Do czego to zmierza?

Cześć!
Czy wy też macie wrażenie, że to pokolenie jest za bardzo leniwe?
Ciągle siedzi większość przed komputerem i psuje oczy.. Tylko po co? Rozumiem po 2-4 h ale niektórzy potrafią siedzieć cały dzień. Ile razy nie przechodzę to podwórka są prawie puste na orlikach po trzy osoby … I co ich pasjonuje w tym? I nie nie jestem stary i tak ja należę do osób wychodzących zrobić cokolwiek. Jak ja bylem małym gnojkiem to dzień bez ubrudzenia był prawie niemożliwy. Orlików nie bylo tyle albo zajęte były to siatkę się brakło pomiędzy drzewa i w siatkówkę grało. Do teraz mam zwyczaj brania siatki jak wychodzę ze znajomymi pograć tylko teraz wieszam na słupach na orliku… Jeśli dalej postęp lenistwa taki będzie to nie wiem
..

60
59

Komentarze do "Do czego to zmierza?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. tu nie chodzi tylko o lenistwo sportowe. tu chodzi również o to, że młodym nie chce sie pracowac.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No co facebook, nk wszystkie te śmieci doprowadziły do takiej sytuacji. Do lenistwa o którym mówisz. Zamiast kiedy można normalnie wyjść do ludzi i pogadać to się nie chce i wolą nawijać do monitora. Sporym problemem jest też po części brak dobrej pracy, co za tym idzie brak perspektyw. Także brak zainteresowań, hobby

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdolisz że wszyscy siedzą przy kompach a powiem ci że gówno prawda, bo wszyscy gdzieś wychodzą na piwo i zdemolować coś lub pobić kogoś bo to banda tępych patologicznych dresiarzy, a poza tym też widzę małe dziewczynki co się bawią na placu zabaw.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zwiększ masę siatki do piłki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to wina tuska! głosujcie na jkm

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dzieci i młodzież nie wychodza na podworko bo rodzice przekładaja bezpieczeństwo nad wolność, taka prawda…

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Stanie z „ziomami” pod klatką i szlajanie sie bez celu oraz zalewanie ryja, dawanie „oklepu”, „bęcek”, „wpierdolu”, potupajki gdzie słychać umc umc cyk cyk pyk pyk tyk tyk to jest to co kocha polactwo. Inni to „noł lajfery”!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Właściwie dzięki lenistwu powstały wszelkie wynalazki, ciekawe jak na przestrzeni wieków zareaguje na to ewolucja i dobór naturalny, ludzkie oko ewoluowało przez tysiąclecia bez udziału monitora i jakiegokolwiek sztucznego źródła światła a także nawet bez pojazdów na kołach, którymi niektórzy poruszają się nawet chcąc wyrzucić śmieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To zmierza do tego, że wieczorem moja loszka zajmie się moją wspaniałą pałą, i obrobi ją należycie, tak jak trzeba.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. a ile dziewczyn na necie wyruchałem to szok, Azjatki, wloszki, japonki, i nawet jedna owca…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 13. widać, żeś mało w komp. obeznany. Co daje kopanie w piłę na orliku? przed kompem można zarobić,pouczyć się, zdobyć kontakty a potem dopiero wyjść na dwór i to wykorzystać. wszystko zależy od umiaru..nie bronię grających w gierki ale nie masz pojęcia co oni na kompie robią więc nie pierdol wać pan że lenie..

  0

  1
  Odpowiedz