Samo się rozpina

Jestem bardzo gruby. więc no dobra czasem przypadkowo mi się rozepnie rozporek.
Jebani ludzie przechodzą gapią się ale żadna gnida ludzka nie powie o co chodzi.
Gapią się, bo się za mnie śmieją i podśmiechują.
Jestem również biedny więc znalezienie na mnie odpowiednich spodni to ogromne wyzwanie, bo mam największy możliwy rozmiar spodni .
No dobra wiem, że nikt nie powie tak jak buty że masz rozsznurowane, to wiem, że nikt nie powie, że mam rozpięty rozporek, ale skoro nie stać was na takie słowa to po chuj się mi patrzycie i ze mnie drwicie w swoich móżdźkach?
Ten świat to pełno zboczonych facetów i starych bab.

4
2
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Samo się rozpina"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chujowa ta historyjka, tym bardziej, że wysrana z dupy.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Ale prawdziwa.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Oni się nie śmieją, ale uśmiechają. Gdyż zapewne w wyobraźni swojej widzą, jak z rozpórka twego , prężna pała twoja wyskakuje ( się domyśl co oni myślą ).
    Ps. Do kradnięcia krokodyli możesz mieć rozpięty rozporek, a nawet w samych gaciach robić.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Jak już to do pracy zdalnej hehe.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Żeby rozporek się nie rozpinał, załóż na ten element zamka, za który trzymasz, gdy go zapinasz, takie metalowe kółeczko, którym zczepia się klucze. Potem zapnij normalnie zamek, nałóż kółeczko na guzik i dopiero zapnij spodnie na guzik. Nie powinno za bardzo widać tego kółeczka i problem z głowy.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Kurwa to genialne!
      Sam to wymyśliłeś?
      Wielkie dzięki, bo to był mój wielki problem, bo sam jestem wielki.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Sama tego nie wymyśliłam 🙂 tylko Perfekcyjna Pani Domu w swoim programie. W momencie, gdy Rozenek pokazała ten trik, pomyślałam – komu to się przyda? A potem patrzę, wpis na chujni! Więc teraz wróciłam sprawdzić, czy komuś przydała się złota rada i proszę, oto jesteś 🙂 Dzięki za komentarz, bo aż milej, że ktoś tam jest po drugiej stronie i sobie pogadaliśmy

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Atrakcyjne kobiety też są zboczone.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. To schudnij, znajdź odpowiedni rozmiar spodni które nie będą się same rozpinać i nikt nie będzie sie patrzył. Wy grubasy myślicie że cały świat ma się do was dostosowywać. Nadwaga pare kilo rozumiem ale otyłość to patologia typie

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Sęk w tym, że żeby schudnąć muszę wpierw się nachodzić/naćwiczyć w tych spodniach, które opisałem.
      Ale dzięki za próbę pomocy, nawet tak nieudolną.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Ja mam ~30 kg nadwagi.
      Czy to jest parę kilo?

      0

      0
      Odpowiedz
  7. „No dobra wiem, że nikt nie powie tak jak buty że masz rozsznurowane, to wiem, że nikt nie powie, że mam rozpięty rozporek, ale skoro nie stać was na takie słowa to po chuj się mi patrzycie i ze mnie drwicie w swoich móżdźkach?” To pierwsze jest nawet bardziej chujowe, bo jak się ktoś wypierdoli przez rozwiązane buty, to może mieć porządnie przejebane.

    0

    1
    Odpowiedz
  8. Ja! Ja wiem: jesteś dotknięty przypadłościa: Lustrzyca. Nie jest to groźne, ale zaraźliwe: jak używałeś lusterka kogoś chorego już na to. Ja też to mam: brzuch typu „kaloryfer”, i nie możesz oglądać swojego fiuta jak tylko przez lusterko z odległości jednego metra. O brandzlowaniu nie ma mowy; ale musisz oglądać chuja codziennie: dużo małych żyłek co moga się zaciąć suwakiem w rozporku. śrut

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ja mam tylko sflaczałą oponkę.

      0

      0
      Odpowiedz

Milisekunda.

Irytują mnie te jebane wyścigi na przejściach dla pieszych.
Co to kurwa ma wam niby pomóc?
Ja prawie zawsze idę ostatni i nie obchodzi mnie to czy przejdę milisekundę wcześniej przed wami.

6
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Milisekunda."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Niektórzy się spieszą na tramwaj/autobus, ale większość to złośliwe ameby społeczne.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Bo bydło jest wytresowane, że jeśli zapali się czerwone to może to skończyć się mandatem.
    Przykład:postawiłem nogę na jezdni i zrobiłem krok kiedy zaczęło migać zielone, przyspieszyłem i słyszę rozmowę dwóch policjantów:
    -kasujemy go ?
    Na ten drugi:
    -nie bo był już na jezdni kiedy zaczęło mrugać zielone
    Pytanie do Ciebie specu od milisekund:
    Co by było gdyby ten drugi zgodził się z tym pierwszym?
    Jakie mam szanse przeciwko słowom dwóch policjantów?

    0

    1
    Odpowiedz
    1. I to, że tacy ludzie jak ten pierwszy służą w policji, to jest kurwa skandal!

      0

      0
      Odpowiedz
      1. A nie pomyśleliście, że może się dopiero niektórzy szkolą?
        Takie właśnie z was kurwa inteligenty.

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Tak się składa, że znam się na tych przepisach.
      Tylko ludzie albo się nie znają albo muszą nawet na przejściu dla pieszych pokazywać kim to nie oni są.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Pamiętaj podnieść wysoko jedna stopę…potem: krok i druga stopę, przed samochodem, który się właśnie zatrzymał przed pasami! Gwarantowane! że się wycofa parę metrów do tyłu i ominie „niewidzialną” przeszkode. Możesz się śmiać po drugiej stronie ulicy.śrut

    0

    0
    Odpowiedz

Wciskanie produktu

Byłem w pewnym sklepie.
Chciałem coś konkretnego kupić.
I proszę i mówię kasjerce, i potem powtarzam co chcę, i znowu powtarzam po co przyszedłem.
W końcu troszkę stanowczej odmawiam, bo ileż można powtarzać, że nie chcę tego czegoś co jest mi oferowane?
I żeby to były różne produkty a to był jeden i ten sam produkt KURWA.

4
1
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Wciskanie produktu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Łatwo byś znalazł w Łodzi taką rzecz, którą żyt w dupie trzymał.śrut

    0

    0
    Odpowiedz

Zupki

Cześć kurwa.
Chce się nażreć zupek chińskich, ale nie mam czajnika.
Czy ktoś mi podpowie jak mogę się najeść zupek bez czajnika?

3
2
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Zupki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jak masz bojler elektryczny, to nagrzewasz wodę na max i zalewasz Vifona , jak masz centralne w domu i bojler przy kotle , to tak samo robisz.
    Ps. Jak zalejesz zimną wodą , to też zupka dobra będzie i podniebienie twoje rozkosz przeżyje.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. A jak nie mam żadnego bojlera?!

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Łe, zupa zimna ohyda.
      To już chyba wolę spróbować dobrze upieczonego mięsa krokodyla.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. (gdybym oczywiście nie miał świadomości, że to krokodyl) hłe hłe hłe

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Ugotuj w garnku

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Dzięki za wpis, ale to dużo roboty.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Kup sobie grzałkę turystyczną, elektryczną i zagotujesz sobie wodę na zupkę.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. O dzięki ciekawe.
      Rozważe to.

      0

      0
      Odpowiedz

Nie stać mnie na prezenty

Ale w pojebanych czasach ja żyję (i wy też).
Kurwa co to jest, że będą sobie wszyscy składać życzenia, gdy – uwaga – mają w tym interes.
Podczas, gdy mnie nie stać na prezenty to ani kurwa mnie nie zapraszają na żadne śluby, wesela, komunie, chrzciny, wigilie to nawet mi życzeń nie wyślą na Święta.

7
2
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Nie stać mnie na prezenty"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Było nie być robakiem śmieciem biedakiem, tylko się za siebie wziąć. Kto do chuja chce spędzać czas z przegrywam?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. A ty niby jesteś wygrywem?
      To co robisz na chujni? hłe hłe hłe

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Dzięki za napisanie jak mnie kurwiarze spostrzegają.
      No niestety w tym społeczeństwie liczy się tylko kasa.
      Kto więcej sypnie kasą ten jest więcej warty.
      Życzę ci zatem, abyś i ty kiedyś był robakiem śmieciem biedakiem przegrywem wtedy zrozumiesz co napisałem.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. Pamiętaj, że każdego sytuacja jest inna.
      Ja pierdolę nie wystarczy czasem „wziąć się za siebie”.
      Przestań postrzegać innych przez pryzmat własnych ograniczeń umysłowych, OK?

      0

      0
      Odpowiedz
    4. czyli z tobą nikt nie spędza czasu haha

      0

      0
      Odpowiedz
    5. a ty jesteś niby wygrywem?

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Wyobraź sobie, że mnie na prezenty stać , a i tak nie daję nikomu, he he. Sami niech sobie kupią za swoje pieniądze, a potem mogą sobie wyobrazić , że to ja im wręczam ( zapewne tak właśnie czynią ) .

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Dlatego cię właśnie stać hłe hłe hłe

      1

      0
      Odpowiedz
  4. No, bo każdy liczy na zwrot wydanych pieniędzy na prezent.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Inwestycja: Wyrzeczenie się bieżącej konsumpcji ma rzecz niepewnych przyszłych korzyści.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Nauczyciel w szkole pytał się dzieci, jak wyobrażają sobie przyszłe święta: dzieci mowią najpierw: na niebie pojawi się taka ogromna dupa, ale dlaczego, pyta Miecio: bo tata powiedział że dostaniemy gówno na święta.

    0

    0
    Odpowiedz

Wkurzają mnie niscy faceci

Jestem dziewczyna studentka mam 186 cm i ostatnio jakiś kurdupel gdzieś z 10 cm niższy do mnie podbijał to mu powiedziałam że z karłami się nie zadaję. Przecież w szpilkach jestem od niego o dwie glowy wyższa. Ach te żałosne karły

8
23
Pokaż komentarze (28)

Komentarze do "Wkurzają mnie niscy faceci"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Żałosna prowokacja. Odrób lekcje dziecino.

    4

    1
    Odpowiedz
  3. To nie facet , który ma 176 cm jest karłem, tylko ty , wybrykiem natury jesteś ( jak ci co mają dwie głowy ).
    Ps. Do kradnięcia krokodyli różańcowych się nie nadajesz .

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Ja to wolę się nie nadawać hłe hłe hłe.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. To kilofem napierdalać będziesz w stare płyty chodnikowe , przez 14 godzin na dobę ( w naszym zakładzie w niedzielę i święta też pracujemy ).

        0

        0
        Odpowiedz
  4. Wezmie drabine i po problemie

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Chyba raczej szczudła hłe hłe hłe.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. A wiesz że takie „kobiety” o tym wzroście są uważane za potwory? Jesteś wynaturzeniem które jest nieludzko zdeformowane.

    Kobieta tylko do 180, powyżej to same behemoty.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Choć dałem like’a to nie musisz od razu sprawiać przykrości.
      Mogłeś to napisać jakoś życzliwiej.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Nie wierzę…

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Ja własnie takiej szukam! Mam 181 i tylko taki wzrost mnie interesuje, śliczna studentko. Napisz jakoś do mnie: mój nick to Bzibziak. Bizu

    0

    1
    Odpowiedz
    1. A ty kim jesteś? Studentem? Hłe hłe hłe.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Do chuja ” 2023-04-05 00:17″: po północy jestem niewidzialny, niemowa, głuchy. Studentem: za dnia, na 1 roku A. Medycznej, odbywam praktykę w prosektorium. Uuuuuuuuu!

        0

        0
        Odpowiedz
  8. A znasz przysłowie „wysoki jak brzoza, ale kurwa głupi jak koza” ?

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Nie, ale znam: „Chłop jak dąb, a jaja jak żołędzie”

      2

      0
      Odpowiedz
  9. A czego to jest wyznacznik?
    Że co kurwa? Nie będzie sweet foci na insta/fakebooka?

    Z jednym się zgodzę, że wysoki facet budzi grozę bardziej niż niski, choćby było odwrotnie.
    To niestety fakt.
    Ja jestem niski i choć mnie atakują nawet całe gangi bo wydaje im się, że jestem słaby… heh, WŁAŚNIE TYLKO IM SIĘ TAK WYDAJE !

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Łatwo nam-cie kopać w-dupę o 23.01. Dryblasy i dryb-laski

      0

      0
      Odpowiedz
  10. I wszystkie rady od pseudoznawców o pewności siebie poszły mu się jebać haha XD.

    Liczy się TYLKO kasa i wygląd.
    I koniec!

    3

    0
    Odpowiedz
  11. No dobra, całkiem atrakcyjne są długonogie blondynki, ale za to puste jak cholera…
    Więc suma sumarum bilans wychodzi na 0.

    3

    0
    Odpowiedz
  12. A napisz coś więcej o swoich rozmiarach i wymiarach hłe hłe hłe.

    2

    0
    Odpowiedz
  13. tja – na wzrost nie masz wpływu
    ale wy kobiety nie uważacie niskich mężczyzn nawet za ludzi to nie ma się co dziwić…

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Człowiek na wiele rzeczy nie ma wpływu np. to gdzie się ja urodziłem.
      I jakoś nikogo to nie obchodzi – a za to wszyscy mają wobec mnie jedynie same wymagania.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Znowu ty? co się brandzlujesz pod kołdrą w nocy?

        0

        0
        Odpowiedz
  14. Każdy facet jest kowalem własnego losu i do niego należy decyzja do ilu cm urośnie.
    Jebnij się w łeb głupia blondynko i nie ośmieszaj się idiotko!

    1

    0
    Odpowiedz
    1. 100% racji, wystarczy uwierzyć w siebie, wyjść ze strefy komfortu, a wszystko później dzieje się samo, wpadasz w tzw. „flow” i nie ma chuja żebyś nie órós —_—

      0

      0
      Odpowiedz
  15. Ty ” hłe hłe hłe” wymiarów ci ona nie poda. Co ma napisać – z tyłu deska , z przodu deska, jestem kurwa Tereska ?

    0

    0
    Odpowiedz
  16. Ale się tutaj rozpłakały wszystkie karzełki -180cm. Prawda jest taka że jesteście odpadami genetycznymi i pogódźcie się z tym sam mam 198cm. I znaleźć wysoką dziewczynę z klasą która by do mnie pasowała jest trudno. A widzie że autorka tą klasę ma bo wie czego chce 😉

    Odpisz mała to się spikniemy i się pośmiejemy z karzełków wspólnie ;D

    0

    0
    Odpowiedz
  17. Mam taki sam wzrost co Ty. Też bym był za niski? 😉

    0

    0
    Odpowiedz

Jebać starą muzykę

Mam osobę w rodzinie która lubi jakieś starocie typu Beatles Rolling Stones czy Pink floyd. Albo takie dinozaury jak Everly Brothers(Krążą legendy że tyranozaurus Rex był ich fanem). Albo jakiś blues z lat 40. Niech żyje Ed Sheeran, Harry Styles(One Direction to The Beatles naszych czasów), Cardi B, czy the Weeknd. Ze starych dekad to lata 80 są najświeższe bo Miami vice i gta vice city.

3
16
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Jebać starą muzykę"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Czytam czytam czytam i wszystko się zgadza dopóki nie dojechałeś do Bluesa z lat czterdziestych. Od bluesa z lat czterdziestych to Ty się odpierdol Kunegundo, zrozumieliśmy się Kunegundo? akysz!

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Jebać nowoczesną muzykę. I chuj, po temacie.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. TAK wieśniackie disco polo dla bezmóżdżków ze wsi

      0

      1
      Odpowiedz
  4. Wuj ci w nos badylarzu, o muzyce wiesz całe nic

    4

    0
    Odpowiedz
  5. Ale Eurodance z lat 90 to ty szanuj.

    3

    0
    Odpowiedz

Białe zęby

Jak wszyscy to robią, że mają białe zęby? Nie ogarniam. Jestem przewrażliwiony na tym punkcie i zawsze patrzę na to jakie kto ma zęby. Implanty, nakładki na zęby, profesjonalne wybielanie u dentysty, ba nawet środki do samodzielnego wybielania są w chuj drogie więc nie chce mi się wieżyć, że wszystkich na nie nagle stać. Jednak jakimś dziwnym trafem biedaki co ledwo wiążą koniec z końcem mają bielutkie zęby. Sąsiad nałogowy palacz wciągający dwie paczki marbolo i od którego jebie jak z popielniczki ma bielutkie zęby. Ciotka żłopiąca 5 kaw dziennie jak się uśmiechnie to oślepia kierowców, takie ma perłowe uzębienie. Kuzyn, jebana fleja która myje się raz na rok, o higienie jamy ustnej nigdy nie słyszał, a jego zgniły oddech powalił by konia też ma kurwa jebane białe zęby. Ja dbam o uzębienie i myje zęby dwa razy dziennie, a mimo to mam żółte zęby tak jakbym całe to żółte gówno dostawał w niechcianym prezencie od reszty świata. Wkurwia mnie to niemiłosiernie i w myślach ciągle boksuje się żeby odłożyć kasę i wybielić. Sęk w tym, że nie chcę sobie zniszczyć zębów i szkliwa jakimś gównem. Implanty to ostateczna ostateczność bo nie zastąpią prawdziwych zębów więc odpadają, nakładni niszczą zęby bo trzeba je permanentnie zetrzeć żeby nakleić nakładki no i klasyczne wybielanie które rozwala szkliwo. Dlaczego mnie pokarało żółtymi żebami gdy resza świata ma białe.

6
1
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Białe zęby"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kurwa, ja mam 25 lat i pół paszczy w plombach mimo szorowania dwa razy dziennie. Mój brat starszy – pół życia wyjebane w mycie zębów, za młodu chlał jabole i tanie piwa, wpierdalał cukierek za cukierkiem i jebany ma uśmiech jak gwiazda Hollywood plus ma tylko dwie małe plomby jeszcze z czasów szkolnych. I szukaj tu sprawiedliwości.

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Tetracykliny, którym w dzieciństwie karmił cię pediatra , gdy chory byłeś, zmieniają kolor szkliwa na żółtą.
    Ps. Jak nie masz problemów innych , to poszukujemy chętnych do kradnięcia krokodyli.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. A dlaczego go karmił?

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Ja co najwyżej mogę zgłosić się na polowanie w Amazonii hłe hłe hłe.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Geny, chłopie, geny. To jest tak, jak z odpornością organizmu i chorowaniem. Mój brat wyjdzie na trochę silniejszy wiatr i już tydzień z życia wyjęty, bo katar i 38 stopni. Ja popierdalam w kurtce założonej na krótki rękaw, bez czapki, w skarpetkach stopkach i niskich adidasach – nie wiem, co to grypa, chore zatoki itp.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Przecież macie te same geny hłe hłe hłe.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. na początek zmień pastę bo niektóre powodują że resztki jedzenia przyklejają się do zębów

    0

    0
    Odpowiedz
    1. które? albo na które?

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Ja mam białe, ale i próchnicę LOL.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. A czy jak ja mam żółtawe to to są białawe? XD

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Lekko żółtawe zęby (podkreślam lekko) są wytrzymalsze i mniej podatne na próchnicę, niż śnieżnobiałe.

    2

    0
    Odpowiedz

Nie mogę znaleźć ostatniego sezonu

Witajcie!
Niedawno przypadkowo znalazłem zajebisty serial.
Niestety nie mogę znaleźć ostatniego sezonu.
Szukam i szukam, i nigdzie nie znajduje.
Czy ktoś mi może coś poradzić?
Jest to stary serial sprzed 5 lat.
Nie miał nigdy premiery w PL, więc w TV pewnie się go nigdy nie doczekam.

2
2
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Nie mogę znaleźć ostatniego sezonu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. No to kurwa mow jaki serial to poradzimy

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Nie ma nic za darmo hłe hłe hłe.

      1

      0
      Odpowiedz
    1. czemu xD? hłe hłe hłe

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Proszę, oto link do pobrania całego sezonu:

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Ja nie pobieram.
      Ja chce tylko oglądnąć.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. podaj tytuł debilu

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Macie wystarczająco dużo opisane.
      Jednak taki debil jak ty nie umie czytać ze zrozumieniem kurwa.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Nie każdy ma IQ=80 albo mniej jak Ty tłuku, więc nie pierdol o rozumowaniu leszczu.

        0

        1
        Odpowiedz

Jebane godziny pracy.

Wkurwia mnie, że codziennie muszę wstać o 6:30 do roboty, to żeby się wyspać to muszę iść spać gdzieś o 23, a ni chuja nie chce mi się jeszcze spać o tej porze i coś bym sobie porobił. Już teraz patrzę na zegarek to jest 22 i denerwuje mnie, że zaraz będę musiał się położyć. Brakuje mi czasów wakacji, licbazy i studenckich, gdzie można było spać do południa.

Teraz to nawet jakbym chciał to nie dam rady spać tak długo, bo przez jebaną tą samą godzinę rozpoczęcia pracy już zegar ustawił mi się tak, że nawet weekend max do 8 śpię i już się budzę i nie mogę spać dalej. Niby to jest zdrowe mieć regularne godziny snu, ale jakoś ciągle śpię 6-7 godzin w tym samym przedziale czasowym i się nie wysypiam za wyjątkiem weekendu, gdzie śpię ta godzinę dłużej.

No, ale weź na Polskim wypizdowie, gdzie mentalność januszy z lat 90 nie pozwoli na żadne negocjacje godzin pracy.

9
5
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Jebane godziny pracy."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. 6.30???? Ja wstaję najpóźniej o 4.30 a o regularnych godzinach snu nawet nie marzę. W dupie masz przewrócone i tyle.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Ustal sobie dokładne godziny, w których chcesz spać (nie bierz pod uwagę jakiegoś wesela czy spotkania klasowego po dwudziestu latach raz na dwa miesiące bo tu jest całkowity spontan) i poszukaj roboty, która ma korzystne dla Ciebie godziny pracy lub ma całko-kurwa-wicie elastyczne godziny pracy. Słyszałem od kilku ziomeczków lub koleżanek, że tylko nabijają się jakąś kartą przy wejściu do roboty, a potem przy wyjściu i tam masz z automatu nabite ile godzin byłeś, a kiedy se przyszedłeś i wyszedłeś to ich całkowicie pierdoli. Jak takiej jednak nie ma w okolicy to tylko samozatrudnienie i ciśniesz jak chcesz, ja już np. 3 lata żyję bez budzika. Jak organizm wypocznie to wtedy się budzi i wszystko gra, a nie jakieś kurwa nienaturalne budziki budzącego ciałko w chujowym dla niego momencie, a potem cały dzień zjebany łazisz.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Uwielbiam spać do południa a do pracy wstaję wpół do piątej rano. O 6.30 jestem od godziny w pracy. Na chuj to pierdolić takie kocopoły.

    0

    1
    Odpowiedz
  5. A co to za praca?

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Jaka branża w której tyle januszy?

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Bo już odebrałeś swoją nagrodę.
    Niechaj wszechświat koryguje!

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Ja też mam poprzestawiany zegar snu.
    I trudno, jestem na forum XD.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. To kurwa wyobraź sobie, że ja nigdy się nie wysypiałem, poza sobotami jak byłem młodzieńcem.
    Ale zawsze było mi to wypominane.

    Tok rozumowania był taki:
    Mój ojciec chodził spać o 21 i wstawał o 6 rano, więc ja byłem tym gorszym, bo chodziłem spać o 3 rano i wstawałem o 11 rano.
    Tam było 9h patologicznego tyrana, a ja spałem 8h, ale jak to typowy janusz musiał zawsze innych poniżać, byleby siebie wywyższyć.
    Kiedyś wyrównam rachunki za wszystkie moje upokarzenia.
    NIE BĘDZIE LITOŚCI TAK JAK ON TERAZ NIE MA DLA MNIE LITOŚCI !!!
    Odbiorę to co moje!

    1

    0
    Odpowiedz
  10. Jak jesteś nocnym Markiem to nic nie poradzisz. Łączę się w bólu. Znam osoby, co przeszły na pracę zdalną i wreszcie się wysypiają, bo już nie pracują 8h, tylko śpią a potem się streszczają z robotą w mniej godzin i dają radę.

    1

    0
    Odpowiedz
  11. Chłopie ja wstaje 2:30 do roboty to jest dopiero jazda

    1

    0
    Odpowiedz