Szczera chujnia

Czytuję chujnie już od ponad 2 lat, czasem nabazgrałem coś w komentarzach, ale dopiero teraz naszła mnie chęć aby wyrazić swoje zdanie na temat, o którym nie mam nawet z kim pogadać.
Ilekroć wyjeżdżam z mojego miasta i obserwuje ludzi w różnych zakątkach Polski tym bardziej nienawidzę do niego wracać. Nienawidzę pracy, ludzi którzy otaczają mnie na ulicach i w firmie. Całego tego jebanego syfu. Ktoś powie „Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma”, może i jest w tym trochę racji, ale mam już kurwa dość wścibskich „koleżanek” i „kolegów” z pracy, których jedyną rozrywka jest jechanie po innych w czasie przerwy na fajkę. Kto ile ma wolnego, dlaczego kurwa tak dużo, pewnie liżę dupę kierownikowi, znowu wziął L4, znów dali mu urlop.Banda hipokrytów,która tylko czeka aby zniszczyć efekty Twojej pracy, aby coś spierdolić aby przełożeni mogli się doczepić. Bo niby dlaczego miałbyś mieć lepiej od innych. Coraz częściej mam ochotę zostawić to bagno, opuścić pole pełne strachów na wróble wypełnionych zawiścią i fałszem. Znaleźć jedyną osobę która mnie zrozumie (tak kurwa nie mam kobiety :/ ).
Pozdro dla prawdziwych

55
71

Komentarze do "Szczera chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak, jak piszesz jest w całej Polsce. Jak chcesz coś zmienić w swoim życiu, to musisz wyjechać. Dublin, Londyn, BRD, LUX, CH i inni czekają! Nie zwlekaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. typowe dla polactwa

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Daję 5* i tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jest tak wszędzie 🙂 Dlatego wydaje Ci się,że wszędzie lepiej, bo poznajesz każde miejsce jedynie od tej przyjemniej strony, jakbyś posiedział dłużej to wychodzą brudy na wierzch.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. bez ryzyka nie ma życia. jeśli masz mało do stracenia tam gdzie żyjesz, wyjedź

  0

  0
  Odpowiedz