Wkurwia mnie to ze moja jebana stara każe mi chodzic do roboty, nie po to męczyłem sie w technikum zeby chodzic do roboty w fabryce z osłami bez szkoly i zarabial gówno tak samo jak oni. Stara szmata zamiast dać mi czasu na szukanie pracy to kaze mi zapierdalac w byle jakim gownie, a roboty nie mam zamiaru szukac nowej jak mam obecną, a oszczedzac tez nie mam zamiaru na miezzkanie bo to bezsens, za darmo nie bede nic robil. Pierdolona szmata, tylko pracuje za kare z jej powodu, inaczej bym sie zwolnil, jak sie zwolnie to ta bedzie pizde darła mi nad uchem, nadejdzie godzinna zemsty dla nich, tylko bede miał moc finansową i niezależność, odpłacę sie tej kurwie za to, i to ostro.
Włącz rozrywkę = Wyłączysz głosy
2023-03-26 19:26I mówię tym jebanym głosom by się odpierdoliły i zamknęły swoje krzywe ryje, bo chce kurwa coś więcej w życiu robić niż tylko grać, oglądać filmy/seriale i słuchać muzyki.
Wtedy tego gówna w ogóle nie ma, bo ustaliłem, że są to Fale Alpha w mózgu, czyli odpowiedzialne za rozrywkę.
Ależ kurwa ile mogę się rozrywkować!!!
A jebane głosy włączają się, gdy są Fale Betha w mózgu, czyli myślenie o pracy lub innych pożytecznych zajęciach.
Jebańce (te głosy) nie zamykają się.
Teraz się zamknęło to gówno, bo to forum to dla mnie rozrywka.
Skoro to gówno samo się nie spuszcza to ja kurwa zamknę tym jebanym głosom krzywe ryje i spuszczę to gówno gównianych głosów w toalecie życia.
Fekalia trzeba się pozbyć raz a skutecznie!
Od wielu lat błagam to gówno a to gówno i tak pierdoli jakbym nic nie powiedział.
To jebane gówno nie szanuje moich granic i mojego mówienia NIE.
Teraz ja zamknę temu gównu krzywe ryje za pierdolenie mi w kółko jedno i to tamo i chuj z tego zawsze wynika!!!
Głosy wypierdalaj i chuj ci w krzywy ryj!
Komentarze do "Włącz rozrywkę = Wyłączysz głosy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Najlepszy lek na „głosy” to Niepierdol, dostępny w każdej aptece bez recepty.
01 -
Odpowiedz
Nie błagaj gówna, ono cię nie słucha, a w zapachu nic nie dorówna. I pij siku byka, bo się fajnie po nim pryka.
20 -
Odpowiedz
Właśnie po to tu jestem – po rozrywkę o 2 w nocy, bo betagłosy nie pozwalają spać! Czyli nie tylko ja.
20 -
Odpowiedz
No nie są fale alpha downiaku, schizofrenia ma jakiś problem z dopaminą czy chuj tam wie w dupie to mam.
-Testo02 -
Odpowiedz
Weź idź kurwa do szpitala psychiatrycznego i skończ pierdolić.
-Testo11 -
Odpowiedz
„Głosy wypierdalaj” hahahaha
Polubiłam Cię, chłopie!00
Najważniejsza jest niewiara.
2023-03-26 19:25Proszę ten post nie naginać do wiary, bo to wręcz przeciwnie jest, to jest niewiara, to kurwa choroba psychiczna o nazwie schizofrenia.
Na internecie znajdziecie mnóstwo artykułów, że schizofrenia to nie wiara a wiara to nie schizofrenia, lecz niestety się to przeplata wzajemnie, dlatego największą chujnią u chorego psychicznie jest to, że głosy i halucynacje i urojenia religijne PODSZYWAJĄ SIĘ pod Boga.
Bardzo ciężko jest to rozpoznać przez to, że zewsząd w religijnym społeczeństwie – nawet w tak obłudnym – człowiek chory słyszy, że „Bóg istnieje i mówi do ludzi poprzez natchnienia”.
I kurwa dlatego uważam, że najlepszym złotym kluczem do wyleczenia się z psychozy religijnej jest kurwa całkowite wyparcie się wiary tak daleko, aby nie tylko nie słuchać tych „natchnień” (głosów), a trzeba przede wszystkim przestać tak bardzo NIE wierzyć w boga, żeby to stało się to dla chorego oczywistą oczywistością, że nie ma żadnego boga.
Że np. jak ktoś użyje słowo „bóg”, żeby chory nawet nie wiedział co znaczą te litery b-ó-g.
I tak żaden bóg choremu nie pomaga nigdy w niczym a za to głosy pierdolą non stop swoje kurewsko farmazony, co po wielu latach jest nieziemsko wkurwiające w trybie natychmiastowym.
Ile razy można kurwa w kółko jedno i to samo przez wiele lat i zawsze ale to zawsze chuj z tego wynika!!!
Jebane głosy zagadują człowieka na śmierć.
Komentarze do "Najważniejsza jest niewiara."
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Weź niacynę.
00-
Odpowiedz
Dlaczego?
11
-
-
Odpowiedz
tak tak świat się sam stworzył, wybuchło se tak o i ten powstały galaktyki. idź stąd.
22-
Odpowiedz
O mój boże,
dzięki ci,
że nie istniejesz;
ale za to jest tu patałach, którego trzeba wyedukować.10 -
Odpowiedz
To gdzie jest twój bóg teraz na ukrainie?
Może pomaga uchodźcom?
Może zapobiegł wojnie?
Może pomaga biednym zdobyć forsę, by mogli też uciec do PL jak ich bogaci rodacy?
Może nie ma na Ukrainie śmierci niewinnych i bezbronnych, bo WSZECHMOGĄCY bóg ich chroni?Teraz ów brak pomocy boga pomnóż sobie proporcjonalnie do wymiarów wszechświata razy wszystkie stulecia/tysiąclecia;
a następnie zanim coś napiszesz pomyśl.10 -
Odpowiedz
Mnie też zastanawia istnieje innych planet;
ale to co dzieje się na całej naszej planecie jest dla mnie dostatecznym dowodem na nieistnienie boga.10 -
Odpowiedz
No twój komentarz też jest dowodem, że boga nie ma.
Bo jakby był twój bóg dobry, to i ty byś był dobry dla mnie.
A jesteś zły.
Bóg może i istnieje, ale na pewno nie jest dobry – tak samo jak i ty!10
-
-
Odpowiedz
To masz w końcu schozofrenię czy jesteś wieżący , czy może jest jakaś inna opcja ?
00
Bezwarunkowy dochód podstawowy dla wszystkich !
2023-03-26 19:25„Praca uszlachetnia”.
I to nie na zasadzie, że zostanie się królem (jak swego czasu reklamowało pracuj pl), ale na zasadzie, że jak się pracuje (a nie tylko udaje, że się pracuje) to człowiekowi szajba nie odwala, bo człowiek nie popada w marazm; praca również uszlachetnia, bo człowiek zamiast mieć ciągłe libacje/imprezy 24h przez 7 dni w tygodniu i robić ciągłe burdy i ino narzekać na wszystko i wszystkich a samemu będąc gównem ludzkim na pasożytniczym socjalu – to się pracuje i rozwija się.
Socjale powinny być dodatkiem, ale nie kurwa podstawą bytu przez całe życie.
Wniosek: ty koleś za to jesteś pasożytem, bo preferujesz Bezwarunkowy Dochód Podstawowy dla wszystkich.
Jakbym ja to miał to i tak będę pracować!
Komentarze do "Bezwarunkowy dochód podstawowy dla wszystkich !"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Niektóre prace poniżają, upokarzają. Gdyby moi znajomi ze studiów, którzy teraz są sędziami, radcami, robią kariery w korporacjach i polityce, dowiedzieli się, czym się zajmuję, dupy odpadłyby im ze śmiechu. Ale w moim przypadku nie mogło to wszystko skończyć się inaczej, jak tylko robotą przy łopacie. Tak to jest, jak ma się dobrą pamięć, ale niedostateczne umiejętności analityczne i mierną odporność psychiczną.
01-
Odpowiedz
To na pewno bardziej skomplikowane.
Czy sami sobie poradzili czy raczej ktoś się za nimi wstawił? (bynajmniej nie do nieistniejącego boga).10 -
Odpowiedz
Ja mam fatalne zdrowia, a raczej brak zdrowia.
Kurwa, ale wiem jak się z tego bagna wykaraskać – tylko, że brakuje mi odrobiny odwagi, by zaryzykować…10-
Odpowiedz
Ja wtedy mówię „raz kozie śmierć”, „raz się żyje” lub „ciekawe co się stanie” i wtedy to coś robię. Przetestuj ten sposób. Ja z takim podejściem już trzy razy nos prostowałem więc chyba działa haha ;=)
10
-
-
Słaba głowa
2023-03-25 10:35Wkurwia mnie to, że zawsze na urodzinach czy jakichś innych przyjęciach zawsze jestem pierwszy najebany. Po ćwiartce mam już helikopter, a z piw to wystarczą mi dwa rompery i potrafię mieć dwa dni kaca.
Komentarze do "Słaba głowa"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To nie pij. Najlepiej się bawić na trzeźwo i potem mieć świadome wspomnienia.
30 -
Odpowiedz
Bo pić to trzeba umieć!
Należy zakąszać i to tłusto wtedy obalisz ćwiartkę i nic nie poczujesz a spadniesz pod stół dopiero po 0,7l.00 -
Odpowiedz
Zwiększ masę i kradnij krokodyle. Ja tak robię, i nikt mnie nie potrafi przepić i stać mnie na puszkę Rompera extreme i czekoladowego mikołaja na zagryzkę.
20 -
Odpowiedz
Jak ćwiara kopie lub po dwóch piwkach już mocno szumi między uszami to w sumie masz fajnie. Ja bym się cieszył na Twoim miejscu, dwie dychy przy dupie i można iść w melanż 😉
20
Szczyty
2023-03-25 10:35Uprzejmie zawiadamiam o pisaniu szczytów od dnia dzisiejszego; 24.03.2023. Hanys
Komentarze do "Szczyty"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Szczyt cierpliwości to leżeć na kurwie i czekać na trzęsienie ziemi (w rejonie asejsmicznym).
10-
Odpowiedz
To nie na Śląsku. śrut
00
-
-
Odpowiedz
Szczytem to jest brak na chujni:
1. Mesia ;
2. Prezesa Euro Mebel;
3. Pojeba od gramatyki;
4. Gościa który podpierdala krokodyle i zapałki w psie gówna wtyka;
5. Władcy Lodolandii;
6 . Chłe , chłe
7. A nawet tego świra co pod każdą chujnią pisał ” rób doktorat „.20-
Odpowiedz
Tu typ od krokodyli. Ja tu jestem, ale admin ćpa zły towar i nie przepuszcza.
10 -
Odpowiedz
Ja jeszcze dodam:
8. Gość od rymowanek z piciem siku;
9. Gość od tostera Diablo i konsolki;
10. Rafał otaku oraz Rycerz seya czy jakoś tak10-
Odpowiedz
Nie dodawaj bo za dużo pieldolisz. ty szczylu
00
-
-
-
Odpowiedz
Słaba głowa nie nadaje się przy krokodylach: jedna sekunda nieuwagi i masz czaszkę przgryzioną między uszami. Załuż czepek pływacki z dużym kamieniem betonowym. Wolę hipopotamy albo słonie, ewentualnie nosorożce.śrut
00
Fobia ze sraniem
2023-03-25 10:35Mam w chuj opory przed sraniem gdzie indziej, niż w domu. Mam tak od dziecka, na całe szczęście podbazę miałem o rzut beretem od chaty, więc w awaryjnej sytuacji paliłem trampki, by oddać niestrawioną kiszkę w otchłań na własnym tronie. W szkole średniej jednak była już chujnia, bo wiadomo w jakim stanie męskie kible są – oszczane deski, a nawet podłoga plus co chwila ktoś wchodzi, więc stres to jest. Nie mogę sobie wyobrazić srania gdziekolwiek poza domem, na wyjazdach też się wstrzymuję, jeśli są krótsze niż tydzień – chuj wie, kto przede mną siadał na danym kiblu, a może być stara kanalizacja i kawał kloca przytka sracz i będzie wstyd, jak skurwysyn. Z odlaniem się nie ma żadnego problemu, sranie już niestety nie widzi mi się u kogoś.
Komentarze do "Fobia ze sraniem"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
„Nie mogę sobie wyobrazić srania gdziekolwiek poza domem, na wyjazdach też się wstrzymuję, jeśli są krótsze niż tydzień”. To już duża przesada. Brak wypróżnienia przez kilka dni może mieć bardzo chujowe skutki. Nie chcę Cię straszyć, ale poszukaj porady u specjalistów, psychologów, czy chuj wie kogo. I to szybko! Temat wstydliwy, ale lepiej się przełamać, bo za kilka czy kilkanaście lat możesz mieć duże problemy. Jakichkolwiek problemów związanych ze sraniem nie można lekceważyć.
20-
Odpowiedz
jakie tam duże problemy, będzie miał po prostu większą pojemność i zbiornik na szambo wewnętrzne, a tym samym będzie się rozwijał i mógł trzymać jeszcze dłużej, nawet powyżej tygodnia. Warto mieć marzenia, zaakceptuj siebie i trenuj naukę cierpliwości, albowiem przyroda nigdy nie działa w pośpiechu. Trzymaj tak dalej autorze (dosłownie i w przenośni)
02 -
Odpowiedz
Napisz na kartonie mazakiem: „Szukam chuja do dupy, mam zatwardzenie”, zawieś na plecach i stań pod toaleta publiczną na metrze Centrum. Szczyl
00
-
-
Odpowiedz
Od przedszkola przez podbazę, aż po szkołę średnią i teraz pracę mam twardą zasadę – rano przed wyjściem porządne wysranie się.
10-
Odpowiedz
Do ju ewry dej at morning mejk kupa?
10
-
-
Odpowiedz
Ale masz problem kurwa!
Złap się za chuja i zastanów się lać czy walić, bo obydwie czynności naraz wykluczają się.20 -
Odpowiedz
Powinieneś mieć swój własny przenośny kibel pod ręką .
30-
Odpowiedz
Pod ręką? Raczej pod dupą. Sru-
00
-
-
Odpowiedz
Pokochaj siebie!
20
Kloszard
2023-03-25 10:34kloszard to ja kurwa, tak śmierdze że jak wsiadam do metra z przodu to ludzie z tylu wysiadają. Ja nic nie czuje kurwa. Nawet kanary się nie zbliżają do mnie kurwa to jeżdrze na gapę cały dzień. Twarz mam czerwono fioletowa, krosty i zarost, bo się nie mogę golić. Ja pierdole. Chodzę od śmietnika do śmietnika i szukam puszki po piwie. Kloszar
Komentarze do "Kloszard"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Fioletowa twarz? Mesio, czy to ty lub Byczywąs po libacji denaturatem?
00-
Odpowiedz
Nie wiem, kurwa pije tylko wino czewone, prawie nic nie jem, tylko to co znajde w smietniku: kanapki niedojedzone, ….ale wszystko kaloryczne. Denaturatu-tu tu nie sprzedaja, ale jak sie poprosi przed restarab, to dadza kebab….jak zebrakowi…Wystarczy powiedziec „salem alejkum” i wyciagnac rekaw.Gare du Nord
00 -
Odpowiedz
to menele znajomi mojej antymatki kurwy !
00
-
Szczyty
2023-03-25 10:34Szczyt bezczelności: nasrać komuś pod drzwiami i kurwa zadzwonić o papier.
Kloszard
Komentarze do "Szczyty"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Szczyt sprytu i zwinności niczym ninja – ukraść krokodyla i nie zostać zauważonym.
11-
Odpowiedz
To chyba miales jedna dlon plastikowa, ze sklepu „gadzety” w pustym rekawie.
00
-
-
Odpowiedz
Szczyt zręczności – ścisnąć dwuzłotówkę tak, żeby orzeł się zesrał.
11 -
Odpowiedz
Szczyt masochizmu – zjechać gołą dupą, po nieheblowanej desce, do wanny pełnej spirytusu.
01-
Odpowiedz
Sa jeszcze inne metody, tansze, bardziej gladkie; na szare mydlo do wanny z piwem.
00
-
-
Odpowiedz
Szczyt madrosci: gowno wie bo w dupie byl. Kloszard
00

Jak się odpłacisz?
Samodzielne mieszkanie to luksus a nie bezsens.
95% wyplaty na utrzymanie sie w pojedynke? Wyjebane na ten „luksus ” skoro mnie na nic nie bedzie stac, spax myć sie, zrec, pic i do roboty zapierdalac jak jebany niewolnik
To prawda, i mnie to wkurwia taka wegetacja.
Jednak uważam, że lepsze to niż użeranie się ze zrzędami (też mam taką antymatkę).
OK, to na co ty wydajesz swoją wypłatę?
I gdzie / z kim mieszkasz?
Mi też kurwa zrzędzi zawsze, gdy pracuję chwilę w jednej pracy a potem idę do drugiej.
Bo wolałaby żebym jebał zawsze w jednej i tej samej gównorozwojowej pracy dożywotnio!
A sama pracuje średnio po 10 prac w roku.
Ja przez takie kurewskie zrzędzenie (na wszystkie powody np. że sobie w ogóle nie kupię mięsa albo że kurwa kupię mięso) też zawsze myślę o wyprowadzce w trybie natychmiastowym.
Wolę mieszkać po obcych ludziach płacąc krocie niż kurwa użerać się z malkontentką 24/24h za darmo.
Widać technikum nie pomogło skoro nie potrafisz ogarnąć życia. Ta osoba którą tak wyzywasz ma więcej oleju w głowie niż ty.
Ta osoba gówno w życiu rovila, poza byciem kurwą, ups, kura domową. Moj stary tez nie lepszy, 30 lat jedną robote mial i emeryture teraz, dwie te osoby wg mnie mają gówno do gadania o życiu. A moje technikum bylo warte, tylko stara szmata chciala bym brał byle co, a nie szukał roboty z moim wyksztalceniem
Jesteś okropny. Bóg każe szanować rodziców. Żałuj i Go przeproś, matkę też.
W pustym gadaniu głupot.