo dziękuję za miłe słowo. Niech Innos otacza Cię swoją opieką.

9
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Kochana chujnia.pl"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dobre dla pustakow co maja konto na ryjbuku

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Głupiś jak but.
      To po kiego chuja zaglądasz na chujnię PUSTAKU?

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Kazdy moze poczytac i oceanic A pole buraczne jest na cebulabuku to nie moja wina Ryjbuk – siedlisko burakow cebulakow

        0

        0
        Odpowiedz

Otyłe osoby na silowni

Od razu zaznaczam – nie chcę poniżać ani wyśmiewać, każdy kiedyś zaczynał, sam kiedyś miałem prawie 15 kg nadwagi – wiem, jakie to uczucie. Widząc ćwiczące osoby z nadwagą czy otyłością, zawsze sobie mówię w głowie – wow, szacunek. Chce coś zrobić ze swoim ciałem. Tylko co wkurwia w większości takich osób – wszystko by za szybko chcieli. Ja pierdole, ludzie latami targają żelastwo i wylewają hektolitry potu, zdzierają skórę na łapach itd. żeby budować mięśnie, a taki jeden z drugim co pół życia spędził przed komputerem z chipsami i piwkiem chce w pół roku mieć ciało, jak atleta. Kurwa, ludzie. Cierpliwość, dieta i lata zapierdolu. Nic nie ma za darmo i lekko nie przychodzi. A propo, do wszystkich którzy myślą o kuciu dupy – nie warto, bo nie wiecie jak organizm zareaguje. Idąc dalej, przykłady? Ronnie Coleman, Kali muscle itp. Kiedyś godni podziwu. Dziś? Po szpitalach leżą plus rehabilitacje, które będą trwać latami. I spadki mięśni, nie mają połowy tego, co mieli w swoich najlepszych latach treningów.

10
1
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Otyłe osoby na silowni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A ja odjebałem w 9 miesięcy taką zmianę, że się kurwa nie sam poznałem w lustrze. Nastąpiła jednak całkowita obsesja na tym punkcie, po opuszczonym jednym treningu jebałem dwa za karę i dieta rozpisana co do posiłku nawet w niedzielę. To było po prostu więzienie, a nie życie więc myślę, że jak Cię chuj strzeli na jakimś punkcie to można zrobić trzy lata w rok. Murem więc za grubasami! 😉

    0

    2
    Odpowiedz
  3. Trzeba się wspomóc nowoczesną farmacją. Arni się kłuł i jak pięknie wyglądał? A jeśli efekty będą zbyt wolne, to zdublować dawkę i rozszerzyć paletę.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Tak trzeba robić . Bogdan , trener od masy

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Ale popatrz, że Arni owszem kuł dupę, ale wychodząc na scenę miał mięśnie i płaski brzuch. Dzisiejsi wychodzący na scenę mają bebech, jakby dziennie łoili po kilkanaście Romperów. Czyli dzisiejsze ”wspomagacze” są inne niż kiedyś.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Nie kolego , wynika to ze zbyt dużej dawki hormonu wzrostu, bądź że zbyt długiego okresu przyjmowania.
        Bogdan ” The Trener from Kołcz „

        0

        0
        Odpowiedz
  4. Patrz na ćwiczących grubasów i wal chuja. I nie zapomnij o podpierdalaniu im wody, posiłku po treningowego i szamponu. Jak postawią odżywki czy zastrzyki z testosteronem, to też bierz. Ale sam nic nie noś na trening. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na używane skarpety Gucci i sprzęgło do Opla Calibry.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Tępe chuje.
    Kuć można asfalt u mesia albo kuć do egzaminów (to akurat tępaków nie dotyczy).
    Natomiast dupę można kłuć. Jest kurwa różnica, prawda? I nie żadne „kluc” tylko „kłuć” – urzywajcie prawego klawisza Alt czy co tam macie w klawiaturach.
    Grammarnazi

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Sam uRZywaj pierdolony pojebie!
      Gdzie kurwa kończyłeś szkołę analfabeto?
      Użyj mózgu nieuku a nie uRZywaj mózgu.
      Pierdolony bęcwał podszywa się pod Grammarnaziego. Wypierdalaj!

      1

      0
      Odpowiedz

Każdy fachowiec zawodzi

Albo coś knoci albo nie stawia się na oględziny. Wykonawcy nawet nie przyjeżdżają by obejrzeć zlecenie. Wszyscy są dobrzy tylko w inkasowaniu pieniędzy.

8
2
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Każdy fachowiec zawodzi"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Panie, ja to zrobię ino raz za połowę ceny, tylko skoczę sobie po dwa romperki extreme. Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Gdybyś zarabiał kilka baniek miesięcznie i bujał się po mieście złotym, kuloodpornym Maybachem tak, jak ja, Pan wszystkich patałachów – Mesio, to stać by cię było na profesjonalistów, a tak to musisz wydawać na ”flachowców”, którzy nadają się co najwyżej do skuwania płyt chodnikowych kilofem. P.S Pięć stów do łapy, CV do teczki i staw się pod bramę ŁWF, gdzie będziesz podbijał kartę na potwierdzenie, że ta gęsta i półprzezroczysta zawiesina w głównym zbiorniku to aromatyczna wanilia. Może dniówka starczy ci na zupkę Vifon i puszkę piwa Romper extreme.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Kuloodpornym? A wytrzyma granat z RPG-7 czy tam innego granatnika? KURWOBOGACZU

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Szczera prawda. W naszym kraju zostali sami partacze, specjaliści dawno robią u Niemca lub gdzieś indziej za granicą.

    Serwisanci klimatyzacji wzywani do przeglądu nie czyszczą jej prawidłowo. Psikną chemicznym gównem po chłodnicy i kasują 200 zł. A czyszczenie polega na: wyjęciu filtrów odkurzeniu chłodnicy, spryskaniu jej wspomnianym chemicznym gównem, umyciu lub wymianie filtrów, zdemontowaniu obudowy, zdemontowaniu rynny na skropliny, umyciu tejże rynny, zdemontowaniu cylindra łopatek, umycie tego cylindra z tony kurzu, umycie elementów plastikowych i na koniec złożenie całości do kupy. Widział ktoś żeby tak robili? Ja też kurwa mogę sobie spryskać pianką chłodnicę i skosić od frajera 200 zł.

    Ekipy remontowe to temat rzeka. Przykładowo mogą być zbierani z placów budowy przez jakiegoś Janusza biznesu i zapierdalają na szybciora po łebkach bo muszą wracać do głównej roboty przy pato blokowiskach. Odpierdalają wszystko na odwal się i nawet kontaktu nie potrafią poprawnie zamontować. Oj długo by można tutaj przykłady wrzucać, długo.

    Złote rączki wszelkiej maści to samo. Zazwyczaj zamiast naprawić to co ma być naprawione to jeszcze bardziej spierdolą. Raz zawołałem gościa do udrożnienia rur bo nie miałem akurat czasu ani ochoty samemu tego zrobić. Przyjechał i mówię, że rury są plastikowe i niech działa. Typiarz zaczął wyciągać tzw. kreta i już miał wsypywać do odpływu, ale się go zapytałem co on odpierdala. Kurwa, no kto normalny środki żrące do plastikowych rur sypie. I to jest kuźwa specjalista hydraulik z pozytywnymi opiniami w intertnetach. Innym razem napisałem ogłoszenie na fixit odnośnie montażu garderoby z Ikei. Nie dość, że gość przyjechał sam do składania bardzo dużej szafy, to nie potrafił poprawnie przymocować odbijaczy drzwi. Skończyło się na tym, że musiałem mu przytrzymywać elementy i tłumaczyć co jak ma przykręcać. No ja pierdole. I tak można by pisać i pisać o tych wszystkich fachmistrzach z dupy.

    Finalnie i tak trzeba robić samemu bo wyjdzie lepiej i taniej.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Kurde, w sumie zajebisty sposób na biznes. Jebnąć sobie jakiś kursik kosztorysowana i jedną niegrubą książkę z budownictwa ogólnego, a jak nie pijesz co weekend to w miesiąc możesz nawet dwie solidne przeczytać (czyli całość przygotowania to miesiąc spokojnej pracy przed spankiem). Zakładasz spółkę zoo, ogłaszasz się po wszystkich olxach i innych fiklsach, zgarniasz zlecenia, wyceniasz robotę, zbierasz ludzi z łapanki na dzieło/zlecenie co chcieliby sobie jakieś fuchy jebać po robocie u siebie, zawozisz w miejsce złapanego zlecenia i mówisz z grubsza o co chodzi ogólnie w zleceniu, następnie spierdalasz do kawiarni na starym mieście i jeszcze wiadomo, serniczek oprócz kawy bo zawsze taki zestaw widzę promocji niż jakbyś miał osobno je kupować. Jakiś tam kontakt dziennie łącznie z klientem nie więcej niż 20-30 minut, kosztorys to czas pewnie 1-2h na napisanie w zależności od skomplikowania i raz dziennie wpaść do ekipy zobaczyć czy zbyt mocno się nie najebali, bo najebią się na pewno, a ty sprawdzasz tylko czy „nie za mocno”. I jak wyjdzie, że „nie za mocno” to przywozisz dużego kebsa każdemu z nich w ramach podziękowań za zbyt mocne nienajebanie się. Kurwa mać, praca na pół etatu, 2h przy komputerze, 2h w samochodzie i w terenie, a myślę, że 15 netto człowiek przytuli przy skromnych zleceniach.

      Dzięki za fajną myśl, przetestuję w okolicach Krakowa od października to weź się wstrzymajcie jeszcze kilka miesięcy z remontem w tych okolicach bo wiadomo, że człowiek na początku zawsze jakieś błędy popełni, a często nawet większe niż jakieś hahaha ;—)

      Pozdrawiam, Przyszły Kurwobogacz

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Człowieku, co ty pierdolisz. Z takim myśleniem wcale nie jesteś jakiśtam „Przyszły kurwobogacz” tylko już teraz jesteś kurwobogacz. No, trochę na pół gwizdka, musisz jeszcze szczegóły dopracować.
        Przeciętny kurwobiedak nie wie i nie ma zielonego pojęcia, jak ważny jest plan działania, że właściwe przygotowanie to prawie połowa sukcesu. Dlatego kurwobiedactwo do znudzenia i do porzygu będzie sobie zadawało mnóstwo kurowbiedackich pytań z gatunku: a czemu mnie ktoś jebie, a kto mnie jebie, a za co mnie jebie, i w końcu czemu ja jebię za marne trzy i pół tysia.

        1

        0
        Odpowiedz
  5. Oczywiście, że bogacze oraz kurwobogacze nie mają takich problemów. Bogacze oraz kurwobogacze biorą sprawy w swoje ręce jeśli siódma z kolei wezwana ekipa fachowców odpierdala manianę. Wtedy te zapijaczone mendy z petami w krzywych ryjach szumnie zwane wykonawcami mogą co najwyżej gówno zobaczyć i bogacki środkowy palec zamiast biedackich czterech albo pięciu tysi (bez zusu).

    5

    0
    Odpowiedz
  6. Może ten jebany kurwobogacz zna kogoś, który za trzy tysie wykona zlecenie uczciwie i porządnie.
    Tylko nie daj się zrobić w chuja przez tego jebańca, który może chcieć kilka tysi za pośrednictwo.
    Udzielam Ci pozwolenia aby mu przyjebać w kły z pożytkiem dla wszystkich i oby moje słowo stało się ciałem a ten kurwobogacz musiał odwiedzić dentystę. Ma od chuja kasy jak twierdzi to wstawi sobie tytanowe jedynki.
    Pozdrawiam i życzę sukcesu.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. No, czyli jednak w czymś są dobrzy.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Oni wiedza jak maja to zrobic dlatego sa fachowcami i niczego nie musza ogladac. Sam se lepiej zrob, mieszkasz tam cale zycie i wiesz jak to wyglada.

    -Testo

    0

    0
    Odpowiedz
  9. No i zaliczka na dobry początek, a potem ,,ani widu ani słychu”. Czasem tacy się zdarzają.

    1

    0
    Odpowiedz
  10. Życie kurwa..
    Życie

    0

    0
    Odpowiedz

Pierdolony kurwobogacz

Pierdolony kurwobogacz udający jeszcze bardziej pierdolonego bogacza leci w chuja ze wszystkimi na chujni.
Nikt rozsądny nie kupi jego posranych tekstów.
To oszołom wyobrażający sobie, że jest pępkiem świata a w rzeczywistości jest jebaną gnidą usiłującą dowartościować siebie poprzez jebanie wszystkich innych.
Ten śmieć pewnie zapierdala najchujowszą robotę za najchujowsze wynagrodzenie a kreuje się na jebanego kurwobogacza.
Jebać go, niech się pierdoli i żyje w swoim wyimaginowanym, pojebanym świecie.
Wcześniej czy później ten zjeb będzie opierdalał gały aby mieć na chleb
Chuj z nim!.

13
4
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Pierdolony kurwobogacz"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie stawiamy kropki po znaku interpunkcyjnym..
    Mgr.inż Grammarnazi

    2

    2
    Odpowiedz
  3. Sam jesteś pojebem, bo dałeś się wciągnąć w jego zabawę schodząc tym samym do jego poziomu.

    1

    2
    Odpowiedz
  4. Kurwobogacz zrobi kurwogryla Gryl kielbasa najtansza wodka i browar z Biedry Wstawi zdiecia na fb i inne kretynskie portale Bedzie relacja z kurwogryla u kurwobogacza

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Sobota, 2 września , 13:21
    Leżę w śpiworze w mojej dziurze . Prawdopodobnie to Covid 19 . Nie wykluczam , że to już ostatnia prosta . A trzeba się było szczepić , jak rektor nas zmuszał .
    Nie czuję zapachu cappuccino , ani smaku pączkow z nadzieniem waniliowym. Jak tylko poczuje się lepiej , co mam nadzieję wkrótce nastąpi , cisnę na mojej 125 na Wrocław. W szafce mam fajne leki ( narkotyczne ) . Gdyby to była jednak ostatnia prosta , to niedobrze , bo oprócz doktorant Kasi , nikt nie zna lokalizacji mojej kwatery.
    A teraz do sedna : pojawiła się tutaj osoba ,zwana kurwobogaczem. Bardzo śmieszne teksty wychodzą tej osobie – administrator tego ekskluzywnego forum , jak czytał ostatnio, to pierdolnął głową w monitor . Szkoda tylko , że mu z doktoratem nie wyszło . No ale nie każdy ma taki zapał do wiedzy , jak ja .
    Co zaobserwowałem : kurwobogacz jest ewidentnie trollem , natomiast wy , drodzy Państwo, publikując kolejne wpisy na jego temat, dajecie mu tylko satysfakcję i nakręcacie do dalszej twórczości .
    Ja sam mam niewiele ponad 3,5 k (netto) , a mnie jego teksty śmieszą . Może czas wyciągnąć kij z dupy , proszę Państwa i cieszyć się życiem ? Tak niewiele nam pozostało. W moim przypadku ,jeśli to ostatnia prosta , to bardzo niewiele . Ale mam to gdzieś .
    Brakuje mi towarzystwa . W następnym wpisie podam może dokładną długość i szerokość geograficzną mojej dziury licząc na to , że jakaś ładna desperatka z Wrocławia lub z okolic , raczy mnie odwiedzić i dowieźć ciepłe bułeczki . Ale męskim towarzystwem też nie pogardzę . Będziemy wcinać słone paluszki.
    Kończę już , bo chyba mi lepiej i cisnę na Wrocław.
    Załączam wyrazy szacunku
    Doktorant Sławek

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Doktorancie Sławku, mam nadzieję, że jako naukowiec poda Pan długość i szerokość swojej dziury (geograficzną oczywiście 😀 ) na tyle dokładnie, że nie będę zmuszona szwendać się godzinami po jakimś lesie i nawoływać Pana. Bo bułeczka będzie lekko nieświeża (chyba że mam być jak Marysieńka dla Jana III Sobieskiego).
      Pozdrawiam, Beata.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Droga Pani Beatko !
        Oczywiście , że podam dokładną lokalizację . Lubię tylko świeże i pachnące bułeczki . Dzisiaj przywiozłem do dziury dwa krzesła oraz stolik, a jutro z wydziału pożyczę agregat prądotwórczy i ekspres do kawy .
        Zapraszam
        Doktorant Sławek

        1

        0
        Odpowiedz
  6. Dla ciebie Pan Kurwobogacz, pizdusiu. Jak tam, odespałeś pracowitą nockę przed jebaniem nadgodzin na taśmie?

    6

    3
    Odpowiedz
    1. Jebany w dupę Jaśnie Panie Kurwo—bogaczu sam zapierdalaj na taśmie za 2 tysie bo za 3,5 pracują inni mądrzejsi od ciebie.
      Dajesz dupy za jebiąc za 2 tysie.
      Obciągnij majstrowi to zarobisz więcej a jeśli chcesz jeszcze więcej to zapierdalaj na Centralny polerować gały pasażerom.

      0

      1
      Odpowiedz
  7. Zamknij tą dupe, tu siedzi twój człowiek!
    -Kononowicz

    2

    0
    Odpowiedz

Powrót do szkoły

Siema. Cieszycie się że powrót do szkoły? Chodze do liceum i powiem wam że martwi mnie powrót do jebanej szarej rzeczywistości w tej smutnej jak pizda szkole gdzie każdy dzień wygląda tak samo i życie przelatuje między palcami. Nie uczę się źle ale jednak to nie żadna przyjemność. Najgorsza rzecz jest taka że salę gimnastyczną mamy w osobnym budynku i na wf trzeba popierdalać w śniegu. Ale jeszcze gorszą rzeczą jest jak muminek staje i jest ten strach że zawoła do tablicy XD

5
4
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Powrót do szkoły"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pójdziesz do Mesia napierdalać w płyty chodnikowe kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba pod dozorem krokodyli, to zatęsknisz za liceum, patałachu.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Człowieku, my mieliśmy w szkole średniej belfra od w-f, który w styczniu kazał nam zapierdalać całe dwie godziny lekcyjne kółka dookoła budynku truchtem w -7 stopni (w-f był rano) i nie było kurwa zmiłuj. Więc nie rób z siebie cipy, chłopie.

    1

    2
    Odpowiedz
  4. Polecam brom.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Wymyśliłem dla Was pewien żart:
    Wraca tata z wywiadówki i pyta się syna:
    – Dlaczego się nie uczysz? Ja to się nie uczyłem bo akceptowalnego komputera nie miałem, a Ty jaki masz powód?
    – Ale tato, ja mam komputer z 4 kwartału 2014 roku! On ma prawie 10 lat!
    – Jakbym ja miał taki komputer w gimnazjum to bym się dobrze uczył.
    Po czym zlał go pasem i się w końcu zaczął post-millenials jeden uczyć.
    ***
    Dziękuję za uwagę.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ja też wymyśliłem:
      Wraca kurwobiedak z tyrki i rozmawia z lustrem:
      – Dlaczego jebię za miskę ryżu?
      – Bo jestem chujowym serwisantem i nie wiem, czy prawy gwint odkręca się w lewo czy lewy gwint w prawo.
      – Muszę wziąć się za siebie, kupię sobie darmowego Turbo Pascala. Już za dwa tygodnie, ot tak z dupy, zostanę superinformatykiem i będę napierdalał apki za biedackie dwa i pół tysia miesięcznie.
      Po czym przyjrzał się sobie bliżej w lustrze i stwierdził, że jest spasioną łajzą z dwiema prawymi rękoma.
      ***
      Wypierdalaj z takimi chujowymi „żartami”.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. synek pójdziesz do roboty to ze łzami bedziesz chciał wrocic w te zasrane i wypierdziane krzesła

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Smutne życie to zobaczysz jak skończysz szkołę

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Zaczniesz skuwać płyty jumbo kilofem u Mesia przez 12 godzin pod dozorem krokodyli, to będziesz chciał wracać do szkoły.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Pójdziesz do pracy to z rozrzewnieniem i nostalgią będziesz wspominał czasy w szkole.
    Nie marnuj czasu, wyrywaj dupy i korzystaj z życia pókiś młody.
    Później czeka Cię tyrka w robocie, zrzędliwa żona i wkurzające dzieci.
    Może Ci się powiedzie w życiu i wygrasz los na loterii i ten sposób będziesz miał jedno zmartwienie mniej tzn. skąd wziąć kasę.
    Raz na tydzień spotkasz się z kumplami na browara i będziesz mógł chociaż na chwilę zapomnieć od codziennego kieratu.
    3maj się i powodzenia.

    3

    0
    Odpowiedz
  10. Siema, pocieszę cię, za jakiś czas skończysz szkołę i zamienisz jebaną szarą rzeczywistość w smutnej jak pizda szkole na szarą rzeczywistość w smutnej jak pizda pracy.

    1

    0
    Odpowiedz
  11. Ja skonczylem swoja licbaze i niesamowicie sie ciesze z tego ze to pieklo jest juz za mna. Nie wiem jakim cudem nie ochujalem od tego wstawania o 6, by wrocic do domu o 17, odrobic lekcje, umyc sie, pouczyc i o 23 isc spac i tak w kolo. Teraz wstaje o 9 a w okolicach 15 koncze pracowac. Moim zdaniem dopiero to mozna nazwac porzadnym work-life ballance, szkoda ze nie dalo sie tak jakies 10 lat wczesniej. TBH do licbazy jak chodzisz to se ogarnij jakas dziewuche, bo potem bedziesz mial ciezej o fajna, nieuzywana laske. Chyba ze masz ten temat w dupie to skup sie zeby to skonczyc i napisac dobrze mature z matmy i angielskiego. Pozdro.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. O co chodzi z tym cięższym zdobywaniem cipek po skończeniu szkoły/studiów? Ruchałem w szkole, ruchałem na studiach, a teraz rucham jeszcze łatwiej i to te właśnie szkolne, pierwszo-drugoroczne studyjne. Nie wiem o czym wy kurwa mówicie. Jak się nie zapuścisz, coś umiesz, dobrze wyglądasz, nie masz już pryszczów, masz kasę, najmujesz już pewnie jakąś kawalerkę zamiast pokoju lub pokoju u starych. Dopiero w takich warunkach możesz zostać prawdziwym jebaką z licencją. Według mnie lata 30 – 35 dla gościa to najlepszy czas na robienie prawdziwego cipkowego spustoszenia lokalnie, a nawet globalnie! aagrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Nie chodzi o cipke a o znalezienie sobie dziewuchy

        0

        0
        Odpowiedz
        1. To nie są przypadkiem dobra komplementarne? Ugrywasz sobie cipkę, jak to specjalnie i pełną poczytalnością nonszalancko nazwałem, wiesz czego chcesz, czego szukasz, wiesz czego wymagasz, jest mięta (obydwu-kurwa-stronna) i jak wszystko się zgadza to musi tu być jeszcze Twoja decyzja, a nie kurwa same motylki i wahania nastrojów.

          0

          0
          Odpowiedz
  12. Siema. Cieszycie się że powrót do pracy? Chodzę do pracy i powiem wam że martwi mnie powrót do jebanej szarej rzeczywistości w tym smutnym jak pizda budynku gdzie każdy dzień wygląda tak samo i życie przelatuje między palcami. Nie pracuje się źle ale jednak to tylko krajowa i bonus za dobrego pracownika. Najgorsza rzecz jest taka że trzeba wstawać o 5, bądź nocka, a zimą popierdalać w śniegu na przystanek, bo samochód nie odpalił. Ale jeszcze gorszą rzeczą jest jak szef przychodzi i że coś znowu spierdoliłeś XD
    Kochanieńki tak będziesz miał całe życie, chyba że wyższy los ci pisany. Ciesz się przynajmniej jeszcze, że masz darmowe utrzymanie.

    0

    0
    Odpowiedz

walę dynks od rana i nie żałuję

Wszyscy znajomi przestrzegali mnie przed dynksem czyli denaturatem ze niedobry że wykręca albo szkodzi.
A ja kupiłem kilka butelek i od tygodnia rozrabiam sobie z sokiem malinowym. Całkiem dobrze wchodzi i chyba przejdę na dynks, bo tańszy… nie widzę skutków ubocznych oprócz lekkiego bolu nerek i żołądka…
Ps. Ja nie żartuje jak coś.

4
8
Pokaż komentarze (29)

Komentarze do "walę dynks od rana i nie żałuję"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Człowieku chcesz OŚLEPNĄĆ od dynksu?
    Dynks zawiera metanol, który powoduje stopniową utratę wzroku i jest to proces nieodwracalny bo uszkadza nerwy wzrokowe.
    Możesz też umrzeć ale lepsze to niż zostać niewidomym.
    Czytaj na stronie wylecz.to/choroby-i-objawy/denaturat/

    2

    3
    Odpowiedz
    1. Chłopie, denaturat od dawna nie zawiera metanolu. Jest jedynie skażony, żeby jego smak uniemożliwiał bądź bardzo utrudniał konsumpcję.

      2

      0
      Odpowiedz
    2. aaaaa to stąd ten żart usłyszany u sąsiada alkoholika.
      „Pij pij bo się ciemno robi” =_=

      4

      0
      Odpowiedz
  3. Gorzelnie go nienawidzą , znalazł sposób jak się zachlać 90% szybciej i taniej niż zwykłą wódą

    7

    0
    Odpowiedz
  4. Miałem kiedyś kumpla, który spróbował w wieku 15 lat. Przez chlebek. Jak my mieliśmy 17 to zaczynaliśmy naszą przygodę z alko, a on już nie mógł. Powodzenia w przesuwaniu życia mordko.

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Tytuł chujni zaczynamy z dużej litery.
    Że, a nie ze i przed że oraz przed jak dajemy przecinek.
    Nie zaczynamy zdania od A.
    Bólu, a nie bolu.
    PS. Nie znasz polskiej interpunkcji, jak coś.
    Mgr.inż Grammarnazi

    0

    5
    Odpowiedz
    1. Nie znasz zasad pisowni języka polskiego?
      W skrótach kończących się na literę „r” nie stawiamy na końcu „. „, dlatego prawidłowo piszemy mgr , dr , itd. Natomiast w innym przypadku stawiamy „.” inż. , prof. itd.

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Ludzie, to nie Grammarnazi tylko podbaza sobie jaja robi. Zluzujcie poślady. P.S kradnijcie krokodyle i jeździjcie bez biletu. I nie zapominajcie o sumiennym skuwaniu płyt chodnikowych kilofem przez 12 godzin. Może Pan wasz Mesio okaże łaskę i dniówka starczy wam na puszkę paprykarza i puszkę Kustosza mocnego.

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Piszemy mgr inż. a nie Mgr. inż do kurwy nędzy.
      Ile razy będę Ciebie poprawiał matole?

      1

      1
      Odpowiedz
    3. mgr inż. do kurwy nędzy, a nie Mgr. inż
      Ja pierdolę jaki to jest oporny na wiedzę tłuk.
      Tyle razy go poprawiałem a ten dalej swoje z tym Mgr. inż

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Trzy wysrywy pod rząd. Jesteś jak sraczka, chroniczna sraczka. Podpisuj się:
        Chr. Sr.
        Możesz bez kropek, oba te skróty „kończą się na literę r”, pieprznięty tłukumatole.

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Nie zrozumiałeś „pieprznięty tłukomatole”.
          Jeszcze raz wyjaśniam baranie:
          magisteR czyli mgr , doktoR czyli dr ale
          inżynier czyli inż. , profesor czyli prof.
          Chroniczna Sraczka jak piszesz nie skraca się do Chr. Sr. bo taki skrót nie istnieje, natomiast istnieje skrót HWDP co oznacza zbliżony językowo, podobny skrót HCWD czyli Chuj Ci W Dupę.
          Dotarło do Ciebie mistrzu ortografii?

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Już? Wysrałeś się? Ulżyło, prawda? To dalej jusz wiesz gdzie wypierdalać żeby wiesz gdzie jebać za biedackie wiesz ile.

            1

            0
            Odpowiedz
          2. Nie jusz jebany tępaku a już.
            Teraz możesz sam wypierdalać i jebać za biedackie trzy tysie.

            1

            0
            Odpowiedz
    4. No i widzisz, kurwa!
      Nie wiem ile masz lat, ale podejrzewam coś typu dawnej gimbazy (specjalnie niegramatycznie).
      BEZ pozdrowień (bo mnie też, kurwa, obraziłeś, ale przynajmniej masz za swoje).
      A, jeszcze coś.
      „Jebanym nieudacznikiem” (dokładnie tak mnie nazwałeś) to najwyżej ty możesz być.

      0

      1
      Odpowiedz
  6. Takie typki lansuja swoj mierny zywot na fb Robia hujowe zdiecia swoich hujowych mord

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Porada całkowicie darmowa.
      Polskie znaki narodowe takie jak ą, ę, ć itd. piszemy wciskając prawy Alt. Jeżeli klawiatura jest spierdolona i nie działa prawy Alt to uruchamiamy klawiaturę ekranową.
      Chuj, chuja, chujowy a nie huj, huja, hujowy.

      1

      1
      Odpowiedz
  7. Człowieku zamiast walić dynks kup sobie najtańszą gorzałę i zrób sobie z niej lewatywę.
    Małą ilością napierdolisz się jak messerschmidt ponieważ wchłonie się do krwioobiegu.
    Rozcieńcz ją do takiego stopnia, żebyś wytrzymał ból w dupie, jako że wóda pali odbyt.
    Najtrudniejszy pierwszy krok ale stopniowo przyzwyczaisz się.
    Zacznij od 50 ml, później 100 ml a jak dojdziesz do wprawy to możesz wlać w dupę nawet pół litra.
    Tylko przed lewatywą dobrze się wysraj bo szkoda gorzały jakbyś miał ją wysrać.
    Ostrzegam przed lewatywą z dynksu bo chuj go wie jak może to się skończyć.
    Życzę sukcesu i napisz później jak było.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Messerchmitt a nie messerschmidt, pijaku jeden. Pisać taki nie umie, ale pijackie niuanse o sraniu wódą zna.
      Grammarnazi

      0

      2
      Odpowiedz
      1. Tępaku jebany messerschmitt a nie jak pierdolisz messerchmitt.
        Nie wiesz to się nie wpierdalaj między wódkę a zakąskę.
        Pierdolony „inteligent” się znalazł i będzie pouczał kurwa.
        Wypierdalaj analfabeto, nieuku i bęcwale.

        2

        0
        Odpowiedz
    2. To ty chcesz go zabić ? 50 ml to zdecydowanie za dużo, może mu to siąść za grubo , na pierwszy raz lepszy byłoby 5-10ml , nie więcej

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Dlatego radzę rozcieńczyć z 40% do 10% i dopiero zrobić wlew doodbytniczy.
        Stopniowo zwiększać stężenie alkoholu we wlewie i ilość lewatywy.
        Pełne mistrzostwo osiąga się po wlaniu w dupę czystego spirytusu ale to już jest hardcore dla profesjonalistów.

        1

        0
        Odpowiedz
    3. Tak, a potem rak okrężnicy i sranie do worka stomijnego przez nową dupę na brzuchu. Świetna porada.

      1

      1
      Odpowiedz
  8. Dynks, dynks, dynks,
    am lukin fo a gut tajm,
    dynks dynks dynks

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Dynks, dynks, dynks
      I’m lookin’ for a good time
      dynks dynks dynks

      0

      0
      Odpowiedz
  9. Cicho, bo dowalą nam akcyzę i nie będzie tak tanio.

    2

    0
    Odpowiedz
  10. Ale żeś patałachu głupi, głupszy nawet niż 3 krokodyle różańcowe , które Pan twój, Mesio, w zasadzawce na terenie zakładu trzyma. Słuchaj patałachu , bo Pan twój się tu produkuje dla twojego dobra :
    Słyszał kiedy o czymś takim jak alkohol do dezynfekcji ( Jego Ekscelencja Wielmożny Pan Byczywąs robi na tym nalewkę wisniową ).
    Wiesz , patałachu tępy , czym to się różni od denaturatu , który w swojej bezdennej głupocie wlewasz w swój patałaszy żołądek ? Ano tym , że w przeciwieństwie do denaturatu ( który zgodnie z jakimiś głupimi przepisami może zawierać do 3 procent metanolu – a głupimi, bo jak taki denaturat znajdzie się w rączkach małego patałacha , to tragedia gotowa ) , zawiera około 64 do 68 procent etanolu ,oraz 6 do dwóch procent izopropanolu. Musiałbyś patałachu ze dwa litry na dobę 70% takieho alkoholu wypić , żeby sobie zaszkodzić , a i tak nie zejdziesz z tego łez padołu.
    W przeliczeniu na złotówki ,to litr tego alkoholu ( w kanistrach 5 litrowych , kosztuje 8 złotych – taniej niż denaturat, nie ?
    Dlatego głupi jesteś ./ Mesio

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Aha, to dlatego, kurwa jego mać wte i nazad, skrót IPA w piwie IPA znaczy IsoPropyl Alcohol. A może głupi jestem?

      0

      0
      Odpowiedz

pierdolone biedaki udające sytuowanych

Nic mnie nie rozpierdala tak jak te biedaki jebiące na linii w fabryce ale najki albo puma musi zjeb mieć.
Druga sprawa co mnie rozjebuje auto: oczywiście obsrane stare bmw albo obszczane audi. Na Fiata czy Forda taki przygłup nawet nie spojrzy.
Haha żałosne.
Btw jebac biedaków którzy udają tutaj bogaczy we wpisach. Nie potraficie mnie podrobić zjeby. Ja zarabiam między 35 a 40 koła miesięcznie. A jeżdżę fordem explorerem zjeby i nie muszę udawać wielkiego pana.
Ciągnijcie mi druta.

14
1
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "pierdolone biedaki udające sytuowanych"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Poleruj berło.

    1

    5
    Odpowiedz
  3. Bij pięciu na jednego.

    0

    4
    Odpowiedz
  4. Przed jak dajemy przecinek.
    Nike, a nie najki.
    Jebać, a nie jebac.
    Nie zaczynamy zdania od A.
    Co ci po zarobkach 35-40 koła, jak podstawy gramatyki leżą.
    Mgr.inż Grammarnazi

    2

    6
    Odpowiedz
    1. Kurwa mać mgr inż. a nie Mgr. inż

      4

      2
      Odpowiedz
  5. I tak Panu twojemu Mesiowi możesz co najwyżej ser spod pyty lizać, albowiem ja jedyny w Polsce bujam się po mieście złotym i kuloodpornym Bugatti Chiron, patałachu. P.S Pięć stów w łapę, CV w zęby, bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i zapraszam cię pod Łódzki Wydział Fabryczny. Szybie oprowadzenie po zakładzie, a następnie jego ekscelencja Byczywąs przydzieli ci stanowisko przy płytach chodnikowych, które będziesz przez 12 godzin skuwał tępym i przedwojennym kilofem pod dozorem krokodyli różańcowych. Może przy odrobinie chęci i pokory w 2 lata uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach, zdartym gumolitem i telewizorem Rubin oraz na Bmw E36 stan igła klima do nabicia.

    2

    4
    Odpowiedz
  6. Ile płacisz za polerowanie gały pierdolony kurwobogaczu? Mogę ci wypolerować gałę za 100 tysi. Wiesz czym nadęty chujku?
    Szlifierką kątową z korundową tarczą jebany pedale.
    Tak ci wypoleruję, że aż iskry pójdą z twojej gały.
    Wchodzisz w to cwelu w dupę jebany?
    Pierdolony pedziu, jebany kurwobogaczu wal się tępy bucu i chuj ci w ryj.

    3

    6
    Odpowiedz
    1. Brawo! O takie komentarze nic nie robiłem. Kocham was chujanie za wasze teksty

      0

      4
      Odpowiedz
    2. Wystękał kurwobiedak zestresowany tym, że znowu musi jebać nadgodziny w sobotę żeby zarobić na raty za wypierdzianego smartfona, którym przyszpanuje podobnym sobie przychlastom na oszczanej ławeczce przed blokiem.

      8

      0
      Odpowiedz
  7. Najki, puma, 35 koła miesięcznie, a gość się czuje jak syn francuskiego arystokraty z dworkiem na wzgórzu w Prowansji hahahaha jacieżpierdolę hahahha gościu, nie przestawaj bo naprawdę można się czasem uśmiechnąć.

    Pozdrawiam, zadowolony z życia kurwobiedak.

    2

    6
    Odpowiedz
  8. Jebana cioto chyba dawno nikt ci nie przyjebał w kły i wysłał do dentysty. Piszesz się na to chujozo?

    1

    6
    Odpowiedz
  9. Bardzo dobre teksty pisze kurwobogacz . Mogę prosić o autograf ?
    Mam nadzieję, że robisz MaSe – a jak nie to zacznij .
    Bogdan ,Trener

    6

    1
    Odpowiedz
  10. Najgorsza kurwobiedota patologia nieroby smierdziele wpierdalaja na ryjbuka- fb zdiecia swoich burackich mord jakie to maja bogate zycie bo wstawia zdiecia z …….gryla club innej biedabiesiady badz zdiecia znad jeziora czy parku Co za pojebani ludzie

    7

    0
    Odpowiedz
  11. Ale jednak coś cie boli, a wg. tego co piszesz powinienieś kłaśćchuj, a nie żalić się na chujni.
    Mam wrażenie, że zera ci sie popierdoliły przy wypłacie 😉

    0

    3
    Odpowiedz

Nie nawidze tego kraju

Prosty przykład idzie ktoś ulicą podknie i wywróci się i z 8 na 10 osób się smieje ? Jakie trzeba mieć ójowe życie żeby się z czegoś takiego śmiać. To nas właśnie różni od uśmiechniętych włochów którzy uśmiechają się do siebie a jak się podkniesz to minę mają jak upadający! A u nas buahha Boże jaka wiocha jest w tym kraju na każdym kroku!!!

20
4
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Nie nawidze tego kraju"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. W Polsce jak w lesie. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem

    4

    1
    Odpowiedz
  3. No ja kiedyś widziałem jak dwóch chłopaków śmiało się ze starszego pana bo przewrócił się na chodniku i to było smutne ale innym razem jak pani pod sklepem zasłabła i się przewróciła to inni chłopacy podbiegli pomóc tak więc wszystko zależy od miejsca moim zdaniem

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Ma Pan rację, wszystko zależy od nasilenia cech kurwobiedackich i współczynnika delty jebania na taśmie. Główny Analityk Antykurwobiedaka

      1

      1
      Odpowiedz
  4. Marna prowokacja.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Ciemny analfabeto, piszemy potkniesz zamiast podkniesz. Nie pisz wszystkiego tak jak słyszysz, tempy bucu.
    Grammarnazi

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Ja pierdolę a Ty jesteś lepszy teMpy bucu?
      Kurwa jak pisze się tempy bucu czy tępy bucu?
      Coś Ci się pojebało z ortografią.
      Jak mam Ciebie nazwać:analfabeta, nieuk, nizina umysłowa czy może tępy buc?
      To nie jest prosty błąd zwany potocznie literówką, tylko grubego kalibru.
      Popraw się Grammarnazi.
      Zajrzyj czasami do słownika ortograficznego.

      4

      0
      Odpowiedz
      1. Już? Wysrałeś się? Ulżyło, prawda? No to teraz zapierdalaj jebać na nocnej zmianie za trzy tysie, migusiem.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Pierdolę trzy tysie i jebanie na nocnej zmianie. Sam zapierdalaj.

          4

          0
          Odpowiedz
        2. Już wysrałem się i mi ulżyło, a teraz możesz mi spokojnie obciągać, tylko umyj zęby.

          0

          0
          Odpowiedz
    2. Pierdol sie baranie!!!! Moze ludzie maja problem z jebana klawiatura

      1

      0
      Odpowiedz
      1. …siĘ!!!!moŻe majĄ z jebanĄ klawiaturĄ.

        1

        1
        Odpowiedz
  6. Jeszcze coś: nienawidzę piszemy łącznie. Uwaga jak wyżej.
    Grammarnazi

    4

    1
    Odpowiedz
  7. „Życie w Polsce jest jak tarzanie się w gnoju”.

    2

    1
    Odpowiedz
  8. Zluzujcie majty. Nie wiecie, że polski to jeden z najtrudniejszych języków świata?? Wszyscy jesteśmy bardzo mądrzy, że go umiemy. Powinniśmy być z siebie dumni.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Polska język trudna język powiedział Mokebe z Ugandy. Szczy chrząszcz siedząc na najwyższym krzaku. Sz…cz…rz…kórfa mać język można sobie połamać ale wiem, że jak Polak powie ty kórfo bo ci zapjerdole to trzeba spjerdalać i to szszsz..ybko.

      5

      0
      Odpowiedz
    2. Podobno właśnie dzięki temu mamy dużo lepszy start do nauk języków obcych niż dziesiątki innych narodowości.

      4

      0
      Odpowiedz
    3. Ciemne kurwobiedactwo jebiące za trzy tysie na ogół nie zna polskiego. Wziełem, poszłem, a czego tak, co sie stao. Kurwobiedak nie musi znać polskiego żeby w monopolowym kupić flaszkę bełkocząc „wyno pahyhiem” swoją zawszoną zapitą i śmierdzącą mordą.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Kurwobogacz nie musi zapierdalać do sklepu po flaszkę bo mu przywiozą uprzednio szczając do niej.

        3

        0
        Odpowiedz
  9. Przywiezlem, dełem, bede, to mówią stare grzyby ze wsi. W miastach mówi się poprawnie. W jakimś artykule napisali, że polski jest tak trudny, że sprawia nawet kłopoty obywatelom kraju. No i jest to prawda niestety.

    3

    0
    Odpowiedz
  10. Ludzie wasze komenty są mega zabawne. Świetna jest ta chujnia. Od razu poprawia się humor!

    3

    0
    Odpowiedz
  11. Komentarze nie na temat-WYPIERDALAĆ

    0

    0
    Odpowiedz

Słaba forma wyzywającego od „kurwobiedaków”

Uhuhu, coś słabo i niemrawo. Tylko kilka zdań wyzwisk wobec „kurwobiedaków”?Czyżbyś już nie miał siły, tępy głupi fiucie? Czyżby twój repertuar ograniczał się do wyzwisk na poziomie meneli, których podobno tak strasznie nienawidzisz? Pisz więcej chuju, to więcej ludzi będzie cię wyzywać, a wtedy będzie bardzo fajnie.

5
5
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Słaba forma wyzywającego od „kurwobiedaków”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś menelem, jak chcesz żeby cie zwyzywał ktoś mądrzejszy to czemu nie zwróciłeś sie do mnie?
    -Testo

    4

    2
    Odpowiedz

No co tam, kurwobiedaki?

Żadnych nowych wpisów? Pewnie dlatego, że jebiecie (za marne biedackie trzy tysie) do czternastej i jeszcze najtańszego kebaba opierdalacie w drodze powrotnej. Jak trzeba mieć nasrane we łbie żeby codziennie wstawać przed piątą rano bo do biedackiej tyrki trzeba zdążyć. Uuuuuu, ale kurwobiedactwa.

7
9
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "No co tam, kurwobiedaki?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Z chuja spadłeś?
    Jeb się kurwo—-bogaczu.

    0

    3
    Odpowiedz
  3. Dobrze kurwa, leeecisz z tymi kuurwami!
    -Testo

    1

    2
    Odpowiedz
  4. Wolę opierdalać najtańszego kebaba niż najdroższą gałę jak ty kurwobogaczu, na którą ciebie stać.

    1

    4
    Odpowiedz
  5. Powiedz to na glos na zywo zydowska kurwo, ale tego nie powiesz bo byś mial łeb kurwo rozjebany

    3

    4
    Odpowiedz
    1. W końcu znalazł się ktoś kto to powiedział, tacy ludzie boją się mówić takich rzeczy na głos bo ludzie by ich zmasakrowali

      0

      3
      Odpowiedz
      1. Hola hola! Nie „ludzie” by ich zmasakrowali tylko ewentualnie jakieś zapyziałe, zaszczane kurwobiedaki zmęczone jebaniem za trzy i pół tysia na rękę (uwzględniając biedacką tyrkę w weekendy i nocki) wysrałyby czcze pogróżki tutaj na chujni.

        TL;DR: bla bla bla, nie zesraj się.

        1

        1
        Odpowiedz
  6. Ale trzeba bo to jest wymug bo stara wypierdoli z chałupy. Ja pije co pije, pije kurwa zeby zapomniec. Zrobilbym napad na bank. Nawet bonka nie mogłem puścić na stołuwce bo bym dostał w pizde. Waliło sie typuw w pizde! Szlugi sie jarało!

    0

    3
    Odpowiedz
  7. Jestes pusty jak otynkowana blachara Pierdolisz jak pustak – lachociag

    1

    2
    Odpowiedz
  8. Niech ci będzie, śmieciu. Dołączę do innych Chujowiczów życząc ci raka, ewentualnie rozjechania na przejściu na pieszych przez jakiegoś wariata. To drugie jednak tylko pod warunkiem, że ów wariat nikomu innemu nie zrobi krzywdy, a za wyżej opisany uczynek spotka go zasłużona nagroda. Nie pozdrawiam, kurwo.

    0

    3
    Odpowiedz
  9. Zapomniałeś dodać sobie 40 łapek

    2

    3
    Odpowiedz
  10. Gówno kurwobogaczu, zbliża się wieczór więc umyj zęby, zakładaj pedalskie ciuchy i zapierdalaj na Centralny opierdalać gały.

    1

    2
    Odpowiedz
  11. Trzeba pracować żeby zarobić na własny samochód i dom, potem samochód i dom trzeba utrzymać a to kosztuje, trzeba więc pracować, a ty co kurwobogaczu? Dalej mieszkasz z rodzicami? Zacznij pracować to też będzie cię stać na własny dom i samochód.

    1

    1
    Odpowiedz