Babsztyl i cała reszta

Zacznę od niej, największej chujni (mojej „szony, ale nie Sofii”), gdyż to ona najbardziej mnie wkurwia. Nawet chyba bozia nie wie, ile zdrowia kosztuje mnie powstrzymywanie się przed przypierdoleniem jej. Ta jebnięta paranoiczka, z sobie tylko znanych powodów, na każdym kroku pierdoli pod moim adresem tak absurdalne bzdety, że aż obrażają one moją inteligencję (nie podaję szczegółów – w końcu to anonim). A mnie chuj strzela, gdy jakiś ciul, lub jakaś pizda, co chwilę wymyśla na mój temat totalne bzdury, wmawia mi, że byłem tam, gdzie mnie nie było, robiłem to, czego nie robiłem (lub odwrotnie). Najchętniej kopnąłbym ją w dupę i spierdalał w pizdu, ale kłopoty finansowe nie pozwalają.
Kolejna rzecz, która mnie wkurwia, to przymus zapierdalania (nie tylko na siebie, ale też na całe to pozostałe towarzystwo) po to tylko, żeby zeżreć i wysrać się, bo na nic innego, za skurwysyna nie starczy.
Na koniec bardziej duperelne sprawy:
ZIMA – Na szczęście się już skończyła, ale po chuj ta kurew przyłazi? Żeby w mojej norze bardziej piździło? (Bo o tym, jak piździ poza norą, nawet nie wspomnę). Żeby podnieśli mi opłatę za CO? Argument o pożytku z zimy w postaci wybicia robali i mikrobów jest do cna kretyński – mrozy powodują jedynie, że następna generacja tych małych skurwysynków będzie pięknie wyselekcjonowana i w kurwę odporniejsza.
Ostatnia już na dziś chujnia – nieśmiertelna, niestety, od 20 lat „moda” na samobródkowców, czyli posiadaczy skołtunionych, kozich, glutowatych bródek, z OBOWIĄZKOWO!!! wygolonym, jak u orangutana, wąsem (nie, żeby małpa sama sobie goliła – jej, dla odmiany, wąsa pożałowała bozia) – totalny kał i ohyda, jakich mało.
Pozdrawiam tu posiadaczy dobrze przystrzyżonego wąsa lub kompletnego i zadbanego zarostu.

Oświadczam, że ja jestem autorem wpisu ;-P

19
56

Komentarze do "Babsztyl i cała reszta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ach, te baby 😀

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdolisz. Bądź mężczyzną i zrób coś ze swoim życiem, a nie, kurwa, jebiesz takie smutki, że pyta flaczeje.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Głupi śmieciu, jeśli nie wiesz po co jest chujnia, to po co otwierasz ten swój plugawy i tępy ryj. Pytę to już masz od dawna sflaczałą.

   3

   0
   Odpowiedz
 4. I tak Cię zrobili w chuja, bo mróz nie zabija zarazków. One nie latają w powietrzu tylko we flakach ludziom siedzą, gdzie i tak cały rok mają ciepło.

  0

  5
  Odpowiedz
 5. początek może być, ale od kozich bródek się odpierdol (bez przeproszenia)

  0

  5
  Odpowiedz
 6. nawet nie czytałem bo za długie więc sram na to!

  0

  5
  Odpowiedz
 7. Bozia piszemy z dużej.

  0

  5
  Odpowiedz
 8. Do buraka, któremu pyta flaczeje – po chuj, wieśniaku, włazisz na chujnię, skoro nie kumasz, że ten portal służy do tego, by napisać, co jest chujowe.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Do kolesia-samobródkowca – nie traktuj tego tak osobiście – mam kumpla, który nosi samą bródkę i choć wygląda jak krasnal ogrodowy, to i tak go lubię 😉

  Koleś z komentarza 3 to bezmózg – nie jarzy, że w tekście wyraźnie napisano, że argument o wymrożeniu zarazków to kretyństwo.

  5

  0
  Odpowiedz
 10. Do kolesia z komentarza 5 – jeśli kilka zdań przegrzeje twój móżdżek,to idź się jebać.

  5

  0
  Odpowiedz
 11. Do palanta z odpowiedzi 6 – pierdolisz.

  5

  0
  Odpowiedz