Uganianie się za kobietami

Zawsze mnie żenowało uganianie się za kobietami, a szczególnie mężczyźni nazywający siebie Pick Up Artist (PUA) tzn. tak zwani podrywacze. Poświęcają tyle czasu i energii tylko po to żeby zamoczyć. To jest żałosne i niemęskie. Słucham takiego kolesia, który kupuje specjalne buty tylko po to żeby go wpuścili do klubu, a ja myślę sobie jak trzeba być ograniczonym żeby oceniać kogoś po tym jakie ma buty. Wygląda koleś jak choinka. 21 wiek, a mężczyźni ubierają się jak jakieś kolorowe pajace. Co stało się z tym światem? Opowiada mi jak to na bramce stoi koleś i nie wpuszcza tych w „złych” butach, a ja nie mogę ze śmiechu. Czy można niżej upaść? Jak można dać sobie wmówić, że tylko w określonym typie obuwia można wejść do jakiegoś miejsca. Trzeba mieć naprawdę niską samoocenę.

92
5

Komentarze do "Uganianie się za kobietami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zwłaszcza że taki Rafonix odstawia głupoty, ma hajs i fejm na youtube, więc jakieś lachony same mu ślą zdjęcia. to po co się za nimi uganiać jak w tym czasie można zarobić, a lachony i tak będą?

  7

  3
  Odpowiedz
 3. Och, żeby wpuścili do klubu? Wiecie co ja robię takim pożal się boże selekcjonerom? Otóż pierdzę im na chleb.

  12

  0
  Odpowiedz
 4. Samo w sobie zużywanie potencjału ludzkiego w celu zamoczenia kija to nie jest takie złe… nie koniecznie mądre, ale złe nie jest.
  W kwestii kolorowych pajaców to się zgadzam.

  4

  1
  Odpowiedz
 5. Mnie kobiety przestały ciekawic zanim się jeszcze zdążyłem nimi zainteresowac

  10

  0
  Odpowiedz
 6. Bo wiara do klubu w dresach i sneakersach wali, no więc wioche odstawiają, a miastowi wiedzą jak się ubrać aby wejść.

  1

  0
  Odpowiedz