W nieświadomym Polaku tkwi jego tragiczny los

Polak, cham bez szkoły, skurwysyn, przemądrzałkowaty idiota, leń, brudas i złodziej. Idiota Polak zawsze sam staje sobie na drodze do sukcesu. Głupota Polaka jest bezkresna. Wywodzący się z głupiego narodu, głupi polscy politycy i eksperci o pozorach wykształcenia, od tysiąca lat zarządzający tym cywilizacyjnym zadupiem, tworzą właśnie taką Polskę jacy sami są. Proste.

83
96

Komentarze do "W nieświadomym Polaku tkwi jego tragiczny los"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. piękne to, i sama prawda na dodatek. Szkoda, że tak krótko.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No dobra ale gdzie tu chujnia zakompleksiony polaczku (na miano Polaka trzeba zasłużyć).

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Przybij piątkę, stary, choć zaraz Cię zbluzgają i każą ssać pałę słonia, ale to prawda. Ja zawsze mówię, że topią się własnym szambie…

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Pisał Polak? Ot – kolejny idiota.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. samo sedno!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Może polak 21 wieku taki jest ale Polak wojennej daty to brzmi dla mnie dumnie bo to Polak ktury przelał krew za ojczyzne i nie uciekał za granice tylko walczył i oddawał krew i życie i umierał wolny ja zrobiłbym to samo jestem wolny i oddał bym życie za wolność gardzę toba piżdzielcu szwabie Poldojczu.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jeszcze masz czas………mozeszprzelac swoja krew za polske.Zarznij sie glupolu.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Fajnie siebie określiłeś ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ja ci powiem że jestem dumny że jestem polakiem,jak grają hymn, to stoje na bacznosc i dreszcze mnie przechodzą ZAWSZE.Siedze teraz w pier..lonej norwegi
  i spier
  stą
  bo niedaje rady,bo kocham Polske polaków i mój kraj.Jestes dla mnie….wiesz kim
  Narx

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Po kilku latach uświadamiasz sobie że też jesteś chamem, moze nie złodziejem, ze twój ojciec to idiota, ale ty nadal mieszkasz w domu, który on sam postawił. Więc… wszyscy jesteśmy zajebiści do momentu gdy zostajemy porządnie zgnijeni przez życie. Nie wywyższajcie się i nie osądzajcie..pochopnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie karmcie trolla.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja myślę, że naqet troll zasługuje na szacunek. Przede wszystkim teraz się nie ucieka za granicę. Po to, do chuja pana jest wspólna Europa, żebyś miał wybór. Ja przywożę mamonę i wydaję w kraju. Jeśli twój ojciec/brat ma sklep to ja daję mu zarobek. Czego qięc dusza pragnie? Chyba nie jesteś zazdrosny o ten cały zachód? Przecież tam zmywak tylko, gruppensex i ogólnie kaszana. To o co chodzi tym co wyzywają nas od folksdojczów? Ojciec jedzie na tydzień do Reichu, utrzymuje z tego dzieci, łapy po zasiłek nie wyciąga i jesze źle? To ile wydaje Polak Dumny żeby gospodarka się kręciła? Może emigracja powinna piętnować tych co zostali, wyzywać od tchórzy (wszak jsja trzeba mieć), nierobów, nieudaczników. Emigracja ma to w poważaniu (zauważcie drodzy Chujowicze i Chujanki) jak mało jest zaczepek i plucia jadem z tamtej strony. O co więc, kurwa kaman, trollu? Zostawcie Titanica, poradzimy sobie, niech każdy żyje tak jak chce, niech drugi nie szykuje się już tak, że nam się nie uda, niech się nie cieszy… Polaku, żyj własnym życiem i nie pluj już tak zawistnie. Howgh zza morza

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Głupi bury ku..s, ciemniak i to jeszcze z kompleksami jak mt. Everest. Podobno to leczą w psychiatrykach, ZA DARMO !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A ja bym dodał że w każdym kraju rząd jest odbiciem społeczeństwa. I demokracji się nie daje głupim narodom jak polski gdzie głos inteligentnego człowieka równa się robolowi co to nachlać się i podupczyć cale jego życie.

  0

  0
  Odpowiedz