Dorośnij!

Żal mi ludzi sądzących, że osoba dorosła nie może pozostać w jakiejś części dzieckiem. Bo jak to tak, patrzysz na chmury i czerpiesz z tego radość? Dorośnij wreszcie! Nie, nie dorosnę, a na pewno nie do końca, bo kto już na pierwszy rzut oka wydaje się bardziej szczęśliwy, przeciętne dziecko czy dorosły? Dlatego nigdy nie dam się zepchnąć w ponury świat”dorośniętych” i dalej będę cieszył się największymi drobnostkami. Powodzonka.

152
4

Komentarze do "Dorośnij!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Skończyłem 30 lat w tamtym roku i nie chce dorosnąć, bo za cholerę nie mogę się odnaleźć w tej dorosłej chorej rzeczywistości. Z nostalgią i żalem wracam myślami do tamtych lat. Taki że mnie niepoprawny melancholik.

  12

  1
  Odpowiedz
  1. bo jest hujowo.koniec i kropka . i nie tylko w tym kraju ale na swiecie

   5

   0
   Odpowiedz
  2. ja nie mam zamiaru dorosnąć pierdole co inni mówią co jeszcze bachory facet no nie dam się by ktoś wpierdalał się w moje życie.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Nie, nie możesz i nie będziesz żył w ten sposób (inaczej po swojemu) bo 1. Ja tak powiedziałem, 2. Jesteś dorosły i MUSISZ zachowywać się jak dorosły czyli musisz mieć już żonę i conajmniej jedno dziecko, musisz interesować się TYLKO seksem, pracą i innymi rzeczami którymi dorosły człowiek powinien się interesować. Wszystko dlatego bo jak juz wcześniej wspomniałem ja tak powiedziałem i dlatego że tak wypada. Dobranoc.

  2

  4
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To akurat pokazuje ze jesteś bardziej dorosły od dorosłych

  5

  2
  Odpowiedz
 6. Dorośnij, czyli zostań smutnym, zatyranym, ponurym typem.

  11

  1
  Odpowiedz
 7. Jesteś w chuj popierdolony, dorośniesz albo będziesz robił loda dopóki Ci morda nie pęknie

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Nakurwiaj snejka

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Rozgotuj parówę

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Święta prawda. Co jak co, ale zgadzam się z tobą. Bardziej dojrzały jest ktoś kto lubi se w gry pograć, albo chmury pooglądać niż ktoś kto wyśmiewa się z innych bez powodu. Sam doświadczyłem tego samego.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wejdziesz wejdziesz – wraz z pierwszym kredytem:)

  0

  0
  Odpowiedz