Szpitalne życie

Kurwicy już dostaję w tym szpitalu. Moja mała siostrzyczka miała poważną operację na kręgosłup, złapała zakażenie w tym pierdolonym szpitalu i siedzimy tu już 4 tydzień, musieli robić drugi zabieg oczyszczania kręgosłupa. I ja się pytam jak ona do kurwy nędzy miała nie złapać bakterii skoro sala pooperacyjna jest przechodnia? Remontują dach kliniki i co 5 minut jakieś pierdolone robotniki całe ujebane zapieprzają przez tą salę. Nie mówiąc o tym, że sala pooperacyjna znajduje się pomiędzy świetlicą a łazienką, więc cały czas ktoś tamtędy zapierdala zostawiając za sobą otwarte drzwi. Dziecko ma rozjebane całe plecy, dren przepływowy, 3 kroplówki, spałaby najchętniej cały dzień, ale jak kurwa ma spać skoro cały czas ktoś przez tą salę zapierdala i zostawia otwarte drzwi na świetlicę, na której jest takie darcie? A ja tylko zapierdalam i zamykam te drzwi. Skoliozę operują tylko tutaj, nie ma możliwości wyboru innego szpitala, najlepsze jest to że oddział dla dorosłych jest odjebany jak w tvnowskich „lekarzach”, a że dzieciaki siedzą w takim syfie to już mają w dupie. Trzeba było spierdalać operować to gdzieś w Niemczech, ale któż wiedział, że tak to tu wygląda. Polska, kurwa mać.

140
107

Komentarze do "Szpitalne życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak to kurwa jest w naszej pojebanej Cebulandii.Spróbuj może porozmawiać z jakimś ordynatorem,czy kimś innym kompetentnym,a jak nie to może napisz jakąś formalną skargę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to byłoby cię stać, żeby opłacić porządną służbę zdrowia. Mnie obsługuje sam ordynator największego i najbardziej prestiżowego szpitala w Wawce. Jak boli mnie głowa i mam kaca, to dzwonię na specjalną linię bez kolejki. Po paru minutach podjeżdża do mnie najlepiej wyposażona karetka w mieście, wysiada dwóch sanitariuszy i ordynator. Ordynator podaje Alka Seltzer na jedwabnej poduszce i szklankę francuskiej wody mineralnej. Od samej oprawy człowiek czuje się lepiej. Ale ja płacę podatki, zatrudniam ludzi. Znaczę Coś na tym świecie. A ty jebiesz gdzieś na taśmie za 800 zł brutto. ZUSu z tego parę złotych miesięcznie i chciałbyś za to chuj wie jakiej obsługi. Ciesz się, że w ogóle was zoperowali. Zdajesz sobie sprawę, ile ta operacja kosztuje? Dwudziestu twoich matizów by na to nie starczyło. To jest socjalizm – nie dość że za darmo patałachów leczą, na koszt moich podatków, to jeszcze narzekania.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. do@2- jesteś nie dorobionym gimbem debliu

  0

  0
  Odpowiedz
 5. typie od kebapa, napisz jakąś pełnometrażową chujnie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powiem ci coś żałosny piździelcu. y Życzę tej twojej jebanej kurwie siostrze, a żeby zdechła. Z przetrąconym kręgosłupem pały już raczej nikomu nie opierdoli, a na co komu taka kobita?! Mam nadzieje, ze zakażenie ją zajebie i zdechnie. Wszystkim wyjdzie na zdrowie i nikt nie będzie musiał leczyć takiego nikomu niepotrzebnego kurwiska z moich podatków.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA, to wiedziałbyś, że publiczne szpitale są dla biedaków i masochistów. Prawdziwy człowiek interesu podatki płaci we wspaniałym Księstwie Andory, a leczy się w prywatnym szpitalu. W moim szpitalu kładę 150 tysi na stół i najlepsze lekarki i pielęgniarki są gotowe spełniać moje wszystkie potrzeby. To co masz w marnych pornosach, to nic w porównaniu z tym, na co ja mogę sobie pozwolić w szpitalu. Codzienne odwiedziny najładniejszych stażystek, które uczą się dogłębnie anatomii. U mnie nigdy nie remontują szpitala podczas pobytu pacjentów w danym miejscu, zaś wszystkie sale są klimatyzowane z własnym obiegiem powietrza i neutralizacją drobnoustrojów w promieniach gamma. Nie mam do czynienia z żadnymi bachorami na świetlicy. Sala ma 40 metrów kwadratowych i jest wyposażona w najlepszy sprzęt i przedmioty. Na sali leżę sam i jest ona idealnie wygłuszona od hałasów zewnętrznych. Pościel jest z jedwabiu, sztućce ze szczerego złota, szafki na przedmioty są z najlepszej klasy mahoniu. Podłoga jest tak czysta, że można z niej spożywać pokarmy. Ubikacja lśni czystością, a wszystkie urządzenia sanitarne są wykonane ze srebra. To najlepszy szpital w Polsce, jednak dostęp do niego mają tylko Ci, którzy znają Marka Belkę – przezesa NBP. Oferuje on specjalną walutę – banknoty o wartości 1000 złotych. Nigdy nie zobaczycie ich na oczy, bo do tego potrzebny jest odpowiedni status majątkowy i społeczny. Dla waszej ciekawości, odpowiem, że w tym miesiącu (banknoty są zmieniane, aby żaden biedak nie miał prawa nigdy nimi zapłacić) na banknocie widnieje moja podobizna. To uznanie mojego statusu społecznego. Taki zaszczyt mają tylko nieliczni. Pamiętam jak ostatnio w naszej loży banknotowej, śmialiśmy się razem z Solorzem z biedaków, których nie stać na mecze siatkówki, a muszą oglądać siatkówkę w żałosnej jakości 240p na pirackich streamach w Internecie. To doprawdy żenujące, iż patałachy taśmowe nie potrafią zrozumieć, iż nie wszystko w świecie jest za darmo, a kto wykupił prawa transmisyjne może robić z nimi co zechce. Solorz planuje na następnych MŚ puszczać mecze siatkówki w systemie PPV za 250 zł za mecz. Stwierdziliśmy, że wtedy patałachy będą stać pod siedzibą Polsatu, a JA jako przewodniczący loży strzeleckiej zarządzę „brudowe safari”. Pozdrawiam, Jan Byczywąs, kierownik fabryki Coca-Coli, gdzie walimy konia do głównego zbiornika, a klienci myślą, że to aromatyczna wanilia, zbierana przez murzynów na Madagaskarze, gdzie praca wre, a norma produkcyjna wynosi 397,2305 %, gdzie 100% to średnia norma w roku produkcyjnym 2013.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jak widze to : ” Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to .. ” to mi się rzygać chce żałosny cebularzu!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A co, wcześniej nie łaska było zainteresować się szpitalem, obejrzeć oddział, pogadać z lekarzem? Cebulactwo oddało dzieciaka i niech się dzieje wola nieba. A potem pretensje do całego świata. Przykro mi, pieniądze się nie rozmnażają, a remonty też trzeba kiedyś robić.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Cóż to mnie skłoniło do skomentowania? Ah… Pan Mesiu z 2 komentarza… nie no przegiąłeś… trochę empatii… gdzie można pożartować to można…. Nie że straszę… nic w tę deseń…tak po prostu… twa krnąbrna postawa mówi jedno – jeszcze kiedyś zmoczysz dupsko… i jak to mówią… przyjdzie „kryska na matyska”. A komentarz… hm… ani śmieszny… ani odrkywczy… taki… oklepany… że tak to sprytnie w sarkazm ujmę – jakbym gdzieś już to widział… Natomiast autorowi chujni tejże życzę cierpliwości a siostrzyczce rychłego powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki, będzie dobrze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. a stolec był?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak się nie podoba, to wsiadaj z małą do busa i jedźcie sobie na leczenie do tych niemiec

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ty mesio, to nie jest temat do zartow stulejarzu!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zdaję sobie sprawę w naszej mentalności – uwielbienia do narzekania itd. Pytanie tylko czy widziałeś zachodnią służbę zdrowia? Czy próbowałeś dostać się do lekarza chociażby pierwszego kontaktu byle gdzie za Odrą? Szpitale pięknie pokazane w tv i magazynach, ale dostanie się na oddział i do specjalisty graniczy z cudem. Chociażby poród – w wyprawce od państwa kobieta dostaje folię żeby sobie pod tyłek rozścielić i klamerki do zaciśnięcia pępowiny żeby rodziła w domu, a nie w szpitalu. W razie komplikacji nie ma za bardzo szans na szybką pomoc. Na życzenie można rodzić w szpitalu oczywiście odpłatnie – i nie mówię tu o cesarce na życzenie tylko o naturalnym porodzie w asyście lekarza.
  A gdzie na zachodzie masz gwarantowane przez konstytucję bezpłatne ratowanie życia? Nie dostaniesz rachunku ze szpitala kiedy jakiś Żłób rozgniecie Cię na ulicy.
  U nas do specjalisty dostajesz się prawie z ulicy, a że trzeba czekać – coś za coś. Lepiej poczekać niż nie mieć możliwości w ogóle takiego spotkania. Ciesz się, że mała miała operację za darmo i to przeprowadzoną przez wykształconych, niestety przepracowanych, ale jednak fachowców uchodzących za jednych najlepszych. A szpital? Nosz kurwa, żeby był piękny trzeba go wyremontować czy to tak trudno ogarnąć? Peszek że akurat w momencie kiedy Twoja szanowna rodzina miała tam zabieg.
  Żeby nie było, że gówno wiem bo ze szpitalami nie mam do czynienia: po wypadku trafiłam do Lubelskiej kliniki, pech chciał, że akurat był remont OIOMu, a kiedy byłam na kolejnej operacji remont przeniósł się akurat na oddział gdzie byłam skierowana. Żyję, mam się dobrze. Wręcz zajebiście.
  Jak piszesz trzeba było zapłacić – czy w PL czy za granicą bez różnicy i tak spotkasz tam pewnie polskich lekarzy a i cena będzie zbliżona.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @2 Wypierdalaj stąd kretynie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. patałachu za darmo jest operacja wiec nie narzekaj.specjaliści też mają poziom.jedź do uk tozobaczysz jak jakiś doktor czibamba cie wyleczy i pielęgniarka pakistanka….

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Żyjemy w ch****wym kraju,to co się tu dziwić.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ale z drugiej strony robol nie robol na kebaba ma prawo iść posilić się zdrową psiną, no nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Weź mesiu już spierdalaj bo twoje żałosne wywody są chuja warte. Jesteś pała i tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 21. ty kurwo od mesia zamknij pape bo jak czytam te pierdoly to rzygac już się chce pewnie nawet nigdy nie jechales mercedesem patałachu zajebany a innych to obrazasz ty smieciu zajebany,chuj ci w dupe.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. mesiu-smieciu bajkopiarz

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Kolego, szkoda małej. Szkoda też Was, ale odpowiedz mi na jedno zajebiście ważne pytanie: ile osób zostało zjebanych za zaistniałą sytuację, ile pism wysłanych do dyrekcji, nfz itd.?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Zakażenia w naszych szpitalach to jest normalka,znajoma leczyła się na zapalenie płuc i złapałą jakąś szpitalną bakterię teraz dostaje dodatkowy antybiotyk w kroplówce.Tak to jest z naszą służbą zdrowia.Trzeba mieć szczęście jak we wszystkim.Ps.Szpital jest po generalnym remoncie,salki 2 osobowe,prysznic.wc.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Nr.2 jestes prawdziwym skurwysynem bez hamulcow i dlatego ktoregos pieknego dnia nie wyhamujesz…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. niech sie cieszy mała suka ze eboli nie dostala… a ty przed bzykaniem jej umyj jaja to infekcji nie dostanie

  0

  0
  Odpowiedz
 27. @2 ty pizdo zobaczymy jak ty kiedyś będziesz musiał iść do szpitala czy będziesz wtedy taki dowcipny

  0

  0
  Odpowiedz
 28. @2. Mój Bóg Liroy by powiedział do ciebie śmiejąc ci się prosto w ryj: „Polska, to jest taki kraj, że jak ci się uda, to cię za to nienawidzą!”. Czy ktoś już cię nienawidzi za twe bogactwa patałachu? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 29. @2 Mesiu, zgadzam się z tobą w całej rozciągłości twego komentarza. Hołocie zawsze mało żeby tam niewiadomo co i jak zrobił, ulepszył itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Mesiu! Co ty zrobiłeś Adasiowi (czyt. Adminowi) tak go za piołeś, że nawet nie jest w stanie, biedaczysko odświeżać chujni… Oj, Mesiu ale z CIebie bestijka.. Taki ruchacz pospolity. Z gatunku „Oddupiacz” Ojj.. Mesiuniu, zjedz kebaba u Araba. 😀 XD

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Do 2@ Mesiu, to chodź ze mną zagłosować na PiS.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Admin, zlituj się, zbanuj tego skurwysyna @2, przecież tego gnoja już słuchać nie można. Pierdolone ścierwo kurewskie skacze coraz wyżej. Nie ma mu kto przypierdolić w ten skurwysyński ryj bo niby w internecie wszystko można. Redakcjo droga, za napisanie słowa dupa usuwają posty na innych portalach a takie gówno obsrywa wszystkich dookoła bezkarnie. Zróbcie coś z tym bo ze świetnego portalu zrobiło się szambo. Ty skurwysynu, odpierdoliło ci już zupełnie? Nikt ci kurwo jebana jeszcze nie zachorował? Zdrowy jesteś? Napluć na ciebie nawet nie warto!

  0

  0
  Odpowiedz
 33. @25 GENIUSZ!!!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Polska to pojebany kraj a w szpitalach syf gnoj brud. W krakowie to samo rydygiera zeromskiego syf jak chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Od #2 do #9 . Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to jak mało kto wiedziałbyś, co to jest empatia, patałachu. To właśnie głęboka empatia daje możliwość ustalić płace dla roboli na poziomie 800 zł netto. Dzięki empatii wiem, że 900 płacić nie trzeba, za 800 będą ostro jebać, napędzani strachem, a za 700, gdy głód zajrzy do garnka, będą jednak szukać gdzieś indziej. Dzięki empatii wiem też, że rudzi będą jebać za te 700. U nich samoocena zaniżona, zwiększony lęk przed życiem, zmniejszone oczekiwania. A za 650 będzie jebał autor tej chujni, gdy mu tyry braknie, bo zrobi wszystko, żeby opłacić opiekę po operacji. Zapraszam autora chujni do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym na stanowisko młodszego taśmowego. Czep się tyry i trzymaj pysk nisko – to dewiza życiowa dla ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. @25@ 5@2 – tylko trzeba wasze kurwy matki w pizdy kopnac jak wylaziles jeden z drugim rybi flaku iles tam lat temu .Szkoda ze nie ma Maszyny Czasu zeby sie przeniesc w przeszlosc i takie kurewskie plugawstwo unicestwic

  0

  0
  Odpowiedz
 37. @12. „Ty mesio, to nie jest temat do zartow stulejarzu!” Dlatego, patałachu, nie pisał tego Pan twój, Mesio, Umiłowany Zarządca ŁWF, Twórca Ogłoszeń Meśpasterskich i Sponsor Teatrzyku Zielona Cebula, tylko gimbaza, próbująca Pana twojego nieudolnie podrabiać. /Mesio PS. Pan twój, Mesio, zawiadamia, że nie jest stulejarzem, a za takie odzywki to będziesz gumowym wackiem o średnicy 10 cm zapinany w kakao w lochach naszego Wydziału w makiecie żółtego Fiata 125p o numerze bocznym 1313 przy produkcji najnowszego pornosa pod tytułem „Analni Zmiennicy”. Litzmannstadt Produktionsabteilung Einsatzkommando już po ciebie jedzie.

  1

  0
  Odpowiedz
 38. Do 5@. Na ciebie też przyjdzie czas.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. @2, @5 – analiza: Kochani Chujanie i Chujanki. Apeluję do Was, abyśmy wspólnie zrobili coś dla nas, dla środowiska w którym żyjemy. Spróbujmy wspólnie napiętnować skurwysyństwo jakim jesteśmy obrzucani. Takich internetowych gnojów jak @2 cz @5 jest niewielu. Nas jest 100 000 razy więcej. Wytykajmy takie zachowania. To niegodziwe! Niech każdy skurwiel czuje się napiętnowany, osamotniony, wytykany palcami. Wystarczy kilka komentarzy, kiedy się taki gnój znów odezwie. Nie do niego, bo pewnie go to jara, ale do innych, czytających. Trzymajmy się razem, my, w których ostała się odrobina człowieczeństwa i empatii dla drugiego człowieka. Zwracam się do wszystkich, gimnazjum czy emerytura, nieważne. Starajmy się zmienić ten głupi stan naszego narodu (umęczonego), najeżonego takim gównem jak @2 czy @5 – to już jest w ogóle poniżej wszelkiego poziomu rynsztoka. dziękuję wszystkim, którzy już to skomentowali..

  0

  1
  Odpowiedz
 40. Jak bardzo by tutaj nie nawrzucać autorowi, to jednak bardzo człowiek przeżywa, gdy ktoś bliski leży w szpitalu

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Szpital źle mi się kojarzy

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Do 39. Racja, piętnujmy mesia skurwysyna. Niech w każdym miejscu w internecie wiedzą, jaki to skurwysyn.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Od #2 do #27. Tak to już jest w Polsce, że patałachy zazdroszczą sukcesu i tego, gdy możesz sobie pozwolić na więcej luksusu. Doskonale to widać w niniejszym temacie. Taki taśmowy pajac nic sobą nie reprezentuje i ma pretensję do całego świata, że nie stać go na dobrą opiekę medyczną. Niech autor tematu sam zostanie lekarzem i zapierdala później za darmo dla matizowych gołodupców, skoro taki mądry.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Haaaa! 🙂 Mesiu uśmiałam się czytając dwójkę

  0

  0
  Odpowiedz
 45. 5. i 25. ja pierdolę co za kurwy z was

  0

  0
  Odpowiedz
 46. @37 Nie mogę przestać śmiać się ROTFL Mesio to jest jednak przechuj! Mesiu, nie zważaj na to co tu gimbusy piszą, tylko rób swoje. / Cóż warta byłaby chujnia chujnia bez Mesia?:)))

  1

  0
  Odpowiedz
 47. Sluzba zdrowia we wszystkich krajach to jeden wielki przekret I pic na wode, nie wazne czy Anglia czy Niemcy czy Polska wszedzie jest chujowo, pacjent jest dla nich natretem I kolejnym bezimiennym numerkiem.
  Pieniadze ktore place w podatkach na sluzbe zdrowia skladowalbym na swoim wlasnym koncie I wykorzystywal w razie potrzeby tylko w prywatnych klinikach z zajebistym traktowaniem I usmiechnietym lekarzem. Korwin ma racje huj im w dupe lapowkarzom nierobom. Glosuje na KNP. Tylko konkurencja jest czynnikiem podnoszacym jakos obslugi i produktu.

  0

  1
  Odpowiedz
 48. Lubicie z czyjegoś nieszczęścia się pośmiać,co.DEBIL DEBILA DEBILEM POGANIA.

  0

  0
  Odpowiedz