Życie jako śmiertelna choroba

Denerwuje mnie moja rodzina, która namawia mnie permanentnie na posiadanie dzieci. Tymczasem ja, kierując się dobrą wolą i chrześcijańskim miłosierdziem nie chcę skazywać na ziemską straszliwą chujozę i urodzenie się z wyrokiem śmierci kolejnego pokolenia. Czy to tak trudno zrozumieć? Na świecie egzystuje 7 miliardów ludzi, każdego dnia umiera około 130 tys., rodzi się 320 tys. W takiej masie ludzkiego mięsa nasze życie nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Jesteśmy jebanymi bakteriami, nic więcej.

90
11

Komentarze do "Życie jako śmiertelna choroba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Do autorki postu o tym, że ludzie odskakuja na bok ze strachu z powodu jej upiornego wyglądu – jest mi przykro, ze post sie nie ukazal, widocznie byl nazbyt interesujacy i inteligentnie napisany 😉

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Doprawdy chrześcijańskie podejście. Nie wycieraj sobie gęby wiarą patałachu ,ja mówię to jako ateista. Przeludnienie jest kurwa w krajach 3 świata nie w Polsce. Nie chcesz mieć dzieci to nie miej ale skończ pierdolić te kocopoły.

  14

  9
  Odpowiedz
  1. Szanowny Autorze powyższej chujni. Popieram całkowicie Twój punkt widzenia. jestem przekonany, że czeka nas ogromna katastrofa, na miarę tego kontynentu. Chciałbym jedynie nadmienić, że to przeludnienie w Afryce, gdzie już niedługo będą wegetować 4 miliardz ludzi ( mówią o tym wszyscy znawcy tego problemu), jest naszym przyslowiowym gwoździem do trumny. Normalne środki zakazu czy przymusu, jakimi dysponuje tzw. państwo demokratyczne, państwo prawa, jest absolutnie niewystarczające, aby ten gigantyczny, potężny napływ ludzi z tego kontynentu zahamować, zawrócić, uniemożliwić im przekroczenie granic Unii Europejskiej. Obawiam się bowiem, a takie jest zdanie wiele osób, które spędziły tam w Afryce wiele lat swego życia, że ta ogromna masa ludzi, ta niewyobrażalna ilość ludzi, nie zatrzyma się przed żadną granicą, czy to Unii czy też Polski. Afryka oznacza koniec Europy, jaką znamy, zagładę naszej kultury i cywilizacji. Nie wiem i chyba się nie pomyle, jeśli powiem, że nawet mury graniczne, wyższe 10 razy od murów Babilonu nie zdołają powstrzymać tego potopu. 100, 200 czy 500 milionów (tego nikt nie wie z całą dokładnością) Afrykańczyków chce za wszelką cenę opuścić ten kontynent i udać się do Europy. Ich tutaj oczywiście nikt nie chce, a takiej masy narodu nikt tutaj nie wpuści. Ja myślę, i w tym myśleniu nie jestem odosobniony, że to wszystko jak zawsze w historii ludzkości, skończy się jednym wielkim rozlewem krwi. Autorze, nie słuchaj rodziny czy innych ludzi, Którzy rozum gdzieś po drodze stracili. Te dzieci, które obecnie są na tym rzekomo najlepszym ze światów, będą miały wielką chujnię, jakiej nie miał nikt od 1945 roku. Dobrze robisz, czyniąc użytek ze swoich szarych komórek. Po to je w końcu mamy. Polska np. nie ma obecnie żadnych granic z prawdziwego zdarzenia, strzeżonych przez
   służbę Pogranicza, armię, oddziały specjalne, oddziały milicji obywatelskiej czy gwardii składającej się z ochotników. A więc ludzi, którzy za wszelką cenę tych granic bronić. Ludzie w wielu krajach Europy Zachodniej są tego świadomi, jest tam wielki niepokój i strach w narodzie. Wielu ludzi nie może spokojnie spać, łykają tabletki nasenne czy na uspokojenie, wiedząc przecież, jaka ogromna katastrofa zbiera się nad ich głowami, glowami ich dzieci, rodziny, wnuków itd. Rządzący natomiast znajdą dla siebie zawsze jakieś rozwiązanie. Samoloty z pilotami, zatankowane do pełna, stoją na wielu lotniskach, aby w momencie nieodwracalnej katastrofy opuścić kraj z rządem, wysokimi urzędnikami, całą tzw. elitą danego państwa. A naród będzie jak to zwykle zawsze bywa, pozostawiony na postwę losu, na zagładę.

   7

   1
   Odpowiedz
   1. A możne zamiast żyć w strachu lepiej poprawić ich los. Sami pierdolicie, że w Polsce Janusze wyzyskują jest nędzą bo co kupisz za 2000 brutto. Ale Afrykan śpiących pod gołym niebem oraz co gorsza często ani czytaty ani pisaty to macie za wroga. Nie przyszło wam do głowy, że dla ludzi z kapitałem w tym naszych rodzimych Januszy jesteście ( jesteśmy) jak te murzyny z Afryki – tak samo ciemni i roszczeniowi i prowadzący do zagłady. Niestety czas aby ludzkość podzieliła się w miarę po równo zgromadzonym kapitałem, tak się dalej nie da. Kpicie z Niemców, że naściągali tego i będzie to siedziało na socjalu a nie pójdzie do roboty. Oni wiedzą, że jedyną drogą do zażegnania tego zagrożenia jest ich asymilacja kulturowa. Tak jak wikingowie się zasymilowali . Przecież gołym okiem widać, że kultura zachodnio europejska wyprzedza o lata świetlne kulturę wszelkich uchodźców, niestety także i naszą. Dla tych co mnie zaraz oplują mam pytanie. Skoro Niemcy ( oraz Europa zachodnia) nie wyprzedzają na kulturowo ( nauka,technika, literatura, kultura pracy, wynalazczość) to czemu te tłumy naszych rodaków co wyjechały za $ nie walą z powrotem do Polszy jak już się dorobili. A Afrykanie. Przecież po kilkuletnim zarobkowaniu (nawet przez social) w UK czy DE to po powrocie do Afrika żyli by jak dziedzice. A teraz – skoro nie wracają to musza chodzić do Niecieckich szkół, uczyć się języka Niemieckiego, historii z perspektywy Niemiec oraz niemieckiej kultury pracy, sposobu myślenia.

    Podsumowując zdajcie sobie sprawę, że my w Europie Wschodniej ( albo jak kto woli Centralnej XD lub Północnej) wcale aż tak nie różnimy się do tej czarnej masy Afrykańskiej o której piszecie oraz że jedyną droga jest wyjście na przeciw i polepszenie ich bytu. I tak – pomimo, iż kulturalnie jesteśmy na zbliżonym poziomie to na majątkowym każdy konserwator powierzchni płaskich u nas jest jak dziedzic w Afryce.

    1

    5
    Odpowiedz
  2. Tak, nie chcesz to nie miej, ale nie gadaj takich bredni. Na miejsce Twojego nienarodzonego dziecka przyjdzie z Afryki dziesięcioro innych i będą się cieszyć, że tubylców tak mało, że można tu wprowadzić swoje rządy.
   Jednak z Twoją psychiką i podejściem do życia to lepiej nie miej dzieci.

   1

   2
   Odpowiedz
 4. Nie wyjeżdżał bym do nich z taką argumentacją, bo to wymaga włączenia wyobraźni. Powiedz, że jesteś bezpłodny.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Ech, głupie ludzie. Dlaczego nie namawiają cię do posiadania takiego zegarka z takim niebieskim podświetleniem wyświetlacza… Przecież taki zegarek jest wieczny, czas połowicznego rozkładu to z 500000 lat albo i dłużej. I sam go sobie odmierzy!

  6

  0
  Odpowiedz
 6. Dr0dzy Komentatorzy. Czarni są daleko ale przyjdą. Prędzej czy później. Za parę lat ludność |Afryki się podwoi. jak nie będzie wojny, rewolucji, totalnej zmiany polityki w Europie, Unii Europejskiej, to będzie tu zupełna katastrofa. Nasza zagłada przyjdzie z południa, z Afryki. Prawie cała Afryka to czarni Muzułmanie. Poczytajcie coś na ten temat, to przekonacie się, jak się rzeczy mają. Jak już osiągną polską granicę, to będziecie mogli im pokazać, jak się naprawdę pracuje, jak się robi kasę, jak można zostać kowalem własnego szczęścia. A jak Wy to widzicie? Czekamy na interesujące komentarze.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. żaden z ciebie chrześcijan
  tylko pierdolony heretyk

  2

  0
  Odpowiedz
 8. jakbys ogladal wiadomosci to bys wiedzial ze zyje juz 9 a nie 7 miliardow wiec mysle ze i ty mozesz w zwiazku z tym skonczym ze sobą :d

  2

  3
  Odpowiedz
 9. Autorze nie jesteś sam. Również nie mam zamiaru sprowadzać nikogo na ten świat pełen nieszczęść, pracy i zobowiązań społecznych. 90% życia to wielka stresówa i walka o bytowanie, walczymy o coś a w końcu i tak umrzemy zaś wszechświat pozostanie bezwruszony? Myślicie że jak umrzecie to wyrosną wam skrzydła i odlecicie z resztą aniołków? Mamy rodzić dzieci bo co? Bo tak? Bo takie jest żądanie roszczeniowego społeczeństwa czy rodziny? Jebać was, a jak mi się dziecko urodzi niepełnosprawne? Kto mi pomoże? Jeszcze najpierw użerać się z bachorem, który wrzeszczy i nic nie kuma, później przeżywać stres związany z dorastaniem i buntem, pozniej wyslac go na studia i pompować kolejne setki tysiecy i oczywiscie pozniej cisnąć go na posiadanie dzieci

  8

  0
  Odpowiedz