Szanowny Panowie Profesorowie Doktorowie itp….

Jestem niezwykle poważnie wkurwiona i ponadprzeciętnie zdegustowana faktem, że wielu panów (i parę pań się znajdzie), którzy posiadają tytuły naukowe (z którymi miałam do czynienia) uważają, że sam fakt posiadania owych pierdolonych tytułów pozwala na poniżanie studentów i uważanie się na chuj-wie-jak-ważnych ludzi. Droga elyto intelektualna. Choćbyście byli i profesorami na wysokości i ponad – Na szacunek i wdzięczność trzeba sobie zasłużyć! Rzucam na was pogardę!
Bez poważania – studentka

40
74

Komentarze do "Szanowny Panowie Profesorowie Doktorowie itp…."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Damn it! To bardzo dobry wpis! Z poważaniem, studentka! :d

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Stawiam, że oblałaś egzamin poprawkowy ze statystyki albo logiki. Profesor litując się, w zamian za pozytywa zaproponował ci striptiz na biurku, a ty odmówiłaś. Chłop chciał sobie tylko pooglądać – cóż w tym złego ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. po zdobyciu tytułu magistra/profesora/inżyniera też będziesz patrzyć na wszystkich z góry jak to całe buractwo z tytułami

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Rzucać to można klątwę. A ludźmi się gardzi. Jak się po polsku nie potrafisz poprawnie wysławiać, to nie dziwne, że ludzie się z Ciebie naśmiewają.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. @4 -> była taka piosenka w bajce o Tadku Niejadku z cyklu „Bajki Grajki”
  Rozchodziło się o rzucanie kotletów w stronę Tadka-Niejadka porwanego przez złe balony. Dzidek śpiewał i z szelek, jak z procy strzelał jedzeniem „…. jeden rzut, drugi rzut, rzuca, rzuca, łapie łapie, tak jak, tak jak z nut …” Może o takie rzucanie autor miał na myśli.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja pogardzam zarówno tymi doktorami i profesorami,którzy tak naprawdę chuj wiedzą a nie mają odwagi czegoś w życiu zrobić,tylko trwają na uczelnianych etatach,jak i cymbałów którzy idą na studia bo nie mają pomysłu na życie.
  A człowiek naprawdę wartościowy i na poziomie,swoje tytuły ma w dupie.
  Cytuję”jestem profesor zwyczajny…tak jak kiełbasa”:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Godny wpis, „rzucam na was pogardę” to moim zdaniem bardzo kreatywne użycie języka polskiego i nie ma co autorki ganić. Choć uważanie się „na” ludzi to już nieco gorzej 😉 i jeszcze ‚wielu panów uważa’, a nie ‚uważają’. Ale poza tym wszystko spoko i się zgadzam. Z poważaniem – student (z jednym tytułem)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Poniższy dowcip wiele wyjaśnia. Pzdr:
  Jest sesja egzaminacyjna. Profesor zadaje pytania studentowi ale student nie odpowiada na żadne z nich. W koncu profesor się go pyta:
  – Czy wie pan kto to jest student?
  – Nie – odpowiada
  – Student to jest takie gówno, które próbuje dopłynąć do wyspy magister.
  – A wie pan kto to jest profesor? – pyta student
  – Nie
  – Profesor to jest takie gówno, ktore dopłyneło do wyspy magister i teraz robi fale, żeby inne gówna nie dopłynęły.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bachachachacha! Ostatni komentarz był zabawny 🙂
  Pozdrawiam, szczególnie studentki, i zapraszam na „konsultacje” – dr inż. 😉

  0

  0
  Odpowiedz