Wpisy typu: „mam 20 lat i zmarnowane życie”, „mam 26 lat i zmarnowane życie”,
albo narzekanie gościa po 30 r. ż., byłego studenta który pisał, że jest prawiczkiem i to go trapi…
Kiedy wreszcie nauczycie się mieć wywalone?
Kiedy zrozumiecie, że ludzie… nie są wcale w niczym lepsi od Was??
Bo jaki jest ich wkład w cokolwiek poza reprodukcją?
Wyróżniają się jakimiś szczególnymi cechami?
Stworzyli jakieś miejsca pracy, rozwiązali jakiś problem na świecie (może: poza zawodem)?
Bo myślę, że nie.
Zastanawia mnie ile takich „problemów” jest spowodowane tym, że macie konto na portalach społecznościowych i obserwujecie na nim życie innych (często na pokaz…).
5
2

Kiedyś w szkole było zadane pytanie „co Ci się niepodoba w szkole?”.
No to jeden powiedział „angielski”, większość się zaśmiała.
Miałbym lepszy argument,
„krajobraz zasłania”.
I dlatego teraz jesteś matołem. Masz głupią pracę, o ile w ogóle jakąś masz. Co cztery lata glupio głosujesz, o ile w ogóle głosujesz. Matołowi wszystko jedno. Nawet żresz głupoty, jakiś ryż na przykład. O ile w ogóle coś żresz.
to jest jbc efekt ukończenia tej szkoły
Ta jasne. Nauczyciele do dupy, do szkoły pod górkę, w szkolnym sklepiku stare bułki, komp ma słabą grafikę, bla bla bla. Wszyscy dookoła winni tylko on jeden kryształowo czysty.
Po prostu system nieprzemyślany, a szkoły górno warte
Lepiej powiedzieć „głąb, debil”, niż czegoś nauczyć.
A na grafikę to ja nie narzekałem, bo filmy w 480p dało się oglądać, co innego z tym RAM’em.
I pewnie bym narzekał na kiepskie sterowniki, bo blura w KDE by mi pewnie nie obsłużyły, dlatego nie „wynagrodziłem” wtedy tej korporacji i wybrałem AMD z APU.
A, i jeszcze temu drugiemu nie chciało się pisać sterowników, tylko te do jądra.
Dobra.
To żeby nikt nie musiał odpowiadać to napiszę tutaj:
Dla mnie ta strona póki co wygląda na amatorską.
– nie wiadomo nic o polityce prywatności
– nie wiadomo pod prawo jakiego kraju podlega serwer chujni
– admin usuwa to co swojego wskażę „jeśli uważa za słuszne” (więc – nie zawsze)