szczyle

Nienawidzę tego, gdy banda nastoletnich szczyli siedzi na boisku,pod blokiem i zaczepiają, prowokują ludzi niejednokrotnie dorosłych, przy których wyglądają jakby wyszli z Oświęcima jakimiś durnymi tekstami, wyzwiskami, próbując w ten sposób często popisać się przed równie durnymi laskami w przedziale ich wieku. Debilu jeden z drugim, co próbujecie w ten sposób odreagować ? Stary wam pod prysznic wchodził czy co ? Za dużo energii macie to wypierdalać na budowę targać wory z zaprawami. Co gorsza, takim szczylom nie grożą żadne konsekwencje prawne a gdy ktoś dorosły da się sprowokować i natłucze takim gnojkom po pysku to idzie siedzieć a jeszcze nie daj boże ojciec któregoś z tych małolatów okazałby się byłym sędzią lub byłym policjantem to już totalnie przejebane.

19
4

Komentarze do "szczyle"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku Nikoli to poruchasz sobie do woli.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Poleruj berło, powalaj potwora, pstrykaj prącie, kradnij aligatory, poskramiaj ogiera, bzykaj dmuchane lale, pij siku byka i prykaj, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki i podpierdalaj zszywacze, długopisy, papierosy, mleko z lodówki i kawę. Ja tak robię i stać mnie na Amarenę i czerwone Westy.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zawsze wtedy zatrzymuję się i pytam spokojnym głosem czy wystąpił jakiś problem. Bo jakby szukali to ja z przyjemnością i możemy zrobić nawet trzy na jeden, patrząc jednocześnie głęboko w oczy największemu chojrakowi (największy znaczy najbardziej pajacujący żeby złapać za cycka po godzinach „najładniejszą” Karynę ze stada). Sprawa zawsze wtedy się wyjaśnia i żadnego problemu nie było, nawet ta „najładniejsza” Karyna piszczy, że on tylko żartował. Na kilkanaście podobnych sytuacji tylko raz zdarzyło mi się, że jakiś nastoletni chojrak/przecinak wyskoczył z łapami. Skończyło się tylko na bardzo szybkim lewym prostym kontaktowym, ale tak żeby nie zrobić krzywdy tylko żeby urzeczywistnić, że był jeszcze słabszym chujeńkiem niż myślał, że był do tej pory. Na zakończenie jedynie dodam, że nie piszę tutaj wymyślonych historii i siedzę przygarbiony z brzusiem przed lapkiem, a po prostu 11 lat rekreacyjnego treningu kick boxingu daje taki spokój na ulicy, że naprawdę wszystkim polecam skoczyć na salę i również uzyskać takie samopoczucie, bez względu na wiek, jedną z 80 płci czy poglądy polityczne. Lepsze zdrówko i wypierdolona w kosmos pewność siebie na każdej płaszczyźnie życiowej, nawet przy obsłudze klienta reklamującego betoniarkę zakupioną siedem lat temu na zarejestrowaną w wirtualnym biurze spółkę z o.o. z doklejonym wspólnikiem w celu uniknięcia ZUSu ;)))))

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Ja jestem za samosądami, uważam, że jak komuś dzieje się krzywda to powinien mieć możliwość samemu wymierzyć sprawiedliwość.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Pietrek rękoczyn spode Łodzi? Kopę lat! 😉

   1

   2
   Odpowiedz