Wakacje z HTML-em

A niech mnie prącie strzeli, tak chujowego lata, to ja dawno nie miałem. Zamiast leżeć na plaży czy szlajać się po lesie, muszę siedzieć na chędożonych czterech literach i robić jebane strony internetowe, na które i tak nikt nie wchodzi. No, ale może ktoś kiedyś zacznie tam wchodzić i będę miał z tego 30zł miesięcznie za Adsense. A nie, bo skarbówka też „swoje” weźmie – wiadomo, urzędnicy siedzą razem ze mną i mi pomagają, więc mogą wziąć ile chcą. Niech wszystko czort wyrucha, ja chcę na dwór!

53
84

Komentarze do "Wakacje z HTML-em"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Miałeś kiedyś jakąś przygodę z tym prąciem ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mam podobnie. Ja muszę zrezygnować z swojego wyjazdu na rzecz programowania w XML.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja chcę na pole.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Czy twoje narzekanie nie jest aby kryptoreklamą Google? Zrobiłem już trochę stron, ale na Adsense nie zarobiłem nawet złotówki, zresztą na czym innym też nie. Jednak mojej pracy nikt mi nie odbierze, tzn. tych d*po-stołko-godzin 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a ja jestem no-life. i w sumie odpowiadała by mi taka praca, hehe. a nie wait, przeciez ja nawet nie umiem programowac. dobra niewazne

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2 Od kiedy w XML się programuje?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mobilny internet i nakurwiasz w lesie:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 taki skrót myślowy. Dokładniej to łączę xml z javascript. W javascript chyba można programować przynajmniej udaje że można.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A od kiedy w HTML się programuje? Bardziej chyba koduje. Programuje to się w PHP, C++, Java, Perl i tak dalej. Strony z czystym HTML umarły 10 lat temu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. KIJ CI W OKO! Nie znoszę ludzi tworzących strony dla zysku. Przy pomocy reklam niszczycie dobrodziejstwo jakim jest internet – szybki dostęp do informacji.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nie promuj adsensa – promuj pobieraczka ;D

  0

  0
  Odpowiedz