To ty zapłacisz

Cześć chciałem wam opisać swoją autentyczną chujnie, zaczynamy.
Mam 27 lat , po kilku latach pracy zachciało mi się mieszkania w bloku bo stać mnie ,ekhem nie mnie tylko bank ,ale mnie na spłatę w miarę ,do rzeczy . Po kilku słabych pracach i gównianyc decyzjach kiedy udało mi się dostac wiecej niz najniższa krajowa( pod stołem oczywiście)nastał czas na zakup mieszkania . Dostłem zgodę żyda na 20 lat spłacania mieszkanko za 3 tygodnie oddane będzie i co się spytacie ? a no to ,że gówno wyjebało szefowa chce mnie wypierdolić z firmy ( jestem kierowcą tira niestety) bo jak uważa za długo odpoczywałem i jakaś kara mi grozi (chuj ,że czas na dostanie kary upłyną ) i wypierdala mnie bo jak stwierdziła nie mogą sobie kurwa pozwolic na wykroczenia (zmuszali mnie do nich) mówiłam to z chujowym usmiechem na ryju dopowiedziała że raczej pieniedzy pod stołem tych dostawałem nie dostanę i smiała się co mogę zrobić nie mam siły płakać mi się chce

20
3

Komentarze do "To ty zapłacisz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ziomek, jako kierowca TIRa ogarniesz szybko nową pracę. Nie załamuj się tylko szukaj, jest spore zapotrzebowanie na kierowców. Jeśli nie ma w twojej okolicy to szukaj w innej.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jesteś tiruwą??

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeśli musisz spłacać to Cię kurwa nie stać.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Wal chuja w tirze. Z jękiem i chodzeniem tira jak dasz radę.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Po chuj ci mieszkanie jak masz tira?

  7

  0
  Odpowiedz
 8. Poszukaj innej pracy, na pewno znajdziesz! Głowa do góry, powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jaka chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zapierdol jej kaczana aż po pachy i będzie git.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak to co masz zrobić? Pekaes i wio pod bramę EURO Mebel. Prezes tego zakładu, czyli ja, mogę Cię zatrudnić. Jak się już przywleczesz pod bramę zakładu powiedz stróżowi Antoniemu, że nie nauczyli Cię dzielić teksu na zdania. Stróż zaprowadzi Cię na halę, spotkasz tam ludzi, którzy też nie potrafią używać kropek w tekście. Po półrocznym kursie (Prezes wierzy, żeś nie cymbał i tyle wystarczy) zostaniesz na kolejne pół roku celem odpracowania kursu. Należy zaznaczyć, że podczas kursu tyrka także jest, jednak ciut mniejsza. Mieszkanie też się znajdzie. 1500 za miesiąc. W zakładzie harmonia i spokój. Żyć nie umierać….

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Kąsaj kiełbachę

  3

  0
  Odpowiedz
 13. pierdol ich, idz gdzie indziej masz kat c jestes wygrany głowa do góry dasz rade

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Przecież pracy dla kierowców nie brakuje, a szefową zgłoś do PIP i US

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Do USA chyba….

   1

   0
   Odpowiedz