Wkurwiłem się

Wkurwiłem się na wypaczoną do granic możliwości ludzkość, na pierdoloną wszechobecną hipokryzję, chuja warte obietnice władców świata, zgniliznę moralną katolicko-islamsko-ateo-skurwieli. Na tych wszystkich dumnych małpiszonów biegających za kawałkiem gumy zwanej piłką, na drących się na całe osiedle opętanych januszy, sebixów, mateuszów, na fiutkosiorbów w garniakach zdolnych do wydymania własnego kumpla za pieniądze, na szczyli od ubezpieczeń trzęsących portki na samą myśl, żeby komuś oddać należną kwotę bez uprzedniego sprawdzenia miliona dokumentów (aktów urodzenia, aktów zgonu, biletów na autobus itd.).
Wkurwiłem się na tę polityczną zarazę trawiącą umysły młodych ludzi, zbyt głupich by móc myśleć samodzielnie, na opłacanych od lat indoktrynatorów potocznie zwanych „nauczycielami”, którzy na siłę wgniatają dzieciom własne chore ideologie.
Nienawidzę ludzi, nienawidzę tej jebanej zarazy nękającej Ziemię, tych pewnych siebie obesranych złamasów, którym wydaje się że są władcami wszechświata, kiedy wystarczy że jeden pieprzony meteoryt pierdolnie i cała ta duma, władza i kasiora, o które trzęśliście dupy, całe biurokracyjne pierdolenie pójdzie w pizdu w ułamku sekundy i chuja wam zostanie.
Oby kiedyś wszystko strzelił chuj, obyśmy żyli jak 10000 lat temu i lepili gównianki, jedząc gekony na surowo, serdecznie życzę takiego prawdziwego życia tym żałosnym gównom wychowanym w dobrobycie.
I chuj mnie obchodzi, że ” Ale ty nienawidzisz siebie, bla bla bla”, wyrzuciłem to z siebie, dobrze mi z tym, dziękuję, dobranoc.

97
0

Komentarze do "Wkurwiłem się"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Minus za beznadziejny tytuł

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Nie no to już 2 jebitna chujnia z którą zgadzam się w 100% 🙂

  14

  0
  Odpowiedz
 4. Pięknie dojebałeś. A teraz idź się łumyj.

  3

  3
  Odpowiedz
  1. No co wy? Hanysów chcecie naśladować? Gorole jebane

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Nienawidzisz siebie.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. zrób o tym doktorat

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Aha. Czyli ma pierdolnąć meteoryt i mają zginąć moi bliscy i ja by jakiś krzykliwy chłopczyk miał na moment ulgę i wszyscy którzy dali tej chujni kciuk w górę. Nie wszyscy są tacy jak to opisujesz, ale sam taki jesteś no bo przecież swój do swego trafia. W życiu ci się nie układa, co widać, no bo przecież gdyby się układało to już dawno temu byś nie słuchał Sebixów i Januszy tylko żył za granicą gdzie tego problemu nie ma. Ludzie ci dobrze mówią, nienawidzisz przede wszystkim siebie, ale ty oczywiście wielce wyniosły i niedojrzały masz to w dupie. Powiedz no mi, coś ty zrobił, żeby świat był lepszy prócz pierdolenia swojego tutaj na Chujni? Pomogłeś kiedyś żebrakowi? Pogadałeś z nim, zaprosiłeś na kawę, ubrałeś go, poznałeś z ciekawością jego historię? Pracowałeś w wolontariacie? Stawiałeś potrzeby innych wyżej jak swoje? Potrafiłeś komuś coś przebaczyć? Potrafisz ty w ogóle komuś szczerze powiedzieć, że go kochasz?! Jeśli nie wiele z tego zrobiłeś to kim ty kurwa jesteś by wydawać wyrok na ludzi?! Może sam sobie jebnij meteorem z pistoletu w planetę zwaną mózgiem, twoim mózgiem? No bo to zawsze jakiś mały krok by świat był lepszy, pozbawiony ludzi takich jak ty. Więc się zastanów nad sobą i nad tym co pierdolisz. P.S. Masz oczywiście częściowo rację, ale jest jeszcze dobro na tym świecie a jak go nie dostrzegasz to wtedy z tobą coś jest nie tak. Sam również kiedyś tak miałem przez moment kiedy chciałem by pierdolnął meteoryt albo wybuchła wojna, ale jednak szybko zrozumiałem, że to nic nie da ( ludzie i tak się odbudują i znowuż będzie to samo więc zmiany trzeba inaczej zaprowadzać ) i zrozumiałem również, że sam jestem daleki od ideałów i nie mam jebanego prawa sądzić innych bo to by była właśnie ta hipokryzja o której piszesz.

  3

  10
  Odpowiedz
  1. „Za granicą tego nie ma” ha ha rozbawiłes mnie koleś. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

   6

   0
   Odpowiedz
   1. Ależ są miejsca gdzie nie ma tego, ale trzeba trochę jednak poszukać.

    1

    1
    Odpowiedz
 7. Kurwa, to jest cudo. propsy koleś! trzymaj się w tym skurwiałym świecie!

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Fajnie się Ciebie czytało, więc dałem Ci plusa. To nie znaczy, że się z Tobą zgadzam, ale czasem też mam takie uczucia nienawiści do całego świata. Niestety musimy sie nauczyć funkcjonować w tym zakłamanym świecie i starać się małymi kroczkami zmianiać go na lepsze. Nie neguj wszystkiego. Pokochaj siebie i innych – to nie znaczy „polub”. Nikt nie jest bez wad. Będziesz szczęśliwszy.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Dobra chujnai. A ci pseudo-psycholodzy co tu pisza należą do tych grup

  3

  0
  Odpowiedz