Chujowy wspólnik

Wkurwia mnie mój wspólnik. Gdy zaczynaliśmy pracę wydawał się normalny, ale okazał się po prostu debilem. Jego pomysły czy myśli są wręcz tak żenujące, że nie mam ochoty z nim rozmawiać, a dopóki trzymają mnie kredyty na firmę nie mogę zerwać współpracy. Żałuję dnia kiedy dałem się namówić na wspólny biznes z tym człowiekiem. Najgorsze jest to, że gdy nie zgadzam się z jego zdaniem to jedynym argumentem jest przemoc fizyczna wobec mnie! Mam dość pracy z nim, ale jeszcze trochę muszę się męczyć. Mogłem nie wchodzić z nim w żadne relacje to bym teraz miał spokojne życie… Za wszystkie błędy które popełni próbuje obwninić mnie. Chciałbym cofnąć czas bo mnie to po prostu wkurwia.

39
7

Komentarze do "Chujowy wspólnik"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wyobraziłem sobie gości w grniturach w swojej małej chujowej firemce typu elektronika, gdzie jeden podsuwa pomysł a drugi go zaczyna napierdalać xD

  4

  0
  Odpowiedz
 5. ahahha ahha ahahaha ha. Gość cię napierdala w momencie, w którym się z nim nie zgadzasz? ahah ahhaha o chujusłodki. Coś ty kurwa z nim umowę współpracy i wpis do KRS zrobił po siódemce żytniej? Napierdalaj go młotkiem brukarskim w regularnych odstępach, nawet gdy się zgadzacie. Ja tak robię ze swoją i nie umiem sobie wyobrazić lepszego związku. TMBCD (tylko młotek brukarski czyni cuda).

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Wal mu chuja

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jebnij mu z bani

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zrób mu loda z połykiem z zaskoczenia, wtedy pozwoli Ci decydować o biznesie cioto

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Tarmoś godzillę

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Poskramiaj warana

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pokonaj smoka

  0

  0
  Odpowiedz