Zużyte zapałki w pudełku

Witam chujoniowiczów. Moja chujnia płynie z tego, że za grosz nie potrafię zrozumieć czemu ktoś po zużyciu zapałki wkłada ją z powrotem do pudełka. Godzinami trzeba potem w pudełku grzebać żeby znaleźć normalną, działającą zapałkę, jak jakis kopciuszek oddzielać te zjebane od dobrych, wydluża to cały proces podpalania wielokrotnie i prowadzi do ogólnej frustracji. Ale nie to jest wkurwiające najbardziej. Rdzeń chujni to że nie potrafie sobie wytłumaczyc dlaczego ktoś tak robi? Przecież nie z lenistwa, bo zamiast wyjebać zapalke wklada ja z powrotem – to chyba wiecej roboty. Nie ze zlośliwosci, bo nikt chyba tego nie robi żeby specjalnie wkurwić innych (zwlaszcza że wkurwiałby też tym sam siebie, gdyby chciał potem skorzystac znowu z tego samego pudełka zapałek). Dlaczego więc? Nie wiem. Bardzo wkurwiające.

36
16

Komentarze do "Zużyte zapałki w pudełku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nigdy nie zrozumiesz, brudasie.

  5

  1
  Odpowiedz
 3. Jak masz nadpalona zapalke i pali sie jeden palnik i chcesz odpalic drugi palnik to odpalasz ta zapalka od tego palacego palnika. Kiedys ludzie nauczeni oszczednosci tak robili. N.A.C.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Nadpalony Atrybut Chytrusa!

   2

   2
   Odpowiedz
   1. Niedorobiony Aseksualny Cycek

    2

    1
    Odpowiedz
   2. Paczka zapalek lezy przy kuchence, gotujesz na jenym palniku zupe, najdzie cie na herbe. Oddpalasz od palnkka i przenosisz ogien na drugi palnik. Jakiego chytrusa? To ze gimby nie znajo i takich prostych zeczy nie wiedza..

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Ale te gimby znają lepiej ortografie rzecxy*

     1

     1
     Odpowiedz
     1. Brawo gimba.

      1

      0
      Odpowiedz
 4. Może z przyzwyczajenia? 😉 Mnie też to wkurwia

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Może żeby nie śmiecić?

  4

  3
  Odpowiedz
 6. należę do tej samej grupy ludzi co ty

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Wkładając zgaszoną zapałkę do pudełka masz pewność, że nie podpalisz np. kosza na śmieci do którego ja wyrzucisz jeszcze dymiącą albo gorącą-mało prawdopodobne ale jednak. Mówimy oczywiście o sytuacji domowej. Można ją po zgaszeniu włożyć po wodę, syknie i masz pewność, że jest bezpieczna dla otoczenia. Ale jak korzystasz z pudełka zapałek poza zasięgiem kosza, zlewu a może popielniczki a jesteś w mieszkaniu to co z nią zrobisz, wsadzisz w dupę?
  Nawet na dworze pozostaje aspekt utrzymania czystości, który niektórzy maja wpojony przez wychowanie ty widać nie.

  7

  5
  Odpowiedz
  1. „Wkładając zgaszoną zapałkę do pudełka masz pewność, że nie podpalisz kosza na śmieci” większe jest prawdopodobieństwo podpalenia innych zapałek znajdujących się w pudełku niż tego kosza.

   8

   3
   Odpowiedz
   1. I co z tego? Niech się palą.

    3

    1
    Odpowiedz
  2. Aspekt czystości? No jebne zaraz, przecież to tylko zapałka, kawałek drzewa. Materiał organiczny, nie rozkłada się 1000 lat. to tak jak byś rzucił patyczkiem.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Młody tego nie zrozumie. Wyjaśniam. Kiedyś było przyzwolenie na palenie w miejscach publicznych jak kawiarnia, przystanek itd. I ten kulturalny wyrzucił zapałki do popielniczki lub kosza. Jak ich nie było to chowali do pudełka. Ci „ekologiczni” czyli tacy jak ty jebneli ją gdzie popadnie. W końcu się rozłoży. Pet też ale wcześniej, na chodniku, wygląda jak wygląda. Wprowadzono zakaz palenia, kultura pozostała.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Wsadzę sobie tę zapałkę w dupę, nawet zapaloną, jak mi powiesz gdzie w domu strzepujesz wtedy popiół. Mam na myśli brak popielniczki w zasięgu.
   Serdeczności

   0

   1
   Odpowiedz
 8. Moja matka tak zawsze robiła

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Mnie nurtuje bardziej inne pytanie. Gdzie podziały się pieniądze z komunii?

  4

  0
  Odpowiedz
 10. 5 złotych w łapę patałachu i zapierdalaj do kiosku po zapalniczkę.

  PS PS nie będzie

  2

  0
  Odpowiedz
 11. kup zapalniczke

  0

  0
  Odpowiedz