2200 netto

Zacząłem nową pracę, na początek 2200 netto (plus 200 zł tego zwrotu podatku). Jestem świeżo po studiach, powiedzcie ile wy zarabianie, bo ja mam normalnie depresję, że zarabiam jak pies. Pracę mam ciężką i odpowiedzialną, dodatkowo wszystko muszę robić sam bo „starsi” nie chcą pomagać. Kierownik chodzi po hali i tylko wkurwia itp.

60
6

Komentarze do "2200 netto"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Powiem Ci ,że to czy zarabiasz 2 koła, 5 czy 10 to i tak jest chuj w porównaniu z hajsem jaki chcę mieć. Czym jest 2 koła mniej lub więcej wobec miliardów, które chcę mieć.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Urzędnik, bardzo odpowedzialne zadania, duża wiedza merytoryczna 4200

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ogarnij sobienwork&holiday w Australii. Można przedłużyć teraz wyjazd tam do trzech lat. Potrzebujesz kangury i po trzech latach wrócisz zarobiony. 12£ stawka.minimalna, teraz siedzę w Anglii na kelnerce w Londynie, i w sumie też polecam. Karmią mnie za darmo, pokój za 450 a pięć stówek tygodniowo wpada.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Na start było 3900 netto

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jest jedyna rada, wypierdalaj z kraju, w innym kraju w gownopracy w ktorej zapewne pracujesz bedziesz jebal ale za 2200 euro netto. Albo zrob sobie jakis solidny zawod i zmien gownoprace na prace ktora chcesz wykonywac i ktora bedziesz wiedzial jak wykonywac. Z dobrym zawodem w polsce da sie jebac za wiecej 5-10k bez problemu ale musisz wiedziec co chcesz robic. PS: Po chuj isc na studia skoro jebiesz za 2200 zl ? rodzice mowili ze szkola to Twoja przyszlosc ? I co zadowoleni sa teraz ?

  11

  0
  Odpowiedz
 9. Jestem dziwką za opierdalanie pały biorę 200zł, to jest dopiero odpowiedzialność żeby klient był zadowolony, bo jak się wkurwi jak ten gruby ostatnio co nasrał z nerwów na pościel i spuścił mi się w kakaowe oko

  6

  2
  Odpowiedz
  1. Lubię mieć robioną pałę od tyłu

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. życie… w polszy :(((((

  1

  0
  Odpowiedz
 12. 5k brutto, plus stala premia 20% podstawy, dodam na pocieszenie ze brak matury , elektryk praca w ciepelku 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie najgorzej jak na polskie warunki. Oczywiście to nie jest dobry zarobek, bo za taki należałoby uznać raczej 3000 na rękę, ale pamiętaj, że niektórzy w tym kraju zaczynali od roznoszenia ulotek, zarabiając dużo mniej. Czeka cię jednak zmienianie pracy, aż znajdziesz coś sensownego. W międzyczasie podnoszenie swoich kwalifikacji, szlifowanie tematu.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie bój,nie boj PiS ci dołoży do 4000.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 3k na rękę + premie I nadgodziny w drukarni uv. Zależy też od miasta w którym pracujesz. Ja akurat w Krakowie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ja mam 5-6 tysięcy ale właściwe mieszkam w pracy i na poważnie zastanawiam się czy tego nie jednać i nie pójść zamiatać 8 godzin ulice i mieć wyjebane. Ile można do chuja pracować…

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Normalny zarobek , po studiach czy bez nich i tak psiego chuja te 2200 zeta na łape bedziesz mial do 2500 zeta. Po chuj.te studia pierdol wszystko

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Idź se do Lidla.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Idz na niemiecka produkcje. Nie dosc, ze pozyjesż, pojesz to jeszcze zaoszczedzisz. Chyba ze naprawde nie lubisz pracy fizycznej to moze kredyt i firma?

  1

  0
  Odpowiedz
 20. 3600 netto, kierowca magazynier, skończone gimnazjum 15 lat temu, prawko B, C+E, uprawnienia na wózki i uprawnienia elektrzyczne 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 21. 1600 netto. Dolarów amerykańskich. Tygodniowo.

  1

  0
  Odpowiedz