Chlebek

No i znowu rząd za nic nie odpowiada i kładzie wielkiego zmarszczonego chuja na twarz obywateli. Jakiś sprzedajny czerw przytulił kaskę i teraz mamy trującą mąkę wymieszaną z naszą Polską. Po chuj je mieszali? Nie wiem. Czy ktoś w ogóle sprawdzał tę mąkę? Chuj wie. Czemu mąka która miała jechać do Afryki została wyładowana w Polszy? Naród się raczej nie dowie.

Efekt jest taki, że przez najbliższe miesiące nie można ani kupić ani upiec chleba bo chuj wie czy nie będzie toksyczny. Mąki nie zutylizowano tylko dalej jest sprzedana bo Polak wszystko zeżre. Ja się teraz zastanawiam co zrobić żeby mieć zdrowy chleb ze zdrowej mąki bo Polskim firmom ni chuja nie ufam. Nie da się ufać firmom w kraju w którym informacje o firmach które dały dupy są ściśle tajne.

W jakim my zjebanym kraju żyjemy. Piłsudski się w grobie przewraca widząc ten naród.

14
2

Komentarze do "Chlebek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak a propo chleba to zauważył ktoś, jak ciężko jest dziś kupić chleb ze składem: mąka, woda, zakwas i drożdże? Niektóre to kurwa jakieś emulgatory, spulchniacze mają. Ba, nawet zapachu chleba ni chuja nie ma.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Kup se spleśniały chleb i przecedzaj przez niego fioletowy denaturat. Pozdro, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne – koszula flanelowa uwalona w zaprawie i wsadzona w spodnie dresowe oraz czapka dokerka wywinięta przed uszy) stanowisko; oklejanie taśmą spróchniałych mebli i zamiatanie wiórów.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Nie naśmiewaj się gamoniu z Ziutka, albowiem Mesiowe patałachy wyglądem biją Ziutka na głowę
   Ps. Zaprawdę

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Najpierw nas truli solą drogową, potem kurczakami na tłuszczu technicznym, a teraz ukr zboże z turbo suplementem pestycydów.
  A potem się dziwić skąd tyle przypadków raka.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Nie wiadomo czy to zboże, mąka zemlona z tego zboża i chleb upieczony z tej mąki nie świeci po nocy. Zapomnieliście o Czarnobylu? Zaraz 26 kwietnia będzie 37 rocznica tej katastrofy.
  Chleb z darmowym dodatkiem izotopów cezu, strontu i pyłem plutonowym jest bardzo zdrowy.
  Obejrzyjcie się w nocy czy sami nie świecicie.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A nie widzę żeby ktoś się skarżył. W Warszawie puściutko, nikt nie stracił posady, dalej rządzą te same mendy.

  Nikt nie skarży się, to jest ok, więc o co Ci chodzi? Wymyślasz jakieś banialuki.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. A czemu zatrute czy zasyfione zboże miało jechać do Afryki? To by bylo w porządku? Pierdolić taką moralność…

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Skoro Afryka takie zboże/mąkę kupiła to powinna je dostać. Co nas Polaków to obchodzi do czego im to trujące zboże jest potrzebne. Problem polega na tym, że chciwe sprzedawczyki u władzy i ich pociotki kosztem zdrowia, życia i finansów zwykłych obywateli trzepią grube miliony na przekrętach na swoje prywatne Szwajcarskie konta. Za ich pazerność teraz zapłacą podatnicy bo rząd już się chwali, że odkupi zboże od poszkodowanych Polskich rolników, a my wszyscy dobrze wiemy kto za te zboże zapłaci. Banda starych zdradzieckich komuchów rucha cały naród, a ten zamiast ujebać im łeb siekierą bez żadnych sądów to wypina dupsko po więcej rozkoszy.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Bo ludzie to tacy „dobroczyńcy”.
   Moja antymatka to też jak mi coś wręcza to tylko dlatego, że akurat miała to wyjebać do śmietnika…
   więc już woli mi te rzeczy „ofiarować”.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Dzidzia płacze na mamusie. Antyinteligent z antyprzedsiębiorczościa. Że Ciebie matka nie zakurwiła siekiera.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. A ja ostatnio ze śmietnika wyciągnąłem spoko książkę.
   Tzn. książka była na przykrywie kosza śmietnika do wzięcia a tematyka mi odpowiadała i książka była w miarę dobrym stanie.
   Wiem, bo ja też tak robię, że jak nie mam komu coś dać (dobrego) to nie wyrzucam tylko kładę na śmietnik, np. ryż.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. To jest normalne zachowanie, ale ty musisz oczywiście wysrać o tym sto wysrywów. Jeszcze się pochwal (kolejny raz) że dałeś biednemu kilka tysi „na bułki”. Ach, jakie to wspaniałomyślne. Potem spuszczaj się nad swoimi płytkimi zwierzeniami aż do rana.
    Jezu, co za debil…

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Jaka mentalność taka i moralność kurde.

   1

   0
   Odpowiedz