Sytuacja na cebulowym froncie nadziei

Wkurwia mnie ten piękny kraj. Tak, wkurwia mnie, że taki piękny kraj (pod względem historycznym, kulturowym) może być tak skorumpowany, tak zniszczony przez idiotów (rząd pana Tuska i innych),
przez przekabacone media i innych zjebów – lizodupów. Przypominają się czasy republiki szlacheckiej w RP obojga narodów, gdzie Polska była także rządzona przez pojebaną szlachtę dbającą o swoje interesy. Wkuriają mnie tacy idioci i po prostu lamusy i niedorajdy życiowe jak Sikorski, Tusk, ekscelencja pan Kaczyński
i po prostu inni. Nikt nie widzi potencjału w niemonopolowej partii Janusza Korwina Mikkiego, który naprawdę mądrze prawi. Wszystkie Janusze z naszej Polszczy
muszą oglądać tak oszukujące media jak TVN24,
czy inne gówno a zostawiają w tle naprawdę dobre media, tyle że nie upubliczniane jak MaxTV na youtube. Oczywiście wszystkie cebulaki głosują na PIS/PO.
Polacy, młode pokolenie! Możemy wiele – razem przeciwstawmy się złodziejom i korupcji kraju i łamaniu konstytucji
(współpraca premiera z narodowym bankiem dot. finansowania partii). W nas tylko nadzieja!

44
73

Komentarze do "Sytuacja na cebulowym froncie nadziei"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ten kraj musoi być zajebisty, skoro wydał takiego lachociąga jak moja loszka. Jej wiecznie jest mało, źle się czuje, gdy nie ma zapchanego pyszczka.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Większa ryba wpierdala mniejszą rybę i żaden Korwin, nota bene także Janusz, choćby się zesrał, w co szczerze ośmielam się wątpić tego nie naprawi. To nie Donaldy czy inne kaczory mają wpływ na rozwój sytuacji, ale globalne korporacje, które w obronie własnych interesów hamują lokalny rozwój gospodarczy poprzez niszczenie małych i średnich przedsiebiorców, a więc tak długo jak ten twój wazeliniarz będzie smarował swoje dupsko wyżej wymienionym lubrykantem na balach w ruskiej ambasadzie, twoje dupsko będzie puchło z bólu, nawet jak mu zamiast beretu wdadzisz na łeb koronę. Kumasz bazę?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ah, wy niezależni młodzi januszkowie. Tak samo otępiali po maxtv jak janusze po tvn24. Jedni i drudzy robią wodę z mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wypierdalaj z tym politycznym spamem, pierdolony bocie od JKMa – kolejnego pojeba, który funkcjonuje w polityce od 1990 – tak jak cała reszta, jest takim sammym zjebem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do 4@ A ty zapewne spierdoliłeś z kraju co ? Cwaniaku zajebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chcieliście katomatoły katoprawicowych wartości szlacheckich sarmackich i jaśniepańskich bo komuna sie nie podobała to macie!:D teraz widzicie z bliska na czym owe wartości polegają! Będziecie znów na pana tyrać za miske ryżu jak było przed wiekami a nawet przed wojną a panowie będą fundować sobie obiadki za 1500 zł i wojażować po świecie. Modliliście sie do Żyda w niebie o wolną od komuny(ciekaw jestem w czym ta niewola sie przejawiała jak mieliście wczasy, kolonie, opieke medyczną, samnatoria, urlopy i gówno w robocie sie przemęczaliścieXD) POlskie to macie. hehehe> Taka będzie ta wasza umiłowana przez żydowskiego boga Polska niewolnicza i jaśniepańska. Jutro do kościółka a w poniedziałek do roboty!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bardzo wątpie by Korwin mógł cokolwiek. To jest raczej tylko taki bohater dla mas. Czasem się takich wystawia by ludziom dać ułudę nadziei, że będzie lepiej. Ludzie się będą na nim skupiać a w międzyczasie gówno dalej będzie się lać. Realnie u władzy są satanistyczni możni kabaliści z banków i wielkiego przemysłu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tylko Kongres Nowych Prawiczków! Prawiczki są nie monopolowi, a wszystko to wina lewaków, żydów i masonów. A. Zrób laskę Korwinowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. SAMA PRAWDA POLSKA UPADA A ROBIĄ TEN SYF POLITYCE TVNY TVP GW I INNE OSZOŁOMY CHCA BYS MY BYLI U NICH NIEWOLNIKAMI ,TAKI NIEMIEC POSTAWI FABRYKE OPLA DA CZŁOWIEKOWI Z 2TYS I POLAK SZCZESLIWY ZE NIE STAC GO PO 3 LAACH NA ZAKUP TEJ PIEKNEJ ASTRY Z 2014 ROKU TAK JAK STAC NA TO NIEMCA ZARABIAJĄCEGO TE 2 TYS EURASÓW KURWAAAA

  0

  0
  Odpowiedz
 11. do pana z pod 1 weź ty się pierdolnij w łeb , najlepiej kowadłem już po raz któryś widzę ten twój kretyński komentarz , kiedyś był mesio później Jan Boczywąs a teraż jakiś debil od loszki , podejrzewam że ta twoja loszka to nic innego jak twoja własna zasrana obleśna łapa.Przestań walić tego konia i oglądać redtube bo ci na łeb już bije.Ktoś dobrze napisał o debilach bez rozumu komentujących nie kiedy poważne wpisy na tej stronie.Nie pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ozjasz Goldberg czyli przechrzta Januszek i wszystko jasne.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do 7. Więc tak, ja należę do tej znienawidzonej przez Ciebie grupy, choć nie uważam się za matoła, bo mam wyższe wykształcenie, i to nawet nie z teologii, oraz umiem obsługiwać wiele urządzeń np. toster, ale to co prawisz o tej rzekomej niewoli za komuny – to masz rację ! Przybiłbym Ci piątkę, ale pewnie się brzydzisz. Tylko to nie Bóg za to odpowiada, a ludzie; co tu wiara katolicka ma do rzeczy, co ma do głupoty i ciągłego niezadowolenia ludzi ? Może nie generalizuj aż tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ad.13. W waszej bibli pisze że władza pochodzi od boga. Modliliście sie do maryji z klapy bolka o „uwolnienie was od komuny” więc jak nie bóg to kto was uwolnił? Żydy? Ale ten bóg to żyd! Ale jeżeli bóg nie odpowiada to po co sie do niego modlić? Ciemnota ciemnota i głupota w tym kraju a ciemnocie można sprzedać wszytsko. Wygra zawsze prawicowy katol klękający pod krzyżem a nie mądry człowiek.

  0

  0
  Odpowiedz