Brak logowania na chujni

Taki mam problem – i wy też, tylko nie wiecie;) – że na chujni nie ma logowania. gdyby było, to warto by się pokusić o ambitniejsze/zabawne teksty, poprzepychać w komentarzach, wyklarowałyby się jakieś co ciekawsze chujniowe osobowości i strona by żyła, pracowała na bycie kultowym miejscem. A tak, to będzie jak dawniej czyli podszywy w tekstach i komentarzach, a same komentarze na poziomie tego niedojeba co leżał w lodzie przez ostatnie dwa lata(?) i pod każdym wpisem radzi bić konia. Mam nadzieję, że to nie sam admin, a przerwa w działaniu strony nie była podyktowana jego przymusową terapią w zakładzie zamkniętym. PS. dobrze, że strona wróciła, może to czas na jakieś zmiany. Pozdrawiam, wasz Fabrykant

7
8

Komentarze do "Brak logowania na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A mi się podoba ta stronka.
  Jest oryginalna, bo nie ma tej stronce żadnych zbędnych zaawansowanych dodatków.
  Strona jest super.

  9

  0
  Odpowiedz
 3. Nie będzie żadnego logowania bo patałachy nie mają na to czasu, muszą tyrać u Byczywąsa zarabiać 35 tysi i pucować Mesia szoferowi na światłach, pić whisky i ruchać, kraść krokodyle, szczać na podłogę w publicznych kiblach, podpierdalać papierosy, mleko z lodówek,kawę,napoje i cukierki. Moja grupa patałachów tak robi i stać ich na szynkę konserwową i litrowe mocne w PET.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. W sumie to dobry pomysł, bo można by w każdej chwili edytować i usuwać swoje wpisy.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Chyba Cię pokurwiło. Edytować lub usuwać to moga śkiecie i pederasty. Bo jak walniesz taki tekst jak ten, chujowicze Cię dojada i z płaczem byś próbował usunać komentarz.

   A tak cały internet to widzi i się z Ciebie śmieje. Wszyscy. Nawet kaczor. Jak się obudzisz w nocy słyszac rechot tłumu ludzi w chuj za oknem,to wiedz że rechot pochodzi od kogoś kto twojego posta przeczytał.

   Od teraz imię twe to chujoclown.

   4

   0
   Odpowiedz
 5. Tu gej Roman i powiadam ci, że w mig przejdą twoje na temat trolli wkurwienia gdy kutasa dostaniesz do podniebienia, wiaterek sobie dmucha i rozmiata pyłek, wypinaj się i wazelinuj tyłek.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Pij siku i wbij się w ziemię jak kania, nie będzie cię irytował brak logowania.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Kup se konsolkę i siłownik wywrotu do multicara M25.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Właśnie dzięki bez specjalnych udziwnień ta strona jest zajebista. Masz się wyżalić albo poczytać i spadać.

  2

  0
  Odpowiedz